Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
10.11.2018
Místo konání:
Náměšť na Hané - zámek
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Švédská hradba, 1:10 000, stav říjen 2018
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Smékal David - R3
Stavitel tratí:
Kopecký David - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:00:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 11:02:00
2121889 Oklešťková Zuzana 3SX0950 ZŠ Těšetice 11:04:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:08:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:10:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
425437 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 11:16:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
2135192 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 11:20:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 11:24:00
2108889 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:26:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:28:00
426365 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 11:30:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:32:00
896972 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:34:00
502260 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 11:36:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:38:00
D12C
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2135185 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:11:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 11:13:00
2069084 Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 11:15:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 11:19:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 11:25:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 11:27:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:31:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 11:35:00
2125328 Treutnerová Natálie 3SX0751 ZŠ Těšetice 11:37:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:43:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:47:00
2127543 Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 11:49:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 11:51:00
2081351 Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 11:53:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 11:59:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
2133895 Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 12:07:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 12:09:00
D14C
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2053569 Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 11:12:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:14:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 11:16:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 11:26:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 11:28:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:32:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 11:34:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:36:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 11:38:00
2078581 Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 11:40:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
2019215 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 11:46:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 11:50:00
2045208 Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
51195 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 11:54:00
2102549 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:56:00
D16C
3.20 km, 70 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133916 Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 11:40:00
52722 Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 11:44:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:46:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 11:48:00
0 Střídová Adéla UOL SOB Olomouc 11:52:00
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 11:56:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 11:58:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 12:00:00
D18C
3.90 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446425 Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
224900 Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 11:37:00
D21C
5.00 km, 125 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 11:01:00
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 11:03:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 11:07:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 11:11:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 11:13:00
52416 Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 11:15:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:17:00
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
2121006 Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:21:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 11:23:00
2092370 Hornová Lenka 4EX9150 SKIVELO Olomouc 11:25:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 11:29:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 11:31:00
2129212 Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 11:33:00
2067389 Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:35:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 11:37:00
2073659 Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 11:39:00
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 11:41:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 11:45:00
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 11:53:00
515412 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:55:00
8662330 Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 11:57:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 11:59:00
D35C
3.90 km, 100 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2069071 Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 11:10:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:14:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:16:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:18:00
49386 Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 11:20:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:22:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:26:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 11:30:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 11:34:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 11:36:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:40:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:44:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 11:46:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 11:48:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 11:52:00
2116450 Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 11:56:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:00:00
8662347 Šuterová Kateřina 7FC8350 Atletika Polička 12:02:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 12:04:00
52485 Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 12:06:00
D45C
3.50 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 11:01:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:03:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:05:00
421852 Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 11:07:00
2102820 Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice 11:09:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:11:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 11:13:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 11:15:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:17:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:19:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 11:21:00
361997 Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 11:23:00
2119204 Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 11:25:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:29:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:31:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 11:35:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 11:39:00
2027210 Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 11:41:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:43:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 11:45:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:47:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 11:49:00
D55C
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 11:02:00
2103245 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:04:00
2045209 Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 11:06:00
2021856 Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 11:08:00
307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 11:10:00
2020711 Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 11:12:00
2080971 Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 11:14:00
207823 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 11:16:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:20:00
D65C
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 11:15:00
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 11:17:00
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:19:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:23:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:25:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 11:27:00
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:31:00
8882 Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava 11:33:00
H10C
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2051491 Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 11:48:00
0 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 11:50:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:52:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:54:00
682345 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 11:56:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:58:00
2135162 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 12:02:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 12:06:00
2125324 Vittorio Martin 3SX0800 ZŠ Těšetice 12:08:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
352342 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 12:12:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
52720 Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 12:16:00
0 Koutný Ondřej JPV Oddíl OS SK Prostějov 12:18:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 12:20:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:22:00
7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:24:00
2102814 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 12:26:00
0 Král Ondřej ASU0746 C Magnus Orienteering 12:28:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:30:00
681869 Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 12:32:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:34:00
H12C
2.10 km, 35 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2131187 Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 11:20:00
2111798 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 11:24:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:26:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 11:30:00
2104587 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 11:34:00
2125332 Navrátil Adam 3SX0601 ZŠ Těšetice 11:36:00
2056308 Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 11:40:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
8835 Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 11:44:00
7210090 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 11:48:00
0 Grünwald Martin SBK KOB START Blansko 11:50:00
52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 11:52:00
2133901 Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 11:54:00
2127603 Pouč Michal 3SX0602 ZŠ Těšetice 11:56:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 11:58:00
51527 Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 12:00:00
H14C
2.80 km, 65 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232194 Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:30:00
2088729 Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 11:32:00
416716 Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 11:34:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 11:36:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:40:00
2056285 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
52453 Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 11:44:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
2115721 Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 11:48:00
682687 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 11:50:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 11:52:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 11:54:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 12:06:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 12:08:00
52488 Karásek Luboš PLU TJ SOKOL Plumlov 12:10:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 12:12:00
H16C
3.90 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 11:01:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:03:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 11:05:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 11:07:00
0 Mach Šimon UOL SOB Olomouc 11:11:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
8662428 Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:19:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 11:21:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 11:23:00
H18C
5.00 km, 125 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 12:01:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:03:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 12:05:00
2067336 Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
H21C
6.00 km, 145 m, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:00:00
2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:02:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 11:04:00
2017682 Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:06:00
8656547 Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 11:08:00
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 11:10:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 11:14:00
7210862 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 11:16:00
9201846 Mikuš Oldřich 2VC8200 OMPM 11:18:00
8660449 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 11:22:00
234582 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 11:26:00
52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 11:28:00
8662682 Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:30:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 11:32:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:34:00
7207868 Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 11:36:00
232019 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 11:38:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 11:40:00
8655377 Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
0 Šunda Marek 9QC9200 Neregistrovaní - Šunda 11:44:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:46:00
2067992 Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 11:48:00
995892 Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 11:52:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:54:00
2129248 Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 12:00:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 12:02:00
920681 Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 12:06:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 12:08:00
49304 Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 12:10:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 12:16:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 12:18:00
2045216 Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 12:20:00
52430 Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 12:24:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 12:26:00
52862 Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 12:28:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:30:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:32:00
682377 Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:34:00
800320 Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 12:36:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 12:40:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 12:42:00
889316 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 12:44:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 12:46:00
H35C
5.20 km, 150 m, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232258 Grünwald Martin SBK7903 C KOB START Blansko 11:01:00
1004660 Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 11:03:00
51936 Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 11:05:00
51903 Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 11:09:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:11:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 11:13:00
52740 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:21:00
7260019 Fráňa Martin 6XC7800 Horka nad Moravou 11:23:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:25:00
1420762 Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:27:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:29:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:33:00
1301900 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 11:35:00
2116484 Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 11:37:00
2073733 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 11:39:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 11:41:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
2096268 Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 11:45:00
416715 Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 11:47:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 11:49:00
53372 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 11:51:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 11:55:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:57:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:59:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 12:03:00
H45C
4.70 km, 115 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
500581 Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 11:00:00
2092384 Kraus Martin 61Z7100 KOB RA 11:02:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:04:00
2045205 Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 11:06:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 11:10:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
52344 Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:14:00
2083412 Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 11:16:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:18:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 11:20:00
2102813 Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 11:22:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 11:24:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:30:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 11:32:00
49350 Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 11:34:00
0 Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 11:36:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 11:40:00
2080967 Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:44:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:46:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 11:48:00
2083362 Semerád Jan KON9411 KOB Konice 11:50:00
2127600 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 11:52:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:54:00
2023805 Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 11:58:00
0 Koutný Pavel JPV Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
436923 Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:02:00
52725 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 12:04:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:06:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 12:08:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 12:12:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 12:14:00
2092403 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 12:18:00
920658 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 12:20:00
H55C
3.70 km, 100 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:21:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 11:23:00
206457 Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:25:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:27:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:31:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 11:35:00
1962624 Moser Zdeněk SKM6200 C KOB Směr Kroměříž 11:39:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 11:43:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 11:45:00
434592 Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 11:49:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 11:51:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 11:53:00
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 11:55:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 11:57:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 11:59:00
51520 Čech Přemysl 3GC5900 Neregistrovaní - ZOO 12:01:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 12:03:00
886293 Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
0 Albert František NNN Neregistrovaní 12:07:00
H65C
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:26:00
2102554 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:30:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 11:32:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 11:34:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:36:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 11:38:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 11:40:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 11:44:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 11:46:00
320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 11:48:00
2056277 Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 11:50:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:52:00
53420 Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 11:54:00
51950 Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:56:00
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 11:58:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 12:00:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 12:02:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:04:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:06:00
7209463 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 12:10:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 12:12:00
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 12:14:00
H70C
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:31:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:35:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 11:37:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:39:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:43:00
HD10N
1.70 km, 35 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:21:00
53681 Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 11:25:00
2116467 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 11:27:00
2127575 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:29:00
2020738 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 11:31:00
52484 Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 11:33:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
52482 Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 11:37:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:39:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:41:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:43:00
2051531 Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 11:47:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:51:00
2127594 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:55:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:59:00
2115725 Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 12:01:00
HDR
1.70 km, 35 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Šutera Josef 7FC Atletika Polička 11:00:00
0 Grünwald Vít SBK KOB START Blansko 11:00:00
0 Horáková Martina NNN Neregistrovaní 11:00:00
421859 Petřivalská Eliška NNN Neregistrovaní 11:00:00
1700082 Petřivalská Anežka NNN Neregistrovaní 11:00:00
0 Nantlová Štěpánka NNN Neregistrovaní 11:00:00
0 Michkovi NNN Neregistrovaní 11:00:00
224897 Hrachovina Petr SSU SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Novotná Klára PLU TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
446435 Fráňová Anežka 6XC1150 Horka nad Moravou 11:00:00
361996 Konečný Šimon KONXXXX KOB Konice 11:00:00
2087695 Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
410337 Otrusinová Ivana JPV8687 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2102682 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102683 Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
811213 Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 11:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 11:00:00
51198 Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 11:00:00
51199 Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Veselá Klára UOL0950 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Zatloukal Vojtěch STE0908 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2075677 Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2125334 Pechová Lucie 3SX0752 ZŠ Těšetice 11:00:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:00:00
2049585 Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52592 Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 11:00:00
2122263 Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Šutera Matěj 7FC Atletika Polička 11:00:00
2121010 Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 11:00:00
416090 Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 11:00:00
2111741 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 11:00:00
301571 Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
P
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Kolomazník Vojta UOL SOB Olomouc 11:00:00
7204981 Kolář Josef NNN Neregistrovaní 11:00:00
0 Hanák Šimon NNN Neregistrovaní 11:00:00
52563 Hrachovina Patrik SSU SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Možná Veronika UOL SOB Olomouc 11:00:00
0 Možný Milan UOL SOB Olomouc 11:00:00
0 Fráňa Petr 6XC5300 Horka nad Moravou 11:00:00
251023 Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
920679 Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 11:00:00
49364 Ratiborská Veronika JPV8077 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
8831 Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2127525 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102716 Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102717 Fajstlová Adéla PTE0152 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102715 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
0 Veselý Martin 1TX7400 35^3? OK, to je docela hodně... 11:00:00
2125314 Sojka Pavel 3SX7400 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125326 Sojková Monika 3SX0651 ZŠ Těšetice 11:00:00
2092405 Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2078582 Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2127591 Obranský Tomáš 3SX0401 ZŠ Těšetice 11:00:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:00:00
619094 Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 11:00:00
0 Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Podivinský Tomáš SCP OK Sparta Praha 11:00:00
2113084 Zifčák Robin 4HC7900 PSÍ TÝM 11:00:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 11:00:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 11:00:00
8656712 Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
421853 Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 11:00:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
426325 Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Kučera Martin STE7602 SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122260 Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2020742 Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 11:00:00
2020743 Podzimek Petr KON7629 KOB Konice 11:00:00
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 11:00:00
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 11:00:00
2088187 Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 11:00:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 11:00:00
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 11:00:00
426339 Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 11:00:00
4684 Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 11:00:00
0 Janeček Petr 2VD7300 CTB 11:00:00
8826 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
8885 Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 11:00:00
0 Podovinská Ivana SCP OK Sparta Praha 11:00:00
361946 Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Mikošová Tereza NNN Neregistrovaní 11:00:00