Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2018
Místo konání:
Olešnice (u Všeně)
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kozlov
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Žemlík Pavel - R3
JURY:
Kašková Kateřina, Zuzánek Zdeněk, Wolf Daniel
Protokol:
Závod proběhl bez závad, žádný protest nebyl podán, jury se nesešla. Byla nalezena buzola - je možno se o ni přihlásit na emailu: sok-turnov@centrum.cz
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
D10
1.50 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088712 Karolína Nejedlová LLI0852 C TJ Loko Liberec 10:32:00
2116482 Lucie Šimková STH0951 C SK Studenec 10:36:00
2102694 Lenka Zurynková EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 10:40:00
2116464 Amálka Růtová TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
2060292 Anna Zabořilová JEN0951 C OB Jenišovice 10:48:00
2111782 Klára Podoubská TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
4402226 Tereza Kubešová VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 10:56:00
9246 Karolína Hančová VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:00:00
4441 Katrin Koudelková BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 11:04:00
4411237 Beáta Čečerle VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 11:08:00
4424 Marie Soukupová BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
434599 Kristýna Hrdá VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
411591 Kristýna Kvapilová TUV0999 C SOK TJ Turnov 11:20:00
1403063 Markéta Krejzová TUR0854 C OOB TJ Turnov 11:24:00
2129236 Eliška Ouzká BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 11:28:00
2078479 Eva Nožičková TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:32:00
2120065 Anežka Feřtová VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 11:36:00
4427 Ema Michálková BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 11:40:00
8062 Bára Heřmánková TUR0850 C OOB TJ Turnov 11:44:00
8662699 Nella Pražáková TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
2106736 Kateřina Houžvičková TUR0952 C OOB TJ Turnov 11:52:00
8662720 Lenka Mastníková TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:56:00
2114998 Eliška Vltavská SJC0850 C Sportcentrum Jičín 12:00:00
4402227 Magdaléna Barsová VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 12:04:00
2095926 Karolína Novotná TUR0853 C OOB TJ Turnov 12:08:00
2096243 Pavla Kutlvašrová VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:12:00
9785 Violka Janatová DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
2125375 Alena Pechová VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 12:20:00
9050 Barbora Chrástová STH0851 C SK Studenec 12:24:00
2129242 Marie Pechová VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 12:28:00
0 Matylda Tomášková 713 SOK TJ Turnov 12:32:00
2069077 Sofie Míková TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:36:00
1398983 Kateřina Kučerová VSP0950 C USK Praha 12:40:00
7202578 Ela Lošťáková LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:44:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 12:48:00
D10L
1.60 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1429013 Lucie Menclová TUR1051 C OOB TJ Turnov 10:32:00
8169 Tereza Prokopová CHA1151 C OK Chrastava 10:35:00
1403055 Karolína Blažková TUR0851 C OOB TJ Turnov 10:38:00
2134262 Eva Čabanová FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:41:00
4616804 Jana Krejzová TUR0950 C OOB TJ Turnov 10:44:00
4408036 Anežka Ryšavá TJN1054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:47:00
2049594 Stela Tomanicová CHA1051 C OK Chrastava 10:50:00
2118485 Eliška Feřtová VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 10:53:00
4364 Rozálie Zenko BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 10:56:00
416325 Anežka Šimková LME0950 C SK Los Mělník 10:59:00
4616806 Barbora Slámová TUR0859 C OOB TJ Turnov 11:02:00
4408032 Anežka Kottíková TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:05:00
4426 Natalie Horáčková BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 11:08:00
D12
1.80 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662738 Kateřina Ryšavá TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
1418757 Kateřina Lamačová TUR0660 B OOB TJ Turnov 10:35:00
2085580 Eliška Háková TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
4393 Eliška Waldhauserová BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
2104600 Veronika Vokušová TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
51139 Alice Gregorová CTB0751 C SK OB Chotěboř 10:47:00
2070848 Tereza Klustová CHA0751 C OK Chrastava 10:50:00
4651 Tereza Horáčková BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
2112732 Tereza Kutková JEN0752 C OB Jenišovice 10:56:00
2070854 Jolana Skalová TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
2088161 Eliška Vilémová VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 11:02:00
8662704 Lucie Kottíková TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:05:00
2091520 Matylda Ferbasová TUR0762 C OOB TJ Turnov 11:08:00
2095948 Barbora Lipenská CHA0753 C OK Chrastava 11:11:00
8662736 Bára Štemberová TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:14:00
2115671 Adéla Kocmanová BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 11:17:00
2095935 Antonie Březinová CHA0851 C OK Chrastava 11:20:00
8421842 Barbora Lamačová BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 11:23:00
1403057 Nikola Košková TUR0656 C OOB TJ Turnov 11:26:00
2067681 Eliška Koudelková BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 11:29:00
4641717 Viktorie Nováková RUM0751 C ZOOB Rumburk 11:32:00
2129240 Nikola Rejmanová BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 11:35:00
2111791 Miroslava Štolbová TJN0659 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:38:00
2081361 Lucie Fibírová FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:41:00
2067682 Tereza Rejholcová BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 11:44:00
2080993 Jana Ekertová VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
4421 Sára Vaňourková BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 11:50:00
2073663 Milena Baloghová TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:53:00
2106729 Zuzana Sklenářová TUR0658 C OOB TJ Turnov 11:56:00
2102568 Viktorie Dušková TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 12:02:00
2111781 Adéla Podoubská TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:05:00
2106741 Daniela Houžvičková TUR0751 C OOB TJ Turnov 12:08:00
51532 Julie Folprechtová 708 SOK TJ Turnov 12:11:00
D14
1.70 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2078488 Tereza Suková VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:31:00
2109762 Pavlína Lamačová TUR0451 C OOB TJ Turnov 10:34:00
2129217 Adéla Stehlíková BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
2122290 Julie Sokolová VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 10:40:00
2095950 Barbora Novotná TUR0552 B OOB TJ Turnov 10:43:00
436428 Sofie Tomanicová CHA0450 B OK Chrastava 10:46:00
2067999 Hana Malečková VSP0553 B USK Praha 10:49:00
2103701 Kateřina Brožková TJN0563 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
2080848 Kateřina Skácelová VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 10:55:00
8662749 Soňa Pesničáková TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:58:00
2078460 Alžběta Podrábská VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 11:01:00
2070843 Veronika Houdová CHA0552 C OK Chrastava 11:04:00
7300213 Marie Hovorková LDC0650 B KOB Děčín 11:07:00
446324 Tereza Průšková BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 11:10:00
1403054 Štěpánka Hudská TUR0450 B OOB TJ Turnov 11:13:00
8667522 Marie Šestáková VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 11:16:00
4357 Běla Štěpánková BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
0 Anežka Růžičková TUR0558 C OOB TJ Turnov 11:22:00
2078475 Šárka Zoubková TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
2102078 Radka Kejvalová SJC0552 C Sportcentrum Jičín 11:28:00
2111762 Adéla Seidlová TUR0452 C OOB TJ Turnov 11:31:00
7207062 Adéla Randáková VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:34:00
2019212 Magdalena Kubecová STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 11:37:00
8327 Tereza Čabanová FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:40:00
2113493 Lea Andrlová VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 11:43:00
4367 Tereza Rumlenová BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
2117401 Eliška Burešová VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 11:49:00
2095942 Michaela Novotná TUR0551 A OOB TJ Turnov 11:52:00
7204976 Magdaléna Chrástová STH0551 B SK Studenec 11:55:00
2049590 Kristýna Matyášová CHA0555 A OK Chrastava 11:58:00
0 Vakant 807 Vakant 12:01:00
D16
2.80 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800308 Josefína Nejedlová LLI0350 C TJ Loko Liberec 10:32:00
7202884 Adéla Berounská VSP0352 B USK Praha 10:35:00
7208078 Alžběta Randáková VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
7202895 Anna Berounská VSP0256 C USK Praha 10:41:00
2049599 Adélka Lišková CHA0254 C OK Chrastava 10:44:00
2102587 Adéla Skácelová VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 10:47:00
8181 Andrea Jeřábková CHA0253 C OK Chrastava 10:50:00
8660594 Eliška Žejdlíková LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:53:00
8656542 Lenka Šritrová TUR0250 B OOB TJ Turnov 10:56:00
8659384 Lucie Linková TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
2021830 Jolana Štraitová VSP0456 A USK Praha 11:02:00
425518 Mašatová Eliška 712 Mašata 11:05:00
D18
3.00 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656522 Bára Pušová LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
0 Zuzana Albrechtová 705 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:37:00
9101185 Eliška Kosíková TUR0052 B OOB TJ Turnov 10:43:00
51496 Petra Zapalačová DOK0154 C OK Doksy 10:49:00
7202857 Martina Pavlová LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:55:00
1403056 Iva Paříková TUR0061 C OOB TJ Turnov 11:01:00
D21K
3.00 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
231929 Monika Kohlová TUR9756 C OOB TJ Turnov 10:30:00
9999888 Lucie Janatová DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 10:33:00
8221 Martina Jirků TUR8750 C OOB TJ Turnov 10:36:00
331527 Zuzana Pustaiová TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:39:00
876522 Lucie Luštická TUR8650 R OOB TJ Turnov 10:42:00
2058475 Kristýna Szenczi VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
2096239 Lucie Poláková VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:48:00
301543 Lucie Kalinová RUM8750 C ZOOB Rumburk 10:51:00
411564 Michaela Hanušová TUR9554 C OOB TJ Turnov 10:54:00
2059727 Francke Pavla 711 Francke 10:57:00
49972 Michaela Pološčuková SMB9151 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:00:00
9332 Jana Voborská PGP8454 C SK Praga 11:03:00
D21L
3.60 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8946 Eva Lepšíková SJC8765 C Sportcentrum Jičín 10:30:00
8629817 Jana Kolaja Ehlerová VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 10:32:00
1416368 Lucie Holasová TUR8951 C OOB TJ Turnov 10:34:00
7719 Barbora Svobodová TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
1602628 Šárka Folbrechtová BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
8659388 Anna Fürstová LLI9854 A TJ Loko Liberec 10:40:00
7778952 Kamila Knoblochová SJC8356 C Sportcentrum Jičín 10:42:00
9480 Jana Klíchová SSU8151 C SK Severka Šumperk 10:44:00
7656540 Zuzana Myslivečková TUR9253 C OOB TJ Turnov 10:46:00
7434894 Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 10:48:00
9935817 Nikola Kochová TUR9358 C OOB TJ Turnov 10:50:00
7775 Romana Zabořilová JEN7457 C OB Jenišovice 10:52:00
410359 Romana Posseltová TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:54:00
887906 Kateřina Kašková CHA7850 C OK Chrastava 10:56:00
7260021 Romana Kubínová SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:58:00
8659402 Šárka Knížková TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
8030189 Lucie Benešová SJC8951 C Sportcentrum Jičín 11:02:00
428294 Katu Svobodová SMR8451 C SNS Smržovka 11:04:00
411767 Tereza Posseltová TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
515185 Helena Randáková VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:08:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
8622642 Angelina Kuleva 2HD5750 Angy OL 11:12:00
9061 Zuzana Henychová VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 11:14:00
7208080 Kamila Gregorová CTB8151 E SK OB Chotěboř 11:16:00
995831 Pavla Heřmánková TUR7777 C OOB TJ Turnov 11:18:00
53556 Kateřina Jirásková PGP8852 C SK Praga 11:20:00
7202880 Šárka Sokolářová TUR9999 R OOB TJ Turnov 11:22:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 11:24:00
0 Vakant 804 11:26:00
0 Vakant 803 11:28:00
D35
3.00 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124803 Jitka Jakubská 3IZ8150 3iZ 10:31:00
2060275 Vladimíra Kutlvašrová VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:34:00
7200372 Petra Synková DOK7950 C OK Doksy 10:37:00
2085943 Eva Lipenská CHA7951 C OK Chrastava 10:40:00
515173 Zuzana Fibírová FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:43:00
8186 Veronika Poláková CHA8150 C OK Chrastava 10:46:00
8060679 Magdalena Ticháčková SJC7962 C Sportcentrum Jičín 10:49:00
4212 Barbora Lankašová CHA8050 C OK Chrastava 10:52:00
682665 Jitka Štraitová VSP7252 C USK Praha 10:55:00
51230 Kateřina Horáčková VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
9979 Eva Posoldová SJC7957 C Sportcentrum Jičín 11:01:00
D40
2.90 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:30:00
2084440 Martina Krupková CHA7552 C OK Chrastava 10:33:00
2067314 Martina Růtová TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
1400433 Marie Podrábská VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
2084438 Miloslava Houdová CHA7653 C OK Chrastava 10:42:00
8410 Irena Waldhauserová BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
416139 Hedvika Novotná TUR7454 C OOB TJ Turnov 10:48:00
2049610 Blanka Dejnožková TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
7202864 Ivana Lošťáková LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:54:00
2102800 Andrea Štreglová VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:57:00
7913579 Monika Tučková BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
1400445 Marie Skácelová VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
2060294 Zuzana Hoetzelová JEN7754 C OB Jenišovice 11:06:00
7134282 Simona Hejnová LLI7651 C TJ Loko Liberec 11:09:00
8293 Marcela Žuková VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 11:12:00
2111603 Dana Lamačová TUR7451 C OOB TJ Turnov 11:15:00
434839 Lenka Dolejší STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 11:18:00
2085597 Kristýna Pesničáková TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:21:00
2114994 Kamila Kejvalová SJC7450 C Sportcentrum Jičín 11:24:00
2099521 Radka Tomandlová 5IX7550 NOK HoRa 11:27:00
4124 Gabriela Kobrlová TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
8431 Iveta Janoušková BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 11:33:00
8662696 Radka Mairichová TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
2095938 Michaela Březinová CHA7751 C OK Chrastava 11:39:00
2127548 Radka Benešová VLI7653 Slavia Liberec orienteering 11:42:00
2127526 Marie Kučerová VSP7551 C USK Praha 11:45:00
2070830 Irena Danková CHA7551 C OK Chrastava 11:48:00
7205025 Lucie Vřešťálová TUR7450 C OOB TJ Turnov 11:51:00
2084442 Petra Tomanicová CHA7651 OK Chrastava 11:54:00
2104591 Dana Vokušová TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:57:00
2045245 Markéta Šimková LME7755 C SK Los Mělník 12:00:00
2070836 Jana Matyášová CHA7652 C OK Chrastava 12:03:00
7209370 Kateřina Patková BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 12:06:00
2801028 Markéta Nováková RUM7451 C ZOOB Rumburk 12:09:00
2067951 Klára Severýnová Popková VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 12:12:00
416039 Iva Štemberová TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:15:00
2115014 Renata Pešková SJC7550 C Sportcentrum Jičín 12:18:00
D45
2.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662715 Věra Lesáková TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
2088713 Lucie Nejedlová LLI7350 C TJ Loko Liberec 10:35:00
8506 Olga Koutná BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
206480 Alice Hančová VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:41:00
2103240 Zdeňka Ferbasová TUR7361 C OOB TJ Turnov 10:44:00
7200340 Jitka Žejdlíková LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:47:00
682641 Jana Eichlerová KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 10:50:00
51809 Iva Linková TUR6850 C OOB TJ Turnov 10:53:00
7911 Markéta Novotná Neyrinck VSP7051 C USK Praha 10:56:00
7205009 Kateřina Riby LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:59:00
2073661 Lenka Řehořová TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:02:00
2096241 Lucie Smith VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:05:00
7203339 Dana Rychterová SMR6950 C SNS Smržovka 11:08:00
51749 Silvie Menclová VSP7050 C USK Praha 11:11:00
416843 Helena Picková TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:14:00
436447 Pavla Pavlíková CHA6551 C OK Chrastava 11:17:00
2073666 Hana Pokorná TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
7207877 Karolína Houžvičková TUR7254 C OOB TJ Turnov 11:23:00
2032126 Katka Fürstová LLI6950 C TJ Loko Liberec 11:26:00
51217 Anna Zápotocká VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 11:29:00
232494 Gabriela Kamírová LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:32:00
8257 Jiřina Kuncová TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:35:00
2049529 Jana Marková LLI7152 C TJ Loko Liberec 11:38:00
434578 Romana Pustaiová TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
434597 Lucie Žihlová LLI6952 C TJ Loko Liberec 11:44:00
2070806 Renata Nožičková TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
D50
2.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51925 Jana Tichá SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
8448 Jitka Gottlichová BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
8347 Jindra Vlčková LDC6451 C KOB Děčín 10:44:00
2056303 Ivana Mašínová TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:50:00
51604 Miroslava Šedivá EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 10:56:00
886513 Iva Benešová SJC6151 C Sportcentrum Jičín 11:02:00
8445 Jana Pávková BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 11:08:00
1000 Ivana Nejezchlebová TUR6851 C OOB TJ Turnov 11:14:00
8662700 Ivana Kočibová TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
7667667 Simona Burdová LDC6851 C KOB Děčín 11:26:00
7722 Monika Pološčuková SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:32:00
D55
2.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126287 Ivana Kubátová BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
2113055 Iva Kábrtová PEN6350 C OK RECO Sport 11:52:00
8423 Zdena Jedličková BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 11:58:00
2027204 Ivana Večeřová TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:04:00
232182 Soňa Šípová BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 12:10:00
D60
2.00 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070837 Zuzana Šaffková CHA5150 C OK Chrastava 10:30:00
7742 Marie Matoušková LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:36:00
51645 Dana Dohnalová VSP5050 C USK Praha 10:42:00
8165 Alena Ševčíková CHA5351 C OK Chrastava 10:48:00
8208 Jana Konopáčová TUR5650 C OOB TJ Turnov 10:54:00
8162 Věra Bradnová CHA5550 C OK Chrastava 11:00:00
411563 Jana Kadečková JEN5651 C OB Jenišovice 11:06:00
8259 Lenka Lukavcová TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
D65
1.80 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095936 Marie Bartoňová BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 10:31:00
8309 Marie Bednaříková Olga VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 10:37:00
2090862 Ivana Úlehlová BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 10:43:00
2059769 Jaroslava Pachnerová VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 10:49:00
8158 Pavla Vokálová CHA4951 C OK Chrastava 10:55:00
7776 Jaroslava Richtrová JEN5251 C OB Jenišovice 11:01:00
2131185 Ivana Karmazínová VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 11:07:00
D70
1.80 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8212 Marie Folprechtová TUR4250 C OOB TJ Turnov 11:19:00
8242 Hela Kubíková LLI4851 C TJ Loko Liberec 11:25:00
682619 Věra Nejezchlebová KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 11:31:00
8152 Eva Kašková CHA4650 C OK Chrastava 11:37:00
682607 Jaroslava Štrojsová KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 11:43:00
H10
1.50 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126375 Jakub Maděra VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2084434 Vojtěch Tůma CHA0804 C OK Chrastava 10:34:00
2104590 Marek Lesák TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
2053584 Tomáš Posolda SJC0803 C Sportcentrum Jičín 10:42:00
2113046 Matěj Kutek JEN0902 C OB Jenišovice 10:46:00
4411238 Matouš Čečerle VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 10:50:00
2103239 Dominik Horáček JEN0804 C OB Jenišovice 10:54:00
232249 Filip Vraný VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
2096129 Martin Mairich TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:02:00
4411232 Alessandro Guida VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 11:06:00
2075628 Vladimír Kutlvašr VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:10:00
2102077 Vojtěch Kejval SJC0902 C Sportcentrum Jičín 11:14:00
7207504 Marek Patka BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
2032189 Jakub Kučera VSP0900 C USK Praha 11:22:00
4411236 Daniel Týfa VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
2088176 Jan Nožička TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
1426041 Antonín Sázavský VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 11:34:00
8237 Ondřej Hrůzek BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
8662690 Vítek Štembera TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42:00
2085566 Lukáš Tuma SJC0800 C Sportcentrum Jičín 11:46:00
2060293 Jakub Horáček JEN0800 C OB Jenišovice 11:50:00
2073665 Jan Skácel VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:54:00
2124795 Matěj Šebelka VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 11:58:00
0 Kryštof Bukvic 717 SOK TJ Turnov 12:02:00
2115010 Ondřej Pešek SJC0802 C Sportcentrum Jičín 12:06:00
2049586 Lukáš Houda CHA0800 C OK Chrastava 12:10:00
2115006 Stanislav Pleva SJC0805 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
2111793 Antonín Havel TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:18:00
4402223 Francesco Guida VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 12:22:00
2119202 Eduard Žemlík TUV0901 C SOK TJ Turnov 12:26:00
2058490 Lukáš Folprecht 707 SOK TJ Turnov 12:30:00
1403052 František Vřešťál TUR0906 C OOB TJ Turnov 12:34:00
2103255 Tadeáš Berka VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 12:38:00
2081385 Jakub Fibír FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:42:00
0 Vakant 808 Vakant 12:46:00
H10L
1.60 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115009 Lukáš Posolda SJC1100 C Sportcentrum Jičín 11:14:00
2120625 Pavel Jakubský 3IZ1100 3iZ 11:17:00
887165 Marek Gregor CTB0901 C SK OB Chotěboř 11:20:00
2120646 Filip Jakubský 3IZ1300 3iZ 11:23:00
0 Matěj Krejčí TUR0910 C OOB TJ Turnov 11:26:00
2115002 Matěj Pešek SJC1002 C Sportcentrum Jičín 11:29:00
428206 Jakub Jiroutek LLI0902 C TJ Loko Liberec 11:32:00
4663 Jáchym Horáček VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 11:35:00
2127892 Lukáš Kocman BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
4402233 Vojtěch Hrdlička VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
1403060 František Lamač TUR0901 C OOB TJ Turnov 11:44:00
1424648 Max Beneš VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
7111317 Vítek Lamač BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:50:00
7981 Eda Matějů VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 11:53:00
4428 Vojtěch Vaňourek BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
9914 Jáchym Ticháček SJC1004 C Sportcentrum Jičín 11:59:00
49964 Zurynek Tomáš EKP1100 C VŠTJ Ekonom Praha 12:02:00
4616801 Matyáš Louda TUR0912 C OOB TJ Turnov 12:05:00
0 Jan Hrůzek 5GZ0000 Šenováci 12:08:00
2092397 Janek Kruliš VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 12:11:00
8277 Matěj Janata DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 12:14:00
2113385 Kryštof Bureš VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 12:17:00
4616807 Dany Bégoc TUR1011 C OOB TJ Turnov 12:20:00
H12
1.80 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4379 Vít Göttlich BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 10:32:00
0 Josef Lukeš 1EC0000 Outdoor PRG 10:35:00
2078463 Ctibor Podrábský VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 10:38:00
7208072 Kryštof Patka BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
2078487 Lukáš Červinka 76 OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:44:00
4434 Jakub Zeman BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 10:47:00
1403065 Tomáš Drahoňovský TUR0701 B OOB TJ Turnov 10:50:00
2113075 Erik Heczko VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 10:53:00
7531975 Adam Studničný BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 10:56:00
8190207 Jakub Ticháček SJC0704 B Sportcentrum Jičín 10:59:00
2021850 Josef Mencl VSP0602 C USK Praha 11:02:00
7210309 Štěpán Hejna LLI0602 C TJ Loko Liberec 11:05:00
7208204 Philip Riby LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:08:00
2092428 Tomáš Polák CHA0801 C OK Chrastava 11:11:00
2111722 David Bureš VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 11:14:00
14290015 Jan Mizera TUR0707 C OOB TJ Turnov 11:17:00
5179 Daniel Krupka CHA0703 C OK Chrastava 11:20:00
2108913 Vojtěch Mertlík TUR0704 C OOB TJ Turnov 11:23:00
2053559 Hynek Řehoř TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:26:00
8468 Vojtěch Bogar BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 11:29:00
1403058 Richard Šálek TUR0702 C OOB TJ Turnov 11:32:00
2129243 Tomáš Vávra BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 11:35:00
2111788 Josef Havlík TJN0734 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:38:00
1403051 Antonín Vřešťál TUR0604 C OOB TJ Turnov 11:41:00
8662746 Jan Zurynek TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
2104596 Marek Matouš JEN0602 C OB Jenišovice 11:47:00
2126343 Jan Hyxa VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 11:50:00
2111785 Jaromír Jakubík TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:53:00
4378 Ondřej Vacek BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
2111789 Jan Machačný TJN0735 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59:00
4214 Ondřej Miklas VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 12:02:00
0 Prokop Tomášek 714 SOK TJ Turnov 12:05:00
438039 Jan Dolejší STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 12:08:00
0 Václav Veselý 716 SOK TJ Turnov 12:11:00
2096119 Lukáš Vaňura TJN0732 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:14:00
420454 Vojtěch Šimek LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:17:00
H14
2.80 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Viktor Halač 1EC0500 Outdoor PRG 11:11:00
8020 Petr Heřmánek TUR0500 B OOB TJ Turnov 11:14:00
0 František Lukeš 1EC0001 Outdoor PRG 11:17:00
2088216 Marek Maškarinec VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 11:20:00
8662692 Ondřej Mastník TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
420453 Leopold Haslinger LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:26:00
2078466 Jakub Hruška TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:29:00
2095974 Karel Březina CHA0605 B OK Chrastava 11:32:00
8662716 Filip Mairich TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:35:00
2126359 Štěpán Bičík TUV0405 C SOK TJ Turnov 11:38:00
8662693 Martin Dejnožka TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
446338 Matěj Mašek BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 11:44:00
8662743 Albert Míka TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
2060291 Hugo Hoetzel JEN0503 B OB Jenišovice 11:50:00
2103725 Jan Pitra TJN0505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:53:00
2129241 Jakub Veselý BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
2059763 Filip Kučera CHA0501 B OK Chrastava 11:59:00
2021829 Vilém Štrait VSP0701 B USK Praha 12:02:00
2129237 Ondřej Čapek BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 12:05:00
2106748 David Houžvička TUR0501 C OOB TJ Turnov 12:08:00
4402229 František Zápotocký VLI0500 C Slavia Liberec orienteering 12:11:00
8659408 Jan Pokorný TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:14:00
2112779 Martin Šašek LLI0501 C TJ Loko Liberec 12:17:00
2070823 Jan Pěnička TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:20:00
4360 Slávek Janoušek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 12:23:00
H16
3.00 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7055011 Hynek Hejna LLI0300 C TJ Loko Liberec 11:13:00
2067345 Jakub Žukov TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:16:00
2032107 Dominik Průša VSP0406 A USK Praha 11:19:00
2801020 Daniel Novák RUM0301 C ZOOB Rumburk 11:22:00
2108912 Jakub Mertlík TUR0307 C OOB TJ Turnov 11:25:00
2049595 Vojtěch Matyáš CHA0202 B OK Chrastava 11:28:00
8657096 Petr Synek DOK0200 A OK Doksy 11:31:00
2108873 Jan Mencl JEN0201 C OB Jenišovice 11:34:00
2088197 Štěpán Maškarinec VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 11:37:00
7202871 Matyáš Jirka ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 11:40:00
8662740 Vojta Řehoř TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
436449 Štěpán Danko CHA0301 C OK Chrastava 11:46:00
2070855 Vojtěch Romaniuk TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:49:00
601169 Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 11:52:00
2069079 Tomáš Pěnička TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 11:58:00
9101104 Jakub Peterka LLI0404 A TJ Loko Liberec 12:01:00
8164 Štěpán Krupka CHA0201 C OK Chrastava 12:04:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 12:07:00
H18
3.50 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
888634 Jakub Meduna DOK0000 C OK Doksy 11:38:00
7207878 Michal Kubec DOK0103 C OK Doksy 11:44:00
H21K
3.50 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2118472 Jan Novák VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 10:32:00
2085627 Adam Kadečka JEN9601 C OB Jenišovice 10:35:00
2096242 Jaroslav Farář VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:38:00
53502 Ondřej Smolka TJP9401 C TJ Sokol Troja 10:41:00
2124802 Josef Maděra VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 10:44:00
896978 Vojtěch Hájek TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:47:00
8398 Vladimír Ledecký BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 10:50:00
51811 Zdeněk Kubíček 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 10:53:00
9102087 Martin Posselt TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
2103747 Luboš Král 74C8401 NER 10:59:00
2067343 Michal Žukov TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:02:00
H21L
4.80 km, 25 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51929 Martin Tichý SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
8644492 Jan Šedivý PGP8409 E SK Praga 10:32:00
8656670 Martin Vlček TUR8702 C OOB TJ Turnov 10:34:00
515067 Tomáš Fibír FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:36:00
8290987 Jan Beneš SJC8703 C Sportcentrum Jičín 10:38:00
2045215 Matěj Mašata PHK9601 C OK 99 Hradec Králové 10:40:00
8659419 Vojtěch Dejnožka TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:42:00
515050 Roman Mašata PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 10:44:00
681612 Vítek Pospíšil PGP6803 C SK Praga 10:46:00
2043604 Jakub Vodrážka VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 10:48:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 10:50:00
8660911 Matěj Tkáč TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
2060290 Vojtěch Zabořil TUR0110 B OOB TJ Turnov 10:54:00
515503 Vojtěch Peterka LLI7502 C TJ Loko Liberec 10:56:00
7780 Ondřej Zabořil JEN0401 B OB Jenišovice 10:58:00
1302790 Jakub Škoda VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 11:00:00
8662323 Jakub Bílý LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:02:00
2070852 Jan Čechlovský CHA9300 C OK Chrastava 11:04:00
682645 Jiří Šedivý EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 11:06:00
8008014 Jan Palas SJC8507 C Sportcentrum Jičín 11:08:00
8656588 Jindřich Kořínek TUR8406 C OOB TJ Turnov 11:10:00
553437 Michal Průša VSP7310 C USK Praha 11:12:00
8040808 Štěpán Holas SJC8702 C Sportcentrum Jičín 11:14:00
51650 Jan Kučera VSP7302 C USK Praha 11:16:00
8655377 Mikuláš Jirka STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 11:18:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:20:00
8659385 Ondřej Lesák TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:22:00
8655411 Kryštof Hájek TUR0212 A OOB TJ Turnov 11:24:00
9201066 Přemek Škoda VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
8656594 Aleš Drahoňovský TUR7201 C OOB TJ Turnov 11:28:00
2058471 Marek Šesták VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 11:30:00
995876 Honza Svoboda SMR7901 C SNS Smržovka 11:32:00
2801027 Petr Kadavý CHA7800 C OK Chrastava 11:34:00
232645 David Pustai TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
920696 Martin Janda DOB8002 C KOB Dobruška 11:38:00
887154 Michal Matějů VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
1969696 Tomáš Kobr TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42:00
9005174 Manfred Hickethier VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 11:44:00
8205000 Tomáš Hanzl SJC8205 C Sportcentrum Jičín 11:46:00
8662293 Martin Klein LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:48:00
995821 Pavel Hradec TUR8801 E OOB TJ Turnov 11:50:00
8972 Jiří Cupák VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:52:00
886300 Kryštof Bogar BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 11:54:00
500290 Michal Horáček VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 11:56:00
7210306 Jiří Ptáček SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:58:00
8651739 Matouš Fürst LLI9603 R TJ Loko Liberec 12:00:00
889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:02:00
7092626 Martin Luštický TUR8700 C OOB TJ Turnov 12:04:00
515133 Petr Lepšík SJC8203 C Sportcentrum Jičín 12:06:00
2102802 Gabriel Szenczi VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 12:08:00
8086808 Daniel Wolf TUR9100 C OOB TJ Turnov 12:10:00
7702000 Vlastimil Polák VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:12:00
515048 Ondřej Holas TUR8501 C OOB TJ Turnov 12:14:00
2121756 Martin Gregor CTB7701 C SK OB Chotěboř 12:16:00
9983 Jakub Šmejc SJC9401 C Sportcentrum Jičín 12:18:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 12:20:00
H35
3.50 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8554 Jakub Kašše 51Z8000 HO Jurije Gagarina 11:08:00
7700075 Pavel Pachner CHA7501 C OK Chrastava 11:11:00
4189 Luděk Šašek SOB6901 C SOBSA 11:14:00
7201775 Jaroslav Polák CHA7500 C OK Chrastava 11:17:00
1418761 Jan Kučerka LIT8002 C KOB Litvínov 11:20:00
2070857 Vojtěch Tomanica CHA7601 C OK Chrastava 11:23:00
8655487 David Nehasil BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 11:26:00
7090873 Jaromír Kejval SJC7300 C Sportcentrum Jičín 11:29:00
2017664 Ruda Kutlvašr VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:32:00
H40
3.50 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032180 Roman Puš STH7501 C SK Studenec 10:31:00
0 Zdeněk Lukeš 1EC7400 Outdoor PRG 10:33:00
8472 Petr Spejchal BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
2120650 Petr Novák RUM7401 C ZOOB Rumburk 10:37:00
52179 Ondřej Lisý VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
2095960 Jan Březina CHA7604 C OK Chrastava 10:41:00
2118489 Martin Feřt VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
2032176 Jan Balogh TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
2080992 Stanislav Vilém VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 10:47:00
416120 Tomáš Novotný TUR7405 C OOB TJ Turnov 10:49:00
2080914 Zdeněk Peteráč VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 10:51:00
7207489 Miroslav Patka BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
2084441 Jan Štěrba CHA7606 C OK Chrastava 10:55:00
2053516 Marcel Šmol DOK7300 C OK Doksy 10:57:00
2059767 Libor Matyáš CHA7603 C OK Chrastava 10:59:00
8415 Tomáš Koudelka BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
2058477 Vladimír Ekert VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
51542 Jiří Sucharda BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 11:05:00
888630 Tomáš Poloprutský VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 11:07:00
8479 Jindřich Kocman BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 11:09:00
410393 Martin Štrait VSP7602 C USK Praha 11:11:00
2115004 Stanislav Pleva SJC7601 C Sportcentrum Jičín 11:13:00
51124 Michal Heřmánek TUR7702 C OOB TJ Turnov 11:15:00
2113362 Michal Bureš VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 11:17:00
436410 Tomáš Danko CHA7200 C OK Chrastava 11:19:00
8255 Zdeněk Zuzánek TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:21:00
8243 Libor Hrůzek 5GZ7400 Šenováci 11:23:00
7300183 Jan Štembera TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
7203467 Tomáš Chrást STH7401 C SK Studenec 11:27:00
7701 Ondřej Jakubský 3IZ7700 3iZ 11:29:00
7200371 Antonín Synek DOK7800 C OK Doksy 11:31:00
H45
3.00 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682678 Stanislav Hejna LLI6900 C TJ Loko Liberec 11:07:00
262914 Pavel Martinec LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:10:00
8294 Libor Žukov VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
2124783 Oldřich Šimek STH7101 C SK Studenec 11:16:00
2103248 Filip Vambera TUR7305 C OOB TJ Turnov 11:19:00
8662345 Michal Žejdlík LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:22:00
2078471 Aleš Ulman TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
8536 Jan Svoboda BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 11:28:00
2056295 Jaroslav Tuma SJC7305 C Sportcentrum Jičín 11:31:00
2095964 Robert Lipenský CHA7201 C OK Chrastava 11:34:00
2088185 Petr Maškarinec VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 11:37:00
7208220 Jan Kruschina LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:40:00
8657098 Aleš Fürst LLI6801 C TJ Loko Liberec 11:43:00
2078489 Jiří Červinka VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:46:00
8662701 Dušan Novotný TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:49:00
8521 Martin Machara BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
4622374 ivan sykorka 84S7200 Akademik TU Košice 11:55:00
9702 Mojmír Zemánek 8UC7100 Neregistr. 11:58:00
51279 Petr Bílý LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:01:00
7205031 Jan Vřešťál TUR7301 C OOB TJ Turnov 12:04:00
7200337 Petr Pavel LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:07:00
7007007 Petr Štěpán LDC7301 C KOB Děčín 12:10:00
1958242 Miloslav Průcha BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 12:13:00
2084431 Vítězslav Houda CHA7300 C OK Chrastava 12:16:00
51225 Jindřich Houžvička TUR6912 C OOB TJ Turnov 12:19:00
301186 Petr Kruliš VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 12:22:00
682114 Luboš Bruner LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:25:00
8408 Martin Waldhauser BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 12:28:00
2090861 Jan Tomandl 5IX7001 NOK HoRa 12:31:00
411613 Martin Mencl JEN7301 C OB Jenišovice 12:34:00
8068 Jaroslav Lamač TUR7203 C OOB TJ Turnov 12:37:00
7781 Michal Zabořil JEN7101 C OB Jenišovice 12:40:00
2059729 Jiří Řehoř TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:43:00
301152 Pavel Řezáč VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 12:46:00
7200322 Bohuslav Würz LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:49:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 12:52:00
H50
2.90 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133888 Jaroslav Halač 1EC6700 Outdoor PRG 12:24:00
435220 Petr Vlček LDC6401 C KOB Děčín 12:27:00
232643 Josef Pustai TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:30:00
7300206 Ladislav Hovorka LDC6802 C KOB Děčín 12:33:00
416839 Jan Picek TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:36:00
8490 Boris Doškář BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 12:39:00
411582 Zdeněk Míka TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:42:00
1416365 Pavel Kubec STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 12:45:00
2017687 Jiří Žucha TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:48:00
2113100 Pavel Vydra PEN6200 C OK RECO Sport 12:51:00
438038 Jaroslav Hanč VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:54:00
515014 Leoš Bogar BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 12:57:00
232256 Martin Posselt TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:00:00
H55
2.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060231 Libor Pěnička TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:16:00
2020717 Miroslav Šimek LME6300 C SK Los Mělník 11:19:00
995805 Pavel Dikoš BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 11:22:00
7717 Miloslav Albrecht SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:25:00
8214 Vlastimil Hudský TUR5100 C OOB TJ Turnov 11:28:00
7762 Zdeněk Kořínek PEN6201 C OK RECO Sport 11:31:00
2067342 Hynek Mareš TUR6100 C OOB TJ Turnov 11:34:00
8176 Miroslav Kavalek CHA6300 C OK Chrastava 11:37:00
682108 Jiří Švarc TUR6204 C OOB TJ Turnov 11:40:00
H60
2.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8220 Jiří Konopáč TUR5803 C OOB TJ Turnov 11:44:00
7208240 Miloš Eiselt LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:50:00
1426021 Rudolf Kaška CHA5500 C OK Chrastava 11:56:00
2121004 Zdeněk Vokuš TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:02:00
51231 Milan Pavlík CHA5400 C OK Chrastava 12:08:00
9907 Josef Beneš SJC5801 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
206496 Jiří Jirka ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 12:20:00
H65
2.70 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8296 Libor Bednařík VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 10:31:00
336709 Miroslav Jedlička JEN5301 C OB Jenišovice 10:34:00
361986 Petr Karmazín VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 10:37:00
411580 Jiří Kadečka JEN5002 C OB Jenišovice 10:40:00
2060202 Míla Lukavec TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:43:00
253372 Ladislav Ježek VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 10:46:00
51816 Jindřich Jakubec TUR4801 C OOB TJ Turnov 10:49:00
7777 Jiří Richtr JEN5001 C OB Jenišovice 10:52:00
8533 Jaroslav Švihovský BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 10:55:00
8444519 Tomáš Babický RUM5001 C ZOOB Rumburk 10:58:00
8332 Robert Juřina FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:01:00
446348 Alexej Šikola LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11:04:00
8199 Milan Ševčík CHA5003 C OK Chrastava 11:07:00
7778 Miroslav Bárta JEN5201 C OB Jenišovice 11:10:00
H70
2.00 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7741 Luboš Matoušek LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11:24:00
8153 Radim Smetana CHA4700 C OK Chrastava 11:30:00
682613 Jiří Nejezchleba KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 11:36:00
51213 Jan Kraus LLI4501 C TJ Loko Liberec 11:42:00
H75
1.80 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
513800 Karel Maceček VLI4100 C Slavia Liberec orienteering 11:55:00
9005137 Jan Mikulecký PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 11:58:00
205614 František Novotný PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 12:01:00
51815 Eduard Folprecht TUR4301 C OOB TJ Turnov 12:04:00
51743 Josef Dohnal VSP4300 C USK Praha 12:07:00
2090863 Zdeněk Úlehla BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 12:10:00
52900 Pavel Petrželka TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:13:00
2090839 Jaroslav Křtěnský BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 12:16:00
8338383 Jaroslav Havlík SJC3601 C Sportcentrum Jičín 12:19:00
434577 Jan Picek TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:22:00
HDR
1.60 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9000 Vlastimil Polák VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
331655 Gabriela Poláková VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
4408037 Denisa Dušková TJNXXX1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
206476 Marta Kutlvašrová VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
2118498 Šárka Šimková LME1150 C SK Los Mělník 01:00:00
2118504 Přemysl Šimek LME1400 SK Los Mělník 01:00:00
2019214 Vozková Veronika 710 Matoušková 01:00:00
2096245 Schmidtová Evička VRL1251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
0 Schmidt Erik 726 OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
4408044 Lukáš Halík 732 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 01:00:00
0 Bělecký Jan 734 Kalinová 01:00:00
4408042 Rolný Jakub 739 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 01:00:00
0 Vakant 779 01:00:00
0 Vakant 780 01:00:00
0 Vakant 781 01:00:00
0 Vakant 782 01:00:00
0 Vakant 783 01:00:00
0 Vakant 784 01:00:00
0 Vakant 785 01:00:00
0 Vakant 786 01:00:00
0 Vakant 787 01:00:00
0 Vakant 788 01:00:00
0 Vakant 789 01:00:00
0 Vakant 790 01:00:00
0 Vakant 791 01:00:00
0 Vakant 792 01:00:00
0 Vakant 793 01:00:00
0 Vakant 794 01:00:00
0 Vakant 795 01:00:00
0 Vakant 796 01:00:00
0 Vakant 797 01:00:00
0 Vakant 798 01:00:00
0 Vakant 799 01:00:00
0 Vakant 800 01:00:00
0 Vakant 801 01:00:00
0 Vakant 802 01:00:00
51663 Magdalena Gregorová CTB1151 C SK OB Chotěboř 01:00:00
231522 Klára Kvapilová TUV1199 C SOK TJ Turnov 01:00:00
4402220 Josef Sázavský VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
52330 Tomáš Palas SJC1501 Sportcentrum Jičín 01:00:00
428281 Josef Gottstein LLI1300 C TJ Loko Liberec 01:00:00
2112774 Sára Kutková JEN1351 C OB Jenišovice 01:00:00
4616805 Simona Slámová TUR1257 C OOB TJ Turnov 01:00:00
4406051 Alice Horodyská TUR1151 C OOB TJ Turnov 01:00:00
4406052 Lucie Horodyská TUR1150 C OOB TJ Turnov 01:00:00
1403059 Kateřina Heřmánková TUR1152 C OOB TJ Turnov 01:00:00
2090845 Vojtěch Votava VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
8118 Adéla Kučerková STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 01:00:00
49984 Radek Kučerka STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 01:00:00
1000 Vít Růžička TUR1000 C OOB TJ Turnov 01:00:00
4402230 Adéla Kolářová VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
4411239 Vojtěch Kolář VLI1205 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
2106722 Nina Neyrinck VSP1350 C USK Praha 01:00:00
2120061 Karolína Válková TUV0951 C SOK TJ Turnov 01:00:00
0 Matyáš Lazar TUV1000 C SOK TJ Turnov 01:00:00
0 Sára Procházková TUV1250 C SOK TJ Turnov 01:00:00
0 Emily Gibbons TUV0955 C SOK TJ Turnov 01:00:00
0 Nela Lazarová TUV1251 C SOK TJ Turnov 01:00:00
0 Matěj Bořkovec 12X1200 Neregistrovaní - MB 01:00:00
4402224 Eliška Kubešová VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
0 Jakub Kašše 51Z1100 HO Jurije Gagarina 01:00:00
0 Matěj Kašše 51Z1300 HO Jurije Gagarina 01:00:00
4616795 Petr Horodyský TUR1212 C OOB TJ Turnov 01:00:00
7927 Josef Matějů VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
4436 Ela Michálková BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 01:00:00
51238 František Zakouřil TUV1201 C SOK TJ Turnov 01:00:00
1403064 Jakub Drahoňovský TUR1006 C OOB TJ Turnov 01:00:00
4411235 Ella Týfová VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
P2
1.50 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8245050 Jitka Nedvídková RUM5151 ZOOB Rumburk 01:00:00
51218 Věra Petrová VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
2073662 Stanislav Hnídek 9XC5500 Neregistr 01:00:00
7207873 Thomas Riby LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 01:00:00
428203 Bohuslava Labská LLI6951 C TJ Loko Liberec 01:00:00
2084435 Jan Gomolák CHA0603 C OK Chrastava 01:00:00
2084437 Jan Gomolák CHA7605 C OK Chrastava 01:00:00
2084439 Robert Cihlář CHA6601 OK Chrastava 01:00:00
2056297 Jana Tumová SJC7452 C Sportcentrum Jičín 01:00:00
2111711 Josef Průša DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
0 Hana Průšová DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
411599 Tomáš Horáček JEN7700 C OB Jenišovice 01:00:00
2067921 Noel Neyrinck VSP7012 C USK Praha 01:00:00
52907 Miloš Dolejší STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 01:00:00
8159 Jiří Vokál CHA5001 C OK Chrastava 01:00:00
2112773 Hana Kutková JEN8050 C OB Jenišovice 01:00:00
7789 Jana Menclová JEN7556 C OB Jenišovice 01:00:00
682631 Petr Eichler KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 01:00:00
51381 Jan Eichler KAS9800 C KOB Kamenický Šenov 01:00:00
8519 Lucie Svobodová BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 01:00:00
4438 Šimon Jelínek BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 01:00:00
2088151 Hana Maškarincová VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
8627112 Jiří Vraný VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
0 Lenka Čabanová FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 01:00:00
2134265 Petra Čabanová FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 01:00:00
2127581 Štěpánka Šebelková VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
0 Klára Sládková VLI7852 Slavia Liberec orienteering 01:00:00
888638 Petra Drahoňovská TUR7455 C OOB TJ Turnov 01:00:00
53769 Petra Blažková TUR0650 C OOB TJ Turnov 01:00:00
2035701 Blanka Havlová TJN7850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
232512 Hynek Posselt TJN6200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
232627 Ivana Posseltová TJN6450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
2102560 Tereza Vokušová TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
2134280 Matoušková Petra 709 Matoušková 01:00:00
0 Schmidt Viktor 727 OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
0 Topol Milan 729 Topol 01:00:00
4408045 Marek Matěj 731 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 01:00:00
0 Kateřina Berchová 736 SK Los Mělník 01:00:00
0 Vakant 767 01:00:00
0 Vakant 768 01:00:00
0 Vakant 769 01:00:00
0 Vakant 770 01:00:00
0 Vakant 771 01:00:00
0 Vakant 772 01:00:00
0 Vakant 773 01:00:00
0 Vakant 774 01:00:00
0 Vakant 775 01:00:00
0 Vakant 776 01:00:00
0 Vakant 777 01:00:00
0 Vakant 778 01:00:00
T4
2.90 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336778 Petr Nosek DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
440404 Eliška Reisingerová DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
236061 Martina Nosek DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
440490 Jana Leníková DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
9101184 Helena Kosíková TUR6550 C OOB TJ Turnov 01:00:00
2113390 Roman Ježowicz 79X8000 Žižkovský tygři 01:00:00
4411245 Tereza Sázavská 62X7950 Neregistrovaní - VLI 01:00:00
2059759 Martin Vávra HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2035741 Petr Rücker HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
52277 Miloslav Mencl VSP6505 C USK Praha 01:00:00
52892 Andrea Loukotová HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2126370 Rostislav Peníška 4WZ8500 Adrop.cz 01:00:00
2111710 Josef Průša DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 01:00:00
2127893 Marcela Kubínová HOR7550 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2113495 Petr Čihák HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2104603 Jan Čihák HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 01:00:00
682110 Lenka Švarcová TUR6457 C OOB TJ Turnov 01:00:00
8659404 Jan Rücker HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2025352 Šárka Rückerová HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2053546 Mikuláš Karban HOR0301 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
0 Jan Bořkovec 12X8100 Neregistrovaní - MB 01:00:00
52760 Adéla Kašparová VSP9850 B USK Praha 01:00:00
9693 Anna Zemánková 8UC9950 Neregistr. 01:00:00
7300085 Vít Vaňura HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2078472 Marcela Vaňurová HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2087718 Tomáš Vaňura HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
886815 Ivan Svoboda SMR6200 SNS Smržovka 01:00:00
2120063 Jitka Feřtová VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
2108890 Vanda Vávrová HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 01:00:00
52275 Marek Škorpil HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2078473 Martin Vávra HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2011900 Martin Škorpil HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
51227 Jan Šebelka VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 01:00:00
2126355 Jan Kubín HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
9491 David Bláha 6KC9500 Neregistrovaný 01:00:00
2085591 Petr Jakubík TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
2102559 Adéla Loukotová HOR0150 C TJ Jiskra Hořice 01:00:00
2102701 Jan Zurynek EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 01:00:00
8975 Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:00:00
2056301 Petr Horák TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 01:00:00
2102788 Berka Michal 733 SPORTICUS team 01:00:00
2113387 Tereza Mandáková LME0452 C SK Los Mělník 01:00:00
2116474 Kvášovský Jakub 738 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 01:00:00
0 Vakant 740 01:00:00
0 Vakant 741 01:00:00
0 Vakant 742 01:00:00
0 Vakant 743 01:00:00
0 Vakant 744 01:00:00
0 Vakant 745 01:00:00
0 Vakant 746 01:00:00
0 Vakant 747 01:00:00
0 Vakant 748 01:00:00
0 Vakant 749 01:00:00
0 Vakant 750 01:00:00
0 Vakant 751 01:00:00
0 Vakant 752 01:00:00
0 Vakant 753 01:00:00
0 Vakant 754 01:00:00
0 Vakant 755 01:00:00
0 Vakant 756 01:00:00
0 Vakant 757 01:00:00
0 Vakant 758 01:00:00
0 Vakant 759 01:00:00
0 Vakant 760 01:00:00
0 Vakant 761 01:00:00
0 Vakant 762 01:00:00
0 Vakant 763 01:00:00
0 Vakant 764 01:00:00
0 Vakant 765 01:00:00
0 Vakant 766 01:00:00