Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 17. kolo

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Sloup v Čechách
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10.000 e5m formát A3
Ředitel závodu:
Bogar Leoš
Hlavní rozhodčí:
Žíla Vladimír
Stavitel tratí:
Žíla Vladimír
JURY:
Svoboda Honza, Kalina Miroslav, Horák Martin
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    

M14 4.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 801 Zápotocký František VLI0500 4402229 C Slavia Liberec orienteering
13:04:00 802 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 C OK Jiskra Nový Bor
13:07:00 803 Tjark Thomas 303961 Sachsen Werdau 90
13:10:00 804 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 C KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 805 Hähnel Per 7050104 OL-Team Wehrsdorf
13:16:00 806 Meier David VLI0606 7003010 C Slavia Liberec orienteering
13:19:00 807 Herrmann Josef 8150105 OL-Team Wehrsdorf
13:22:00 808 Heidner Raphael 8130306 ESV Dresden
13:25:00 810 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C GIGANT Orienteering
13:28:00 811 Štáfek Ondřej SKL0401 7209806 C SMS Team Kladno
13:31:00 812 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
13:34:00 813 Lusky Gregor 8111006 ESV Dresden
13:37:00 814 Bohuslav Josef LPM0401 2082916 C OK Lokomotiva Plzeň
13:40:00 815 Lucassen Thomas 8031006 ESV Dresden
13:43:00 816 Vakant 0 Vakant
13:46:00 817 Vakant 0 Vakant
13:49:00 819 Vakant 0 Vakant
13:52:00 820 Vakant 0 Vakant
13:55:00 821 Vakant 0 Vakant

M17 7.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 901 Klopfer Alexander 8282827 Sachsen Werdau 90
14:03:00 902 Kroc Kryštof GIG0100 53377 B GIGANT Orienteering
14:06:00 903 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
14:09:00 904 Tourek Matěj NNN0302 0 Neregistrovaní
14:12:00 905 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B SMS Team Kladno
14:15:00 906 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín
14:18:00 907 Lucassen Frank 2058058 ESV Dresden
14:21:00 908 Vakant 0 Vakant
14:24:00 909 Vakant 0 Vakant
14:27:00 910 Vakant 0 Vakant
14:30:00 911 Vakant 0 Vakant
14:33:00 912 Vakant 0 Vakant

M20 9.00 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 101 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 C Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 102 Vacek Jan SPC0009 681881 B SPORTICUS team
13:08:00 103 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 A KOS Slavia Plzeň
13:11:00 104 Vakant 0 Vakant
13:14:00 105 Vakant 0 Vakant
13:17:00 106 Vakant 0 Vakant
13:20:00 109 Vakant 0 Vakant
13:23:00 110 Vakant 0 Vakant

M21E 13.20 km, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:21:00 1 Heinrich Peter 9005663 SV TuR Dresden
13:23:00 2 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
13:25:00 3 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 E SNS Smržovka
13:27:00 4 Albert Denny 8180985 Sachsen Werdau 90
13:29:00 5 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
13:31:00 6 Tošner Michal VPM7803 7209424 E KOS Slavia Plzeň
13:33:00 7 Rygl Jaroslav TBM7044 501884 E KOS TJ Tesla Brno
13:35:00 8 Huster Mark 8341577 Sachsen Werdau 90
13:37:00 9 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:39:00 10 Ludvík Matyáš STB9801 7204494 E TJ Stadion Nový Bor
13:41:00 11 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E SPORTICUS team
13:43:00 12 Fišer Jiří SLP8503 7111117 E OOB Slavia Praha
13:45:00 13 Kamaryt Tomáš VPM8807 2042527 E KOS Slavia Plzeň
13:47:00 14 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
13:49:00 15 Štěňha Martin SPC7608 7003036 E SPORTICUS team
13:51:00 16 Laciga Radek VSP8200 7003030 E USK Praha
13:53:00 17 Svoboda Honza SMR7901 995876 E SNS Smržovka
13:55:00 18 Stránský Vojtěch SJC9000 7201827 E Sportcentrum Jičín
13:57:00 19 Štěpánek Martin TBM7327 888616 E KOS TJ Tesla Brno
13:59:00 20 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E SPORTICUS team
14:01:00 21 Les Martin VPM7906 7200317 E KOS Slavia Plzeň
14:03:00 22 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
14:05:00 23 Sajal Martin SPC7803 9005230 E SPORTICUS team
14:07:00 24 Hess Hendrik 411343 USV TU Dresden
14:09:00 25 Pucherna Jan TAP7701 7151177 E KOB Tretra Praha
14:11:00 26 Uhlemann Ulf 8241279 ESV Dresden
14:13:00 27 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
14:15:00 28 Štáfek Pavel SKL7401 7209656 E SMS Team Kladno
14:17:00 29 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E SKOB Slaný
14:19:00 30 Honner Jaroslav VPM7802 8662687 E KOS Slavia Plzeň
14:21:00 31 Vakant 0 Vakant
14:23:00 32 Vakant 0 Vakant
14:25:00 33 Vakant 0 Vakant
14:27:00 34 Vakant 0 Vakant
14:29:00 35 Vakant 0 Vakant

M21A 11.60 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:20:00 201 Lukavec Petr SMR7800 8656749 A SNS Smržovka
13:22:00 202 Klíma David VBA7901 439300 A ŠK VAZKA Bratislava
13:24:00 203 Jiran Jan XHK7701 7209426 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:26:00 204 Cerman Lukáš DMS8100 7003040 A Dynamo Malá Skála
13:28:00 205 Buriánek Vojta SMR7801 426395 A SNS Smržovka
13:30:00 206 Kříž Libor XHK7804 7807223 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:32:00 207 Musil Pavel SJC7705 8250250 A Sportcentrum Jičín
13:34:00 208 Šimon Václav LBE9100 7200132 A TJ Lokomotiva Beroun
13:36:00 209 Kazda Jiří SJC8006 8055001 A Sportcentrum Jičín
13:38:00 210 Pucherna Petr ZUP8002 886278 A MTBO ČZU Praha
13:40:00 211 Mikan Albert EKP8606 8654890 A VŠTJ Ekonom Praha
13:42:00 213 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A KOB Tretra Praha
13:44:00 214 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A ŠK VAZKA Bratislava
13:46:00 215 Klemsa Jakub EKP9001 2118488 A VŠTJ Ekonom Praha
13:48:00 216 Geisler Michal SPC7504 7205029 A SPORTICUS team
13:50:00 217 Šafář Jan XHK7700 1700078 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:52:00 218 Vedral Martin SPC8306 7210120 A SPORTICUS team
13:54:00 219 Vávra Martin HOR9700 2078473 B TJ Jiskra Hořice
13:56:00 220 Maňásek Josef SVR7700 9200522 A TJ Švýcárna
13:58:00 221 Jedlička Marek XHK7502 1398688 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:00:00 222 Tomeček Karel TSU8300 8905 A LKT 80 Šumperk
14:02:00 223 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A Dynamo Malá Skála
14:04:00 224 Müller Pavel JEP7900 9102090 A Jehlanka Team
14:06:00 226 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:08:00 227 Polášek Radek TBM8008 2067203 A KOS TJ Tesla Brno
14:10:00 228 Vozka Radim BLI7402 2019214 A MTBO Bludný kořen
14:12:00 229 Šabatka Zdeněk XHK8900 8660923 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:14:00 230 Sedláček Petr TSU8109 8662355 A LKT 80 Šumperk
14:16:00 231 Husák Václav XHK7702 1007527 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:18:00 232 Císař Jan EKP8503 886253 A VŠTJ Ekonom Praha
14:20:00 233 Anděl Robert VPM8001 887623 A KOS Slavia Plzeň
14:22:00 234 Jedlička Lukáš XHK8100 1398686 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:24:00 235 Boček Milan TBM9228 2019217 A KOS TJ Tesla Brno
14:26:00 236 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A USK Praha
14:28:00 237 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
14:30:00 238 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 A KOS TJ Tesla Brno
14:32:00 240 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A PARDUBICE BIKERS
14:34:00 241 Vakant 0 Vakant
14:36:00 242 Vakant 0 Vakant
14:38:00 243 Vakant 0 Vakant
14:40:00 244 Vakant 0 Vakant
14:42:00 245 Vakant 0 Vakant

M21B 7.70 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 301 Hýbl Lukáš VIP7504 7210112 B SK VIPrahlo
13:03:00 302 David Josef DMS8101 1602620 B Dynamo Malá Skála
13:05:00 303 Černý Ladislav ZUP8200 7200339 B MTBO ČZU Praha
13:07:00 304 Ištok Martin BLI8001 2019222 B MTBO Bludný kořen
13:09:00 305 Netuka Martin XHK7302 8197304 B MTBO Racing team Hradec Králové
13:11:00 306 Vaněček Jan ZUP8003 2069047 B MTBO ČZU Praha
13:13:00 307 Zít Jan LDC8200 7205956 B KOB Děčín
13:15:00 308 Urbaník Robert VLI7002 8662745 B Slavia Liberec orienteering
13:17:00 309 Vlček Petr LDC8700 8348 B KOB Děčín
13:19:00 311 Sochor Jan SBK6922 1007541 B KOB START Blansko, z. s.
13:21:00 312 Horák Jan LDC9800 7404404 B KOB Děčín
13:23:00 313 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 B Sportcentrum Jičín
13:25:00 314 Meier Milan VLI7301 8662311 B Slavia Liberec orienteering
13:27:00 315 Ohera Karel BLI7803 2019239 B MTBO Bludný kořen
13:29:00 316 Otoupalík Jan TBM7123 53116 B KOS TJ Tesla Brno
13:31:00 318 Ouhrabka Jakub SPC8003 9200528 C SPORTICUS team
13:33:00 319 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 B OK Jihlava
13:35:00 320 Horák Pavel VSP7200 8660356 B USK Praha
13:37:00 321 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:39:00 322 Popule Tomáš LPM8803 236982 B OK Lokomotiva Plzeň
13:41:00 323 Kurka Vojtěch SMR8400 416844 B SNS Smržovka
13:43:00 324 Tomeš Petr SJC7531 896967 B Sportcentrum Jičín
13:45:00 325 Zavrtálek Petr SMR8401 7209369 B SNS Smržovka
13:47:00 326 Vakant 0 Vakant
13:49:00 327 Vakant 0 Vakant
13:51:00 328 Vakant 0 Vakant
13:53:00 330 Vakant 0 Vakant
13:55:00 331 Vakant 0 Vakant

M21C 7.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 401 Veselý Ondřej XHK8505 1602626 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:12:00 402 Dethloff Sebastian 2048105 OL-Team Wehrsdorf
13:14:00 403 Bohuslav Václav LPM7206 7203340 C OK Lokomotiva Plzeň
13:16:00 404 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 7000412 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 405 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
13:20:00 406 Žemlička Jan XPU8303 9283 C PARDUBICE BIKERS
13:22:00 407 Kobr Tomáš SMR8900 1969696 C SNS Smržovka
13:24:00 408 Vakant 0 Vakant
13:26:00 409 Vakant 0 Vakant
13:28:00 410 Vakant 0 Vakant
13:30:00 412 Vakant 0 Vakant
13:32:00 413 Vakant 0 Vakant

M40 10.60 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 503 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
13:05:00 504 Černý Radomír HCE6901 1417246 TJ Hostivice
13:08:00 505 Kunz Martin GIG7100 553435 C GIGANT Orienteering
13:11:00 506 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
13:14:00 507 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
13:17:00 508 Vodrážka Jakub VLI7604 2043604 Slavia Liberec orienteering
13:20:00 509 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
13:23:00 510 Vraný Jiří VLI7504 8627112 C Slavia Liberec orienteering
13:26:00 511 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C SNS Smržovka
13:29:00 512 Haberecht Ralf 236119 ESV Bitterfeld
13:32:00 513 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
13:35:00 514 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
13:38:00 515 Podrábský Ctibor VLI7001 2058472 C Slavia Liberec orienteering
13:41:00 516 Schütze Mirko 1470173 OLV Potsdam
13:44:00 518 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C SNS Smržovka
13:47:00 519 Skoupý Jan GIG7001 1007549 C GIGANT Orienteering
13:50:00 520 Putík Jiří VLI7505 682119 A Slavia Liberec orienteering
13:53:00 521 Röhner Uwe 1402008 SV IHW Alex 78 Berlin
13:56:00 522 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:59:00 523 Tourek Jan NNN7301 0 Neregistrovaní
14:02:00 524 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 A PARDUBICE BIKERS
14:05:00 525 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C MTBO ČZU Praha
14:08:00 526 Nedopílek David ABR7602 1403430 A A-team NOVO Bruntál
14:11:00 527 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C GIGANT Orienteering
14:14:00 528 Král Jan XBM6903 8645929 C PELL´S ABND RACING TEAM
14:17:00 529 Šňupárek Ondřej TZL6949 8662695 C SKOB Zlín
14:20:00 530 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
14:23:00 531 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELL´S ABND RACING TEAM
14:26:00 532 Hartung Thomas 1417162 Sachsen Werdau 90
14:29:00 533 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
14:32:00 534 Hons Miši SMR7700 7203328 A SNS Smržovka
14:35:00 535 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín
14:38:00 536 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
14:41:00 537 Vakant 0 Vakant
14:44:00 538 Vakant 0 Vakant
14:47:00 539 Vakant 0 Vakant
14:50:00 540 Vakant 0 Vakant
14:53:00 541 Vakant 0 Vakant

M50 9.70 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 613 Maliňák Vladimír KVS5901 53693 C SKOB Kobra Vsetín
13:04:00 614 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
13:07:00 615 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
13:10:00 616 Nagy Josef TJN6701 2111786 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:13:00 617 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
13:16:00 618 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
13:19:00 619 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
13:22:00 620 Novák Libor OKP6504 682084 C SK OK 24 Praha
13:25:00 621 Jánoška Jozef RBA5902 307364 C TJ Rapid Bratislava
13:28:00 622 Kareis Martin VLI6501 7207890 C Slavia Liberec orienteering
13:31:00 623 Král Jiří TSU5941 7203459 C LKT 80 Šumperk
13:34:00 624 Breitwieser Steffen 237504 Wiss Quedlinburg
13:37:00 625 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
13:40:00 626 Sturm Michael 8000034 ESV Bitterfeld
13:43:00 627 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OOB Vamberk
13:46:00 628 Stoeckel Arnd 8114132 USV Jena
13:49:00 629 Vogel Sven 7208281 Sachsen Werdau 90
13:52:00 630 Vanka Petr OKP6801 7207352 A SK OK 24 Praha
13:55:00 631 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C SK Technik České Budějovice
13:58:00 632 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
14:01:00 633 Kiac Jiří XPU6305 51127 C PARDUBICE BIKERS
14:04:00 634 Dube-Spuhn Michael 8021066 TSV Karlshorst
14:07:00 635 Svoboda Petr SLA6803 7207363 C SKOB Slaný
14:10:00 636 Quendt Per 1639 USV Jena
14:13:00 637 Náhlovský David TBM6512 981830 C KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 638 Vakant 0 Vakant
14:19:00 639 Vakant 0 Vakant
14:22:00 640 Vakant 0 Vakant
14:25:00 641 Vakant 0 Vakant
14:28:00 642 Vakant 0 Vakant

M60 7.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:54:00 Dravetz Walter TZL5418 8007800 C SKOB Zlín
13:57:00 Lukavec Míla SMR4900 2060202 C SNS Smržovka
14:00:00 Laciga Zdeněk VSP5200 2111768 C USK Praha
14:03:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
14:06:00 Rochford Iain 75A5800 8000061 OK Klosterneuburg
14:09:00 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:12:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
14:15:00 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
14:18:00 Plötz Gerhart 8241050 OLV Potsdam
14:21:00 Wieland Reinhard 8050009 Skiclub Lauf
14:24:00 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C SKOB Zlín
14:27:00 Fremder Dietmar 8653191 OL-Team Wehrsdorf
14:30:00 Dawson Keith EKP5802 981000 C VŠTJ Ekonom Praha
14:33:00 Vakant 0 Vakant
14:36:00 Vakant 0 Vakant
14:39:00 Vakant 0 Vakant

Open 7.40 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Fejk Zbyněk 6YC7549 9911 Neregistrovaní
13:00:00 Pešík Marek 92X8301 830713 Jizerky
13:00:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 OOB Spartak Adamov
13:00:00 Reichel Thomas 1416660 ESV Dresden
13:00:00 Knitlová Eva 3WC6200 2112744 Javorníček
13:00:00 Kirchmann Miloš 6KC5500 51748 Neregistrovaný
13:00:00 Tichovská Jitka PGP6153 53005 SK Praga
13:00:00 Petr Jan TJN8200 2800222 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Lukavcová Ivana SMR8754 7201202 B SNS Smržovka
13:00:00 Lukavcová Lenka SMR5450 8259 C SNS Smržovka
13:00:00 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 TJ Stadion Nový Bor

W14 3.30 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:55:00 861 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 OK Jiskra Nový Bor
13:58:00 862 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C SKOB Slaný
14:01:00 863 Tourková Klára NNN0603 2120070 Neregistrovaní
14:04:00 864 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
14:07:00 865 Nagyová Kateřina TJN0452 8659409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:10:00 866 Černá Justina HCE0652 1417251 TJ Hostivice
14:13:00 867 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C GIGANT Orienteering
14:16:00 868 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
14:19:00 869 Burešová Veronika XBM0550 416112 C PELL´S ABND RACING TEAM
14:22:00 870 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha
14:25:00 871 Králová Denisa TBM0559 1403420 C KOS TJ Tesla Brno
14:28:00 872 Vakant 0 Vakant
14:31:00 873 Vakant 0 Vakant
14:34:00 874 Vakant 0 Vakant
14:37:00 875 Vakant 0 Vakant
14:40:00 876 Vakant 0 Vakant

W17 7.80 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:33:00 920 Zapalačová Petra DOK0154 51496 OK Doksy
13:36:00 921 Kovářová Lucie VPM0350 8656583 C KOS Slavia Plzeň
13:39:00 922 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno
13:42:00 923 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
13:45:00 924 Vakant 0 Vakant
13:48:00 925 Vakant 0 Vakant
13:51:00 926 Vakant 0 Vakant
13:54:00 927 Vakant 0 Vakant
13:57:00 928 Vakant 0 Vakant

W20 8.70 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 131 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
13:06:00 132 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 C Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 133 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 C GIGANT Orienteering
13:12:00 134 Klikarová Zuzana DKP9952 2043004 C Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 135 Lacigová Marie VSP0050 246899 C USK Praha
13:18:00 136 Vakant 0 Vakant
13:21:00 137 Vakant 0 Vakant
13:24:00 138 Vakant 0 Vakant
13:27:00 139 Vakant 0 Vakant
13:30:00 140 Vakant 0 Vakant

W21E 9.80 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:26:00 51 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E SK OK 24 Praha
13:28:00 52 Karochová Simona DKP8853 9944499 E Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 53 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E TJ Slovan Karlovy Vary
13:32:00 54 Březinová Marie TSU9191 888629 E LKT 80 Šumperk
13:34:00 55 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
13:36:00 56 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 E OK Jihlava
13:38:00 57 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
13:40:00 58 Tichovská Martina VSP8650 920677 E USK Praha
13:42:00 60 Reifová Naděžda TSU8889 1400406 E LKT 80 Šumperk
13:44:00 61 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
13:46:00 62 Staňková Štěpánka TSU8992 920678 E LKT 80 Šumperk
13:48:00 63 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno
13:50:00 64 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E MTBO ČZU Praha
13:52:00 65 Kurková Martina SMR8850 7260003 E SNS Smržovka
13:54:00 66 Mědílková Iva SPC7160 7204522 E SPORTICUS team
13:56:00 67 Pfuhl Gerit 338214 USV TU Dresden
13:58:00 68 Vakant 0 Vakant
14:00:00 69 Vakant 0 Vakant
14:02:00 70 Vakant 0 Vakant
14:04:00 71 Vakant 0 Vakant
14:06:00 72 Vakant 0 Vakant

W21A 8.70 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:21:00 251 Mokrá Julie VLI8051 9102561 A Slavia Liberec orienteering
13:23:00 252 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 A KOB Tretra Praha
13:25:00 253 Kubínová Romana SKV9452 7260021 A TJ Slovan Karlovy Vary
13:27:00 254 Haltof Ewa ABR9499 1436949 E A-team NOVO Bruntál
13:29:00 255 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 A Sportcentrum Jičín
13:31:00 256 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
13:33:00 257 Tomešová Daniela SJC8451 981842 A Sportcentrum Jičín
13:35:00 258 Jedličková Zuzana XHK8150 8656667 E MTBO Racing team Hradec Králové
13:37:00 259 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A USK Praha
13:39:00 260 Tomečková Zuzana TSU8279 1400407 A LKT 80 Šumperk
13:41:00 261 Svobodová Katu SMR8451 428294 A SNS Smržovka
13:43:00 262 Lesová Markéta VPM8494 7210310 A KOS Slavia Plzeň
13:45:00 263 Puchernová Radka ZUP8759 886276 A MTBO ČZU Praha
13:47:00 264 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A TJ Lokomotiva Beroun
13:49:00 265 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 A PARDUBICE BIKERS
13:51:00 267 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A MTBO ČZU Praha
13:53:00 268 Mrázková Romana SJC8351 500556 A Sportcentrum Jičín
13:55:00 269 Trčková Helena EKP8756 2087687 A VŠTJ Ekonom Praha
13:57:00 270 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
13:59:00 271 Bogarová Adélka VSP9050 682103 A USK Praha
14:01:00 272 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 A Sportcentrum Jičín
14:03:00 273 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 E SNS Smržovka
14:05:00 274 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 Sportcentrum Jičín
14:07:00 275 Bochenková Martina DKP8758 8656549 A Oddíl OB Kotlářka
14:09:00 276 Vaněčková Petra ZUP7950 515411 A MTBO ČZU Praha
14:11:00 277 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A SNS Smržovka
14:13:00 278 La Carbonara Hana TBM7652 515049 E KOS TJ Tesla Brno
14:15:00 279 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A Dynamo Malá Skála
14:17:00 280 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A SNS Smržovka
14:19:00 281 Lamichová Martina XHK9150 888619 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:21:00 282 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 A PARDUBICE BIKERS
14:23:00 283 Jiranová Kateřina XHK8350 888650 A MTBO Racing team Hradec Králové
14:25:00 284 Vakant 0 Vakant
14:27:00 285 Vakant 0 Vakant
14:29:00 286 Vakant 0 Vakant
14:31:00 287 Vakant 0 Vakant
14:33:00 288 Vakant 0 Vakant

W21B 7.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 341 Rypáčková Dana SPC7955 218783 B SPORTICUS team
13:32:00 342 Klíchová Jana SSU8151 9480 B SK Severka Šumperk
13:34:00 343 Buriánková Ivka SMR7450 410730 B SNS Smržovka
13:36:00 344 Zítová Pavla LDC8151 347881 B KOB Děčín
13:38:00 345 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 B VŠTJ Ekonom Praha
13:40:00 346 Drahorádová Lenka XPU8660 9254 C PARDUBICE BIKERS
13:42:00 347 Kazdová Jana SJC7752 2020719 B Sportcentrum Jičín
13:44:00 349 Tomešová Stela TZL8251 330608 B SKOB Zlín
13:46:00 350 Matoušková PetrA BLI7799 2134280 MTBO Bludný kořen
13:48:00 351 Masopustová Elis VLI8656 8662717 B Slavia Liberec orienteering
13:50:00 352 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
13:52:00 353 Prylová Pavla ZUP7552 2069042 B MTBO ČZU Praha
13:54:00 354 Jedličková Adéla XHK8253 1398687 B MTBO Racing team Hradec Králové
13:56:00 355 Trojanova Zuzana VBA8151 307370 B ŠK VAZKA Bratislava
13:58:00 356 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 C SPORTICUS team
14:00:00 357 Vakant 0 Vakant
14:02:00 358 Vakant 0 Vakant
14:04:00 359 Vakant 0 Vakant
14:06:00 360 Vakant 0 Vakant
14:08:00 361 Vakant 0 Vakant

W40 7.70 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 551 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 C PARDUBICE BIKERS
13:07:00 552 Michálková Alice GIG7650 2011792 C GIGANT Orienteering
13:09:00 553 Thomas Sylvia 8060669 OL-Team Wehrsdorf
13:11:00 554 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
13:13:00 555 Tumová Jana SJC7452 2056297 C Sportcentrum Jičín
13:15:00 556 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
13:17:00 557 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:19:00 558 Králová Dana XBM7650 446404 C PELL´S ABND RACING TEAM
13:21:00 559 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
13:23:00 560 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
13:25:00 561 Vanková Jana OKP7750 7207344 E SK OK 24 Praha
13:27:00 562 Straussová Petra LDC6951 1420808 C KOB Děčín
13:29:00 564 Zemková Helena SLA7450 425546 C SKOB Slaný
13:31:00 565 Vakant 0 Vakant
13:33:00 566 Vakant 0 Vakant
13:35:00 567 Vakant 0 Vakant
13:37:00 568 Vakant 0 Vakant
13:39:00 569 Vakant 0 Vakant

W50 7.20 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 661 Jánošková Taťjana RBA6051 307440 C TJ Rapid Bratislava
14:18:00 662 Abelová Ivana STB6798 682366 C TJ Stadion Nový Bor
14:20:00 663 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
14:22:00 664 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha
14:24:00 665 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:26:00 666 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:28:00 667 Hähnel Berit 7040167 OL-Team Wehrsdorf
14:30:00 668 Maliňáková Eva TSU6550 887151 C LKT 80 Šumperk
14:32:00 669 Vakant 0 Vakant
14:34:00 670 Vakant 0 Vakant
14:36:00 671 Vakant 0 Vakant

WM11 3.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Vraný Filip VLI0802 232249 Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 USK Praha
13:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:00:00 Ryglová Beáta TBM1158 0 KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Štěpánková Emma VIP0953 51628 C SK VIPrahlo
13:00:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 USK Praha
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Černá Adéla HCE0850 1417259 TJ Hostivice
13:00:00 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C GIGANT Orienteering
13:00:00 Šimková Anežka LME0950 416325 SK Los Mělník
13:00:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 OK Chrastava
13:00:00 Jung Hendrik 235041 Sachsen Werdau 90
13:00:00 Herrmann Charlotte 8130408 OL-Team Wehrsdorf
13:00:00 Reichel Markus 2058069 Sachsen Werdau 90
13:00:00 Klopfer Max 8282829 Sachsen Werdau 90
13:00:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
13:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
13:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Geisler Richard SPC0703 2067952 C SPORTICUS team
13:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
13:00:00 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team