Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Andrlák (1:10 000)
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Brožek Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Mutinský Viktor - R2
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí, bez deště. Nebyl podán žádný protest. Hlášeny byly pouze drobné úrazy,ošetřeny. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kluby:
NNN     ADA     ALB     ASU     BRU     CET     DOB     HOR     HOS     CHC     CHT     JIL     KOR     KUN     LIP     LPU     LTU     NPA     PEN     PHK     PVP     SHK     SJC     SNA     SOP     SRK     STH     TBM     TYN     TZL     VAM     VRL     ZAM     ZBM     ZLH    
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Severa Matyáš NNN0200 HDR 10:00:00
0 Severová Radka NNN0201 P 10:00:00
301237 Volný Matěj NNN0101 H10N 10:30:00
0 Škorpil Jaromír NNN0100 H35D 11:13:00
682344 Dvořáček Radek NNN0102 H21C 11:33:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C H10N 10:36:00
981840 Procházková Doubravka ADA0651 B D14C 10:53:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C H35C 11:55:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7224 Černý Petr ALB6000 C H55C 11:13:00
7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C H21C 11:21:00
7218 Sojka Lukáš ALB8500 C H21D 11:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8636194 Kolek Petr ASU7501 C H21C 10:42:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032381 Janatová Anežka BRUXXXX HDR 10:00:00
2011794 Švábová Michaela BRU6851 C P 10:00:00
2032374 Mádle Miroslav BRU7600 C P 10:00:00
2032385 Meierová Lenka BRU7551 P 10:00:00
2032379 Janata Jaroslav BRUXXX2 T 10:00:00
425507 Mádlová Denisa BRU7550 C D35D 10:21:00
331365 Janata Vojtěch BRU0602 C H12C 10:45:00
425504 Jansová Romana BRU7650 C D35D 10:53:00
425505 Jansová Lenka BRU1050 C D10N 11:00:00
425506 Kolářová Andrea BRU7151 C D45D 11:01:00
425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C H35C 11:13:00
2032375 Mádle Ondřej BRU0701 C H12D 11:27:00
2032372 Jansa Radek BRU0002 C H18C 11:32:00
2033634 Meier Jiří BRU7400 C H35D 11:39:00
2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C H45D 11:42:00
2011798 Mádle Kryštof BRU0400 C H14C 11:44:00
425509 Šváb Pavel BRU6701 C H45D 11:46:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9720 Pilgrová Alexandra CET0951 C HDR 10:00:00
361914 Kadrmanová Nelinka CET1151 HDR 10:00:00
361922 Hájek Aleš CET1501 C HDR 10:00:00
9723 Kadrman Jakub CET0502 C H14D 10:13:00
9725 Šafář Jakub CET1103 C H10C 10:14:00
9724 Šafářová Ivana CET8051 C D35D 10:15:00
2056307 Kovář Radim CET0501 C H14D 10:25:00
2058466 Betlach Michal CET7801 C H35D 10:33:00
331131 Záveský Marek CET9001 C H21C 10:36:00
436953 Pilíková Veronika CET8152 C D21C 10:47:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 B H12C 10:49:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C H65C 10:56:00
336732 Pešek Kamil CET8002 C H35D 11:01:00
339546 Kovářová Anna CET7552 C D35C 11:02:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 C D35C 11:10:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C H65C 11:14:00
232860 Záveský Richard CET6301 C H55C 11:25:00
361913 Hájková Lucie CET0751 C D12D 11:27:00
9718 Pešková Jana CET8251 C D35C 11:42:00
2075655 Pilgr Luděk CET7601 C H21C 11:48:00
232633 Śafář Miroslav CET7001 C H35D 11:49:00
2035730 Kovář Lukáš CET0102 C H18C 11:52:00
2801039 Kadrman Jiří CET7301 C H45D 11:58:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
897364 Ďoubal Jan DOB8600 C H21C 10:06:00
7249 Remešová Alena DOB6150 C D55D 10:24:00
7241 Čáp Ondřej DOB7405 C H21C 10:33:00
7255 Tichá Jiřina DOB6050 C D55C 11:02:00
7227 Tichý Boris DOB5500 C H55C 11:28:00
981808 Fátor Jan DOB7907 C H21C 11:30:00
301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C H21D 11:38:00
682690 Ďoubalová Věra DOB8751 C D21C 11:44:00
7233 Stolinová Lenka DOB8158 C D35C 11:50:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 C D35C 11:54:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2108890 Vávrová Vanda HOR0350 A D16C 10:12:00
2025352 Rückerová Šárka HOR0050 B D18C 10:14:00
2104603 Čihák Jan HOR0601 B H12C 10:41:00
9010 Vojtěch Libor HOR7303 C H45D 10:54:00
2102540 Schneidewind Richard HOR0404 C H14C 11:04:00
2049536 Kolátor Vojtěch HOR0402 B H14C 11:24:00
2111759 Čihák Jakub HOR0901 C H10C 11:30:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C H45D 11:56:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331151 Vrbatová Petra HOS8551 C D21C 10:44:00
9762 Vrbata Alan HOS7801 C H35C 10:55:00
9754 Hanuš Karel HOS6701 C H45D 11:08:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9559 Tomášová Adéla CHC0351 C D16C 10:03:00
2053577 Barcalová Iva CHC0655 C D12C 10:16:00
9553 Marhold Stanislav CHC0402 C H14C 10:22:00
232912 Vích Ondřej CHC0801 C H10C 10:44:00
361956 Jelínek Roman CHC6301 C H45D 10:50:00
8425544 Semrádová Jana CHC9951 R D21C 10:50:00
9550 Korbel Michal CHC7703 C H35C 10:52:00
8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 A D21C 11:02:00
9555 Semrád Pavel CHC6602 C H45D 11:04:00
9549 Sýkorová Daniela CHC8851 C D21C 11:11:00
8662340 Grundmanová Lenka CHC8651 C D21C 11:17:00
9558 Marhold Stanislav CHC6603 C H45D 11:20:00
331708 Semrádová Jitka CHC6651 C D45D 11:21:00
9554 Šimek Jiří CHC7901 C H35D 11:21:00
9574 Tomášová Petra CHC7351 C D45D 11:29:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C H65C 11:29:00
232920 Šafrová Lenka CHC0654 C D12D 11:35:00
2060285 Grundman Martin CHC5801 C H55C 11:37:00
425544 Vaněk Martin CHC9905 C H21D 11:41:00
9564 Šafr Jiří CHC7706 C H35D 11:45:00
9560 Šimek Jakub CHC0303 C H16C 11:48:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232884 Besedová Magdaléna CHT1251 C HDR 10:00:00
2126272 Beseda Pavel CHT6910 C H45D 11:28:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426379 Janovská Věra JIL7258 C P 10:00:00
9093 Jiřištová Hana JIL6052 C D55C 10:17:00
682091 Karel Miloš JIL6004 C H55D 10:17:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H70C 10:17:00
425535 Kopecká Anna JIL0552 B D14C 10:20:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C H45C 10:20:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A D16C 10:24:00
425574 Matěásko Marek JIL0702 B H12C 10:27:00
9070 Malý Evžen JIL6102 C H55D 10:29:00
2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 C D16C 10:33:00
2096128 Třešňák Matěj JIL0701 B H12C 10:35:00
2122270 Pokorná Adéla JIL0454 C D14D 10:36:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H35D 10:37:00
2075623 Ježková Romana JIL7552 C D35D 10:39:00
426308 Kynčlová Anna JIL0852 C D10C 10:41:00
2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C H35D 10:43:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D55C 10:44:00
426360 Votočková Amélie JIL0750 C D12C 10:46:00
426352 Janovská Vendula JIL0453 B D14C 10:47:00
7210404 Ježek Vít JIL9903 A H21C 10:48:00
53225 Malý Antonín JIL0501 B H14C 10:50:00
425538 Suchardová Ella JIL0951 C D10C 10:55:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C D35C 10:56:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C D35D 10:57:00
2035717 Hrouda Matěj JIL9804 A H21C 10:57:00
9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H55C 11:01:00
425563 Votoček Michal JIL0601 B H12C 11:03:00
9099 Malá Anežka JIL0751 B D12C 11:04:00
2096124 Šaldová Jana JIL7555 C D35C 11:04:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B H12C 11:07:00
426343 Pitrmucová Lucie JIL0651 B D12C 11:08:00
253359 Pitrmucová Šárka JIL7852 C D35D 11:09:00
2124768 Pokorná Petra JIL7257 C D45D 11:11:00
2035789 Valenta Ondřej JIL0401 B H14C 11:12:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H55C 11:16:00
9077 Malá Věra JIL7752 C D35C 11:26:00
9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C D45D 11:27:00
2116463 Matěásko Dušan JIL7503 C H35D 11:27:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35C 11:32:00
2078469 Černý Martin JIL8703 C H21C 11:36:00
2078458 Sucharda Tomáš JIL0502 C H14C 11:36:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C H45D 11:38:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A D14C 11:41:00
9091 Černý Vojtěch JIL9006 C H21D 11:47:00
426380 Třešňáková Blanka JIL7051 C D45D 11:49:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083380 Langrová Tereza KOR1250 C HDR 10:00:00
2134281 Smisitelová Markéta KOR7452 C P 10:00:00
2087655 Hladký Radovan KOR0900 C H10C 10:24:00
2095970 Krejčí Martin KOR0600 B H12C 10:25:00
7207778 Hammová Linda KOR0650 B D12C 10:28:00
2061846 Langrová Lenka KOR7450 C D35D 10:35:00
2112778 Vanický Viktor KOR0803 C H10C 10:36:00
2109768 Smisitelová Elena KOR0551 B D14C 10:38:00
2067990 Bašová Ema KOR0850 C D10C 10:45:00
7003046 Hladká Petra KOR7950 C D35D 10:47:00
2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C H35D 10:49:00
2112729 Müllerová Marie KOR7650 C D35D 10:55:00
2112771 Lounek Vít KOR0601 C H12C 10:55:00
2095939 Zářecká Linda KOR0250 C D16C 11:00:00
2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D35D 11:01:00
2051521 Hladký Filip KOR0300 C H16C 11:06:00
9598 Sedláček Benedikt KOR0902 C H10C 11:06:00
2083356 Baše Petr KOR7701 C H35D 11:09:00
2083389 Müller Matěj KOR0302 C H16C 11:15:00
2067229 Rybínová Vendula KOR0651 C D12C 11:16:00
2067247 Rybínová Iva KOR7551 C D35D 11:19:00
2095940 Langr Matyáš KOR0800 C H10C 11:28:00
2051520 Zahradník Jan KOR0304 C H16C 11:33:00
2087679 Baše Ondřej KOR0503 C H14C 11:38:00
2067958 Vanický Richard KOR0303 C H16C 11:39:00
2060299 Hladký Matěj KOR0700 C H12D 11:39:00
2011867 Tichý Ondřej KOR0200 C H16C 11:45:00
2106740 Sedláček David KOR0502 C H14C 11:48:00
2126260 Tichý Pavel KOR6801 C H45D 11:50:00
2095937 Langr Jakub KOR0401 B H14C 11:52:00
2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H45D 11:54:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9014 Trejtnar Pavel KUN5801 C H45C 10:23:00
9021 Boháčová Alena KUN7450 C D35D 10:41:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C H45D 10:42:00
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C H65C 11:02:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2124780 Kubeček Antonín LIP0800 C H10C 10:26:00
(156)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C HDR 10:00:00
9298 Stryková Zuzana LPU1351 C HDR 10:00:00
920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C HDR 10:00:00
2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C HDR 10:00:00
2070814 Kuhnová Šárka LPU1356 C HDR 10:00:00
2075642 Kroupová Anna LPU1154 C HDR 10:00:00
2099483 Lučan Ondřej LPU1101 C HDR 10:00:00
2102530 Hostinská Barbora LPU1162 C HDR 10:00:00
2103249 Kay Leila LPU1155 C HDR 10:00:00
2122286 Skořepová Betty Milada LPU1163 C HDR 10:00:00
2127660 Kubíková Adéla LPU2222 HDR 10:00:00
9867 Kyral Jiří LPU2224 P 10:00:00
301172 Malá Marie LPU4753 C P 10:00:00
405957 Maclová Kristýna LPU9155 C P 10:00:00
515072 Lacina Jindřich LPU0211 C P 10:00:00
2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C P 10:00:00
2096143 Kadaně Miroslav LPU7817 C P 10:00:00
2122256 Lacina Martin LPU7105 C P 10:00:00
7210100 Kubíková Irena LPU2223 P 10:00:00
436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 10:04:00
9230 Fencl Petr LPU6901 C H45C 10:05:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C D12C 10:06:00
2103277 Skořepa Matyáš Gabriel LPU0513 C H14D 10:07:00
2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C H55D 10:08:00
8656514 Petrásová Hana LPU0380 A D16C 10:09:00
2108902 Horklová Amálie LPU0958 C D10C 10:11:00
2085568 Holcová Nikola LPU0660 C D12C 10:12:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C D65C 10:12:00
2124759 Kubíková Magdaléna LPU0566 C D14D 10:12:00
2104605 Dominová Julie LPU0857 C D10C 10:15:00
436939 Kološová Veronika LPU0351 B D16C 10:15:00
2032156 Oberreiter Matyáš LPU0411 C H14D 10:16:00
2049532 Pipek Kamil LPU7310 C H45C 10:17:00
2070811 Haasová Klára LPU0655 B D12C 10:18:00
2070816 Kroupa Matyáš LPU0902 C H10C 10:18:00
7210072 Švíglerová Anna LPU0952 C D10C 10:19:00
9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H55D 10:20:00
9334 Čepelka Petr LPU4701 C H70C 10:20:00
2075605 Sádovská Anežka LPU0562 C D14D 10:21:00
9233 Hostinský Matěj LPU0604 C H12C 10:21:00
8656504 Vodičková Johana LPU0354 B D16C 10:21:00
2122257 Lacina Marek LPU0511 C H14D 10:22:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D35D 10:23:00
2049520 Mrskočová Markéta LPU0553 B D14C 10:23:00
301168 Filičko Marek LPU7102 C H21C 10:24:00
2049546 Zitková Markéta LPU1251 C D10N 10:24:00
2081386 Švíglerová Kateřina LPU0752 C D12C 10:24:00
2126290 Zitková Veronika LPU1051 C D10C 10:27:00
887920 Janáčková Tereza LPU0558 C D14D 10:27:00
2096141 Ježek Vojtěch LPU0408 C H14D 10:28:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C D55D 10:28:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C H12C 10:29:00
436951 Munzarová Monika LPU1056 C D10N 10:30:00
2070812 Dvořáková Kateřina LPU0656 B D12C 10:30:00
2049516 Škorpíková Barbora LPU0060 B D18C 10:30:00
2096144 Petrásová Simona LPU7556 C D35D 10:31:00
232607 Frosch Vítek LPU0801 C H10C 10:32:00
2113389 Bártová Alžběta LPU0551 C D14C 10:32:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 10:32:00
2122285 Lacinová Monika LPU0561 C D14D 10:33:00
9313 Nožičková Ema LPU0953 C D10C 10:35:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C H45C 10:35:00
2045250 Stryková Johana LPU1151 C D10N 10:36:00
2102545 Vošahlíková Ema LPU0663 B D12C 10:36:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D16C 10:36:00
9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C H70C 10:38:00
2102528 Horkel Jan LPU7911 C H35D 10:39:00
2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C H10C 10:40:00
2091545 Vališ Vojtěch LPU0512 B H14C 10:40:00
9232 Dvořák Luboš LPU6801 C H45C 10:41:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H55D 10:41:00
2075616 Tichá Alexandra LPU0757 B D12C 10:42:00
2103243 Hovorková Elen LPU0954 C D10C 10:43:00
9201683 Nekvapil Ondřej LPU7403 C H35D 10:45:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A D16C 10:45:00
253351 Skořepová Anděla Anna LPU0760 C D10N 10:48:00
2096149 Petrásová Michaela LPU0680 B D12C 10:48:00
682602 Věříš Jan LPU7103 C H45D 10:48:00
51105 Knap Jan LPU5101 C H55C 10:49:00
9302 Lučan Matěj LPU0903 C H10C 10:50:00
9335 Kober Michal LPU6702 C H45C 10:50:00
2108919 Jošt Jakub LPU0213 C H16C 10:51:00
2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C D35D 10:51:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H21C 10:51:00
9338 Hovorka Pavel LPU7908 C H35D 10:53:00
9314 Nožičková Lea LPU0753 C D12C 10:54:00
2075641 Šípek Daniel LPU0806 C H10C 10:54:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B D16C 10:54:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 10:55:00
2075617 Dvořáková Anežka LPU0556 C D14C 10:56:00
2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C H14C 10:56:00
1006615 Domin Ondřej LPU1103 C H10N 10:57:00
2045220 Kuhnová Alžběta LPU0652 C D12C 10:58:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C D10C 10:59:00
2091562 Vališ Jan LPU7104 C H45C 10:59:00
2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C H10C 11:00:00
9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H45D 11:00:00
8660905 Koberová Lenka LPU6954 C D45C 11:02:00
7200907 Pipková Karolína LPU0756 B D12C 11:02:00
253353 Valachová Jana LPU6654 C D35D 11:03:00
1421908 Kovářová Jana LPU0251 B D16C 11:03:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55C 11:04:00
232606 Stryková Kateřina LPU7855 C D21D 11:04:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C H35D 11:05:00
2070810 Kay Nathalie LPU0559 B D14C 11:05:00
2103270 Flos Tomáš LPU0633 C H12C 11:05:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C D21C 11:05:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C H21C 11:06:00
301633 Skořepová Lucie LPU0657 C D12C 11:06:00
9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C D45D 11:07:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C D55C 11:08:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D35C 11:08:00
9269 Šabatka Petr LPU8106 C H35C 11:10:00
2049513 Janáčková Michaela LPU0759 C D12C 11:10:00
2032174 Sádovský Jáchym LPU0508 C H14C 11:10:00
2112738 Dvořáček Pavel LPU7608 C H35D 11:11:00
2103276 Schejbal Filip LPU0711 C H12C 11:11:00
2096140 Novák Adam LPU0320 B H16C 11:12:00
8656510 Záveský Filip LPU9306 C H21C 11:12:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C H10C 11:12:00
9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 11:13:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C D45D 11:15:00
2045219 Šípek Ondřej LPU0505 B H14C 11:16:00
2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C H12C 11:17:00
2025379 Žák Jan LPU9802 B H21C 11:18:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D21D 11:19:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D45C 11:20:00
2122284 Maloch David LPU0905 C H10C 11:20:00
2122242 Váňa Vojtěch LPU0312 C H16C 11:21:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B H14C 11:22:00
2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C D35D 11:23:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C H35C 11:25:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C D45C 11:26:00
8637632 Kutlu Orhan LPU9616 C H21C 11:27:00
2075647 Theodor Adam LPU0104 C H18C 11:28:00
2049512 Mrskočová Dana LPU7356 C D35C 11:28:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C H21D 11:29:00
2091559 Vališ Jan LPU0210 C H16C 11:30:00
2075618 Dvořák Vojtěch LPU0506 C H14C 11:30:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C H35C 11:31:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 11:32:00
416258 Držka Filip LPU0901 C H10C 11:32:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C H55C 11:34:00
2096132 Losmanová Natálie LPU0565 C D14C 11:35:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C D45D 11:37:00
2049548 Kuhn Jiří LPU7718 C H35C 11:37:00
9329 Šolcová Hana LPU7954 C D35C 11:38:00
8651740 Fenclová Marta LPU7667 R D21C 11:41:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C H55C 11:43:00
2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C H21D 11:44:00
7209785 Macl Jan LPU9102 C H21C 11:45:00
9310 Tučková Anna LPU0455 C D14C 11:47:00
410784 Haasová Renata LPU7960 C D35C 11:48:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C H35C 11:49:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 11:49:00
515136 Losmanová Zuzana LPU8752 C D21C 11:50:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Hrůzová Martina LTUBBBB P 10:00:00
2091519 Suková Jana LTU7750 C T 10:00:00
2103290 Skalka Michal LTU6700 C T 10:00:00
9775 Krejčí Jaroslav LTU5801 C H55D 10:11:00
416289 Suk Marek LTU0900 C H10N 10:21:00
2057593 Lazák Jan LTU6900 C H45C 10:29:00
2057585 Kynclová Andrea LTU0852 D10C 10:37:00
2113047 Termer Štěpán LTU0800 C H12C 10:37:00
2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B H14C 10:42:00
2103286 Kobík Kryštof LTU0901 H10N 10:45:00
2133881 Kvášovský Filip LTU0902 H10C 10:52:00
2108880 Imrišková Natálie LTU0851 D10N 10:54:00
2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 H35D 10:57:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C D35C 10:58:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 10:59:00
2057576 Zamastil Michal LTU0203 C H16C 11:00:00
2057591 Suková Majka LTU0450 C D14C 11:02:00
2085654 Bendák Petr LTU6500 C H45C 11:02:00
2085658 Petrželová Alena LTU6351 C D45C 11:05:00
681889 Bendáková Eliška LTU9250 C D21D 11:10:00
2057578 Hošková Kateřina LTU0451 B D14C 11:11:00
2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C D45C 11:17:00
9777 Rejmont Milan LTU4801 C H65C 11:17:00
2108879 Hrůza Ondřej LTU0803 H10C 11:18:00
2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 C H12C 11:19:00
444091 Komárková Lucie LTU7851 C D35C 11:22:00
7201808 Hindráková Martina LTU6451 C D45C 11:23:00
2057581 Junková Anna LTU0453 C D14C 11:23:00
2057577 Šitina Jakub LTU0001 B H21C 11:24:00
2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B H16C 11:27:00
2103287 Hanák Matěj LTU0701 B H12C 11:27:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C H45D 11:32:00
2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B H14C 11:32:00
405972 Potůček Oto LTU0501 C H14C 11:40:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 B H14C 11:46:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C D55C 10:20:00
2078500 Šedivá Petra NPA7751 C D35D 10:25:00
2122276 Nováková Světlana NPA0151 A D18C 10:26:00
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B H14C 10:28:00
416345 Brumlichová Kristýna NPA0351 C D16C 10:42:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 A H14C 10:54:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B H14C 11:06:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 C H10C 11:14:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 A H14C 11:18:00
2122275 Machová Iveta NPA6851 C D45D 11:19:00
2122281 Pavelec Michal NPA0801 C H10C 11:22:00
2113094 Šedivý Josef NPA8003 C H35D 11:23:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H55C 11:31:00
2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B H14C 11:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H45D 10:46:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D45D 11:35:00
(98)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Šumberová Gabriela PHKXXXX HDR 10:00:00
9448 Vítek Michal PHK1402 C HDR 10:00:00
0 Kačerová Emilie PHK0663 C P 10:00:00
2053587 Čapková Petra PHK7850 C T 10:00:00
2078454 Tihon Michal PHK7905 C T 10:00:00
995886 Balcar Aleš PHK8602 C H21C 10:03:00
8656658 Losman Petr PHK7901 C H21C 10:09:00
0 Kopecká Eliška PHK1250 C D10N 10:09:00
2127884 Podlešáková Markéta PHK7851 C D35D 10:11:00
2102685 Zídek Jan PHK7303 C H45C 10:11:00
9463 Linderová Anna PHK0852 C D10C 10:13:00
2073754 Hlaváček Pavel PHK0601 C H12C 10:13:00
9431 Vítková Eliška PHK1056 C D10N 10:15:00
331689 Metelka Tomáš PHK0801 B H12C 10:19:00
2113356 Jelínek František PHK0900 C H10C 10:20:00
9665 Čapková Markéta PHK0850 C D10C 10:21:00
9436 Mojžíšová Nela PHK1053 C D10N 10:21:00
9354 Balcar Aleš PHK5703 C H55D 10:23:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C H70C 10:23:00
2113363 Zídek Jakub PHK0903 C H10N 10:24:00
2035704 Kunartová Dominika PHK0888 C D10C 10:25:00
9371 Jiranová Alena PHK5351 C D55C 10:26:00
9422 Novotný Petr PHK3802 C H70C 10:29:00
9410 Novotný Tomáš PHK8101 C H21C 10:30:00
336788 Besedová Katka PHK0351 C D16C 10:30:00
2113479 Jelínková Eva PHK0953 C D10C 10:31:00
405952 Novotná Vendula PHK0777 B D12C 10:32:00
7209658 Kvapilová Simona PHK1150 C D10N 10:33:00
2088727 Horák Filip PHK0701 B H12C 10:33:00
2075681 Hápová Petra PHK0051 B D18C 10:34:00
9423 Kopecká Martina PHK0555 B D14C 10:35:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C H55D 10:35:00
2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C D35D 10:37:00
2080972 Čermák Martin PHK0502 B H14C 10:38:00
1410002 Besedová Barborka PHK1051 C D10C 10:39:00
2112750 Severa Lukáš PHK0603 C H12C 10:39:00
2120068 Rážová Aneta PHK0662 B D12C 10:40:00
2102704 Zídek Filip PHK0706 C H12C 10:43:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C H55D 10:44:00
2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C H10C 10:48:00
2070820 Machová Viktorie PHK0252 C D16C 10:48:00
2133882 Kokrda Adam PHK0503 C H14C 10:48:00
232635 Koutná Alena PHK7052 C D35D 10:49:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D55C 10:50:00
2085583 Podlešáková Monika PHK0752 B D12C 10:50:00
339560 Růžičková Magda PHK0951 C D10N 10:51:00
0 Kopecký Matěj PHK1001 C H10N 10:51:00
2127606 Bělohlávek Michal PHK0604 C H12C 10:51:00
336760 Růžička Ivan PHK6702 C H45C 10:53:00
2025354 Starý Ondra PHK9813 A H21C 10:54:00
8656724 Novotná Kateřina PHK8252 C D35C 10:54:00
253368 Panchártková Jitka PHK5951 C D55C 10:56:00
2104607 Chrtková Anežka PHK0658 C D12C 10:56:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D16C 10:57:00
207818 Justová Jana PHK6153 C D45D 10:59:00
9387 Vrábel Štěpán PHK0705 C H12C 10:59:00
2073718 Příkazská Zuzana PHK0654 B D12C 11:00:00
7209356 Kvapilová Markéta PHK0950 C D10C 11:03:00
49890 Azebová Martina PHK6757 C D45D 11:05:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H45C 11:05:00
1417264 Besedová Petra PHK7654 C D35C 11:06:00
9352 Vrábel Petr PHK7604 C H35D 11:07:00
410799 Koutná Hana PHK9651 C D21D 11:07:00
301191 Hlaváčková Renata PHK7060 C D45C 11:08:00
2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C H14C 11:08:00
0 Winter Ondřej PHK0707 C H12C 11:09:00
2060279 Novotný Vít PHK0901 C H10C 11:10:00
4146 Novotná Petra PHK6651 C D35C 11:12:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C D45D 11:13:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C D45C 11:14:00
9797 Vítek Petr PHK7601 C H21C 11:15:00
886826 Novotný Kryštof PHK1002 C H10C 11:16:00
224885 Šádková Lucie PHK9654 C D21D 11:16:00
9438 Lamichová Iva PHK6353 C D45D 11:17:00
2113068 Šumberová Johana PHK0565 B D14C 11:20:00
7260020 Málek David PHK0504 B H14C 11:20:00
9494 Kopecká Marcela PHK6852 C D35C 11:20:00
410800 Koutná Kateřina PHK9351 C D21D 11:22:00
2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C D45D 11:23:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C H65C 11:23:00
416264 Novotná Martina PHK8255 C D35C 11:24:00
51102 Koutný Pavel PHK7108 C H35D 11:25:00
2035735 Pompach Lukáš PHK0500 B H14C 11:28:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C H35D 11:29:00
7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C H21D 11:32:00
224911 Sýkora Jakub PHK0708 C H12D 11:33:00
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C D35C 11:34:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D45C 11:35:00
53164 Čapek Miroslav PHK7603 C H35D 11:37:00
2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B D14C 11:38:00
2088213 Podlešák Marek PHK7802 C H35C 11:40:00
224872 Maňáková Silvie PHK7151 C D45D 11:41:00
9967 Poláček Radim PHK0201 C H16C 11:42:00
2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C H35D 11:43:00
51176 Vrábelová Hana PHK0454 C D14C 11:44:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H55C 11:46:00
7260024 Balcarová Jana PHK8753 C D21C 11:47:00
9462 Weberová Zuzana PHK6961 C D45D 11:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201778 Křížan Jiří PVP8000 C H21C 10:27:00
(81)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Leško Michal SHK1002 C HDR 10:00:00
2111814 Čečková Barbora SHK1151 C HDR 10:00:00
2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C HDR 10:00:00
7204995 Prokeš Tomáš SHK7503 C T 10:00:00
9121 Mádlová Iva SHK6351 C D55C 10:14:00
2090854 Machková Berenika SHK0751 C D12C 10:14:00
9151 Chmelař Pavel SHK6402 C H45C 10:14:00
9193 Šabatka Jan SHK9001 C H21C 10:15:00
9136 Navrátilová Anna SHK0253 C D16C 10:18:00
51488 Morávková Alžběta SHK0653 C D12C 10:20:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C D55C 10:23:00
420436 Slavíková Jana SHK7352 C D35D 10:27:00
2111664 Hlavsová Tereza SHK0857 C D10N 10:27:00
2049543 Suchá Simona SHK0351 B D16C 10:27:00
9117 Gazdačková Jana SHK5851 C D55C 10:29:00
2111601 Schánělová Viktorie SHK0552 D14D 10:30:00
2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B H14C 10:30:00
2122253 Beneda Vojtěch SHK0703 C H12C 10:31:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C H45C 10:32:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C D10C 10:33:00
1396847 Netuková Anežka SHK0750 B D12C 10:34:00
2113079 Čečka Matěj SHK0901 C H10C 10:34:00
1400421 Dohnálek Tomáš SHK0403 B H14C 10:34:00
7203454 Bartoňová Iva SHK6151 C D55C 10:35:00
331315 Čečková Karolína SHK0650 B D12C 10:38:00
301648 Hausvater Karel SHK5801 C H45C 10:38:00
9115 Šabatka Petr SHK5703 C H55D 10:38:00
2111665 Dobiášová Johana SHK0856 C D10N 10:39:00
2082908 Morávková Barbora SHK0352 C D16C 10:39:00
9897 Vychodilová Jiřina SHK5951 C D55C 10:41:00
2113080 Čečka Vojtěch SHK0804 C H10C 10:42:00
2091529 Košková Martina SHK0652 B D12C 10:44:00
2122264 Verner Lukáš SHK0407 C H14C 10:44:00
0 Sochorová Kristýna SHK0953 C D10N 10:45:00
9112 Šabatková Zdena SHK5652 C D55C 10:47:00
2049537 Kolář Viktor SHK7300 C H45C 10:47:00
2082904 Kurka Antonín SHK0700 C H12C 10:47:00
0 Šlambora Vít SHK1101 H10N 10:48:00
2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C D10C 10:49:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C D35C 10:50:00
410744 Funda Michal SHK6403 C H45D 10:52:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H55C 10:52:00
2121005 Jakubský Adam SHK0406 C H14C 10:52:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C D55C 10:53:00
0 Sochor Jakub SHK0903 C H10N 10:54:00
9122 Chmelařová Marie SHK6352 C D45C 10:56:00
2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C H45D 10:56:00
887607 Macháčková Jana SHK6450 C D45D 10:57:00
9127 Myslivec Tomáš SHK7002 C H35C 10:58:00
2122266 Rémiš Štěpán SHK0802 C H10C 10:58:00
9108 Hepnerová Dagmar SHK5451 C D55C 10:59:00
2069098 Suchý Petr SHK7800 C H35D 10:59:00
7203456 Souček Tomáš SHK8200 C H21C 11:00:00
8662691 Kolář Šimon SHK0405 A H14C 11:00:00
7756 Čečka Jiří SHK7600 C H35C 11:04:00
2129228 Šlambora Kryštof SHK0806 C H10C 11:04:00
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C D35D 11:05:00
301696 Svobodová Eva SHK5853 C D55C 11:05:00
9158 Svoboda Miloslav SHK5901 C H45D 11:06:00
2122288 Rémiš Šimon SHK0801 C H10C 11:08:00
51182 Vychodil Tomáš SHK6301 C H45D 11:12:00
2121752 Maršounová Jana SHK0454 C D14C 11:14:00
2049540 Kroniková Jana SHK7350 C D35C 11:16:00
2085650 Širůček Jaromír SHK6200 C H45D 11:22:00
0 Štěrbová Agáta SHK0699 D12D 11:23:00
2121002 Jakubský David SHK0905 C H10C 11:24:00
2088152 Kočí Miroslav SHK0601 C H12D 11:24:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D45D 11:25:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C H45D 11:26:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H65C 11:26:00
9101117 Slovák Miroslav SHK7704 C H35C 11:28:00
1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C H45D 11:30:00
51131 Dohnálková Jana SHK7252 C D45D 11:31:00
0 Čížová Andrea SHK8251 C D35C 11:36:00
331561 Egrtová Jitka SHK6354 C D45D 11:39:00
219201 Hausvaterová Marcela SHK6152 C D45D 11:43:00
8663181 Porkert Jan SHK0100 B H18C 11:44:00
7203333 Novotný Pavel SHK6104 C H45D 11:44:00
410739 Fundová Hana SHK6752 C D45D 11:47:00
2122247 Jakubský Radek SHK7603 C H35D 11:47:00
51179 Langr Jan SHK0101 B H18C 11:56:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000195 Janků Anna SJC0252 B D16C 10:06:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C D10C 10:09:00
8357666 Šnokhousová Johanka SJC0851 C D10C 10:17:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 B H12C 10:17:00
8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C H21C 10:18:00
8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B H12C 10:23:00
8653298 Růžičková Eliška SJC0452 C D14C 10:26:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H70C 10:26:00
2053544 Tesař Zdeněk SJC0401 C H14C 10:32:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C H10C 10:38:00
9948 Bílek Vratislav SJC4801 C H70C 10:44:00
8000142 Janků Štěpán SJC0501 B H14C 10:46:00
2102081 Filsak Rafael SJC0301 C H16C 10:48:00
8071009 Havrdová Selina SJC0950 C D10C 10:51:00
2102085 Šnokhous Jan SJC8002 C H35D 10:51:00
8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B D12C 10:52:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C H10C 10:56:00
8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 B D14C 11:08:00
2115757 Jakubec Petr SJC8106 C H35D 11:15:00
8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B H12C 11:15:00
8052360 Dlabola Jakub SJC0602 C H12C 11:23:00
8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 A D21C 11:23:00
8053542 Zlámal David SJC9603 C H21C 11:42:00
8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D35C 11:44:00
8000438 Bienová Věra SJC5752 C D45D 11:45:00
8008020 Řehák Pavel SJC6001 C H45D 11:48:00
8653297 Růžička Jan SJC0406 C H14C 11:50:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9621 Jirout Jáchym SNA1201 C HDR 10:00:00
2060238 Macek Vojtěch SNA0901 C HDR 10:00:00
2113361 Sokolář Zdeněk SNA7201 C H45C 10:08:00
405984 Balcarová Olga SNA0851 C D10N 10:18:00
2111734 Sychrovská Klára SNA0551 C D14D 10:18:00
2122279 Molinger Matěj SNA0401 C H14C 10:24:00
9612 Langrová Eva SNA5351 C D55C 10:32:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C H70C 10:35:00
2111810 Sychrovský Tomáš SNA1102 C H10N 10:42:00
2111756 Sychrovská Pavlína SNA7651 C D35D 10:45:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H10C 10:46:00
2113064 Balcar Jiří SNA0301 C H16C 10:57:00
9629 Imlauf Martin SNA6301 C H45D 10:58:00
2124797 Jirout Vilém SNA1001 C H10N 11:00:00
2111808 Sychrovský Lukáš SNA0902 C H10C 11:02:00
9633 Langr Stanislav SNA5403 C H45D 11:02:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B H14C 11:02:00
2085590 Macková Šárka SNA0850 C D10N 11:03:00
9624 Molinger Luděk SNA7249 C H45D 11:10:00
2115718 Sychrovský Martin SNA7601 C H35C 11:16:00
416261 Hnyk Petr SNA5701 C H45D 11:16:00
2122271 Molingerová Adéla SNA0651 C D12D 11:31:00
9627 Hanuš Luboš SNA6401 C H45D 11:34:00
232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H45D 11:40:00
9390 Macek Martin SNA7106 C H35C 11:46:00
1401856 Ježková Dana SNA7850 C D35C 11:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301232 Volný Jiří SOP5601 C H55D 10:14:00
(53)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Tomášová Petra SRK0556 C HDR 10:00:00
9492 Dohnálek Vojtěch SRK1101 HDR 10:00:00
301116 Tomášová Majda SRK6753 C HDR 10:00:00
2091532 Schwengerová Karlička SRK1151 C HDR 10:00:00
9539 Ehlová Iva SRK3951 C P 10:00:00
301107 Cejpková Lenka SRK7652 C P 10:00:00
2027245 Filipová Lucie SRK0351 C P 10:00:00
7207351 Morávek Martin SRK7701 C T 10:00:00
9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 C D12C 10:10:00
2027214 Lepšová Julie SRK1152 C D10N 10:12:00
9201626 Morávková Zuzana SRK0551 A D14C 10:14:00
9794 Šeps Miroslav SRK0801 C H10C 10:16:00
2080847 Zounar Adam SRK0507 C H14D 10:19:00
2027231 Hanlová Nikola SRK0553 C D14D 10:24:00
2091531 Lepšová Lucie SRK0951 C D12C 10:26:00
681857 Kulhavý Josef SRK5701 C H45C 10:26:00
7207356 Morávek Martin SRK0503 B H14C 10:26:00
2080830 Šíma Antonín SRK1001 C H10N 10:27:00
2091518 Dusílková Marie SRK5752 C D55D 10:32:00
434581 Šimerda Antonín SRK1102 H10N 10:39:00
2091524 Říhová Eliška SRK0952 C D10N 10:42:00
301158 Locker Martin SRK7001 C H45C 10:44:00
682691 Krunčík Pavel SRK8501 C H21C 10:45:00
2091522 Schwengerová Anna SRK0851 C D10C 10:47:00
2027228 Stavrinou Marios SRK7901 C H35D 10:47:00
0 Tomášová Anna SRK0554 B D14C 10:50:00
2025360 Šimerda Václav SRK0605 B H12C 10:53:00
2091541 Flegl Martin SRK0300 A H16C 10:54:00
2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C H35D 10:55:00
981839 Reslová Hana SRK9352 C D21C 10:56:00
9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C H65C 10:59:00
2080850 Filip Libor SRK7101 C H35C 11:01:00
682628 Krunčíková Kateřina SRK8751 C D21D 11:01:00
2017682 Locker Tomáš SRK9802 A H21C 11:03:00
301130 Šabatová Jana SRK6853 C D45D 11:03:00
9818 Stárek Jiří SRK5002 C H65C 11:08:00
2027238 Stavrinou David SRK0506 B H14C 11:14:00
2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C D12D 11:15:00
405991 Locker Daniel SRK0200 C H16C 11:18:00
2045240 Kulhavá Jarmila SRK6751 C D35C 11:18:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H35C 11:19:00
2027209 Šeps Jiří SRK7504 C H35D 11:19:00
9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C H65C 11:20:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H55C 11:22:00
2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 B H12C 11:25:00
8631584 Novotná Jana SRK8756 C D21C 11:26:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B D14C 11:32:00
2027222 Zemánek Miroslav SRK7401 C H35D 11:33:00
2027229 Šeps Daniel SRK0504 B H14C 11:34:00
425579 Šabata Milan SRK6901 C H45D 11:36:00
2096120 Filipová Ivana SRK7373 C D35C 11:40:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C D35C 11:46:00
9796 Zemánková Eva SRK7452 C D35C 11:52:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51108 Kejmarová Jana STH0152 A D18C 10:06:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 C D12C 10:22:00
331022 Hamáčková Eliška STH0153 C D18C 10:22:00
303925 Hamáčková Šárka STH0852 C D10C 10:23:00
410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C D35D 10:33:00
7204984 Junková Kateřina STH7351 C D35D 10:59:00
9044 Buďárek Šimon STH0703 C H12C 11:01:00
9050 Chrástová Barbora STH0851 C D10C 11:09:00
7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D16C 11:09:00
330520 Horáček Dominik STH0600 C H12C 11:13:00
7204983 Štefanová Markéta STH0550 B D14C 11:17:00
2008994 Hamáčková Táňa STH0754 C D12D 11:19:00
253377 Linková Eva STH7753 C D35D 11:21:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C H35C 11:22:00
7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 B D14C 11:29:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 B H18C 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204482 Sponar Jan TBM5004 C H65C 10:53:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9746 Nymsová Marie Ema TYN1350 C HDR 10:00:00
9747 Nymsa Matyáš TYN1300 C HDR 10:00:00
416296 Daněk Tomáš TYN0900 C HDR 10:00:00
9731 Beňo Miroslav TYN5301 C H55D 10:26:00
2111703 Kašparová Eva TYN7452 C D35D 10:29:00
2111719 Kašpar Václav TYN7001 C H35D 10:35:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D45C 11:11:00
995828 Vlček Josef TYN5602 C H55C 11:19:00
682669 Nymsa Zdeněk TYN8502 C H21D 11:26:00
2111605 Daněk Petr TYN7900 C H35D 11:31:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C H35D 11:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416043 Krejčík Vít TZL1515 C HDR 10:00:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51468 Mikysková Adéla VAM0550 B D14C 10:11:00
51469 Mikysková Ilona VAM7550 C D35D 10:13:00
2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C D35D 10:17:00
9586 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C D14C 10:17:00
9684 Mikyska Alan VAM7149 C H45D 10:38:00
9600 Sršňová Kateřina VAM8150 C D35C 10:48:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C D35C 10:52:00
9478 Netopilová Simona VAM0950 C D10N 10:57:00
9111166 Vandas Luděk VAM6601 C H35C 11:07:00
9677 Kodytková Iva VAM7751 C D21D 11:13:00
9671 Rykala Karel VAM6401 C H45D 11:24:00
2053570 Vandasová Markéta VAM7250 C D35C 11:30:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C D45D 11:33:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C H35C 11:34:00
7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C D45C 11:38:00
2126289 Tupec Jiří VAM5801 C H55C 11:40:00
7003026 Hladký Viktor VAM8201 C H35C 11:43:00
(37)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206476 Kutlvašrová Marta VRL1451 C HDR 10:00:00
2092425 Hájková Marie VRL0651 C D12C 10:08:00
426374 Stará Tereza VRL0051 C D18C 10:10:00
1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C D14D 10:15:00
2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C H10C 10:28:00
9246 Hančová Karolína VRL0952 C D10C 10:29:00
2078488 Suková Tereza VRL0454 C D14C 10:29:00
2032144 Hájek Matěj VRL0402 C H14C 10:36:00
8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C D55C 10:38:00
425562 Stará Petra VRL7354 C D35D 10:43:00
425599 Messnerová Lucie VRL0456 B D14C 10:44:00
2075627 Hájek Tibor VRL7202 C H45D 10:44:00
2060275 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C D35C 10:46:00
2035739 Matoušová Gabriela VRL0352 C D16C 10:51:00
2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C D10C 10:53:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C H45C 10:56:00
2045230 Čivrná Eliška VRL0851 C D10C 10:57:00
2078481 Hanuš Filip VRL0604 B H12C 10:57:00
995887 Čivrný Pavel VRL6306 C H55C 10:58:00
8656604 Čivrný Jan VRL0501 B H14C 10:58:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 C D10C 11:01:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H65C 11:05:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 C D16C 11:06:00
9005 Starý Pavel VRL6301 C H55C 11:07:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C D21C 11:08:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C H21C 11:09:00
438036 Pilná Libuše VRL7153 C D35D 11:11:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H65C 11:11:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45D 11:18:00
2078487 Červinka Lukáš VRLXXXX H12C 11:21:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 B H16C 11:24:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C D45C 11:29:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C H35D 11:35:00
2082910 Procinger Jan VRL0102 B H18C 11:40:00
7206528 Dostál Jakub VRL0104 A H18C 11:48:00
1413338 Dostál Dalibor VRL7308 C H45D 11:52:00
2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C H35C 11:58:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9592 Svejštil Dominik ZAM1501 HDR 10:00:00
331587 Venclová Aneta ZAM1051 C HDR 10:00:00
1398978 Fajfr Aleš ZAM0901 HDR 10:00:00
2053567 Adamec Filip ZAM0810 HDR 10:00:00
2083373 Novák Michal ZAM1101 C HDR 10:00:00
9033 Martincová Helena ZAM5051 C D65C 10:08:00
2075624 Hylmar Zdeněk ZAM0504 C H14D 10:10:00
53569 Fajfr Marek ZAM0602 C H12C 10:15:00
2056289 Lhotská Hana ZAM4651 C D65C 10:16:00
2058527 Procházková Tereza ZAM0054 C D18C 10:18:00
2058526 Friml Dominik ZAM9901 C H21C 10:21:00
2053566 Pachel Jiří ZAM0801 C H10C 10:22:00
416097 Moskva Vojtěch ZAM0802 C H10C 10:30:00
2096135 Pulc Ondřej ZAM0505 C H14D 10:31:00
9039 Tobiška Václav ZAM4401 C H70C 10:32:00
9593 Svejštil Martin ZAM1001 C H10N 10:33:00
1400449 Sourada Tomáš ZAM9902 C H21C 10:39:00
9038 Šponar Josef ZAM4701 C H70C 10:41:00
416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C D14C 10:41:00
2085624 Andrš Milan ZAM5801 C H55D 10:47:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C D21D 10:58:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 C H16C 11:03:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C H35D 11:03:00
9284 Pachel Jakub ZAM0202 C H16C 11:09:00
2092408 Nožková Dagmar ZAM6251 C D45D 11:09:00
2060235 Chládek Josef ZAM5901 C H55C 11:10:00
1400431 Skalická Karolína ZAM9652 C D21C 11:20:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C H12D 11:21:00
416281 Hovadová Iveta ZAM0552 B D14C 11:26:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C H14C 11:26:00
9036 Vicenec Martin ZAM0601 C H12D 11:30:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C H21D 11:35:00
9029 Kaška Jan ZAM0301 C H16C 11:36:00
426310 Adamec Matěj ZAM0603 C H12D 11:36:00
2053565 Venclová Veronika ZAM8251 C D35C 11:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C D21C 11:14:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
361979 Moskvová Jitka ZLH7551 C D35C 11:14:00
7506161 Moskva Roman ZLH7501 C H21C 11:39:00