Startovka závodu: Sněhulákův kufr, 6. závod

Datum:
11.03.2018
Místo konání:
Horní Pěna, louka u rybníku Dřevo, jižně od obce
Pořadatel:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
Mapa:
Dřevo, 1:10000, e 5m, stav 10/2016-03/2018
Ředitel závodu:
Komárek Arnošt - R3
Hlavní rozhodčí:
Nouza Petr - R3
Stavitel tratí:
Komárek Arnošt - R3
Protokol:
Závod proběhl za hezkého počasí. Všichni účastníci se vrátili z lesa.
Kategorie:
A     B     C     D    
A
8.11 km, 170 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886295 Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
995864 Tichá Tereza SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
49858 Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 10:57:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 11:00:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 11:03:00
9101705 Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 11:06:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
2056279 Procházková Jitka VTA8051 C SC vebr-sport 11:12:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:18:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 11:21:00
7208073 Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 11:24:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:27:00
9998971 Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 11:30:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 11:33:00
2025208 Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 11:36:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 11:39:00
1401041 Hošek Lubomír VCB6101 C OB České Budějovice 11:42:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:45:00
515484 Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 11:48:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 11:51:00
53735 Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 11:54:00
9998737 Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 11:57:00
2126347 Laštovička Martin 64C8803 Ekonom Praha Outdoor 12:00:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 12:03:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 12:06:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 12:09:00
2079508 Nouza ml. Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 12:12:00
B
5.53 km, 120 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 10:31:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:34:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 10:49:00
426358 Votíková Veronika VCB0151 OB České Budějovice 10:52:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:55:00
426387 Votíková Tereza VCB0452 OB České Budějovice 10:58:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 11:01:00
7207776 Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 11:04:00
7206533 Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 11:07:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 11:10:00
7208099 Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 11:13:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 11:16:00
2019552 Trantina Jan VTA7601 SC vebr-sport 11:19:00
7207620 Novák Jakub KRE0201 C OOB TJ Sokol Křemže 11:22:00
2103763 Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 11:25:00
330596 Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 11:28:00
7207492 Žalud Jan VTA0401 C SC vebr-sport 11:31:00
331783 Peňázová Veronika SJH9752 C SJH Jindřichův Hradec 11:34:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 11:37:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 11:40:00
2025218 Novotný Jan VTA0301 C SC vebr-sport 11:43:00
426341 Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 11:46:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 11:49:00
7749 Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 11:52:00
2025206 Kouba Marek VTA0202 C SC vebr-sport 11:55:00
436432 Pelc Matyáš CST0401 C OB Strakonice 11:58:00
2025217 Procházková Nikola VTA9952 C SC vebr-sport 12:01:00
920682 Novák Jakub CTB9699 SK OB Chotěboř 12:04:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 12:07:00
7208091 Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 12:10:00
446445 Honsa Luděk ACB6301 C ABK České Budějovice - Šumava 12:13:00
231209 Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 12:16:00
C
3.44 km, 65 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428714 Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 11:02:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 11:08:00
2025213 Svobodová Iveta VTA7651 C SC vebr-sport 11:14:00
2118474 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 11:17:00
2096225 Kopenec Milan SJH7102 C SJH Jindřichův Hradec 11:20:00
7208086 Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 11:26:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 11:29:00
7207889 Pekařová Nela VTA0552 C SC vebr-sport 11:32:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 11:35:00
2019551 Šťastná Eliška VTA0654 C SC vebr-sport 11:38:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 11:41:00
2025207 Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 11:50:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 11:53:00
2025214 Straka Denis VTA0501 C SC vebr-sport 11:56:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 11:59:00
51330 Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 12:02:00
2025216 Novisedlák Patrik VTA0601 C SC vebr-sport 12:05:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 12:08:00
2019545 Tůma Ondřej VTA0602 C SC vebr-sport 12:11:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 12:14:00
428715 Novák Vítek KRE0600 C OOB TJ Sokol Křemže 12:17:00
D
45 m
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
681884 Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 11:00:00
301360 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 11:00:00
2079507 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
0 Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2116444 Novotná Barbora VTA0957 C SC vebr-sport 11:00:00
436450 Pobudová Marie SJH1050 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2025220 Poláková Jolana VTA6851 C SC vebr-sport 11:00:00
0 Prantl David SJH1401 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
0 Prantl Tomáš SJH1105 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2019544 Procházková Nela VTA1051 C SC vebr-sport 11:00:00
0 Šotová Ivana SJH1155 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
0 Šotová Justýna SJH0955 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2025211 Svobodová Beáta VTA0853 C SC vebr-sport 11:00:00
2025212 Svobodová Viola VTA0653 C SC vebr-sport 11:00:00
442888 Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00