Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Šumavský kufr)

Klubová startovka

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
U Durmáků, louka pod vrchem Sedlo (Albrechtice u Sušice)
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
Mapa:
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Fiala Miloš - R3
Stavitel tratí:
Hulec Jakub - R3, Hulcová Pavla
Kluby:
26A     KAD     BSO     CST     CTB     DCE     DKP     EKP     FSP     KRE     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MIL     MLA     NEK     OCB     ONO     OPI     PGP     SCP     SJH     SKV     SLP     SSU     TEP     TJP     UOL     VBM     VCB     VPM     VSP     VTA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Sepp Hones 26A5400 8116117 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Miroslav Řehák KAD7101 7207367 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Eliška Raková BSO0152 7872 C P
10:09:00 Karel Veseleňák BSO0601 232240 C H12
10:18:00 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B D12
10:24:00 Jana Hejduková BSO7250 7873 C D35
10:25:00 Petr Lill BSO0203 8663135 B H16
10:30:00 Viktor Havlíček BSO0602 301430 C H12
10:31:00 Albert Havlíček BSO0304 301433 C H16
10:32:00 Adam Solomko BSO0002 9102149 B H21
10:32:00 Lucie Vítová BSO0250 7260007 B D16
10:37:00 Dieter Schimm BSO4401 8689 C H65
10:38:00 Zdeněk Hejduk BSO0201 1428921 B H21
10:43:00 Oldřich Kohoutek BSO0301 8655420 B H16
10:57:00 František Spiřík BSO0603 8683 C H12
10:58:00 Oldřich Kohoutek BSO7100 7204986 C H45
10:59:00 Lukáš Knepr BSO9401 8655489 C H21
11:04:00 Vladimír Solomko BSO7003 7894 C H45
11:08:00 Jan Hejduk BSO0001 1428929 B H21
11:32:00 Karel Rambousek BSO7907 7204979 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Josef Pich CST4002 416332 C H75
10:08:00 Vladimír Muchl CST5601 0 C H55
10:23:00 Václav Pelc CST6702 2027924 C H21
10:34:00 Matyáš Pelc CST0401 436432 B H14
10:36:00 Tadeáš Pelc CST0601 51330 B H12
11:12:00 Pavla Pelcová CST7454 7749 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Jana Benešová CTB9452 8656518 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Jiřina Štrossová DCE5650 7870 C D55
10:28:00 Josef Paul DCE4401 301171 C H65
10:29:00 Vladimír Jaroš DCE5400 7210121 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Michal Tuček DKP8202 2103753 C P
10:12:00 Lucie Schütznerová DKP8550 2095927 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 Miroslava Šedivá EKP5750 51604 C D45
11:02:00 Jiří Šedivý EKP5500 682645 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 František Wald FSP5300 7210122 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Michal Novák KRE1100 2127618 C HDR
01:00:00 Tereza Jungvirtová KREXXX3 0 HDR
01:00:00 Josefa Stráská KREXX20 0 HDR
01:00:00 Olga Petrášková KREXXX8 0 P
01:00:00 Tomáš Fiala KREXXX9 2127625 P
01:00:00 Irena Fialová KREXX01 7207776 P
10:03:00 Matyáš Rašman KREXXX2 428717 H12
10:10:00 Daniel Heřman KRE7100 995885 C H45
10:11:00 Lucie Maršíková KRE0850 428715 C D10
10:15:00 Ondřej Padrta KRE0705 2127621 C H12
10:15:00 Diana Štráchalová KRE0150 7207771 B D18
10:15:00 Simona Padrtová KREXXX7 7204487 DL
10:19:00 Jakub Novák KRE0201 8660920 B H16
10:21:00 Simona Fialová KRE1150 2126293 C DL
10:22:00 Ondřej Fiala KRE0800 7207620 C H10
10:26:00 Adéla Jungvirtová KREXXX4 0 D10
10:27:00 Eva Čerklová KRE0751 7207867 C D12
10:27:00 Markéta Jungvirtová KREXXX5 0 DL
10:29:00 Vladěna Troupová KRE6351 51412 C D45
10:33:00 Markéta Fialová KRE1050 2126283 C DL
10:34:00 Štěpán Vačkář KRE0801 428714 C H10
11:00:00 Vítek Novák KRE0600 2127615 B H12
11:30:00 Alena Nováková KRE7450 8660908 C D35
11:39:00 Marie Dulovcová KRE7051 7207876 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Lucie Šebianová KRL8451 232611 P
01:00:00 Pavel Šebian KRL7849 232230 P
10:01:00 Samuel Šebian KRL0903 232961 C H10
10:03:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B D12
10:05:00 Lenka Hanáková KRL9951 7291299 A D21
10:07:00 Adam Blecha KRL0803 2127636 C H10
10:08:00 Adéla Peterková KRL0953 0 C D10
10:15:00 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 C D12
10:15:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 C D14
10:16:00 Vojtěch Houba KRL1002 2127628 C H10
10:23:00 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C D10
10:25:00 Jan Bejvančický KRL1003 416186 C H10
10:26:00 Hana Škrlová KRL6951 2127636 C D45
10:29:00 Adéla Blechová KRL1055 2126294 C D10
10:30:00 Karolína Roučková KRL0656 2099518 C D12
10:31:00 Matěj Kříž KRL0901 2090857 C H10
10:36:00 Adéla Fišarová KRL0651 416314 C D12
10:43:00 Tomáš Sedláček KRL6401 51476 C H35
10:45:00 Josef Bejvančický KRL0703 2127632 C H12
10:51:00 Michael Škrle KRL0702 207825 B H12
11:03:00 Olga Zmarzláková KRL0552 232613 B D14
11:09:00 Petr Biersak KRL0701 232960 B H12
11:13:00 Dušan Kříž KRL7800 2801021 C H35
11:15:00 Lenka Křížová KRL7951 2800313 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Karel Hulec KSH1301 2073726 HDR
01:00:00 Zuzana Patáková KSHXXX2 0 P
01:00:00 Zuzana Patáková KSHXXX3 0 P
01:00:00 Dáša Heberleinová KSHXXX4 0 P
10:00:00 Anna Jirsová KSHXXX1 0 D21K
10:07:00 Ondřej Šustr KSH0501 2080905 B H14
10:11:00 Jan Paták KSH8901 0 H21
10:13:00 Antonín Šustr KSH0201 2080906 C H16
10:23:00 Lubomír Janošík KSH5901 2080909 C H55
10:26:00 Pavel Paták KSH8501 8676 C H21
10:44:00 Pavla Jirsová KSH7251 2116454 C D45
10:51:00 František Hulec KSH1101 2073725 HL
10:56:00 Jan Mareš KSHXXX5 0 H21
11:05:00 Martin Paták KSH8600 0 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Miluše Zenkerová LCV4550 301524 C P
10:25:00 Zdeněk Mágr LCV5000 301718 C H65
10:25:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C D55
10:54:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Antonín Čepička LPM1102 2129225 C HDR
01:00:00 Lucie Šilhavá LPM9451 236985 C HDR
01:00:00 Alžběta Populová LPMXX11 236982 HDR
01:00:00 Irena Valešová LPM7050 0 C P
10:04:00 Martin Pešek LPM9602 7200329 C H21K
10:04:00 Mirka Vejvodová LPM5750 8656660 C D55
10:06:00 Tereza Třísková LPM0653 0 D12
10:07:00 Samuel Weissar LPM0300 2082944 C H16
10:10:00 Martin Šoupa LPM0500 301717 C H14
10:16:00 Šimon Stehlík LPM0501 2082911 B H14
10:16:00 Vojtěch Břečka LPM0302 7201820 C H16
10:20:00 Tereza Stehlíková LPM0951 2103247 C D10
10:23:00 Věra Chvalová LPM9452 8656688 C D21
10:23:00 Ilona Kolovská LPM6352 301706 C D45
10:26:00 Milan Valeš LPM6000 236995 C H55
10:37:00 Tomáš Kožíšek LPM0810 51152 H10
10:38:00 Jana Čepičková LPM7353 7210116 C D45
10:39:00 Kateřina Kožíšková LPM0652 2082947 B D14
10:40:00 Ladislav Čepička LPM0303 682694 B H16
10:43:00 Lukáš Tříska LPM0800 2082920 C H10
10:44:00 František Sova LPM9702 0 C H21
10:46:00 Petr Kožíšek LPM7603 51153 C H35
10:52:00 Petr Weissar LPM7020 2082913 C H45
10:54:00 Jakub Stehlík LPM0700 2103269 B H12
10:59:00 Jana Šoupová LPM6850 301705 C D45
11:07:00 Pavel Dvořák LPM7805 2042509 C H35
11:20:00 Jakub Šilhavý LPM8500 51151 C H21
11:29:00 Jiří Valeš LPM9502 8656689 R H21
11:38:00 František Kolovský LPM9202 8656683 E H21
11:55:00 Petr Stehlík LPM7903 2045235 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Hedvika Millionová MAS7351 2087633 C P
10:04:00 Ivo Křížek MAS0801 301728 C H10
10:13:00 Matyáš Mála MAS0800 2026162 C H10
10:17:00 Marek Šulc MAS9302 301507 C H21
10:18:00 Libor Halík MAS0700 237548 C H12
10:25:00 Karel Pilař MAS5501 7003021 C H35
10:28:00 Tomáš Vendelberger MAS0302 2026165 B H16
10:32:00 Jan Chotětický MAS5400 7887 C H55
10:40:00 Václav Chotětický MAS5200 7886 C H65
10:44:00 Jan Hájek MAS5401 7885 C H55
10:48:00 Marie Křížková MAS0450 8660361 C D14
10:54:00 Zdeněk Brabec MAS1001 2087666 C HL
11:00:00 Vilém Křížek MAS1000 301515 C HL
11:03:00 Matěj Brabec MAS0701 2026161 C H12
11:28:00 Filip Křížek MAS7800 8660453 C H35
11:40:00 Jindřich Kovář MAS6800 7003022 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Tereza Marešová MIL1050 682697 C HDR
01:00:00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C HDR
10:09:00 Karolína Marešová MIL0750 682109 C DL
11:22:00 Jiří Pešta MIL7201 49858 C H35
11:31:00 Ladislav Mareš MIL7202 8695 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jan Milota MLA0500 232234 C HDR
10:00:00 Johanka Fišáková Lucie MLA0950 416173 C DL
10:07:00 Michal Kamaryt MLA9205 1421919 C H21K
10:10:00 František Kováč MLA0201 301465 C H16
10:14:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C H55
10:16:00 Jana Sklenářová MLA6258 416175 C D55
10:17:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C D45
10:20:00 Jaroslav Macura MLA5903 301486 C H55
10:22:00 Břetislav Milota MLA0300 1421923 C H16
10:22:00 Jan Fišák MLA4401 8657099 C H65
10:22:00 Stanislava Opavová MLA5451 8656644 C D55
10:28:00 Jan Pivec MLA0503 9201380 B H14
10:32:00 Martina Kamarytová MLA6651 1421920 C D45
10:39:00 Jana Bartošová MLA7051 8656656 C D35
10:40:00 Tomas Placek MLA0902 888609 C H10
10:40:00 Luděk Bartoš MLA6701 8656657 C H45
10:41:00 Jan Macura MLA9306 1421921 C H21
10:41:00 Jana Macurová MLA6657 301485 C D45
10:43:00 Jan Sklenář MLA4201 51611 C H65
10:54:00 Marie Bartošová MLA0451 8656680 B D14
11:01:00 Miloš Kamaryt MLA6404 2067948 C H45
11:06:00 Veronika Placková MLA8250 515060 C D35
11:19:00 Lukáš Pivec MLA7600 1421926 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Alexandra Marešová NEK9950 2067348 C D21K
10:06:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C D65
10:13:00 Jakub Zieba NEK9800 2067347 B H21K
10:20:00 Klára Marešová NEK0250 2067349 B D16
10:23:00 Iva Nádeníčková NEK0350 2035733 A D16
10:39:00 Pavla Nádeníčková NEK0150 2056275 A D18
10:42:00 Štěpán Pávek NEK0700 2096262 C H12
10:42:00 Veronika Ziebová NEK0450 2056284 B D14
10:48:00 Richard Fecko NEK1100 232229 C HL
10:49:00 Josef Nádeníček NEK7000 2121001 C H45
11:25:00 Jiří Pávek NEK7700 2096214 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Ludmila Boučková OCB4351 51432 C D75
10:10:00 Václav Bouček OCB4101 51410 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ilona Holíková ONO7552 2087686 C P
01:00:00 Jaromír Holík ONO7502 2087685 C P
01:00:00 Jiří Donda ONO7600 2102676 C P
01:00:00 Olga Ševčíková ONO76XX 2103709 P
10:05:00 Veronika Ječmenová ONO0950 7202883 C D10
10:06:00 Oliver Kule ONO0701 301504 C H12
10:07:00 Jan Lisý ONO4201 301501 C H75
10:12:00 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C DL
10:24:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 B H12
10:25:00 Jiří Hájek ONO6400 8656589 C H45
10:36:00 Anežka Ševčíková ONO0550 7201768 C D14
10:39:00 Matyáš Ječmen ONO0600 7201205 C H12
10:39:00 Eva Urbánková ONO0650 9200732 B D12
10:40:00 Jiří Donda ONO0403 8631582 A H14
10:46:00 Lumír Urbánek ONO6701 52181 C H45
10:48:00 Petra Holíková ONO0653 2087719 C D12
10:50:00 Monika Lisá ONO6750 9101105 C D45
10:51:00 Laura Kulová ONO0552 1400426 B D14
10:57:00 Sára Pecko ONO0452 1428926 B D14
11:04:00 Vladimír Ječmen ONO7900 7209469 C H35
11:06:00 Simona Holíková ONO0553 2087704 B D14
11:49:00 Petr Ševčík ONO7200 8662290 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jana Velátová OPI7350 7300182 C P
10:01:00 Petr Bečvář OPI9800 2091539 A H21K
10:02:00 Zdeněk Balek OPI6300 2088146 C H55
10:03:00 Martin Bican OPI0101 2091533 C H18
10:08:00 Markéta Bečvářová OPI0250 2064778 C D16
10:09:00 Adam Valenta OPI0102 2091528 B H18
10:10:00 Tadeáš Šmahel OPI1000 2116198 C H10
10:12:00 Markéta Balková OPI0450 2111767 B D14
10:13:00 Vojtěch Velát OPI0400 7300468 B H14
10:13:00 Petr Pazderník OPI7301 2064774 C H45
10:14:00 Lucie Šafaříková OPI0350 439103 C D16
10:21:00 Šimon Hrdlička OPI0601 2064776 C H12
10:21:00 Kateřina Karbusová OPI0052 2116188 B D18
10:22:00 Otto Hartvich OPI6900 889291 C H35
10:22:00 Pavel Hrdlička OPI6500 2080821 C H45
10:24:00 Lucie Velátová OPI0750 2080834 C D12
10:27:00 Rémi Petit OPI0602 2088206 C H12
10:27:00 Gabriela Winzigová OPI0157 2091523 C D18
10:30:00 Tereza Velátová OPI09XX 0 DL
10:33:00 Ivo Sobotka OPI0600 2064781 C H12
10:33:00 Dominika Kahudová OPI0158 2116200 C D18
10:37:00 Radim Sobotka OPI0300 2064779 B H16
10:37:00 Martin Kopecky OPI7400 2800341 C H35
10:45:00 Petra Pazderníková OPI0651 2064773 C D12
10:45:00 Jana Pazderníková OPI0452 2064771 B D14
10:46:00 Tomáš Pazderník OPI0800 2064775 C H10
10:46:00 Bedřich Šafařík OPI4600 443103 C H65
10:53:00 Lukáš Šmahel OPI7800 2103772 C H21
10:55:00 Josef Velát OPI7302 2088182 C H45
10:58:00 Vladimír Velát OPI71XX 0 H35
11:09:00 Klára Počtová OPI0453 2064772 C D14
11:18:00 Květa Kopecká OPI8050 2800333 C D35
11:35:00 Ivo Šafařík OPI7402 434828 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Petr Baldrian PGP7203 2460 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Naďa Zavadilová SCP5450 336750 C D55
10:31:00 Jiří Kavka SCP5900 8222225 C H45
11:36:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ondřejka Komárková SJH1351 232379 C HDR
01:00:00 Alena Nouzová SJH7151 2113478 C P
10:02:00 Arnošt Komárek SJH7702 8662283 C H21
10:03:00 Radka Komárková SJH1151 2025364 C DL
10:14:00 Petr Nouza SJH6501 2079498 C H21
10:16:00 Petr Novotný SJH6502 2079504 C H45
10:20:00 ml. Nouza Petr SJH9300 2079508 C H21
10:21:00 Jindra Komárková SJH0453 426377 C D14
10:21:00 Lenka Komárková SJH7651 995845 C D35
10:27:00 Veronika Blažková SJH0551 7210128 B D14
10:29:00 Jitka Novotná SJH0454 8663172 A D16
10:32:00 Bára Kubičková SJH9551 331719 C D21
10:33:00 Markéta Blažková SJH7550 2067998 C D35
10:37:00 Michal Nouza SJH0505 2113419 B H14
10:45:00 Vítek Nouza SJH1104 336789 C HL
10:50:00 Petr Kubičko SJH6901 51141 C H21
10:51:00 Zbyňka Komárková SJH0751 232404 C D12
10:56:00 Jana Tichá SJH6451 51925 C D45
10:57:00 Michaela Benešová SJH0651 553451 B D12
11:16:00 Petr Blažek SJH7402 2051486 C H35
11:26:00 Jan Beneš SJH7001 8651725 C H21
11:52:00 Martin Tichý SJH6401 51929 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Karolína Vlašímská SKV0851 682698 C D10
10:05:00 Marie Žandová SKV6551 236486 C D45
10:09:00 Bára Vlašímská SKV0651 682089 C D12
10:17:00 Gabriela Řeháková SKV0351 7202893 B D16
10:19:00 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C D55
10:33:00 Mirka Řeháková SKV0652 7202879 B D12
10:33:00 Markéta Dítková SKV0451 682652 B D14
10:34:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C H35
10:45:00 Jitka Dítková SKV7752 682676 C D35
10:47:00 Janka Danihelová SKV6552 232202 C D45
10:49:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 C H10
10:51:00 Gabriela Bredlerová SKV7451 7204509 C D35
10:52:00 Robert Vlašímský SKV7201 7204490 C H35
10:57:00 Tereza Vlašímská SKV7551 7204502 C D35
11:10:00 Jan Dítko SKV7301 682634 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Míla Zmeková SLP4451 51550 C D65
10:17:00 Adéla Chumová SLP0950 51287 C D10
10:24:00 Lada Chumová SLP1250 301528 C DL
10:30:00 Jana Chumová SLP7451 51354 C D35
10:35:00 Jiří Novotný SLP4601 51621 C H55
11:07:00 Jaroslav Chum SLP6601 51613 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Marie Březinová SSU9191 888629 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Matěj Pecánek TEP1300 51647 C HDR
10:00:00 Eva Městková TEP4851 2103757 C D65
11:45:00 Lucie Městková TEP7850 2102815 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Dagmar Wolkerová TJP5250 51289 C D55
10:18:00 Anna Vaněčková TJP1050 2113500 C DL
10:35:00 Martina Krausová TJP9350 53512 C D21
10:38:00 Ota Kraus TJP5700 53514 C H55
10:42:00 Petra Vaněčková TJP7950 515411 C D35
10:57:00 Jan Vaněček TJP0800 2113370 C HL
11:27:00 Michaela Pecharová TJP6550 301536 C D35
11:37:00 Jan Vaněček TJP8000 2069047 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Ladislav Jadviščok UOL5101 52440 C H65
10:28:00 Ladislav Jadviščok UOL7700 2075671 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Adam Bravený VBM8801 866998 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Veronika Teringlová VCB1251 2081379 C HDR
01:00:00 František Minařík VCB1103 2104594 C HDR
01:00:00 Ondřej Míka VCB1003 887942 C HDR
01:00:00 Tomáš Míka VCB1403 2115728 C HDR
01:00:00 Matěj Kozák VCB0920 0 HDR
10:00:00 Adam Gottfried VCB0005 426392 B H18
10:09:00 Adéla Gottfriedová VCB9755 426398 C D21K
10:12:00 Ondřej Kozák VCB0420 0 H12
10:19:00 Josef Minařík VCB0903 2104593 C H10
10:20:00 Marcela Gottfriedová VCB7055 426396 C D45
10:24:00 Vendula Teringlová VCB0451 232975 B D14
10:36:00 Olga Janošíková VCB7552 426399 C D35
10:42:00 Marie Janošíková VCB0752 416309 B D12
10:47:00 Radek Teringl VCB6502 8044 C H21
10:48:00 Vojtěch Teringl VCB0702 232980 B H12
11:03:00 Ivan Janošík VCB1002 331401 C HL
11:12:00 Eva Janošíková VCB0552 416310 B D14
11:14:00 Lubomír Hošek VCB6101 1401041 C H21
11:24:00 Martina Teringlová VCB7851 52113 C D35
11:42:00 Eva Veselá VCB7853 2104588 C D35
11:46:00 Radek Janošík VCB7402 416301 C H35
11:48:00 Lenka Míková VCB7653 7207856 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Tobiáš Rauch VPM1300 52376 HDR
01:00:00 Šimon Beránek VPM1000 9129 C HDR
01:00:00 Romana Buřičová VPMXX20 1464 P
10:01:00 Ondřej Kovář VPM0200 7208210 B H16
10:02:00 Barbora Doležalová VPM9252 2085626 C D21
10:02:00 Regina Tokárová VPM6950 2067965 C D45
10:03:00 Pavla Beránková VPM4350 330650 C D65
10:05:00 Petr Beránek VPM4502 330530 C H55
10:11:00 Jan Doležal VPM5701 2075662 C H55
10:11:00 Marcela Staňková VPM6951 888641 C D45
10:13:00 Liběna Doležalová VPM5950 2075661 C D55
10:14:00 Kateřina Sobotová VPM0851 434815 C D10
10:17:00 Jiří Blažek VPM5009 253118 C H55
10:18:00 Markéta Staňková VPM0153 7210111 B D18
10:19:00 Ondřej Sobota VPM0502 232337 B H14
10:25:00 Jan Grohmann VPM0403 443084 H14
10:26:00 Dorotka Doležalová VPM9950 2075660 B D21
10:27:00 Markéta Beránková VPM7452 0 D35
10:29:00 Robert Martínek VPM7700 301170 C H21
10:31:00 Ondřej Kurz VPM0503 1400429 A H14
10:34:00 Šimon Kurz VPM0208 2115069 B H16
10:34:00 Vladimír Nykles VPM4702 442856 C H65
10:35:00 Kamila Richtrová VPM0451 8629751 A D16
10:43:00 Vladimír Kovář VPM7200 7200583 C H45
11:00:00 Šárka Beránková VPM0551 9101182 C D14
11:00:00 Lucie Richtrová VPM7451 331267 C D35
11:09:00 Iva Šauli VPM7852 2060395 C D35
11:10:00 Rostislav Staněk VPM6801 886260 C H45
11:15:00 Kateřina Šauli VPM0456 2060388 B D14
11:17:00 Tomáš Kamaryt VPM8807 2042527 C H21
11:33:00 Jana Sobotová VPM7250 1420788 C D35
11:43:00 Stanislav Rauch VPM8201 887624 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Tomáš Baldrian VSP0405 2102777 B H14
10:12:00 Eva Baldrianová VSP0751 888639 B D12
10:14:00 Jitka Svobodová VSP7450 9102142 C D21
10:20:00 Barbora Baldrianová VSP7850 9784 C D21
10:28:00 Josef Baldrian VSP1100 2075606 C H10
11:13:00 Petr Bořánek VSP7000 9101108 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Denis Straka VTA0501 2025214 C H14
10:04:00 Marek Kouba VTA0202 7210239 C H16
10:21:00 Radka Přílepková VTA0651 2025203 C D12
10:22:00 Michal Deim VTA0402 2025207 B H14
10:24:00 Anna Rudová VTA0051 7208097 C D18
10:26:00 Magdaléna Rudová VTA0254 7208074 B D16
10:30:00 Nela Pekařová VTA0552 7207889 C D14
10:31:00 Petr Ruda VTA7301 7208092 C H35
10:35:00 Martina Svobodová VTA7151 9101708 C D45
10:36:00 Anna Svobodová VTA0151 682635 A D18
10:55:00 Karel Deim VTA7202 2025208 C H35
11:06:00 Jan Svoboda VTA0701 7207619 C H12

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:05 Vakant 398 0 H21
10:05 Vakant 416 0 D75
10:06 Vakant 414 0 H18
10:06 Vakant 415 0 D21K
10:10 Vakant 421 0 H21K
10:11 Vakant 411 0 D21
10:12 Vakant 395 0 D65
10:13 Vakant 413 0 H75
10:28 Vakant 410 0 D55
10:29 Vakant 412 0 D21
10:32 Vakant 402 0 D10
10:36 Vakant 408 0 DL
10:38 Vakant 420 0 D16
10:40 Vakant 423 0 H35
10:42 Vakant 397 0 D18
10:43 Vakant 406 0 H14
10:46 Vakant 400 0 H16
10:47 Vakant 405 0 H55
10:48 Vakant 418 0 D35
10:49 Vakant 409 0 H65
10:52 Vakant 403 0 H10
10:54 Vakant 404 0 D12
11:02 Vakant 396 0 D45
11:06 Vakant 407 0 HL
11:11 Vakant 399 0 H21
11:12 Vakant 417 0 H12
11:16 Vakant 422 0 H45
11:18 Vakant 401 0 D14
11:21 Vakant 419 0 D35
11:34 Vakant 424 0 H35
10:35 Jakub Novák 3ACXXX4 920682 NER - Novakovi H21
10:14 Pavla Hlavatá 45X7050 253812 PAT Praha D45
01:00 Jan Kopecký 53X1300 4622622 Pisek neregistrovany HDR
10:06 Zuzana Kopecká 53X1050 4622621 Pisek neregistrovany DL
10:37 Pavel Zámečník 3VX7200 2801012 Zámečníci H45
11:03 Jitka Zámečníková 3VX7450 2103763 Zámečníci D35
10:08 Věra Málková 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy D45
10:49 Martin Málek 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy H35
10:08 Jakub Malý 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO H21
10:17 Lenka Čechová 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO D21
10:11 Julia Hansbauer 68DXXX5 2086559 TSV Natternberg D16
10:18 Verena Hötzinger 68DXXX3 2800128 TSV Natternberg D14
10:28 Stefan Hötzinger 68DXXX1 2800130 TSV Natternberg H45
10:30 Veronika Engl 68DXXX4 8141201 TSV Natternberg D18
10:34 Robert Engl 68DXXX2 2086558 TSV Natternberg H45