Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 9. kolo

Datum:
23.06.2018
Místo konání:
Hamr na Jezeře, autokemp, Loc. 50.7043981N, 14.8456508E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Putík Jiří
Hlavní rozhodčí:
Meier Milan
Stavitel tratí:
Vraný Jiří
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    

M14 4.84 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:01:00 651 Zurynek Jan TJN0605 2102701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:04:00 652 Rod Matyáš VSP0803 2075699 USK Praha
14:07:00 653 Hähnel Per 48D0501 7050104 OL-Team Wehrsdorf
14:10:00 654 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 USK Praha
14:13:00 655 Kabát Martin EKP0412 2099511 C VŠTJ Ekonom Praha
14:16:00 656 Mairich Filip TJN0603 2067316 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:19:00 657 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
14:22:00 658 Meier David VLI0606 7003010 C Slavia Liberec orienteering
14:25:00 659 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 C KOS TJ Tesla Brno
14:28:00 660 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
14:31:00 661 Štrait Vilém VSP0701 2021829 USK Praha
14:34:00 662 Patka Kryštof BOR0702 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
14:37:00 663 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
14:40:00 664 Bohuslav Josef LPM0401 2082916 C OK Lokomotiva Plzeň
14:43:00 665 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 C OK Jiskra Nový Bor
14:46:00 666 Herrmann Josef 48D0502 8150105 OL-Team Wehrsdorf
14:49:00 Vakant 0 Vakant

M17 7.66 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 101 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín
14:05:00 102 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 A KOS Slavia Plzeň
14:08:00 103 Kroc Kryštof GIG0100 53377 B GIGANT Orienteering
14:11:00 104 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B SMS Team Kladno
14:14:00 105 Staňa Ondřej BOR0301 2051475 C OK Jiskra Nový Bor

M20 11.61 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:01:00 131 Vacek Jan SPC0009 681881 B SPORTICUS team
14:04:00 132 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 A KOS Slavia Plzeň
14:07:00 133 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A A-team NOVO Bruntál
14:10:00 134 Horák Jan LDC9800 7404404 B KOB Děčín
14:13:00 Vakant 0 Vakant

M21E 13.80 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 1 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
14:43:00 2 Fišer Jiří SLP8503 7111117 E OOB Slavia Praha
14:45:00 3 Tišnovský Martin TBM9120 7201822 E KOS TJ Tesla Brno
14:47:00 4 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko, z. s.
14:49:00 5 Šurgan Štefan VBA7941 515024 E ŠK VAZKA Bratislava
14:51:00 6 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E SKOB Slaný
14:53:00 7 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 E SNS Smržovka
14:55:00 29 Štochel Miroslav MFP9300 2081364 E Matfyz Praha
14:57:00 9 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E SPORTICUS team
14:59:00 10 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
15:01:00 11 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E SPORTICUS team
15:03:00 33 Muller Matej VBA9601 876001 E ŠK VAZKA Bratislava
15:05:00 13 Štáfek Pavel SKL7401 7209656 E SMS Team Kladno
15:07:00 14 Rygl Jaroslav TBM7044 501884 E KOS TJ Tesla Brno
15:09:00 25 Lauerman Jan SJI7419 886813 E OK Jihlava
15:11:00 16 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
15:13:00 27 Sajal Martin SPC7803 9005230 E SPORTICUS team
15:15:00 30 Hora Vojtěch VSP8301 1006283 E USK Praha
15:17:00 19 Kouřimský Jan SLA7200 515495 E SKOB Slaný
15:19:00 20 Kanta Martin XPU9705 7204476 E PARDUBICE BIKERS
15:21:00 32 Gerasko Timofei 17R7200 1633631 Novosibirsk
15:23:00 22 Urban Miroslav DMS7900 438621 E Dynamo Malá Skála
15:25:00 23 Ludvík Matyáš STB9801 7204494 E TJ Stadion Nový Bor
15:27:00 24 Les Martin VPM7906 7200317 E KOS Slavia Plzeň
15:29:00 15 Laciga Radek VSP8200 7003030 E USK Praha
15:31:00 26 Štěpánek Martin TBM7327 888616 E KOS TJ Tesla Brno
15:33:00 12 Ludvík Vojtěch STB9301 9005136 E TJ Stadion Nový Bor
15:35:00 28 Hradil Jiří TZL8604 7201770 E SKOB Zlín
15:37:00 17 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
15:39:00 18 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E OK Jiskra Nový Bor
15:41:00 31 Svoboda Honza SMR7901 995876 E SNS Smržovka
15:43:00 21 Šňupárek Václav VPM9548 7204504 E KOS Slavia Plzeň
15:45:00 34 Štěňha Martin SPC7608 7003036 E SPORTICUS team
15:47:00 8 Bogar František BOR8904 897369 E OK Jiskra Nový Bor

M21A 11.61 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:06:00 201 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:09:00 202 Bartoš Marián VSP8201 887933 A USK Praha
14:12:00 203 Jedlička Lukáš XHK8100 1398686 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:15:00 Vakant 0 Vakant
14:18:00 205 Šafář Jan XHK7700 1700078 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:21:00 206 Klíma David VBA7901 439300 A ŠK VAZKA Bratislava
14:24:00 207 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:27:00 208 Boček Milan TBM9228 2019217 A KOS TJ Tesla Brno
14:30:00 209 Cerman Lukáš DMS8100 7003040 A Dynamo Malá Skála
14:33:00 210 Vedral Martin SPC8306 7210120 A SPORTICUS team
14:36:00 211 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A USK Praha
14:39:00 212 Német Michael BOR9705 8425 C OK Jiskra Nový Bor
14:42:00 213 Pucherna Petr ZUP8002 886278 A MTBO ČZU Praha
14:45:00 214 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:48:00 215 Anděl Robert VPM8001 887623 A KOS Slavia Plzeň
14:51:00 216 Kopáček Jan CHT8510 7201807 OOB SK Chrast
14:54:00 217 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
14:57:00 218 Geisler Michal SPC7504 7205029 A SPORTICUS team
15:00:00 219 Tomeček Karel TSU8300 8905 A LKT 80 Šumperk
15:03:00 220 Vozka Radim BLI7402 2019214 A MTBO Bludný kořen
15:06:00 221 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
15:09:00 222 Pucher Filip ZUP7404 711577 A MTBO ČZU Praha
15:12:00 223 Buchtík Aleš XBM8201 8627115 A PELL´S ABND RACING TEAM
15:15:00 Vakant 0 Vakant
15:18:00 241 Moravec Štěpán SJI8101 897347 A OK Jihlava
15:21:00 226 Müller Pavel JEP7900 9102090 A Jehlanka Team
15:24:00 227 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A Dynamo Malá Skála
15:27:00 228 Falta Ondřej DKP8502 7208100 A Oddíl OB Kotlářka
15:30:00 229 Husák Václav XHK7702 1007527 A MTBO Racing team Hradec Králové
15:33:00 230 Bergl Tomáš ZUP7800 7202860 A MTBO ČZU Praha
15:36:00 231 Musil Pavel SJC7705 8250250 A Sportcentrum Jičín
15:39:00 232 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A PARDUBICE BIKERS
15:42:00 233 Hegner Lukáš LPM8104 446347 A OK Lokomotiva Plzeň
15:45:00 234 Polášek Radek TBM8008 2067203 A KOS TJ Tesla Brno
15:48:00 235 Sedláček Petr TSU8109 7207490 A LKT 80 Šumperk
15:51:00 236 Kazda Jiří SJC8006 8055001 A Sportcentrum Jičín
15:54:00 237 Fajtl Jaroslav VPM9001 515439 A KOS Slavia Plzeň
15:57:00 238 Urban Jan SBK7537 1919191 A KOB START Blansko, z. s.
16:00:00 242 Kříž Libor XHK7804 7807223 A MTBO Racing team Hradec Králové
16:03:00 240 Šimon Václav LBE9100 7200132 A TJ Lokomotiva Beroun
16:09:00 204 Maňásek Josef SVR7700 9200522 A TJ Švýcárna
16:12:00 224 Mikan Albert EKP8606 8654890 A VŠTJ Ekonom Praha

M21B 9.44 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 401 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 B USK Praha
14:04:00 402 Ištok Martin BLI8001 2019222 B MTBO Bludný kořen
14:06:00 403 Linhart Tomáš TSU8540 301146 B LKT 80 Šumperk
14:08:00 404 Štregl Tomáš VRL7406 2017678 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:10:00 405 Horák Pavel VSP7200 8660356 B USK Praha
14:12:00 406 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 B OK Jihlava
14:14:00 407 Hýbl Lukáš VIP7504 7210112 B SK VIPrahlo
14:16:00 408 Netuka Martin XHK7302 8197304 B MTBO Racing team Hradec Králové
14:18:00 409 Ohera Karel BLI7803 2019239 B MTBO Bludný kořen
14:20:00 410 Sochor Jan SBK6922 1007541 B KOB START Blansko, z. s.
14:22:00 412 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 B Sportcentrum Jičín
14:24:00 413 Vaněček Jan ZUP8003 2069047 B MTBO ČZU Praha
14:26:00 414 Jiráček Josef SBK8501 7851220 B KOB START Blansko, z. s.
14:28:00 415 Jirásek Radek XPU7802 8656626 B PARDUBICE BIKERS
14:30:00 416 Patka Miroslav BOR7715 7207489 B OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 417 Ševčík Matěj XHK7908 2073671 B MTBO Racing team Hradec Králové
14:34:00 418 Tomeš Petr SJC7531 896967 B Sportcentrum Jičín
14:36:00 419 Háp Pavel XHK7101 9395 B MTBO Racing team Hradec Králové
14:38:00 420 Zít Jan LDC8200 7205956 B KOB Děčín
14:40:00 421 Zavrtálek Petr SMR8401 7209369 B SNS Smržovka
14:42:00 422 Tomeš Radim TZL7849 331606 C SKOB Zlín
14:44:00 423 David Josef DMS8101 1602620 B Dynamo Malá Skála
14:46:00 424 Vávra Martin HOR9700 2078473 B TJ Jiskra Hořice
14:48:00 425 Štemberg Milan EKP8608 2067963 B VŠTJ Ekonom Praha
14:50:00 Vakant 0 Vakant
14:52:00 Vakant 0 Vakant

M21C 6.86 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 601 Kvapil Petr TUR7410 8322 C OOB TJ Turnov
15:04:00 610 Král Luboš 74C8401 2103747 NER
15:07:00 603 Hons Lukáš XPU8005 7800109 C PARDUBICE BIKERS
15:10:00 604 Hlaváč David JIL7501 1621975 C OK Jilemnice
15:13:00 605 Vít Daniel BSO7300 236998 C KOB Baník Sokolov
15:16:00 606 Žemlička Jan XPU8303 9283 C PARDUBICE BIKERS
15:19:00 607 Ouhrabka Jakub SPC8003 9200528 C SPORTICUS team
15:22:00 608 Bohuslav Václav LPM7206 7203340 C OK Lokomotiva Plzeň
15:25:00 Vakant 0 Vakant

M40 12.63 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:05:00 801 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
14:08:00 802 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
14:11:00 803 Hruška Miloš ABR7501 7201199 A A-team NOVO Bruntál
14:14:00 804 Hons Miši SMR7700 7203328 A SNS Smržovka
14:17:00 805 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C GIGANT Orienteering
14:20:00 806 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
14:23:00 807 Matoušek Martin SPC7604 2109758 SPORTICUS team
14:26:00 808 Nedopílek David ABR7602 1403430 A A-team NOVO Bruntál
14:29:00 810 Šrůta Milan BOR7703 8522 C OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 811 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
14:35:00 812 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C MTBO ČZU Praha
14:38:00 813 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C SNS Smržovka
14:41:00 814 Štembera Jan TJN7513 8655375 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:44:00 815 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín
14:47:00 816 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
14:50:00 817 Ambrož Pavel TBM7339 2081389 C KOS TJ Tesla Brno
14:53:00 819 Svoboda Radek VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
14:56:00 820 Švarcbach Michal KNC7001 51395 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:59:00 821 Jirásek Milan VSP7403 7205010 C USK Praha
15:02:00 822 Šňupárek Ondřej TZL6949 888617 C SKOB Zlín
15:05:00 823 Skácel Dalibor 4PX7300 2116490 HO Ještěd
15:08:00 824 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
15:11:00 825 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 827 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 C PELL´S ABND RACING TEAM
15:17:00 828 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C SNS Smržovka
15:20:00 829 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
15:23:00 830 Král Jan XBM6903 8645929 C PELL´S ABND RACING TEAM
15:26:00 831 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 A PARDUBICE BIKERS
15:29:00 Vakant 0 Vakant

M50 10.74 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:12:00 901 Maennel Harald BOR5501 1111255 C OK Jiskra Nový Bor
14:16:00 902 Král Jiří TSU5941 7203459 C LKT 80 Šumperk
14:20:00 903 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
14:24:00 904 Heinrich Peter 74D6000 8005663 ESV Dresden MTBO
14:28:00 905 Maliňák Vladimír KVS5901 53693 C SKOB Kobra Vsetín
14:32:00 906 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
14:36:00 907 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C A-team NOVO Bruntál
14:40:00 908 Kaden Olaf 55D 661412 Tomotion Racing
14:44:00 909 Svoboda Petr SLA6803 7207363 C SKOB Slaný
14:48:00 910 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
14:52:00 911 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
14:56:00 912 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
15:00:00 913 Jánoška Jozef RBA5902 307364 C TJ Rapid Bratislava
15:04:00 914 Novák Libor OKP6504 682084 C SK OK 24 Praha
15:08:00 915 Holinka Martin ZPV6712 8851 C KOB ZPV Prostějov
15:12:00 916 Vanka Petr OKP6801 7207352 A SK OK 24 Praha
15:16:00 917 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál
15:20:00 918 Tišnovský Zdeněk TBM6620 2031370 C KOS TJ Tesla Brno
15:24:00 919 Kiac Jiří XPU6305 51127 C PARDUBICE BIKERS
15:28:00 920 Maleček Vít PGP6801 2067268 SK Praga
15:32:00 921 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
15:36:00 922 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OOB Vamberk
15:40:00 923 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C SK Technik České Budějovice
15:44:00 924 Hejna Jiří SPC6201 899180 C SPORTICUS team
15:48:00 925 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
15:52:00 926 Kolář Rudolf ABR6301 7207359 C A-team NOVO Bruntál
15:56:00 927 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
16:00:00 928 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
16:04:00 Vakant 0 Vakant

M60 8.62 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:06:00 976 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:09:00 977 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C OK Jiskra Nový Bor
14:12:00 978 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
14:15:00 979 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
14:18:00 980 Dawson Keith EKP5802 981000 C VŠTJ Ekonom Praha
14:21:00 981 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
14:24:00 983 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C SKOB Zlín
14:27:00 984 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:30:00 985 Laciga Zdeněk VSP5200 2111768 C USK Praha
14:33:00 986 Němec Vladimír SLA4202 502087 C SKOB Slaný
14:36:00 987 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
14:39:00 Vakant 0 Vakant

Open 6.01 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Štrait Martin VSP7602 410393 USK Praha
14:00:00 Berka Michal SPC7401 2102788 SPORTICUS team
14:00:00 Knitlová Eva 3WC6200 2112744 Javorníček
14:00:00 Sýkorka Ivan NNN9999 4622374 Neregistrovaní
14:00:00 Zurynková Lenka EKP0952 2102694 VŠTJ Ekonom Praha
14:00:00 Weberová Ivana 7EC9998 0 Neregistrovaní - Weberovi
14:00:00 Weber Roman 7EC9999 0 Neregistrovaní - Weberovi
14:00:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 OK Jiskra Nový Bor
14:00:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 OB Jenišovice
14:00:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 USK Praha
14:00:00 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
14:00:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 OB Jenišovice
14:00:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 USK Praha
14:00:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 USK Praha
14:00:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 OOB TJ Turnov

W14 4.56 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:23:00 671 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
14:26:00 672 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
14:29:00 673 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 674 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha
14:35:00 675 Riedelová Adéla BOR0451 1414503 C OK Jiskra Nový Bor
14:38:00 676 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C GIGANT Orienteering
14:41:00 677 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 Slavia Liberec orienteering
14:44:00 678 Malečková Hana VSP0553 2067999 USK Praha
14:47:00 679 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 Slavia Liberec orienteering
14:50:00 680 Štemberová Bára TJN0650 682375 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:53:00 681 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 C OK Lokomotiva Plzeň
14:56:00 682 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 OK Jiskra Nový Bor
14:59:00 Vakant 0 Vakant

W17 8.04 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:01:00 161 Horáková Kateřina LDC0351 997929 C KOB Děčín
14:04:00 162 Kovářová Lucie VPM0350 347913 C KOS Slavia Plzeň
14:07:00 163 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C OK Jiskra Nový Bor
14:10:00 164 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno

W20 9.43 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:37:00 181 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:41:00 182 Grycová Veronika TBM9859 9988889 E KOS TJ Tesla Brno
14:45:00 183 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 A KOS Slavia Plzeň
14:49:00 184 Kiacová Veronika XPU9953 301193 C PARDUBICE BIKERS
14:53:00 185 Lacigová Marie VSP0050 246899 C USK Praha
14:57:00 186 Oparina Marina 17R9901 1404758 Novosibirsk
15:01:00 187 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 E OK Jiskra Nový Bor
15:05:00 Vakant 0 Vakant

W21E 11.34 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:54:00 61 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E MTBO ČZU Praha
14:56:00 72 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 E SPORTICUS team
14:58:00 69 Mědílková Iva SPC7160 7204522 E SPORTICUS team
15:00:00 68 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
15:02:00 65 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E SK OK 24 Praha
15:04:00 66 Staňková Štěpánka TSU8992 920678 E LKT 80 Šumperk
15:06:00 76 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno
15:08:00 62 Tichovská Martina VSP8650 920677 E USK Praha
15:10:00 70 Reifová Naděžda TSU8889 1400406 E LKT 80 Šumperk
15:12:00 63 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 E OK Jihlava
15:14:00 73 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
15:16:00 74 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
15:18:00 64 Lacigová Michaela VSP8152 887608 E USK Praha

W21A 9.43 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:07:00 301 Nováková Lenka EKP8062 2051473 A VŠTJ Ekonom Praha
15:09:00 302 Mrázková Romana SJC8351 500556 A Sportcentrum Jičín
15:11:00 303 Lamichová Martina XHK9150 888619 A MTBO Racing team Hradec Králové
15:13:00 304 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A USK Praha
15:15:00 305 Puchernová Radka ZUP8759 886276 A MTBO ČZU Praha
15:17:00 306 Bogarová Adélka VSP9050 682103 A USK Praha
15:19:00 307 Haltof Ewa ABR9499 1436949 E A-team NOVO Bruntál
15:21:00 308 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 A OK Jiskra Nový Bor
15:23:00 309 Beržinská Soňa SBK8554 1985526 A KOB START Blansko, z. s.
15:25:00 311 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 A Sportcentrum Jičín
15:27:00 312 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A TJ Lokomotiva Beroun
15:29:00 313 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 A Sportcentrum Jičín
15:31:00 314 Kamererová Valerie STB9450 428250 A TJ Stadion Nový Bor
15:33:00 315 Tomešová Daniela SJC8451 981842 A Sportcentrum Jičín
15:35:00 316 Tomečková Zuzana TSU8279 1400407 A LKT 80 Šumperk
15:37:00 317 Jirásková Markéta VSP7653 9101188 A USK Praha
15:39:00 318 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A Dynamo Malá Skála
15:41:00 320 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 A PARDUBICE BIKERS
15:43:00 321 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 E SNS Smržovka
15:45:00 322 Berglová Lucie ZUP8250 8631577 A MTBO ČZU Praha
15:47:00 323 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A SNS Smržovka
15:49:00 324 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A OK Lokomotiva Plzeň
15:51:00 325 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
15:53:00 326 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A SNS Smržovka
15:55:00 327 Kratschmerová Kateřina TBM8558 51944 A KOS TJ Tesla Brno
15:57:00 328 Vaněčková Petra ZUP7950 515411 A MTBO ČZU Praha
15:59:00 330 Lesová Markéta VPM8494 7210310 A KOS Slavia Plzeň
16:01:00 331 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A MTBO ČZU Praha
16:03:00 332 Jirková Petra VPM8450 8416122 A KOS Slavia Plzeň
16:05:00 333 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
16:07:00 334 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 A PARDUBICE BIKERS
16:11:00 Vakant 0 Vakant
16:13:00 Vakant 0 Vakant

W21B 7.42 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:19:00 Vakant 0 Vakant
14:22:00 503 Štembergová Lucie EKP8851 438648 B VŠTJ Ekonom Praha
14:25:00 504 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 B OK Jiskra Nový Bor
14:28:00 505 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
14:31:00 506 Kvapilová Lenka TUR8151 7707 B OOB TJ Turnov
14:34:00 507 Hejnová Aneta SPC9356 2075634 C SPORTICUS team
14:37:00 508 Drahorádová Lenka XPU8660 9254 C PARDUBICE BIKERS
14:40:00 509 Kalošová TerKa SMR8950 981824 A SNS Smržovka
14:43:00 510 Kazdová Jana SJC7752 2115001 B Sportcentrum Jičín
14:46:00 511 Rypáčková Dana SPC7955 218783 B SPORTICUS team
14:49:00 512 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 B OK Jiskra Nový Bor
14:52:00 513 Krausová Veronika HOR9750 0 TJ Jiskra Hořice
14:55:00 514 Tomešová Stela TZL8251 330608 B SKOB Zlín
14:58:00 515 Malá Alice TBM7991 53228 B KOS TJ Tesla Brno
15:01:00 516 Hlaváčová Bára JIL8551 2035800 C OK Jilemnice
15:04:00 517 Trojanova Zuzana VBA8151 307370 B ŠK VAZKA Bratislava
15:07:00 518 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 B OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 519 Klíchová Jana SSU8151 9480 B SK Severka Šumperk
15:13:00 520 Košíková Jitka VSP7799 887910 B USK Praha
15:16:00 521 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 A OOB SK Chrast
15:19:00 522 Matoušková Petra BLI9999 2134280 MTBO Bludný kořen
15:22:00 523 Štěpánová Dita DOB7956 7226 B KOB Dobruška
15:25:00 501 Kratochvílová Lucie VPM9251 7205019 B KOS Slavia Plzeň

W40 8.04 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:21:00 Vakant 0 Vakant
14:24:00 862 Thomas Sylvia 48D6950 8060669 OL-Team Wehrsdorf
14:27:00 863 Patková Kateřina BOR7853 7209370 A OK Jiskra Nový Bor
14:30:00 864 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
14:33:00 865 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 C PARDUBICE BIKERS
14:36:00 866 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:39:00 867 Králová Dana XBM7650 446404 C PELL´S ABND RACING TEAM
14:42:00 868 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:45:00 869 Jašková Šárka ABR7751 886811 C A-team NOVO Bruntál
14:48:00 870 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
14:51:00 871 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
14:54:00 872 Svobodová Petra VPM7455 7207338 C KOS Slavia Plzeň
14:57:00 873 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
15:00:00 874 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
15:03:00 875 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha
15:06:00 876 Ježková Hana TUR6950 8205 C OOB TJ Turnov
15:09:00 877 Vanková Jana OKP7750 7207344 E SK OK 24 Praha
15:12:00 878 Straussová Petra LDC6951 1420808 C KOB Děčín
15:15:00 861 Veselá Iva ZUP7551 756220 B MTBO ČZU Praha

W50 8.04 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:27:00 961 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha
15:30:00 962 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
15:33:00 963 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C LKT 80 Šumperk
15:36:00 964 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 425577 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:39:00 965 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
15:42:00 966 Abelová Ivana STB6798 682366 C TJ Stadion Nový Bor
15:45:00 967 Jánošková Taťjana RBA6051 307440 C TJ Rapid Bratislava
15:48:00 968 Hähnel Berit 48D6750 7040167 OL-Team Wehrsdorf
15:51:00 969 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C SK VIPrahlo
15:54:00 970 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:57:00 971 Maliňáková Eva TSU6550 887151 C LKT 80 Šumperk
16:00:00 972 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:03:00 Vakant 0 Vakant

WM11 4.25 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Štěpánková Emma VIP0953 51628 C SK VIPrahlo
14:00:00 Patka Marek BOR0902 7207504 C OK Jiskra Nový Bor
14:00:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
14:00:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 Slavia Liberec orienteering
14:00:00 Jirásková Laura VSP0952 52266 USK Praha
14:00:00 Jirásková Mia VSP1150 0 USK Praha
14:00:00 Jirásková Viola VSP1151 0 USK Praha
14:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:00:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 KOS TJ Tesla Brno
14:00:00 Weber Sebastian 7EC9997 0 Neregistrovaní - Weberovi
14:00:00 Weber Maxmilian 7EC9996 0 Neregistrovaní - Weberovi
14:00:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 OK Chrastava
14:00:00 Vanka Matouš OKP0701 253129 C SK OK 24 Praha
14:00:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
14:00:00 Geisler Richard SPC0703 2067952 C SPORTICUS team
14:00:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 USK Praha
14:00:00 Štembera Vítek TJN0801 682376 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:00:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 OB Jenišovice
14:00:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 Sportcentrum Jičín
14:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
14:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
14:00:00 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 Slavia Liberec orienteering
14:00:00 Šimková Anežka LME0950 416325 SK Los Mělník
14:00:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
14:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 USK Praha
14:00:00 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team
14:00:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 USK Praha
14:00:00 Kazda František SJC1201 4298 Sportcentrum Jičín
14:00:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 USK Praha
14:00:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha