Startovka závodu: PZL - Nad údolím Kocáby

Klubová startovka

Datum:
07.01.2018
Místo konání:
Masečín
Pořadatel:
PGP - SK Praga
DCE - KOB Dobřichovice
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Antonín
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Procházka Antonín
Kluby:
BZP     DCE     DKL     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     KAM     KPY     KRL     KTA     LBE     LME     MFP     OKP     OLP     PGP     PHK     RIC     ROZ     SCP     SJC     SJP     SLA     SLP     STE     TAP     TJP     VBM     VSP     ZBP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260013 Králová Vanda BZP8750 C A 11:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7868 Mrázová Pavla DCE5550 D 11:15:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 D 11:15:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 D 11:15:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 D 11:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515065 Šemelík Petr DKL6901 C A 11:00:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C D 11:15:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 A 11:00:00
1394693 Semerád Antonín DKP9801 R A 11:00:00
515448 Illner Jakub DKP6601 A 11:00:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 A 11:00:00
1700077 Kaška Pavel DKP9301 B 11:05:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B C 11:10:00
231939 Illnerová Daniela DKP6651 C 11:10:00
1413714 Rambová Kamila DKP8655 C 11:10:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A C 11:10:00
2060251 Foglarová Naďa DKP6553 D 11:15:00
9180967 Sanna Roberto DKP6703 D 11:15:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 A D 11:15:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 D 11:15:00
7202892 Řada Richard DKP6701 D 11:15:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 D 11:15:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 A D 11:15:00
49892 Dudová Hana DKP5752 D 11:15:00
232646 Malačková Jana DKP6150 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C E (děti) 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207866 Novák Daniel DOK8700 A 11:00:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Doležal Jakub DOR0807 E (děti) 11:00:00
0 Doležalová Anna DOR0853 E (děti) 11:00:00
0 Dvořáková Alena DOR0854 E (děti) 11:00:00
0 Dvořáková Veronika DOR0554 E (děti) 11:00:00
2125345 Fialová Kateřina DOR0754 E (děti) 11:00:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 E (děti) 11:00:00
0 Gregor Kevin DOR1001 E (děti) 11:00:00
2050499 Hezká Adéla DOR1053 E (děti) 11:00:00
2111613 Hezká Tereza DOR0855 E (děti) 11:00:00
0 Hrdličková Anna DOR0955 E (děti) 11:00:00
2104709 Chmelíková Anežka DOR1050 E (děti) 11:00:00
0 Kašpar Adam DOR1101 E (děti) 11:00:00
2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 E (děti) 11:00:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 E (děti) 11:00:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 E (děti) 11:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 C 11:10:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C 11:10:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B C 11:10:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C 11:10:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B C 11:10:00
2104701 Tachezy Jan DOR0102 B C 11:10:00
232174 Bochenková Jana DOR6150 D 11:15:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR7653 D 11:15:00
236022 Foršt Jakub DOR7501 D 11:15:00
0 Gregor Tahmina DOR7552 D 11:15:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 D 11:15:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 D 11:15:00
0 Konopásková Martina DOR0252 D 11:15:00
2104704 Matys Jan DOR8001 D 11:15:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 D 11:15:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A D 11:15:00
2045314 Nentvichová Klára DOR9950 B D 11:15:00
2102702 Neubauerová Anna DOR0456 D 11:15:00
2045313 Nová Jana DOR7150 D 11:15:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 D 11:15:00
2111619 Šácha Václav DOR0410 D 11:15:00
2115079 Šáchová Magdalena DOR0659 D 11:15:00
2045304 Španěl Vojtěch DOR0407 D 11:15:00
2080904 Tachezy Ruth DOR6451 D 11:15:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204488 Bolehovský Pavel EKP7103 A 11:00:00
886298 Kabát Jan EKP6912 B 11:05:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 B 11:05:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 D 11:15:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1396842 Žáček Martin FSP6803 A 11:00:00
0 Skripnik Nikola FSP0600 B E (děti) 11:00:00
0 Vrba Matyáš FSP0706 E (děti) 11:00:00
0 Stará Barbora FSP0752 E (děti) 11:00:00
0 Skripnik Matouš FSP0800 E (děti) 11:00:00
0 Klepetko Adam FSP0601 E (děti) 11:00:00
0 Stará Žofie FSP0851 E (děti) 11:00:00
0 Stará Magdalena FSP1051 E (děti) 11:00:00
0 Günter Vincent FSP0701 E (děti) 11:00:00
0 Svobodová Adriana FSP0653 E (děti) 11:00:00
0 Svoboda Fabián FSP0708 E (děti) 11:00:00
515097 Borovička Milan FSP6104 D 11:15:00
887950 Skripniková Kateřina FSP8051 D 11:15:00
0 Starý Jan FSP7800 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51986 Náhlíková Erika HCE9750 D 11:15:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887640 Kettner Lukáš KAM9403 A 11:00:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 E (děti) 11:00:00
515444 Navrátil Boris KAM9203 A 11:00:00
7200333 Procházková Marie KAM9554 R B 11:05:00
7003009 Hlubučková Kristýna KAM9551 B 11:05:00
51565 Žemla Tomáš KAM7105 B 11:05:00
232409 Doležalová Monika KAM8851 B 11:05:00
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B C 11:10:00
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C 11:10:00
9005139 Jíra Tomáš KAM9802 A C 11:10:00
52118 Žemlová Eva KAM7550 C 11:10:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C 11:10:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B C 11:10:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C 11:10:00
2103786 Duda František KPY4600 D 11:15:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2090857 Kříž Matěj KRL0901 E (děti) 11:00:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C 11:10:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209464 Střelba Ondřej KTA7501 A 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2061860 Izák Pavel LME7102 sprint 11:00:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410727 Forst Albert MFP0901 E (děti) 11:00:00
49639 Nedbalová Magdalena MFP1053 E (děti) 11:00:00
515076 Kučera Petr MFP7602 A 11:00:00
515016 Suk Jiří MFP6401 B 11:05:00
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C 11:10:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 D 11:15:00
1418752 Forst Libor MFP6301 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52099 Valentová Helena OKP6550 C 11:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49500 John Vladimír OLP5502 C 11:10:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9418870 Flašar Jan PGP8610 R A 11:00:00
8644884 Navrátil Šimon PGP9702 R A 11:00:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 E (děti) 11:00:00
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 sprint 11:00:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 sprint 11:00:00
7201197 Sieglová Eliška PGP9954 A B 11:05:00
7201200 Janas Petr PGP7106 B 11:05:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B B 11:05:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 B 11:05:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 B 11:05:00
2108874 Kurz Matouš PGP8606 B 11:05:00
51568 Košárek Pavel PGP7107 B 11:05:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 B 11:05:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C 11:10:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C 11:10:00
2060249 Janas Petr PGP0200 B C 11:10:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C 11:10:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 D 11:15:00
2121096 Čtrnáct František PGP0401 B D 11:15:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 D 11:15:00
2099508 Střelba Antonín PGP0605 B D 11:15:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B D 11:15:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515050 Mašata Roman PHK7107 A 11:00:00
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C 11:10:00
207870 Mašata Metoděj PHK9905 C 11:10:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060262 Koten Pavel RIC7200 B 11:05:00
2060260 Kotenová Barbara RIC0452 D 11:15:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 D 11:15:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B E (děti) 11:00:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C 11:10:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C 11:10:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D 11:15:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 D 11:15:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
442853 Lohr Ivo SCP6801 A 11:00:00
7031575 Fujáček Jan SCP7506 A 11:00:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 B 11:05:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C 11:10:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C 11:10:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C 11:10:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C 11:10:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C 11:10:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C 11:10:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C 11:10:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C 11:10:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 D 11:15:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
897345 Fujáčková Ivana SJC8952 R C 11:10:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C C 11:10:00
361982 Srbová Libuše SJP6750 C C 11:10:00
361908 Srb Martin SJP5900 C C 11:10:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209351 Doubek Petr SLA7000 C 11:10:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B D 11:15:00
2056309 Husák Zdeněk SLA0201 D 11:15:00
426378 Husáková Petra SLA7452 D 11:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7111117 Fišer Jiří SLP8503 A 11:00:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202871 Jirka Mikuláš STE0000 A A 11:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7778511 Makovský Jakub TAP8511 A 11:00:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 B 11:05:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C 11:10:00
7778650 Slotová Jarmila TAP8650 D 11:15:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 D 11:15:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2075695 Junek Vladimír TJP8400 B 11:05:00
53514 Kraus Ota TJP5700 D 11:15:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53735 Hrouda Petr VBM6900 B 11:05:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
601169 Bolehovský Michal VSP0202 B A 11:00:00
886277 Šváb Jan VSP5801 A 11:00:00
682682 Němeček Jan VSP6201 B 11:05:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C 11:10:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 A C 11:10:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 D 11:15:00
51746 Městková Kateřina VSP7650 D 11:15:00
416121 Městka Václav VSP0600 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C 11:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206496 Jirka Matyáš ZPV0201 C 11:10:00
301599 Jirka Jiří ZPV5501 D 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 D 11:15:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
523000 Drnek Jáchym A 11:00
0 Ježková Viktorie E (děti) 11:00
0 Ježková Róza E (děti) 11:00
0 Kostlán Kryštof E (děti) 11:00
0 Svoboda Mirek C 11:10
2800365 Mička Aleš PZLX001 D 11:15
682644 Plašil Ondra 46C8200 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech A 11:00
410252 Urban Hynek 46C6801 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech A 11:00
2113513 Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice E (děti) 11:00
1400418 Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice D 11:15
2099493 Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice D 11:15
232892 Vaníček Tomáš 5WC6600 SK Líšná E (děti) 11:00
0 Vaníčková Eliška 5WC1150 SK Líšná E (děti) 11:00
232264 Suková Eva 6YC6400 Neregistrovaní D 11:15
0 Paulů Robert 8RC7300 BZP E (děti) 11:00
0 Fučík Martin 8RC8500 BZP A 11:00
2800296 Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty D 11:15
52928 Škara Vojtěch 78X9100 TJ Lokomotiva Praha B 11:05
0 Kopecký Kryštof 5RX9301 NNN D 11:15
0 Marek Štěpán 6IZ8000 SKI Roxor C 11:10
0 Němec Jakub 6IZ9900 SKI Roxor D 11:15