Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSOM 2007, stav léto 2018, rozměr A4, autor Jan Fátor. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli nebudou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Kořínek Tomáš, Janata Martin, Janda Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.34 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
54 2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:30:00
41 52887 Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 13:32:00
59 336741 Chudobová Eliška DKL0850 C KOB Kladno 13:34:00
36 428273 Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 C TJ Aero Odolena Voda 13:36:00
56 2116469 Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:38:00
33 52891 Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 13:40:00
53 51628 Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 13:42:00
20 0 Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 13:44:00
10 4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 13:46:00
26 0 Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 13:48:00
29 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 13:50:00
11 428268 Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 13:52:00
8 2086451 Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 13:54:00
31 0 Syblíková Rozarie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 13:56:00
6 2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 13:58:00
16 4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
23 2102816 Ellederová Eva DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka 14:02:00
50 2058512 Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 14:04:00
13 2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 14:06:00
47 2078479 Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:08:00
18 2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 14:10:00
25 8116 Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 14:12:00
37 2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 14:14:00
7 7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:16:00
48 0 Hálová Barbora PDY1150 C Běhej Poděbrady 14:18:00
52 2104592 Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 14:20:00
19 51588 Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 14:22:00
35 4402225 Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 14:24:00
39 1417259 Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 14:26:00
28 8662699 Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:28:00
34 4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 14:30:00
12 8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 14:32:00
45 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:34:00
57 2102697 Píšová Tereza PDY0850 C Běhej Poděbrady 14:36:00
9 0 Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 14:38:00
27 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 14:40:00
49 2134252 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 14:42:00
55 2086452 Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 14:44:00
32 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 14:46:00
30 2127897 Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 14:48:00
15 53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 14:50:00
5 2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 14:52:00
40 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 14:54:00
14 2092422 Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 14:56:00
51 682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 14:58:00
58 2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 15:00:00
22 2058473 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 15:02:00
42 9785 Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 15:04:00
44 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 15:06:00
17 2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:08:00
21 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 15:10:00
38 2049649 Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 15:12:00
43 8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:14:00
24 2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 15:16:00
46 2086469 Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 15:18:00
4 0 Vakant Vakant 15:20:00
2 0 Vakant Vakant 15:22:00
3 0 Vakant Vakant 15:24:00
1 0 Vakant Vakant 15:26:00
D10L
1.30 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
63 2086454 Šavelová Kateřina DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 13:31:00
64 0 Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 13:33:00
66 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 13:35:00
84 2103749 Lenská Tereza DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 13:37:00
76 0 Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 13:39:00
73 2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 13:41:00
65 2127572 Ledinská Lucie DKP1253 C Oddíl OB Kotlářka 13:43:00
77 2111796 Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:45:00
87 2134259 Tejkalová Anetka ADA5X10 OOB Spartak Adamov 13:47:00
82 0 Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 13:49:00
69 2090846 Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:51:00
74 0 Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 13:53:00
71 2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 13:55:00
72 2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 13:57:00
68 4366 Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 13:59:00
85 2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 14:01:00
79 4399 Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 14:03:00
81 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 14:05:00
83 2103268 Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 14:07:00
70 2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 14:09:00
88 2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 14:11:00
78 2111616 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 C OK Dobříš 14:13:00
86 2086453 Uhlíková Augustina DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka 14:15:00
67 886252 Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:17:00
80 2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 14:19:00
89 8169 Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 14:21:00
75 2127546 Benáková Natálie NNN09X1 Neregistrovaní 14:23:00
60 0 Vakant Vakant 14:25:00
62 0 Vakant Vakant 14:27:00
61 0 Vakant Vakant 14:29:00
D12
1.42 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
110 0 Pilchová Sofie ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 13:30:00
161 2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 13:31:00
140 1417251 Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 13:32:00
137 2049632 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 13:33:00
157 2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 13:34:00
167 2080954 Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 13:35:00
129 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:36:00
156 9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 13:37:00
138 51639 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 13:38:00
134 2044887 Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 13:39:00
155 4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 13:40:00
118 2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 13:41:00
158 2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 13:42:00
165 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 13:43:00
116 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 13:44:00
159 2106729 Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 13:45:00
144 1413720 Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 13:46:00
126 2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 13:47:00
139 2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 13:48:00
109 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 13:49:00
101 302695 Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 13:50:00
153 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 13:51:00
106 2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 13:52:00
130 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 13:53:00
100 9102086 Rážová Dorota PGP0653 B SK Praga 13:54:00
142 2129222 Halašková Bára DKP0654 B Oddíl OB Kotlářka 13:55:00
147 8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 13:56:00
143 2135161 Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 13:57:00
117 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 13:58:00
166 224355 Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 13:59:00
121 682675 Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 14:00:00
136 2111608 Šáchová Magdalena DOR0659 C OK Dobříš 14:01:00
119 2108884 Bublíková Klára TAP0752 C KOB Tretra Praha 14:02:00
146 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 14:03:00
102 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:04:00
133 2129205 Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:05:00
149 8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:06:00
114 2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 14:07:00
135 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 14:08:00
95 7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 14:09:00
120 434803 Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 14:10:00
131 2080937 Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 14:11:00
123 7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 14:12:00
97 2113061 Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 14:13:00
150 51532 Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 14:14:00
141 2092382 Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:15:00
154 8662736 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:16:00
96 2116468 Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:17:00
115 2069056 Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 14:18:00
162 2125345 Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 14:19:00
98 2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:20:00
160 7205024 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 C OK Dobříš 14:21:00
127 2126368 Ulbertová Lucie DKL0652 C KOB Kladno 14:22:00
151 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 14:24:00
112 52122 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 14:25:00
125 2081361 Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:26:00
105 218784 Pangracová Anna MFP0650 C Matfyz Praha 14:27:00
122 2073663 Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:28:00
99 2127896 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 14:29:00
113 2073696 Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 14:30:00
132 2044895 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 14:31:00
163 2111742 Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 14:32:00
164 2104705 Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 14:33:00
124 2070854 Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:34:00
145 0 Dvořáková Veronika 74C0650 NER 14:35:00
108 2085580 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:36:00
104 2080957 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 14:37:00
148 2080902 Kohoutová Zdeňka DKL0651 B KOB Kladno 14:38:00
103 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 14:39:00
152 2085659 Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 14:40:00
128 2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 14:41:00
107 2085573 Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 14:42:00
94 0 Vakant Vakant 14:43:00
91 0 Vakant Vakant 14:44:00
92 0 Vakant Vakant 14:45:00
93 0 Vakant Vakant 14:46:00
90 0 Vakant Vakant 14:47:00
D14
1.65 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
188 2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 15:01:00
172 2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 15:02:00
202 8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:03:00
195 2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 15:04:00
175 2051504 Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 15:05:00
210 2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 15:06:00
178 1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 15:07:00
208 2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 15:08:00
190 2113491 Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 15:09:00
177 0 Linhartová Anna TAP045X KOB Tretra Praha 15:10:00
201 2113493 Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 15:11:00
200 7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 15:12:00
193 2021839 Floriánková Františka VSP0550 C USK Praha 15:13:00
212 446324 Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 15:14:00
192 2103292 Šantorová Eliška ROZ0552 C OK Roztoky 15:15:00
184 2021828 Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 15:16:00
189 2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 15:17:00
186 2087684 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 15:18:00
205 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:19:00
194 2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 15:20:00
211 8659409 Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:21:00
197 2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 15:22:00
173 1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:23:00
199 8662285 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 15:24:00
198 2120067 Píšová Zuzana PDY0451 C Běhej Poděbrady 15:25:00
181 2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 15:26:00
180 4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 15:27:00
203 2080991 Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 15:28:00
182 2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 15:29:00
179 2044884 Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 15:30:00
183 2126350 Rosendorfová Hana TAP0551 C KOB Tretra Praha 15:31:00
196 2103294 Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 15:32:00
187 2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:33:00
204 2061855 Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 15:34:00
209 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:35:00
207 2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 15:36:00
174 2103259 Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 15:37:00
185 2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 15:38:00
171 51666 Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 15:39:00
206 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 15:40:00
176 2117401 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 15:41:00
191 8656564 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 15:42:00
170 0 Vakant Vakant 15:43:00
168 0 Vakant Vakant 15:44:00
169 0 Vakant Vakant 15:45:00
D16
1.66 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
219 897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 15:07:00
224 2085001 Kašparová Barbora SLA0251 C SKOB Slaný 15:09:00
231 246900 Dvořáková Hana PGP0355 C SK Praga 15:11:00
233 7202895 Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 15:13:00
226 2112755 Riegelová Kateřina RIC0252 C OB Říčany 15:15:00
240 2133889 Škondrová Šárka BBM0350 BETA URSUS Orienteering 15:17:00
215 2125333 Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 15:19:00
218 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 15:21:00
234 515464 Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 15:23:00
225 8181 Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 15:25:00
235 2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 15:27:00
222 7209445 Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 15:29:00
229 7202884 Berounská Adéla VSP0352 B USK Praha 15:31:00
238 2113484 Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 15:33:00
217 2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 15:35:00
237 2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 15:37:00
223 2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 15:39:00
220 8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:41:00
221 0 Beránková Tereza PDY0351 C Běhej Poděbrady 15:43:00
227 342046 Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:45:00
216 2078462 Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:47:00
230 8654912 Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 15:49:00
239 2050483 Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 15:51:00
232 2135193 Mišková Katka DKL0252 C KOB Kladno 15:53:00
228 2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 15:55:00
236 2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 15:57:00
213 0 Vakant Vakant 15:59:00
214 0 Vakant Vakant 16:01:00
D18
1.70 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
247 7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 13:41:00
249 8660596 Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:42:00
246 2087714 Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 13:43:00
245 2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 13:44:00
257 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:45:00
248 515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 13:46:00
244 219276 Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 13:47:00
252 49640 Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 13:48:00
251 7205018 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 13:49:00
253 1403056 Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 13:50:00
250 0 Albrechtová Zuzana SMBXX01 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 13:51:00
255 9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 13:52:00
243 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 13:53:00
254 2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 13:54:00
256 51496 Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 13:55:00
241 0 Vakant Vakant 13:56:00
242 0 Vakant Vakant 13:57:00
D20
1.83 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
262 8662298 Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:28:00
259 7996010 Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 15:30:00
261 52760 Kašparová Adéla VSP9850 B USK Praha 15:32:00
260 8223 Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 15:34:00
264 2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 15:36:00
263 7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 15:38:00
258 0 Vakant Vakant 15:40:00
D21K
1.66 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
270 8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 15:46:00
274 52370 Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 15:47:00
268 51205 Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 15:48:00
275 7778650 Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 15:49:00
273 2092437 Lounková Zuzana PDY8550 C Běhej Poděbrady 15:50:00
276 411564 Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 15:51:00
271 7788 Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 15:52:00
272 682632 Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:53:00
269 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 15:54:00
267 0 Vakant Vakant 15:55:00
266 0 Vakant Vakant 15:56:00
265 0 Vakant Vakant 15:57:00
D21L
2.00 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
316 515469 Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 13:30:00
320 7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 13:31:00
351 1602627 Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:32:00
353 2102787 Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 13:33:00
357 1210495 Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 13:34:00
366 9944499 Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 13:35:00
347 7221 Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 13:36:00
310 8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 13:37:00
354 2800345 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 13:38:00
285 8656549 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 13:39:00
306 301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:40:00
331 8656512 Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 13:41:00
318 7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:42:00
345 8001989 Baierová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:43:00
294 8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 13:44:00
359 8946 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 13:45:00
305 9998971 Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 13:46:00
289 232132 Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 13:47:00
343 8051795 Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 13:48:00
300 1418755 Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 13:49:00
340 7009151 Sládková Helena TAP9151 C KOB Tretra Praha 13:50:00
302 7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 13:51:00
323 7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 13:52:00
319 53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 13:53:00
313 8662713 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 13:54:00
342 2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:55:00
308 2800348 Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:56:00
333 8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 13:57:00
293 7207077 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 13:58:00
364 8659420 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 13:59:00
314 7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 14:00:00
335 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 14:01:00
337 2161 Stankova Veronika 18D01 Post SV Dresden 14:02:00
317 515001 Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 14:03:00
292 2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 14:04:00
344 232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 14:05:00
290 51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 14:06:00
349 8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 14:07:00
367 7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 14:08:00
330 7210125 Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:09:00
327 886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 14:10:00
352 7200373 Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy 14:11:00
325 8271093 Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 14:12:00
365 8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 14:13:00
286 7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 14:14:00
332 361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 14:15:00
362 681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 14:16:00
350 9549 Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 14:17:00
339 9480 Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 14:18:00
303 7229 Netíková Martina DOB9350 C KOB Dobruška 14:19:00
346 7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 14:20:00
322 2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 14:21:00
297 7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 14:22:00
338 1416368 Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 14:23:00
329 8662717 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 14:24:00
309 53141 Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 14:25:00
324 8651916 Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 14:26:00
284 2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 14:27:00
312 889305 Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 14:28:00
315 7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 14:29:00
363 8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 14:30:00
288 2073750 Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 14:31:00
341 515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 14:32:00
291 51207 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 14:33:00
321 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 14:34:00
287 7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 14:35:00
307 682103 Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 14:36:00
301 2042502 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 14:37:00
356 2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 14:38:00
295 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 14:39:00
348 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 14:40:00
358 8656622 Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 14:41:00
326 515047 Vlčková Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 14:42:00
360 1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 14:43:00
334 7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 14:44:00
361 1425355 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 14:45:00
355 7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 14:46:00
311 981804 Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:47:00
299 8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 14:48:00
298 7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:49:00
304 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 14:50:00
328 7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 14:51:00
296 8181015 Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 14:52:00
336 8650884 Mazan Aleksandra 82P9500 UKS Traper Złocieniec 14:53:00
283 0 Vakant Vakant 14:54:00
280 0 Vakant Vakant 14:55:00
279 0 Vakant Vakant 14:56:00
281 0 Vakant Vakant 14:57:00
278 0 Vakant Vakant 14:58:00
282 0 Vakant Vakant 14:59:00
277 0 Vakant Vakant 15:00:00
D35
1.90 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
377 517704 Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 14:48:00
392 2099523 Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 14:49:00
404 2800318 Grimmerová Mariana RIC8051 C OB Říčany 14:50:00
384 0 Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 14:51:00
382 8172882 Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 14:52:00
401 889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 14:53:00
406 8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 14:54:00
400 2090855 Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:55:00
390 7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 14:56:00
376 2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 14:57:00
394 51708 Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:58:00
402 7207702 Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín 14:59:00
389 8631577 Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 15:00:00
381 2049650 Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 15:01:00
383 887950 Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:02:00
391 8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 15:03:00
385 232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 15:04:00
405 2084947 Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 15:05:00
374 9999888 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 15:06:00
373 9690219 Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:07:00
396 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 15:08:00
388 2126387 Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 15:09:00
386 2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 15:10:00
395 515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:11:00
399 682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 15:12:00
375 2129195 Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 15:13:00
380 7770777 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 15:14:00
393 2102803 Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 15:15:00
371 2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 15:16:00
372 2086464 Špičáková Barbora DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka 15:17:00
397 8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 15:18:00
379 7226 Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 15:19:00
398 2095943 Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 15:20:00
378 1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 15:21:00
403 2125348 Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 15:22:00
387 2086466 Němečková Tereza DKP7953 C Oddíl OB Kotlářka 15:23:00
369 0 Vakant Vakant 15:24:00
370 0 Vakant Vakant 15:25:00
368 0 Vakant Vakant 15:26:00
D40
1.71 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
411 7210304 Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 13:42:00
425 2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 13:43:00
441 4124 Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:44:00
428 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 13:45:00
431 7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 13:46:00
434 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 13:47:00
448 8441 Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 13:48:00
443 2125369 Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 13:49:00
415 2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 13:50:00
420 2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 13:51:00
417 426333 Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 13:52:00
422 7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 13:53:00
446 2127548 Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 13:54:00
439 888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 13:55:00
438 2127605 Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 13:56:00
444 2095938 Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 13:57:00
429 2060294 Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 13:58:00
436 2080951 Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 13:59:00
412 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 14:00:00
435 2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 14:01:00
414 7209370 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 14:02:00
413 2104697 Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 14:03:00
445 2800307 Ellederová Zdeňka DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 14:04:00
424 7210115 Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 14:05:00
427 448940 Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 14:06:00
418 2075608 Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 14:07:00
450 438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 14:08:00
437 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:09:00
421 2111603 Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 14:10:00
410 8662696 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:11:00
449 51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 14:12:00
433 8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 14:13:00
447 2088154 Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 14:14:00
440 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 14:15:00
419 887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 14:16:00
423 416221 Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 14:17:00
442 8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 14:18:00
430 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 14:19:00
416 8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 14:20:00
432 8293 Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 14:21:00
426 2127526 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 14:22:00
409 0 Vakant Vakant 14:23:00
408 0 Vakant Vakant 14:24:00
407 0 Vakant Vakant 14:25:00
D45
1.61 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
495 7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 14:31:00
469 690719 Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 14:33:00
494 301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:35:00
478 8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:37:00
492 8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 14:39:00
489 232398 Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 14:41:00
474 51728 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 14:43:00
488 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 14:45:00
473 2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 14:47:00
463 515195 Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 14:49:00
476 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 14:51:00
491 224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 14:53:00
459 411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 14:55:00
465 7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 14:57:00
455 8579 Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 14:59:00
483 52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 15:01:00
472 1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 15:03:00
482 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:05:00
485 897368 Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 15:07:00
479 981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 15:09:00
456 53160 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 15:11:00
462 2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 15:13:00
477 897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 15:15:00
468 442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 15:17:00
471 416118 Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 15:19:00
466 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 15:21:00
486 0 Veselá Jitka TUV7250 C SOK TJ Turnov 15:23:00
490 49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 15:25:00
467 1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 15:27:00
464 2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 15:29:00
487 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:31:00
493 232161 Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 15:33:00
484 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:35:00
480 2070806 Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:37:00
461 8092929 Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 15:39:00
481 232198 Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 15:41:00
458 206351 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 15:43:00
475 2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 15:45:00
460 2056283 Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 15:47:00
457 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:49:00
470 8506 Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 15:51:00
454 0 Vakant Vakant 15:53:00
452 0 Vakant Vakant 15:55:00
453 0 Vakant Vakant 15:57:00
451 0 Vakant Vakant 15:59:00
D50
1.60 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
499 515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 14:45:00
508 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 14:46:00
501 8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:47:00
504 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 14:48:00
509 1600635 Delenne Blandine 29F01 ACA Aix en Provence 14:49:00
506 8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 14:50:00
514 1000 Nejezchlebová Ivana TUR6851 C OOB TJ Turnov 14:51:00
511 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:52:00
510 8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:53:00
512 51278 Šafková Petra 73X6650 Opět na Kozla 14:54:00
507 8213213 Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 14:55:00
505 8130369 del Campo Cristina 11E6900 Malarruta 14:56:00
513 428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 14:57:00
503 8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:58:00
502 7630319 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 14:59:00
500 609660 Rauturier Nathalie 28F01 Guyancourt Orientation 78 15:00:00
497 0 Vakant Vakant 15:01:00
496 0 Vakant Vakant 15:02:00
498 0 Vakant Vakant 15:03:00
D55
1.47 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
522 232182 Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 13:30:00
521 860426 Maxwell Eileen 14G01 RR Scotland 13:31:00
516 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 13:32:00
525 886256 Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 13:33:00
520 7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:34:00
519 502090 Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 13:35:00
518 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 13:36:00
524 2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:37:00
517 8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 13:38:00
523 1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 13:39:00
515 0 Vakant Vakant 13:40:00
D60
1.50 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
529 49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 14:27:00
528 7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 14:29:00
527 8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 14:31:00
530 7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 14:33:00
531 301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 14:35:00
526 0 Vakant Vakant 14:37:00
D65
1.48 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
544 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 13:30:00
540 8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 13:31:00
535 51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 13:32:00
545 2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 13:33:00
537 8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 13:34:00
543 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 13:35:00
542 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 13:36:00
539 8433 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 13:37:00
538 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 13:38:00
536 301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:39:00
541 2067222 Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 13:40:00
532 0 Vakant Vakant 13:41:00
533 0 Vakant Vakant 13:42:00
534 0 Vakant Vakant 13:43:00
H10
1.34 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
603 2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 13:30:00
557 2122288 Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 13:32:00
572 428228 Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 13:34:00
605 2129227 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 13:36:00
592 0 Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 13:38:00
585 2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 13:40:00
552 0 Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 13:42:00
554 361279 Bouda Jakub BOR0804 C OK Jiskra Nový Bor 13:44:00
553 2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 13:46:00
571 2121871 Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 13:48:00
575 2067312 Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:50:00
607 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 13:52:00
577 8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:54:00
567 4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 13:56:00
610 2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 13:58:00
597 2081385 Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:00:00
559 2058490 Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 14:02:00
563 2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 14:04:00
596 2801022 Elleder Jan DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka 14:06:00
590 2088176 Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:08:00
584 4402223 Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 14:10:00
560 2088207 Tejkl Štěpán DOB0800 C KOB Dobruška 14:12:00
606 2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 14:14:00
602 1413896 Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 14:16:00
555 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 14:18:00
578 1403052 Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 14:20:00
595 7207504 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 14:22:00
551 2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 14:24:00
612 4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 14:26:00
587 2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:28:00
586 2133918 Kantůrek Tomáš DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 14:30:00
576 886251 Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 14:32:00
582 2103299 Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 14:34:00
600 8660353 Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 14:36:00
580 336785 Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 14:38:00
565 4411232 Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 14:40:00
598 2096129 Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:42:00
573 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 14:44:00
609 2102708 Pavlík Vojtěch PDY0801 C Běhej Poděbrady 14:46:00
569 2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 14:48:00
579 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 14:50:00
594 2115744 Chlubna Patrik PDY0802 C Běhej Poděbrady 14:52:00
583 4410 Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 14:54:00
564 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 14:56:00
570 2111612 Porsch Jan DOR0904 C OK Dobříš 14:58:00
599 224868 Besta Radek 11C0800 Letci v akci 15:00:00
604 2080913 Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 15:02:00
558 4379 Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 15:04:00
608 7966 Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 15:06:00
574 2122266 Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 15:08:00
588 0 Hála Tomáš PDY0900 C Běhej Poděbrady 15:10:00
568 2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 15:12:00
581 7210126 Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:14:00
561 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 15:16:00
611 2073684 Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 15:18:00
556 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 15:20:00
589 0 Bukvic Kryštof TUV0802 C SOK TJ Turnov 15:22:00
591 2116476 Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:24:00
601 2060266 Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 15:26:00
562 2102804 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 15:28:00
566 1417257 Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 15:30:00
593 1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 15:32:00
546 0 Vakant Vakant 15:34:00
550 0 Vakant Vakant 15:36:00
547 0 Vakant Vakant 15:38:00
548 0 Vakant Vakant 15:40:00
549 0 Vakant Vakant 15:42:00
H10L
1.33 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
621 428285 Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 13:31:00
638 1403060 Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 13:33:00
615 0 Moravec Adam ODV1005 C TJ Aero Odolena Voda 13:35:00
617 1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 13:37:00
635 0 Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 13:39:00
616 2080948 Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 13:41:00
627 232249 Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 13:43:00
632 8277 Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 13:45:00
625 51841 Bergl Jonáš TJP1100 C TJ Sokol Troja 13:47:00
630 2095959 Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 13:49:00
620 51554 Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 13:51:00
637 2086467 Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 13:53:00
639 9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 13:55:00
636 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 13:57:00
640 2086455 Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 13:59:00
623 0 Hrádek Vojtěch ROU1001 SKOB Roudnice nad Labem 14:01:00
631 2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 14:03:00
626 2096233 Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 14:05:00
633 2104698 Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 14:07:00
629 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 14:09:00
618 2125343 Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 14:11:00
628 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 14:13:00
622 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 14:15:00
634 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 14:17:00
619 2099516 Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 14:19:00
624 7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 14:21:00
613 0 Vakant Vakant 14:23:00
614 0 Vakant Vakant 14:25:00
H12
1.49 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
662 2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 13:30:00
708 2092354 Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 13:31:00
714 7208229 Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:32:00
669 0 Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 13:33:00
716 2099526 Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 13:34:00
702 0 Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 13:35:00
701 2044885 Lorenc Vašek DOR0702 B OK Dobříš 13:37:00
693 1398989 Hradil Martin HCE0600 B TJ Hostivice 13:38:00
670 2800931 Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:39:00
668 2080952 Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 13:40:00
676 2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 13:41:00
718 2126351 Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 13:42:00
684 8662743 Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:43:00
700 2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 13:44:00
694 2086470 Koliáš Štěpán DKP0610 C Oddíl OB Kotlářka 13:45:00
717 52908 Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 13:46:00
688 2134307 Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 13:47:00
689 2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:48:00
711 8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B Sportcentrum Jičín 13:49:00
687 2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 13:50:00
725 2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 13:51:00
657 2086457 Salinger Jakub DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka 13:52:00
663 2129210 Svoboda Fabián FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:53:00
652 1403065 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 13:54:00
661 2116495 Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:55:00
704 1417260 Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 13:56:00
713 2114992 Vlach František SJC0603 B Sportcentrum Jičín 13:57:00
677 8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:58:00
707 2103774 Šantora Marek ROZ0702 C OK Roztoky 13:59:00
655 2800343 Elleder David DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka 14:00:00
656 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:01:00
724 2129243 Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 14:02:00
691 2095974 Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 14:03:00
679 2113075 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 14:04:00
666 2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 14:05:00
728 2092388 Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:06:00
690 2086458 Studnička Jakub DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka 14:07:00
695 51649 Horák Martin VSP0601 C USK Praha 14:08:00
715 2099508 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 14:09:00
723 2050495 Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 14:10:00
686 2060242 Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 14:11:00
706 7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 14:12:00
664 7771 Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 14:13:00
712 420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:14:00
719 0 Veselý Václav TUV0601 C SOK TJ Turnov 14:15:00
730 2126343 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 14:16:00
678 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 14:17:00
658 8052360 Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 14:18:00
646 2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 14:19:00
709 51438 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 14:20:00
692 7020417 Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 14:21:00
648 2092396 Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:22:00
703 2129223 Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 14:23:00
654 2049645 Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 14:24:00
683 2086456 Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 14:25:00
731 1403051 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 14:26:00
699 2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 14:27:00
659 2080956 Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 14:28:00
667 2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 14:29:00
710 7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:30:00
672 2088156 Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 14:31:00
649 2085006 Čech Adam ROZ0601 B OK Roztoky 14:32:00
721 7208072 Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 14:33:00
682 416121 Městka Václav VSP0600 C USK Praha 14:34:00
673 2104691 Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 14:35:00
726 7531975 Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 14:36:00
697 7003010 Meier David VSP0606 B USK Praha 14:37:00
720 2103743 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 14:38:00
671 1420233 Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 14:39:00
650 2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 14:40:00
660 2120075 Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 14:41:00
653 51793 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 14:42:00
727 2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 14:43:00
680 2111761 Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 14:44:00
722 2102794 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 14:45:00
729 2073698 Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 14:46:00
696 8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 14:47:00
698 7995 Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 14:48:00
675 2129245 Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 14:49:00
674 2102709 Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 14:50:00
685 2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 14:51:00
705 2120069 Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 14:52:00
732 2073681 Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 14:53:00
651 2099522 Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 14:54:00
647 2073690 Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany 14:55:00
665 8655483 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 14:56:00
641 0 Vakant Vakant 14:57:00
644 0 Vakant Vakant 14:58:00
643 0 Vakant Vakant 14:59:00
642 0 Vakant Vakant 15:00:00
645 0 Vakant Vakant 15:01:00
H14
1.65 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
786 8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 15:02:00
782 2042521 Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 15:03:00
765 2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 15:04:00
768 2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 15:05:00
759 2091552 Holešta Jakub KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:06:00
754 0 Štěpán Šimon PDY0501 C Běhej Poděbrady 15:07:00
767 2078466 Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:08:00
772 2107022 Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 15:09:00
744 9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 15:10:00
771 2096222 Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 15:11:00
762 2129241 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 15:12:00
758 2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 15:13:00
764 8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:14:00
775 2069070 Tolar Hynek RIC0505 B OB Říčany 15:15:00
743 2044894 Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 15:16:00
748 2073699 Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 15:17:00
760 443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 15:18:00
770 4360 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 15:19:00
740 2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 15:20:00
773 886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 15:21:00
769 515401 Slejška Jorik KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:22:00
750 0 Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 15:23:00
766 2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 15:24:00
783 2069055 Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 15:25:00
756 9005138 Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 15:26:00
761 8112 Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 15:27:00
779 2051483 Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 15:28:00
749 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:29:00
742 0 Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov 15:30:00
752 4368 Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 15:31:00
747 8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 15:32:00
774 2091561 Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:33:00
781 8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:34:00
745 4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 15:35:00
778 2091547 Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:36:00
739 4438 Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 15:37:00
755 2069064 Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 15:38:00
746 2082919 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:39:00
784 2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 15:40:00
737 2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 15:41:00
741 8662289 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 15:42:00
751 2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:43:00
757 7207616 Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 15:44:00
780 8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 15:45:00
776 2091542 Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:46:00
738 2056261 Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 15:47:00
763 2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 15:48:00
785 2106748 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 15:49:00
753 8662716 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:50:00
777 1403061 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 15:51:00
736 0 Vakant Vakant 15:52:00
734 0 Vakant Vakant 15:53:00
733 0 Vakant Vakant 15:54:00
735 0 Vakant Vakant 15:55:00
H16
1.69 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
796 2067345 Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:22:00
805 2121096 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 15:23:00
793 2045308 Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 15:24:00
813 7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 15:25:00
802 7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 15:26:00
799 2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 15:27:00
795 8660917 Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 15:28:00
815 2099511 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 15:29:00
792 995899 Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 15:30:00
807 8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 15:31:00
817 2032132 Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 15:32:00
812 8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:33:00
814 8655381 Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 15:34:00
816 2050486 Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 15:35:00
800 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:36:00
788 232918 Kraus Jakub LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:37:00
797 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 15:38:00
809 2108873 Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 15:39:00
811 8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 15:40:00
806 7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 15:41:00
798 8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:42:00
810 7204994 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 15:43:00
803 2060249 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 15:44:00
808 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:45:00
794 2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 15:46:00
791 2070855 Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:47:00
804 9101104 Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 15:48:00
790 52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:49:00
789 8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 15:50:00
801 2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 15:51:00
787 0 Vakant Vakant 15:52:00
H18
2.05 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
829 8499900 Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 14:39:00
831 2032105 Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 14:41:00
827 682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 14:43:00
822 8397397 Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 14:45:00
821 2053510 Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 14:47:00
825 1420751 Rohlík Matěj TAP0010 B KOB Tretra Praha 14:49:00
828 2104701 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 14:51:00
830 2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 14:53:00
824 2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 14:55:00
823 7207878 Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 14:57:00
826 2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 14:59:00
820 2045310 Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 15:01:00
818 0 Vakant Vakant 15:03:00
819 0 Vakant Vakant 15:05:00
H20
2.13 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
833 49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 15:58:00
832 0 Vakant Vakant 15:59:00
H21K
1.98 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
842 2067343 Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:42:00
834 436431 Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 15:44:00
839 2103784 Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 15:46:00
836 8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:48:00
837 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 15:50:00
841 2106725 Zdobinský Pavel JHB8110 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:52:00
838 0 Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 15:54:00
840 2118472 Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 15:56:00
843 2059760 Šklíba David TJNXX01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:58:00
835 2127599 Král Martin PDY8800 C Běhej Poděbrady 16:00:00
H21L
2.31 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
993 8403030 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 13:30:00
962 51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 13:31:00
961 8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 13:32:00
900 8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 13:33:00
987 2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 13:34:00
927 303945 Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:35:00
873 2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 13:36:00
882 7205012 Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 13:37:00
876 51715 Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 13:38:00
980 920683 Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 13:39:00
921 361986 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 13:40:00
970 1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 13:41:00
958 8199402 Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 13:42:00
901 8011487 Hörnig Sebastian 18D02 Post SV Dresden 13:43:00
874 515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 13:44:00
908 8170284 Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 13:45:00
930 7210914 Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 13:46:00
886 9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 13:47:00
941 2125336 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 13:48:00
868 8654931 Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 13:49:00
894 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 13:50:00
870 7202899 Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 13:51:00
912 52179 Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 13:52:00
862 2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 13:53:00
954 8003139 Richter Friedmar 33D8100 USV TU Dresden 13:54:00
878 7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 13:55:00
875 886300 Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 13:56:00
904 8499979 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 13:57:00
859 7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 13:58:00
963 8662741 Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 13:59:00
975 7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 14:00:00
925 2800222 Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:01:00
939 1302844 Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 14:02:00
931 8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 14:03:00
994 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 14:04:00
890 1985456 Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 14:05:00
971 1425379 Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 14:06:00
965 9003139 Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 14:07:00
936 7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:08:00
892 52902 Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 14:09:00
888 523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 14:10:00
942 1602625 Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 14:11:00
907 232739 Křemen Štěpán KAM9804 B OK Kamenice 14:12:00
953 2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 14:13:00
982 888643 Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 14:14:00
952 7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 14:15:00
864 2058464 Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 14:16:00
945 7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 14:17:00
860 2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 14:18:00
943 553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 14:19:00
854 7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 14:20:00
923 0 Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha 14:21:00
966 515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 14:22:00
969 2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 14:23:00
944 8025343 Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 14:24:00
867 1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 14:25:00
880 2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 14:26:00
861 442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 14:27:00
933 2045232 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 14:28:00
928 9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 14:29:00
989 2019240 Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 14:30:00
884 1625050 Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 14:31:00
986 8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 14:32:00
853 8662440 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 14:33:00
990 8662323 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:34:00
976 7502000 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 14:35:00
968 995821 Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 14:36:00
948 8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 14:37:00
917 8656670 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 14:38:00
871 8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 14:39:00
955 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 14:40:00
883 9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 14:41:00
869 8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 14:42:00
929 8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 14:43:00
938 7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 14:44:00
914 981821 Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 14:45:00
973 51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 14:46:00
906 2069067 Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 14:47:00
896 8654903 Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 14:48:00
964 8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:49:00
972 8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 14:50:00
935 8655371 Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:51:00
920 51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 14:52:00
902 51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 14:53:00
951 52282 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 14:54:00
855 8636192 Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 14:55:00
977 52269 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 14:56:00
909 2032158 Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 14:57:00
959 682354 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 14:58:00
985 920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 14:59:00
889 9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 15:00:00
903 2080959 Werner Michal PGP9705 C SK Praga 15:01:00
918 7207861 Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 15:02:00
915 2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:03:00
922 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:04:00
910 8516 Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 15:05:00
949 52979 Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 15:06:00
974 2058471 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 15:07:00
983 7209655 Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:08:00
947 7207361 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:09:00
981 8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 15:10:00
866 49395 Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 15:11:00
978 2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 15:12:00
950 8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 15:13:00
924 8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 15:15:00
899 2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 15:16:00
911 7703600 Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 15:17:00
916 8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 15:18:00
872 49839 Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 15:19:00
858 682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 15:20:00
967 9990101 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 15:21:00
893 1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 15:22:00
856 515048 Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 15:23:00
865 8655221 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 15:24:00
956 2060207 Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 15:25:00
992 8656618 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 15:26:00
863 232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 15:27:00
946 8654904 Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 15:28:00
934 7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 15:29:00
887 7000412 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 15:30:00
984 7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 15:31:00
877 8303050 Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 15:32:00
905 889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:33:00
879 8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 15:34:00
957 8660460 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 15:35:00
898 920663 Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 15:36:00
991 8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 15:37:00
885 8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 15:38:00
979 53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 15:39:00
940 2060237 Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 15:40:00
897 7677777 Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 15:41:00
895 2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 15:42:00
857 515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 15:43:00
926 7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 15:44:00
913 7210130 Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 15:45:00
919 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:46:00
891 8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 15:47:00
960 301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:48:00
988 1395623 Schaad Gian-Reto 9MC01 OLG Chur 15:49:00
932 7207628 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 15:50:00
881 921001 Mazan Bartłomiej 17P01 WKS Śląsk Wrocław 15:51:00
846 0 Vakant Vakant 15:52:00
850 0 Vakant Vakant 15:53:00
848 0 Vakant Vakant 15:54:00
852 0 Vakant Vakant 15:55:00
847 0 Vakant Vakant 15:56:00
845 0 Vakant Vakant 15:57:00
844 0 Vakant Vakant 15:58:00
849 0 Vakant Vakant 15:59:00
851 0 Vakant Vakant 16:00:00
H35
2.05 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1023 2085571 Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 15:27:00
1010 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 15:28:00
1017 2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 15:29:00
1009 420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:30:00
1011 886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 15:31:00
1018 980350 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 15:32:00
1022 2073693 Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 15:33:00
1014 9527 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 15:34:00
1006 1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 15:35:00
998 2134256 Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 15:36:00
1020 2087675 Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 15:37:00
997 1301860 Babych Serhiy 15U8300 LeO-Team 15:38:00
1000 8190281 Hartmann Steffen 65D8100 TGV Horn 15:39:00
1015 0 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 15:40:00
1003 2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 15:41:00
1021 7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:42:00
1012 2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 15:43:00
1016 2086465 Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 15:44:00
999 7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 15:45:00
1004 1409872 Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 15:46:00
1001 2115748 Pavlík Mojmír PDY8102 C Běhej Poděbrady 15:47:00
1005 2058502 Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 15:48:00
1007 331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 15:49:00
1008 7300187 Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 15:50:00
1019 591019 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 15:51:00
1013 2115681 Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 15:52:00
1002 8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 15:53:00
995 0 Vakant Vakant 15:54:00
996 0 Vakant Vakant 15:55:00
H40
1.81 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1058 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 15:13:00
1029 1401481 Schnabl Petr RIC7404 C OB Říčany 15:14:00
1033 8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 15:15:00
1047 0 Votruba Ondrej NNN68X1 Neregistrovaní 15:16:00
1050 0 Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 15:17:00
1031 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 15:18:00
1055 2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 15:19:00
1071 0 Kváča Vladimír 5RX7700 NNN 15:20:00
1051 7207489 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 15:21:00
1039 2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 15:22:00
1070 8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 15:23:00
1054 8472 Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 15:24:00
1042 2031351 Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 15:25:00
1068 52621 Hudos Martin RIC7601 C OB Říčany 15:26:00
1028 51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 15:27:00
1045 2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 15:28:00
1060 2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 15:29:00
1063 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 15:30:00
1065 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 15:31:00
1040 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 15:32:00
1037 8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 15:33:00
1041 2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:34:00
1038 7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 15:35:00
1069 8655456 Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 15:36:00
1052 2027225 Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:37:00
1044 7202860 Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 15:38:00
1030 2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:39:00
1043 8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:40:00
1035 2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 15:41:00
1036 436410 Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 15:42:00
1059 2096228 Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 15:43:00
1049 2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 15:44:00
1056 2801037 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 15:45:00
1053 2021822 Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 15:46:00
1057 2050492 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 15:47:00
1034 2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 15:48:00
1062 7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 15:49:00
1067 2129254 Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 15:50:00
1046 2090852 Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:51:00
1032 8537 Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 15:52:00
1048 2092410 Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:53:00
1066 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 15:54:00
1061 9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 15:55:00
1064 41365 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 15:56:00
1026 0 Vakant Vakant 15:57:00
1027 0 Vakant Vakant 15:58:00
1025 0 Vakant Vakant 15:59:00
1024 0 Vakant Vakant 16:00:00
H45
1.81 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1113 2092360 Elleder Daniel DKP7101 C Oddíl OB Kotlářka 14:11:00
1086 2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 14:12:00
1126 51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 14:13:00
1119 2116190 Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 14:14:00
1101 887932 Koliáš Čeněk DKP7102 C Oddíl OB Kotlářka 14:15:00
1083 2112780 Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 14:16:00
1124 2095964 Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 14:17:00
1111 7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 14:18:00
1121 301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 14:19:00
1094 2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 14:20:00
1106 8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 14:21:00
1085 5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 14:22:00
1108 8294 Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 14:23:00
1115 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:24:00
1118 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 14:25:00
1098 8185 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 14:26:00
1110 2070840 Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 14:27:00
1100 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 14:28:00
1128 9056 Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 14:29:00
1127 8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 14:30:00
1096 301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:31:00
1082 2120631 Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 14:32:00
1117 2087658 Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 14:33:00
1112 2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 14:34:00
1130 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:35:00
1122 2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 14:36:00
1088 0 Bukvic Martin TUV7000 C SOK TJ Turnov 14:37:00
1077 2046681 Salonen Mikko 34F01 SM-pitkä 14:38:00
1076 7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:39:00
1090 301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:40:00
1102 2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 14:41:00
1116 2073691 Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 14:42:00
1095 995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 14:43:00
1078 515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 14:44:00
1109 416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 14:45:00
1092 7207880 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:46:00
1103 2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 14:47:00
1099 886258 Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 14:48:00
1123 7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 14:49:00
1114 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:50:00
1080 1418754 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 14:51:00
1097 0 Veselý Pavel TUV6901 C SOK TJ Turnov 14:52:00
1091 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 14:53:00
1129 7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:54:00
1079 2118484 Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 14:55:00
1093 8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 14:56:00
1104 434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 14:57:00
1084 7781 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 14:58:00
1133 51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 14:59:00
1107 49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 15:00:00
1105 920653 Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 15:01:00
1087 553452 Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 15:02:00
1132 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:03:00
1125 7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 15:04:00
1120 2031360 Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 15:05:00
1081 7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 15:06:00
1089 2067243 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 15:07:00
1131 7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 15:08:00
1072 0 Vakant Vakant 15:09:00
1073 0 Vakant Vakant 15:10:00
1075 0 Vakant Vakant 15:11:00
1074 0 Vakant Vakant 15:12:00
H50
1.74 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1137 2102854 Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 15:04:00
1146 7202892 Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 15:05:00
1144 8220467 Prieto José Manuel 11E6700 Malarruta 15:06:00
1150 990002 Gossel Heiko H50 USV TU Dresden2 15:07:00
1135 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 15:08:00
1142 7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:09:00
1141 1417254 Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 15:10:00
1143 2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 15:11:00
1149 1780766 Rauturier Christophe 28F02 Guyancourt Orientation 78 15:12:00
1151 2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 15:13:00
1148 1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 15:14:00
1139 232428 Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 15:15:00
1138 2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:16:00
1140 2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 15:17:00
1147 232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 15:18:00
1145 7201321 Friberg Joachim 72S01 IF Hagen Club 15:19:00
1136 8669 Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:20:00
1134 0 Vakant Vakant 15:21:00
H55
1.68 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1165 7717 Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:26:00
1166 682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 14:27:00
1157 331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 14:28:00
1169 7703 Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:29:00
1160 2102781 Švec Jiří PDY5800 C Běhej Poděbrady 14:30:00
1158 8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 14:31:00
1161 1700084 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 14:32:00
1162 9601003 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:33:00
1168 515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 14:34:00
1159 1660662 Delenne Pierre 29F03 ACA Aix en Provence 14:35:00
1155 9633003 Shepherd Iain 12G01 Inverness Orienteering Club 14:36:00
1164 0 Bičík Miroslav TUV6101 C SOK TJ Turnov 14:37:00
1167 600429 Maxwell Ian 14G02 RR Scotland 14:38:00
1170 7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:39:00
1154 8643701 Zuev Alexey 25R5900 Navicom_Garmin 14:40:00
1163 51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 14:41:00
1156 7715 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 14:42:00
1153 0 Vakant Vakant 14:43:00
1152 0 Vakant Vakant 14:44:00
H60
1.57 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1176 436401 Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 13:58:00
1173 301272 Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 13:59:00
1183 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:00:00
1185 49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 14:01:00
1174 49871 Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 14:02:00
1177 2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 14:03:00
1182 886255 Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 14:04:00
1184 2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:05:00
1178 446334 Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 14:06:00
1179 2104703 Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 14:07:00
1180 2084968 Beránek Petr STB4900 C TJ Stadion Nový Bor 14:08:00
1175 49500 John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 14:09:00
1181 2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 14:10:00
1172 0 Vakant Vakant 14:11:00
1171 0 Vakant Vakant 14:12:00
H65
1.54 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1195 8290951 Dredge Bob 16G01 Walton Chasers 13:53:00
1194 52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 13:54:00
1199 7501901 Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 13:55:00
1193 1511127 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 13:56:00
1191 411760 Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 13:57:00
1196 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 13:58:00
1203 2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:59:00
1189 9201066 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 14:00:00
1201 8199 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 14:01:00
1198 51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 14:02:00
1202 7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 14:03:00
1197 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 14:04:00
1200 49645 Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 14:05:00
1192 8296 Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 14:06:00
1190 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 14:07:00
1186 0 Vakant Vakant 14:08:00
1188 0 Vakant Vakant 14:09:00
1187 0 Vakant Vakant 14:10:00
H70
1.51 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1215 8654915 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:30:00
1209 8325 Gregor Miroslav TUV4801 C SOK TJ Turnov 13:31:00
1213 8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 13:32:00
1206 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 13:33:00
1207 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 13:34:00
1212 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 13:35:00
1208 8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 13:36:00
1211 995838 Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 13:37:00
1214 2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:38:00
1210 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 13:39:00
1205 0 Vakant Vakant 13:40:00
1204 0 Vakant Vakant 13:41:00
H75
1.40 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1223 53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:44:00
1219 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 13:45:00
1218 682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 13:46:00
1220 205614 Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 13:47:00
1222 4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 13:48:00
1221 9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:49:00
1224 2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 13:50:00
1217 0 Vakant Vakant 13:51:00
1216 0 Vakant Vakant 13:52:00
HDR
1.30 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1253 7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 13:00:00
1250 416331 Šimonová Zuzana LBE1650 C TJ Lokomotiva Beroun 13:00:00
1255 2086463 Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1268 0 Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1273 0 Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1270 2086461 Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1269 2086460 Majer David DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1256 4411231 Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1261 8111 Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 13:00:00
1258 2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 13:00:00
1257 2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 13:00:00
1252 202233 Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1251 0 Eliáš Vojta 9XX1500 neregistrovaní Na kopci 13:00:00
1260 49984 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 13:00:00
1259 8118 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 13:00:00
1232 0 Lazarová Nela TUV1251 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1231 2086459 Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1249 0 Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 13:00:00
1233 0 Procházková Sára TUV1250 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1234 2086468 Svoboda David DKP1205 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1227 0 Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1236 7904 Berglová Amálie TJP1450 C TJ Sokol Troja 13:00:00
1235 0 Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1264 0 Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1263 1403064 Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 13:00:00
1272 0 Horová Adéla LOU1151 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1271 0 Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1266 2120061 Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1265 0 Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1262 52714 Tejkalová Zuzanka ADA5X14 OOB Spartak Adamov 13:00:00
1267 2115009 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
1246 2131198 Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 13:00:00
1239 0 Mikulová Laura ZVO1451 OB SK Zvole 13:00:00
1248 2129251 Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1247 2102797 Lounek Alexandr PDY1100 C Běhej Poděbrady 13:00:00
1242 8663179 Benáková Adriana NNN10X1 Neregistrovaní 13:00:00
1241 53769 Havel Vojtěch NNN13X1 Neregistrovaní 13:00:00
1238 0 Bořkovec Matěj NNNXXX3 Neregistrovaní 13:00:00
1237 2053563 Hýbl Orlík NNN1404 Neregistrovaní 13:00:00
1230 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1229 51238 Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1226 0 Prchlíková Kristýna LOU1053 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1225 4408032 Dušková Denisa TJNXX51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:00:00
1244 8450007 Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1243 2125327 Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 13:00:00
1228 51648 Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 13:00:00
1245 2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:00:00
1275 0 Vakant Vakant 13:00:00
1274 0 Vakant Vakant 13:00:00
1281 0 Vakant Vakant 13:00:00
1276 0 Vakant Vakant 13:00:00
1279 0 Vakant Vakant 13:00:00
1278 0 Vakant Vakant 13:00:00
1277 0 Vakant Vakant 13:00:00
1280 0 Vakant Vakant 13:00:00
1283 0 Vakant Vakant 13:00:00
1282 0 Vakant Vakant 13:00:00
1240 0 Dvořáková Lucie 6YC0950 Neregistrovaní 13:00:00
1284 0 Vakant Vakant 13:00:00
1287 0 Vakant Vakant 13:00:00
1286 0 Vakant Vakant 13:00:00
1285 0 Vakant Vakant 13:00:00
1288 0 Vakant Vakant 13:00:00
1254 1424648 Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
P
1.65 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1360 0 Vakant Vakant 13:00:00
1357 0 Vakant Vakant 13:00:00
1358 0 Vakant Vakant 13:00:00
1359 0 Vakant Vakant 13:00:00
1354 0 Vakant Vakant 13:00:00
1365 0 Vakant Vakant 13:00:00
1366 0 Vakant Vakant 13:00:00
1355 0 Vakant Vakant 13:00:00
1356 0 Vakant Vakant 13:00:00
1305 0 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 13:00:00
1312 0 Roznětinská Barbora NNN94X1 Neregistrovaní 13:00:00
1311 2131195 Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci 13:00:00
1308 0 Prchlík Milan LOUXXX1 SK Moravan Louňovice 13:00:00
1313 0 Pešková Erika LOUXXX2 SK Moravan Louňovice 13:00:00
1304 2103710 Medlínová Kateřina DKP7854 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1307 1417248 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 13:00:00
1306 49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1303 515458 Krbcová Aneta SPC0656 SPORTICUS team 13:00:00
1302 515409 Krbcová Petra SPC7857 SPORTICUS team 13:00:00
1367 0 Vakant Vakant 13:00:00
1350 0 Vakant Vakant 13:00:00
1351 0 Vakant Vakant 13:00:00
1340 0 Vakant Vakant 13:00:00
1341 0 Vakant Vakant 13:00:00
1352 0 Vakant Vakant 13:00:00
1347 0 Vakant Vakant 13:00:00
1348 0 Vakant Vakant 13:00:00
1349 0 Vakant Vakant 13:00:00
1346 0 Vakant Vakant 13:00:00
1339 0 Vakant Vakant 13:00:00
1362 0 Vakant Vakant 13:00:00
1363 0 Vakant Vakant 13:00:00
1364 0 Vakant Vakant 13:00:00
1361 0 Vakant Vakant 13:00:00
1353 0 Vakant Vakant 13:00:00
1345 0 Vakant Vakant 13:00:00
1342 0 Vakant Vakant 13:00:00
1343 0 Vakant Vakant 13:00:00
1344 0 Vakant Vakant 13:00:00
1309 0 Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1326 49153 Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 13:00:00
1335 682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 13:00:00
1318 52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 13:00:00
1317 0 Eliáš Jáchym 9XX0400 neregistrovaní Na kopci 13:00:00
1334 420408 Jelínková Jiřina LTP7551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:00:00
1337 682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:00:00
1336 2127609 Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady 13:00:00
1333 301112 Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:00:00
1338 0 Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 13:00:00
1319 897359 Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:00:00
1320 8288 Petr Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1325 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:00:00
1322 2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 13:00:00
1321 51218 Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1324 7200332 Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:00:00
1315 2103777 Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 13:00:00
1314 7956 Brettl František PGP7709 C SK Praga 13:00:00
1323 8627112 Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1316 411611 Berounská Helena VSP7257 C USK Praha 13:00:00
1329 2111711 Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
1290 2111608 Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 13:00:00
1289 1413899 Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 13:00:00
1298 2127585 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 13:00:00
1291 2104692 Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 13:00:00
1294 2102563 Černá Jana TAP7250 C KOB Tretra Praha 13:00:00
1301 0 Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1310 0 Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1293 2021840 Floriánková Daniela VSP7353 C USK Praha 13:00:00
1292 1426022 Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 13:00:00
1299 2113394 Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 13:00:00
1332 0 Lazar David TUV8200 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1331 0 Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 13:00:00
1328 2116186 Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
1327 0 Procházková Lenka TUV7650 SOK TJ Turnov 13:00:00
1330 7235 Llobet Adria DOB9201 C KOB Dobruška 13:00:00
1295 2133897 Hudčeková Jana SLP7850 C OOB Slavia Praha 13:00:00
1300 2124804 Hudčeková Klára SLP0550 C OOB Slavia Praha 13:00:00
1297 2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 13:00:00
1296 2127610 Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 13:00:00
T
1.93 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1419 0 Vakant Vakant 13:00:00
1418 0 Vakant Vakant 13:00:00
1423 0 Vakant Vakant 13:00:00
1420 0 Vakant Vakant 13:00:00
1429 0 Vakant Vakant 13:00:00
1428 0 Vakant Vakant 13:00:00
1427 0 Vakant Vakant 13:00:00
1422 0 Vakant Vakant 13:00:00
1378 2129229 Klepetko David 5RX6800 NNN 13:00:00
1381 2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 13:00:00
1384 682615 Dvořák Josef 44C8000 Neregistrovaní borci 13:00:00
1377 0 Bořkovec Jan NNNXXX2 Neregistrovaní 13:00:00
1421 8662370 Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 13:00:00
1379 7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 13:00:00
1380 0 Benák Rostislav NNN74X1 Neregistrovaní 13:00:00
1424 0 Vakant Vakant 13:00:00
1415 0 Vakant Vakant 13:00:00
1414 0 Vakant Vakant 13:00:00
1407 0 Vakant Vakant 13:00:00
1416 0 Vakant Vakant 13:00:00
1413 0 Vakant Vakant 13:00:00
1412 0 Vakant Vakant 13:00:00
1411 0 Vakant Vakant 13:00:00
1406 0 Vakant Vakant 13:00:00
1417 0 Vakant Vakant 13:00:00
1426 0 Vakant Vakant 13:00:00
1425 0 Vakant Vakant 13:00:00
1408 0 Vakant Vakant 13:00:00
1405 0 Vakant Vakant 13:00:00
1410 0 Vakant Vakant 13:00:00
1409 0 Vakant Vakant 13:00:00
1401 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
1402 336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
1389 232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 13:00:00
1404 440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
1397 7200363 Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1400 2134260 Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1403 236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:00:00
1390 0 Eliášová Kateřina 9XX0150 neregistrovaní Na kopci 13:00:00
1395 682110 Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 13:00:00
1392 4402218 Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 13:00:00
1393 52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1394 2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 13:00:00
1387 2134300 Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 13:00:00
1388 53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 13:00:00
1391 2113390 Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 13:00:00
1396 51356 Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1371 52889 Svoboda Jan ODVXXX1 TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1368 9998737 Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 13:00:00
1369 0 Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1370 52893 Pilch Rudolf ODVXXX2 TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1385 0 Vondráček Martin NNNXXX1 Neregistrovaní 13:00:00
1382 224915 Lenský David DKP7802 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
1383 2126373 Trunec Antonín ODVXXX3 TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1372 52117 Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 13:00:00
1386 2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 13:00:00
1398 2112756 Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 13:00:00
1399 2085591 Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:00:00
1374 2134295 Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 13:00:00
1375 2099486 Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 13:00:00
1376 2032112 Floriánek Jan VSP7304 C USK Praha 13:00:00
1373 2104710 Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 13:00:00