Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Rumburk - Dýmník
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Mapa:
Dýmník 1:10 000
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Novák Petr, Havel Leoš, Babický Tomáš - R2
JURY:
Nehasil Vladislav, Vácha Tomáš, Žejdlík Michal
Protokol:
Závod proběhl podle časového plánu, bez zranění za podzimního počasí 8-10 st. C. Nebyl podán žádný protest, ale JURY řešila technický problém krátkodobého výpadku startovacích hodin, kdy někteří závodníci odstartovali s časovým opožděním a proto, v zájmu zachování regulérnosti závodu, se u kategorií D10, D12, D21L, D40, D45, D70, H10L, H10, H12, H21L, H40 a H45 startovní čas počítá od 1. kontroly.
Kluby:
5IX     24D     48D     BOR     DLT     DOK     EKP     FSP     FYD     HOR     CHA     JEN     JLI     KAS     KPY     KUL     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LTP     PGP     PHK     PUL     RUM     SJC     SMB     SOB     SPC     STB     SUL     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     ZAK     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H40 10:48:00
2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 D40 11:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1310763 Juckelandt Sabine 24D6350 D50 10:27:00
1106055 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 H60 11:33:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7040167 Hähnel Berit 48D6750 P 10:00:00
8060669 Thomas Sylvia 48D6950 D45 10:26:00
6189 Hähnel Ron 48D1000 H10L 10:53:00
7050104 Hähnel Per 48D0501 H14 11:15:00
(77)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8441 Kameníková Kateřina BOR7758 C P 10:00:00
4436 Michálková Ela BOR1152 C HDR 10:00:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C P 10:00:00
8472 Spejchal Petr BOR7512 C P 10:00:00
4125 Sochová Petra BOR7363 C P 10:00:00
4438 Jelínek Šimon BOR0510 C P 10:00:00
4425 Válek Matěj BOR0703 C P 10:00:00
1420232 Vaňourková Jitka BOR7252 C P 10:00:00
4371 Svoboda Matěj BOR0600 C P 10:00:00
4426 Horáčková Natalie BOR0958 C D10L 10:05:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 10:06:00
7880102 Šákrová Michaela BOR8850 C D21K 10:08:00
8513 Karvánek Petr BOR6600 C H50 10:08:00
2129243 Vávra Tomáš BOR0700 C H12 10:11:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 A D16 10:12:00
8426 Venuš Jaroslav BOR3800 C H75 10:12:00
4427 Michálková Ema BOR0857 C D10 10:12:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D12 10:13:00
4364 Zenko Rozálie BOR1052 C D10L 10:14:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C H35 10:15:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 10:15:00
2801018 Rybářová Tereza BOR0153 B D18 10:16:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H75 10:18:00
1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C H45 10:20:00
886300 Bogar Kryštof BOR9402 C H21L 10:22:00
7434894 Havlová Adéla BOR9161 C D21L 10:22:00
8533 Švihovský Jaroslav BOR5003 C H65 10:22:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 10:26:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C H12 10:26:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H75 10:27:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C D21L 10:28:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C H10 10:28:00
2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 C D12 10:28:00
8519 Svobodová Lucie BOR7151 C D45 10:29:00
8536 Svoboda Jan BOR7200 C H45 10:32:00
8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40 10:33:00
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C H10 10:34:00
7531975 Studničný Adam BOR0701 B H12 10:35:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D12 10:37:00
7111317 Lamač Vítek BOR1100 C H10L 10:38:00
7209370 Patková Kateřina BOR7853 C D40 10:39:00
2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C D10 10:39:00
7207504 Patka Marek BOR0902 C H10 10:40:00
8521 Machara Martin BOR6900 C H45 10:41:00
4379 Göttlich Vít BOR0800 C H12 10:41:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C D12 10:43:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 10:45:00
232182 Šípová Soňa BOR6150 C D55 10:49:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H21K 10:51:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D12 10:52:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A D21L 10:52:00
4378 Vacek Ondřej BOR0708 C H12 10:53:00
7207489 Patka Miroslav BOR7715 C H40 10:57:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12 10:58:00
8506 Koutná Olga BOR7152 C D45 10:59:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 B H12 10:59:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D65 11:00:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 11:01:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45 11:02:00
2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C H10L 11:05:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D40 11:06:00
4368 Ort Haštal BOR0401 B H14 11:06:00
2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B D12 11:10:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10L 11:11:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H40 11:12:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C D65 11:12:00
2129241 Veselý Jakub BOR0406 C H14 11:12:00
8423 Jedličková Zdena BOR6250 C D55 11:13:00
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C H14 11:21:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 11:23:00
4360 Janoušek Slávek BOR0400 B H14 11:27:00
446338 Mašek Matěj BOR0410 C H14 11:36:00
7210804 Tománek Josef BOR0102 B H18 11:39:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C H14 11:42:00
2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C D14 11:47:00
2129237 Čapek Ondřej BOR0404 C H14 11:48:00
4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B D14 11:59:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111710 Průša Josef DLT7301 C T 10:00:00
0 Průšová Hana DLT7451 C P 10:00:00
2111711 Průša Josef DLT0401 C P 10:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053516 Šmol Marcel DOK7300 C H40 10:15:00
2056280 Synková Elena DOK0850 C D10 10:18:00
51496 Zapalačová Petra DOK0154 C D18 10:28:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 C H18 11:45:00
888634 Meduna Jakub DOK0000 C H18 11:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C T 10:00:00
2102694 Zurynková Lenka EKP0952 C D10 10:48:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8476 Čechová Jana FSP8353 C P 10:00:00
416195 Čech Jan FSP7900 C H35 10:18:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8333 Macháček Aleš FYD6400 C H40 10:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52275 Škorpil Marek HOR0900 C H10 10:55:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C H55 11:11:00
(51)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2084433 Šírlová Jarmila CHA7851 T 10:00:00
2049591 Šírlová Kamila CHA1450 HDR 10:00:00
4403301 Kopřiva Kryšpín CHA09XX HDR 10:00:00
8159 Vokál Jiří CHA5001 C P 10:00:00
2084432 Šírl Kamil CHA7303 H45 10:08:00
331779 Bartáková Eva CHA7051 C D45 10:08:00
8169 Prokopová Tereza CHA1151 C D10L 10:11:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C D12 10:16:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C D40 10:18:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C H65 10:19:00
2049586 Houda Lukáš CHA0800 C H10 10:22:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D12 10:22:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C H35 10:24:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C H40 10:24:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C D40 10:24:00
2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D10 10:24:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C H35 10:30:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C H40 10:30:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D12 10:31:00
5179 Krupka Daniel CHA0703 C H12 10:32:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C D40 10:36:00
2084449 Krupková Martina CHA7552 C D40 10:42:00
2084434 Tůma Vojtěch CHA0804 C H10L 10:44:00
887906 Kašková Kateřina CHA7850 C D21L 10:46:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C D12 10:49:00
2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C H21L 10:49:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C D70 10:51:00
8158 Vokálová Pavla CHA4951 C D65 10:54:00
8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H16 10:55:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C D45 10:56:00
2084431 Houda Vítězslav CHA7300 C H45 10:59:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C H10L 10:59:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C H40 11:00:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C D12 11:04:00
2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B H16 11:04:00
2084441 Štěrba Jan CHA7606 C H40 11:09:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H60 11:09:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C H16 11:13:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C H40 11:15:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C D35 11:20:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C H60 11:21:00
2801027 Kadavý Petr CHA7800 C H40 11:24:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 A D14 11:29:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D60 11:31:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C D35 11:32:00
8176 Kavalek Miroslav CHA6300 C H55 11:38:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C H70 11:39:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C D60 11:43:00
2095974 Březina Karel CHA0605 B H14 11:54:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C D60 11:55:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D14 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336709 Jedlička Miroslav JEN5301 C H65 10:25:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120656 Keltner Marek 92X7600 T 10:00:00
2120665 Pešík Michal 92X7701 T 10:00:00
830713 Pešík Marek 92X8301 H21L 10:10:00
2095954 Štryncl Pavel 92X7700 H21L 10:16:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C D70 10:36:00
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D70 10:42:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 10:53:00
1420740 Karvánek Matěj KAS0502 C H14 11:09:00
7130603 Hnízdil Matěj KAS0301 B H16 11:16:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 11:17:00
1909092 Anežka Šípová KAS0450 C D14 11:20:00
1909093 Rajtorová Jasmína KAS0451 C D14 11:44:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C H70 11:45:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kopecký Oldřich KPY0900 C H10L 11:08:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662286 Jareš Daniel KUL6900 C H45 10:17:00
8662304 Pirklová Michaela KUL0650 C D12 10:19:00
8662371 Jareš Ondřej KUL0600 C H12 10:20:00
0 Ślínská Amálie KUL0852 C D10 10:33:00
0 Votava Matěj KUL0601 H12 10:44:00
0 Povolný Vojtěch KUL0803 C H10 10:46:00
2107022 Mužíček Martin KUL0501 C H14 11:39:00
2082938 Derflová Eliška KUL0550 C D14 11:53:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C D21K 10:14:00
0 Poláková Ivana LCE7953 C D21L 10:16:00
889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C H21L 10:28:00
303927 Klusáček Matěj LCE8903 C H21L 10:37:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C HDR 10:00:00
2111720 Zít Václav LDC1300 C HDR 10:00:00
7070681 Duben Jan LDC1600 C HDR 10:00:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H21L 10:13:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D40 10:15:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C D16 10:18:00
7400074 Gálus Igor LDC7302 C H40 10:21:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C H65 10:28:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 10:38:00
515463 Duben Jiří LDC8101 C H21K 10:39:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 10:39:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C D70 10:45:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 10:50:00
7000004 Horák Martin LDC7100 C H40 11:03:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C H45 11:08:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 B D14 11:26:00
8337 Stibal Ivan LDC5701 C H60 11:45:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8115 Neradová Eva LIT8951 C D21K 10:26:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C H21K 11:03:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C D65 11:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 11:36:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C D60 11:37:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D45 10:14:00
1409872 Křenek Tomáš LLI8300 C H35 10:21:00
8547 Hořáková Petra LLI6953 C D45 10:23:00
2800308 Nejedlová Josefína LLI0350 C D16 10:30:00
2088712 Nejedlová Karolína LLI0852 C D10 10:30:00
51207 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C D21L 10:31:00
2088713 Nejedlová Lucie LLI7350 C D45 10:32:00
51214 Krausová Marie LLI4451 C D70 10:33:00
8242 Kubíková Hela LLI4851 C D70 10:39:00
2049529 Marková Jana LLI7152 C D45 10:41:00
8651739 Fürst Matouš LLI9603 R H21L 10:43:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H45 10:53:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C H55 11:26:00
2032134 Hořák Jaroslav LLI0102 C H18 11:42:00
51213 Kraus Jan LLI4501 C H70 11:51:00
(30)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200332 Juren Lukáš LTP9703 C P 10:00:00
8662298 Žejdlíková Karolína LTP9950 B P 10:00:00
7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C P 10:00:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C P 10:00:00
897359 Šašková Hana LTP7552 C P 10:00:00
7208220 Kruschina Jan LTP7202 C H45 10:05:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D45 10:05:00
8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 10:06:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C H45 10:11:00
7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C H50 10:14:00
420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C H12 10:14:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D18 10:22:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 10:23:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D40 10:27:00
7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C H45 10:29:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C H45 10:35:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C H12 10:38:00
8662323 Bílý Jakub LTP0104 A H21L 10:40:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C H45 10:50:00
7210126 Šašek Jakub LTP0801 C H10 10:52:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C D21L 10:55:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C D55 10:55:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C H16 11:01:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C H45 11:05:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C D10 11:09:00
232918 Kraus Jakub LTP0303 C H16 11:10:00
7207880 Šašek Jan LTP7308 C H45 11:14:00
420453 Haslinger Leopold LTP0403 C H14 11:30:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C H55 11:35:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 11:39:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 10:49:00
1700084 Kožina Petr PGP6000 C H55 11:41:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C H21L 10:34:00
2045215 Mašata Matěj PHK9601 C H21L 10:46:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21L 10:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H75 10:21:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 David Viktor RUM1201 HDR 10:00:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C P 10:00:00
4641713 Davidová Beatrice RUM0752 C D12 10:07:00
2060209 Havlová Katka RUM0552 C D14 11:50:00
2126349 Davidová Noemi RUM0551 C D14 12:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515133 Lepšík Petr SJC8203 C H35 10:27:00
8946 Lepšíková Eva SJC8765 C D21L 10:58:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7722 Pološčuková Monika SMB6551 C D50 10:09:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 10:12:00
49972 Pološčuková Michaela SMB9151 C D21K 10:20:00
7703 Šubrt Pavel SMB6301 C H55 11:32:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090842 Janík Pavel SOB6802 C T 10:00:00
2090841 Janíková Martina SOB6750 C T 10:00:00
2125312 Janík Ondřej SOB9800 C T 10:00:00
2103779 Janíková Kateřina SOB0050 C T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102796 Berková Renata SPC8156 C P 10:00:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49984 Kučerka Radek STB1101 C HDR 10:00:00
8118 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 10:00:00
49987 Hanušová Lenka STB1350 C HDR 10:00:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C H12 10:05:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C H50 10:44:00
206351 Kubecová Jana STB7399 C D45 10:50:00
682356 Hanušová Petra STB8297 C D35 11:14:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C D35 11:26:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A D14 11:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8138 Hromádka Miroslav SUL6000 C T 10:00:00
(60)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085591 Jakubík Petr TJN7506 C T 10:00:00
4408032 Dušková Denisa TJNXXX1 HDR 10:00:00
4408036 Oravcová Amálie TJNXXX2 HDR 10:00:00
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C P 10:00:00
2111796 Kottíková Anežka TJN1152 C D10L 10:08:00
2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C H40 10:09:00
2111800 Oravec Viktor TJN0814 C H10 10:10:00
8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B D12 10:10:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 10:11:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 10:14:00
52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H75 10:15:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H10 10:16:00
2045203 Francke Michal TJN8600 C H21L 10:19:00
2017687 Žucha Jiří TJN6603 C H50 10:20:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 10:21:00
8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 10:21:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10 10:21:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 B D16 10:24:00
434577 Picek Jan TJN4000 C H75 10:24:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 B D12 10:25:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 10:26:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H12 10:29:00
411582 Míka Zdeněk TJN6700 C H50 10:32:00
8662696 Mairichová Radka TJN7450 C D40 10:33:00
2073663 Baloghová Milena TJN0750 B D12 10:34:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C H40 10:36:00
8659402 Knížková Šárka TJN9852 A D21L 10:40:00
2111795 Savruková Adéla TJN0656 B D12 10:40:00
2111782 Podoubská Klára TJN0855 C D10 10:42:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 10:44:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 B D12 10:46:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B H12 10:47:00
416039 Štemberová Iva TJN7550 C D40 10:51:00
8662699 Pražáková Nella TJN0854 C D10 10:51:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D12 10:55:00
2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 10:57:00
2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D10 10:57:00
8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H16 10:58:00
2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C D12 11:01:00
2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C H12 11:02:00
2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 11:03:00
2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C D10 11:06:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B D12 11:07:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16 11:07:00
2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 11:11:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 11:15:00
2070854 Skalová Jolana TJN0653 B D12 11:16:00
2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C D14 11:17:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55 11:17:00
51536 Štembera Oskar TJN1201 C H10L 11:17:00
8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B H14 11:18:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H16 11:19:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C H40 11:21:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 C H14 11:24:00
2121004 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 11:27:00
8662743 Míka Albert TJN0601 B H14 11:33:00
2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D35 11:38:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 B H14 11:45:00
2045201 Pavel Martin TJN0004 B H18 11:48:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H14 11:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416114 Nováková Jana TJP6552 C D50 10:45:00
53515 Novák Petr TJP6302 C H55 11:14:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C T 10:00:00
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C P 10:00:00
9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B D18 10:10:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D10 10:15:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C H65 10:16:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C D45 10:17:00
8660909 Pekařová Jana TUR0252 A D21L 10:25:00
416139 Novotná Hedvika TUR7454 C D40 10:30:00
9935817 Kochová Nikola TUR9358 C D21L 10:34:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 C D10 10:45:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C D45 10:47:00
8212 Folprechtová Marie TUR4250 C D70 10:48:00
416120 Novotný Tomáš TUR7405 C H40 11:06:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C H55 11:20:00
1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B D14 11:23:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 11:29:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 A D14 11:32:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B D14 11:38:00
2067342 Mareš Hynek TUR6100 C H55 11:44:00
51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H70 11:48:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C HDR 10:00:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C H40 10:06:00
2120071 Válková Martina TUV7051 C D45 10:20:00
7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C D50 10:33:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C D45 10:35:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C H45 10:38:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C H45 10:47:00
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D10 11:03:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D35 11:08:00
1418087 Mellanová Judita TUV0559 B D14 11:14:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 11:42:00
(58)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2109695 Čaloun Michal VLI6801 C T 10:00:00
7200363 Heczková Bohdana VLI7750 C T 10:00:00
4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C HDR 10:00:00
7927 Matějů Josef VLI1300 C HDR 10:00:00
2120641 Pešíková Ela VLI1253 C HDR 10:00:00
4402220 Sázavský Josef VLI1102 C HDR 10:00:00
51218 Petrová Věra VLI6251 C P 10:00:00
2127548 Benešová Radka VLI7653 P 10:00:00
2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C P 10:00:00
2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C P 10:00:00
2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C P 10:00:00
4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C H10 10:07:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 B H12 10:08:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C D10 10:09:00
8296 Bednařík Libor VLI5200 C H65 10:13:00
2103255 Berka Tadeáš VLI0904 C H10 10:13:00
1424649 Beneš Filip VLI0708 H12 10:17:00
2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D10L 10:17:00
2067313 Severýn Otto VLI7402 C H40 10:18:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C D21L 10:19:00
1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C H10 10:19:00
2111722 Bureš David VLI0707 C H12 10:23:00
2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21L 10:25:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C H10 10:25:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 10:27:00
2134294 Čalounová Klára VLI0950 C D10 10:27:00
2058471 Šesták Marek VLI7403 C H21L 10:31:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H65 10:31:00
4411232 Guida Alessandro VLI0900 C H10 10:31:00
4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C H10L 10:35:00
2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D10 10:36:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21L 10:37:00
4402223 Guida Francesco VLI0810 C H10 10:37:00
2118489 Feřt Martin VLI7704 C H40 10:39:00
2092397 Kruliš Janek VLI1003 C H10L 10:41:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C D21L 10:43:00
2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C H10 10:43:00
301186 Kruliš Petr VLI6901 C H45 10:44:00
2124802 Maděra Josef VLI7900 C H21K 10:45:00
52179 Lisý Ondřej VLI7100 C H40 10:45:00
2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C H10L 10:47:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D40 10:48:00
8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C D65 10:48:00
2113359 Pešík Matouš VLI0903 C H10 10:49:00
2126343 Hyxa Jan VLI0702 B H12 10:50:00
2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C H40 10:54:00
2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C D40 10:54:00
4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C D10 10:54:00
2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 B H12 10:56:00
2118472 Novák Jan VLI9300 C H21K 10:57:00
4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C D10 11:00:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C H10L 11:02:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65 11:06:00
2080993 Ekertová Jana VLI0750 C D12 11:13:00
1424648 Beneš Max VLI1100 C H10L 11:14:00
2113362 Bureš Michal VLI7601 C H40 11:18:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D14 11:35:00
2088216 Maškarinec Marek VLI0501 B H14 11:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C D45 10:38:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C H45 10:56:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant T 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant HDR 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant P 10:00
0 Vakant Vakant D75 10:15
0 Vakant Vakant D10L 10:20
0 Vakant Vakant D75 10:21
0 Vakant Vakant D10L 10:23
0 Vakant Vakant D10L 10:26
0 Vakant Vakant D10L 10:29
0 Vakant Vakant H75 10:30
0 Vakant Vakant D21K 10:32
0 Vakant Vakant H35 10:33
0 Vakant Vakant H75 10:33
0 Vakant Vakant D18 10:34
0 Vakant Vakant H65 10:34
0 Vakant Vakant D16 10:36
0 Vakant Vakant H75 10:36
0 Vakant Vakant H65 10:37
0 Vakant Vakant D21K 10:38
0 Vakant Vakant D18 10:40
0 Vakant Vakant D16 10:42
0 Vakant Vakant D20 10:50
0 Vakant Vakant D50 10:51
0 Vakant Vakant D70 10:54
0 Vakant Vakant H21L 10:55
0 Vakant Vakant D20 10:56
0 Vakant Vakant H50 10:56
0 Vakant Vakant D50 10:57
0 Vakant Vakant D70 10:57
0 Vakant Vakant H21L 10:58
0 Vakant Vakant H10 10:58
0 Vakant Vakant H21L 11:01
0 Vakant Vakant D21L 11:01
0 Vakant Vakant H10 11:01
0 Vakant Vakant H50 11:02
0 Vakant Vakant D45 11:02
0 Vakant Vakant H21L 11:04
0 Vakant Vakant D21L 11:04
0 Vakant Vakant H10 11:04
0 Vakant Vakant D45 11:05
0 Vakant Vakant H12 11:05
0 Vakant Vakant H21L 11:07
0 Vakant Vakant D55 11:07
0 Vakant Vakant H12 11:08
0 Vakant Vakant H21K 11:09
0 Vakant Vakant D40 11:09
0 Vakant Vakant H21L 11:10
0 Vakant Vakant D40 11:12
0 Vakant Vakant D10 11:12
0 Vakant Vakant H21K 11:15
0 Vakant Vakant D10 11:15
0 Vakant Vakant D12 11:19
0 Vakant Vakant D55 11:19
0 Vakant Vakant H45 11:20
0 Vakant Vakant D12 11:22
0 Vakant Vakant H16 11:22
0 Vakant Vakant H45 11:23
0 Vakant Vakant H10L 11:23
0 Vakant Vakant D65 11:24
0 Vakant Vakant H16 11:25
0 Vakant Vakant H45 11:26
0 Vakant Vakant H40 11:27
0 Vakant Vakant H40 11:30
0 Vakant Vakant H20 11:33
0 Vakant Vakant H40 11:33
0 Vakant Vakant H20 11:39
0 Vakant Vakant H55 11:47
0 Vakant Vakant D60 11:49
0 Vakant Vakant D35 11:50
0 Vakant Vakant H55 11:50
0 Vakant Vakant H70 11:54
0 Vakant Vakant H18 11:54
0 Vakant Vakant D35 11:56
0 Vakant Vakant H70 11:57
0 Vakant Vakant H18 11:57
0 Vakant Vakant H70 12:00
0 Vakant Vakant H14 12:00
0 Vakant Vakant H18 12:00
0 Vakant Vakant D60 12:01
0 Vakant Vakant H18 12:03
0 Vakant Vakant H14 12:03
0 Vakant Vakant D14 12:05