Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Mariánské Lázně - louka areálu Kamzík
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Mapa:
Polom 1:10000 (A3), Nimrod 1:15000 (27x30cm), Kamzík 1:10000 (A4), všechny ekv. 5m,
Ředitel závodu:
Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Michalec Jan - R1
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R1
JURY:
Plochová Dominika, Bořánek Petr, Bohuslav Václav
Protokol:
Závod proběhl dle časového plánu po předchozím nočním vydatném dešti, při polojasné obloze a teplotě 20 stupňů. Bylo ošetřeno pár drobných oděrek. Jedna závodnice kategorie D40B se nedostavila k vyčítání. V průběhu sportovní akce nebyl prodán protest, hlavní rozhodčí celkové výsledky schválil.
Kategorie:
D10     D12     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10     H12     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HD10L     HDR     P     T4     T8    
D10
2.07 km, 10 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:02:00
51637 Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 10:04:00
2127888 Šafránková Eliška LPM0953 C OK Lokomotiva Plzeň 10:06:00
2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 10:08:00
2102673 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 10:10:00
2127569 Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 10:12:00
2086455 Uhlíková Augustina DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka 10:14:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 10:16:00
8036 Fryšová Žaneta DCH0959 C Radioelektronika Cheb 10:18:00
2104707 Hrdličková Anna DOR0955 C OK Dobříš 10:20:00
52043 Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 10:22:00
2124756 Peterková Adéla KRL0953 C Kometa Kralovice 10:24:00
2086451 Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 10:28:00
7202883 Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 10:30:00
2099527 Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 10:32:00
2082925 Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 10:34:00
2086460 Lenská Tereza DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 10:36:00
0 Vakant Vakant 10:38:00
0 Vakant Vakant 10:40:00
0 Vakant Vakant 10:42:00
0 Vakant Vakant 10:44:00
0 Vakant Vakant 10:46:00
D12
2.99 km, 8 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 11:36:00
8080812 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 11:38:00
2080840 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 11:40:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 11:42:00
301451 Pátková Viktorka SKV0772 TJ Slovan Karlovy Vary 11:44:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:46:00
434815 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 11:48:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 11:50:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 11:52:00
2103295 Soukupová Silva SKV0751 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:54:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 11:56:00
2103708 Ritterová Lída ONO0851 C SKOB Ostrov 11:58:00
2127899 Hofmanová Anna LPM0851 C OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
301449 Šperlová Iva SKV0771 TJ Slovan Karlovy Vary 12:02:00
2084947 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 12:04:00
1403429 Náměstková Aneta EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha 12:06:00
2134252 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 12:08:00
2086452 Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 C Kometa Kralovice 12:12:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 12:14:00
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:16:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 12:18:00
2127561 Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 12:20:00
2086453 Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 12:24:00
2134297 Frühaufová Julie SKV0754 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:26:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 12:28:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 12:30:00
301447 Bártová Kornelia SKV0770 TJ Slovan Karlovy Vary 12:32:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:34:00
2141931 Fryšová Andrea DCH0760 C Radioelektronika Cheb 12:36:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 12:38:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 12:40:00
2103720 Peřinová Eliška SKV0773 TJ Slovan Karlovy Vary 12:42:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 12:44:00
2059774 Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:46:00
8680596 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 12:48:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 12:50:00
8116778 Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 12:52:00
0 Vakant Vakant 12:54:00
0 Vakant Vakant 12:56:00
0 Vakant Vakant 12:58:00
0 Vakant Vakant 13:00:00
D14B
(započteno závodů:4), 4.12 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:00:00
0 Vakant Vakant 10:03:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 10:06:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 10:09:00
9102562 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 10:12:00
2070854 Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:15:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 10:18:00
2141928 Novotná Kristýna DCH0655 C Radioelektronika Cheb 10:21:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:24:00
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:27:00
2141911 Duhová Anna DKP0653 C Oddíl OB Kotlářka 10:30:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 10:33:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 10:36:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 10:39:00
7202879 Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 10:42:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 10:45:00
2141925 Doubravová Barbora DCH0657 C Radioelektronika Cheb 10:48:00
301476 Holá Valerie SKV0571 TJ Slovan Karlovy Vary 10:51:00
8667985 Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 10:54:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 10:57:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 11:03:00
8662337 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 11:06:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 11:09:00
232611 Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 11:12:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 11:15:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 11:18:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 11:21:00
8004274 Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 11:24:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 11:27:00
2122290 Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 11:30:00
8660590 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 11:33:00
8080818 Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 11:39:00
2126350 Rosendorfová Hana TAP0551 C KOB Tretra Praha 11:42:00
7201768 Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 11:45:00
301475 Kolovratová Tereza SKV0570 TJ Slovan Karlovy Vary 11:48:00
8667977 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:51:00
2106733 Peřinová Zuzana SKV0572 TJ Slovan Karlovy Vary 11:54:00
8685 Šobíšková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 11:57:00
8080810 Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 12:03:00
2126299 Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 12:06:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 12:09:00
8656743 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 12:12:00
8655488 Kohoutková Klára BSO0650 B KOB Baník Sokolov 12:15:00
2113473 Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 12:18:00
8116682 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 12:21:00
2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 12:24:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 12:27:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 12:30:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 12:33:00
8680591 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 12:36:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 12:39:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 B SK Praga 12:42:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 12:45:00
2111746 Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 12:48:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 12:51:00
2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:54:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 12:57:00
682089 Vlašímská Bára SKV0651 B TJ Slovan Karlovy Vary 13:00:00
D16B
(započteno závodů:4), 4.96 km, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:38:00
0 Vakant Vakant 10:41:00
0 Vakant Vakant 10:44:00
0 Vakant Vakant 10:47:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 10:50:00
2129196 Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 10:53:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 10:56:00
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 10:59:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 11:02:00
9412003 Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 11:05:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 11:08:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 11:11:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 11:14:00
2011874 Dvořáková Karla SKV0372 TJ Slovan Karlovy Vary 11:17:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 11:20:00
2011873 Kolenatá Ema SKV0371 TJ Slovan Karlovy Vary 11:23:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 11:26:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 11:29:00
7202893 Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 11:32:00
8656564 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 11:35:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 11:38:00
8662284 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 11:41:00
1428926 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 11:44:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 11:47:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 11:50:00
2085595 Nováková Anna SKV0452 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:53:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 11:56:00
8414092 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 11:59:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 12:02:00
981849 Náměstková Radka EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha 12:05:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 12:08:00
8662285 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 12:11:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:14:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 12:17:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 12:20:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 12:23:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:26:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 12:29:00
8660556 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 12:32:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 12:35:00
2020713 Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 12:38:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 12:41:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 12:44:00
8660361 Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 12:47:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 12:50:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:53:00
301730 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 12:56:00
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:59:00
2011872 Walchedsederová Linda SKV0370 TJ Slovan Karlovy Vary 13:02:00
D18B
(započteno závodů:4), 5.85 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:56:00
0 Vakant Vakant 11:01:00
0 Vakant Vakant 11:06:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 11:16:00
981844 Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 11:21:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 11:26:00
8648575 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 11:31:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 11:41:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 11:46:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 11:51:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 11:56:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 12:01:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:06:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 12:11:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 12:16:00
2103785 Daňková Dominika DCH0258 C Radioelektronika Cheb 12:21:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 12:26:00
2115749 Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 12:31:00
7875 Raková Eliška BSO0152 C KOB Baník Sokolov 12:36:00
2035748 Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 12:41:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 12:46:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 12:51:00
D20B
(započteno závodů:4), 6.21 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:01:00
0 Vakant Vakant 10:06:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 10:11:00
7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 10:16:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 10:21:00
2075660 Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 10:26:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 A Kometa Kralovice 10:31:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 10:36:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:41:00
D21A
9.03 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:08:00
0 Vakant Vakant 11:11:00
0 Vakant Vakant 11:14:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 11:17:00
2032161 Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 11:20:00
8656688 Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 11:23:00
8660524 Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 11:26:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:29:00
2073708 Wiesnerová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 11:32:00
8656698 Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 11:35:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 11:38:00
8662427 Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:41:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 11:44:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 11:47:00
8000244 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 11:50:00
8080833 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
8197 Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 11:56:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 11:59:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 12:02:00
8662717 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 12:05:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:11:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:14:00
331285 Jebavá Lucie STH9251 C SK Studenec 12:17:00
8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 12:20:00
8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 12:23:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 12:26:00
1008144 Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 12:29:00
8631588 Pecoldová Pavlína 0060001 Cookies & Pancakes 12:32:00
2082918 Kinkorová Tereza LPM9850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:35:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 12:38:00
8656678 Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 12:41:00
8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 12:44:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 12:47:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 12:50:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:53:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 12:56:00
8656685 Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 12:59:00
8660593 Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 13:02:00
D21B
7.54 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:03:00
0 Vakant Vakant 10:08:00
0 Vakant Vakant 10:13:00
8008455 Horová Klára PGP8455 C SK Praga 10:18:00
53767 Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:23:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 10:28:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 10:33:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 10:38:00
8263 Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:43:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 10:48:00
8660566 Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 10:53:00
416278 Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 10:58:00
D21C
5.81 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:19:00
0 Vakant Vakant 11:24:00
0 Vakant Vakant 11:29:00
2049551 Sedlatá Kateřina CHC8951 C K.O.B. Choceň 11:34:00
51328 Kuklová Jana TJP8750 C TJ Sokol Troja 11:39:00
8004126 Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 11:44:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:49:00
2124747 Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 11:54:00
8666004 Soroka Martyna TUR9466 C OOB TJ Turnov 11:59:00
7003039 Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 12:04:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 12:09:00
0 Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 12:14:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 12:19:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 12:24:00
2106732 Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 12:29:00
52106 Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 12:34:00
1470168 Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:39:00
53512 Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 12:44:00
2800348 Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:49:00
361934 Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 12:54:00
D35B
(započteno závodů:4), 6.46 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:29:00
0 Vakant Vakant 11:34:00
0 Vakant Vakant 11:39:00
301420 Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 11:44:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 11:49:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:54:00
2126387 Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 11:59:00
7874 Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 12:04:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 12:09:00
2118940 Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:14:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 12:19:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:24:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 12:29:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 12:34:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 12:39:00
232490 Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 12:44:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 12:49:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 12:54:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 12:59:00
D40B
(započteno závodů:4), 6.00 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:27:00
0 Vakant Vakant 10:32:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:37:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 10:42:00
51597 Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 10:47:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 10:52:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 10:57:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 11:02:00
2042546 Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 11:07:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 11:12:00
7207861 Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 11:17:00
7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 11:22:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:27:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 11:32:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
8680599 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 11:42:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 11:47:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
2078485 Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 11:57:00
2060395 Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 12:02:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 12:07:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:12:00
889279 Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 12:17:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 12:22:00
8033217 Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 12:27:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 12:32:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 12:37:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:42:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 12:47:00
8670820 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 12:52:00
2115689 Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 12:57:00
8078 Adámková Blanka DCH7852 C Radioelektronika Cheb 13:02:00
D45B
(započteno závodů:4), 5.12 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:31:00
0 Vakant Vakant 10:35:00
0 Vakant Vakant 10:39:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 10:43:00
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 10:47:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:51:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 10:55:00
301525 Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:59:00
49607 Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 11:03:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 11:07:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:11:00
8670490 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 11:15:00
0 Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 11:19:00
1417131 Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 11:23:00
2060268 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 11:27:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:31:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 11:35:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 11:39:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 11:43:00
253812 Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 11:47:00
2087633 Millionová Hedvika MAS7351 C KČT Aš 11:51:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 11:55:00
8945 Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 11:59:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 12:03:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 12:07:00
232202 Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:11:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 12:15:00
2059770 Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:19:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 12:23:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 12:31:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:35:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 12:39:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:43:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 12:47:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 12:51:00
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 12:55:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 12:59:00
D50B
(započteno závodů:4), 4.67 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:04:00
0 Vakant Vakant 11:09:00
0 Vakant Vakant 11:14:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:19:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 11:24:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 11:29:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 11:34:00
236486 Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:39:00
224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 11:44:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 11:49:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 11:54:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:59:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 12:04:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:09:00
8179 Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 12:14:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 12:19:00
331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:24:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 12:29:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 12:34:00
8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:39:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 12:44:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:49:00
D55B
(započteno závodů:4), 4.39 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:06:00
0 Vakant Vakant 10:11:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 10:16:00
886261 Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 10:21:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:26:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 10:31:00
886256 Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 10:36:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:41:00
301706 Kolovská Ilona LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 10:46:00
2104601 Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:51:00
D60B
(započteno závodů:4), 4.29 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:04:00
0 Vakant Vakant 10:10:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 10:16:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 10:22:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 10:28:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 10:34:00
51152 Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 10:40:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 10:46:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:52:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:58:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:04:00
237549 Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:10:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 11:16:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 11:22:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:28:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 11:34:00
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 11:40:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 11:46:00
D65B
(započteno závodů:4), 4.01 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:02:00
0 Vakant Vakant 10:07:00
0 Vakant Vakant 10:12:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 10:17:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 10:22:00
53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 10:27:00
232364 Dlouhá Lenka MAS5150 C KČT Aš 10:32:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 10:37:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 10:42:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:47:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
7009782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 10:57:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 11:02:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 11:07:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 11:12:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:17:00
D70B
(započteno závodů:4), 3.53 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:40:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 10:45:00
301414 Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 10:50:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 10:55:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 11:05:00
D75B
(započteno závodů:4), 3.53 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:20:00
8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 11:25:00
H10
2.07 km, 10 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2117426 Ritter Jakub ONO1000 C SKOB Ostrov 10:54:00
301405 Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 10:56:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 10:58:00
2087666 Brabec Zdeněk MAS1001 C KČT Aš 11:00:00
2148236 Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 11:02:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 11:04:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 11:06:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 11:08:00
7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:10:00
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 11:12:00
888609 Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 11:14:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 11:16:00
2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 11:18:00
981832 Švarc František DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 11:20:00
2082921 Postránský Adam MLA0900 C MLOK Mariánské Lázně 11:22:00
887165 Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 11:24:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 11:26:00
9201070 Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 11:28:00
8047 Novotný Vítek DCH0901 Radioelektronika Cheb 11:30:00
2086461 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 11:32:00
0 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 11:34:00
0 Vakant Vakant 11:36:00
0 Vakant Vakant 11:38:00
0 Vakant Vakant 11:40:00
0 Vakant Vakant 11:42:00
0 Vakant Vakant 11:44:00
H12
2.99 km, 8 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
9201062 Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 10:02:00
0 Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 10:04:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 C SKOB Ostrov 10:06:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:08:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 10:10:00
8655483 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 10:12:00
2134283 Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 10:14:00
2073704 Kváč Miroslav MLA0800 C MLOK Mariánské Lázně 10:16:00
8080813 Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
301461 Bauer David SKV0722 TJ Slovan Karlovy Vary 10:20:00
416220 Herman Ondřej MLA0801 C MLOK Mariánské Lázně 10:22:00
2134276 Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 10:24:00
8662370 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 10:26:00
1425329 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 10:28:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30:00
2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 10:32:00
301446 Witney Sam 0050001 LK Slovan Karlovy Vary 10:34:00
1302784 Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 10:36:00
2126308 Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 10:38:00
2800319 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 10:40:00
8662372 Plevný Albert DCH0711 C Radioelektronika Cheb 10:42:00
416180 Beránek Jonáš MLA0703 C MLOK Mariánské Lázně 10:44:00
2148146 Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:48:00
8080630 Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 10:50:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 10:52:00
7791777 Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:54:00
232235 Petruš Ondřej MLA0701 B MLOK Mariánské Lázně 10:56:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 10:58:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 11:00:00
2125350 Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 11:02:00
301726 Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 11:04:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 11:06:00
2143373 Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 11:08:00
2026161 Brabec Matěj MAS0701 B KČT Aš 11:10:00
301474 Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 11:12:00
2113047 Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 11:14:00
8667981 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
301460 Gašek Šimon SKV0721 TJ Slovan Karlovy Vary 11:18:00
8663205 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:20:00
301459 Holý Tobiáš SKV0720 TJ Slovan Karlovy Vary 11:22:00
0 Vakant Vakant 11:24:00
0 Vakant Vakant 11:26:00
0 Vakant Vakant 11:28:00
0 Vakant Vakant 11:30:00
H14B
(započteno závodů:4), 5.58 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:03:00
0 Vakant Vakant 10:06:00
0 Vakant Vakant 10:09:00
0 Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 10:12:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:15:00
8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 10:18:00
2042521 Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 10:21:00
2011846 Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 10:24:00
8028820 Meduna Filip ONO0603 C SKOB Ostrov 10:27:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 10:30:00
8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:33:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 10:36:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 10:39:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 10:42:00
301668 Kulhánek Jáchym SKV0522 TJ Slovan Karlovy Vary 10:45:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 10:48:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:51:00
2082950 Kapoun Luděk 0070002 neregistrovaný 2 10:54:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 10:57:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
8680587 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 11:03:00
301430 Havlíček Viktor BSO0602 C KOB Baník Sokolov 11:06:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 11:09:00
8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 11:12:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 11:15:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
301488 Vyskočil Jan SKV0521 TJ Slovan Karlovy Vary 11:21:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 11:24:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 11:27:00
301477 Krul Michal SKV0520 TJ Slovan Karlovy Vary 11:30:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 11:33:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 11:36:00
8651736 Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 11:39:00
2082911 Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 11:42:00
2141902 Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha 11:45:00
7531975 Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 11:48:00
2103755 Lorenc Tadeáš DKP0612 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
8004347 Meier David VSP0606 B USK Praha 11:54:00
1428940 Myslík Vojtěch ONO0602 C SKOB Ostrov 11:57:00
8028856 Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
2011870 Kováč Štěpán SKV0523 TJ Slovan Karlovy Vary 12:03:00
8662743 Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:06:00
0 Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 12:09:00
8116696 Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 12:12:00
8656638 Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 12:15:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 12:18:00
8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 12:21:00
7209464 Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 12:24:00
7941 Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 12:27:00
2095974 Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 12:30:00
232337 Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 12:33:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 12:36:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:39:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 12:42:00
232240 Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 12:45:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 12:48:00
7201205 Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 12:51:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 12:54:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 12:57:00
H16B
(započteno závodů:4), 7.11 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:38:00
0 Vakant Vakant 10:41:00
0 Vakant Vakant 10:44:00
301433 Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 10:47:00
2011878 Gašek Matouš SKV0323 TJ Slovan Karlovy Vary 10:50:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 10:53:00
9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 10:56:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 10:59:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 11:02:00
682668 Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 11:05:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 11:08:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 11:14:00
8648588 Čepička Ladislav LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň 11:17:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 11:20:00
8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 11:26:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:29:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 11:32:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 11:35:00
8662292 Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 11:38:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 11:41:00
2073701 Novák Ondřej MLA0303 C MLOK Mariánské Lázně 11:44:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 11:47:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:50:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 11:53:00
8631582 Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 11:56:00
8656648 Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 11:59:00
8656560 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 12:02:00
8667507 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 12:05:00
8116709 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 12:08:00
2082944 Weissar Samuel LPM0300 C OK Lokomotiva Plzeň 12:11:00
2011877 Dvořák Jan SKV0322 TJ Slovan Karlovy Vary 12:14:00
8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 12:17:00
2011875 Pavlas Ondřej SKV0320 TJ Slovan Karlovy Vary 12:20:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 12:23:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 12:26:00
2011879 Kollár Nikola SKV0324 TJ Slovan Karlovy Vary 12:29:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 12:32:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 12:35:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C USK Praha 12:38:00
8662289 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 12:41:00
2011876 Kulhánek Ondřej SKV0321 TJ Slovan Karlovy Vary 12:44:00
515098 Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:47:00
446338 Mašek Matěj BOR0410 B OK Jiskra Nový Bor 12:50:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 12:53:00
8414 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 12:56:00
8116720 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 12:59:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 13:02:00
H18B
(započteno závodů:4), 8.09 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:43:00
8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 10:48:00
8663135 Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 10:53:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 10:58:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 11:03:00
336743 Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 11:08:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 11:13:00
2090848 Svatek Samuel DCH0205 C Radioelektronika Cheb 11:18:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 11:28:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 11:33:00
7201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 11:38:00
2115069 Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 11:43:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 11:53:00
8656612 Kováč František MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně 11:58:00
8680614 Šmol David DOK0100 B OK Doksy 12:03:00
2090868 Svatek Daniel DCH0113 B Radioelektronika Cheb 12:08:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 12:13:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 12:18:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 12:23:00
8080816 Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 12:28:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 12:33:00
425596 Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 12:38:00
H20B
(započteno závodů:4), 9.03 km, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 10:02:00
8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 10:08:00
2075666 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 10:14:00
888634 Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 10:20:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 10:26:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 10:32:00
1428929 Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 10:38:00
0 Vakant Vakant 10:44:00
0 Vakant Vakant 10:50:00
H21A
14.11 km, 25 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:31:00
0 Vakant Vakant 10:34:00
0 Vakant Vakant 10:37:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 10:40:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 10:46:00
8656639 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 10:49:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 10:52:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
0 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 10:58:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 11:01:00
8660474 Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 11:04:00
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 11:07:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 11:10:00
7202865 Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 11:13:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 11:16:00
8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 11:22:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 11:25:00
8655221 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 11:28:00
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:31:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 11:34:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 11:37:00
8080832 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 11:40:00
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 11:43:00
8655371 Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:46:00
8648607 Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 11:49:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 11:52:00
8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 11:55:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 11:58:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:07:00
8662323 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:10:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:13:00
8663123 Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 12:16:00
8656689 Valeš Jiří LPM9502 E OK Lokomotiva Plzeň 12:19:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 12:22:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 12:25:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 12:28:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 12:31:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 12:34:00
H21B
12.00 km, 25 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:04:00
0 Vakant Vakant 10:10:00
0 Vakant Vakant 10:16:00
0 Vakant Vakant 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:28:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 10:34:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 10:40:00
8660430 Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 10:46:00
515433 Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 10:52:00
1420839 Brož Jan LPM8901 C OK Lokomotiva Plzeň 10:58:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 11:04:00
8648633 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 11:10:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 11:16:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 11:22:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 11:28:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 11:34:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 11:40:00
1418767 Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 11:46:00
8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 11:52:00
9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 11:58:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 12:04:00
232641 Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:10:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
301507 Šulc Marek MAS9302 C KČT Aš 12:22:00
H35B
(započteno závodů:4), 9.65 km, 19 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:48:00
0 Vakant Vakant 10:53:00
0 Vakant Vakant 10:58:00
1000505 Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:03:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 11:08:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 11:13:00
8303079 Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:18:00
8629750 Dvořáček Dan 0060002 Cookies & Pancakes 11:23:00
7200904 Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:28:00
425448 Fujak Vladimir 37S7200 Kysucke Nove Mesto 11:33:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 11:38:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 11:43:00
7200592 Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 11:48:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 11:53:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 11:58:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 12:03:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 12:08:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 12:13:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 12:18:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 12:23:00
2127900 Beneš Marek MLA8099 MLOK Mariánské Lázně 12:28:00
2082917 Nováček Jan SKV8020 TJ Slovan Karlovy Vary 12:33:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 12:38:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:43:00
8667511 Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 12:48:00
2148155 Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 12:53:00
1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 12:58:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 13:03:00
H40B
(započteno závodů:4), 8.85 km, 20 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:01:00
0 Vakant Vakant 10:05:00
0 Vakant Vakant 10:09:00
8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 10:13:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 10:17:00
2127887 Soukup David SKV7601 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:21:00
9201325 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 10:25:00
7207367 Řehák Miroslav SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:29:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 10:33:00
2087685 Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 10:37:00
8210075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 10:41:00
2085571 Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 10:45:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
2127891 Šafránek Petr LPM7905 C OK Lokomotiva Plzeň 10:53:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 10:57:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 11:01:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:05:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 11:09:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 11:13:00
7209469 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 11:17:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 11:21:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 11:25:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 11:29:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 11:33:00
2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 11:37:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 11:41:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:45:00
8660453 Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš 11:49:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 11:53:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 11:57:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 12:01:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 12:05:00
H45B
(započteno závodů:4), 7.97 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:34:00
0 Vakant Vakant 10:38:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 10:42:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:46:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 10:50:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 10:54:00
8654889 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 10:58:00
8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 11:06:00
8090129 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 11:10:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
2067948 Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 11:18:00
8536 Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 11:22:00
8116781 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 11:26:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 11:30:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 11:34:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 11:38:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 11:42:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 11:46:00
2082913 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 11:50:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 11:54:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 11:58:00
8662290 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 12:02:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 12:06:00
8191059 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 12:10:00
2082949 Kapoun Luděk 0070001 neregistrovaný 2 12:14:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 12:18:00
301719 Polívka Vratislav VPM7003 C KOS Slavia Plzeň 12:22:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 12:26:00
301721 Jiroušek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 12:30:00
2121001 Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 12:34:00
2061825 Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 12:38:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 12:42:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 12:46:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 12:50:00
416120 Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 12:54:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:58:00
7203340 Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 13:02:00
H50B
(započteno závodů:4), 7.34 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:01:00
0 Vakant Vakant 10:06:00
0 Vakant Vakant 10:11:00
515152 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 10:16:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:21:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 10:26:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 10:31:00
51153 Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 10:36:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:41:00
51620 Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 10:46:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 10:56:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 11:01:00
2060396 Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 11:06:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:11:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 11:16:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:21:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 11:31:00
8670489 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 11:36:00
8680609 Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
7208085 Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 11:46:00
8852 Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 11:51:00
8180967 Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 11:56:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 12:01:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 12:06:00
9201746 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 12:11:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 12:16:00
2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 12:21:00
H55B
(započteno závodů:4), 6.67 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:02:00
0 Vakant Vakant 10:07:00
0 Vakant Vakant 10:12:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:17:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 10:27:00
2042507 Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 10:32:00
51658 Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 10:37:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 10:47:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:52:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 10:57:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 11:02:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 11:07:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 11:12:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:17:00
8644882 Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:22:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 11:27:00
H60B
(započteno závodů:4), 6.21 km, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:03:00
0 Vakant Vakant 10:08:00
0 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 10:13:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 10:18:00
2104703 Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 10:23:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 10:28:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 10:33:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 10:38:00
682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 10:43:00
2080933 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 10:48:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 10:53:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 10:58:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 11:03:00
2060285 Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 11:08:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 11:13:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
886255 Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 11:23:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 11:28:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:33:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:38:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 11:43:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 11:48:00
H65B
(započteno závodů:4), 5.59 km, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:05:00
0 Vakant Vakant 10:10:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 10:15:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 10:20:00
51740 Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 10:25:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 10:30:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 10:35:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 10:40:00
51343 Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 10:45:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 10:50:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 10:55:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 11:00:00
51137 Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:05:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 11:10:00
2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 11:15:00
232373 Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 11:20:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 11:25:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:30:00
7887 Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 11:35:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 11:40:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 11:45:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 11:50:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 11:55:00
H70B
(započteno závodů:4), 4.39 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:41:00
0 Vakant Vakant 11:46:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 11:51:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 11:56:00
8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 12:01:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 12:06:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 12:11:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 12:16:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 12:21:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 12:26:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 12:31:00
8100015 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 12:36:00
1480913 Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 12:41:00
51204 Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 12:46:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 12:51:00
8200026 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 12:56:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 13:01:00
H75B
(započteno závodů:4), 4.01 km, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:22:00
205614 Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 12:27:00
8656637 Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 12:32:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 12:37:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:42:00
H80B
(započteno závodů:4), 3.53 km, 9 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:10:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 10:15:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 10:20:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 10:25:00
HD10L
2.78 km, 6 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102687 Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
2088156 Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
8025 Adámková Sára DCH1058 Radioelektronika Cheb 10:00:00
682375 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
7131415 Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
2102671 Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 10:00:00
2126377 Hofman Jakub LPM1104 C OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 10:00:00
232234 Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
8046 Novotný Kryštof DCH1005 Radioelektronika Cheb 10:00:00
2118939 Turková Klára SKV1151 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
7204490 Vlašímská Anna SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:00:00
232362 Fryšová Zuzana DCH1151 C Radioelektronika Cheb 10:00:00
7884 Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
51494 Zabolotná Kiára MLA1152 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
232210 Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
301443 Beneš Jan MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
1421913 Mikyska Mael MLA1100 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
51611 Kváč Martin MLA1102 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
2086456 Šavelová Kateřina DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2148165 Černý Antonín ONO1001 C SKOB Ostrov 10:00:00
2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 10:00:00
8680602 Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 10:00:00
301528 Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 10:00:00
HDR
2.78 km, 6 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232239 Gregor Ondřej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 10:00:00
2127885 Surgová Karolína 0040005 Tatra Smíchov 10:00:00
7872 Rambousek Marek BSO1400 C KOB Baník Sokolov 10:00:00
2082945 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
51663 Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2086458 Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
1421918 Sladká Barbora MLA1153 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
2086459 Ptáčková Lucie DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:00:00
682654 Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 10:00:00
P
2.42 km, 9 kontrol, Start: 2
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4133 Lamač Vratislav BOR7500 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 10:00:00
515060 Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
4451 Fryšová Tereza DCHXXXX Radioelektronika Cheb 10:00:00
301508 Křížková Jitka MAS8050 C KČT Aš 10:00:00
2053519 Synková Marcela DOK5751 C OK Doksy 10:00:00
253146 Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
438631 Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 10:00:00
2053518 Synek Antonín DOK5600 C OK Doksy 10:00:00
2061777 Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 10:00:00
49152 Müllerová Jana HCE7250 C TJ Hostivice 10:00:00
T4
4.22 km, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 10:01:00
2082941 Kropáč Filip KRL0503 C Kometa Kralovice 10:05:00
52183 Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 10:09:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 10:13:00
2127610 Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga 10:17:00
2131181 Hrdličková Monika DOR7553 OK Dobříš 10:21:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:25:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 10:29:00
2020712 Aschermannová Irena VSP7350 C USK Praha 10:33:00
446322 Surga David 0040004 Tatra Smíchov 10:37:00
1403425 Ševčík Adam ONO0300 C SKOB Ostrov 10:41:00
2061808 Surgová Markéta 0040001 Tatra Smíchov 10:45:00
2103290 Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:49:00
2113446 Váchová Ilona 0030001 Ski klub Karlovy Vary 10:53:00
51741 Hartmanová Alžběta 0080002 Neregistrovaní Štěpovi 10:57:00
2127870 Křiklava Adam 0030003 Ski klub Karlovy Vary 11:01:00
897384 Surga Jakub 0040003 Tatra Smíchov 11:05:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 11:09:00
2127585 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 11:13:00
2127636 Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 11:17:00
1466 Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 11:21:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:25:00
1450162 Turčinová Kamila 0030005 Ski klub Karlovy Vary 11:29:00
2129195 Rážová Milena 0010001 Lísteček 11:33:00
2095933 De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 11:37:00
8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
2102676 Donda Jiří ONO7600 C SKOB Ostrov 11:45:00
2127866 Křiklavová Petra 0030002 Ski klub Karlovy Vary 11:49:00
2102677 Dondová Kateřina ONO7752 C SKOB Ostrov 11:53:00
2127874 Křiklavová Magdalena 0030004 Ski klub Karlovy Vary 11:57:00
2126298 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 12:01:00
7201766 Turčinová Anna 0030006 Ski klub Karlovy Vary 12:05:00
2127655 Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 12:09:00
2143363 Turčin Jan 0030007 Ski klub Karlovy Vary 12:13:00
1421917 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 12:17:00
2049574 Surga Ondřej 0040002 Tatra Smíchov 12:21:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:25:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:29:00
8662742 Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33:00
0 Vakant Vakant 12:37:00
0 Vakant Vakant 12:41:00
0 Vakant Vakant 12:45:00
0 Vakant Vakant 12:49:00
0 Vakant Vakant 12:53:00
0 Vakant Vakant 12:57:00
0 Vakant Vakant 13:01:00
T8
8.09 km, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4449 Fryš Zdeněk DCH9100 Radioelektronika Cheb 10:03:00
2099486 Štěpová Dana 0080001 Neregistrovaní Štěpovi 10:08:00
2131188 Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 10:13:00
2125364 Pelikán Tomáš SCP8202 OK Sparta Praha 10:18:00
0 Vakant Vakant 10:23:00
0 Vakant Vakant 10:28:00