Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ

Klubová startovka

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Krhanice, Dolní Požáry
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
1 : 15 000, E = 5 m (pro kategorie DH16-21), 1 : 10 000, E = 5 m (pro ostatní kategorie), stav srpen 2019, ISOM 2017, vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Jedlička Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R2
Stavitel tratí:
Škvor Martin - R1
JURY:
Janata Martin, Němečková Jarmila, Sysel Ondřej
Kluby:
NNN     1VD     2HD     71D     BOR     BSO     BZP     CTB     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     HCE     HOR     CHA     CHT     KAM     KBP     KNC     KON     KPY     KRL     KSH     KTA     LBE     LBM     LCV     LDC     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MKP     MLA     NEK     OKP     OLP     ONO     PDY     PEN     PGP     PHK     PUL     PVP     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SJH     SJP     SKV     SLA     SLP     SOB     SPC     STB     TAP     TBM     TCB     TEH     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     UVP     VLI     VPM     VSP     VTA     ZBM     ZBP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331606 Tomešová Stella NNN0001 HDR 12:00:00
2070890 Vrátil Pavel NNN8456 P3 12:00:00
0 Manda Filip NNN0003 T6 12:00:00
0 Bacílková Petra NNN0004 T6 12:00:00
700028 Oprsal Alan NNN0002 H55B 15:08:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8161618 Wolfram Frank 1VD6800 H50B 14:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 D35B 12:53:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028926 Rickmeyer Tina 71D8650 D21B 14:00:00
2032226 Müller Rico 71D6400 H45B 14:53:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4133 Lamač Vratislav BOR7500 C T3 12:00:00
7131415 Nehasil František BOR1101 C H10L 12:00:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40B 12:09:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C H40B 12:14:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12C 12:21:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H50B 12:22:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C D40B 12:30:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C D50B 12:31:00
8304112 Patka Marek BOR0902 C H12C 12:34:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C H40B 12:35:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D14B 12:36:00
8513 Karvánek Petr BOR6600 C H50B 12:37:00
8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40B 12:41:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C D50B 12:43:00
8550 Beránek Miroslav BOR3900 C H80B 12:59:00
7996010 Kubecová Kateřina BOR9959 A D20B 13:01:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D14B 13:02:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 A D18B 13:02:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H80B 13:11:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C D40B 13:18:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C D21B 13:24:00
7111317 Lamač Vítek BOR1100 C H10C 13:30:00
8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H16B 13:30:00
7531975 Studničný Adam BOR0701 B H14B 13:41:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R D21B 13:42:00
8655487 Nehasil David BOR7713 C H40B 13:44:00
2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B D12C 13:54:00
1204999 Janoušek Slávek BOR0400 B H16B 14:00:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D45B 14:02:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55B 14:08:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45B 14:17:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D45B 14:26:00
2032136 Šákr Vít BOR9301 C H21C 14:28:00
8116796 Pavlovec Jan BOR9503 C H21C 14:38:00
8534 Vácha Tomáš BOR7409 C H45B 14:38:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 B H14B 14:41:00
1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D18B 14:42:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C H50B 14:47:00
52902 Karvánek Matouš BOR9006 C H21C 14:53:00
8506 Koutná Olga BOR7152 C D45B 14:56:00
9200728 Pavlovec Petr BOR6303 C H55B 15:00:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8689 Schimm Dieter BSO4401 C H75B 12:12:00
8683 Lillová Marie BSO0351 C D16B 12:37:00
8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A H16B 12:55:00
8028852 Rambousek Karel BSO7907 C H35B 13:18:00
8663135 Lill Petr BSO0203 B H18B 13:26:00
8684 Raková Eliška BSO0152 C D18B 13:32:00
1428929 Hejduk Jan BSO0001 B H20B 14:27:00
301433 Havlíček Albert BSO0304 B H16B 14:40:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO7100 C H45B 14:44:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B H18B 15:01:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C D40B 12:12:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D40B 12:18:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C D40B 12:24:00
2119205 Oliveriusová Anna BZP0850 C D12C 12:33:00
8660507 Králová Vanda BZP8750 C D21B 12:36:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C D40B 12:39:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C D40B 13:03:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C D40B 13:21:00
2127889 Oliverius Filip BZP1002 C H10C 13:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21B 12:30:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232101 Mudr Stanislav DCE4400 C H75B 12:30:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D60B 13:02:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D55B 13:18:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H60B 15:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C H70B 13:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033265 Šemelík Petr DKL6901 C H50B 14:27:00
(78)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51139 Gregorová Magdalena DKP1158 C HDR 12:00:00
2129251 Lacinová Zuzana DKP1055 C HDR 12:00:00
9000007 Kolín Jonáš DKP1500 C HDR 12:00:00
9180967 Sanna Vivian DKP0751 C HDR 12:00:00
887925 Frolov Roman DKP1505 HDR 12:00:00
2134260 Daňková Daniela DKP7353 C T3 12:00:00
2103755 Lorenc Tadeáš DKP0612 C T3 12:00:00
2103758 Snížek Jan DKP7600 C T3 12:00:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C H10L 12:00:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 R D21B 12:00:00
2103703 Snížková Žofie DKP1151 C D10L 12:00:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D35B 12:01:00
51800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75B 12:06:00
2102787 Míková Šárka DKP8255 C D35B 12:09:00
2129254 Lacina Martin DKP7502 C H40B 12:11:00
8080814 Snížková Adéla DKP0850 B D12C 12:15:00
51845 Snížková Petra DKP7752 C D21B 12:18:00
8044382 Horáček Martin DKP0802 C H12C 12:19:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B D20B 12:25:00
2143373 Koten Vojtěch DKP0815 C H12C 12:25:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C H40B 12:29:00
2148146 Dolák Jakub DKP0707 C H12C 12:31:00
8945 Setínková Zuzana DKP5753 C D35B 12:41:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C D65B 12:46:00
8080630 Víteček Šimon DKP0801 B H12C 12:46:00
2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C D20B 12:49:00
8080810 Škáchová Viktorie DKP0655 A D14B 12:54:00
2800319 Veljačik Jonáš DKP0818 C H12C 12:55:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 B H14B 12:56:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B D18B 12:57:00
8080818 Škáchová Zuzana DKP0656 B D14B 12:58:00
8080832 Klaška Pavel DKP9301 C H21B 13:04:00
2129196 Nekvasilová Tereza DKP0459 B D16B 13:04:00
8080820 Studnička Jakub DKP0718 B H12C 13:04:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 B D18B 13:07:00
8080831 Axmann Šimon DKP8700 C H21B 13:10:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 B H12C 13:10:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C D40B 13:12:00
336735 Mušková Amálie Anna DKP0759 C D12C 13:12:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 B H12C 13:16:00
8660454 Collis Mark DKP7703 C H40B 13:17:00
2148090 Koubová Hana DKP0558 B D14B 13:22:00
2148233 Dolák Ondřej DKP8002 C H35B 13:23:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C H45B 13:23:00
8654883 Škácha Vít DKP0310 B H16B 13:25:00
253812 Hlavatá Pavla DKP7050 C D45B 13:29:00
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C H21B 13:31:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C D21C 13:35:00
8080815 Košťálová Petra DKP8256 C D21B 13:36:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 A H18B 13:36:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H50B 13:37:00
8200026 Stehno Pavel DKP4900 C H70B 13:38:00
2126351 Lacina Jan DKP0717 B H12C 13:40:00
2029191 Balga Filip DKP1104 C H10C 13:44:00
8080826 Šubrt Matěj DKP0205 B H18B 13:46:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C H21B 13:49:00
887165 Gregor Marek DKP0914 C H10C 13:50:00
8537 Míka Pavel DKP7800 C H40B 13:50:00
2080948 Míka Luboš DKP1101 C H10C 13:54:00
8030301 Kalousková Marie DKP0151 B D18B 13:57:00
336785 Mušková Magdalena DKP0865 C D12C 13:57:00
8080816 Klement David DKP0110 B H18B 14:01:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C H10C 14:02:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B H14B 14:02:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H50B 14:02:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C H60B 14:03:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B H12C 14:04:00
8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R D21C 14:05:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B D18B 14:07:00
8947 Hořejší Jana DKP9052 C D21C 14:15:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B H20B 14:15:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21B 14:19:00
8060505 Rambová Kamila DKP8655 C D21B 14:30:00
2134331 Balga Jiří DKP7302 C H45B 14:35:00
2060251 Foglarová Naďa DKP6553 C D45B 14:35:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B H18B 14:46:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C H21B 14:55:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B H16B 15:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2131186 Dostál Tomáš DLP7400 C H45B 14:08:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113513 Mácová Barbora DOB1050 C D10L 12:00:00
1602624 Kubcová Anna DOB0550 C D14B 12:10:00
2088190 Mácová Štěpánka DOB0661 C D14B 12:18:00
1416364 Máca Petr DOB7701 C H40B 12:38:00
1400418 Mácová Martina DOB7750 C D40B 13:06:00
2073719 Kubec Adam DOB0900 C H10C 14:06:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45B 14:29:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40B 12:23:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B H14B 12:53:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C D40B 12:54:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A H18B 13:16:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C D40B 13:30:00
51496 Zapalačová Petra DOK0154 B D18B 13:47:00
888634 Meduna Jakub DOK0000 B H20B 14:09:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 B H18B 14:11:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A D18B 14:37:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A H20B 14:45:00
8680614 Šmol David DOK0100 B H18B 14:56:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C HDR 12:00:00
2050485 Poskočil Jan DOR7203 T3 12:00:00
2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 C T3 12:00:00
2131188 Bleha Stanislav DOR7503 C T6 12:00:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C T6 12:00:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C T6 12:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 T6 12:00:00
8116687 Bochenková Jana DOR6150 C D50B 12:01:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C D40B 12:06:00
2127569 Blehová Barbora DOR1151 C D10C 12:10:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B D12C 12:18:00
8660590 Bambousková Julie DOR0650 B D14B 12:22:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C D35B 12:29:00
8116788 Snížek Ondřej DOR0406 B H16B 12:40:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 C H50B 12:42:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C D40B 12:42:00
8116682 Housková Barbora DOR0655 B D14B 13:00:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C D12C 13:00:00
8116741 Kučera Jáchym DOR0301 A H16B 13:05:00
2080904 Tachezy Ruth DOR6451 C D55B 13:08:00
2080952 Havlíček Martin DOR0601 C H14B 13:14:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 B D16B 13:22:00
2058508 Poskočil Tomáš DOR0707 C H12C 13:25:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C D16B 13:31:00
2080953 Jiras František DOR0900 C H10C 13:32:00
2044885 Lorenc Václav DOR0702 B H12C 13:34:00
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C H40B 13:35:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C D12C 13:36:00
8116781 Kučera Pavel DOR7101 C H45B 13:41:00
8116782 Jiras Jan DOR0505 C H14B 13:50:00
8116738 Snížek Martin DOR0405 B H16B 13:50:00
8648572 Tachezy Jan DOR0102 B H18B 13:51:00
2127561 Blehová Veronika DOR0852 C D12C 13:51:00
8116815 Jiras Antonín DOR0701 B H14B 14:05:00
2080951 Jirasová Jana DOR7450 C D45B 14:05:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C H45B 14:14:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C D45B 14:14:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B D18B 14:27:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C H60B 14:39:00
416159 Tachezy Jan DOR5802 C H60B 14:48:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C D45B 14:59:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
361962 Řehák Prokop DVP1202 C HDR 12:00:00
361965 Řeháková Ludmila DVP0451 C D16B 12:10:00
52600 Kupcová Věroslava DVP4850 C D70B 12:26:00
440393 Picl Daniel DVP0401 H16B 12:35:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51601 Pecková Ivana EKP6252 C D50B 12:07:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D60B 12:20:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C H65B 12:44:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B D16B 12:55:00
8719071 Ondráčková Veronika EKP7850 C D40B 13:15:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C H40B 13:32:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C D45B 13:32:00
8087414 Ondráček Radim EKP7414 C H21B 13:43:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21C 13:45:00
8662277 Konečná Marcela EKP7257 C D45B 13:53:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21B 14:10:00
8414109 Fanta Miroslav EKP5800 C H60B 14:21:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C H60B 14:30:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C H21C 14:48:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C H50B 14:52:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C H21B 14:58:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9690 Kurfürstová Anna FSP1450 C HDR 12:00:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 C T3 12:00:00
446429 Kužel Jonáš FSP1201 C H10L 12:00:00
2029180 Bartoň Theodor FSP1100 C H10L 12:00:00
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C H10L 12:00:00
211539 Kuželová Michaela FSP7851 C D40B 12:00:00
2029181 Bartoňová Elena FSP0953 C D10L 12:00:00
8028842 Skripnik Ondřej FSP7502 C H35B 12:03:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C H75B 12:18:00
8028838 Skripniková Kateřina FSP8051 C D35B 12:33:00
8116721 Bartoňová Terezie FSP7550 C D35B 12:45:00
301140 Karasová Jana FSP6153 C D40B 12:48:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C D21C 12:55:00
51964 Hanák Milan FSP3400 C H80B 13:05:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C H45B 13:05:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C D35B 13:05:00
8028833 Skripnik Matouš FSP0800 B H12C 13:07:00
2067237 Kuželová Ela FSP0750 C D12C 13:09:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C D21C 13:10:00
1000505 Kužel Tomáš FSP7610 C H35B 13:13:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 B D12C 13:33:00
515098 Kužel Jan FSP0400 B H16B 13:40:00
8028832 Skripnik Nikola FSP0600 B H14B 13:44:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C H50B 13:47:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C H35B 13:48:00
53159 Skripniková Petra FSP8686 C D21C 13:50:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21C 13:58:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C H21C 14:33:00
7201806 Skripnik Štěpán FSP7909 C H21B 14:40:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C H21C 14:43:00
7204999 Bartoň Jan FSP7000 C H45B 14:47:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C H55B 15:12:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000244 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C D21B 12:54:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C D50B 12:55:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D50B 13:43:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C H60B 14:09:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H60B 14:54:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H60B 14:00:00
8667965 Škorpil Marek HOR0900 B H12C 14:01:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4126 Ježková Magdaléna CHA1950 HDR 12:00:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C D60B 12:02:00
8185 Straková Kateřina CHA1052 C D10C 12:08:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D65B 12:16:00
2085623 Sychra Zdeněk CHA7302 C H40B 12:17:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H50B 12:17:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C H65B 12:20:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C D70B 12:21:00
8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A D14B 12:24:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40B 12:36:00
8116784 Lipenská Barbora CHA0753 B D12C 12:42:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C H65B 12:47:00
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C D65B 12:56:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C D50B 13:07:00
8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C H21B 13:28:00
8210075 Pachner Pavel CHA7501 C H40B 13:29:00
8179 Gorčicová Ivana CHA6550 C D50B 13:37:00
8116793 Březina Jan CHA7604 C H40B 13:47:00
8116804 Březina Karel CHA0605 B H14B 14:08:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C H55B 14:16:00
8116773 Růžičková Vendula CHA0252 B D18B 14:17:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C H60B 14:36:00
8116792 Kučera Filip CHA0501 B H14B 14:38:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H60B 15:12:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52155 Zlesák Martin CHT7302 C H45B 13:59:00
52154 Zlesáková Stáňa CHT7352 C D45B 14:41:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088709 Mišek Michal KAM1300 C H10L 12:00:00
2148177 Zavadil Štěpán KAM0902 C H10L 12:00:00
2116462 Sláma Marek KAM1201 C H10L 12:00:00
2088714 Dobyášová Adéla KAM1051 C D10L 12:00:00
2420066 Pokorná Elen KAM1151 C D10L 12:00:00
2115703 Rejšková Klára KAM1251 C D10L 12:00:00
1418764 Neškudlová Anna KAM1152 C D10L 12:00:00
51561 Bašusová Olga KAM1250 C D10L 12:00:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 A D14B 12:04:00
8660541 Balejová Sofie KAM0951 C D10C 12:12:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 R D20B 12:13:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B D16B 12:22:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B D14B 12:28:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C D10C 12:28:00
8116673 Žemlová Magdalena KAM0950 C D10C 12:32:00
8116775 Žemlová Barbora KAM0751 C D12C 12:36:00
8660577 Mišeková Lucie KAM1050 C D10C 12:40:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 C D14B 12:42:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C D16B 12:46:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 B D16B 12:52:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 B D12C 12:57:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 B D14B 13:24:00
2090857 Kříž Matěj KAM0900 C H10C 13:24:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B D16B 13:25:00
682648 Křečková Apolena KAM0755 C D12C 13:42:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B D16B 13:46:00
51554 Bašus Ondřej KAM1004 C H10C 13:48:00
2135200 Rejšek Čeněk KAM1002 C H10C 13:52:00
2116478 Sláma Kryštof KAM1000 C H10C 14:08:00
2148166 Zavadil Adam KAM0901 C H10C 14:18:00
8663163 Jíra Filip KAM0506 B H14B 14:23:00
8660469 Hankovec Hugo KAM0201 B H18B 14:31:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B H18B 14:51:00
425596 Škvor Adam KAM0202 B H18B 15:06:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B H16B 15:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6645 Valter Petr KBP4500 C H65B 12:23:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
420401 Havel Josef KNC7800 C T3 12:00:00
224869 Havlová Eva KNC7851 C T3 12:00:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C D55B 12:38:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C D60B 12:44:00
420404 Havlová Veronika KNC0950 C D10C 12:44:00
8116754 Havlová Tereza KNC0750 B D14B 12:46:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B D18B 13:12:00
52894 Votava Petr KNC6602 C H50B 13:12:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C D55B 13:13:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C D50B 13:49:00
8667542 Vacek Vladimír KNC9300 C H21C 13:53:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C D21C 13:55:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C H60B 14:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515153 Dittrichová Petra KON8787 C D21C 13:15:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C T3 12:00:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C D55B 12:23:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D20B 12:37:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 B H14B 13:02:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21B 13:12:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21B 13:13:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B D16B 13:16:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D50B 13:55:00
2103786 Duda František KPY4600 C H70B 14:14:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H45B 14:26:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H55B 14:56:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127655 Žákovec Jan KRL9505 C T6 12:00:00
2017667 Kropáč Jiří KRL6702 C T6 12:00:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 B D12C 12:30:00
7291299 Hanáková Lenka KRL9951 A D20B 12:43:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C D10C 12:48:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 B D12C 12:48:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C H35B 12:58:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C D14B 13:08:00
416319 Fišar Miroslav KRL7201 C H45B 13:08:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C D35B 13:13:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C D21C 13:25:00
9412003 Fišarová Eliška KRL0351 B D16B 13:37:00
9102084 Gelnerová Anna KRL0653 B D14B 13:40:00
2126298 Hanáková Marta KRL7151 C D45B 14:53:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8674 Fiala Miloš KSH4801 C H70B 14:08:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232359 Zemanová Alena KTA6351 C P3 12:00:00
416339 Hudeček Jaroslav KTA6501 C T3 12:00:00
416338 Hudečková Alena KTA4351 C D75B 12:23:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C HDR 12:00:00
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C D10L 12:00:00
2148240 Hora Michal LBE7901 C H35B 12:18:00
2148216 Horová Vendula LBE1050 C D10C 12:38:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C H55B 14:52:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C H45B 14:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219280 Janská Iva LBM5795 C D60B 12:32:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C P3 12:00:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C D45B 13:41:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7300213 Hovorková Marie LDC0650 B D14B 13:30:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50B 14:22:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8110 Neradová Alena LIT5051 C D65B 13:01:00
7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C H21B 13:25:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C H35B 13:38:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45B 13:44:00
2032132 Bradáč David LLI0203 B H18B 14:06:00
8656716 Bradáč Jakub LLI0002 A H20B 14:33:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056261 Bejvl Marek LME0400 B H16B 13:10:00
2102534 Dittrtová Rozálie LME0650 C D14B 13:36:00
2102533 Dittrtová Lucia LME6852 C D45B 14:08:00
2800162 Dittrt Štěpán LME0001 C H20B 14:39:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2143350 Kolářová Zuzana LOU1250 C D10L 12:00:00
336701 Mičánková Thea LOU1253 C D10L 12:00:00
2143359 Kolářová Veronika LOU1050 C D10C 12:22:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C H40B 12:47:00
2143389 Bartůňková Lucie LOU7750 C D40B 12:51:00
2148246 Šunková Sára LOU1051 C D10C 12:54:00
2143397 Šunková Berta LOU0850 B D12C 12:54:00
2143398 Kolář David LOU7700 C H40B 12:59:00
0 Brabec Tomáš LOU8400 C H21B 15:04:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 B H14B 12:47:00
2148155 Kožíšek Petr LPM7603 C H40B 12:53:00
8656660 Vejvodová Mirka LPM5750 C D60B 13:08:00
8670487 Stehlík Šimon LPM0501 B H14B 13:08:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 B D14B 13:14:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C H40B 13:14:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 C D12C 13:15:00
8648588 Čepička Ladislav LPM0303 B H16B 14:20:00
8648544 Němec David LPM0504 B H14B 14:53:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
886715 Udržal Jakub LPU1100 C HDR 12:00:00
2053588 Udržal Lukáš LPU1303 C HDR 12:00:00
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 R H21B 12:52:00
8656519 Nožka Radek LPU9005 E H21B 12:58:00
8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21B 13:00:00
8656515 Nováková Tereza LPU9757 R D21B 13:30:00
8660901 Kos Tomáš LPU9303 C H21B 14:16:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 C D21B 14:18:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B D14B 12:44:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C D10C 12:56:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D40B 13:42:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C H50B 14:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103290 Skalka Michal LTU6700 C T6 12:00:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C T6 12:00:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7885 Hájek Jan MAS5401 C H65B 12:29:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C H12C 12:43:00
2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C H12C 12:49:00
2026167 Brabec Matěj MAS0701 B H12C 13:19:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C H50B 13:22:00
2026166 Šulc Marek MAS9302 C H21B 13:58:00
2087666 Brabec Zdeněk MAS1001 C H10C 13:58:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654889 Šimšová Jana MFP7651 C D35B 13:09:00
8656743 Šimšová Pavla MFP0551 B D14B 13:12:00
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C D45B 14:29:00
9201746 Siegl Roman MFP6700 C H50B 14:32:00
8680580 Gemperle František MFP7102 C H45B 14:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51655 Toušek Miloslav MKP5000 C H65B 12:26:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7880 Pivcová Lucie MLA1650 C HDR 12:00:00
0 Benešová Marie MLA1250 D10L 12:00:00
1421927 Placek Petr MLA8000 C H35B 12:08:00
8656656 Bartošová Jana MLA7051 C D40B 12:15:00
515060 Placková Veronika MLA8250 C D35B 12:17:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C H75B 12:24:00
416173 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C D10C 12:26:00
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C H75B 12:42:00
8033228 Pivcová Žaneta MLA8050 C D35B 12:49:00
8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C D65B 12:51:00
8033230 Bartošová Marie MLA0451 B D16B 12:58:00
8116735 Pivec Lukáš MLA7600 C H40B 13:11:00
0 Kožíšková Hana MLA8350 D35B 13:21:00
888609 Placek Tomas MLA0902 C H10C 13:38:00
0 Beneš Marek MLA7601 H35B 13:53:00
301474 Beneš Josef MLA0702 C H12C 13:55:00
232210 Placek Nikolas MLA1200 C H10C 14:04:00
301443 Beneš Jan MLA1000 C H10C 14:22:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B H14B 14:26:00
8656612 Kováč František MLA0201 B H18B 14:41:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C H60B 14:42:00
8656638 Janoch Samuel MLA0502 B H14B 14:56:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660516 Pávek Štěpán NEK0700 B H12C 12:28:00
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B D16B 13:01:00
8660519 Ziebová Veronika NEK0450 B D16B 13:07:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C H45B 13:11:00
2096214 Pávek Jiří NEK7700 C H40B 13:38:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B D18B 13:42:00
2067347 Zieba Jakub NEK9800 C H21C 14:08:00
8660517 Newiak Nick NEK0101 B H18B 14:21:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53525 Červinková Jitka OKP6451 C D55B 12:18:00
502090 Šámalová Hana OKP6151 C D55B 12:33:00
51681 Nováková Marie OKP6953 C D50B 13:25:00
436401 Šámal Václav OKP5600 C H60B 14:24:00
8002400 Červinka Jan OKP8901 C H21B 14:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8185555 John Vladimír OLP5502 C H60B 14:27:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660918 Oncirk Jan ONO0301 B T3 12:00:00
52183 Ševčík Daniel ONO0200 C T3 12:00:00
2102673 Urbánková Lucie ONO1150 C D10C 12:16:00
7202883 Ječmenová Veronika ONO0950 C D10C 12:20:00
8116743 Pecko Sára ONO0452 B D16B 12:31:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C D40B 12:33:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B D14B 12:56:00
8116750 Nejedlý Ladislav ONO7501 C H40B 13:05:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 B D14B 13:10:00
7201768 Ševčíková Anežka ONO0550 C D14B 13:20:00
8116753 Ječmen Vladimír ONO7900 C H40B 13:23:00
2103709 Ševčíková Olga ONO7650 C D40B 13:24:00
8662290 Ševčík Petr ONO7200 C H45B 13:26:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B D14B 13:28:00
8116779 Nejedlá Klára ONO0450 B D16B 13:28:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 B H12C 13:28:00
1428940 Myslík Vojtěch ONO0602 C H14B 13:47:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C D50B 14:01:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C H50B 14:07:00
7201205 Ječmen Matyáš ONO0600 B H14B 14:44:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127609 Nedoma David PDY7300 C T3 12:00:00
2144101 Nedoma Oliver PDY1000 C H10L 12:00:00
2102789 Kysilka Vratislav PDY7803 T6 12:00:00
2127605 Nedomová Iva PDY7851 C D40B 12:27:00
2127608 Nedoma Edgar PDY0703 C H12C 13:22:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C D18B 13:27:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D45B 14:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55B 12:53:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55B 15:04:00
(86)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682654 Pokorná Nela PGP0552 C HDR 12:00:00
2148131 Pakostová Hana PGP8251 C HDR 12:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C T3 12:00:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C T6 12:00:00
331147 Hrabánková Zuzana PGP9950 B D20B 12:07:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21B 12:12:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C H35B 12:13:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D50B 12:13:00
2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C D10C 12:14:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C H12C 12:16:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C D75B 12:17:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B D16B 12:19:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B D20B 12:19:00
7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C H40B 12:20:00
2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B D14B 12:20:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40B 12:21:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C H35B 12:28:00
1450165 Král Quido PGP0410 C H16B 12:30:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 B D20B 12:31:00
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C H65B 12:35:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C D10C 12:36:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C D35B 12:37:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C D10C 12:42:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C H40B 12:44:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C D10C 12:46:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21B 12:46:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55B 12:48:00
53556 Jirásková Kateřina PGP8852 C D21B 12:48:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H40B 12:56:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C D35B 12:57:00
8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B H14B 12:59:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H16B 13:00:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C H21B 13:01:00
51676 Tichovská Hana PGP6652 C D50B 13:01:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C H40B 13:02:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 C D14B 13:04:00
8090130 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21B 13:07:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C D45B 13:08:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C D40B 13:09:00
8670478 Drbal Jan PGP7101 C H45B 13:17:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C D21C 13:20:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C D45B 13:20:00
2035748 Titzová Adéla PGP0257 B D18B 13:22:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C D55B 13:23:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 B D12C 13:24:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C D40B 13:27:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H35B 13:28:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B H18B 13:31:00
2061812 Gemperlová Eliška PGP0556 C D14B 13:32:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C D55B 13:33:00
2800293 Hřivna Ondřej PGP0505 C H14B 13:35:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 B D12C 13:39:00
8662310 Veselý Jakub PGP9503 C H21B 13:40:00
232330 Chmelíková Tereza PGP8754 C D21C 13:40:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 B H12C 13:46:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21B 13:48:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C H55B 13:48:00
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 B D16B 13:49:00
301617 Přibíková Agáta PGP0651 C D14B 13:50:00
301618 Přibíková Monika PGP7256 C D45B 13:50:00
8636797 Kabát Jan PGP6901 C H45B 13:53:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C H70B 13:56:00
51658 Hurta Vladimír PGP6305 C H55B 13:56:00
53567 Smolková Alena PGP6450 C D45B 13:56:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D21C 14:00:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C H45B 14:05:00
8667507 Janas Adam PGP0404 B H16B 14:05:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C D21B 14:12:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C H50B 14:12:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B H16B 14:15:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C D45B 14:17:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C H55B 14:20:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B D18B 14:22:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C H45B 14:23:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B H16B 14:25:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B H14B 14:29:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C H21B 14:31:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 E D21B 14:36:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C H55B 14:36:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B H18B 14:36:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21B 14:37:00
52107 Sysel Zdeněk PGP5200 C H55B 14:44:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C H21B 14:46:00
8662333 Matějů Luboš PGP7601 C H21B 14:52:00
2087658 Ptáček Jan PGP7205 C H45B 14:59:00
2144064 Kovář Vít PGP0608 C H14B 15:02:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C T6 12:00:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C D50B 12:25:00
7210813 Kamenický Jan PHK6601 C H50B 12:27:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60B 12:38:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C H50B 12:47:00
8663113 Novotný Milan PHK6502 C H35B 12:53:00
8670748 Novotná Petra PHK6651 C D40B 13:39:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C H60B 13:57:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H55B 14:48:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21B 14:49:00
2112740 Dušátko Petr PHK5702 C H60B 14:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Novotný František PUL4200 C H75B 12:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7859 Kramoliš Jan PVP5000 C H65B 12:41:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2069066 Pechackova Hana RIC1699 HDR 12:00:00
2095933 De Heij Margita RIC7350 C P3 12:00:00
2085572 Lazarova Pavla RIC7651 C T3 12:00:00
2112755 Riegelová Kateřina RIC0252 C T3 12:00:00
2111745 Prox Jakub RIC7406 C T6 12:00:00
2127577 Lazar Jindřich RIC7504 C T6 12:00:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C D16B 12:13:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B D14B 12:16:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 B D16B 12:25:00
2143410 Havlíčková Veronika RIC0853 C D12C 12:27:00
1111550 Rožek David RIC7403 C H35B 12:33:00
428270 Rožková Petra RIC7575 C D40B 12:45:00
8656564 De Heij Laura RIC0450 B D16B 12:49:00
2096261 Mucha Ondřej RIC0400 C H16B 12:50:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C H45B 12:59:00
2031355 Šrámková Hana RIC0051 B D20B 13:13:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C H45B 13:14:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C D45B 13:14:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B H16B 13:15:00
2127588 Prox Jan RIC1003 C H10C 13:20:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B D14B 13:26:00
2085571 Kubát Tomáš RIC7503 C H40B 13:26:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 B H14B 13:26:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C D45B 13:26:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C H45B 13:32:00
2049634 Lazar David RIC1001 C H10C 13:36:00
2049535 Lazar Tomáš RIC0704 C H12C 13:37:00
2096262 Riegelová Gabriela RIC7353 C D45B 13:38:00
2096246 Končická Kateřina RIC0352 C D16B 13:40:00
2127565 Končický Lukáš RIC7501 C H40B 13:41:00
8667980 Havlíček Jan RIC7902 C H35B 13:43:00
2073692 Vařeková Marianna RIC0760 C D12C 13:45:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C H45B 13:50:00
2131200 Kohoutek Lukáš RIC0805 C H12C 13:58:00
2113041 Kohoutek Tomáš RIC0603 C H14B 13:59:00
2060268 Kotenová Klára RIC7252 C D45B 13:59:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C H21C 14:23:00
9200525 Rožek Vilém RIC0301 C H16B 14:50:00
2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C H14B 14:59:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C T6 12:00:00
2099501 Buk Jiří ROU6901 C H50B 12:32:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C D35B 13:01:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C H35B 13:08:00
8662337 Krejčová Hana ROU0653 B D14B 13:16:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C H40B 13:20:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C H10C 13:28:00
51438 Čížek Filip ROU07XX H12C 13:43:00
8662370 Heller Jakub ROU0702 B H12C 13:49:00
8662301 Buk Michal ROU9601 C H21B 13:52:00
8662285 Krejčová Lucie ROU0453 B D16B 13:55:00
8662366 Buk Petr ROU0001 A H20B 14:21:00
2031368 Buk Ondřej ROU0102 B H18B 14:26:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B H14B 14:50:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T6 12:00:00
0 Schuhmeierová Alena ROZ0952 C D10C 12:52:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D20B 12:55:00
2029218 Vokůrka Václav ROZ1000 C H10C 13:46:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51570 Pelikán Vít SCP1201 HDR 12:00:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C HDR 12:00:00
51571 Vrabec Adrian SCP1500 C HDR 12:00:00
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C T3 12:00:00
2125364 Pelikán Tomáš SCP8202 T6 12:00:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C H65B 12:11:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C D60B 12:26:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D65B 12:26:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C H35B 12:38:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65B 12:38:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C D65B 12:41:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C D50B 12:49:00
2088205 Černá Eliška SCP9050 C D21C 13:05:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C D50B 13:13:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C H70B 13:26:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D55B 13:28:00
232028 Vrabec Tomáš SCP8700 C H21B 13:46:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C H55B 13:52:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C H50B 13:57:00
8028840 Buriánek Jaromír SCP4700 C H70B 14:02:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H55B 14:12:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C H60B 14:18:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C H70B 14:20:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C H70B 14:32:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C H60B 14:57:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102072 Tomeš Maxmilián SJC1400 C HDR 12:00:00
2102071 Tomešová Evelína SJC1150 C D10L 12:00:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 C D35B 12:05:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C H40B 12:08:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C H21B 12:43:00
8040808 Holas Štěpán SJC8702 C H21B 12:49:00
7031575 Fujáček Jan SJC7506 C H21B 14:25:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51925 Tichá Jana SJH6451 C D55B 12:43:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C H55B 14:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C H75B 12:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C D60B 12:14:00
8670477 Řeháková Mirka SKV0652 B D14B 13:06:00
7207367 Řehák Miroslav SKV7101 C H40B 13:08:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201329 Hanák Kryštof SLA1100 C H10L 12:00:00
2109693 Grisa Petr SLA7600 C H35B 12:23:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C H35B 12:43:00
2109679 Fuxová Kateřina SLA7850 C D35B 13:17:00
2109683 Grisa Dominik SLA0900 C H10C 13:22:00
8660460 Hanák Jan SLA8002 C H21B 13:34:00
8806 Švec Zdeněk SLA4700 C H70B 14:26:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C H45B 15:02:00
51715 Straka Tomáš SLA9702 C H21C 15:08:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51550 Zmeková Míla SLP4451 C D75B 12:11:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C D35B 12:21:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C D10C 12:34:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C H45B 13:38:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H70B 13:50:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C T6 12:00:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H45B 13:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2148068 Matoušková Kateřina SPC0955 C D10L 12:00:00
2109758 Matoušek Martin SPC7604 C H21B 14:34:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682506 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 12:00:00
1417127 Kučerka Radek STB1101 C H10L 12:00:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A D14B 13:34:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C H50B 14:42:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51856 Pucherna Štěpán TAP1400 C HDR 12:00:00
2133911 Pompachová Alexandra TAP7754 C P3 12:00:00
2800307 Ellederová Zdeňka TAP7755 C P3 12:00:00
9102143 Pompach Petr TAP7801 C T6 12:00:00
2108884 Bublíková Klára TAP0752 C D12C 12:24:00
682643 Pompachová Karolína TAP0652 B D14B 12:30:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C D10C 12:30:00
7151177 Pucherna Jan TAP7701 C H35B 13:03:00
336786 Zlesák Matyáš TAP0612 C H14B 13:05:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 B H14B 13:11:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C D21B 13:18:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D50B 13:19:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B H14B 13:20:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B D12C 13:21:00
8662303 Černý Martin TAP8902 C H21B 13:22:00
2102816 Ellederová Eva TAP0860 C D12C 13:27:00
2801022 Elleder Jan TAP1010 C H10C 13:34:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B D14B 13:42:00
2148167 Linhartová Anna TAP0450 C D16B 13:43:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C H21B 14:01:00
7779702 Vlášek Jakub TAP9702 C H21C 14:03:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C H21B 14:07:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B H14B 14:14:00
8655405 Ransdorf Jakub TAP9805 C H21C 14:18:00
8116696 Elleder David TAP0615 B H14B 14:20:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C D21B 14:24:00
8116720 Černý Antonín TAP0402 B H16B 14:45:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C H21C 14:58:00
8662289 Tůma Šimon TAP0400 B H16B 15:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53268 Cigoš Petr TBM5602 C H60B 14:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52184 Pokorná Eva TCB5751 C D60B 12:08:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663158 Sládková Eva TEH5751 C D55B 12:13:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C HDR 12:00:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C D40B 12:03:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C D70B 12:31:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102558 Kuncová Maja TJN1651 HDR 12:00:00
682375 Štembera Oskar TJN1201 C H10L 12:00:00
8667977 Háková Eliška TJN0654 B D14B 12:12:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55B 12:28:00
2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C D14B 12:32:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 B H12C 12:37:00
8263 Večeřová Barbora TJN8951 C D21B 12:42:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C H40B 12:50:00
2800348 Štemberová Natálie TJN9851 C D21C 12:50:00
8660508 Janatová Violka TJN0956 C D10C 12:50:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 B D14B 12:52:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60B 12:56:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 B H12C 13:01:00
8670801 Posselt Martin TJN6802 C H50B 13:02:00
8662748 Vitebská Eliška TJN0350 B D16B 13:10:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 B D14B 13:18:00
8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H16B 13:20:00
1398973 Vitebská Lenka TJN7051 C D45B 13:23:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45B 13:29:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H12C 13:31:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 B H14B 13:32:00
8277 Janata Matěj TJN1111 C H10C 13:40:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H16B 13:45:00
8255 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C H45B 13:47:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45B 13:47:00
8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B H14B 13:56:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 B H18B 13:56:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B D18B 14:02:00
8655371 Michek David TJN9802 C H21B 14:04:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55B 14:04:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C H35B 14:08:00
2103701 Marek Matěj TJN0409 C H16B 14:10:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D45B 14:11:00
2067320 Šmaus Jan TJN9700 C H21C 14:13:00
0 Vaňura Lukáš TJN0508 C H14B 14:17:00
8670830 Posseltová Romana TJN7050 C D45B 14:32:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H60B 14:33:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H16B 14:35:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45B 14:50:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
434809 Bazika Miroslav TJP6401 C T3 12:00:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C D35B 12:25:00
336775 Paukert Milan TJP5000 C H65B 12:32:00
434807 Baziková Lucie TJP6451 C D55B 12:58:00
53512 Krausová Martina TJP9350 C D21C 13:30:00
53527 Černá Kateřina TJP9850 C D21C 14:10:00
2111675 Pospíšil Filip TJP1001 C H10C 14:14:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C H55B 14:28:00
53523 Cedrych Karel TJP5500 C H60B 15:03:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1403064 Drahoňovský Jakub TUR1006 C HDR 12:00:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C H10L 12:00:00
822282 Rufferová Iva TUR8354 E D21B 12:06:00
8680591 Novotná Barbora TUR0552 B D14B 12:08:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C H65B 12:14:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D50B 12:19:00
8680596 Novotná Karolína TUR0853 B D12C 12:39:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C D21C 12:40:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B D16B 12:43:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 B D14B 12:48:00
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B H12C 12:52:00
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C H50B 12:57:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C H12C 12:58:00
1403419 Linková Alena TUR9751 C D21C 13:00:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B D18B 13:17:00
8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 B H18B 13:21:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C H70B 13:32:00
416120 Novotný Tomáš TUR7405 C H45B 13:35:00
8680583 Fodor Petr TUR8103 C H21B 13:37:00
9102562 Hájková Tereza TUR0556 B D14B 13:38:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B H14B 13:38:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 B H16B 13:55:00
8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C H45B 13:56:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E D21B 14:06:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C H21B 14:13:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B H18B 14:16:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C H45B 14:20:00
8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 B H14B 14:35:00
8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B H14B 14:47:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60B 15:00:00
8403030 Váňa Martin TUR8401 C H21B 15:01:00
51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C H21C 15:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232388 Šritr Martin TUV6802 C H50B 13:32:00
411583 Mellan Martin TUV6304 C H55B 14:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7960 Bohatá Marie UVP0650 C P3 12:00:00
7920 Bohatá Pavla UVP7450 C P3 12:00:00
7998 Nováková Jiřina UVP4950 C D65B 12:31:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C D60B 12:50:00
7915 Bohatý Jan UVP0400 C H16B 13:35:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7981 Matějů Eda VLI1200 C H10L 12:00:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B D14B 12:06:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 B D14B 12:14:00
8663205 Skácel Jan VLI0901 C H12C 12:22:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21B 12:24:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40B 12:26:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H40B 12:32:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B D14B 12:34:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B D16B 12:40:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C H21B 12:55:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 B D12C 13:03:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 B H14B 13:17:00
8116764 Matějů Michal VLI7702 C H21B 13:19:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 A D16B 13:34:00
8670820 Skácelová Marie VLI7552 C D40B 13:36:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H10C 13:42:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C H50B 13:52:00
8660474 Habán Ivo VLI7707 R H21B 13:55:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060400 Hašková Veronika VPM1750 HDR 12:00:00
0 Beránková Markéta VPM7452 C P3 12:00:00
2060395 Šauli Iva VPM7852 C T3 12:00:00
9101182 Beránková Šárka VPM0551 B D14B 12:26:00
8660586 Řeháková Gabriela VPM0353 B D16B 12:28:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B D16B 12:34:00
995858 Bouchalová Vendula VPM8787 C D21C 12:45:00
886260 Staněk Rostislav VPM6801 C H50B 13:07:00
8663206 Bouchal Jiří VPM8449 C H21B 13:16:00
888641 Staňková Marcela VPM6951 C D50B 13:31:00
2115069 Kurz Šimon VPM0208 B H18B 13:41:00
7210111 Staňková Markéta VPM0153 B D18B 13:52:00
9129 Beránek Šimon VPM1000 C H10C 14:12:00
2042507 Bartovský Pavel VPM6101 C H55B 14:24:00
1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A H14B 14:32:00
(56)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410393 Štrait Martin VSP7602 C T3 12:00:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C T3 12:00:00
2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C D10L 12:00:00
8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H65B 12:08:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D35B 12:13:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B D16B 12:16:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C H65B 12:17:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C D10C 12:18:00
7009782 Horová Magda VSP5450 C D65B 12:21:00
2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C D10C 12:24:00
8680418 Dohnalová Dana VSP5050 C D65B 12:36:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D50B 12:37:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 B D14B 12:40:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B H16B 12:45:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B D12C 12:45:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C H35B 12:48:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C H65B 12:50:00
8660527 Gajdová Michaela VSP0752 B D12C 12:51:00
2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C H50B 12:52:00
2127526 Kučerová Marie VSP7551 C D40B 12:57:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C D55B 13:03:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 B D12C 13:06:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B D16B 13:13:00
8028811 Gajda Petr VSP0903 C H12C 13:13:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C H50B 13:17:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C D12C 13:18:00
8004347 Meier David VSP0606 B H14B 13:23:00
53572 Semík Jan VSP6507 C H50B 13:27:00
8028854 Městka Václav VSP0600 B H14B 13:29:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C D12C 13:30:00
51597 Ehlerová Petra VSP7855 C D40B 13:33:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C D45B 13:35:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 B D18B 13:37:00
51620 Hartman Aleš VSP6506 C H50B 13:42:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C D45B 13:44:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B D16B 13:52:00
2113047 Termer Štěpán VSP0807 B H12C 13:52:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B H14B 13:53:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R D21B 13:54:00
52284 Aschermannová Klára VSP0454 B D16B 13:58:00
2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C H10C 14:00:00
2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C D12C 14:00:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H45B 14:02:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C H10C 14:10:00
2021822 Kodejš Zdeněk VSP7202 C H45B 14:11:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 B H14B 14:11:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B D18B 14:12:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C H10C 14:16:00
2148103 Horáková Lenka VSP7255 C D45B 14:23:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C H16B 14:30:00
2115749 Beranová Eva VSP0254 B D18B 14:32:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C H45B 14:32:00
8028885 Němeček Jan VSP6201 C H55B 14:32:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C H45B 14:41:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C D45B 14:44:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B H16B 14:55:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655469 Hudečková Helena VTA6951 C D40B 13:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8351967 Přikryl Petr ZBM6708 C H21B 14:22:00
8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E H21B 14:43:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8414135 Vaněk Petr ZBP1200 C T3 12:00:00
8116724 Kabát Jiří ZBP7201 T6 12:00:00
232261 Honsová Jitka ZBP7352 C D45B 14:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C H60B 15:15:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2031364 Mikulová Laura ZVO1450 C HDR 12:00:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C T6 12:00:00
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C D10L 12:00:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B D14B 12:38:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C H12C 12:40:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B H14B 12:50:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C D45B 13:11:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C D45B 13:17:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 C D16B 13:19:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C H45B 13:20:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C D12C 13:48:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
2148206 Etrych Tobiáš 0010003 Etryšáci HDR 12:00
2135176 Etrych Matěj 0010002 Etryšáci HDR 12:00
2133884 Etrych Jonáš 0010001 Etryšáci H10C 13:26
2148212 Paulů Max 0030002 Běhám na vlastní triko HDR 12:00
2127871 Paulů Markéta 0030003 Běhám na vlastní triko P3 12:00
2135166 Paulů Robert 0030001 Běhám na vlastní triko T3 12:00
0 Dobyášová Kateřina 0040001 Kamenice HDR 12:00
402219 Hegna Trond 0050003 Fossum IF H60B 14:12
889141 Modalsli Sigbjørn 0050001 Fossum IF H60B 14:45
8191158 Zeiner-Gundersen Richard 0050002 Fossum IF H60B 15:09
2115715 Proxová Veronika 0060001 Proxovi HDR 12:00
0 Kovář Libor 0070001 Dezorientovaní šneci P3 12:00
0 Králová Nela 0080003 Modrá krev HDR 12:00
0 Králová Lucie 0080002 Modrá krev P3 12:00
2143372 Král Lukáš 0080001 Modrá krev T3 12:00
0 Randusová Alžběta 0090001 Randusová T6 12:00
0 Viktorie Havlíková 0100001 padouši HDR 12:00
8631588 Pecoldová Pavlína 0110001 Cookies & Pancakes D21B 13:06
8629750 Dvořáček Dan 0110002 Cookies & Pancakes H35B 13:33
0 Barna Martin 0120001 Ždimiators T6 12:00
51818 Holasová Lenka 0120002 Ždimiators T6 12:00
2131195 TUČNÝ Jan 0130001 Tučňáci OB T3 12:00
2148228 MALÁ Martina 0130002 Tučňáci OB T3 12:00
301157 Karas Ondřej 0140001 FSP T3 12:00
0 Křížek Vítězslav 0150001 . H50B 14:57
2121891 Hruška Peter 0170001 Neregistrovaní Hruškovi T3 12:00
436949 Kožnarová Barbora 0180001 OKP - neregistrovaný P3 12:00
515462 Brlicová Natalie 0190001 SKI ŠUMAVA P3 12:00
9362 Mikuláš Lipenský 0210002 OK99 Hradec Králové HDR 12:00
0 Lipenský Kryštof 0210001 OK99 Hradec Králové HDR 12:00
425518 Mašatová Eliška 0230002 Český Brod D18B 14:47
207870 Mašatová Zora 0230001 Český Brod D45B 14:47