Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T    

D10C 1.80 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:09:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:11:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C SK Radioklub Blansko
10:13:00 Skopalová Alexandra SKM0950 331683 C KOB Směr Kroměříž
10:15:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko
10:17:00 Luterová Laura PLU1051 896972 C TJ SOKOL Plumlov
10:19:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C KOS TJ Tesla Brno
10:23:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
10:27:00 Tejkalová Aneta ADA1051 2134259 OOB Spartak Adamov
10:29:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:31:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:33:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
10:35:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
10:39:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:43:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
10:47:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
10:49:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
10:51:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 52240 C OOB Třebíč
10:53:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice

D12C 2.80 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
11:07:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
11:11:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
11:13:00 Buksová Karolína SKM0850 436932 C KOB Směr Kroměříž
11:15:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Odehnalová Tereza ADA0851 2053553 C OOB Spartak Adamov
11:19:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:23:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:27:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:29:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava
11:33:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C TJ Růžená
11:37:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 B OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
11:41:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
11:43:00 Slezáková Vendula PLU0854 2051531 C TJ SOKOL Plumlov
11:45:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
11:47:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
11:49:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
11:51:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:55:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B SKOB Zlín
11:57:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B OK Jihlava
11:59:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 B SJH Jindřichův Hradec
12:01:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C SK Žabovřesky Brno
12:05:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
12:11:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:13:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B OK Slavia Hradec Králové
12:15:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:17:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 B OB České Budějovice
12:19:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
12:23:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
12:25:00 Folprecht Mia TBM0858 2801014 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk

D14B 2.90 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 B SK Studenec
10:10:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 B KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B OOB Spartak Adamov
10:18:00 Pachmannová Katka AOP0551 8667994 B Orientační Běh Opava
10:20:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:26:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
10:28:00 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
10:34:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno
10:36:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
10:38:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
10:44:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:46:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 B Orientační Běh Opava
10:50:00 Bártová Alžběta LPU0551 2113389 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 B Orientační Běh Opava
10:58:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C KOB ZPV Prostějov
11:02:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
11:04:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 B OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
11:12:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
11:14:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:18:00 Skořepová Lucie LPU0657 301633 B OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 B OB České Budějovice
11:22:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
11:24:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 B OK Jihlava
11:26:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:32:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
11:34:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A SC vebr-sport
11:40:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
11:42:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
11:44:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
11:48:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
11:50:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 B KOB ALFA Brno
11:52:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:54:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
11:58:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
12:00:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
12:02:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Konečná Julie KSU0550 2053569 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:08:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 B OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
12:14:00 Přílepková Radka VTA0651 7210078 B SC vebr-sport
12:16:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:20:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
12:22:00 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové

D16B 3.00 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 B SKOB Zlín
10:05:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:07:00 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:09:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:17:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
10:21:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
10:23:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 B Orientační sporty Písek
10:25:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
10:29:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SJH Jindřichův Hradec
10:39:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:43:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B OK Jilemnice
10:45:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 B Orientační sporty Písek
10:47:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 Počtová Klára OPI0453 7001029 B Orientační sporty Písek
10:53:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B OOB Třebíč
10:55:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
10:57:00 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
11:01:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B Orientační Běh Opava
11:05:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 B OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
11:11:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:13:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 B SKOB Zlín
11:15:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
11:17:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B KOB Ústí nad Orlicí
11:21:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:23:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
11:27:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B SOB Olomouc
11:29:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:31:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 8655467 B SKOB Frýdek - Místek
11:33:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
11:35:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
11:39:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
11:41:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec

D18B 3.20 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
11:23:00 Navrátilová Adéla TRI0250 49312 B TJ TŽ Třinec
11:25:00 Polanská Nelly PZR0152 8656630 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:27:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
11:29:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek
11:31:00 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 B SK Studenec
11:35:00 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SJH Jindřichův Hradec
11:41:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
11:43:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 B KOB Ústí nad Orlicí
11:45:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:47:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
11:51:00 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 C KOB Ústí nad Orlicí
11:55:00 Končáková Alžběta LCE0256 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:57:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
11:59:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
12:05:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
12:07:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 B SC vebr-sport
12:09:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 B SKOB Zlín
12:11:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:13:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 B SKOB Zlín

D20B 3.50 km, 130 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hápová Petra PHK0051 8662722 B OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Vacková Anna CHT0051 51970 B OOB SK Chrast
10:04:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
10:06:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 B OK Jihlava
10:08:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B OOB TJ Zlaté Hory
10:14:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B OOB TJ Zlaté Hory
10:16:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 A OK Jihlava
10:18:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko

D21B 4.30 km, 160 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Procházková Marie SOP9551 8667516 C OOB TJ Slezan Opava
11:17:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:19:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko
11:21:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
11:23:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Langrová Anna SHK9753 331166 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
11:37:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:39:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
11:41:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
11:45:00 Stehlíková Alžbeta 0030001 2111772 S-team
11:49:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
11:51:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
11:53:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 C KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 R SKOB Zlín
11:57:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
11:59:00 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:01:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C OOB TJ Zlaté Hory
12:03:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:05:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
12:07:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
12:09:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 R SK Žabovřesky Brno
12:11:00 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Šímová Jana PHK8569 553442 C OK 99 Hradec Králové

D21C 3.30 km, 115 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:14:00 Csakvaryová Lenka SBK8383 920679 C KOB START Blansko
10:16:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
10:18:00 Jílková Hana UOL8050 2069071 C SOB Olomouc
10:20:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:22:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno

D35B 3.80 km, 135 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
10:32:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:34:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
10:36:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
10:40:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 Uhnavá Markéta ZBM8485 8010108 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
10:48:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
10:50:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
10:56:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko

D40B 3.50 km, 135 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:02:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
11:04:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:08:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
11:12:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:16:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:22:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
11:34:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:36:00 Kubečková Zdena PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
11:42:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
11:44:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:46:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:48:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
11:52:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec
11:56:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Mikulčíková Irena KVS7750 53372 SKOB Kobra Vsetín
12:00:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:04:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
12:06:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
12:08:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
12:10:00 Zámečníková Jitka 0170001 2103763 Zámečníci
12:12:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
12:14:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:16:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
12:18:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk

D45B 3.50 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
10:39:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
10:41:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:43:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:45:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
10:47:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:51:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
10:55:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
10:57:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:01:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
11:05:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
11:09:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:13:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C OK SILESIA
11:19:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
11:23:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:27:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
11:29:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:33:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
11:35:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
11:37:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
11:39:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:41:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:45:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:47:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:49:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
11:51:00 Hulenková Martina MOV7352 51174 C SKOB Ostrava
11:55:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
12:01:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
12:03:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 9201824 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:05:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
12:07:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:09:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast

D50B 3.20 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
11:42:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
11:44:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
11:46:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:48:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
11:52:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
11:56:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
11:58:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
12:00:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
12:02:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
12:06:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
12:08:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55B 2.90 km, 105 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
11:05:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
11:09:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
11:11:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
11:13:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C SKOB Zlín
11:17:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
11:19:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
11:21:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
11:23:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:27:00 Kovaříčková Darja KRE6352 51413 C OOB TJ Sokol Křemže
11:29:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:35:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec

D60B 2.80 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:31:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:37:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:39:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:43:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice

D65B 2.70 km, 100 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:03:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:05:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko
10:09:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D70B 2.50 km, 105 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:04:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
10:10:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice

D75B 2.40 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD

H10C 1.80 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:12:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
11:16:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
11:20:00 Burdilák Robin ADA1501 8083 OOB Spartak Adamov
11:22:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
11:28:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 Novák Michal KRE1100 8662359 C OOB TJ Sokol Křemže
11:38:00 Rose Ondřej SKM0900 51305 C KOB Směr Kroměříž
11:40:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Kozák Matěj VCB0920 426356 C OB České Budějovice
11:44:00 Lutera Oliver PLU1001 681869 C TJ SOKOL Plumlov
11:46:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
11:50:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:54:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Prášil Šimon TTR0901 53193 C OOB Třebíč

H12C 2.90 km, 60 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
10:02:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
10:04:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:06:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C SKOB Zlín
10:10:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
10:12:00 Bocek Václav TRI0802 416128 C TJ TŽ Třinec
10:14:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
10:16:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 Mlčoch Jakub SKM0801 53811 C KOB Směr Kroměříž
10:22:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
10:24:00 Buksa Jan SKM0800 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:28:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
10:32:00 Vlček Tomáš VIC0713 7210090 B OB Vizovice
10:34:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
10:38:00 Šeps Miroslav SRK0801 9794 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Kouba Martin VTA0702 2025204 B SC vebr-sport
10:44:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
10:48:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 B SKOB Zlín
10:52:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B SK LOB Nová Paka
10:54:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
10:56:00 Krupa Jan TRI0706 8655482 B TJ TŽ Třinec
10:58:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:00:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice

H14B 3.20 km, 110 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Kirschner Damian TRI0506 2099502 B TJ TŽ Třinec
10:07:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
10:09:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
10:13:00 Vítek Matěj SJI0500 8028815 B OK Jihlava
10:15:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
10:17:00 Bíčánek Jan SIT0501 8655447 B OK SILESIA
10:21:00 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 B OK Jihlava
10:27:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava
10:29:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
10:31:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:33:00 Jelínek Filip RUZ0500 8654910 B TJ Růžená
10:35:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
10:39:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 B KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 B SK SKI-OB Šternberk
10:43:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B SK Radioklub Blansko
10:45:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Pelc Tadeáš CST0601 51330 B OB Strakonice
10:49:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
10:51:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Hrbáček Filip LCE0501 8660362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
11:01:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 B KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:13:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 C SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 Zlesák Matyáš TAP0612 336786 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
11:21:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 B SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
11:25:00 Grygar Václav MOV0502 8670495 B SKOB Ostrava
11:27:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
11:29:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
11:35:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Vybíral Vendelín TBM0610 8170017 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:41:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
11:43:00 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A OOB Spartak Adamov
11:47:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
11:49:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 B Orientační sporty Písek
11:51:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 428262 B SKOB Ostrava
11:53:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
11:57:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
11:59:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
12:01:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
12:03:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
12:05:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
12:07:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C KOS TJ Tesla Brno
12:15:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
12:19:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
12:21:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
12:23:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava

H16B 3.50 km, 130 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
10:02:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A OK Jihlava
10:04:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
10:06:00 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:10:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:12:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B TJ Růžená
10:14:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
10:16:00 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
10:22:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
10:26:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
10:32:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
10:34:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B SK Radioklub Blansko
10:36:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C SOB Olomouc
10:38:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín
10:40:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
10:44:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
10:48:00 Kozák Ondřej VCB0420 2104584 C OB České Budějovice
10:50:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:52:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:56:00 Rajman Filip UOL0301 8655427 B SOB Olomouc
10:58:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C KOB ZPV Prostějov
11:02:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
11:04:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
11:10:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
11:18:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
11:28:00 Lička Adam TBM0326 8670824 B KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Černík Adam SHK0404 8028836 B OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Pelc Matyáš CST0401 436432 B OB Strakonice
11:38:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
11:40:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
11:44:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
11:48:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:52:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
11:54:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:56:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 B OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
12:02:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:04:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B SK Radioklub Blansko
12:06:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C KOB Směr Kroměříž
12:08:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:10:00 Martynek Petr TRI0304 8657 B TJ TŽ Třinec
12:12:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 B OOB Třebíč
12:14:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 52450 C SOB Olomouc

H18B 3.80 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Kouba Marek VTA0202 7210239 B SC vebr-sport
10:36:00 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 B OK Jilemnice
10:38:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
10:40:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B OK Jihlava
10:42:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:44:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
10:46:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Štefan Vít STH0202 7201763 B SK Studenec
10:50:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:52:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
10:54:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
10:56:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:58:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
11:00:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 B SOB Olomouc
11:02:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
11:04:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 B OK Jihlava
11:08:00 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
11:12:00 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
11:14:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
11:16:00 Blank Noah SKM0201 8670821 C KOB Směr Kroměříž
11:18:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 Koňařík Vít SVS0200 2133890 B Orientklub Vsetín
11:24:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:26:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
11:28:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 B SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Ježek Jakub JIL0104 8670807 B OK Jilemnice
11:36:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
11:38:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:40:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
11:42:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec
11:44:00 Poláček Tomáš PZR0102 8655465 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H20B 4.10 km, 155 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
10:06:00 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
10:08:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
10:12:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B KOB ZPV Prostějov
10:14:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava

H21B 5.20 km, 230 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
10:05:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
10:07:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
10:09:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
10:11:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:13:00 Bencúr Juraj AOP7700 682377 C Orientační Běh Opava
10:15:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Lauterbach David KUO9802 2085646 C KOB Ústí nad Orlicí
10:19:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:21:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
10:23:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:25:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:27:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
10:33:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:35:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:37:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:39:00 Pudel Jarda STE7505 52516 C SK SKI-OB Šternberk
10:41:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
10:43:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:45:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:49:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
11:01:00 Deubel Dirk 0290001 8081000 Naturfreunde Wien
11:03:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
11:05:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
11:07:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:09:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
11:11:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
11:17:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
11:21:00 Záveský Filip LPU9306 8656510 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:25:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
11:27:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:29:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:31:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C KOB START Blansko
11:33:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:45:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
11:49:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
11:53:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
11:55:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 Fendrych Michal STE7607 52503 C SK SKI-OB Šternberk
11:59:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
12:01:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
12:05:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:07:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
12:09:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
12:11:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:15:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 R SK Žabovřesky Brno
12:17:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 8170593 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:19:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
12:23:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové

H21C 4.40 km, 175 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:05:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:11:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:21:00 Kozel Jiří 0200001 0 Family Point
10:23:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:27:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C KOB START Blansko
10:29:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
10:33:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
10:35:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
10:37:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
10:39:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
10:41:00 Svízela Vojtěch LCE9101 887948 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:43:00 Klapal Jan VAM9000 515142 C OB Vamberk
10:47:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
10:49:00 Hinkelmann Erik ZBM9403 7211016 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
10:55:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:57:00 Bednařík Marek 0270002 2083419 SK SKIVELO Olomouc
10:59:00 Burdilák Radek MBM8533 1414506 C O-mikron
11:01:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:03:00 Jašek Petr STE7601 8662350 C SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C KČT Aš
11:09:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C MENISKOS Brno
11:13:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín

H35B 4.50 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
10:03:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
10:11:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
10:13:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
10:15:00 Duch Zdeněk LPU8306 9214 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
10:19:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:21:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
10:23:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
10:25:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
10:27:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
10:31:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OB Vamberk
10:33:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:35:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Rytíř Jan SKM7701 7210872 C KOB Směr Kroměříž
10:39:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
10:41:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Polách David 0150001 0 Neregistrovani Vlci
10:45:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H40B 4.20 km, 175 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
11:08:00 Pohořalý Jiří OTK7500 426382 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:10:00 Šafek Jiří ZBM7606 8000013 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:14:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
11:18:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
11:20:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
11:22:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
11:24:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
11:26:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
11:30:00 Matěásko Dušan JIL7503 2116463 C OK Jilemnice
11:32:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
11:34:00 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
11:36:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:40:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
11:42:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
11:44:00 Procházka Jan RBK7901 2127597 C SK Radioklub Blansko
11:46:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C OK SILESIA
11:48:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Bíčánek Milan SIT7703 7861 C OK SILESIA
11:54:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:58:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
12:00:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
12:02:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:04:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
12:10:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
12:12:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C KOB Ústí nad Orlicí
12:14:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 Procházka Josef 0270001 2083412 SK SKIVELO Olomouc
12:18:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové

H45B 4.20 km, 135 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
10:44:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
10:46:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:56:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
11:00:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
11:06:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
11:08:00 Zámečník Pavel 0170002 2801012 Zámečníci
11:10:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:12:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
11:16:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
11:22:00 Tužil Petr 0220001 2045249 Tužilovi
11:24:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
11:26:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
11:28:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
11:30:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
11:32:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
11:34:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:36:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:38:00 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
11:42:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C Orientační sporty Písek
11:48:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
11:50:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
11:52:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:54:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
11:56:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
11:58:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec

H50B 4.00 km, 150 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:53:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
10:55:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:57:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
10:59:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
11:03:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:07:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 Teringl Radek VCB6502 7206531 C OB České Budějovice
11:13:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:15:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:19:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
11:21:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
11:23:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:25:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:27:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
11:29:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:33:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
11:37:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
11:41:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
11:43:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
11:47:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:49:00 Vítek Zbyněk PTE6622 1421294 C TJ Sokol Ptení
11:51:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
11:53:00 Huňka Karel KON6919 2112777 C KOB Konice

H55B 3.70 km, 145 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:19:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:21:00 Buráň Zdeněk 0140001 2127637 BzB
10:23:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:29:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
10:31:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
10:33:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
10:35:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:39:00 Romanovský Alois SJH6101 331118 C SJH Jindřichův Hradec
10:41:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:43:00 Štěpánský Václav ZBM6108 1210961 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C SKOB Zlín
10:49:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
10:51:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 C SKOB Ostrava
10:57:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov

H60B 3.50 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C OOB Spartak Adamov
10:52:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:54:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C SKP České Budějovice
10:56:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
10:58:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
11:00:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
11:02:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 Kostka Evžen AOP5701 410158 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
11:14:00 Fráňa Pavel 0090001 2060222 GBM
11:16:00 Háj Bohumil TZL5601 7210888 C SKOB Zlín
11:18:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:22:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
11:24:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
11:32:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering

H65B 3.30 km, 130 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:28:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:32:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
10:34:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:36:00 Pospíšil Karel TVR5000 51950 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:38:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
10:40:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:44:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
10:46:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:50:00 Novák Miroslav 0070001 8007006 Novakovi
10:52:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
10:54:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
10:58:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko
11:00:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:04:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín

H70B 2.80 km, 120 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:10:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:12:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:14:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:16:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
10:18:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
10:22:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:24:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
10:28:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 OB České Budějovice
10:32:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:34:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H75B 2.70 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
11:42:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
11:48:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín

H80B 2.40 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

T 3.40 km, 110 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
10:04:00 Kubák Martin SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
10:06:00 Grygarová Eva MOV7753 232399 C SKOB Ostrava
10:08:00 Svirák Pavel TBM7806 2135173 KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
10:12:00 Tichovská Martina PGP8658 920677 R SK Praga
10:14:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk
10:20:00 Sviráková Božena TBM7887 2127550 KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
10:26:00 Luterová Kristýna PLU7878 682345 C TJ SOKOL Plumlov
10:28:00 Stehlík Jakub 0030002 8087 S-team
10:32:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Handlová Andrea 0250001 301589 mňouk
10:40:00 Brlicová Natalie 0310001 515462 nereg.
10:42:00 Košíková Jana 0340001 0 Brno
10:44:00 Košíková Jitka VSP7799 887910 C USK Praha
10:46:00 Pánek Tomáš 0110001 0 Neregistrovaný
10:48:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C OK Jihlava
10:52:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
10:56:00 Kozák Martin VCB7720 426363 OB České Budějovice
10:58:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
11:02:00 Vacková Tereza 0360001 0 Xxx
11:06:00 Žolnová Karolína 0370001 0 Žádný
11:08:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:10:00 Podpierová Dona 0040001 0 HOB ŠLeKo
11:14:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:18:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:20:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
11:22:00 Rytířová Silvie SKM76XX 53822 KOB Směr Kroměříž
11:24:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
11:28:00 Skopalová Kateřina SKM77XX 253379 KOB Směr Kroměříž
11:32:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
11:36:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
11:40:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:42:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:46:00 Hrbáčková Karla LCE8152 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:50:00 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 OOB Spartak Adamov
11:54:00 Lutera Michal PLU8101 2061817 TJ SOKOL Plumlov
11:56:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko