Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Větrný Jeníkov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R1
JURY:
Kamenický Radan, Matras Tomáš, Farář Václav
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21D     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21D     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P    

D10N 3.20 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C OK Střelka
12:04:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast
12:07:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
12:10:00 Slavíčková Julie JHB1051 2106742 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:13:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C KOB Dobruška
12:16:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha

D10C 2.20 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
12:03:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
12:09:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
12:12:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 52240 C OOB Třebíč
12:15:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
12:21:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř

D12C 2.20 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
12:14:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 C OK Jihlava
12:19:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast
12:24:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
12:29:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:34:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C TJ Růžená
12:44:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
12:49:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 B OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 Škapová Markéta CHT0752 2115709 C OOB SK Chrast
12:59:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:04:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
13:09:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
13:14:00 Slavíčková Ema JHB0852 2106738 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:19:00 Niesytová Nikola VTA0854 2025220 C SC vebr-sport
13:24:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
13:29:00 Boučková Eva CHT0751 2111820 C OOB SK Chrast
13:34:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C KOB Dobruška
13:39:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
13:44:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SJH Jindřichův Hradec
13:49:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 B OB České Budějovice
13:54:00 Doleželová Vendula STA0751 2116494 C OK Střelka
13:59:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 C OOB SK Chrast
14:04:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:09:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
14:14:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
14:19:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
14:24:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:29:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B OK Jihlava
14:34:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 B SJH Jindřichův Hradec

D14B 3.70 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Veselá Tereza CHT0552 0 C OOB SK Chrast
12:06:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
12:09:00 Skořepová Lucie LPU0657 301633 B OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Přílepková Radka VTA0651 7210078 B SC vebr-sport
12:15:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
12:21:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
12:24:00 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
12:27:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 A OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A SC vebr-sport
12:33:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
12:36:00 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 B OK 99 Hradec Králové
12:39:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 B OB České Budějovice
12:42:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
12:45:00 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
12:48:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
12:51:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
12:54:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C Sportcentrum Jičín
12:57:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:00:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
13:03:00 Procházková Magdalena VCB0662 2127641 C OB České Budějovice
13:06:00 Halamková Justýna CHT0651 2115701 C OOB SK Chrast
13:09:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
13:12:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 B OK Jilemnice
13:15:00 Krejčová Petra VTA0658 2025208 C SC vebr-sport
13:18:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 B OK Slavia Hradec Králové
13:21:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 B OK Jihlava
13:24:00 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
13:27:00 Horáková Markéta CHT0653 0 C OOB SK Chrast
13:30:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 B SC vebr-sport
13:33:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8654887 B TJ Růžená
13:36:00 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
13:39:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:45:00 Jindřichová Eliška SJI0553 2085599 B OK Jihlava
13:48:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:51:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:54:00 Slavíková Tereza CHT0656 0 C OOB SK Chrast
13:57:00 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 B OK Lokomotiva Pardubice
14:00:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
14:03:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
14:06:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
14:09:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:12:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava

D16B 4.60 km, 145 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:13:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
12:19:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B OOB Třebíč
12:25:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 B OK 99 Hradec Králové
12:31:00 Čápová Eliška STA0451 2118115 C OK Střelka
12:37:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
12:43:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B OK Jilemnice
12:49:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 Procházková Dana VCB0362 2127642 C OB České Budějovice
13:01:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:13:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:19:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SJH Jindřichův Hradec
13:25:00 Adámková Klára JIL0452 2127630 B OK Jilemnice
13:31:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:37:00 Kropáčková Vendula CHT0353 0 C OOB SK Chrast
13:43:00 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
13:49:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B KOB Ústí nad Orlicí
13:55:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
14:01:00 Votíková Tereza VCB0454 426387 C OB České Budějovice
14:07:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
14:13:00 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:19:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
14:25:00 Počtová Klára OPI0453 7001029 B Orientační sporty Písek
14:31:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B OK Lokomotiva Pardubice

D18B 5.50 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:29:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
13:34:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek
13:39:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
13:44:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:49:00 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B OK Slavia Hradec Králové
13:54:00 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 C KOB Ústí nad Orlicí
13:59:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
14:04:00 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
14:09:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
14:14:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 B KOB Ústí nad Orlicí
14:19:00 Svobodová Anna VTA0151 682635 A SC vebr-sport
14:24:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:29:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B SC vebr-sport
14:34:00 Votíková Veronika VCB0154 426358 C OB České Budějovice
14:39:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B SC vebr-sport
14:44:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
14:49:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B OK Jilemnice

D20B 6.10 km, 180 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Rudová Anna VTA0051 7208097 B SC vebr-sport
12:09:00 Vacková Anna CHT0051 51970 B OOB SK Chrast
12:15:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
12:21:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:27:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
12:33:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice

D21B 8.00 km, 210 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Píšová Lucie SJH8151 553438 C SJH Jindřichův Hradec
12:05:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
12:10:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SJH Jindřichův Hradec
12:15:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8185818 R SKOB Zlín
12:20:00 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:25:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
12:30:00 Palasová Petra SJC8658 500267 C Sportcentrum Jičín
12:35:00 Mátlová Pavlína TJN9392 920693 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D21D 5.60 km, 185 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:27:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
14:33:00 Štaubertová Tereza ZBM9759 0 C SK Žabovřesky Brno
14:39:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
14:45:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
14:51:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice

D35B 5.90 km, 165 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Korecká Lenka CHT8053 515504 C OOB SK Chrast
12:05:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:10:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
12:15:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
12:20:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
12:30:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast
12:40:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
12:45:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
12:50:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
12:55:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
13:00:00 Paulová Hana CTB7851 51836 C SK OB Chotěboř
13:05:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:10:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:15:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C OOB Třebíč

D40B 5.90 km, 165 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:25:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
13:30:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
13:35:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
13:40:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:45:00 Zámečníková Jitka 0060001 2103763 Zámečníci
13:50:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
13:55:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:00:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
14:05:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
14:10:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
14:15:00 Mácová Martina DOB7750 1400418 C KOB Dobruška
14:20:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:25:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SJH Jindřichův Hradec
14:30:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
14:35:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
14:40:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
14:45:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
14:50:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:55:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:00:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec
15:05:00 Nováková Jana 0030001 7207874 MC Cirkus Čakovice
15:10:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
15:15:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice

D45B 5.10 km, 175 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
12:06:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
12:11:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
12:16:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:21:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
12:26:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
12:31:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
12:36:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
12:46:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:51:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:56:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
13:01:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:06:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
13:11:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice
13:16:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:21:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
13:26:00 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
13:31:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
13:36:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
13:41:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
13:46:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
13:51:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
13:56:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
14:01:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha

D50B 5.10 km, 175 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
14:21:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
14:26:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
14:31:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
14:36:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D55B 4.00 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 Kovaříčková Darja KRE6352 51413 C OOB TJ Sokol Křemže
12:56:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:01:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:06:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
13:11:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
13:16:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
13:21:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže
13:26:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
13:31:00 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D60B 4.00 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:46:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
13:51:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
13:56:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
14:01:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast

D65B 3.30 km, 105 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
12:10:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
12:16:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
12:22:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice

D70B 3.30 km, 105 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:47:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
12:53:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha

D75B 3.00 km, 70 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:31:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice

H10N 3.20 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Minařík František VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
12:28:00 Rychtárik Jáchym SJH1201 2103754 C SJH Jindřichův Hradec
12:31:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
12:34:00 Snášel Dominik VTA0901 2019557 C SC vebr-sport
12:37:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
12:40:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SJH Jindřichův Hradec
12:43:00 Novák Michal KRE1100 8662359 C OOB TJ Sokol Křemže
12:46:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
12:49:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
12:52:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice

H10C 2.20 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
13:05:00 Růžička Tomáš SJI0907 0 C OK Jihlava
13:08:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
13:11:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
13:14:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
13:17:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
13:20:00 Libra Matyáš PZR0900 2121884 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:23:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
13:26:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast
13:29:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
13:32:00 Rychtárik Tadeáš SJH0901 2103731 C SJH Jindřichův Hradec
13:35:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
13:38:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové

H12C 2.30 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:29:00 Šidlák Dominik JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:34:00 Růžička Vojtěch SJI0704 0 C OK Jihlava
12:39:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SJH Jindřichův Hradec
12:44:00 Halamka Jiří CHT0804 2115702 C OOB SK Chrast
12:49:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
12:54:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
12:59:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:04:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
13:09:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 C OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 Krupička Vít CTB0701 2121768 C SK OB Chotěboř
13:19:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801042 C TJ Růžená
13:24:00 Krákora Antonín VTA0803 2025216 C SC vebr-sport
13:29:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
13:34:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
13:39:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
13:44:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava
13:49:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 C SJH Jindřichův Hradec
13:54:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
13:59:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B SC vebr-sport
14:04:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
14:09:00 Červinka Adam OSN0707 682677 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:14:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
14:19:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:24:00 Zmydloch Matyáš PZR0702 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H14B 4.30 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
12:13:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:16:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C SC vebr-sport
12:19:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
12:22:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C OOB SK Chrast
12:25:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:28:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
12:31:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:34:00 Novák Vítek KRE0600 8656659 B OOB TJ Sokol Křemže
12:37:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
12:40:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:43:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 B TJ Jiskra Hořice
12:46:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:49:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
12:52:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
12:55:00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207 C SC vebr-sport
12:58:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
13:01:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
13:04:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
13:07:00 Zlesák Matyáš TAP0612 336786 C KOB Tretra Praha
13:13:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
13:16:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
13:19:00 Fajfr Marek ZAM0602 53569 B OB TJ Sokol Žamberk
13:22:00 Pelc Tadeáš CST0601 51330 B OB Strakonice
13:25:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
13:28:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:31:00 Jelínek Filip RUZ0500 8654910 B TJ Růžená
13:34:00 Novisedlák Patrik VTA0601 7210406 C SC vebr-sport
13:37:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
13:40:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
13:43:00 Flos Tomáš LPU0633 2103270 B OK Lokomotiva Pardubice
13:46:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 B OK Jihlava
13:49:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
13:52:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:55:00 Verbók Štěpán SJI0605 0 C OK Jihlava
13:58:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:01:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
14:04:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 B TJ Loko Česká Třebová
14:07:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C SJH Jindřichův Hradec
14:10:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B OK Jihlava
14:13:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
14:16:00 Verbók Daniel SJI0606 0 C OK Jihlava
14:19:00 Votoček Michal JIL0601 2127658 C OK Jilemnice
14:22:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava

H16B 6.30 km, 175 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:53:00 Pelc Matyáš CST0401 436432 B OB Strakonice
12:58:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SJH Jindřichův Hradec
13:03:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
13:13:00 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
13:18:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B TJ Růžená
13:23:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
13:28:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:33:00 Černík Adam SHK0404 8028836 B OK Slavia Hradec Králové
13:38:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:43:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B OK Slavia Hradec Králové
13:48:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
13:53:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:58:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
14:03:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
14:08:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 B OK Lokomotiva Pardubice
14:13:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:18:00 Deim Michal VTA0402 7210074 B SC vebr-sport
14:23:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
14:28:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:33:00 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
14:38:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:43:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
14:48:00 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové

H18B 7.90 km, 225 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
13:17:00 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
13:22:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
13:27:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:32:00 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:37:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
13:47:00 Ježek Jakub JIL0104 8670807 B OK Jilemnice
13:52:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
13:57:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:02:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:07:00 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
14:12:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
14:17:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 B OK Lokomotiva Pardubice
14:22:00 Štefan Vít STH0202 7201763 B SK Studenec
14:27:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
14:32:00 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 B OK Jilemnice
14:37:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec

H20B 9.00 km, 220 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 Vondruška Jan VTA0001 7207488 B SC vebr-sport
13:04:00 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
13:10:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 B OK 99 Hradec Králové
13:16:00 Veselý Vojtěch SJH0001 442888 B SJH Jindřichův Hradec
13:22:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:28:00 Gottfried Adam VCB0005 426392 B OB České Budějovice
13:34:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín

H21B 12.90 km, 330 m, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
12:05:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
12:10:00 Krejsa Jan CHT8701 8663150 C OOB SK Chrast
12:15:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:20:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
12:25:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:30:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
12:35:00 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:45:00 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C SC vebr-sport
12:50:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
12:55:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
13:00:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
13:05:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
13:10:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
13:15:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
13:20:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
13:25:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
13:30:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 R OK Slavia Hradec Králové
13:35:00 Hybeš David CHT9903 53168 B OOB SK Chrast
13:40:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
13:45:00 Nešetřil Tomáš CHT8901 52315 C OOB SK Chrast

H21D 7.60 km, 230 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:37:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
13:42:00 Janda Petr CHT9101 2125330 C OOB SK Chrast
13:47:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:52:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
13:57:00 Černý Vojtěch JIL9006 9091 C OK Jilemnice
14:02:00 Slavíček Václav JHB7703 2103798 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:07:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C SJH Jindřichův Hradec
14:12:00 Krejsa Vladimír CHT9202 52158 C OOB SK Chrast
14:17:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
14:22:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:27:00 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C OB České Budějovice

H35B 8.90 km, 260 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
12:27:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
12:37:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
12:42:00 Rychtárik Ladislav SJH8001 436407 C SJH Jindřichův Hradec
12:47:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
12:52:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
12:57:00 Červinka Jan OSN8002 53174 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:02:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:07:00 Paul Pavel CTB7601 53133 C SK OB Chotěboř
13:12:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
13:17:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C SJH Jindřichův Hradec

H40B 8.90 km, 260 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:27:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
13:32:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 2133899 C TJ Růžená
13:37:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:42:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:47:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
13:52:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
13:57:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
14:02:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
14:07:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
14:12:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
14:17:00 Novák Pavel 0030002 2134254 MC Cirkus Čakovice
14:22:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:27:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
14:32:00 Máca Petr DOB7701 1416364 C KOB Dobruška
14:37:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
14:42:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové

H45B 7.20 km, 180 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
12:04:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
12:08:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:12:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
12:20:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
12:24:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
12:28:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Hojný Jaroslav SJH7002 995874 C SJH Jindřichův Hradec
12:36:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
12:44:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
12:48:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SJH Jindřichův Hradec
12:52:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:56:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
13:00:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
13:04:00 Zámečník Pavel 0060002 2801012 Zámečníci
13:08:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:12:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SJH Jindřichův Hradec
13:16:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
13:20:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
13:24:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
13:28:00 Ruda Petr VTA7301 7208092 C SC vebr-sport
13:32:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
13:36:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
13:40:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
13:44:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec

H50B 7.20 km, 180 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:05:00 Petržela Pavel LTU6301 8662681 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:10:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
14:15:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
14:20:00 Málek Martin CST6501 1418753 C OB Strakonice
14:25:00 Teringl Radek VCB6502 7206531 C OB České Budějovice
14:30:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
14:35:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:40:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
14:45:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H55B 6.20 km, 190 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
12:08:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:20:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
12:26:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
12:32:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
12:38:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
12:44:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice

H60B 6.20 km, 190 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:56:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:02:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C SKP České Budějovice
13:14:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
13:20:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
13:26:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
13:32:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
13:38:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
13:44:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
13:50:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka

H65B 4.60 km, 125 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
12:08:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
12:13:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:23:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
12:33:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
12:43:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
12:48:00 Jarčevský Pavel SJH5201 331289 C SJH Jindřichův Hradec

H70B 4.60 km, 125 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C Slovan Praha

H75B 3.20 km, 65 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
12:51:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec

HDR 3.20 km, 55 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Novisedlák Denis 0070001 2019570 novisedl
12:00:00 Korecký Radan CHT1401 51924 C OOB SK Chrast
12:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2125340 C TJ Růžená
12:00:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
12:00:00 Brychtová Lucie JHB1352 53444 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:00:00 Jelínek Šimon RUZ1300 2092366 C TJ Růžená
12:00:00 Palas Tomáš SJC1501 52330 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Kösslová Šárka SJH1154 52313 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C OOB Třebíč
12:00:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
12:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
12:00:00 Píšová Gréta SJH1052 2096227 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
12:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 2141924 C OK Jihlava
12:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
12:00:00 Rychtáriková Sofie SJH1551 2118501 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Horáková Anna Marie LPU1256 8950 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 232396 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
12:00:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
12:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
12:00:00 Fialová Kristýna TTRXXXX 515502 OOB Třebíč
12:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
12:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 53155 C OOB SK Chrast
12:00:00 Novák Jakub aspol. 0030003 0 MC Cirkus Čakovice
12:00:00 Gregor Šimon RUZ1600 2087716 TJ Růžená

P 3.10 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:00:00 Pařízek Jan PZR0011 1425359 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:00:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
12:00:00 Ash Adam OCB9701 51409 C OC České Budějovice
12:00:00 Načeradská Jana 0050002 0 OKP
12:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:00:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Janovský Petr JIL7202 426352 C OK Jilemnice
12:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
12:00:00 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
12:00:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C SC vebr-sport
12:00:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Hrstka Daniel JHB8604 7209360 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:00:00 Zvolánková Martina 52357
12:00:00 Peřinka Šimon BBM9700 331797 C BETA URSUS Orienteering
12:00:00 Kössl Jan SJH7602 49860 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Popek Michal 336768
12:00:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
12:00:00 Horák Pavel 0040001 2088722 PavelH
12:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
12:00:00 Procházka Robert VCB7512 426393 C OB České Budějovice
12:00:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
12:00:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Pivodová Dana 0050001 0 OKP
12:00:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:00:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
12:00:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:00:00 Kršková Lenka VCB8851 232351 C OB České Budějovice
12:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená