Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
Olešná u N.Města na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Velké Michovy, 1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kamenický Jeroným - R3
Stavitel tratí:
Dvořáček Jiří - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad a bez zranění.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8706 Kosourová Tereza PZR0851 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:13:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 11:17:00
0 Kellerová Alice CHT0899 OOB SK Chrast 11:19:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 11:21:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 11:25:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 11:27:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 11:29:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:31:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 11:33:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 11:35:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 11:37:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 11:39:00
2091525 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:41:00
D10N
3.40 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207853 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 10:50:00
53149 Kozderková Jolana PZR1050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:56:00
2118113 Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 11:02:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 11:08:00
53601 Kozárová Veronika NNN0108 Neregistrovaní 11:14:00
0 Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast 11:20:00
D12
2.40 km, 55 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115140 Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 10:00:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 10:04:00
0 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 10:08:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 10:12:00
2120993 Drobná Kateřina CHT0654 C OOB SK Chrast 10:16:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:20:00
0 Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 10:24:00
2121757 Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 10:28:00
0 Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 10:32:00
2116487 Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka 10:36:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 10:40:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:48:00
0 Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 10:52:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 10:56:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:00:00
0 Horáková Markéta CHT0653 C OOB SK Chrast 11:04:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:08:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 11:12:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 11:16:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 11:20:00
232029 Štempelová Lucie NNN0101 Neregistrovaní 11:24:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 11:28:00
2135179 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 11:32:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:36:00
D14
2.90 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2059732 Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 10:05:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:09:00
2119195 Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 10:13:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 10:17:00
2116453 Plachá Zita STA0551 C OK Střelka 10:21:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 10:25:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 10:29:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 10:33:00
D16
2.90 km, 65 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 11:16:00
410323 Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 11:18:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 11:20:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 11:22:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 11:24:00
8663172 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 11:26:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:28:00
D18
3.20 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682672 Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 10:40:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 10:42:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 10:46:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 10:48:00
D21C
4.20 km, 110 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 10:53:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 10:55:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 10:57:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 10:59:00
331719 Kubičková Bára SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 11:01:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 11:03:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 11:05:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 11:07:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 11:09:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 11:11:00
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 11:13:00
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 11:17:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:19:00
336765 Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 11:21:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 11:23:00
8660440 Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 11:25:00
4540 Kučerová Marie CHT8852 C OOB SK Chrast 11:27:00
1775519 Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 11:29:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 11:31:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:33:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 11:35:00
209751 Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 11:37:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 11:39:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:41:00
D21D
3.30 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8030 Vlčková Hana VBM8555 C VSK Mendelu Brno 10:44:00
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 10:46:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 10:50:00
0 Drobná Markéta CHT7651 C OOB SK Chrast 10:52:00
D35
3.70 km, 95 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2106726 Slavíčková Lada JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:20:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 10:22:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:24:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 10:26:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 10:30:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:32:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 10:34:00
232866 Ryvolová Kamila CTB8352 C SK OB Chotěboř 10:36:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 10:38:00
2111801 Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 10:40:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 10:42:00
51836 Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 10:44:00
4329 Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 10:46:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 10:48:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:50:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:52:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 10:54:00
52239 Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 10:56:00
D45
3.30 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:58:00
49857 Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 11:00:00
2801050 Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč 11:02:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:04:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 11:06:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 11:08:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 11:10:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:12:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 11:14:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 11:16:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:18:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 11:20:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 11:22:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 11:24:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 11:26:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 11:28:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:30:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 11:32:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 11:34:00
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 11:36:00
D55
2.90 km, 85 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:31:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 10:35:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 10:37:00
53246 Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
D65
2.70 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 10:45:00
232900 Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 10:47:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:49:00
H10
2.30 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53139 Zmydloch Matyáš PZR9999 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:21:00
0 Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:23:00
110 Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava 10:25:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 10:27:00
220398 Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:29:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 10:31:00
52969 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 10:33:00
52138 Hugo Michal NNN0102 Neregistrovaní 10:35:00
0 Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 10:37:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 10:39:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:41:00
2102814 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 10:43:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 10:45:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:47:00
0 Halamka Jiří CHT0898 OOB SK Chrast 10:49:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 10:51:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 10:53:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 10:55:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 10:57:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 10:59:00
127 Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:01:00
0 Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 11:03:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 11:05:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 11:07:00
H10N
3.40 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 10:02:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:08:00
51990 Václavík Michal NNN0103 Neregistrovaní 10:14:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 10:20:00
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:26:00
H12
2.60 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
124 Verbók Štěpán SJI0605 C OK Jihlava 10:31:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 10:39:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 10:43:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:47:00
0 Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 10:51:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 10:55:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 10:59:00
140 Verbók Daniel SJI0606 C OK Jihlava 11:03:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 11:07:00
52966 Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 11:11:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
2121888 Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava 11:19:00
2121882 Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:23:00
0 Růžička Vojtěch SJI0704 OK Jihlava 11:27:00
H14
3.30 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210903 Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:27:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 10:31:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 10:35:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 10:39:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 10:43:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 10:47:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 10:51:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 10:55:00
52250 Jirků Adam NNN0100 Neregistrovaní 10:59:00
2118115 Krätzer Jakub STA0501 OK Střelka 11:03:00
128 Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:07:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 11:11:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C OK Jihlava 11:15:00
52230 Starý Michal OSN0401 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:19:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:23:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:27:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 11:31:00
1426043 Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:35:00
H16
3.20 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 10:04:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 10:06:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 10:08:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 10:10:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:12:00
9201980 Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 10:14:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 10:16:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:18:00
2126352 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 10:20:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 10:22:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:24:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:26:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 10:28:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:30:00
H18
3.70 km, 95 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 10:00:00
1425359 Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:02:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 10:04:00
2092400 Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 10:06:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 10:08:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 10:10:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:12:00
H21C
6.00 km, 145 m, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301273 Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 10:00:00
52352 Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:02:00
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 10:04:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 10:06:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 10:08:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 10:10:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 10:12:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 10:14:00
53485 Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 10:16:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 10:18:00
720921 Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 10:20:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 10:22:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:24:00
899179 Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 10:26:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 10:28:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:30:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:32:00
52304 Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 10:34:00
2116496 Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 10:36:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 10:38:00
2116498 Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 10:40:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 10:42:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 10:44:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 10:46:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 10:48:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 10:50:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 10:52:00
866998 Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 10:54:00
52315 Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 10:56:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 10:58:00
51896 Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 11:00:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 11:02:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:04:00
2126366 Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 11:06:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 11:08:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:10:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 11:12:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 11:14:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 11:16:00
2079508 Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 11:18:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 11:20:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 11:22:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 11:24:00
8656547 Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 11:26:00
7207628 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 11:28:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:30:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 11:32:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
52158 Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 11:36:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 11:38:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 11:40:00
7207026 Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 11:42:00
H21D
4.20 km, 120 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
920682 Novák Jakub NNN0120 Neregistrovaní 10:04:00
7210221 Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 10:06:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:08:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:10:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 10:12:00
2121884 Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:14:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 10:16:00
682351 Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 10:18:00
2127647 Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 10:20:00
52970 Vinopal Tomáš PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:22:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 10:24:00
49667 Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 10:26:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:28:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
8707 Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:32:00
8663125 Šutera Josef NNN0121 Neregistrovaní 10:34:00
H35
5.20 km, 120 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134278 Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 10:03:00
7205015 Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 10:05:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 10:07:00
7300475 Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 10:09:00
53133 Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 10:11:00
4634 Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 10:13:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 10:17:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 10:19:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 10:21:00
5296 Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 10:23:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 10:25:00
53210 Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 10:27:00
2127602 Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 10:29:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:31:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 10:33:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 10:35:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 10:37:00
2133899 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 10:39:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 10:41:00
53664 Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:43:00
H45
4.20 km, 120 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801047 Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 10:44:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 10:46:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:48:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 10:50:00
2045205 Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 10:52:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:54:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:56:00
0 Fuchs Vladimír NNN6100 Neregistrovaní 10:58:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 11:00:00
2081366 Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 11:02:00
49819 Culka Josef JHB6202 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:04:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 11:06:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:08:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 11:10:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 11:12:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 11:14:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:16:00
2079504 Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 11:18:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:20:00
301281 Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 11:22:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:24:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:26:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 11:28:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 11:30:00
H55
3.20 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 10:02:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 10:04:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 10:06:00
416021 Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK Mendelu Brno 10:08:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:10:00
995881 Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:12:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 10:14:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 10:16:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 10:18:00
52327 Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 10:20:00
2124752 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 10:22:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:24:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 10:26:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 10:28:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 10:30:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 10:32:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 10:34:00
H65
2.90 km, 85 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:07:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 10:09:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:11:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:13:00
53243 Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 10:17:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 10:19:00
8712 Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 10:21:00
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 10:23:00
HDR
3.40 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Doleželová Karolína NNN0105 Neregistrovaní 10:00:00
7207495 Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 10:00:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 10:00:00
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 10:00:00
51774 Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 10:00:00
115 Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 10:00:00
53240 Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
2102866 Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 10:00:00
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 10:00:00
53312 Chloupková Kristýna VBM1151 VSK Mendelu Brno 10:00:00
0 Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 10:00:00
2115145 Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 10:00:00
2115150 Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 10:00:00
2134303 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 10:00:00
2125340 Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 10:00:00
2133912 Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 10:00:00
51780 Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 10:00:00
53500 Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 10:00:00
2082924 Fikar Michal CTB1200 C SK OB Chotěboř 10:00:00
142 Mácová Apolena SJI1150 OK Jihlava 10:00:00
2118463 Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
P
2.40 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662347 Šuterová Kateřina NNN0122 Neregistrovaní 10:00:00
2126383 Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 10:00:00
2134287 Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
8699 Knap Miroslav PZR7808 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 10:00:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:00:00
1010777 Jirků Simona NNN0104 Neregistrovaní 10:00:00
53177 Kozárová Zuzana NNN0107 Neregistrovaní 10:00:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
0 Míchalová Zuzana SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00