Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Šumavský kufr)

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
U Durmáků, louka pod vrchem Sedlo (Albrechtice u Sušice)
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
Mapa:
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Fiala Miloš - R3
Stavitel tratí:
Hulec Jakub - R3, Hulcová Pavla
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DL     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HL     P    

D10 1.70 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Karolína Vlašímská SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:00 Veronika Ječmenová ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:08:00 Adéla Peterková KRL0953 0 C Kometa Kralovice
10:11:00 Lucie Maršíková KRE0850 428715 C OOB TJ Sokol Křemže
10:14:00 Kateřina Sobotová VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 Adéla Chumová SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:20:00 Tereza Stehlíková LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
10:23:00 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:26:00 Adéla Jungvirtová KREXXX4 0 OOB TJ Sokol Křemže
10:29:00 Adéla Blechová KRL1055 2126294 C Kometa Kralovice
10:32:00 Vakant 402 0

D12 2.40 km, 45 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:06:00 Tereza Třísková LPM0653 0 OK Lokomotiva Plzeň
10:09:00 Bára Vlašímská SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:12:00 Eva Baldrianová VSP0751 888639 B USK Praha
10:15:00 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
10:18:00 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:21:00 Radka Přílepková VTA0651 2025203 C SC vebr-sport
10:24:00 Lucie Velátová OPI0750 2080834 C Orientační sporty Písek
10:27:00 Eva Čerklová KRE0751 7207867 C OOB TJ Sokol Křemže
10:30:00 Karolína Roučková KRL0656 2099518 C Kometa Kralovice
10:33:00 Mirka Řeháková SKV0652 7202879 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 Adéla Fišarová KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:39:00 Eva Urbánková ONO0650 9200732 B SKOB Ostrov
10:42:00 Marie Janošíková VCB0752 416309 B OB České Budějovice
10:45:00 Petra Pazderníková OPI0651 2064773 C Orientační sporty Písek
10:48:00 Petra Holíková ONO0653 2087719 C SKOB Ostrov
10:51:00 Zbyňka Komárková SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
10:54:00 Vakant 404 0
10:57:00 Michaela Benešová SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec

D14 2.70 km, 110 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Markéta Balková OPI0450 2111767 B Orientační sporty Písek
10:15:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 C Kometa Kralovice
10:18:00 Verena Hötzinger 68DXXX3 2800128 TSV Natternberg
10:21:00 Jindra Komárková SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
10:24:00 Vendula Teringlová VCB0451 232975 B OB České Budějovice
10:27:00 Veronika Blažková SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Nela Pekařová VTA0552 7207889 C SC vebr-sport
10:33:00 Markéta Dítková SKV0451 682652 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 Anežka Ševčíková ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
10:39:00 Kateřina Kožíšková LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
10:42:00 Veronika Ziebová NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering
10:45:00 Jana Pazderníková OPI0452 2064771 B Orientační sporty Písek
10:48:00 Marie Křížková MAS0450 8660361 C KČT Aš
10:51:00 Laura Kulová ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
10:54:00 Marie Bartošová MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
10:57:00 Sára Pecko ONO0452 1428926 B SKOB Ostrov
11:00:00 Šárka Beránková VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň
11:03:00 Olga Zmarzláková KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
11:06:00 Simona Holíková ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
11:09:00 Klára Počtová OPI0453 2064772 C Orientační sporty Písek
11:12:00 Eva Janošíková VCB0552 416310 B OB České Budějovice
11:15:00 Kateřina Šauli VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
11:18:00 Vakant 401 0

D16 3.10 km, 150 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Markéta Bečvářová OPI0250 2064778 C Orientační sporty Písek
10:11:00 Julia Hansbauer 68DXXX5 2086559 TSV Natternberg
10:14:00 Lucie Šafaříková OPI0350 439103 C Orientační sporty Písek
10:17:00 Gabriela Řeháková SKV0351 7202893 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 Klára Marešová NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
10:23:00 Iva Nádeníčková NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
10:26:00 Magdaléna Rudová VTA0254 7208074 B SC vebr-sport
10:29:00 Jitka Novotná SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
10:32:00 Lucie Vítová BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
10:35:00 Kamila Richtrová VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
10:38:00 Vakant 420 0

D18 4.40 km, 165 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Diana Štráchalová KRE0150 7207771 B OOB TJ Sokol Křemže
10:18:00 Markéta Staňková VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
10:21:00 Kateřina Karbusová OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
10:24:00 Anna Rudová VTA0051 7208097 C SC vebr-sport
10:27:00 Gabriela Winzigová OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Veronika Engl 68DXXX4 8141201 TSV Natternberg
10:33:00 Dominika Kahudová OPI0158 2116200 C Orientační sporty Písek
10:36:00 Anna Svobodová VTA0151 682635 A SC vebr-sport
10:39:00 Pavla Nádeníčková NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
10:42:00 Vakant 397 0

D21K 4.70 km, 190 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Anna Jirsová KSHXXX1 0 OB Kašperské Hory
10:03:00 Alexandra Marešová NEK9950 2067348 C Nejdek Orienteering
10:06:00 Vakant 415 0
10:09:00 Adéla Gottfriedová VCB9755 426398 C OB České Budějovice
10:12:00 Lucie Schütznerová DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka

D21 6.50 km, 255 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Barbora Doležalová VPM9252 2085626 C KOS Slavia Plzeň
10:05:00 Lenka Hanáková KRL9951 7291299 A Kometa Kralovice
10:08:00 Jana Benešová CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
10:11:00 Vakant 411 0
10:14:00 Jitka Svobodová VSP7450 9102142 C USK Praha
10:17:00 Lenka Čechová 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO
10:20:00 Barbora Baldrianová VSP7850 9784 C USK Praha
10:23:00 Věra Chvalová LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
10:26:00 Dorotka Doležalová VPM9950 2075660 B KOS Slavia Plzeň
10:29:00 Vakant 412 0
10:32:00 Bára Kubičková SJH9551 331719 C SJH Jindřichův Hradec
10:35:00 Martina Krausová TJP9350 53512 C TJ Sokol Troja
10:38:00 Marie Březinová SSU9191 888629 C SK Severka Šumperk

D35 4.70 km, 190 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Lenka Komárková SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
10:24:00 Jana Hejduková BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:27:00 Markéta Beránková VPM7452 0 KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Jana Chumová SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
10:33:00 Markéta Blažková SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Olga Janošíková VCB7552 426399 C OB České Budějovice
10:39:00 Jana Bartošová MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Petra Vaněčková TJP7950 515411 C TJ Sokol Troja
10:45:00 Jitka Dítková SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:48:00 Vakant 418 0
10:51:00 Gabriela Bredlerová SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:57:00 Tereza Vlašímská SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:00:00 Lucie Richtrová VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:03:00 Jitka Zámečníková 3VX7450 2103763 Zámečníci
11:06:00 Veronika Placková MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
11:09:00 Iva Šauli VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
11:12:00 Pavla Pelcová CST7454 7749 C OB Strakonice
11:15:00 Lenka Křížová KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
11:18:00 Květa Kopecká OPI8050 2800333 C Orientační sporty Písek
11:21:00 Vakant 419 0
11:24:00 Martina Teringlová VCB7851 52113 C OB České Budějovice
11:27:00 Michaela Pecharová TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
11:30:00 Alena Nováková KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
11:33:00 Jana Sobotová VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
11:36:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:39:00 Marie Dulovcová KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
11:42:00 Eva Veselá VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:45:00 Lucie Městková TEP7850 2102815 C Tempo Praha
11:48:00 Lenka Míková VCB7653 7207856 C OB České Budějovice

D45 4.20 km, 175 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Regina Tokárová VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
10:05:00 Marie Žandová SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:08:00 Věra Málková 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
10:11:00 Marcela Staňková VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
10:14:00 Pavla Hlavatá 45X7050 253812 PAT Praha
10:17:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 Marcela Gottfriedová VCB7055 426396 C OB České Budějovice
10:23:00 Ilona Kolovská LPM6352 301706 C OK Lokomotiva Plzeň
10:26:00 Hana Škrlová KRL6951 2127636 C Kometa Kralovice
10:29:00 Vladěna Troupová KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
10:32:00 Martina Kamarytová MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:35:00 Martina Svobodová VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
10:38:00 Jana Čepičková LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:41:00 Jana Macurová MLA6657 301485 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 Pavla Jirsová KSH7251 2116454 C OB Kašperské Hory
10:47:00 Janka Danihelová SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Monika Lisá ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
10:53:00 Miroslava Šedivá EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
10:56:00 Jana Tichá SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
10:59:00 Jana Šoupová LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Vakant 396 0

D55 3.70 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Dagmar Wolkerová TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
10:04:00 Mirka Vejvodová LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň
10:07:00 Naďa Zavadilová SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:10:00 Jiřina Štrossová DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:13:00 Liběna Doležalová VPM5950 2075661 C KOS Slavia Plzeň
10:16:00 Jana Sklenářová MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:22:00 Stanislava Opavová MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:28:00 Vakant 410 0

D65 2.80 km, 75 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Eva Městková TEP4851 2103757 C Tempo Praha
10:03:00 Pavla Beránková VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:09:00 Míla Zmeková SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:12:00 Vakant 395 0

D75 2.50 km, 65 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Ludmila Boučková OCB4351 51432 C OC České Budějovice
10:05:00 Vakant 416 0

DL 2.20 km, 15 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Johanka Fišáková Lucie MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
10:03:00 Radka Komárková SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:06:00 Zuzana Kopecká 53X1050 4622621 Pisek neregistrovany
10:09:00 Karolína Marešová MIL0750 682109 C Tesil Milevsko
10:12:00 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:15:00 Simona Padrtová KREXXX7 7204487 OOB TJ Sokol Křemže
10:18:00 Anna Vaněčková TJP1050 2113500 C TJ Sokol Troja
10:21:00 Simona Fialová KRE1150 2126293 C OOB TJ Sokol Křemže
10:24:00 Lada Chumová SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:27:00 Markéta Jungvirtová KREXXX5 0 OOB TJ Sokol Křemže
10:30:00 Tereza Velátová OPI09XX 0 Orientační sporty Písek
10:33:00 Markéta Fialová KRE1050 2126283 C OOB TJ Sokol Křemže
10:36:00 Vakant 408 0

H10 1.80 km, 35 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Samuel Šebian KRL0903 232961 C Kometa Kralovice
10:04:00 Ivo Křížek MAS0801 301728 C KČT Aš
10:07:00 Adam Blecha KRL0803 2127636 C Kometa Kralovice
10:10:00 Tadeáš Šmahel OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
10:13:00 Matyáš Mála MAS0800 2026162 C KČT Aš
10:16:00 Vojtěch Houba KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:19:00 Josef Minařík VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
10:22:00 Ondřej Fiala KRE0800 7207620 C OOB TJ Sokol Křemže
10:25:00 Jan Bejvančický KRL1003 416186 C Kometa Kralovice
10:28:00 Josef Baldrian VSP1100 2075606 C USK Praha
10:31:00 Matěj Kříž KRL0901 2090857 C Kometa Kralovice
10:34:00 Štěpán Vačkář KRE0801 428714 C OOB TJ Sokol Křemže
10:37:00 Tomáš Kožíšek LPM0810 51152 OK Lokomotiva Plzeň
10:40:00 Tomas Placek MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:43:00 Lukáš Tříska LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
10:46:00 Tomáš Pazderník OPI0800 2064775 C Orientační sporty Písek
10:49:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:52:00 Vakant 403 0

H12 2.70 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Matyáš Rašman KREXXX2 428717 OOB TJ Sokol Křemže
10:06:00 Oliver Kule ONO0701 301504 C SKOB Ostrov
10:09:00 Karel Veseleňák BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
10:12:00 Ondřej Kozák VCB0420 0 OB České Budějovice
10:15:00 Ondřej Padrta KRE0705 2127621 C OOB TJ Sokol Křemže
10:18:00 Libor Halík MAS0700 237548 C KČT Aš
10:21:00 Šimon Hrdlička OPI0601 2064776 C Orientační sporty Písek
10:24:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:27:00 Rémi Petit OPI0602 2088206 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Viktor Havlíček BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
10:33:00 Ivo Sobotka OPI0600 2064781 C Orientační sporty Písek
10:36:00 Tadeáš Pelc CST0601 51330 B OB Strakonice
10:39:00 Matyáš Ječmen ONO0600 7201205 C SKOB Ostrov
10:42:00 Štěpán Pávek NEK0700 2096262 C Nejdek Orienteering
10:45:00 Josef Bejvančický KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
10:48:00 Vojtěch Teringl VCB0702 232980 B OB České Budějovice
10:51:00 Michael Škrle KRL0702 207825 B Kometa Kralovice
10:54:00 Jakub Stehlík LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 František Spiřík BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
11:00:00 Vítek Novák KRE0600 2127615 B OOB TJ Sokol Křemže
11:03:00 Matěj Brabec MAS0701 2026161 C KČT Aš
11:06:00 Jan Svoboda VTA0701 7207619 C SC vebr-sport
11:09:00 Petr Biersak KRL0701 232960 B Kometa Kralovice
11:12:00 Vakant 417 0

H14 3.90 km, 110 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Denis Straka VTA0501 2025214 C SC vebr-sport
10:04:00 Tomáš Baldrian VSP0405 2102777 B USK Praha
10:07:00 Ondřej Šustr KSH0501 2080905 B OB Kašperské Hory
10:10:00 Martin Šoupa LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 Vojtěch Velát OPI0400 7300468 B Orientační sporty Písek
10:16:00 Šimon Stehlík LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 Ondřej Sobota VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
10:22:00 Michal Deim VTA0402 2025207 B SC vebr-sport
10:25:00 Jan Grohmann VPM0403 443084 KOS Slavia Plzeň
10:28:00 Jan Pivec MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 Ondřej Kurz VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
10:34:00 Matyáš Pelc CST0401 436432 B OB Strakonice
10:37:00 Michal Nouza SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
10:40:00 Jiří Donda ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
10:43:00 Vakant 406 0

H16 4.40 km, 160 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ondřej Kovář VPM0200 7208210 B KOS Slavia Plzeň
10:04:00 Marek Kouba VTA0202 7210239 C SC vebr-sport
10:07:00 Samuel Weissar LPM0300 2082944 C OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 František Kováč MLA0201 301465 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 Antonín Šustr KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
10:16:00 Vojtěch Břečka LPM0302 7201820 C OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 Jakub Novák KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
10:22:00 Břetislav Milota MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 Petr Lill BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov
10:28:00 Tomáš Vendelberger MAS0302 2026165 B KČT Aš
10:31:00 Albert Havlíček BSO0304 301433 C KOB Baník Sokolov
10:34:00 Šimon Kurz VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Radim Sobotka OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
10:40:00 Ladislav Čepička LPM0303 682694 B OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 Oldřich Kohoutek BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
10:46:00 Vakant 400 0

H18 5.60 km, 270 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Adam Gottfried VCB0005 426392 B OB České Budějovice
10:03:00 Martin Bican OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
10:06:00 Vakant 414 0
10:09:00 Adam Valenta OPI0102 2091528 B Orientační sporty Písek

H21K 6.50 km, 295 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Petr Bečvář OPI9800 2091539 A Orientační sporty Písek
10:04:00 Martin Pešek LPM9602 7200329 C OK Lokomotiva Plzeň
10:07:00 Michal Kamaryt MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Vakant 421 0
10:13:00 Jakub Zieba NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering

H21 9.50 km, 325 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Arnošt Komárek SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:05:00 Vakant 398 0
10:08:00 Jakub Malý 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO
10:11:00 Jan Paták KSH8901 0 OB Kašperské Hory
10:14:00 Petr Nouza SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Marek Šulc MAS9302 301507 C KČT Aš
10:20:00 ml. Nouza Petr SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
10:23:00 Václav Pelc CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:26:00 Pavel Paták KSH8501 8676 C OB Kašperské Hory
10:29:00 Robert Martínek VPM7700 301170 C KOS Slavia Plzeň
10:32:00 Adam Solomko BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
10:35:00 Jakub Novák 3ACXXX4 920682 NER - Novakovi
10:38:00 Zdeněk Hejduk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
10:41:00 Jan Macura MLA9306 1421921 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 František Sova LPM9702 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:47:00 Radek Teringl VCB6502 8044 C OB České Budějovice
10:50:00 Petr Kubičko SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:53:00 Lukáš Šmahel OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
10:56:00 Jan Mareš KSHXXX5 0 OB Kašperské Hory
10:59:00 Lukáš Knepr BSO9401 8655489 C KOB Baník Sokolov
11:02:00 Jiří Šedivý EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00 Martin Paták KSH8600 0 OB Kašperské Hory
11:08:00 Jan Hejduk BSO0001 1428929 B KOB Baník Sokolov
11:11:00 Vakant 399 0
11:14:00 Lubomír Hošek VCB6101 1401041 C OB České Budějovice
11:17:00 Tomáš Kamaryt VPM8807 2042527 C KOS Slavia Plzeň
11:20:00 Jakub Šilhavý LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 Adam Bravený VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:26:00 Jan Beneš SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:29:00 Jiří Valeš LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
11:32:00 Karel Rambousek BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
11:35:00 Ivo Šafařík OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
11:38:00 František Kolovský LPM9202 8656683 E OK Lokomotiva Plzeň

H35 6.50 km, 295 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Otto Hartvich OPI6900 889291 C Orientační sporty Písek
10:25:00 Karel Pilař MAS5501 7003021 C KČT Aš
10:28:00 Ladislav Jadviščok UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:31:00 Petr Ruda VTA7301 7208092 C SC vebr-sport
10:34:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:37:00 Martin Kopecky OPI7400 2800341 C Orientační sporty Písek
10:40:00 Vakant 423 0
10:43:00 Tomáš Sedláček KRL6401 51476 C Kometa Kralovice
10:46:00 Petr Kožíšek LPM7603 51153 C OK Lokomotiva Plzeň
10:49:00 Martin Málek 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
10:52:00 Robert Vlašímský SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:55:00 Karel Deim VTA7202 2025208 C SC vebr-sport
10:58:00 Vladimír Velát OPI71XX 0 Orientační sporty Písek
11:01:00 Miroslav Řehák KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
11:04:00 Vladimír Ječmen ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
11:07:00 Pavel Dvořák LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Jan Dítko SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:13:00 Dušan Kříž KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
11:16:00 Petr Blažek SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:19:00 Lukáš Pivec MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
11:22:00 Jiří Pešta MIL7201 49858 C Tesil Milevsko
11:25:00 Jiří Pávek NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
11:28:00 Filip Křížek MAS7800 8660453 C KČT Aš
11:31:00 Ladislav Mareš MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
11:34:00 Vakant 424 0
11:37:00 Jan Vaněček TJP8000 2069047 C TJ Sokol Troja
11:40:00 Jindřich Kovář MAS6800 7003022 C KČT Aš
11:43:00 Stanislav Rauch VPM8201 887624 C KOS Slavia Plzeň
11:46:00 Radek Janošík VCB7402 416301 C OB České Budějovice
11:49:00 Petr Ševčík ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
11:52:00 Martin Tichý SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
11:55:00 Petr Stehlík LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň

H45 5.10 km, 270 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Daniel Heřman KRE7100 995885 C OOB TJ Sokol Křemže
10:13:00 Petr Pazderník OPI7301 2064774 C Orientační sporty Písek
10:16:00 Petr Novotný SJH6502 2079504 C SJH Jindřichův Hradec
10:19:00 Petr Baldrian PGP7203 2460 C SK Praga
10:22:00 Pavel Hrdlička OPI6500 2080821 C Orientační sporty Písek
10:25:00 Jiří Hájek ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
10:28:00 Stefan Hötzinger 68DXXX1 2800130 TSV Natternberg
10:31:00 Jiří Kavka SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:34:00 Robert Engl 68DXXX2 2086558 TSV Natternberg
10:37:00 Pavel Zámečník 3VX7200 2801012 Zámečníci
10:40:00 Luděk Bartoš MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:43:00 Vladimír Kovář VPM7200 7200583 C KOS Slavia Plzeň
10:46:00 Lumír Urbánek ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
10:49:00 Josef Nádeníček NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
10:52:00 Petr Weissar LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:00 Josef Velát OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
10:58:00 Oldřich Kohoutek BSO7100 7204986 C KOB Baník Sokolov
11:01:00 Miloš Kamaryt MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
11:04:00 Vladimír Solomko BSO7003 7894 C KOB Baník Sokolov
11:07:00 Jaroslav Chum SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:10:00 Rostislav Staněk VPM6801 886260 C KOS Slavia Plzeň
11:13:00 Petr Bořánek VSP7000 9101108 C USK Praha
11:16:00 Vakant 422 0

H55 4.10 km, 210 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Zdeněk Balek OPI6300 2088146 C Orientační sporty Písek
10:05:00 Petr Beránek VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
10:08:00 Vladimír Muchl CST5601 0 C OB Strakonice
10:11:00 Jan Doležal VPM5701 2075662 C KOS Slavia Plzeň
10:14:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 Jiří Blažek VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:20:00 Jaroslav Macura MLA5903 301486 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 Lubomír Janošík KSH5901 2080909 C OB Kašperské Hory
10:26:00 Milan Valeš LPM6000 236995 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Vladimír Jaroš DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:32:00 Jan Chotětický MAS5400 7887 C KČT Aš
10:35:00 Jiří Novotný SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:38:00 Ota Kraus TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
10:41:00 Sepp Hones 26A5400 8116117 HSV Ried
10:44:00 Jan Hájek MAS5401 7885 C KČT Aš
10:47:00 Vakant 405 0

H65 3.30 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Ladislav Jadviščok UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:22:00 Jan Fišák MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 Zdeněk Mágr LCV5000 301718 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:28:00 Josef Paul DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
10:31:00 František Wald FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:34:00 Vladimír Nykles VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Dieter Schimm BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
10:40:00 Václav Chotětický MAS5200 7886 C KČT Aš
10:43:00 Jan Sklenář MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Bedřich Šafařík OPI4600 443103 C Orientační sporty Písek
10:49:00 Vakant 409 0

H75 3.00 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Josef Pich CST4002 416332 C OB Strakonice
10:07:00 Jan Lisý ONO4201 301501 C SKOB Ostrov
10:10:00 Václav Bouček OCB4101 51410 C OC České Budějovice
10:13:00 Vakant 413 0

HDR 2.20 km, 15 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Antonín Čepička LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
01:00:00 Veronika Teringlová VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
01:00:00 Lucie Šilhavá LPM9451 236985 C OK Lokomotiva Plzeň
01:00:00 Tobiáš Rauch VPM1300 52376 KOS Slavia Plzeň
01:00:00 Šimon Beránek VPM1000 9129 C KOS Slavia Plzeň
01:00:00 František Minařík VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
01:00:00 Ondřejka Komárková SJH1351 232379 C SJH Jindřichův Hradec
01:00:00 Alžběta Populová LPMXX11 236982 OK Lokomotiva Plzeň
01:00:00 Jan Milota MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
01:00:00 Tereza Marešová MIL1050 682697 C Tesil Milevsko
01:00:00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C Tesil Milevsko
01:00:00 Karel Hulec KSH1301 2073726 OB Kašperské Hory
01:00:00 Michal Novák KRE1100 2127618 C OOB TJ Sokol Křemže
01:00:00 Matěj Pecánek TEP1300 51647 C Tempo Praha
01:00:00 Jan Kopecký 53X1300 4622622 Pisek neregistrovany
01:00:00 Ondřej Míka VCB1003 887942 C OB České Budějovice
01:00:00 Tomáš Míka VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
01:00:00 Matěj Kozák VCB0920 0 OB České Budějovice
01:00:00 Tereza Jungvirtová KREXXX3 0 OOB TJ Sokol Křemže
01:00:00 Josefa Stráská KREXX20 0 OOB TJ Sokol Křemže

HL 2.20 km, 15 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Vítek Nouza SJH1104 336789 C SJH Jindřichův Hradec
10:48:00 Richard Fecko NEK1100 232229 C Nejdek Orienteering
10:51:00 František Hulec KSH1101 2073725 OB Kašperské Hory
10:54:00 Zdeněk Brabec MAS1001 2087666 C KČT Aš
10:57:00 Jan Vaněček TJP0800 2113370 C TJ Sokol Troja
11:00:00 Vilém Křížek MAS1000 301515 C KČT Aš
11:03:00 Ivan Janošík VCB1002 331401 C OB České Budějovice
11:06:00 Vakant 407 0

P 4.00 km, 140 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Miluše Zenkerová LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
01:00:00 Jana Velátová OPI7350 7300182 C Orientační sporty Písek
01:00:00 Irena Valešová LPM7050 0 C OK Lokomotiva Plzeň
01:00:00 Ilona Holíková ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
01:00:00 Jaromír Holík ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
01:00:00 Eliška Raková BSO0152 7872 C KOB Baník Sokolov
01:00:00 Alena Nouzová SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
01:00:00 Jiří Donda ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
01:00:00 Michal Tuček DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
01:00:00 Hedvika Millionová MAS7351 2087633 C KČT Aš
01:00:00 Olga Ševčíková ONO76XX 2103709 SKOB Ostrov
01:00:00 Olga Petrášková KREXXX8 0 OOB TJ Sokol Křemže
01:00:00 Tomáš Fiala KREXXX9 2127625 OOB TJ Sokol Křemže
01:00:00 Irena Fialová KREXX01 7207776 OOB TJ Sokol Křemže
01:00:00 Zuzana Patáková KSHXXX2 0 OB Kašperské Hory
01:00:00 Zuzana Patáková KSHXXX3 0 OB Kašperské Hory
01:00:00 Dáša Heberleinová KSHXXX4 0 OB Kašperské Hory
01:00:00 Lucie Šebianová KRL8451 232611 Kometa Kralovice
01:00:00 Pavel Šebian KRL7849 232230 Kometa Kralovice
01:00:00 Romana Buřičová VPMXX20 1464 KOS Slavia Plzeň