Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Rumburk - Dýmník
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Mapa:
Dýmník 1:10 000
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Novák Petr, Havel Leoš, Babický Tomáš - R2
JURY:
Nehasil Vladislav, Vácha Tomáš, Žejdlík Michal
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D10L 2.20 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 Kottíková Anežka TJN1152 2111796 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
10:14:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:29:00 Vakant 0 Vakant

D10 2.00 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Soukupová Marie BOR0952 4424 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 Michálková Ema BOR0857 4427 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:18:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:21:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
10:27:00 Čalounová Klára VLI0950 2134294 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Nejedlová Karolína LLI0852 2088712 C TJ Loko Liberec
10:33:00 Ślínská Amálie KUL0852 0 C KOB Ústí nad Labem
10:36:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
10:48:00 Zurynková Lenka EKP0952 2102694 C VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00 Pražáková Nella TJN0854 8662699 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Čečerle Beáta VLI1053 4411237 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
11:06:00 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.30 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C ZOOB Rumburk
10:10:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
10:19:00 Pirklová Michaela KUL0650 8662304 C KOB Ústí nad Labem
10:22:00 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C OK Chrastava
10:25:00 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Rejmanová Nikola BOR0656 2129240 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C OK Chrastava
10:34:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 C OK Chrastava
10:52:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
11:07:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.70 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
11:17:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 Anežka Šípová KAS0450 1909092 C KOB Kamenický Šenov
11:23:00 Hudská Štěpánka TUR0450 1403054 B OOB TJ Turnov
11:26:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B KOB Děčín
11:29:00 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 A OK Chrastava
11:32:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 A OOB TJ Turnov
11:35:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
11:41:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 A TJ Stadion Nový Bor
11:44:00 Rajtorová Jasmína KAS0451 1909093 C KOB Kamenický Šenov
11:47:00 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Havlová Katka RUM0552 2060209 C ZOOB Rumburk
11:53:00 Derflová Eliška KUL0550 2082938 C KOB Ústí nad Labem
11:56:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
11:59:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
12:02:00 Davidová Noemi RUM0551 2126349 C ZOOB Rumburk
12:05:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.90 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8660594 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
10:24:00 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Nejedlová Josefína LLI0350 2800308 C TJ Loko Liberec
10:36:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

D18 5.80 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
10:16:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:28:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 C OK Doksy
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant

D20 7.00 km, 150 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Vakant 0 Vakant

D21L 8.90 km, 160 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Poláková Ivana LCE7953 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
10:28:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 51207 C TJ Loko Liberec
10:34:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
10:37:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
10:49:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
10:52:00 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:58:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant

D21K 7.00 km, 150 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Šákrová Michaela BOR8850 7880102 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Pološčuková Michaela SMB9151 49972 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:26:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
10:32:00 Vakant 0 Vakant
10:38:00 Vakant 0 Vakant

D35 7.00 km, 150 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
11:14:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
11:20:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:26:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
11:32:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
11:38:00 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Jakubská Jitka 3IZ8150 2124803 3iZ
11:50:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant

D40 6.70 km, 130 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:18:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:21:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
10:27:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:30:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:33:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
10:39:00 Patková Kateřina BOR7853 7209370 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Krupková Martina CHA7552 2084449 C OK Chrastava
10:45:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
11:03:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

D45 5.70 km, 140 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:08:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
10:11:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
10:17:00 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
10:20:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
10:23:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
10:26:00 Thomas Sylvia 48D6950 8060669 OL-Team Wehrsdorf
10:29:00 Svobodová Lucie BOR7151 8519 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Nejedlová Lucie LLI7350 2088713 C TJ Loko Liberec
10:35:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
10:38:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
10:41:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C TJ Loko Liberec
10:44:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
10:50:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
10:53:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:56:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:59:00 Koutná Olga BOR7152 8506 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Vakant 0 Vakant

D50 5.30 km, 140 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:15:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Juckelandt Sabine 24D6350 1310763 SV Robotron Dresden
10:33:00 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
10:39:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
10:45:00 Nováková Jana TJP6552 416114 C TJ Sokol Troja
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

D55 4.50 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Šípová Soňa BOR6150 232182 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:01:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Jedličková Zdena BOR6250 8423 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 Vakant 0 Vakant

D60 4.50 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
11:37:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:43:00 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
11:49:00 Vakant 0 Vakant
11:55:00 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
12:01:00 Vakant 0 Vakant

D65 3.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C OK Chrastava
11:00:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
11:24:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.70 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C TJ Loko Liberec
10:36:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:39:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C TJ Loko Liberec
10:42:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:45:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:48:00 Folprechtová Marie TUR4250 8212 C OOB TJ Turnov
10:51:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.70 km, 70 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Vakant 0 Vakant
10:21:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.20 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Tůma Vojtěch CHA0804 2084434 C OK Chrastava
10:47:00 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Jakubský Filip 3IZ1300 2120646 3iZ
10:53:00 Hähnel Ron 48D1000 6189 OL-Team Wehrsdorf
10:56:00 Jakubský Pavel 3IZ1100 2120625 3iZ
10:59:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
11:02:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Kopecký Oldřich KPY0900 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:11:00 Vaňourek Vojtěch BOR0903 4428 C OK Jiskra Nový Bor
11:14:00 Beneš Max VLI1100 1424648 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 Štembera Oskar TJN1201 51536 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 Hrůzek Jan 5GZ0000 0 Šenováci
11:23:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.10 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Čečerle Matouš VLI0807 4411238 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 Sázavský Antonín VLI0905 1426041 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Houda Lukáš CHA0800 2049586 C OK Chrastava
10:25:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Guida Alessandro VLI0900 4411232 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Patka Marek BOR0902 7207504 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Povolný Vojtěch KUL0803 0 C KOB Ústí nad Labem
10:49:00 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Šašek Jakub LTP0801 7210126 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:55:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.70 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
10:08:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 B Slavia Liberec orienteering
10:11:00 Vávra Tomáš BOR0700 2129243 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Šimek Vojtěch LTP0601 420454 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:17:00 Beneš Filip VLI0708 1424649 Slavia Liberec orienteering
10:20:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
10:23:00 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
10:35:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:41:00 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Votava Matěj KUL0601 0 KOB Ústí nad Labem
10:47:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
10:53:00 Vacek Ondřej BOR0708 4378 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 B Slavia Liberec orienteering
10:59:00 Patka Kryštof BOR0702 7208072 B OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.90 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Ort Haštal BOR0401 4368 B OK Jiskra Nový Bor
11:09:00 Karvánek Matěj KAS0502 1420740 C KOB Kamenický Šenov
11:12:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 Hähnel Per 48D0501 7050104 OL-Team Wehrsdorf
11:18:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 Haslinger Leopold LTP0403 420453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:33:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 Mašek Matěj BOR0410 446338 C OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C KOB Ústí nad Labem
11:42:00 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C OK Jiskra Nový Bor
11:45:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 Čapek Ondřej BOR0404 2129237 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
11:57:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 B Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant

H16 5.80 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C OK Chrastava
10:58:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:04:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B OK Chrastava
11:07:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Kraus Jakub LTP0303 232918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:13:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
11:16:00 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
11:19:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:25:00 Vakant 0 Vakant

H18 8.10 km, 200 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Tománek Josef BOR0102 7210804 B OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec
11:45:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 C OK Doksy
11:48:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:51:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 C OK Doksy
11:54:00 Vakant 0 Vakant
11:57:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant

H20 9.40 km, 220 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Vakant 0 Vakant

H21L 12.60 km, 270 m, 29 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Pešík Marek 92X8301 830713 Jizerky
10:13:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
10:16:00 Štryncl Pavel 92X7700 2095954 Jizerky
10:19:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
10:46:00 Mašata Matěj PHK9601 2045215 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
10:52:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

H21K 9.40 km, 220 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
10:45:00 Maděra Josef VLI7900 2124802 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant

H35 9.40 km, 220 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Hlaváč Michal 8SC7900 0 HO Jiskra Nový Bor
10:12:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:15:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:21:00 Křenek Tomáš LLI8300 1409872 C TJ Loko Liberec
10:24:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
10:27:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
10:33:00 Vakant 0 Vakant

H40 8.10 km, 200 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:09:00 Oravec Tomáš TJN7505 2059775 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 Hrůzek Libor 5GZ7400 8243 Šenováci
10:15:00 Šmol Marcel DOK7300 2053516 C OK Doksy
10:18:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:21:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:24:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
10:27:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
10:33:00 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:45:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
10:51:00 Jakubský Ondřej 3IZ7700 7701 3iZ
10:54:00 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Patka Miroslav BOR7715 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
11:03:00 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín
11:06:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
11:09:00 Štěrba Jan CHA7606 2084441 C OK Chrastava
11:12:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
11:18:00 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
11:21:00 Štembera Jan TJN7513 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:27:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:33:00 Vakant 0 Vakant

H45 8.20 km, 200 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:08:00 Šírl Kamil CHA7303 2084432 OK Chrastava
10:11:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 Jareš Daniel KUL6900 8662286 C KOB Ústí nad Labem
10:20:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:26:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:32:00 Svoboda Jan BOR7200 8536 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:38:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
10:41:00 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
10:50:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:53:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
10:56:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
10:59:00 Houda Vítězslav CHA7300 2084431 C OK Chrastava
11:02:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
11:05:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:08:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
11:11:00 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:17:00 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant

H50 6.10 km, 120 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:20:00 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Míka Zdeněk TJN6700 411582 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
10:44:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:50:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
10:56:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant

H55 5.70 km, 140 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
11:14:00 Novák Petr TJP6302 53515 C TJ Sokol Troja
11:17:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:23:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Hoidekr Pavel LLI5901 51209 C TJ Loko Liberec
11:29:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
11:32:00 Šubrt Pavel SMB6301 7703 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:35:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:38:00 Kavalek Miroslav CHA6300 8176 C OK Chrastava
11:41:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
11:44:00 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
11:47:00 Vakant 0 Vakant
11:50:00 Vakant 0 Vakant

H60 5.30 km, 140 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
11:15:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:27:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2121004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 1106055 SV Robotron Dresden
11:39:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:45:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín

H65 4.50 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
10:19:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C OK Chrastava
10:22:00 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 Jedlička Miroslav JEN5301 336709 C OB Jenišovice
10:28:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:31:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:37:00 Vakant 0 Vakant

H70 3.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:39:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
11:42:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:45:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:48:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
11:51:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C TJ Loko Liberec
11:54:00 Vakant 0 Vakant
11:57:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant

H75 3.40 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:24:00 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Vakant 0 Vakant

HDR 2.20 km, 50 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vlčková Emílie 8SC0700 0 HO Jiskra Nový Bor
10:00:00 Hlaváč Šimon 8SC1000 0 HO Jiskra Nový Bor
10:00:00 Šírlová Kamila CHA1450 2049591 OK Chrastava
10:00:00 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 David Viktor RUM1201 0 ZOOB Rumburk
10:00:00 Sázavský Josef VLI1102 4402220 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Dušková Denisa TJNXXX1 4408032 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:00:00 Oravcová Amálie TJNXXX2 4408036 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kopřiva Kryšpín CHA09XX 4403301 OK Chrastava
10:00:00 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Vlček Eduard 8SC1001 0 HO Jiskra Nový Bor
10:00:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kochrdová Matylda 8QC0650 0 Vandrholky
10:00:00 Duben Jan LDC1600 7070681 C KOB Děčín

P 2.80 km, 70 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Juren Lukáš LTP9703 7200332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Průšová Hana DLT7451 0 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Průša Josef DLT0401 2111711 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Hähnel Berit 48D6750 7040167 OL-Team Wehrsdorf
10:00:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Vlčková Petra 8SC7800 0 HO Jiskra Nový Bor
10:00:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C OK Chrastava
10:00:00 Lischková Olga 1KC8450 0 Lischčí smečka
10:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:00:00 Linhartová Martina 8HC6500 2120655 Vlaštovka
10:00:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Ulrichová Radka 8QC7650 0 Vandrholky
10:00:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vokušová Tereza TJN0454 2102560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Berková Renata SPC8156 2102796 C SPORTICUS team
10:00:00 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Sochová Petra BOR7363 4125 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Jelínek Šimon BOR0510 4438 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Válek Matěj BOR0703 4425 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Vaňourková Jitka BOR7252 1420232 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Svoboda Matěj BOR0600 4371 C OK Jiskra Nový Bor

T 6.60 km, 150 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Průša Josef DLT7301 2111710 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Válek Ondřej 31Z7900 1420239 Aktivit Nový Bor
10:00:00 Keltner Marek 92X7600 2120656 Jizerky
10:00:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Lischka Martin 1KC8200 0 Lischčí smečka
10:00:00 Pešík Michal 92X7701 2120665 Jizerky
10:00:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Šírlová Jarmila CHA7851 2084433 OK Chrastava
10:00:00 Sázavská Tereza 62X7950 4411245 Neregistrovaní - VLI
10:00:00 Skácel Dalibor 4PX7300 2116490 HO Ještěd
10:00:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Hinterholzinger Petr 4BC6700 0 Příchozí
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C SOBSA
10:00:00 Jakubík Petr TJN7506 2085591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C SOBSA
10:00:00 Janík Ondřej SOB9800 2125312 C SOBSA
10:00:00 Janíková Kateřina SOB0050 2103779 C SOBSA