Startovka závodu: Haven Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 8. kolo | 8. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS

Klubová startovka

Datum:
17.06.2018
Místo konání:
Suchý u Boskovic
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Skoupý Jan
Kluby:
21A     54A     24A     1ZD     48D     54D     67D     95D     27F     11G     22H     26I     14P     42P     53P     94P     27R     45S     ABR     ADA     BLI     BOR     BSO     DKP     DMS     DOB     EKP     FSP     HCE     CHT     JEP     KCK     KNC     KON     KVS     LBE     LCE     LOV     LPM     MFP     OKP     OPI     PBM     SBK     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SLP     SMR     SPC     SSU     STB     SVR     TAP     TBM     TCB     TSU     TZL     UOL     VEY     VIP     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA    
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2025486 Waldmann Brigitte 21A9751 W21E 11:12:00
8301177 Rovensky Milan 21A7700 M40 11:27:00
8100379 Klimo Thomas 21A7900 M21E 11:31:00
7777711 Waldmann Andreas 21A9400 M21E 12:09:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8282011 Reiner Marina 54A9150 W21E 11:10:00
8282003 Haselsberger Kevin 54A8900 M21E 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8633225 Jackson Carolyn 24A5750 W60 11:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629992 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 M60 11:06:00
6378 Sonnenberg Olga 1ZD5850 W60 11:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
690606 Thomas Sylvia 48D6950 W45 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8341577 Huster Mark 54D7700 M40 12:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000034 Sturm Michael 67D6800 M50 10:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8290582 WENDLER CHRISTIAN 95D5300 M65 11:54:00
237504 BREITWIESER STEFFEN 95D5900 M55 12:29:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1880744 Leclerc Margaux 27F1450 W17 10:12:00
8131003 Lauvergne Noa 27F0300 M17 10:21:00
1880763 Viot Nathana l 27F0401 M17 10:27:00
9002030 Blot Timothy 27F0400 M17 10:33:00
7700418 Bernard-Moes Olivier 27F7000 M45 10:51:00
8622643 Courtois Yoann 27F9400 M21E 11:33:00
8040360 Lalevee Jean-Charles 27F6000 M55 12:23:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8012595 Somers Cocks Charlie 11G6051 W55 11:22:00
646464 Houlihan John 11G6400 M50 11:38:00
773855 Powel Alistair 11G7800 M40 11:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8300958 Jankó Tamás 22H5800 M60 11:03:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8635856 Turra Piero 26I8400 M21E 11:07:00
8635862 Rossetto Riccardo 26I9100 M21E 11:15:00
8628448 Bettega Fabiano 26I9600 M21E 11:25:00
8635852 Dallavalle Luca 26I8700 M21E 12:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629804 LeĹniak Matylda 14P0450 W14 10:27:00
8629803 Towarek Ireneusz 14P7302 M45 10:54:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
607807 Jaroszek Radoslaw 42P9400 M21E 11:13:00
887002 Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 W45 12:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Sokolowski Maciej 53P9400 O P E N 10:08:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629801 Polewka Aleksandra 94P0250 W17 10:09:00
1409359 Niebielski Bartosz 94P0101 M20 10:12:00
1409356 Nowak Bartosz 94P9902 M20 10:18:00
7899987 Jaroszek Jakub 94P9802 M20 10:24:00
8627432 Nyga Julia 94P0251 W17 10:27:00
8631672 Byrzcek Jan 94P0000 M20 10:30:00
8629802 Towarek Michal 94P0300 M17 10:45:00
2034197 Marcinkiewicz Grzegorz He 94P8602 M21E 11:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1302127 Shipilova-Vinogradova Olg 27R9050 W21E 11:06:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102048 Raj Nastja 45S0000 W35 10:48:00
1401643 Marot Blaž 45S9500 M21E 11:35:00
2102037 Vodovnik Mirko 45S5600 M60 11:39:00
2102049 Kuhelnik Ina 45S9550 W21B 12:22:00
2060387 Raj Gregor 45S7400 M40 12:30:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52511 Jašek Vít ABR1111 C MW10 10:04:00
7204492 Hruška Tomáš ABR0001 A M20 10:09:00
9101620 Láner Roman ABR8100 C M21C 10:17:00
7201773 Veličková Monika ABR8951 A W21A 10:52:00
352328 Vojtášek Jan ABR5301 C M60 11:21:00
1436949 Haltof Ewa ABR9499 E W21A 11:22:00
886811 Jašková Šárka ABR7751 C W40 11:24:00
9101702 Lánerová Leona ABR7752 B W40 11:54:00
7201199 Hruška Miloš ABR7501 A M40 12:06:00
995795 Kolářová Renáta ABR9351 B W21B 12:07:00
7207703 Vrábel Jaromír ABR6102 C M55 12:14:00
1403430 Nedopílek David ABR7602 A M40 12:15:00
7207706 Němec Lubomír ABR6201 C M55 12:20:00
7207359 Kolář Rudolf ABR6301 C M55 12:35:00
7003007 Jašek Petr ABR7601 C M40 12:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127612 Provazník Dušan ADA7301 O P E N 10:11:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2019222 Ištok Martin BLI8001 B M21B 10:16:00
2134280 Matoušková Petra BLI7650 O P E N 10:17:00
8307 Vojtěch Richard BLI7605 C M21C 10:20:00
2019239 Ohera Karel BLI7803 B M21B 10:22:00
2019214 Vozka Radim BLI7402 A M21A 10:44:00
2134290 Oherová Michaela BLI8250 O P E N 10:50:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207504 Patka Marek BOR0902 C WM11 10:03:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 C W17 10:03:00
8468 Bogar Vojtěch BOR0604 C M14 10:07:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C WM11 10:09:00
7207489 Patka Miroslav BOR7715 B M21B 10:10:00
2051481 Kohoutová Barbora BOR9850 E W20 10:10:00
2051475 Staňa Ondřej BOR0301 C M17 10:12:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C W14 10:15:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 C M14 10:28:00
8399 Petr Ondřej BOR9706 C M21B 11:10:00
2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C W40 11:15:00
1111255 Maennel Harald BOR5501 C M60 11:30:00
515014 Bogar Leoš BOR6603 C M50 11:44:00
8518 Rejholec Michal BOR7412 C M40 11:48:00
8404 Kuchař Vladimír BOR4902 C M65 11:48:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 B W21B 11:49:00
7209370 Patková Kateřina BOR7853 A W40 11:51:00
8655486 Nehasilová Petra BOR8253 B W21B 12:13:00
897369 Bogar František BOR8904 E M21E 12:23:00
8441 Kameníková Kateřina BOR7758 B W21B 12:28:00
886300 Bogar Kryštof BOR9402 E M21E 12:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655481 Vít Vlastimil BSO6800 C M50 10:50:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208100 Falta Ondřej DKP8502 A M21A 11:20:00
7202900 Goder Josef DKP8203 E M21E 11:45:00
8654893 Johanovský Tomáš DKP8500 E M21E 11:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
438621 Urban Miroslav DMS7900 E M21E 11:47:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
920696 Janda Martin DOB8002 A M21A 10:23:00
7226 Štěpánová Dita DOB7956 B W21B 12:01:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067963 Štemberg Milan EKP8608 B M21B 10:07:00
2118488 Klemsa Jakub EKP9001 A M21A 10:29:00
2099511 Kabát Martin EKP0412 C M14 10:31:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C M40 11:03:00
2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 A W21A 11:16:00
8282848 Dawson Keith EKP5802 C M60 11:24:00
2087687 Trčková Helena EKP8756 A W21A 11:46:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C W40 12:00:00
8631579 Smrt Martin EKP8431 E M21E 12:01:00
2078484 Domín Nikolas EKP8806 E M21E 12:07:00
2103730 Ksandrová Marie EKP9262 B W21B 12:31:00
438648 Štembergová Lucie EKP8851 B W21B 12:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210122 Wald František FSP5300 C M60 11:33:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421903 Černý Petr HCE0100 O P E N 10:05:00
1417251 Černá Justina HCE0652 W14 10:18:00
1417246 Černý Radomír HCE6901 O P E N 10:41:00
1421891 Černý David HCE0000 O P E N 10:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
888637 Janda Luboš CHT6001 C M50 11:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9102090 Müller Pavel JEP7900 A M21A 11:38:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080933 Flašar Jan KCK5701 C M60 11:15:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C W60 11:37:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
438604 Tichá Jana KNC9250 O P E N 10:38:00
8629814 Bitter Aleš KNC8803 A M21A 10:41:00
42258 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C W50 10:46:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C W50 10:58:00
51395 Švarcbach Michal KNC7001 C M40 11:00:00
7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 A M21A 11:02:00
51400 Havlíček Ivo KNC5800 C M60 11:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C M70 12:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53693 Maliňák Vladimír KVS5901 C M55 12:11:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200132 Šimon Václav LBE9100 A M21A 11:05:00
7200131 Křivancová Zdeňka LBE9450 A W21A 11:13:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331690 Mudrák Šimon LCE0601 M14 10:04:00
433087 Müller Tomáš LCE9910 C M20 10:06:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 WM11 10:15:00
53866 Mudrák Matouš LCE0901 WM11 10:21:00
1400427 Pišová Barbora LCE0251 C W17 10:24:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C W21A 11:10:00
331231 Piše Dušan LCE6702 C M50 11:29:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C M50 11:35:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52286 Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C W14 10:03:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C M21C 10:11:00
52952 Zajícová Petra LOV7351 C O P E N 10:29:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
236982 Popule Tomáš LPM8803 B M21B 10:31:00
1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 A W21A 11:40:00
446347 Hegner Lukáš LPM8104 A M21A 11:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081364 Štochel Miroslav MFP9300 E M21E 11:01:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887947 Vanková Anna OKP0550 C W14 10:06:00
253129 Vanka Matouš OKP0701 C M14 10:16:00
7207352 Vanka Petr OKP6801 A M50 11:02:00
8631586 Mach Radovan OKP6605 C M50 11:23:00
7207344 Vanková Jana OKP7750 E W40 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2064781 Sobotka Ivo OPI0600 M14 10:13:00
2064779 Sobotka Radim OPI0300 M17 10:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52034 Růžek Lukáš PBM8500 O P E N 10:53:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500884 Urban Jan SBK1234 MW10 10:02:00
8000013 Šafek Jiří SBK7621 B M21B 10:04:00
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 C M21C 10:08:00
811213 Daněk František SBK1010 MW10 10:14:00
1218410 Humlíček Tomáš SBK0101 B M17 10:15:00
609906 Humlíček Aleš SBK7539 B M21B 10:19:00
2092372 Alešová Anna SBK1050 MW10 10:22:00
8659417 Chaloupka Ondřej SBK8301 C M21C 10:23:00
9000002 König Lukáš SBK8001 B M21B 10:25:00
52865 Křístková Veronika SBK8379 A W21A 10:40:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C M50 10:47:00
845424 Červinka Jan SBK7900 A M21A 10:53:00
8007503 Daňková Veronika SBK8151 A W21A 10:55:00
1007541 Sochor Jan SBK6922 B M21B 10:58:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 E M21E 11:05:00
765108 Klangová Bohumila SBK7676 C W40 11:06:00
7851220 Jiráček Josef SBK8501 B M21B 11:07:00
8007006 Novák Miroslav SBK5400 C M60 11:12:00
520540 Brabec Jaroslav SBK8242 A M21A 11:23:00
53205 Jágrová Vlasta SBK7789 C W40 11:33:00
1985526 Beržinská Soňa SBK8554 A W21A 11:37:00
1919191 Urban Jan SBK7537 A M21A 11:44:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C M50 11:53:00
8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A W21A 12:04:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 E M40 12:51:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A W17 10:00:00
8040385 Drobník Lukáš SJC8500 B M21B 10:01:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C WM11 10:06:00
8001809 Tuma Matěj SJC0202 A M17 10:09:00
896967 Tomeš Petr SJC7531 B M21B 10:28:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C M50 10:29:00
8654568 Antoš Svatopluk SJC6602 C M50 10:35:00
8350350 Musilová Vendula SJC8355 E W21A 10:46:00
2056297 Tumová Jana SJC7452 C W40 11:12:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E W21E 11:20:00
8250250 Musil Pavel SJC7705 A M40 11:30:00
981842 Tomešová Daniela SJC8451 A W21A 11:34:00
7201827 Stránský Vojtěch SJC9000 E M21E 12:17:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C M40 12:48:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
886269 Chudíková Barbora SJI7850 E W21A 10:34:00
2113472 Paulíček Jiří SJI7727 B M21B 10:46:00
7260022 Paulíčková Renata SJI8057 E W21E 11:02:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 A M21A 11:11:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C M40 11:33:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 E M21E 12:15:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208230 Dohnal František SKL0300 C M17 10:00:00
8644874 Břeň Daniel SKL0100 B M17 10:39:00
7209656 Štáfek Pavel SKL7401 E M21E 11:29:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260021 Kubínová Romana SKV9452 A W21A 10:58:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C W50 11:07:00
7003008 Kubínová Veronika SKV9752 E W21E 11:32:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260008 Wohanka Richard SLA0100 E M17 10:24:00
436970 Zemková Pavlína SLA0551 C W14 10:30:00
7207363 Svoboda Petr SLA6803 C M50 10:38:00
425546 Zemková Helena SLA7450 C W40 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7111117 Fišer Jiří SLP8503 E M21E 11:55:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204495 Lukavec Petr SMR7800 A M21A 10:08:00
7203329 Honsová Lenka SMR7750 A W21A 10:43:00
7205014 Pařízková Věrka SMR7151 E W21A 10:49:00
426395 Buriánek Vojta SMR7801 A M21A 10:56:00
8074101 Pucherna Eduard SMR7401 E M21E 11:03:00
7209369 Zavrtálek Petr SMR8401 B M21B 11:04:00
7203328 Hons Miši SMR7700 A M40 11:24:00
7203339 Rychterová Dana SMR6950 A W21A 11:49:00
981824 Kalošová TerKa SMR8950 A W21B 11:58:00
995876 Svoboda Honza SMR7901 E M21E 12:29:00
7205036 Pařízek Petr SMR7001 C M40 12:36:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515458 Kalinová Ella SPC0961 C MW10 10:06:00
8660503 Akrmanová Jana SPC0952 C MW10 10:12:00
2115070 Pruner Petr SPC8207 C M21C 10:14:00
681881 Vacek Jan SPC0009 B M20 10:15:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C MW10 10:16:00
8660500 Akrman Václav SPC0505 C M14 10:19:00
8660504 Akrmanová Hana SPC1255 C MW10 10:20:00
9200528 Ouhrabka Jakub SPC8003 C O P E N 10:23:00
2035145 Ouhrabka Vít SPC1010 C MW10 10:24:00
8660502 Akrmanová Marie SPC0755 C WM11 10:30:00
899180 Hejna Jiří SPC6201 C M50 10:32:00
9200521 Ouhrabková Radka SPC8152 E W21E 11:04:00
9005226 Tučková Dagmar SPC8653 E W21E 11:08:00
9005230 Sajal Martin SPC7803 E M21E 11:11:00
1984420 Merenus Štěpán SPC8404 A M21A 11:14:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 E M21E 11:17:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 E W21E 11:18:00
2118493 Akrmanová Jitka SPC7651 C W40 11:21:00
7201752 Bezouška Tomáš SPC7611 E M21E 11:49:00
7205029 Geisler Michal SPC7504 A M21A 11:50:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 E W40 11:57:00
8660501 Akrman Libor SPC7406 C M40 12:09:00
2075634 Hejnová Aneta SPC9356 C W21B 12:16:00
8660505 Hnátková Tereza SPC9271 C W21B 12:25:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 E M21E 12:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9480 Klíchová Jana SSU8151 B W21B 12:10:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204494 Ludvík Matyáš STB9801 E M20 10:21:00
682361 Ludvík Petr STB5701 C M60 11:09:00
682366 Abelová Ivana STB6798 C W50 11:10:00
9005136 Ludvík Vojtěch STB9301 E M21E 12:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9200522 Maňásek Josef SVR7700 A M21A 11:17:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9760324 Šebesta Petr TAP7604 A M21A 11:26:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C WM11 10:00:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 MW10 10:00:00
2090860 Štěpánek Jan TBM0607 C M14 10:01:00
53273 Schwabová Barbora TBM1188 MW10 10:10:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 WM11 10:12:00
9988889 Grycová Veronika TBM9859 E W20 10:13:00
438603 Vedrová Ela TBM0357 C W17 10:15:00
2067203 Polášek Radek TBM8008 A M21A 10:17:00
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 MW10 10:18:00
7210817 Schwab Filip TBM0710 C WM11 10:24:00
2083390 Folprecht Matyáš TBM0606 C M14 10:25:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 C W17 10:30:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 WM11 10:33:00
0 Folprecht Jaroslav TBM7305 O P E N 10:44:00
53116 Otoupalík Jan TBM7123 B M21B 10:49:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C W40 11:03:00
2031370 Tišnovský Zdeněk TBM6620 C M50 11:05:00
8177771 Gigon Michaela TBM7753 E W21E 11:14:00
53260 Pospíšková Luisa TBM5959 C W55 11:16:00
53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C W40 11:18:00
888602 Chromá Adéla TBM8870 A W21A 11:19:00
1210961 Štěpánský Václav TBM6108 C M50 11:20:00
7207621 Pospíšek Marek TBM8907 E M21E 11:23:00
2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 A M21A 11:32:00
8636189 Králová Vilma TBM9950 E W21E 11:34:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM7371 C W40 11:39:00
2019217 Boček Milan TBM9228 A M21A 11:41:00
515049 La Carbonara Hana TBM7652 E W21A 11:43:00
53228 Malá Alice TBM7991 B W21B 11:43:00
501884 Rygl Jaroslav TBM7044 E M21E 11:43:00
995875 Gryc Tomáš TBM6903 C M40 11:51:00
899162 Uhmann Petr TBM8307 E M21E 11:51:00
436405 Vedra David TBM7402 A M21A 11:53:00
2011851 Pospíšková Magdalena TBM9150 A W21A 11:55:00
8662360 Ševčík Martin TBM7632 E M21E 12:25:00
888636 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C M55 12:26:00
2073714 Argaláš Jaroslav TBM6213 C M55 12:32:00
1700079 Schwab David TBM7401 A M40 12:33:00
888616 Štěpánek Martin TBM7327 E M21E 12:33:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2073741 Pšenička Miloslav TCB6101 C M50 10:41:00
515069 Princ David TCB6901 C M40 11:39:00
52193 Pšenička Jiří TCB6301 C M50 11:50:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52414 Reif Jan TSU8604 B M21B 10:13:00
8905 Tomeček Karel TSU8300 A M21A 10:35:00
7203459 Král Jiří TSU5941 C M50 10:44:00
8906 Skácelová Naděžda TSU6183 C W50 10:49:00
1400407 Tomečková Zuzana TSU8279 A W21A 11:01:00
887151 Maliňáková Eva TSU6550 C W50 11:04:00
920678 Staňková Štěpánka TSU8992 E W21E 11:26:00
1400406 Reifová Naděžda TSU8889 E W21E 11:30:00
7207490 Sedláček Petr TSU8109 A M21A 11:35:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331606 Tomeš Radim TZL7849 C M21C 10:02:00
8877 Honner Jaroslav TZL0701 WM11 10:18:00
1400443 Podmolík Tomáš TZL6915 C M40 11:06:00
2045204 Novotný Petr TZL6601 C M50 11:26:00
8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C W40 11:27:00
8068608 Graubner Jan TZL8236 E M21E 11:37:00
416045 Nejedlý Petr TZL5101 C M65 11:51:00
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C M65 11:57:00
53379 Vintr Ivan TZL4501 C M70 12:12:00
1400448 Podmolíková Dagmar TZL7155 C W45 12:15:00
7201770 Hradil Jiří TZL8604 E M21E 12:21:00
888617 Šňupárek Ondřej TZL6949 C M40 12:27:00
330608 Tomešová Stela TZL8251 B W21B 12:34:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011817 Šimek Roman UOL6503 O P E N 10:14:00
52729 Šimek Štěpán UOL0104 O P E N 10:20:00
2102871 Prachař Matouš UOL0000 O P E N 10:26:00
2060254 Zbořil Ctirad UOL7200 C O P E N 10:32:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 B W21B 12:04:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C W14 10:24:00
207806 Kadlec Luděk VEY5600 C M60 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8635828 Dohnalová Jindra VIP6251 C W55 11:19:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003010 Meier David VLI0606 C M14 10:22:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 E M21A 10:32:00
8662311 Meier Milan VLI7301 B M21B 10:37:00
8292 Urbaník Robert VLI7002 B M21B 10:43:00
7207890 Kareis Martin VLI6501 C M50 11:08:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C M40 11:09:00
1302790 Škoda Jakub VLI8800 E M21E 11:41:00
49844 Masopustová Elis VLI8656 B W21B 11:46:00
301631 Zaydlar Michal VLI7103 C M40 11:54:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629758 Hašek Jan VPM0001 E M20 10:03:00
2042515 Svobodová Alexandra VPM0051 A W20 10:04:00
7208210 Kovář Ondřej VPM0200 A M17 10:06:00
515439 Fajtl Jaroslav VPM9001 A M21A 10:14:00
8656583 Kovářová Lucie VPM0350 C W17 10:18:00
887623 Anděl Robert VPM8001 A M21A 10:20:00
8531 Anděl Robin VPM0901 C WM11 10:27:00
8655402 Hasman Ondřej VPM0002 A M20 10:27:00
8052217 Honnerová Blanka VPM8051 A W21A 10:31:00
8416122 Jirková Petra VPM8450 A W21A 10:37:00
8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C M17 10:51:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 A M21A 10:59:00
887628 Svoboda Radek VPM6903 C M40 11:12:00
7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C M40 11:21:00
7204504 Šňupárek Václav VPM9548 E M21E 11:27:00
7207338 Svobodová Petra VPM7455 C W40 11:30:00
7200317 Les Martin VPM7906 E M21E 11:39:00
8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C M50 11:41:00
7210310 Lesová Markéta VPM8494 A W21A 11:58:00
7209424 Tošner Michal VPM7803 E M21E 12:05:00
7207358 Honner Jaroslav VPM7802 E M21E 12:13:00
7205019 Kratochvílová Lucie VPM9251 B W21B 12:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436929 Klechová Karolína VRB0499 C W14 10:09:00
8662299 Klech Richard VRB7201 C M40 12:12:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232639 Wohanka Antonín VRL1201 MW10 10:08:00
2096238 Pilná Bára VRL0052 C W20 10:16:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 C M17 10:42:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 A M21A 10:47:00
2017678 Štregl Tomáš VRL7406 B M21B 10:52:00
426376 Pilný Jiří VRL7002 B M21B 11:01:00
2096236 Wohanka Pavel VRL7501 A M21A 11:08:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C W40 11:36:00
438036 Pilná Libuše VRL7153 C W40 11:42:00
2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C W40 11:48:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
246899 Lacigová Marie VSP0050 C W20 10:07:00
8660356 Horák Pavel VSP7200 B M21B 10:40:00
2111768 Laciga Zdeněk VSP5200 C M60 11:18:00
887608 Lacigová Michaela VSP8152 E W21E 11:24:00
682103 Bogarová Adélka VSP9050 A W21A 11:28:00
920677 Tichovská Martina VSP8650 E W21E 11:28:00
8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E W21E 11:36:00
7003030 Laciga Radek VSP8200 E M21E 12:19:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416112 Burešová Veronika XBM0550 C W14 10:21:00
416108 Michalík Petr XBM7117 C M45 10:48:00
897352 Jiran Václav XBM7601 A M21A 10:50:00
446404 Králová Dana XBM7650 C W40 11:09:00
8660912 Linhart Michal XBM7801 C M40 11:18:00
7205008 Šňupárek Martin XBM7107 C M40 11:42:00
232332 Suchánek Ladislav XBM7008 C M40 12:03:00
8645929 Král Jan XBM6903 C M40 12:21:00
232537 Vítek Tomáš XBM7511 C M40 12:24:00
8621762 Bureš Pavel XBM7549 C M40 12:45:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209426 Jiran Jan XHK7701 A M21A 10:05:00
2017670 Háp Matěj XHK0500 C M14 10:10:00
8197304 Netuka Martin XHK7302 B M21B 10:34:00
7003041 Chmelař Lukáš XHK9100 A M21A 10:38:00
9395 Háp Pavel XHK7101 B M21B 10:55:00
888619 Lamichová Martina XHK9150 A W21A 11:25:00
2075681 Hápová Petra XHK0051 C W21B 11:52:00
888650 Jiranová Kateřina XHK8350 A W21A 12:07:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
828384 Odvody Zdeněk XPU8206 A M21A 10:02:00
7800109 Hons Lukáš XPU8005 C M21C 10:05:00
51127 Kiac Jiří XPU6305 C M50 10:53:00
9345 Bártíková Zuzana XPU8954 A W21A 11:04:00
2070818 Jansová Doubravka XPU9750 B W21A 11:52:00
7204476 Kanta Martin XPU9705 E M21E 11:53:00
835307 Odvodyová Šárka XPU8352 B W21A 12:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52581 Křeček Miroslav ZPV6213 C M50 10:59:00
8851 Holinka Martin ZPV6712 C M50 11:11:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51532 Folprechtová Julie ZUP0650 C W14 10:12:00
886276 Puchernová Radka ZUP8759 A W21A 11:07:00
9056 Folprecht Eduard ZUP7300 C M40 11:15:00
886278 Pucherna Petr ZUP8002 A M21A 11:29:00
416221 Folprechtová Kateřina ZUP7452 A W21A 11:31:00
7200592 Bašus Petr ZUP7400 C M40 11:36:00
2069042 Prylová Pavla ZUP7552 B W21B 11:55:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
307440 Jánošková Taťjana RBA6051 C W50 10:55:00
307364 Jánoška Jozef RBA5902 C M50 11:14:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
211408 Pažický Ĺudovít RCP6941 C M40 11:45:00
2051944 Autrata Vlastimil RCP6041 C M50 11:47:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
439300 Klíma David VBA7901 A M21A 10:11:00
2051945 Opršal Juraj VBA8301 A M21A 10:26:00
2008512 Ančicová Stanislava VBA8454 E W21E 11:16:00
2051947 Kralova Eva VBA4751 C W60 11:28:00
876002 Mlynárik Peter VBA6501 C M50 11:56:00
876001 Muller Matej VBA9601 E M21E 11:57:00
8228888 Šmelíková Barbora VBA6952 C W45 12:18:00
307370 Trojanova Zuzana VBA8151 B W21B 12:37:00