Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 4. kolo

Klubová startovka

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Pozlovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hančíková Michaela
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Barbora
Stavitel tratí:
Graubner Jan
Kluby:
15A     21A     39A     54A     SVR     XCR     22H     94P     ABR     BLI     BOR     CET     DKP     DMS     DOB     EKP     FSP     GIG     CHT     KNC     KVS     LBE     LCE     LPM     MFP     OKP     SBK     SBR     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     STB     TAP     TBM     TSU     TZL     UOL     VAM     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:04:00 64 Pölzelbauer Michael 15A7000 8120970 M40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:55:00 55 Rovensky Milan 21A7700 8301177 M40
11:01:00 61 Waldmann Brigitte 21A9751 2025486 W21E
11:20:00 80 Waldmann Andreas 21A9400 7777711 M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:20:00 20 Flachberger Jakob 39A9700 2010997 M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:26:00 26 Exler Florian 54A9200 8009792 M21E
10:44:00 44 Haselsberger Kevin 54A8900 8282003 M21E
11:13:00 73 Reiner Marina 54A9150 8282011 W21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:25:00 25 Maňásek Josef SVR7700 9200522 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 30 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C M21B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:25:00 85 Jankó Tamás 22H5800 8300958 M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:10:00 10 Sikorski Marcin 94P02XZ 1394742 M17
10:19:00 19 Hyla Damian 94P01XX 1394741 M17
10:28:00 28 Niebielski Bartosz 94P01XY 1409359 M17
10:34:00 34 Towarek Michal 94P03XY 2016965 M17
10:59:00 59 Marcinkiewicz Grzegorz 94P86XX 2034197 M21E
11:10:00 70 Kamiňska Anna 94P83XX 2016319 W21E
11:15:00 75 Nitsch Tomasz 94P00XX 8281200 M20
11:39:00 99 Jaroszek Jakub 94P98XX 7899987 M20
11:41:00 101 Nyga Julia 94P02XX 2021373 W17
11:47:00 107 Dammfeld Karolina 94P02XY 1394733 W17
11:53:00 113 Ogrodnik Magdalena 94P03XX 1392590 W17
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Žák Jakub ABR0606 920687 C WM11
10:00:00 00 Jašek Vít ABR1111 52511 C WM11
10:01:00 01 Řeháček Petr ABR6302 51873 C M50
10:13:00 13 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C M50
10:33:00 33 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C M60
10:38:00 38 Lánerová Leona ABR7752 9101702 B W40
10:55:00 55 Bezděk Václav ABR8502 2032137 C M21C
11:11:00 71 Láner Roman ABR8100 51889 C M21C
11:13:00 73 Nedopílek David ABR7602 1403430 A M40
11:18:00 78 Večeřová Marcela ABR8888 7205021 A W21A
11:19:00 79 Žák Pavel ABR7600 7003003 C M40
11:33:00 93 Haltof Ewa ABR9499 1436949 E W21A
11:41:00 101 Vala Radek ABR8401 9005228 E M21E
11:42:00 102 Veličková Monika ABR8951 7201773 A W21A
11:45:00 105 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A M20
11:45:00 105 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C M50
11:52:00 112 Jašek Petr ABR7601 7003007 C M40
11:53:00 113 Kolář Rudolf ABR6301 7207359 C M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:48:00 48 Ištok Martin BLI8001 2019222 B M21B
11:18:00 78 Ohera Karel BLI7803 2019239 B M21B
11:40:00 100 Vozka Radim BLI7402 2019214 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 E W20
10:00:00 00 Patka Marek BOR0902 7207504 C WM11
10:14:00 14 Patková Kateřina BOR7853 7209370 A W40
10:14:00 14 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C W14
10:21:00 21 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C M60
10:24:00 24 Patka Kryštof BOR0702 7208072 C M14
10:29:00 29 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C W40
10:29:00 29 Bogar Leoš BOR6603 515014 C M50
10:31:00 31 Staňa Ondřej BOR0301 2051475 C M17
10:32:00 32 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E M21E
10:36:00 36 Patka Miroslav BOR7715 7207489 B M21B
10:44:00 44 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 B W21B
10:44:00 44 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C M14
11:03:00 63 Petr Ondřej BOR9706 8399 C M21C
11:49:00 109 Rejholec Michal BOR7412 8518 C M40
11:56:00 116 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C W17
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:11:00 11 Kovářová Anna CET7552 339546 W40
11:32:00 92 Kovářová Jana CET0251 1398986 W17
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:55:00 55 Karochová Simona DKP8853 8282888 E W21E
11:36:00 96 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:04:00 04 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A M21A
11:17:00 77 Urban Miroslav DMS7900 438621 E M21E
11:21:00 81 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A W21A
11:37:00 97 Cerman Lukáš DMS8100 7003040 A M21A
11:48:00 108 David Josef DMS8101 0 B M21B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:22:00 22 Janda Martin DOB8002 920696 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:33:00 33 Trčková Helena EKP8756 2087687 A W21A
10:38:00 38 Smrt Martin EKP8431 8631579 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:15:00 15 Wald František FSP5300 7210122 C M60
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Chamraďa Elvira GIG1050 0 C WM11
10:08:00 08 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C M14
10:13:00 13 Kroc Kryštof GIG0100 53377 B M17
10:15:00 15 Zrníková Adéla GIG0050 416210 C W20
10:20:00 20 Michálková Alice GIG7650 2011792 C W40
10:22:00 22 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C W14
10:28:00 28 Zrník Tomáš GIG0601 9579 C M14
10:34:00 34 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C M40
10:35:00 35 Linhartová Martina GIG7750 52690 C W40
10:36:00 36 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C M14
10:52:00 52 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C M40
10:58:00 58 Fišer Petr GIG7502 53899 C M40
11:00:00 60 Hodoň Miroslav GIG8100 8655388 B M21B
11:10:00 70 Toloch Alexandr GIG7000 2051543 C M40
11:16:00 76 Kunz Martin GIG7100 553435 C M40
11:22:00 82 Skoupý Jan GIG7001 1007549 C M40
11:31:00 91 Linhart Aleš GIG7200 682358 C M40
11:44:00 104 Skoupá Vendula GIG0151 7203461 C W17
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:53:00 53 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C W50
11:09:00 69 Janda Luboš CHT6001 888637 C M50
11:49:00 109 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:50:00 50 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 253114 C W50
11:31:00 91 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A M21A
11:46:00 106 Švarcbach Michal KNC7001 51395 C M40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Štěpánková Anna KVS0952 53681 WM11
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:31:00 31 Šimon Václav LBE9100 7200132 A M21A
10:39:00 39 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:56:00 56 Michálková Renata LCE8151 2088219 C W21B
10:56:00 56 Ferdusová Eva LCE6461 52694 W50
11:02:00 62 Valentová Eva LCE6051 51509 W50
11:17:00 77 Piše Dušan LCE6702 331231 C M50
11:35:00 95 Pišová Barbora LCE0251 1400427 C W17
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 30 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 C W14
10:58:00 58 Hegner Lukáš LPM8104 446347 A M21A
11:30:00 90 Popule Tomáš LPM8803 236982 B M21B
11:45:00 105 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:41:00 41 Štochel Miroslav MFP9300 2081364 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:21:00 81 Mach Radovan OKP6605 8631586 C M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Šafek Jiří SBK7621 8000013 B M21B
10:09:00 09 Novák Miroslav SBK5400 8007006 C M60
10:24:00 24 Jiráček Josef SBK8501 7851220 B M21B
10:28:00 28 Daněk Roman SBK7541 8008112 E M40
10:29:00 29 Jirka Michal SBK8403 8401151 E M21E
10:33:00 33 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C M50
10:44:00 44 Jágrová Vlasta SBK7789 53205 C W40
10:47:00 47 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 C M21C
10:49:00 49 Urban Jan SBK7537 1919191 A M21A
11:00:00 60 Daňková Veronika SBK8151 8007503 A W21A
11:27:00 87 Beržinská Soňa SBK8554 1985526 A W21A
11:28:00 88 Brabec Jaroslav SBK8242 520540 A M21A
11:33:00 93 Peťovský Jan SBK6201 52076 C M50
11:42:00 102 Sochor Jan SBK6922 1007541 B M21B
11:51:00 111 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A W21A
11:54:00 114 Červinka Jan SBK7900 845424 B M21B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:19:00 79 Good Martin SBR7800 51903 M21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C WM11
10:06:00 06 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A W20
10:09:00 09 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C M50
10:37:00 37 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A M17
10:40:00 40 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C M40
10:41:00 41 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C M50
11:06:00 66 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 A W21A
11:44:00 104 Stránský Vojtěch SJC9000 7201827 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 Moravec Štěpán SJI8101 897347 A M21A
11:24:00 84 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 B M21B
11:32:00 92 Lauerman Jan SJI7419 886813 E M21E
11:40:00 100 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 E W21E
11:54:00 114 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:16:00 16 Štáfek Ondřej SKL0401 0 C M14
10:40:00 40 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B M17
10:56:00 56 Štáfek Pavel SKL7401 7209656 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:54:00 54 Kubínová Romana SKV9452 7260021 A W21A
11:34:00 94 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E W21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:05:00 05 Zemková Helena SLA7450 425546 C W40
10:06:00 06 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C W14
11:21:00 81 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E M20
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:32:00 32 Kalošová TerKa SMR8950 981824 A W21B
10:42:00 42 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 E W21A
10:48:00 48 Svobodová Katu SMR8451 428294 A W21A
10:50:00 50 Pařízková Anežka SMR9350 2011824 C W21B
11:01:00 61 Buriánek Vojta SMR7801 7204972 A M21A
11:02:00 62 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 E M21E
11:43:00 103 Hanák Petr SMR7402 5600 C M40
11:47:00 107 Svoboda Honza SMR7901 995876 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Geisler Richard SPC0703 2067952 C WM11
10:00:00 00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C WM11
10:00:00 00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C WM11
10:20:00 20 Hejnová Aneta SPC9356 2075634 C W21B
10:23:00 23 Kurz Pavel SPC7408 7260004 E M21E
10:53:00 53 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E M21E
11:07:00 67 Mědílková Iva SPC7160 7204522 E W21E
11:16:00 76 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E W21E
11:25:00 85 Tučková Dagmar SPC8653 9005226 E W21E
11:25:00 85 Geisler Michal SPC7504 7205029 A M21A
11:35:00 95 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E M21E
11:41:00 101 Hejna Jiří SPC6201 899180 C M50
11:50:00 110 Štěňha Martin SPC7608 7003036 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 80 Abelová Ivana STB6798 682366 C W50
11:39:00 99 Kamererová Valerie STB9450 428250 A W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:19:00 79 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 WM11
10:00:00 00 Ryglová Beáta TBM1158 0 WM11
10:00:00 00 Schwab Filip TBM0710 7210817 C WM11
10:00:00 00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 WM11
10:05:00 05 Argaláš Jaroslav TBM6213 2073714 C M50
10:14:00 14 Malá Alice TBM7991 53228 B W21B
10:20:00 20 Čech Radan TBM0611 53275 C M14
10:26:00 26 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C W40
10:26:00 26 Králová Denisa TBM0559 1403420 C W14
10:31:00 31 Malý Martin TBM7610 7204480 C M40
10:32:00 32 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C W40
10:34:00 34 Polášek Radek TBM8008 2067203 A M21A
10:36:00 36 Pospíšková Magdalena TBM9150 2011851 A W21A
10:40:00 40 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 C M14
10:41:00 41 Čechová Marcela TBM7659 2061854 C W40
10:45:00 45 La Carbonara Hana TBM7652 515049 E W21A
10:48:00 48 Folprecht Matyáš TBM0606 2801025 C M14
10:49:00 49 Štěpánský Václav TBM6108 1210961 C M50
10:51:00 51 Chromá Adéla TBM8870 888602 A W21A
10:52:00 52 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 A M21A
10:59:00 59 Pospíšková Luisa TBM5959 53260 C W50
11:05:00 65 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E M21E
11:07:00 67 Folprecht Jaroslav TBM7305 2801014 M40
11:10:00 70 Schwab David TBM7401 1700079 A M21A
11:12:00 72 Kratschmerová Kateřina TBM8558 51944 A W21A
11:14:00 74 Uhmann Petr TBM8307 899162 E M21E
11:16:00 76 Boček Milan TBM9228 2019217 A M21A
11:22:00 82 Gigon Michaela TBM7753 8177771 E W21E
11:29:00 89 Štěpánek Martin TBM7327 888616 E M21E
11:34:00 94 Vedra David TBM7402 436405 A M21A
11:37:00 97 Pospíšek Zbyněk TBM6007 888636 C M50
11:38:00 98 Králová Jolana TBM0360 8635873 C W17
11:38:00 98 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E M21E
11:50:00 110 Vedrová Ela TBM0357 438603 C W17
11:53:00 113 Ševčík Martin TBM7632 515062 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:17:00 17 Král Jiří TSU5941 7203459 C M50
10:19:00 19 Sedláček Petr TSU8109 7207490 A M21A
11:05:00 65 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C W50
11:06:00 66 Reif Jan TSU8604 52414 B M21B
11:11:00 71 Perůtková Ivana TSU5850 52699 W50
11:17:00 77 Králová Dana TSU5896 7208095 C W50
11:23:00 83 Maliňáková Eva TSU6550 887151 C W50
11:28:00 88 Reifová Naděžda TSU8889 1400406 E W21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Honner Jaroslav TZL0701 8877 WM11
10:39:00 39 Jelínek Petr TZL4902 7300470 M60
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:38:00 38 Kuncová Jana UOL7854 9803 B W21B
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:21:00 21 Doležal Josef VAM6101 7203452 C M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:49:00 49 Hanovec Petr VLI7101 7858 C M40
10:54:00 54 Urbaník Robert VLI7002 8292 B M21B
11:26:00 86 Škoda Jakub VLI8800 1302790 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Anděl Robin VPM0901 8531 C WM11
10:08:00 08 Svobodová Petra VPM7455 232356 C W40
10:09:00 09 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 A W20
10:12:00 12 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C M14
10:16:00 16 Hašek Adam VPM0101 887604 B M17
10:25:00 25 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 A M17
10:35:00 35 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 E M21E
10:43:00 43 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C M40
10:47:00 47 Tošner Michal VPM7803 7209424 E M21E
10:57:00 57 Honnerová Blanka VPM8051 52217 A W21A
10:57:00 57 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C M50
11:07:00 67 Anděl Robert VPM8001 887623 A M21A
11:09:00 69 Hasman Ondřej VPM0002 8655402 A M20
11:11:00 71 Les Martin VPM7906 7200317 E M21E
11:13:00 73 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A M21A
11:24:00 84 Lesová Markéta VPM8494 7210310 E W21A
11:27:00 87 Hašek Jan VPM0001 8629758 E M20
11:30:00 90 Jirková Petra VPM8450 8416122 A W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:10:00 10 Klechová Karolína VRB0499 436929 C W14
11:37:00 97 Klech Richard VRB7201 436946 C M40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 WM11
10:02:00 02 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C W40
10:03:00 03 Pilná Bára VRL0052 2096238 C W20
10:07:00 07 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 A M21A
10:12:00 12 Pilný Jiří VRL7002 426376 B M21B
10:18:00 18 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C W20
10:28:00 28 Štregl Petr VRL7303 2017676 A M21A
10:53:00 53 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C M50
11:36:00 96 Štregl Tomáš VRL7406 2017678 B M21B
11:46:00 106 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:06:00 06 Horák Pavel VSP7200 8660356 B M21B
10:12:00 12 Lacigová Marie VSP0050 246899 C W20
10:27:00 27 Laciga Zdeněk VSP5200 2111768 C M60
10:40:00 40 Bartoš Marián VSP8201 887933 A M21A
11:31:00 91 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E W21E
11:37:00 97 Tichovská Martina VSP8650 920677 E W21E
11:56:00 116 Laciga Radek VSP8200 7003030 E M21E
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:13:00 13 Jiran Václav XBM7601 897352 A M21A
10:17:00 17 Králová Dana XBM7650 446404 C W40
10:37:00 37 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C M40
11:28:00 88 Linhart Michal XBM7801 8660912 C M40
11:34:00 94 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 C M40
11:40:00 100 Král Jan XBM6903 8645929 C M40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:10:00 10 Kříž Libor XHK7804 7807223 A M21A
10:37:00 37 Chmelař Lukáš XHK9100 7003041 A M21A
10:43:00 43 Šafář Jan XHK7700 1700078 A M21A
11:22:00 82 Jedlička Marek XHK7502 1398688 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:08:00 08 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 B W21B
10:21:00 21 Kiacová Veronika XPU9953 301193 C W20
10:39:00 39 Hons Lukáš XPU8005 7800109 C M21C
11:01:00 61 Kiac Jiří XPU6305 51127 C M50
11:08:00 68 Kanta Martin XPU9705 7204476 E M21E
11:43:00 103 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A M21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:37:00 37 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C M50
10:45:00 45 Holinka Martin ZPV6712 8851 C M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C WM11
10:34:00 34 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C W14
10:42:00 42 Vaněček Jan ZUP8003 2069047 B M21B
10:46:00 46 Bergl Tomáš ZUP7800 7202860 A M21A
11:01:00 61 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C M40
11:09:00 69 Berglová Lucie ZUP8250 8631577 A W21A
11:15:00 75 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A W21A
11:19:00 79 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E W21E
11:48:00 108 Vaněčková Petra ZUP7950 515411 A W21A
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:14:00 74 Jánošková Taťjana RBA6051 307440 C W50
11:29:00 89 Jánoška Jozef RBA5902 307364 C M50
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:13:00 73 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C M50
11:25:00 85 Klučár Daniel RCP7141 2051949 C M40
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:02:00 02 Trojanova Zuzana VBA8151 307370 B W21B
10:55:00 55 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A M21A
11:04:00 64 Ančicová Stanislava VBA8454 2008512 E W21E
11:05:00 65 Mlynárik Peter VBA6501 876002 C M50
11:23:00 83 Šurgan Štefan VBA7941 515024 E M21E
11:49:00 109 Klíma David VBA7901 439300 A M21A

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:29 89 Schnetz Lena 00A 8470847 GO Harzberg W17
10:25 25 Gerasko Timofei 17R7200 1633631 Novosibirsk M40