Logo

Event startlists: Krajský přebor škol MSK

Date:
2018/05/23
Place:
Opava, Městské sady
Organiser:
OOP - TJ Opava
Used map:
Městské sady
Director:
Kociánová Eva - R3
Referee:
Binčík Milan - R1
Course setter:
Rychlý Pavel - R3
Classes:
DI/D3     DIII/D7     DII/D5     DIV/D9     DV/DS     HI/H3     HII/H5     HIII/H7     HIV/H9     HV/HS    
Loading data...

DI/D3 1.10 km, 8 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:04:00 04 Pijáková Ivona 4ZC0851 2092369 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:07:00 07 Yemánková Kristýna 4ZC0852 2091593 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:10:00 10 Skařupová Eliška 4ZC0951 51915 Základní škola a Mateřská škola Karlovice

DIII/D7 1.50 km, 11 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:31:00 31 Martynková Anna 4XC0651 53180 Gymnázium Komenského,Třinec
10:33:00 33 Valová Magdaléna 4QC0552 424249 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:35:00 35 Cetlová Magdaléna 5AC0551 2091591 ZŠ Englišova Opava
10:37:00 37 Haluzová Štěpánka 4YC0451 51874 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:39:00 39 Klechová Karolína 5AC0451 436929 ZŠ Englišova Opava
10:41:00 41 Rybková Vendula 4WC0450 8654 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:43:00 43 Staňková Anna 4YC0653 2088464 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:45:00 45 Kokotková Adéla 4WC0451 49356 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:49:00 49 Kolarczyková Eliška 4WC0550 49312 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:51:00 51 Selecká Kateřina 4QC0451 424266 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:53:00 53 Smíšková Anna 4YC0651 2088462 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:55:00 55 Holasová Barbora 5AC0651 51195 ZŠ Englišova Opava
10:57:00 57 Vrbová Anežka 4YC0652 2088463 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:59:00 59 Sojková Lucie 4DC0652 2011844 Základní škola Ostrava-Stará Bělá
11:01:00 61 Krčková Lucie 4XC0551 49322 Gymnázium Komenského,Třinec
11:03:00 63 Motyková Markéta 4WC0650 8657 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
11:05:00 65 Hluchníková Tereza 4ZC0551 51883 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
11:07:00 67 Gavlasová Anna 4DC0451 2011858 Základní škola Ostrava-Stará Bělá
11:11:00 71 Bruková Petra 4XC0451 49382 Gymnázium Komenského,Třinec
11:15:00 75 Wilková Hana 4QC0551 424248 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:17:00 77 Good Eliška 4YC0551 2088465 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
11:19:00 79 Budíková Gabriela 4QC0651 424269 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové

DII/D5 1.10 km, 8 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:19:00 19 Gromnicová Tereza 4MC0851 2011814 ZŠ Srbská, Ostrava
10:22:00 22 Čudková Kristýna 4DC0651 2011840 Základní škola Ostrava-Stará Bělá
10:25:00 25 Štětinská Tereza 4MC0751 436421 ZŠ Srbská, Ostrava
10:31:00 31 Neničková Bára 4MC0752 2011882 ZŠ Srbská, Ostrava
10:37:00 37 Hrabcová Táňa 4MC0651 2011890 ZŠ Srbská, Ostrava

DIV/D9 1.70 km, 10 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:03:00 03 Bocková Katka 4XC0352 49355 Gymnázium Komenského,Třinec
10:05:00 05 Vojcíková Veronika 4QC0251 2011807 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:07:00 07 Matušová Vendula 4ZC0351 51913 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:09:00 09 Štulrajterová Natálie 4YC0251 2088458 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:11:00 11 Schindlerová Barbora 5AC0251 52880 ZŠ Englišova Opava
10:13:00 13 Hradilová Anna 4ZC0452 51881 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:15:00 15 Kovalčíková Anna 5CC0453 8796 Mendelovo gymnázium Opava
10:17:00 17 Adamovská Lucie 4QC0352 2011853 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:19:00 19 Chylová Leona 4WC0454 8667 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:21:00 21 Binderová Petra 5AC0351 341893 ZŠ Englišova Opava
10:23:00 23 Poláková Jana 4YC0351 2088459 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:25:00 25 Stanjurová Vendula 5AC0255 232358 ZŠ Englišova Opava
10:27:00 27 Šimončíková Kateřina 4YC0452 2088461 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:29:00 29 Brunová Vanda 5AC0352 52767 ZŠ Englišova Opava
10:33:00 33 Pindorová Zina 4WC0453 49319 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:35:00 35 Bilková Katka 4XC0251 53294 Gymnázium Komenského,Třinec
10:37:00 37 Mauritzová Marcela 4WC0455 8656 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:39:00 39 Adamovská Adéla 4QC0351 2011827 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:41:00 41 Žandová Kristýna 4YC0352 2088460 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:43:00 43 Kantorová Anna 4XC0351 1400416 Gymnázium Komenského,Třinec
10:45:00 45 Slováková Tereza 4QC0353 424254 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:47:00 47 Němcová Emma 4ZC0451 51873 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:51:00 51 Haltofová Romana 4WC0452 7209779 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec

DV/DS 1.90 km, 12 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:02:00 02 Schneiderová Aneta 4YC0052 2088468 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:04:00 04 Pszolková Veronika 4UC0151 424243 Gymnázium Havířov
10:06:00 06 Štrosová Jana 4AC0052 52780 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:08:00 08 Tabášková Agnes 4UC9851 424260 Gymnázium Havířov
10:10:00 10 Bruková Magda 4XC0054 7205020 Gymnázium Komenského,Třinec
10:12:00 12 Hendrychová Zuzana 4YC0051 2088467 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:16:00 16 Čechová Klára 5CC9951 2045206 Mendelovo gymnázium Opava
10:20:00 20 Mitrengová Sára 4XC0051 53280 Gymnázium Komenského,Třinec
10:22:00 22 Žalská Daniela 4UC0251 424211 Gymnázium Havířov
10:24:00 24 Poláková Tereza 5CC9952 2061783 Mendelovo gymnázium Opava
10:26:00 26 Šenková Zuzana 4AC0251 2011804 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:28:00 28 Foltýnová Markéta 4XC0053 49366 Gymnázium Komenského,Třinec
10:30:00 30 Lindovská Klára 4AC0051 2011810 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:32:00 32 Foltýnová Klára 4XC0052 49315 Gymnázium Komenského,Třinec

HI/H3 1.10 km, 8 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:43:00 43 Kuja Adam 4ZC1001 206494 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:46:00 46 Gasidlo Jan 4ZC1002 51952 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:49:00 49 Kuhn Matyáš 4ZC0802 345895 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:52:00 52 Heblák Adam 4ZC0801 301225 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:55:00 55 Folta Radovan 4ZC0901 515156 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:58:00 58 Němec Vít 4ZC1101 51903 Základní škola a Mateřská škola Karlovice

HII/H5 1.10 km, 8 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:10:00 70 Zdařil Radek 4MC0601 2011891 ZŠ Srbská, Ostrava
11:13:00 73 Stöcker Richard 4MC0702 2011811 ZŠ Srbská, Ostrava
11:16:00 76 Zástřešek Matouš 4MC0701 2011843 ZŠ Srbská, Ostrava
11:19:00 79 Mentel Antonín 4MC0703 428276 ZŠ Srbská, Ostrava

HIII/H7 1.70 km, 10 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:57:00 57 Pohludk Šimon 4XC0602 49327 Gymnázium Komenského,Třinec
10:59:00 59 Salich Jonáš 5AC0503 232527 ZŠ Englišova Opava
11:01:00 61 Szlaur Viktor 4XC0503 49365 Gymnázium Komenského,Třinec
11:03:00 63 Sikora Matěj 4WC0501 49396 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
11:05:00 65 Moore Matěj 5AC0502 232522 ZŠ Englišova Opava
11:07:00 67 Vlach Timothy 4YC0501 2088451 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
11:09:00 69 Kavan Štěpán 5AC0501 232530 ZŠ Englišova Opava
11:11:00 71 Vítkovič Patrik 4XC0502 416125 Gymnázium Komenského,Třinec
11:13:00 73 Damek Ondřej 4WC0500 7200588 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
11:15:00 75 Vontor Nicolas 4QC0402 424253 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:17:00 77 Kaufman Jan 4XC0601 52289 Gymnázium Komenského,Třinec
11:19:00 79 Buganský Eduard 4QC0404 424180 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:21:00 81 Kozáček Michal 4YC0401 2088454 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
11:23:00 83 Kovařík Tomáš 4WC0400 7200590 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
11:25:00 85 Krejčíček Jakub 4DC0501 2011856 Základní škola Ostrava-Stará Bělá
11:27:00 87 Kozubek Matěj 4QC0405 424262 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:29:00 89 Bruk Tomáš 4WC0503 49378 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
11:31:00 91 Hlavička Ondřej 4QC0403 424233 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:33:00 93 Byrtus Jakub 4WC0502 7209459 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
11:35:00 95 Bičánek Jan 4XC0501 49360 Gymnázium Komenského,Třinec

HIV/H9 1.90 km, 12 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:38:00 38 Měrka Tomáš 4YC0302 2088456 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:40:00 40 Gengela Lukáš 4QC0401 424263 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
10:42:00 42 Petrák Erik 4WC0401 416128 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:44:00 44 Kočí Matyáš 4ZC0301 352328 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
10:46:00 46 Kultan Matúš 4WC0300 49371 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:48:00 48 Rožnovský Tadeáš 4YC0301 2088455 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:50:00 50 Burian David 4WC0402 53215 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec
10:52:00 52 Valík Adam 5AC0301 8656684 ZŠ Englišova Opava
10:56:00 56 Zamazal Olivér 5AC0203 232529 ZŠ Englišova Opava
11:00:00 60 Průcha Tomáš 4QC0202 2011885 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:02:00 62 Folta Lukáš 4ZC0302 920687 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
11:04:00 64 Golka David 4DC0301 2011893 Základní škola Ostrava-Stará Bělá
11:08:00 68 Putner Jan 4YC0303 2088457 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
11:10:00 70 Pitřík Maxim 4DC0201 2011886 Základní škola Ostrava-Stará Bělá
11:12:00 72 Mohyla Ondřej 4ZC0401 7207706 Základní škola a Mateřská škola Karlovice
11:14:00 74 Martynek Petr 4XC0302 416124 Gymnázium Komenského,Třinec
11:16:00 76 Zdráhal Marek 4QC0301 2011816 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové
11:18:00 78 Bialožyt Marek 4XC0301 8629759 Gymnázium Komenského,Třinec
11:20:00 80 Vícha Lukáš 5AC0202 232526 ZŠ Englišova Opava
11:22:00 82 Tomoszek Lukáš 4XC0202 49384 Gymnázium Komenského,Třinec
11:24:00 84 Maňásek Jaroslav 4QC0201 2011847 ZŠ MUDr. Emílie Lukášové

HV/HS 2.10 km, 16 controls

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:15:00 15 Kohoutek Milan 4AC6401 2111804 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:18:00 18 Matuš Vít 4YC0201 2067396 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
10:21:00 21 Sebastián Filipek 4XC0001 2060277 Gymnázium Komenského,Třinec
10:24:00 24 Vavřík Tomáš 4AC0001 1403424 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:27:00 27 Gilík Marek 5CC9904 7207868 Mendelovo gymnázium Opava
10:33:00 33 Hloužek Vladimír 4XC0101 416126 Gymnázium Komenského,Třinec
10:36:00 36 Kotala Jakub 4AC0102 2011855 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:42:00 42 Neděla Jakub 4AC0101 2011868 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:45:00 45 Zinecker Jiří 4UC0103 424242 Gymnázium Havířov
10:48:00 48 Holáň Dominik 4AC0103 2011899 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
10:51:00 51 Valík Tomáš 5CC0001 7203453 Mendelovo gymnázium Opava
10:54:00 54 Waloszek Václav 4UC9901 424240 Gymnázium Havířov
10:57:00 57 Gabrys Adam 4XC0201 49377 Gymnázium Komenského,Třinec
11:00:00 60 Velička Jan 4UC0102 424246 Gymnázium Havířov
11:03:00 63 Kostka Jiří 5CC0201 8656577 Mendelovo gymnázium Opava
11:06:00 66 Ježek Petr 4UC0101 424258 Gymnázium Havířov
11:09:00 69 Dvořák Filip 4YC0202 2088470 Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
11:12:00 72 Adámek Martin 4AC0002 2011889 Gymnázium Ostrava Hrabůvka
11:15:00 75 Štefl Josef 4UC9801 424245 Gymnázium Havířov