Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 10 000 – pro kategorie DH16-DH21 (včetně), ostatní 1 : 7 500. Ekvidistance 5 m, dle ISOM 2017, stav léto 2018, formát A4, autor Zdeněk Sokolář. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli budou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Kořínek Jindřich - R1, Drahoňovský Aleš
JURY:
Kadavý Petr, Janda Martin, Kořínek Tomáš
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
30
Trojanová Vendula
VLI1052
2087692
C
Slavia Liberec orienteering
10:05:00
05
31
Babická Johana
RUM0851
4641707
ZOOB Rumburk
10:09:00
09
32
Feřtová Eliška
VLI1056
2118485
C
Slavia Liberec orienteering
10:13:00
13
33
Gibbons Emily
TUV0955
0
C
SOK TJ Turnov
10:17:00
17
34
Kalousová Adéla
EKP0950
51588
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:21:00
21
35
Hrdá Kristýna
VLI0953
434599
C
Slavia Liberec orienteering
10:25:00
25
36
Kottíková Anežka
TJN1152
2111796
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00
29
37
Pechová Marie
VLI1050
2129242
C
Slavia Liberec orienteering
10:33:00
33
38
Davidová Beatrice
RUM0752
4641713
C
ZOOB Rumburk
10:37:00
37
39
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
1
Houžvičková Kateřina
TUR0952
2106736
C
OOB TJ Turnov
10:02:00
02
2
Kunášková Karolína
VLI0851
4402225
C
Slavia Liberec orienteering
10:04:00
04
3
Janatová Violka
DKP0950
9785
C
Oddíl OB Kotlářka
10:06:00
06
4
Barsová Magdaléna
VLI0955
4402227
C
Slavia Liberec orienteering
10:08:00
08
5
Mišeková Lucie
KAM1050
682648
C
OK Kamenice
10:10:00
10
6
Nožičková Eva
TJN0852
2078479
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00
12
7
Žemlová Magdalena
KAM0950
2084931
C
OK Kamenice
10:14:00
14
8
Kamenická Tereza Ester
OSN0888
7208071
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00
16
9
Šestáková Johana
VLI0853
2088819
C
Slavia Liberec orienteering
10:18:00
18
10
Pavlíková Rozárie
LIT0851
8116
C
KOB Litvínov
10:20:00
20
11
Krejzová Markéta
TUR0854
1403063
C
OOB TJ Turnov
10:22:00
22
12
Čalounová Klára
VLI0950
2134294
C
Slavia Liberec orienteering
10:24:00
24
13
Mastníková Lenka
TJN0859
8662720
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00
26
14
Zabořilová Anna
JEN0951
2060292
C
OB Jenišovice
10:28:00
28
15
Pechová Alena
VLI0854
2125375
C
Slavia Liberec orienteering
10:30:00
30
16
Zakouřilová Klára
VSP0850
8009888
C
USK Praha
10:32:00
32
17
Čečerle Beáta
VLI1053
4411237
C
Slavia Liberec orienteering
10:34:00
34
18
Kučerová Kateřina
VSP0950
1398983
C
USK Praha
10:36:00
36
19
Březinová Antonie
CHA0851
2095935
C
OK Chrastava
10:38:00
38
20
Feřtová Anežka
VLI0856
2120065
C
Slavia Liberec orienteering
10:40:00
40
21
Heřmánková Bára
TUR0850
8062
C
OOB TJ Turnov
10:42:00
42
22
Růtová Amálka
TJN0951
2116464
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00
44
23
Tomášková Matilda
TUV0998
2120062
C
SOK TJ Turnov
10:46:00
46
24
Seidlová Magdalena
RIC0950
2049649
C
OB Říčany
10:48:00
48
25
Nováková Barborka
TUV0852
2104592
C
SOK TJ Turnov
10:50:00
50
26
Pavlova Lenka
TJN0850
2070803
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00
54
28
Vakant
0
Vakant
10:56:00
56
29
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:07:00
07
40
Ptáčková Hana
PGP0750
51639
C
SK Praga
10:11:00
11
41
Mišeková Kateřina
KAM0756
682675
B
OK Kamenice
10:15:00
15
42
Vokušová Veronika
TJN0756
2104600
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00
19
43
Kalousová Jolana
EKP0760
2080937
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:23:00
23
44
Štemberová Bára
TJN0650
8662736
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00
27
45
Dvořáková Lucie
BBM0750
2088166
B
BETA URSUS Orienteering
10:31:00
31
46
Kudrnáčová Marta
KAM0754
2084937
B
OK Kamenice
10:35:00
35
47
Nováková Viktorie
RUM0751
4641717
C
ZOOB Rumburk
10:39:00
39
48
Šírlová Zdeňka
CHA0654
2070834
C
OK Chrastava
10:43:00
43
49
Folprechtová Julie
VSP0653
51532
C
USK Praha
10:47:00
47
50
Šírlová Markéta
CHA0653
2059768
C
OK Chrastava
10:51:00
51
51
Vilémová Eliška
VLI0655
2088161
B
Slavia Liberec orienteering
10:55:00
55
52
Houžvičková Daniela
TUR0751
2106741
C
OOB TJ Turnov
10:59:00
59
53
Netuková Anežka
SHK0750
1396847
B
OK Slavia Hradec Králové
11:03:00
63
54
Lamačová Kateřina
TUR0660
1418757
B
OOB TJ Turnov
11:07:00
67
55
Čečková Karolína
SHK0650
331315
B
OK Slavia Hradec Králové
11:11:00
71
56
Balcarová Marie
LLI0652
51201
C
TJ Loko Liberec
11:15:00
75
57
Gregorová Alice
CTB0751
51139
C
SK OB Chotěboř
11:19:00
79
58
Baloghová Milena
TJN0750
2073663
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00
83
59
Ferbasová Matylda
TUR0762
2091520
C
OOB TJ Turnov
11:27:00
87
60
Kottíková Lucie
TJN0657
8662704
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00
91
61
Košková Martina
SHK0652
2091529
B
OK Slavia Hradec Králové
11:35:00
95
62
Sklenářová Zuzana
TUR0658
2106729
C
OOB TJ Turnov
11:39:00
99
63
Skalová Jolana
TJN0653
2070854
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:43:00
103
64
Vakant
0
Vakant
11:47:00
107
65
Davidová Beatrice
RUM0752
0
C
ZOOB Rumburk
11:51:00
111
66
Vakant
0
Vakant
11:55:00
115
67
Vakant
0
Vakant
11:59:00
119
68
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
69
Kodejšová Markéta
VSP0458
2021828
C
USK Praha
10:04:00
04
70
Skácelová Adéla
VLI0454
2102587
B
Slavia Liberec orienteering
10:08:00
08
71
Davidová Noemi
RUM0551
4641712
C
ZOOB Rumburk
10:12:00
12
72
Skácelová Kateřina
VLI0550
2080848
B
Slavia Liberec orienteering
10:16:00
16
73
Lamačová Pavlína
TUR0451
2109762
C
OOB TJ Turnov
10:20:00
20
74
Podhorná Anna
VLI0455
1400422
C
Slavia Liberec orienteering
10:24:00
24
75
Škáchová Zuzana
DKP0656
1413720
B
Oddíl OB Kotlářka
10:28:00
28
76
Podrábská Alžběta
VLI0451
2078460
A
Slavia Liberec orienteering
10:32:00
32
77
Zaňková Natálie
TJN0450
2069089
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00
36
78
Šestáková Marie
VLI0452
2080991
B
Slavia Liberec orienteering
10:40:00
40
79
Seidlová Adéla
TUR0452
1000
C
OOB TJ Turnov
10:44:00
44
80
Beranová Hana
VSP0455
2021833
C
USK Praha
10:48:00
48
81
Matyášová Kristýna
CHA0555
2049590
A
OK Chrastava
10:52:00
52
82
Škáchová Viktorie
DKP0655
434803
A
Oddíl OB Kotlářka
10:56:00
56
83
Ptáčková Veronika
PGP0551
51666
B
SK Praga
11:00:00
60
84
Vakant
0
Vakant
11:04:00
64
85
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
86
Thýnová Martina
SHK0350
8656586
A
OK Slavia Hradec Králové
10:05:00
05
87
Mrkvičková Veronika
TJN0355
2069097
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:00
09
88
Nehasilová Veronika
LDC0350
505131
C
KOB Děčín
10:13:00
13
89
Pesničáková Soňa
TJN0451
8662749
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00
17
90
Žejdlíková Eliška
LTP0350
8660594
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:21:00
21
91
Podrábská Marie
TJN0259
2058478
A
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00
25
92
Fantová Kateřina
EKP0256
49632
B
VŠTJ Ekonom Praha
10:29:00
29
93
Čermáková Klára
PGP0352
2099498
B
SK Praga
10:33:00
33
94
Beranová Eva
VSP0254
2115749
C
USK Praha
10:37:00
37
95
Linková Lucie
TJN0257
8659384
A
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00
41
96
Semíková Julie
KAM0358
2080943
C
OK Kamenice
10:45:00
45
97
Škondrová Šárka
BBM0350
2133889
BETA URSUS Orienteering
10:49:00
49
98
Semíková Lucie
KAM0250
515426
A
OK Kamenice
10:53:00
53
99
Růžičková Vendula
CHA0252
2070839
A
OK Chrastava
10:57:00
57
100
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
101
Míchalová Šárka
KPY0050
2800315
B
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:04:00
04
102
Kosová Tereza
SRK0151
8660596
A
SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00
08
103
Pěničková Martina
TJN0052
2069075
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00
12
104
Šafková Sofie
73X0150
8100401
Opět na Kozla
10:16:00
16
105
Vakant
0
Vakant
10:20:00
20
106
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:24:00
24
107
Škarková Kateřina
PGP9955
7207777
B
SK Praga
10:28:00
28
108
Žejdlíková Karolína
LTP9950
8662298
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:32:00
32
109
Zurynková Michaela
EKP9850
416340
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:36:00
36
110
Voltrová Alena
ROZ9951
8181015
A
OK Roztoky
10:40:00
40
111
Odehnalová Klára
ZBM9956
8660446
A
SK Žabovřesky Brno
10:44:00
44
112
Vakant
0
Vakant
10:48:00
48
113
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
132
Lepšíková Eva
SJC8765
8946
C
Sportcentrum Jičín
10:03:00
03
133
Jirásková Kateřina
PGP8852
53556
C
SK Praga
10:05:00
05
134
Králová Vanda
BZP8750
7260013
C
Báječné ženy v orientačním běhu
10:07:00
07
135
Omová Michaela
TUR8153
515086
E
OOB TJ Turnov
10:09:00
09
136
Karochová Simona
DKP8853
9944499
C
Oddíl OB Kotlářka
10:11:00
11
137
Hiršová Gabriela
ZBM9651
8660421
R
SK Žabovřesky Brno
10:13:00
13
138
Kohlová Zuzana
KPY8852
301347
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:15:00
15
139
Linková Alena
TUR9751
1403419
R
OOB TJ Turnov
10:17:00
17
140
Nováková Kateřina
OKP9450
887935
C
SK OK 24 Praha
10:19:00
19
141
Ulvestad Mariann
41N01
770777
Bækkelaget SK
10:21:00
21
142
Kolaja Ehlerová Jana
VLI8055
8629817
C
Slavia Liberec orienteering
10:23:00
23
143
Mullis Kateřina
DKP7753
8660470
C
Oddíl OB Kotlářka
10:25:00
25
144
Hanáková Magda
KRL9651
7140196
C
Kometa Kralovice
10:27:00
27
145
Neradová Alena
LIT8551
886283
C
KOB Litvínov
10:29:00
29
146
Trdá Lucie
KPY8651
2111818
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:31:00
31
147
Veljačiková Hana
PGP9756
7202891
C
SK Praga
10:33:00
33
148
Kettnerová Dana
KAM8952
7201193
C
OK Kamenice
10:35:00
35
149
Janovská Kateřina
PGP9850
8350120
R
SK Praga
10:37:00
37
150
Svobodná Šárka
DKP8850
887612
C
Oddíl OB Kotlářka
10:39:00
39
151
Zimmerová Kateřina
KAM9850
7209350
B
OK Kamenice
10:41:00
41
152
Gregorová Kamila
CTB8151
7208080
E
SK OB Chotěboř
10:43:00
43
153
Kožinová Zuzana
PGP9650
7003042
C
SK Praga
10:45:00
45
154
Šimůnková Gabriela
TAP9755
8119755
R
KOB Tretra Praha
10:47:00
47
155
Masopustová Elis
PGP8656
49844
C
SK Praga
10:49:00
49
156
Procházková Marie
KAM9554
8051795
R
OK Kamenice
10:51:00
51
157
Marečková Edita
PGP8853
52106
C
SK Praga
10:53:00
53
158
Leideck Heike
71D6250
7205642
USV TU Dresden
10:55:00
55
159
Mazan Aleksandra
82P9500
8650884
UKS Traper Złocieniec
10:57:00
57
160
Košárková Iva
PGP8155
2082714
C
SK Praga
10:59:00
59
161
Hermannová Anna
TAP9251
232132
C
KOB Tretra Praha
11:01:00
61
162
Bialožytová Tereza
PGP9055
8780
C
SK Praga
11:03:00
63
163
Ondráčková Veronika
EKP7850
2045231
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00
65
164
Kožinová Jana
PGP6651
7210812
C
SK Praga
11:07:00
67
165
Fedorova Olena
15U9250
8654927
LeO-Team
11:09:00
69
166
Fujáčková Ivana
SJC8952
897345
E
Sportcentrum Jičín
11:11:00
71
167
Kvapilová Věra
TUR7650
8204
C
OOB TJ Turnov
11:13:00
73
168
Aschermannová Petra
KAM9354
8271093
R
OK Kamenice
11:15:00
75
169
Zajícová Kateřina
TAP9053
515469
C
KOB Tretra Praha
11:17:00
77
170
Hájková Eliška
KAM9851
515001
A
OK Kamenice
11:19:00
79
171
Kovářová Julie
LTP8854
7210125
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:21:00
81
172
Janovská Petra
PGP7355
8654900
C
SK Praga
11:23:00
83
173
Martanová Elin
VLI0252
2043603
A
Slavia Liberec orienteering
11:25:00
85
174
Tihonová Martina
PHK8651
2096126
C
OK 99 Hradec Králové
11:27:00
87
175
Holasová Lucie
TUR8951
1416368
C
OOB TJ Turnov
11:29:00
89
176
Hrobařová Lenka
ASU7751
9482
C
Magnus Orienteering
11:31:00
91
177
Kožinová Anna
PGP9350
7200338
C
SK Praga
11:33:00
93
178
Zurynková Jana
EKP7053
515496
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:35:00
95
179
Kolínová Kristýna
DKP8450
8450007
R
Oddíl OB Kotlářka
11:37:00
97
180
Hojná Silvie
SCP7950
7260005
C
OK Sparta Praha
11:39:00
99
181
Charousková Lucie
DOK9450
7200373
C
OK Doksy
11:41:00
101
182
Černá Hana
EKP8459
7207027
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:43:00
103
183
Pospíšilová Marie
DKP8756
7875600
R
Oddíl OB Kotlářka
11:45:00
105
184
Vakant
0
Vakant
11:47:00
107
185
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:35:00
35
114
Szenczi Kristýna
VLI8650
2058475
C
Slavia Liberec orienteering
10:39:00
39
115
Drahoňovská Veronika
RUM8451
4641719
ZOOB Rumburk
10:43:00
43
116
Martanová Lea
VLI0555
2043610
A
Slavia Liberec orienteering
10:47:00
47
117
Neradová Eva
LIT8951
8115
C
KOB Litvínov
10:51:00
51
118
Zítová Pavla
LDC8151
347881
C
KOB Děčín
10:55:00
55
119
Černá Kateřina
TJP9850
53527
C
TJ Sokol Troja
10:59:00
59
120
Kalinová Lucie
RUM8750
301543
C
ZOOB Rumburk
11:03:00
63
121
Mikanová Kateřina
EKP8461
2061773
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:07:00
67
122
Haajanen Satu
33F02
1406410
SK Pohjantähti
11:11:00
71
123
Mikolášková Kateřina
EKP9450
2133907
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:15:00
75
124
Benešová Zuzana
69X8350
2106732
HO Humanita
11:19:00
79
125
Kosová Štěpánka
LPU9460
2073750
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00
83
126
Vojáčková Šárka
69X9050
8105
HO Humanita
11:27:00
87
127
Hanušová Michaela
TUR9554
411564
C
OOB TJ Turnov
11:31:00
91
128
Klašková Josefina
DKP9651
443061
C
Oddíl OB Kotlářka
11:35:00
95
129
Müllerová Petra
BZP9050
2045224
C
Báječné ženy v orientačním běhu
11:39:00
99
130
Vakant
0
Vakant
11:43:00
103
131
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
186
Jiřištová Zuzana
DKP8254
9054
C
Oddíl OB Kotlářka
10:05:00
05
187
Straube Hanka
31D7350
7770777
SV Lengefeld
10:09:00
09
188
Čečková Martina
SHK7753
9201377
C
OK Slavia Hradec Králové
10:13:00
13
189
Kamenická Lenka
OSN6955
9690219
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:17:00
17
190
Janatová Lucie
DKP8154
9999888
C
Oddíl OB Kotlářka
10:21:00
21
191
Synková Petra
DOK7950
7200372
C
OK Doksy
10:25:00
25
192
Martanová Daniela
VLI7452
2042502
C
Slavia Liberec orienteering
10:29:00
29
193
Preclíková Jana
TUR8160
682650
C
OOB TJ Turnov
10:33:00
33
194
Vokurková Marta
TJN7950
253111
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00
37
195
Pavlíková Jitka
LIT8352
8113
C
KOB Litvínov
10:41:00
41
196
Korejčíková Dáďa
LLI5550
8546
C
TJ Loko Liberec
10:45:00
45
197
Uhlíková Šárka
SJC8151
7207702
C
Sportcentrum Jičín
10:49:00
49
198
Seidlová Barbora
EKP7955
7207365
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:53:00
53
199
Vakant
0
Vakant
10:57:00
57
200
Vakant
0
Vakant
11:01:00
61
201
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
202
Nováková Markéta
RUM7451
2801028
C
ZOOB Rumburk
10:05:00
05
203
Hradecká Petra
DOK6850
897368
C
OK Doksy
10:09:00
09
204
Štreglová Andrea
VRL7552
2102800
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00
13
205
Žuková Marcela
VLI7351
8293
C
Slavia Liberec orienteering
10:17:00
17
206
Bradáčová Marie
LLI7550
2060204
C
TJ Loko Liberec
10:21:00
21
207
Feřtová Jitka
VLI7853
2120063
C
Slavia Liberec orienteering
10:25:00
25
208
Růtová Martina
TJN7652
2067314
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00
29
209
Folprechtová Kateřina
VSP7460
416221
C
USK Praha
10:33:00
33
210
Peteráčová Hyxová Radka
VLI7755
2032117
C
Slavia Liberec orienteering
10:37:00
37
211
Tomášková Radka
TUV7851
0
C
SOK TJ Turnov
10:41:00
41
212
Zakouřilová Helena
VSP7453
8002888
C
USK Praha
10:45:00
45
213
Dejnožková Blanka
TJN7651
2049610
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00
49
214
Březinová Michaela
CHA7751
2095938
C
OK Chrastava
10:53:00
53
215
Městková Kateřina
VSP7650
51746
C
USK Praha
10:57:00
57
216
Mišeková Martina
KAM7851
2800344
C
OK Kamenice
11:01:00
61
217
Arnoštová Kateřina
DOR7652
8857
C
OK Dobříš
11:05:00
65
218
Skácelová Marie
VLI7552
1400445
C
Slavia Liberec orienteering
11:09:00
69
219
Mairichová Radka
TJN7450
8662696
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00
73
220
Podrábská Marie
VLI7451
1400433
C
Slavia Liberec orienteering
11:17:00
77
221
Lošťáková Ivana
LTP7758
7202864
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:21:00
81
222
Heřmánková Pavla
TUR7777
995831
C
OOB TJ Turnov
11:25:00
85
223
Severýnová Popková Klára
VLI7455
2067951
C
Slavia Liberec orienteering
11:29:00
89
224
Matyášová Jana
CHA7652
2070836
C
OK Chrastava
11:33:00
93
225
Babická Zuzana
RUM7651
4641701
ZOOB Rumburk
11:37:00
97
226
Lamačová Dana
TUR7451
2111603
C
OOB TJ Turnov
11:41:00
101
227
Pavlova Irena
TJN7650
2073667
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:45:00
105
228
Pavlíková Klára
LIT7451
7210115
C
KOB Litvínov
11:49:00
109
229
Balusková Ida
OKP7350
681852
C
SK OK 24 Praha
11:53:00
113
230
Kučerová Marie
VSP7551
2127526
C
USK Praha
11:57:00
117
231
Koníčková Pavlína
TJN7062
2070855
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00
121
232
Smolková Alena
PGP6450
53567
C
SK Praga
12:05:00
125
233
Vakant
0
Vakant
12:09:00
129
234
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
11:49:00
109
235
Úlehlová Monika
TAP6950
2092376
C
KOB Tretra Praha
11:51:00
111
236
Houžvičková Karolína
TUR7254
7207877
C
OOB TJ Turnov
11:53:00
113
237
Riby Kateřina
LTP7252
7205009
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:55:00
115
238
Gibbonsová Jitka
TUV7252
2126365
SOK TJ Turnov
11:57:00
117
239
Vitebská Lenka
TJN7051
1398973
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:59:00
119
240
Balcarová Alena
LLI7150
1398994
C
TJ Loko Liberec
12:01:00
121
241
Žejdlíková Jitka
LTP7251
7200340
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:03:00
123
242
Lesáková Věra
TJN7152
8662715
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00
125
243
Němečková Jarmila
VSP6650
2103280
C
USK Praha
12:07:00
127
244
Řehořová Lenka
TJN7250
2073661
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00
129
245
Ferbasová Zdeňka
TUR7361
2103240
C
OOB TJ Turnov
12:11:00
131
246
Nožičková Renata
TJN6953
2070806
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00
133
247
Netuková Hana
SHK7052
219217
C
OK Slavia Hradec Králové
12:15:00
135
248
Škvorová Zuzana
KAM7350
52273
C
OK Kamenice
12:17:00
137
249
Kuncová Jiřina
TJN5752
8257
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:19:00
139
250
Průšová Markéta
VSP7256
53160
C
USK Praha
12:21:00
141
251
Eckardt Cornelia
71D6900
690719
USV TU Dresden
12:23:00
143
252
Tloušťová Eva
SCP6950
52114
C
OK Sparta Praha
12:25:00
145
253
Landovská Ivana
PGP6251
416118
C
SK Praga
12:27:00
147
254
Válková Martina
TUV7051
2120071
C
SOK TJ Turnov
12:29:00
149
255
Ptáčková Kateřina
PGP7350
51555
C
SK Praga
12:31:00
151
256
Trnková Dana
VSP7351
2021823
C
USK Praha
12:33:00
153
257
Šmausová Gabriela
TJN6951
232510
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:35:00
155
258
Hájková Magdalena
TUV7351
411543
C
SOK TJ Turnov
12:37:00
157
259
Hrdličková Ludmila
SLA6950
224894
C
SKOB Slaný
12:39:00
159
260
Novotná Neyrinck Markéta
VSP7051
7911
C
USK Praha
12:41:00
161
261
Linková Iva
TUR6850
51809
C
OOB TJ Turnov
12:43:00
163
262
Nehasilová Zuzana
LDC7150
7121314
C
KOB Děčín
12:45:00
165
263
Langrová Monika
SHK7251
9802
C
OK Slavia Hradec Králové
12:47:00
167
264
Beranová Iva
VSP7150
2021834
C
USK Praha
12:49:00
169
265
Pokorná Hana
TJN6950
2073666
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00
171
266
Vakant
0
Vakant
12:53:00
173
267
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:06:00
06
268
Pávková Jana
BOR6550
8445
C
OK Jiskra Nový Bor
10:08:00
08
269
Švarcová Lenka
TUR6457
682110
C
OOB TJ Turnov
10:10:00
10
270
Kettnerová Lenka
HCE6450
7202877
C
TJ Hostivice
10:12:00
12
271
Müllerová Zorka
BZP6750
981805
C
Báječné ženy v orientačním běhu
10:14:00
14
272
Veljačiková Markéta
SCP6451
2800325
C
OK Sparta Praha
10:16:00
16
273
Kočibová Ivana
TJN6354
8662700
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00
18
274
Delenne Blandine
29F01
1600635
ACA Aix en Provence
10:20:00
20
275
Sokolářová Jitka
TUV6851
7209436
C
SOK TJ Turnov
10:22:00
22
276
Procházková Miluše
DCE5450
1954721
C
KOB Dobřichovice
10:24:00
24
277
Nováková Irena
OKP6651
236111
C
SK OK 24 Praha
10:26:00
26
278
Šafková Petra
73X6650
51278
Opět na Kozla
10:28:00
28
279
Koucká Ivana
EKP6850
515195
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00
30
280
Zalabová Martina
SJC6657
2053545
C
Sportcentrum Jičín
10:32:00
32
281
Fantová Libuše
EKP5650
51583
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:34:00
34
282
Thýnová Ivana
SHK6651
2017663
C
OK Slavia Hradec Králové
10:36:00
36
283
del Campo Cristina
11E6900
8130369
Malarruta
10:38:00
38
284
Kohlová Alena
KPY6051
53182
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:40:00
40
285
Kosová Michaela
SRK6752
8660597
C
SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00
42
286
Rauturier Nathalie
28F01
609660
Guyancourt Orientation 78
10:44:00
44
287
Teplá Hana
SHK6561
9125
C
OK Slavia Hradec Králové
10:46:00
46
288
Cruse Katrin
24D6650
8040766
SV Robotron Dresden
10:48:00
48
289
Kavalírová Kateřina
PHK6756
9833
C
OK 99 Hradec Králové
10:50:00
50
290
Miklasová Markéta
VLI6850
2115743
C
Slavia Liberec orienteering
10:52:00
52
291
Vakant
0
Vakant
10:54:00
54
292
Vakant
0
Vakant
10:56:00
56
293
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:30:00
30
294
Kábrtová Iva
PEN6350
2113055
C
OK RECO Sport
10:34:00
34
295
Kuleva Angelina
2HD5750
8622642
Angy OL
10:38:00
38
296
Večeřová Ivana
TJN6052
2027204
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00
42
297
Kubátová Ivana
BOR6152
2126287
C
OK Jiskra Nový Bor
10:46:00
46
298
Králová Zdenka
SSU6091
1406132
C
SK Severka Šumperk
10:50:00
50
299
Choutková Lenka
SOB6350
53643
C
SOBSA
10:54:00
54
300
Nováková Pavla
DOK5950
886256
C
OK Doksy
10:58:00
58
301
Flašarová Marie
KCK5756
49615
C
KOB Český Krumlov
11:02:00
62
302
Hartlová Blanka
ODV6350
51356
C
TJ Aero Odolena Voda
11:06:00
66
303
Kovářová Alena
LTP6151
7205026
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:10:00
70
304
Šnajdarová Ivana
EKP6350
515008
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:14:00
74
305
Oppliger Elisabeth
9LC02
8090424
OLV Hindelbank
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
306
Mrázková Ivana
DKP5650
8080100
C
Oddíl OB Kotlářka
10:09:00
09
307
Böhmová Eva
TJN5450
232515
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00
17
308
Ševčíková Alena
CHA5351
8165
C
OK Chrastava
10:25:00
25
309
Lukavcová Lenka
TJN5452
8259
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00
33
310
Vakant
0
Vakant
10:41:00
41
311
Vakant
0
Vakant
10:49:00
49
312
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:02:00
02
313
Křížová Zdenka
PZR5051
301209
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:06:00
06
314
Nedvídková Jitka
RUM5151
8245050
ZOOB Rumburk
10:10:00
10
315
Neradová Alena
LIT5051
8110
C
KOB Litvínov
10:14:00
14
316
Karmazínová Ivana
VLI5150
2131185
C
Slavia Liberec orienteering
10:18:00
18
317
Kohoutová Jitřenka
UVP4850
51265
C
Slovan Praha
10:22:00
22
318
Bartoňová Marie
BOR5351
8433
C
OK Jiskra Nový Bor
10:26:00
26
319
Pachnerová Jaroslava
VLI5152
2059769
C
Slavia Liberec orienteering
10:30:00
30
320
Vakant
0
Vakant
D70
2.26 km, 130 m, 15 kontrol
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:34:00
34
321
Vakant
0
Vakant
10:38:00
38
322
Vakant
0
Vakant
10:42:00
42
323
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:41:00
41
348
Kruliš Janek
VLI1003
2092397
C
Slavia Liberec orienteering
10:45:00
45
349
Janata Matěj
DKP1111
8277
C
Oddíl OB Kotlářka
10:49:00
49
350
Lamač František
TUR0901
1403060
C
OOB TJ Turnov
10:53:00
53
351
Seidl Marek
EKP1108
51610
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00
57
352
Matějů Eda
VLI1200
7981
C
Slavia Liberec orienteering
11:01:00
61
353
Rozkošný David
EKP0909
2067964
VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00
65
354
Šebelka Jakub
VLI1002
4402219
C
Slavia Liberec orienteering
11:09:00
69
355
Gregor Marek
CTB0901
887165
C
SK OB Chotěboř
11:13:00
73
356
Vraný Filip
VLI0802
232249
C
Slavia Liberec orienteering
11:17:00
77
357
Bašus Ondřej
SCP1000
51554
C
OK Sparta Praha
11:21:00
81
358
Drahoňovský Jakub
TUR1006
1403064
C
OOB TJ Turnov
11:25:00
85
359
Bouda Jan
TAP1000
2118464
C
KOB Tretra Praha
11:29:00
89
360
Vakant
0
Vakant
11:33:00
93
361
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:58:00
58
324
Nožička Jan
TJN0809
2088176
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00
60
325
Vilém Štěpán
VLI0902
4411246
C
Slavia Liberec orienteering
11:02:00
62
326
Mairich Martin
TJN0812
2096129
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00
64
327
Kučera Jakub
VSP0900
2032189
C
USK Praha
11:06:00
66
328
Čečerle Matouš
VLI0807
4411238
C
Slavia Liberec orienteering
11:08:00
68
329
Veljačik Jonáš
SCP0800
336785
C
OK Sparta Praha
11:10:00
70
330
Skácel Jan
VLI0901
2073665
C
Slavia Liberec orienteering
11:12:00
72
331
Krojidlo Matyáš
CHA0803
2084433
C
OK Chrastava
11:14:00
74
332
Maděra Jakub
VLI0906
2126375
C
Slavia Liberec orienteering
11:16:00
76
333
Vřešťál František
TUR0906
1403052
C
OOB TJ Turnov
11:18:00
78
334
Pešík Matouš
VLI0903
2113359
C
Slavia Liberec orienteering
11:20:00
80
335
Karásek Vojtěch
TUR0811
4616803
C
OOB TJ Turnov
11:22:00
82
336
Čečka Matěj
SHK0901
2113079
C
OK Slavia Hradec Králové
11:24:00
84
337
Lesák Marek
TJN0811
2104590
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00
86
338
Berka Tadeáš
VLI0904
2103255
C
Slavia Liberec orienteering
11:28:00
88
339
Štembera Vítek
TJN0801
8662690
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00
90
340
Folprecht Lukáš
VSP0802
2058490
C
USK Praha
11:32:00
92
341
Oravec Viktor
TJN0814
2111800
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:34:00
94
342
Guida Alessandro
VLI0900
4411232
C
Slavia Liberec orienteering
11:36:00
96
343
Havel Antonín
TJN0813
2111793
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00
98
344
Vakant
0
Vakant
11:40:00
100
345
Vakant
0
Vakant
11:42:00
102
346
Vakant
0
Vakant
11:44:00
104
347
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
362
Zajger David
TUR0703
0
C
OOB TJ Turnov
10:05:00
05
363
Meier David
VSP0606
7003010
B
USK Praha
10:09:00
09
364
Pohl Lukáš
TAP0703
2060250
C
KOB Tretra Praha
10:13:00
13
365
Podrábský Ctibor
VLI0700
2078463
B
Slavia Liberec orienteering
10:17:00
17
366
Tichý Hubert
DKP0600
2079496
C
Oddíl OB Kotlářka
10:21:00
21
367
Vřešťál Antonín
TUR0604
1403051
C
OOB TJ Turnov
10:25:00
25
368
Jakubík Jaromír
TJN0704
2111785
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00
29
369
Šálek Richard
TUR0702
1403058
C
OOB TJ Turnov
10:33:00
33
370
Hyxa Jan
VLI0702
2126343
B
Slavia Liberec orienteering
10:37:00
37
371
Seidl Štěpán
TUR0700
0
C
OOB TJ Turnov
10:41:00
41
372
Riby Philip
LTP0702
7208204
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:45:00
45
373
Mertlík Vojtěch
TUR0704
2108913
C
OOB TJ Turnov
10:49:00
49
374
Městka Václav
VSP0600
416121
C
USK Praha
10:53:00
53
375
Drahoňovský Tomáš
TUR0701
1403065
B
OOB TJ Turnov
10:57:00
57
376
Střelba Antonín
PGP0605
2099508
B
SK Praga
11:01:00
61
377
Březina Karel
CHA0605
2095974
B
OK Chrastava
11:05:00
65
378
Miklas Ondřej
VLI0701
4214
C
Slavia Liberec orienteering
11:09:00
69
379
Tomášek Prokop
TUV0701
2120075
B
SOK TJ Turnov
11:13:00
73
380
Řehoř Hynek
TJN0700
2053559
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00
77
381
Víteček Šimon
DKP0801
7020417
B
Oddíl OB Kotlářka
11:21:00
81
382
Vakant
0
Vakant
11:25:00
85
383
Vakant
0
Vakant
11:29:00
89
384
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:04:00
04
385
Nejezchleb Vojtěch
TUR0503
1403061
B
OOB TJ Turnov
10:08:00
08
386
Mastník Ondřej
TJN0507
8662692
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00
12
387
Bičík Štěpán
TUV0405
2126359
C
SOK TJ Turnov
10:16:00
16
388
Pěnička Jan
TJN0501
2070823
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00
20
389
Ort Haštal
BOR0401
4368
B
OK Jiskra Nový Bor
10:24:00
24
390
Heřmánek Petr
TUR0500
8020
B
OOB TJ Turnov
10:28:00
28
391
Pavlík Matěj
LIT0401
8112
C
KOB Litvínov
10:32:00
32
392
Dvořák Jakub
BBM0502
2085655
C
BETA URSUS Orienteering
10:36:00
36
393
Hruška Jakub
TJN0403
2078466
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00
40
394
Zakouřil Matyáš
VSP0400
8004888
B
USK Praha
10:44:00
44
395
Čtrnáct František
PGP0401
2121096
B
SK Praga
10:48:00
48
396
Mairich Filip
TJN0603
8662716
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00
52
397
Tůma Šimon
TAP0400
8662289
B
KOB Tretra Praha
10:56:00
56
398
Houžvička David
TUR0501
2106748
C
OOB TJ Turnov
11:00:00
60
399
Dejnožka Martin
TJN0600
8662693
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00
64
400
Kučera Filip
CHA0501
2059763
B
OK Chrastava
11:08:00
68
401
Pokorný Jan
TJN0400
8659408
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00
72
402
Sork Dominik
TAP0504
2092402
B
KOB Tretra Praha
11:16:00
76
403
Vakant
0
Vakant
11:20:00
80
404
Vakant
0
Vakant
11:24:00
84
405
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:23:00
23
406
Žukov Jakub
TJN0305
2067345
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00
27
407
Janas Petr
PGP0200
2060249
A
SK Praga
10:31:00
31
408
Pěnička Tomáš
TJN0202
2069079
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00
35
409
Novák Daniel
RUM0301
2801020
C
ZOOB Rumburk
10:39:00
39
410
Řehoř Vojta
TJN0303
8662740
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00
43
411
Kabát Martin
PGP0408
2099511
A
SK Praga
10:47:00
47
412
Peterka Jakub
LLI0404
9101104
A
TJ Loko Liberec
10:51:00
51
413
Dejnožka Vojtěch
TJN0300
8659419
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00
55
414
Kožina Štěpán
PGP0300
8656580
A
SK Praga
10:59:00
59
415
Lesák Ondřej
TJN0306
8659385
A
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00
63
416
Bolehovský Daniel
VSP0508
2073716
A
USK Praha
11:07:00
67
417
Hřivna Jakub
PGP0305
8662292
A
SK Praga
11:11:00
71
418
Mareš Albert
DKP0308
2103741
B
Oddíl OB Kotlářka
11:15:00
75
419
Šimša Martin
PGP0309
8654907
A
SK Praga
11:19:00
79
420
Matyáš Vojtěch
CHA0202
2049595
B
OK Chrastava
11:23:00
83
421
Bradáč David
LLI0203
2032132
B
TJ Loko Liberec
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:04:00
04
423
Synek Antonín
DOK0001
7209352
A
OK Doksy
10:08:00
08
424
Novák Přemysl
DKP0107
2106739
B
Oddíl OB Kotlářka
10:12:00
12
425
Bradáč Jakub
LLI0002
2032105
B
TJ Loko Liberec
10:16:00
16
426
Švadlena Michal
CHC0101
9990101
A
K.O.B. Choceň
10:20:00
20
427
Kubec Michal
DOK0103
7207878
C
OK Doksy
10:24:00
24
428
Pavel Martin
TJN0004
2045201
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00
28
429
Langr Jan
SHK0101
51179
B
OK Slavia Hradec Králové
10:32:00
32
430
Šafka Sebastian
73X0100
8221133
Opět na Kozla
10:36:00
36
431
Zalaba Tomáš
SJC0101
7839783
A
Sportcentrum Jičín
10:40:00
40
432
Tachezy Jan
DOR0102
2104701
B
OK Dobříš
10:44:00
44
433
Vakant
0
Vakant
10:48:00
48
434
Vakant
0
Vakant
10:52:00
52
435
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
455
Pospíšil Ondřej
DKP8717
7202874
C
Oddíl OB Kotlářka
10:02:00
02
456
Koucký Roman
EKP6301
2035738
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:04:00
04
457
Třebický Vladimír
DKP8404
8654904
C
Oddíl OB Kotlářka
10:06:00
06
458
Kohl Ondřej
KPY8600
301370
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:08:00
08
459
Kučera Jan
VSP7302
51650
C
USK Praha
10:10:00
10
460
Fodor Petr
TUR8103
981821
C
OOB TJ Turnov
10:12:00
12
461
Seidl Miroslav
EKP7402
888643
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:14:00
14
462
Kučerka David
LIT8202
7703600
C
KOB Litvínov
10:16:00
16
463
Kořínek Tomáš
BOR9007
8654931
C
OK Jiskra Nový Bor
10:18:00
18
464
Borák Michal
EKP8304
2042532
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:20:00
20
465
Peterka Vojtěch
LLI7502
515503
C
TJ Loko Liberec
10:22:00
22
466
Podivínský Tomáš
SCP7201
51557
C
OK Sparta Praha
10:24:00
24
467
Sysel Ondřej
PGP8302
515038
C
SK Praga
10:26:00
26
468
Francke Michal
TJN8600
2045203
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00
28
469
Arnošt Kamil
VSP7301
2044896
C
USK Praha
10:30:00
30
470
Baier Martin
TUR7603
7677777
C
OOB TJ Turnov
10:32:00
32
471
Mikan Albert
EKP8606
8654890
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:34:00
34
472
Zajíc Vítězslav
TAP8610
8655221
C
KOB Tretra Praha
10:36:00
36
473
Vlček Martin
TUR8702
8656670
C
OOB TJ Turnov
10:38:00
38
474
Martan Jiří
VLI7300
7999888
C
Slavia Liberec orienteering
10:40:00
40
475
Valach Marek
TAP9703
442844
C
KOB Tretra Praha
10:42:00
42
476
Bílý Jakub
LTP0104
8662323
A
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:44:00
44
477
Procházka Jan
PGP8407
8409111
E
SK Praga
10:46:00
46
478
Pavlíček Lubomír
KPY7800
420417
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:48:00
48
479
Kobr Tomáš
TJN8901
1969696
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00
50
480
Procházka David
LPU9113
8656511
R
OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00
52
481
Nerad Jaroslav
LIT9001
8108
C
KOB Litvínov
10:54:00
54
482
Jedlička Michal
SHK7309
7208023
C
OK Slavia Hradec Králové
10:56:00
56
483
Kakalov Dimitar
12B8400
9418870
OK Pirin Blagoevgrad
10:58:00
58
484
Kamenický Matěj
LPU9036
8137666
R
OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00
60
485
Macek Jiří
LIT8401
8107
C
KOB Litvínov
11:02:00
62
486
Losman Petr
PHK7901
8656658
C
OK 99 Hradec Králové
11:04:00
64
487
Němeček Jan
KAM9300
52282
C
OK Kamenice
11:06:00
66
488
Šmaus Jan
TJN9700
2067320
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00
68
489
Semík Ondřej
KAM9401
920683
E
OK Kamenice
11:10:00
70
490
Melichar Vojtěch
LLI9802
8656608
A
TJ Loko Liberec
11:12:00
72
491
Křemen Štěpán
KAM9804
232739
B
OK Kamenice
11:14:00
74
492
Goder Josef
DKP8203
7202900
C
Oddíl OB Kotlářka
11:16:00
76
493
Prášil Ondřej
SJC8401
8170284
C
Sportcentrum Jičín
11:18:00
78
494
Pavlík Libor
LIT7605
7210130
C
KOB Litvínov
11:20:00
80
495
Němeček Jan
VSP6201
682682
C
USK Praha
11:22:00
82
496
Novák Libor
OKP6504
51680
C
SK OK 24 Praha
11:24:00
84
497
Hájek Adam
KAM9202
8499979
C
OK Kamenice
11:26:00
86
498
Petr Jan
TJN8200
2800222
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:28:00
88
499
Kadavý Petr
CHA7800
2801027
C
OK Chrastava
11:30:00
90
500
Švadlena Pavel
CHC7502
7502000
C
K.O.B. Choceň
11:32:00
92
501
Mazan Bartłomiej
17P01
921001
WKS Śląsk Wrocław
11:34:00
94
502
Semík Luboš
KAM6201
52279
C
OK Kamenice
11:36:00
96
503
Černý Ondřej
EKP8511
7205000
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:38:00
98
504
Melichar Petr
LLI0001
8659416
A
TJ Loko Liberec
11:40:00
100
505
Buzek Martin
PGP8401
7051263
C
SK Praga
11:42:00
102
506
Holas Ondřej
TUR8501
515048
C
OOB TJ Turnov
11:44:00
104
507
Klomínský Václav
KPY8700
2059735
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:46:00
106
508
Bolehovský Michal
VSP0202
601169
A
USK Praha
11:48:00
108
509
Novák Ivo
OKP6200
51679
C
SK OK 24 Praha
11:50:00
110
510
Sysel Ctibor
PGP8700
515161
C
SK Praga
11:52:00
112
511
Nývlt Martin
DKP8200
8656536
C
Oddíl OB Kotlářka
11:54:00
114
512
Kavalír Jáchym
PHK9901
7202866
R
OK 99 Hradec Králové
11:56:00
116
513
Procházka Antonín
DCE5500
1955315
C
KOB Dobřichovice
11:58:00
118
514
Kolín Jan
DKP7701
8007701
C
Oddíl OB Kotlářka
12:00:00
120
515
Kamenický Jeroným
OSN9549
8651708
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:02:00
122
516
Bravený Vít
ZBM9102
8660450
C
SK Žabovřesky Brno
12:04:00
124
517
Richter Friedmar
71D8100
9003139
USV TU Dresden
12:06:00
126
518
Janas Petr
PGP7106
7201200
C
SK Praga
12:08:00
128
519
Uhlík Michal
SJC8007
8003099
C
Sportcentrum Jičín
12:10:00
130
520
Kalous Vladislav
EKP7702
2058464
C
VŠTJ Ekonom Praha
12:12:00
132
521
Tihon Michal
PHK7905
2078454
C
OK 99 Hradec Králové
12:14:00
134
522
Henych Petr
VLI6001
515132
C
Slavia Liberec orienteering
12:16:00
136
523
Čermák Matyáš
KAM9501
2019240
C
OK Kamenice
12:18:00
138
524
Franco Paulo
61P8100
1302844
Clube de Orientaçāo do Centro COC
12:20:00
140
525
Semrád Ladislav
CHC9701
8053577
R
K.O.B. Choceň
12:22:00
142
526
Dlabaja Tomáš
TUR8303
500850
R
OOB TJ Turnov
12:24:00
144
527
Semík Jan
VSP6507
53572
C
USK Praha
12:26:00
146
528
Kettner Lukáš
KAM9403
8654886
C
OK Kamenice
12:28:00
148
529
Janda Martin
DOB8002
920696
C
KOB Dobruška
12:30:00
150
530
Slezák Zdeněk
LCE8902
889311
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
12:32:00
152
531
Bašus Petr
SCP7400
7200592
C
OK Sparta Praha
12:34:00
154
532
Janata Martin
DKP8306
8303050
C
Oddíl OB Kotlářka
12:36:00
156
533
Melecký Martin
AOP9001
920663
C
Orientační Běh Opava
12:38:00
158
534
Janovský Tomáš
PGP6401
8632139
C
SK Praga
12:40:00
160
535
Průša Michal
VSP7310
553437
C
USK Praha
12:42:00
162
536
Beneš Filip
TAP8701
232187
C
KOB Tretra Praha
12:44:00
164
537
Kopec Tomáš
VLI8203
52641
C
Slavia Liberec orienteering
12:46:00
166
538
Klaška Pavel
DKP9301
1700077
C
Oddíl OB Kotlářka
12:48:00
168
539
Werner Michal
PGP9705
2080959
C
SK Praga
12:50:00
170
540
Makovský Jakub
TAP8511
7778511
C
KOB Tretra Praha
12:52:00
172
541
Štregl Petr
VRL7303
2017676
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:54:00
174
542
Vlášek Jakub
TAP9702
7779702
C
KOB Tretra Praha
12:56:00
176
543
Škvor Martin
KAM6700
7040267
C
OK Kamenice
12:58:00
178
544
Ondráček Radim
EKP7414
2045232
C
VŠTJ Ekonom Praha
13:00:00
180
545
Lepšík Petr
SJC8203
515133
C
Sportcentrum Jičín
13:02:00
182
546
Fišer Jiří
SLP8503
7111117
C
OOB Slavia Praha
13:04:00
184
547
Szenczi Gabriel
VLI8700
2102802
C
Slavia Liberec orienteering
13:06:00
186
548
Vakant
0
Vakant
13:08:00
188
549
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:23:00
23
436
Lužnický Jiří
69X8500
7205016
HO Humanita
10:27:00
27
437
Votoček Aleš
44C7900
0
Neregistrovaní borci
10:31:00
31
438
Hájek Vojtěch
TJN9502
896978
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00
35
439
Maděra Josef
VLI7900
2124802
C
Slavia Liberec orienteering
10:39:00
39
440
Žákovec Jan
KRL9505
0
C
Kometa Kralovice
10:43:00
43
441
Kunc Filip
TJN8201
2102558
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00
47
442
Novák Jan
VLI9300
2118472
C
Slavia Liberec orienteering
10:51:00
51
443
Šmaus Ivan
TJN6249
8270
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00
55
444
Juren Lukáš
LTP9703
7200332
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:59:00
59
445
Žukov Michal
TJN9701
2067343
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00
63
446
Žídek Karel
TUR8207
1413718
C
OOB TJ Turnov
11:07:00
67
447
Kunc Radovan
TJN5549
8249
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00
71
448
Zít Jan
LDC8200
7205956
C
KOB Děčín
11:15:00
75
449
Šmaus Antonín
TJN0001
2025357
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00
79
450
Smolka Ondřej
TJP9401
53502
C
TJ Sokol Troja
11:23:00
83
451
Kunc Štěpán
TJN8449
2060256
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00
87
452
Řezáč Pavel
VLI6900
301152
C
Slavia Liberec orienteering
11:35:00
95
454
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:56:00
56
550
Vančura Martin
ASU8049
51234
C
Magnus Orienteering
11:00:00
60
551
Rozkošný Karel
EKP7900
8637586
VŠTJ Ekonom Praha
11:04:00
64
552
Leibiger Jens
18D5900
591019
Post SV Dresden
11:08:00
68
553
Choutka Jaroslav
SOB6301
1396839
C
SOBSA
11:12:00
72
554
Slabý Jan
ZHR7900
7300187
C
TJ Zhoř
11:16:00
76
555
Khel Richard
SCP7500
7202899
C
OK Sparta Praha
11:20:00
80
556
Babych Serhiy
15U8300
1301860
LeO-Team
11:24:00
84
557
Antitila Jussi-Pekka
33F03
0
SK Pohjantähti
11:28:00
88
558
Boudný Jan
SCP7417
51773
C
OK Sparta Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:02:00
02
559
Kodejš Zdeněk
VSP7202
2021822
C
USK Praha
10:06:00
06
560
Synek Antonín
DOK7800
7200371
C
OK Doksy
10:10:00
10
561
Zakouřil Václav
VSP7401
8006888
C
USK Praha
10:14:00
14
562
Dejnožka Jiří
TJN7503
2027225
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00
18
563
Pešík Michal
92X7701
2120665
Jizerky
10:22:00
22
564
Gregor Martin
CTB7701
2121756
C
SK OB Chotěboř
10:26:00
26
565
Balogh Jan
TJN7500
2032176
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00
30
566
Sucharda Jiří
BOR5802
51542
C
OK Jiskra Nový Bor
10:34:00
34
567
Peteráč Zdeněk
VLI7802
2080914
C
Slavia Liberec orienteering
10:38:00
38
568
Štembera Jan
TJN7513
7300183
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00
42
569
Karvánek Petr
BOR6600
8513
C
OK Jiskra Nový Bor
10:46:00
46
570
Vokurka Jan
TJN7501
8644872
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00
50
571
Heřmánek Michal
TUR7702
51124
C
OOB TJ Turnov
10:54:00
54
572
Babický Jan
RUM7601
4641700
ZOOB Rumburk
10:58:00
58
573
Štregl Tomáš
VRL7406
8662306
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00
62
574
Matyáš Libor
CHA7603
2059767
C
OK Chrastava
11:06:00
66
575
Šebelka Jan
VLI7506
51227
C
Slavia Liberec orienteering
11:10:00
70
576
Novák Petr
RUM7401
2120650
C
ZOOB Rumburk
11:14:00
74
577
Vraný Jiří
VLI7504
8627112
C
Slavia Liberec orienteering
11:18:00
78
578
Svoboda Jiří
ROZ7500
8069069
C
OK Roztoky
11:22:00
82
579
Pohl Zdeněk
TAP7606
9527
C
KOB Tretra Praha
11:26:00
86
580
Březina Jan
CHA7604
2095960
C
OK Chrastava
11:30:00
90
581
Folprecht Eduard
TUV7304
9056
C
SOK TJ Turnov
11:34:00
94
582
Severýn Otto
VLI7402
2067313
C
Slavia Liberec orienteering
11:38:00
98
583
Zuzánek Zdeněk
TJN5901
8255
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00
102
584
Šesták Marek
VLI7403
2058471
C
Slavia Liberec orienteering
11:46:00
106
585
Střelba Ondřej
PGP7510
7209464
C
SK Praga
11:50:00
110
586
Ekert Vladimír
VLI7600
2058477
C
Slavia Liberec orienteering
11:54:00
114
587
Čečka Jiří
SHK7600
7756
C
OK Slavia Hradec Králové
11:58:00
118
588
Feřt Martin
VLI7704
2118489
C
Slavia Liberec orienteering
12:02:00
122
589
Hradecký Jaroslav
DOK6300
886258
C
OK Doksy
12:06:00
126
590
Vilém Stanislav
VLI7703
2080992
C
Slavia Liberec orienteering
12:10:00
130
591
Krtička Luděk
32F01
7204982
IOF
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:03:00
03
592
Zabořil Michal
JEN7101
7781
C
OB Jenišovice
10:07:00
07
593
Ulman Aleš
TJN7201
2078471
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00
11
594
David Daniel
RUM7301
2127882
ZOOB Rumburk
10:15:00
15
595
Řehoř Jiří
TJN7004
2059729
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00
19
596
Lamač Jaroslav
TUR7203
8068
C
OOB TJ Turnov
10:23:00
23
597
Žukov Libor
VLI6803
8294
C
Slavia Liberec orienteering
10:27:00
27
598
Houžvička Jindřich
TUR6912
51225
C
OOB TJ Turnov
10:31:00
31
599
Adamovský Michal
TYN7200
9852
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
10:35:00
35
600
Meier Milan
VLI7301
8662311
C
Slavia Liberec orienteering
10:39:00
39
601
Klaška Pavel
DKP6500
8650
C
Oddíl OB Kotlářka
10:43:00
43
602
Kruliš Petr
VLI6901
301186
C
Slavia Liberec orienteering
10:47:00
47
603
Kabát Jan
EKP6912
886298
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00
51
604
Netuka Jan
SHK7001
9126
C
OK Slavia Hradec Králové
10:55:00
55
605
Hájek Jan
TUV7301
5788
C
SOK TJ Turnov
10:59:00
59
606
Žemla Tomáš
KAM7105
2084945
C
OK Kamenice
11:03:00
63
607
Šritr Martin
TUV6802
2321388
C
SOK TJ Turnov
11:07:00
67
608
Bradáč Stanislav
LLI7201
434598
C
TJ Loko Liberec
11:11:00
71
609
Ptáček Jan
PVP7200
2087658
C
VSS Přírodověda Praha
11:15:00
75
610
Zaydlar Michal
92X7100
301631
Jizerky
11:19:00
79
611
Víteček Jan
DKP7201
7007201
C
Oddíl OB Kotlářka
11:23:00
83
612
Nehasil Vladislav
LDC7101
7111213
C
KOB Děčín
11:27:00
87
613
Dobeš Václav
KPY5701
301374
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:31:00
91
614
Mrkvička Jiří
TJN7101
2020748
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:35:00
95
615
Škácha Michal
KAM7102
7201769
C
OK Kamenice
11:39:00
99
616
Jirous Jiří
TAP7201
442867
C
KOB Tretra Praha
11:43:00
103
617
Sliva Jan
SCP7300
2106749
C
OK Sparta Praha
11:47:00
107
618
Žejdlík Michal
LTP7001
8662345
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:51:00
111
619
Vambera Filip
TUR7305
2103248
C
OOB TJ Turnov
11:55:00
115
620
Veljačik Pavel
SCP6200
2800319
C
OK Sparta Praha
11:59:00
119
621
Kohout Josef
SHK6902
2017669
C
OK Slavia Hradec Králové
12:03:00
123
622
Dvořák Miloš
BBM7300
2088211
C
BETA URSUS Orienteering
12:07:00
127
623
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:52:00
52
624
Funda Jiří
API6401
2102854
C
OK Andante Písek
10:56:00
56
625
Čaloun Michal
VLI6801
2109695
C
Slavia Liberec orienteering
11:00:00
60
626
Velichkov Petar
DKP6704
2070840
C
Oddíl OB Kotlářka
11:04:00
64
627
Ptáček Pavel
BBM6508
980377
C
BETA URSUS Orienteering
11:08:00
68
628
Stárek Filip
TUR6602
8218
C
OOB TJ Turnov
11:12:00
72
629
Cruse Kay
24D6600
8230366
SV Robotron Dresden
11:16:00
76
630
Rauturier Christophe
28F02
1780766
Guyancourt Orientation 78
11:20:00
80
631
Friberg Joachim
72S01
7201321
IF Hagen Club
11:24:00
84
632
Leibundgut Daniel
9LC01
8090666
OLV Hindelbank
11:28:00
88
633
Prieto José Manuel
11E6700
8220467
Malarruta
11:32:00
92
634
Langr Jan
SHK6701
9531
C
OK Slavia Hradec Králové
11:36:00
96
635
Kareis Martin
VLI6501
7207890
C
Slavia Liberec orienteering
11:40:00
100
636
Kos Michal
SRK6802
2073747
C
SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00
104
637
Fanta Miroslav
EKP5800
51147
C
VŠTJ Ekonom Praha
11:48:00
108
638
Gossel Heiko
71D6500
990002
USV TU Dresden
11:52:00
112
639
Teplý Jiří
SHK6401
9123
C
OK Slavia Hradec Králové
11:56:00
116
640
Muller Rainer
71D4500
2222222
USV TU Dresden
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:02:00
02
641
Vakant
30523
0
Vakant
10:06:00
06
642
Švarc Jiří
TUR6204
682108
C
OOB TJ Turnov
10:10:00
10
643
Pěnička Libor
TJN6000
2060231
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00
14
644
Carlsson Christer
32F02
610418
IOF
10:18:00
18
645
Pavlovec Petr
BOR6303
219203
C
OK Jiskra Nový Bor
10:22:00
22
646
Šnajdar Luděk
EKP6100
515091
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:26:00
26
647
Bičík Miroslav
TUV6101
2126357
C
SOK TJ Turnov
10:30:00
30
648
Zuev Alexey
25R5900
8643701
Navicom_Garmin
10:34:00
34
649
Maxwell Ian
14G02
600429
RR Scotland
10:38:00
38
650
Delenne Pierre
29F03
1660662
ACA Aix en Provence
10:42:00
42
651
Flašar Jan
KCK5701
2080933
C
KOB Český Krumlov
10:46:00
46
652
Holmberg Håkan
32F03
47244
IOF
10:50:00
50
653
Hartl Zdeněk
ODV6300
52121
C
TJ Aero Odolena Voda
10:54:00
54
654
Kovář Karel
LTP6102
7205033
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:58:00
58
655
Ježek Ladislav
VLI4900
253372
C
Slavia Liberec orienteering
11:02:00
62
656
Kožina Petr
PGP6000
1700084
C
SK Praga
11:06:00
66
657
Shepherd Iain
12G01
9633003
Inverness Orienteering Club
11:10:00
70
658
Kettner Pavel
HCE5900
515105
C
TJ Hostivice
11:14:00
74
659
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:02:00
02
660
Stefanini Jean-Philippe
32F04
7861954
IOF
10:06:00
06
661
Böhm Karel
TJN5101
416833
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00
10
662
Novák Tom
DOK5500
886255
C
OK Doksy
10:14:00
14
663
Willadssen Bjorn
15N01
571017
Heming Orienteering
10:18:00
18
664
Haajanen Juha
33F01
1405520
SK Pohjantähti
10:22:00
22
665
Horák Petr
TJN5602
2056301
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00
26
666
Eiselt Miloš
LTP5802
7208240
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:57:00
57
667
Denemarek Oldřich
BBM5100
7510216
C
BETA URSUS Orienteering
11:01:00
61
668
Škoda Přemek
VLI5301
9201066
C
Slavia Liberec orienteering
11:05:00
65
669
Hojný Oldřich
SCP5201
50111
C
OK Sparta Praha
11:09:00
69
670
Urválek Jiří
VLI4701
1602616
C
Slavia Liberec orienteering
11:13:00
73
671
Ptáček Ladislav
BBM5300
2113090
C
BETA URSUS Orienteering
11:17:00
77
672
Stehno Pavel
DKP4900
51760
C
Oddíl OB Kotlářka
11:21:00
81
673
Conrad Helmut
71D4000
7501901
USV TU Dresden
11:25:00
85
674
Přeček Zdeněk
SCP5200
500289
C
OK Sparta Praha
11:29:00
89
675
Karmazín Petr
VLI4901
361986
C
Slavia Liberec orienteering
11:33:00
93
676
Ševčík Milan
CHA5003
8199
C
OK Chrastava
11:37:00
97
677
Lukavec Míla
TJN4901
2060202
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00
101
678
Babický Tomáš
RUM5001
8444519
C
ZOOB Rumburk
11:45:00
105
679
Peterka František
TJP4900
8861
C
TJ Sokol Troja
11:49:00
109
680
Horáček Miroslav
VLI5000
2080998
C
Slavia Liberec orienteering
11:53:00
113
681
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:54:00
54
682
Kříž Pavel
PZR4800
2023807
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:58:00
58
683
Procházka Aleš
DKP4700
8266333
C
Oddíl OB Kotlářka
11:02:00
62
684
Pospíšil Jiří
TUV4701
8323
C
SOK TJ Turnov
11:06:00
66
685
Jakubec Jindřich
TUR4801
51816
C
OOB TJ Turnov
11:10:00
70
686
Duda František
KPY4600
2103786
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:14:00
74
687
Vakant
0
Vakant
11:18:00
78
688
Vakant
0
Vakant
11:22:00
82
689
Vakant
0
Vakant
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
11:26:00
86
690
Vřešťál Jan
2QC3900
2085609
Vrestal
11:30:00
90
691
Nielsen Egil
69D01
264191
Ol Hillerod
11:34:00
94
692
Petrželka Pavel
TJN3800
52900
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00
98
693
Kohout Tomáš
UVP3700
7930
C
Slovan Praha
11:42:00
102
694
Maceček Karel
VLI4100
2080996
C
Slavia Liberec orienteering
11:46:00
106
695
Picek Jan
TJN4000
434577
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00
110
696
Novotný František
PUL4200
205614
C
OOB USK Slavie Ústí n.L.
Čas startu
Čas startu od 00
Start. č.
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
704
Pešíková Ela
VLI1253
2120641
C
Slavia Liberec orienteering
10:00:00
00
707
Pavlík Přemek
LIT1414
8111
C
KOB Litvínov
10:00:00
00
705
Khelová Bára
SCP1350
52115
C
OK Sparta Praha
10:00:00
00
710
Babická Rozálie
RUM1051
4641708
ZOOB Rumburk
10:00:00
00
699
Zítová Kateřina
LDC1150
1420237
C
KOB Děčín
10:00:00
00
698
Pohlová Sandra
TAP1151
2103246
C
KOB Tretra Praha
10:00:00
00
709
Arnošt Daniel
DOR1200
51648
C
OK Dobříš
10:00:00
00
708
Zít Václav
LDC1300
2111720
C
KOB Děčín
10:00:00
00
706
Kafková Tereza
SJI8956
52335
C
OK Jihlava
10:00:00
00
728
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
726
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
729
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
730
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
727
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
733
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
734
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
735
Vakant
0
Vakant
10:00:00
00
697
Válková Karolína
TUV0951
2120061
C
SOK TJ Turnov
10:00:00
00
714
Škáchová Evelína
DKP1552
7207772
C
Oddíl OB Kotlářka
10:00:00
00
713
Nová Eliška Anna
DKP1551
0
C
Oddíl OB Kotlářka
10:00:00
00
724
Matějů Josef
VLI1300
7927
C
Slavia Liberec orienteering
10:00:00
00
723
Kunášková Markéta
VLI1057
4411231
C
Slavia Liberec orienteering
10:00:00
00
712
Kolín Jonáš
DKP1500
2095959
C
Oddíl OB Kotlářka
10:00:00
00
717
Mišek Michal
KAM1300
2088709
C
OK Kamenice
10:00:00
00
716
Gregorová Magdalena
CTB1151
51663
C
SK OB Chotěboř
10:00:00
00
715
Mullis Robert
DKP1200
2075694
C
Oddíl OB Kotlářka
10:00:00
00
718
Oravcová Amálie
TJNXX01
4408032
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00
00
725
Petrová Věra
VLI6251
51218
C
Slavia Liberec orienteering
10:00:00
00
702
Procházková Sára
TUV1250
0
C
SOK TJ Turnov
10:00:00
00
701
Novák Jiří
TUV1004
411380
SOK TJ Turnov
10:00:00
00
700
Lazarová Nela
TUV1251
0
C
SOK TJ Turnov
10:00:00
00
703
Lazar Matyáš
TUV1000
0
C
SOK TJ Turnov
10:00:00
00
711
Bašusová Olga
SCP1250
51561
C
OK Sparta Praha
10:00:00
00
719
Neyrinck Nina
VSP1350
0
C
USK Praha
10:00:00
00
722
Votava Vojtěch
VLI1201
2090845
C
Slavia Liberec orienteering
10:00:00
00
721
Ondráček Lubor
EKP1111
52852
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00
00
720
David Viktor
RUM1201
4641714
ZOOB Rumburk