Startovka závodu: Haven Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 7. kolo | 7. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS

Klubová startovka

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Suchý u Boskovic
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Zrník Tomáš
Kluby:
21A     54A     24A     NNN     1ZD     48D     54D     67D     95D     27F     11G     22H     26I     14P     42P     53P     94P     27R     45S     ABR     BLI     BOR     BSO     DKP     DMS     DOB     EKP     FSP     GIG     HCE     JEP     KCK     KNC     KON     KVS     LBE     LCE     LOV     LPM     MFP     OKP     OPI     OSN     PBM     RBK     SBK     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SLP     SMR     SPC     SSU     STB     SVR     TAP     TBM     TCB     TSU     TZL     UOL     VBM     VEY     VIP     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA    
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
14 8100379 Klimo Thomas 21A7900 M21E 13:00:00
16 7777711 Waldmann Andreas 21A9400 M21E 13:06:00
66 2025486 Waldmann Brigitte 21A9751 W21E 13:15:00
840 8301177 Rovensky Milan 21A7700 M40 13:58:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
70 8282011 Reiner Marina 54A9150 W21E 13:27:00
34 8282003 Haselsberger Kevin 54A8900 M21E 14:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
562 8633225 Jackson Carolyn 24A5750 W60 12:50:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
741 0 Boušková Jitka NNN7951 O P E N 12:00:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
563 6378 Sonnenberg Olga 1ZD5850 W60 12:53:00
986 8629992 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 M60 13:50:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
541 8060669 Thomas Sylvia 48D6950 W45 13:16:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
816 8341577 Huster Mark 54D7700 M40 12:46:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
912 8000034 Sturm Michael 67D6800 M50 12:34:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
632 237504 BREITWIESER STEFFEN 95D5900 M55 13:52:00
642 8290582 WENDLER CHRISTIAN 95D5300 M65 14:11:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
102 9002030 Blot Timothy 27F0400 M17 12:05:00
165 1880744 Leclerc Margaux 27F1450 W17 12:12:00
105 1880763 Viot Nathana l 27F0401 M17 12:14:00
114 8131003 Lauvergne Noa 27F0300 M17 12:41:00
19 8622643 Courtois Yoann 27F9400 M21E 13:15:00
634 8040360 Lalevee Jean-Charles 27F6000 M55 13:58:00
620 7700418 Bernard-Moes Olivier 27F7000 M45 14:16:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
552 8012595 Somers Cocks Charlie 11G6051 W55 12:38:00
828 773855 Powel Alistair 11G7800 M40 13:22:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981 8300958 Jankó Tamás 22H5800 M60 13:35:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1 8628448 Bettega Fabiano 26I9600 M21E 12:21:00
5 8635856 Turra Piero 26I8400 M21E 12:33:00
7 8635862 Rossetto Riccardo 26I9100 M21E 12:39:00
18 8635852 Dallavalle Luca 26I8700 M21E 13:12:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
727 8629804 LeĹniak Matylda 14P0450 W14 13:05:00
621 8629803 Towarek Ireneusz 14P7302 M45 14:19:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
17 607807 Jaroszek Radoslaw 42P9400 M21E 13:09:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
747 0 Sokolowski Maciej 53P9400 O P E N 12:18:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
163 8627432 Nyga Julia 94P0251 W17 12:06:00
166 8629801 Polewka Aleksandra 94P0250 W17 12:15:00
2 2034197 Marcinkiewicz Grzegorz He 94P8602 M21E 12:24:00
115 8629802 Towarek Michal 94P0300 M17 12:44:00
132 8631672 Byrzcek Jan 94P0000 M20 14:09:00
134 7899987 Jaroszek Jakub 94P9802 M20 14:15:00
136 1409356 Nowak Bartosz 94P9902 M20 14:21:00
139 1409359 Niebielski Bartosz 94P0101 M20 14:30:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
69 1302127 Shipilova-Vinogradova Olg 27R9050 W21E 13:24:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
530 2102048 Raj Nastja 45S0000 W35 12:01:00
508 2102049 Kuhelnik Ina 45S9550 W21B 13:01:00
20 1401643 Marot Blaž 45S9500 M21E 13:18:00
980 2102037 Vodovnik Mirko 45S5600 M60 13:32:00
835 2060387 Raj Gregor 45S7400 M40 13:43:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
804 7003007 Jašek Petr ABR7601 C M40 12:10:00
604 9101620 Láner Roman ABR8100 C M21C 12:10:00
869 886811 Jašková Šárka ABR7751 C W40 12:37:00
316 1436949 Haltof Ewa ABR9499 E W21A 12:47:00
819 7201199 Hruška Miloš ABR7501 A M40 12:55:00
878 9101702 Lánerová Leona ABR7752 B W40 13:04:00
510 995795 Kolářová Renáta ABR9351 B W21B 13:07:00
324 7201773 Veličková Monika ABR8951 A W21A 13:11:00
825 1403430 Nedopílek David ABR7602 A M40 13:13:00
978 352328 Vojtášek Jan ABR5301 C M60 13:26:00
631 7207703 Vrábel Jaromír ABR6102 C M55 13:49:00
633 7207706 Němec Lubomír ABR6201 C M55 13:55:00
636 7207359 Kolář Rudolf ABR6301 C M55 14:04:00
137 7204492 Hruška Tomáš ABR0001 A M20 14:24:00
52511 Jašek Vít ABR1111 C MW10 15:36:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
748 2134290 Oherová Michaela BLI8250 O P E N 12:21:00
609 8307 Vojtěch Richard BLI7605 C M21C 12:25:00
754 2134280 Matoušková Petra BLI7650 O P E N 12:39:00
401 2019239 Ohera Karel BLI7803 B M21B 13:11:00
228 2019214 Vozka Radim BLI7402 A M21A 13:21:00
410 2019222 Ištok Martin BLI8001 B M21B 13:38:00
(20)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
161 2800957 Tymešová Anna BOR0253 C W17 12:00:00
570 7207504 Patka Marek BOR0902 C WM11 12:01:00
862 7209370 Patková Kateřina BOR7853 A W40 12:16:00
706 7208072 Patka Kryštof BOR0702 C M14 12:17:00
708 8468 Bogar Vojtěch BOR0604 C M14 12:23:00
579 4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C WM11 12:28:00
110 2051475 Staňa Ondřej BOR0301 C M17 12:29:00
873 2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C W40 12:49:00
724 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C W14 12:56:00
922 515014 Bogar Leoš BOR6603 C M50 13:04:00
402 7207489 Patka Miroslav BOR7715 B M21B 13:14:00
513 8514 Votýpková Zuzana BOR7958 B W21B 13:16:00
829 8518 Rejholec Michal BOR7412 C M40 13:25:00
517 8441 Kameníková Kateřina BOR7758 B W21B 13:28:00
520 8655486 Nehasilová Petra BOR8253 B W21B 13:37:00
983 1111255 Maennel Harald BOR5501 C M60 13:41:00
184 2051481 Kohoutová Barbora BOR9850 E W20 13:47:00
640 8404 Kuchař Vladimír BOR4902 C M65 14:05:00
41 886300 Bogar Kryštof BOR9402 E M21E 14:21:00
46 897369 Bogar František BOR8904 E M21E 14:36:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
918 8655481 Vít Vlastimil BSO6800 C M50 12:52:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4 7202900 Goder Josef DKP8203 E M21E 12:30:00
212 7208100 Falta Ondřej DKP8502 A M21A 12:33:00
113 8656538 Novák Přemysl DKP0107 C M17 12:38:00
9 8654893 Johanovský Tomáš DKP8500 E M21E 12:45:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
27 438621 Urban Miroslav DMS7900 E M21E 13:39:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
214 920696 Janda Martin DOB8002 A M21A 12:39:00
505 7226 Štěpánová Dita DOB7956 B W21B 12:52:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
305 2087687 Trčková Helena EKP8756 A W21A 12:14:00
710 2099511 Kabát Martin EKP0412 C M14 12:29:00
811 886298 Kabát Jan EKP6912 C M40 12:31:00
868 725724 Konečná Marcela EKP7257 C W40 12:34:00
213 2118488 Klemsa Jakub EKP9001 A M21A 12:36:00
501 438648 Štembergová Lucie EKP8851 B W21B 12:40:00
507 2103730 Ksandrová Marie EKP9262 B W21B 12:58:00
976 8282848 Dawson Keith EKP5802 C M60 13:20:00
22 8631579 Smrt Martin EKP8431 E M21E 13:24:00
331 2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 A W21A 13:26:00
28 2078484 Domín Nikolas EKP8806 E M21E 13:42:00
420 2067963 Štemberg Milan EKP8608 B M21B 14:08:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
977 7210122 Wald František FSP5300 C M60 13:23:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
185 8662727 Zrníková Adéla GIG0050 C W20 13:50:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
746 1421891 Černý David HCE0000 O P E N 12:15:00
753 1421903 Černý Petr HCE0100 O P E N 12:36:00
755 1417246 Černý Radomír HCE6901 O P E N 12:42:00
728 1417251 Černá Justina HCE0652 W14 13:08:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
234 9102090 Müller Pavel JEP7900 A M21A 13:39:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
561 49615 Flašarová Marie KCK5756 C W60 12:47:00
984 2080933 Flašar Jan KCK5701 C M60 13:44:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
962 9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C W50 12:05:00
964 42258 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C W50 12:11:00
751 438604 Tichá Jana KNC9250 O P E N 12:30:00
217 8629814 Bitter Aleš KNC8803 A M21A 12:48:00
227 7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 A M21A 13:18:00
987 51400 Havlíček Ivo KNC5800 C M60 13:53:00
839 51395 Švarcbach Michal KNC7001 C M40 13:55:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
650 341715 Skácel Jaroslav KON4617 C M70 14:26:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
630 53693 Maliňák Vladimír KVS5901 C M55 13:46:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
307 7200131 Křivancová Zdeňka LBE9450 A W21A 12:20:00
216 7200132 Šimon Václav LBE9100 A M21A 12:45:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
162 1400427 Pišová Barbora LCE0251 C W17 12:03:00
742 433087 Müller Tomáš LCE9910 C O P E N 12:03:00
572 53866 Mudrák Matouš LCE0901 WM11 12:07:00
705 331690 Mudrák Šimon LCE0601 M14 12:14:00
909 8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C M50 12:25:00
929 331231 Piše Dušan LCE6702 C M50 13:25:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
603 7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C M21C 12:07:00
744 52952 Zajícová Petra LOV7351 C O P E N 12:09:00
722 52286 Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C W14 12:50:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206 446347 Hegner Lukáš LPM8104 A M21A 12:15:00
328 1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 A W21A 13:23:00
414 236982 Popule Tomáš LPM8803 B M21B 13:50:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
11 2081364 Štochel Miroslav MFP9300 E M21E 12:51:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
701 253129 Vanka Matouš OKP0701 C M14 12:02:00
864 7207344 Vanková Jana OKP7750 E W40 12:22:00
915 8631586 Mach Radovan OKP6605 C M50 12:43:00
730 887947 Vanková Anna OKP0550 C W14 13:14:00
926 7207352 Vanka Petr OKP6801 A M50 13:16:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
703 2064781 Sobotka Ivo OPI0600 M14 12:08:00
805 2088168 Sobotka Petr OPI7300 M40 12:13:00
118 2064779 Sobotka Radim OPI0300 M17 12:53:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
916 9601003 Kamenický Radan OSN6004 C M50 12:46:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
749 49465 Sladká Zora PBM6059 C O P E N 12:24:00
756 52034 Růžek Lukáš PBM8500 O P E N 12:45:00
979 52021 Sladký Ivan PBM5513 C M60 13:29:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
25 980373 Jalový Milan RBK8347 E M21E 13:33:00
(23)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
303 8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A W21A 12:08:00
606 410339 Jágr Jaroslav SBK7549 C M21C 12:16:00
608 0 Chaloupka Ondřej SBK8301 C M21C 12:22:00
908 52076 Peťovský Jan SBK6201 C M50 12:22:00
209 520540 Brabec Jaroslav SBK8242 A M21A 12:24:00
309 8007503 Daňková Veronika SBK8151 A W21A 12:26:00
112 1218410 Humlíček Tomáš SBK0101 B M17 12:35:00
215 1919191 Urban Jan SBK7537 A M21A 12:42:00
8 8401151 Jirka Michal SBK8403 E M21E 12:42:00
872 53205 Jágrová Vlasta SBK7789 C W40 12:46:00
218 845424 Červinka Jan SBK7900 A M21A 12:51:00
919 2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C M50 12:55:00
821 8008112 Daněk Roman SBK7541 E M40 13:01:00
321 52865 Křístková Veronika SBK8379 A W21A 13:02:00
323 1985526 Beržinská Soňa SBK8554 A W21A 13:08:00
405 1007541 Sochor Jan SBK6922 B M21B 13:23:00
415 9000002 König Lukáš SBK8001 B M21B 13:53:00
988 8007006 Novák Miroslav SBK5400 C M60 13:56:00
417 609906 Humlíček Aleš SBK7539 B M21B 13:59:00
422 8000013 Šafek Jiří SBK7621 B M21B 14:14:00
2092372 Alešová Anna SBK1050 MW10 15:32:00
500884 Urban Jan SBK1234 MW10 15:40:00
811213 Daněk František SBK1010 MW10 15:46:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
903 8654568 Antoš Svatopluk SJC6602 C M50 12:07:00
304 8350350 Musilová Vendula SJC8355 E W21A 12:11:00
575 8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C WM11 12:16:00
907 8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C M50 12:19:00
120 8001809 Tuma Matěj SJC0202 A M17 12:20:00
168 8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A W17 12:21:00
750 2056297 Tumová Jana SJC7452 C O P E N 12:27:00
815 8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C M40 12:43:00
61 8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E W21E 13:00:00
832 8250250 Musil Pavel SJC7705 A M40 13:34:00
519 981842 Tomešová Daniela SJC8451 A W21B 13:34:00
418 896967 Tomeš Petr SJC7531 B M21B 14:02:00
421 8040385 Drobník Lukáš SJC8500 B M21B 14:11:00
49 7201827 Stránský Vojtěch SJC9000 E M21E 14:24:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
801 7206548 Venhoda Milan SJI7104 C M40 12:01:00
302 886269 Chudíková Barbora SJI7850 E W21A 12:05:00
204 1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 A M21A 12:09:00
65 7260022 Paulíčková Renata SJI8057 E W21E 13:12:00
413 2113472 Paulíček Jiří SJI7727 B M21B 13:47:00
36 886813 Lauerman Jan SJI7419 E M21E 14:06:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
104 7208230 Dohnal František SKL0300 C M17 12:11:00
109 8644874 Břeň Daniel SKL0100 B M17 12:26:00
13 7209656 Štáfek Pavel SKL7401 E M21E 12:57:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
965 331089 Kubínová Jana SKV6751 C W50 12:14:00
320 7260021 Kubínová Romana SKV9452 A W21A 12:59:00
77 7003008 Kubínová Veronika SKV9752 E W21E 13:48:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
106 7260008 Wohanka Richard SLA0100 E M17 12:17:00
725 436970 Zemková Pavlína SLA0551 C W14 12:59:00
877 425546 Zemková Helena SLA7450 C W40 13:01:00
931 7207363 Svoboda Petr SLA6803 C M50 13:31:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
12 7111117 Fišer Jiří SLP8503 E M21E 12:54:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
808 7203328 Hons Miši SMR7700 A M40 12:22:00
308 7203329 Honsová Lenka SMR7750 A W21A 12:23:00
311 7205014 Pařízková Věrka SMR7151 E W21A 12:32:00
812 8074101 Pucherna Eduard SMR7401 E M40 12:34:00
506 981824 Kalošová TerKa SMR8950 A W21B 12:55:00
322 7203339 Rychterová Dana SMR6950 A W21A 13:05:00
238 426395 Buriánek Vojta SMR7801 A M21A 13:12:00
830 7205036 Pařízek Petr SMR7001 C M40 13:28:00
412 7209369 Zavrtálek Petr SMR8401 B M21B 13:44:00
237 7204495 Lukavec Petr SMR7800 A M21A 13:48:00
47 995876 Svoboda Honza SMR7901 E M21E 14:39:00
(25)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
607 2115070 Pruner Petr SPC8207 C M21C 12:19:00
578 8660502 Akrmanová Marie SPC0755 C WM11 12:25:00
841 8660501 Akrman Libor SPC7406 C M40 12:25:00
865 2118493 Akrmanová Jitka SPC7651 C W40 12:25:00
709 8660500 Akrman Václav SPC0505 C M14 12:26:00
3 7201752 Bezouška Tomáš SPC7611 E M21E 12:27:00
752 9200528 Ouhrabka Jakub SPC8003 C O P E N 12:33:00
914 899180 Hejna Jiří SPC6201 C M50 12:40:00
875 7204522 Mědílková Iva SPC7160 E W40 12:55:00
15 9005230 Sajal Martin SPC7803 E M21E 13:03:00
62 9005226 Tučková Dagmar SPC8653 E W21E 13:03:00
509 2075634 Hejnová Aneta SPC9356 C W21B 13:04:00
223 1984420 Merenus Štěpán SPC8404 A M21A 13:06:00
64 9200521 Ouhrabková Radka SPC8152 E W21E 13:09:00
68 8629752 Kalinová Markéta SPC8259 E W21E 13:21:00
515 8660505 Hnátková Tereza SPC9271 C W21B 13:22:00
232 7205029 Geisler Michal SPC7504 A M21A 13:33:00
30 7201206 Kalina Miroslav SPC8211 E M21E 13:48:00
135 681881 Vacek Jan SPC0009 B M20 14:18:00
45 7003036 Štěňha Martin SPC7608 E M21E 14:33:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C MW10 15:38:00
8660504 Akrmanová Hana SPC1255 C MW10 15:44:00
2035145 Ouhrabka Vít SPC1010 C MW10 15:50:00
8660503 Akrmanová Jana SPC0952 C MW10 15:54:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C MW10 15:58:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
518 9480 Klíchová Jana SSU8151 B W21B 13:31:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
967 682366 Abelová Ivana STB6798 C W50 12:20:00
985 682361 Ludvík Petr STB5701 C M60 13:47:00
133 7204494 Ludvík Matyáš STB9801 E M20 14:12:00
43 9005136 Ludvík Vojtěch STB9301 E M21E 14:27:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
207 9200522 Maňásek Josef SVR7700 A M21A 12:18:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
236 9760324 Šebesta Petr TAP7604 A M21A 13:45:00
(39)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
571 7210817 Schwab Filip TBM0710 C WM11 12:04:00
574 53244 Ryglová Adéla TBM0857 C WM11 12:13:00
576 2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 WM11 12:19:00
807 1700079 Schwab David TBM7401 A M40 12:19:00
169 438603 Vedrová Ela TBM0357 C W17 12:24:00
330 888602 Chromá Adéla TBM8870 A W21A 12:29:00
171 8635873 Králová Jolana TBM0360 C W17 12:30:00
867 53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C W40 12:31:00
911 1210961 Štěpánský Václav TBM6108 C M50 12:31:00
550 53260 Pospíšková Luisa TBM5959 C W55 12:32:00
711 446444 Vedra Tobiáš TBM0621 M14 12:32:00
312 515049 La Carbonara Hana TBM7652 E W21A 12:35:00
6 7207621 Pospíšek Marek TBM8907 E M21E 12:36:00
913 981830 Náhlovský David TBM6512 C M50 12:37:00
870 7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C W40 12:40:00
314 51944 Kratschmerová Kateřina TBM8558 A W21A 12:41:00
525 53228 Malá Alice TBM7991 B W21B 12:43:00
318 2011851 Pospíšková Magdalena TBM9150 A W21A 12:53:00
920 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM6620 C M50 12:58:00
221 2019217 Boček Milan TBM9228 A M21A 13:00:00
230 2067203 Polášek Radek TBM8008 A M21A 13:27:00
23 899162 Uhmann Petr TBM8307 E M21E 13:27:00
72 8177771 Gigon Michaela TBM7753 E W21E 13:33:00
233 2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 A M21A 13:36:00
834 995875 Gryc Tomáš TBM6903 C M40 13:40:00
182 9988889 Grycová Veronika TBM9859 E W20 13:41:00
235 436405 Vedra David TBM7402 A M21A 13:42:00
32 501884 Rygl Jaroslav TBM7044 E M21E 13:54:00
635 888636 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C M55 14:01:00
419 53116 Otoupalík Jan TBM7123 B M21B 14:05:00
190 8636189 Králová Vilma TBM9950 E W20 14:05:00
638 2073714 Argaláš Jaroslav TBM6213 C M55 14:10:00
44 8662360 Ševčík Martin TBM7632 E M21E 14:30:00
48 888616 Štěpánek Martin TBM7327 E M21E 14:42:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 MW10 15:30:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 MW10 15:34:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 MW10 15:42:00
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 MW10 15:48:00
0 Malá Lucie TBM1165 MW10 15:56:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
904 2073741 Pšenička Miloslav TCB6101 C M50 12:10:00
925 52193 Pšenička Jiří TCB6301 C M50 13:13:00
837 515069 Princ David TCB6901 C M40 13:49:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
963 8906 Skácelová Naděžda TSU6183 C W50 12:08:00
969 887151 Maliňáková Eva TSU6550 C W50 12:26:00
317 1400407 Tomečková Zuzana TSU8279 A W21A 12:50:00
222 7207490 Sedláček Petr TSU8109 A M21A 13:03:00
403 52414 Reif Jan TSU8604 B M21B 13:17:00
930 7203459 Král Jiří TSU5941 C M50 13:28:00
74 1400406 Reifová Naděžda TSU8889 E W21E 13:39:00
78 920678 Staňková Štěpánka TSU8992 E W21E 13:51:00
141 2069090 Kašpar Petr TSU9900 B M20 14:36:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
601 331606 Tomeš Radim TZL7849 C M21C 12:01:00
803 1400443 Podmolík Tomáš TZL6915 C M40 12:07:00
573 8877 Honner Jaroslav TZL0701 WM11 12:10:00
866 8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C W40 12:28:00
917 2045204 Novotný Petr TZL6601 C M50 12:49:00
842 888617 Šňupárek Ondřej TZL6949 C M40 12:52:00
542 1400448 Podmolíková Dagmar TZL7155 C W45 13:19:00
521 330608 Tomešová Stela TZL8251 B W21B 13:40:00
33 8068608 Graubner Jan TZL8236 E M21E 13:57:00
643 7300470 Jelínek Petr TZL4902 C M65 14:14:00
39 7201770 Hradil Jiří TZL8604 E M21E 14:15:00
645 416045 Nejedlý Petr TZL5101 C M65 14:20:00
651 53379 Vintr Ivan TZL4501 C M70 14:29:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
743 2060254 Zbořil Ctirad UOL7200 C O P E N 12:06:00
516 9803 Kuncová Jana UOL7854 B W21B 13:25:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
902 682638 Galík Pavel VBM6106 M50 12:04:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
723 8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C W14 12:53:00
989 207806 Kadlec Luděk VEY5600 C M60 13:38:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
551 8635828 Dohnalová Jindra VIP6251 C W55 12:35:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
704 7003010 Meier David VLI0606 C M14 12:11:00
208 2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 E M21A 12:21:00
10 1302790 Škoda Jakub VLI8800 E M21E 12:48:00
504 49844 Masopustová Elis VLI8656 B W21B 12:49:00
822 301631 Zaydlar Michal VLI7103 C M40 13:04:00
923 7207890 Kareis Martin VLI6501 C M50 13:07:00
404 8662311 Meier Milan VLI7301 B M21B 13:20:00
836 8629811 Hanovec Petr VLI7101 C M40 13:46:00
416 8292 Urbaník Robert VLI7002 B M21B 13:56:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301 8052217 Honnerová Blanka VPM8051 A W21A 12:02:00
802 7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C M40 12:04:00
164 8656583 Kovářová Lucie VPM0350 C W17 12:09:00
906 8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C M50 12:16:00
306 8416122 Jirková Petra VPM8450 A W21A 12:17:00
707 8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C M14 12:20:00
577 8531 Anděl Robin VPM0901 C WM11 12:22:00
211 887623 Anděl Robert VPM8001 A M21A 12:30:00
116 7208210 Kovář Ondřej VPM0200 A M17 12:47:00
876 7207338 Svobodová Petra VPM7455 C W40 12:58:00
224 515439 Fajtl Jaroslav VPM9001 A M21A 13:09:00
511 7205019 Kratochvílová Lucie VPM9251 B W21B 13:10:00
326 7210310 Lesová Markéta VPM8494 A W21A 13:17:00
827 887628 Svoboda Radek VPM6903 C M40 13:19:00
229 8252429 Jirka Jakub VPM7905 A M21A 13:24:00
24 7200317 Les Martin VPM7906 E M21E 13:30:00
183 8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 A W20 13:44:00
29 7209424 Tošner Michal VPM7803 E M21E 13:45:00
31 7204504 Šňupárek Václav VPM9548 E M21E 13:51:00
131 8629758 Hašek Jan VPM0001 E M20 14:06:00
37 7207358 Honner Jaroslav VPM7802 E M21E 14:09:00
138 8655402 Hasman Ondřej VPM0002 A M20 14:27:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
813 8662299 Klech Richard VRB7201 C M40 12:37:00
729 436929 Klechová Karolína VRB0499 C W14 13:11:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205 2096236 Wohanka Pavel VRL7501 A M21A 12:12:00
863 2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C W40 12:19:00
111 8636759 Štregl Matyáš VRL0301 C M17 12:32:00
871 438036 Pilná Libuše VRL7153 C W40 12:43:00
874 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C W40 12:52:00
219 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 A M21A 12:54:00
408 426376 Pilný Jiří VRL7002 B M21B 13:32:00
423 2017678 Štregl Tomáš VRL7406 B M21B 13:41:00
189 2096238 Pilná Bára VRL0052 C W20 14:02:00
232639 Wohanka Antonín VRL1201 MW10 15:52:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
315 682103 Bogarová Adélka VSP9050 A W21A 12:44:00
406 8660356 Horák Pavel VSP7200 B M21B 13:26:00
73 887608 Lacigová Michaela VSP8152 E W21E 13:36:00
76 8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E W21E 13:45:00
79 920677 Tichovská Martina VSP8650 E W21E 13:54:00
188 246899 Lacigová Marie VSP0050 C W20 13:59:00
40 7003030 Laciga Radek VSP8200 E M21E 14:18:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
861 446404 Králová Dana XBM7650 C W40 12:13:00
810 8621762 Bureš Pavel XBM7549 C M40 12:28:00
814 8645929 Král Jan XBM6903 C M40 12:40:00
817 232332 Suchánek Ladislav XBM7008 C M40 12:49:00
823 232537 Vítek Tomáš XBM7511 C M40 13:07:00
843 8660912 Linhart Michal XBM7801 C M40 13:16:00
731 416112 Burešová Veronika XBM0550 C W14 13:17:00
231 897352 Jiran Václav XBM7601 A M21A 13:30:00
833 416109 Michalík Ivan XBM6834 C M40 13:37:00
838 7205008 Šňupárek Martin XBM7107 C M40 13:52:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
202 7209426 Jiran Jan XHK7701 A M21A 12:03:00
702 2017670 Háp Matěj XHK0500 C M14 12:05:00
210 7003041 Chmelař Lukáš XHK9100 A M21A 12:27:00
512 888619 Lamichová Martina XHK9150 A W21B 13:13:00
514 2075681 Hápová Petra XHK0051 C W21B 13:19:00
407 8197304 Netuka Martin XHK7302 B M21B 13:29:00
409 9395 Háp Pavel XHK7101 B M21B 13:35:00
524 888650 Jiranová Kateřina XHK8350 A W21B 13:49:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
201 828384 Odvody Zdeněk XPU8206 A M21A 12:00:00
605 7800109 Hons Lukáš XPU8005 C M21C 12:13:00
313 9345 Bártíková Zuzana XPU8954 A W21A 12:38:00
928 51127 Kiac Jiří XPU6305 C M50 13:22:00
523 835307 Odvodyová Šárka XPU8352 B W21B 13:46:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
921 8851 Holinka Martin ZPV6712 C M50 13:01:00
927 52581 Křeček Miroslav ZPV6213 C M50 13:19:00
181 2073659 Křečková Jana ZPV9999 C W20 13:38:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
503 2069042 Prylová Pavla ZUP7552 B W21B 12:46:00
726 51532 Folprechtová Julie ZUP0650 C W14 13:02:00
824 7200592 Bašus Petr ZUP7400 C M40 13:10:00
325 886276 Puchernová Radka ZUP8759 A W21A 13:14:00
226 886278 Pucherna Petr ZUP8002 A M21A 13:15:00
327 416221 Folprechtová Kateřina ZUP7452 A W21A 13:20:00
831 9056 Folprecht Eduard ZUP7300 C M40 13:31:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
901 307364 Jánoška Jozef RBA5902 C M50 12:01:00
961 307440 Jánošková Taťjana RBA6051 C W50 12:02:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
905 2051944 Autrata Vlastimil RCP6041 C M50 12:13:00
820 211408 Pažický Ĺudovít RCP6941 C M40 12:58:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
203 439300 Klíma David VBA7901 A M21A 12:06:00
560 2051947 Kralova Eva VBA4751 C W60 12:44:00
220 2051945 Opršal Juraj VBA8301 A M21A 12:57:00
63 2008512 Ančicová Stanislava VBA8454 E W21E 13:06:00
924 876002 Mlynárik Peter VBA6501 C M50 13:10:00
540 8228888 Šmelíková Barbora VBA6952 C W45 13:13:00
26 876001 Muller Matej VBA9601 E M21E 13:36:00
522 307370 Trojanova Zuzana VBA8151 B W21B 13:43:00