Místo konání:
Český Dub, areál SčVaK, 50.6649503N, 14.9984072E
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Český Dub, 1:4 000, E=2m, ISSOM 2007, stav srpen 2019, hlavní kartograf: Jiří Daněk tisk: laser, rozměr: A4, mapy budou vodovzdorně upraveny.
Ředitel závodu:
Kopec Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R2
JURY:
Cahel Marek, Fiala Jan, Procházka Jan
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:15:00 |
75 |
Gawel Jiří |
JBM5700 |
8666873 |
|
H60C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:11:00 |
11 |
12 |
Pawlak Bartosz |
34P9000 |
8645200 |
|
H21E |
16:42:00 |
42 |
43 |
Olejnik Michał |
34P9200 |
8653291 |
|
H21E |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:20:00 |
20 |
221 |
Florián Vojtěch |
ABM9901 |
8680585 |
A |
H20A |
16:24:00 |
24 |
|
Novotný Ondřej |
ABM9211 |
7003038 |
C |
H21A |
16:28:00 |
28 |
|
Otrusina Jan |
ABM9210 |
7209784 |
C |
H21C |
16:43:00 |
43 |
478 |
Mulíčková Markéta |
ABM0362 |
8656699 |
A |
D16A |
17:34:00 |
94 |
|
Kurečka Robert |
ABM7210 |
2060216 |
C |
H45C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:01:00 |
01 |
|
Mielec Jaromír |
AOP9701 |
8008123 |
C |
H21A |
16:02:00 |
02 |
437 |
Pachmannová Bára |
AOP0351 |
8656710 |
A |
D16A |
16:14:00 |
14 |
449 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
8004330 |
B |
D16A |
16:16:00 |
16 |
451 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8004313 |
B |
D16A |
16:20:00 |
20 |
|
Hadač Filip |
AOP9301 |
8656686 |
C |
H21A |
16:38:00 |
38 |
404 |
Čech Vít |
AOP0302 |
8004316 |
A |
H16A |
16:48:00 |
48 |
308 |
Kostka Jiří |
AOP0201 |
8656577 |
A |
H18A |
16:57:00 |
57 |
|
Melecký Martin |
AOP9001 |
920663 |
C |
H21A |
16:59:00 |
59 |
425 |
Valík Adam |
AOP0301 |
8656684 |
A |
H16A |
17:21:00 |
81 |
|
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
H45C |
17:31:00 |
91 |
|
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
8004292 |
C |
H45C |
17:33:00 |
93 |
|
Schuster Martin |
AOP6502 |
8662321 |
C |
H45C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:49:00 |
49 |
240 |
Opálková Martina |
BBM0050 |
8659381 |
R |
D20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
|
Havlová Adéla |
BOR9161 |
8660528 |
R |
D21A |
16:02:00 |
02 |
|
Staňová Karolína |
BOR9853 |
8640184 |
R |
D21A |
16:08:00 |
08 |
|
Nováková Lucie |
BOR9854 |
2051502 |
C |
D21A |
16:13:00 |
13 |
|
Šákrová Michaela |
BOR8850 |
7880102 |
C |
D21A |
16:15:00 |
15 |
216 |
Mareš Vít |
BOR0000 |
8662363 |
A |
H20A |
16:26:00 |
26 |
227 |
Pavlovec Dan |
BOR0001 |
8655456 |
R |
H20A |
16:28:00 |
28 |
|
Halířová Eva |
BOR6654 |
8028822 |
C |
D50C |
16:34:00 |
34 |
|
Průcha Pavel |
BOR9304 |
1993526 |
C |
H21C |
16:47:00 |
47 |
238 |
Janoušková Lucie |
BOR9954 |
8120499 |
A |
D20A |
16:49:00 |
49 |
|
Burda Matěj |
BOR9608 |
8200008 |
C |
H21A |
16:54:00 |
54 |
|
Šákr Vít |
BOR9301 |
2032136 |
C |
H21C |
17:01:00 |
61 |
|
Folbrechtová Šárka |
BOR9051 |
1602628 |
C |
D21A |
17:02:00 |
62 |
|
Waldhauserová Irena |
BOR7459 |
8410 |
C |
D45C |
17:08:00 |
68 |
|
Bogar František |
BOR8904 |
8116722 |
C |
H21C |
17:10:00 |
70 |
|
Karvánek Matouš |
BOR9006 |
52902 |
C |
H21C |
17:11:00 |
71 |
|
Waldhauserová Eliška |
BOR0757 |
4393 |
C |
D12C |
17:14:00 |
74 |
|
Průcha Miloslav |
BOR5800 |
1958242 |
C |
H60C |
17:17:00 |
77 |
|
Waldhauser Štěpán |
BOR0409 |
8667503 |
B |
H21C |
17:17:00 |
77 |
|
Waldhauser Martin |
BOR7106 |
8408 |
C |
H45C |
17:18:00 |
78 |
|
Lamač Vítek |
BOR1100 |
7111317 |
C |
H10C |
17:25:00 |
85 |
|
Nehasil František |
BOR1101 |
7131415 |
C |
H10C |
17:27:00 |
87 |
|
Krejčí Jaroslav |
BOR6302 |
8660925 |
C |
H21C |
17:30:00 |
90 |
|
Tučková Monika |
BOR7650 |
7913579 |
C |
D35C |
17:35:00 |
95 |
|
Nehasil David |
BOR7713 |
8655487 |
C |
H35C |
17:41:00 |
101 |
|
Lamačová Barbora |
BOR0750 |
8421842 |
B |
D12C |
17:48:00 |
108 |
|
Sucharda Jiří |
BOR5802 |
51542 |
C |
H55C |
17:50:00 |
110 |
|
Úlehla Zdeněk |
BOR4001 |
2090863 |
C |
H70C |
17:50:00 |
110 |
|
Dikoš Pavel |
BOR6003 |
995805 |
C |
H55C |
17:52:00 |
112 |
|
Křtěnský Jaroslav |
BOR3600 |
2090839 |
C |
H70C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:14:00 |
14 |
Králová Vanda |
BZP8750 |
8660507 |
C |
D21A |
17:29:00 |
89 |
Dlouhá Marta |
BZP7851 |
1886930 |
C |
D35C |
17:38:00 |
98 |
Krupová Tereza |
BZP8751 |
2088730 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:22:00 |
22 |
123 |
Gregorová Kamila |
CTB8151 |
8660904 |
E |
D21E |
16:24:00 |
24 |
125 |
Voborníková Alena |
CTB9451 |
8660906 |
R |
D21E |
16:41:00 |
41 |
|
Benešová Jana |
CTB9452 |
8656518 |
C |
D21A |
17:16:00 |
76 |
|
Novák Matyáš |
CTB0601 |
8648548 |
B |
H14C |
17:28:00 |
88 |
|
Běloušková Kateřina |
CTB0752 |
2082930 |
B |
D12C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:01:00 |
01 |
102 |
Kolínová Kristýna |
DKP8450 |
8450007 |
R |
D21E |
16:02:00 |
02 |
|
Pospíšil Ondřej |
DKP8717 |
8667544 |
C |
H21A |
16:03:00 |
03 |
369 |
Škácha Vít |
DKP0310 |
8654883 |
A |
H16A |
16:03:00 |
03 |
263 |
Šubrt Matěj |
DKP0205 |
8080826 |
B |
H18A |
16:03:00 |
03 |
320 |
Sanna Karin |
DKP0250 |
8240702 |
A |
D18A |
16:11:00 |
11 |
271 |
Novák Přemysl |
DKP0107 |
8656538 |
B |
H18A |
16:15:00 |
15 |
450 |
Ripplová Emma |
DKP0460 |
2112752 |
C |
D16A |
16:16:00 |
16 |
382 |
Mareš Albert |
DKP0308 |
2103741 |
B |
H16A |
16:17:00 |
17 |
277 |
Švarc Antonín |
DKP0203 |
8020122 |
B |
H18A |
16:25:00 |
25 |
|
Polášek Jan Ferdinand |
DKP8811 |
8656549 |
C |
H21C |
16:26:00 |
26 |
|
Plochová Dominika |
DKP8651 |
8080833 |
R |
D21A |
16:28:00 |
28 |
288 |
Malačka Milan |
DKP0210 |
8080811 |
A |
H18A |
16:32:00 |
32 |
|
Klašková Kateřina |
DKP6750 |
49806 |
C |
D50C |
16:32:00 |
32 |
|
Víteček Šimon |
DKP0801 |
8080630 |
B |
H12C |
16:36:00 |
36 |
|
Illner Vojtěch |
DKP9600 |
8648562 |
C |
H21A |
16:36:00 |
36 |
|
Tomeš Jaroslav |
DKP8109 |
8651714 |
C |
H21C |
16:37:00 |
37 |
472 |
Smutná Anna Marie |
DKP0359 |
2103705 |
A |
D16A |
16:37:00 |
37 |
|
Junek Matouš |
DKP0817 |
1302784 |
B |
H12C |
16:38:00 |
38 |
|
Snížková Petra |
DKP7752 |
2095965 |
C |
D21A |
16:39:00 |
39 |
|
Brandejs Štěpán |
DKP0807 |
2088156 |
B |
H12C |
16:40:00 |
40 |
|
Pospíšilová Marie |
DKP8756 |
8080824 |
R |
D21A |
16:40:00 |
40 |
475 |
Poborská Eliška |
DKP0358 |
8414107 |
A |
D16A |
16:41:00 |
41 |
|
Koten Vojtěch |
DKP0815 |
2143373 |
C |
H12C |
16:43:00 |
43 |
|
Maroušek Dominik |
DKP0716 |
2129223 |
B |
H12C |
16:44:00 |
44 |
|
Mullis Kateřina |
DKP7753 |
8660470 |
C |
D21A |
16:45:00 |
45 |
362 |
Škáchová Magdalena |
DKP0156 |
8654888 |
A |
D18A |
16:46:00 |
46 |
|
Machar Eda |
DKP0803 |
8080822 |
B |
H12C |
16:47:00 |
47 |
482 |
Tichá Dorotea |
DKP0351 |
8656590 |
A |
D16A |
16:48:00 |
48 |
|
Salinger Jakub |
DKP0715 |
2134283 |
B |
H12C |
16:51:00 |
51 |
242 |
Voltrová Alena |
DKP9956 |
8181015 |
A |
D20A |
16:52:00 |
52 |
|
Svobodná Eva |
DKP5851 |
301365 |
C |
D60C |
16:52:00 |
52 |
|
Studnička Jakub |
DKP0718 |
8080820 |
B |
H12C |
16:54:00 |
54 |
|
Dudová Hana |
DKP5752 |
49892 |
C |
D60C |
16:57:00 |
57 |
423 |
Sedláček Jaroslav |
DKP0309 |
8080830 |
A |
H16A |
17:01:00 |
61 |
|
Procházka Vít |
DKP0711 |
1425329 |
C |
H12C |
17:03:00 |
63 |
|
Daněk Jan |
DKP0713 |
2103722 |
B |
H12C |
17:04:00 |
64 |
|
Hlavatá Pavla |
DKP7050 |
253812 |
C |
D45C |
17:05:00 |
65 |
|
Sedláček Patrik |
DKP0816 |
8080829 |
B |
H12C |
17:06:00 |
66 |
|
Snížková Adéla |
DKP0850 |
8080814 |
B |
D12C |
17:08:00 |
68 |
|
Šubrt Jáchym |
DKP0800 |
8080819 |
B |
H12C |
17:09:00 |
69 |
|
Lorenc Tadeáš |
DKP0612 |
2103755 |
C |
H14C |
17:10:00 |
70 |
|
Kolín Jan |
DKP7701 |
8007701 |
C |
H21A |
17:10:00 |
70 |
|
Šubrt Antonín |
DKP7100 |
8080834 |
C |
H45C |
17:13:00 |
73 |
|
Lampová Amálie |
DKP0752 |
2090870 |
B |
D12C |
17:14:00 |
74 |
|
Veljačik Jonáš |
DKP0818 |
2800319 |
C |
H12C |
17:15:00 |
75 |
|
Engel Adam |
DKP0910 |
2141934 |
C |
H10C |
17:21:00 |
81 |
|
Vondráčková Alžběta |
DKP0864 |
2103732 |
B |
D12C |
17:25:00 |
85 |
|
Machar Matěj |
DKP0604 |
8080821 |
B |
H14C |
17:26:00 |
86 |
|
Škáchová Viktorie |
DKP0655 |
8080810 |
A |
D14C |
17:26:00 |
86 |
|
Klaška Pavel |
DKP9301 |
8080832 |
C |
H21C |
17:31:00 |
91 |
|
Koliáš Štěpán |
DKP0610 |
8028856 |
B |
H14C |
17:31:00 |
91 |
|
Gregorová Alice |
DKP0758 |
7208080 |
C |
D12C |
17:32:00 |
92 |
|
Procházková Jana |
DKP8052 |
7205568 |
C |
D35C |
17:35:00 |
95 |
|
Klašková Josefina |
DKP9651 |
443061 |
C |
D21C |
17:35:00 |
95 |
|
Jiřištová Zuzana |
DKP8254 |
8116737 |
C |
D35C |
17:37:00 |
97 |
|
Zemanová Eliška |
DKP0862 |
2127897 |
B |
D12C |
17:38:00 |
98 |
|
Škáchová Zuzana |
DKP0656 |
8080818 |
B |
D14C |
17:39:00 |
99 |
|
Víteček Jan |
DKP7201 |
8720322 |
C |
H35C |
17:44:00 |
104 |
|
Duhová Anna |
DKP0653 |
2141911 |
C |
D14C |
17:45:00 |
105 |
|
Mušková Amálie Anna |
DKP0759 |
336735 |
C |
D12C |
17:49:00 |
109 |
|
Ledinský Matěj |
DKP0602 |
2087643 |
C |
H14C |
17:50:00 |
110 |
|
Ledinská Eliška |
DKP0256 |
2113484 |
C |
D18C |
17:51:00 |
111 |
|
Heřmanová Aino |
DKP0659 |
0 |
C |
D14C |
17:53:00 |
113 |
|
Blahová Pavla |
DKP0155 |
8653088 |
B |
D18C |
17:54:00 |
114 |
|
Stehno Pavel |
DKP4900 |
8200026 |
C |
H70C |
17:55:00 |
115 |
|
Ledinský Martin |
DKP7901 |
2087675 |
C |
H40C |
17:56:00 |
116 |
|
Procházka Zdenko |
DKP4300 |
8051800 |
C |
H70C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:07:00 |
07 |
8 |
Dutkowski Mikolaj |
DOB9200 |
8010192 |
C |
H21E |
16:56:00 |
56 |
|
Janda Martin |
DOB8002 |
8662322 |
C |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:08:00 |
08 |
9 |
Fürst Matouš |
DOK9602 |
8651739 |
E |
H21E |
16:13:00 |
13 |
|
Kubec Michal |
DOK0103 |
7207878 |
B |
H18C |
16:17:00 |
17 |
334 |
Dolejší Kateřina |
DOK0156 |
7205007 |
A |
D18A |
16:19:00 |
19 |
279 |
Šmol David |
DOK0100 |
8680614 |
B |
H18A |
16:29:00 |
29 |
|
Novák Daniel |
DOK8700 |
8656618 |
C |
H21C |
16:31:00 |
31 |
|
Škoda Jakub |
DOK8800 |
8656596 |
R |
H21A |
16:53:00 |
53 |
313 |
Synek Petr |
DOK0200 |
8657096 |
A |
H18A |
16:59:00 |
59 |
|
Koštejn Vít |
DOK9800 |
8657100 |
R |
H21A |
17:06:00 |
66 |
|
Dolejší Lenka |
DOK7450 |
8655448 |
C |
D45C |
17:18:00 |
78 |
|
Dolejší Jan |
DOK0602 |
438039 |
B |
H14C |
17:20:00 |
80 |
|
Hradecký Jaroslav |
DOK6300 |
8648566 |
C |
H45C |
17:52:00 |
112 |
|
Synková Petra |
DOK7950 |
7200372 |
C |
D40C |
17:58:00 |
118 |
|
Synek Antonín |
DOK7800 |
7200371 |
C |
H40C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:36:00 |
36 |
|
Bochenková Jana |
DOR6150 |
8116687 |
C |
D55C |
16:44:00 |
44 |
410 |
Petrilák Matouš |
DOR0409 |
8654908 |
A |
H16A |
16:48:00 |
48 |
414 |
Janda Jakub |
DOR0403 |
8662308 |
A |
H16A |
17:21:00 |
81 |
|
Snížek Ondřej |
DOR0406 |
8116788 |
B |
H16C |
17:24:00 |
84 |
|
Snížek Martin |
DOR0405 |
8116738 |
B |
H16C |
17:46:00 |
106 |
|
Jiras Jan |
DOR0505 |
8116782 |
C |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:20:00 |
20 |
455 |
Janečková Josefína |
EKP0351 |
2067977 |
B |
D16A |
16:38:00 |
38 |
|
Černý Ondřej |
EKP8511 |
7205000 |
C |
H21A |
16:48:00 |
48 |
|
Konečná Marcela |
EKP7257 |
8662277 |
C |
D45C |
16:53:00 |
53 |
|
Koucký Roman |
EKP6301 |
8659405 |
C |
H21C |
16:54:00 |
54 |
|
Fantová Libuše |
EKP5650 |
8414109 |
C |
D45C |
16:58:00 |
58 |
|
Janeček Jura |
EKP6701 |
8662291 |
C |
H21C |
17:05:00 |
65 |
|
Blaha Ondřej |
EKP7002 |
8667983 |
C |
H21C |
17:13:00 |
73 |
|
Ondráček Radim |
EKP7414 |
8087414 |
C |
H21A |
17:26:00 |
86 |
|
Pecka Jan |
EKP6800 |
8659399 |
C |
H45C |
17:28:00 |
88 |
|
Zurynek Jan |
EKP7003 |
2102701 |
C |
H45C |
17:29:00 |
89 |
|
Koucký Martin |
EKP9700 |
8962019 |
C |
H21C |
17:32:00 |
92 |
|
Černá Hana |
EKP8459 |
7207027 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:24:00 |
84 |
Hrouda Martin |
FSP7612 |
8680607 |
C |
H21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:37:00 |
37 |
297 |
Rücker Jan |
HOR0201 |
8659404 |
A |
H18A |
16:41:00 |
41 |
476 |
Vávrová Vanda |
HOR0350 |
2108890 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:01:00 |
01 |
318 |
Růžičková Vendula |
CHA0252 |
8116773 |
A |
D18A |
16:11:00 |
11 |
|
Matyáš Vojtěch |
CHA0202 |
2049595 |
B |
H18C |
16:34:00 |
34 |
|
Kašková Kateřina |
CHA7850 |
8670479 |
C |
D21A |
16:34:00 |
34 |
|
Tůma Vojtěch |
CHA0804 |
2084431 |
C |
H12C |
16:39:00 |
39 |
|
Kubátová Jana |
CHA9152 |
1008144 |
C |
D21A |
16:59:00 |
59 |
250 |
Pavlíková Markéta |
CHA0050 |
7208096 |
A |
D20A |
17:00:00 |
60 |
|
Knížková Šárka |
CHA9850 |
8659402 |
C |
D21A |
17:24:00 |
84 |
|
Březinová Antonie |
CHA0851 |
8116793 |
C |
D12C |
17:26:00 |
86 |
|
Březina Karel |
CHA0605 |
8116804 |
B |
H14C |
17:26:00 |
86 |
|
Štveráková Zuzana |
CHA0750 |
8033274 |
C |
D12C |
17:29:00 |
89 |
|
Matyášová Kristýna |
CHA0555 |
8116690 |
A |
D14C |
17:30:00 |
90 |
|
Lipenská Barbora |
CHA0753 |
8116784 |
B |
D12C |
17:30:00 |
90 |
|
Ševčíková Alena |
CHA5351 |
8165 |
C |
D65C |
17:30:00 |
90 |
|
Šírl Kamil |
CHA7303 |
2084433 |
C |
H45C |
17:32:00 |
92 |
|
Šírlová Zdeňka |
CHA0654 |
2070834 |
C |
D14C |
17:34:00 |
94 |
|
Šírlová Markéta |
CHA0653 |
2059768 |
C |
D14C |
17:36:00 |
96 |
|
Kučera Filip |
CHA0501 |
8116792 |
B |
H14C |
17:38:00 |
98 |
|
Tomanica Vojtěch |
CHA7601 |
2070857 |
C |
H35C |
17:40:00 |
100 |
|
Ševčík Milan |
CHA5003 |
8199 |
C |
H65C |
17:40:00 |
100 |
|
Tomanicová Sofie |
CHA0450 |
436428 |
B |
D16C |
17:43:00 |
103 |
|
Lipenský Robert |
CHA7201 |
2095964 |
C |
H40C |
17:45:00 |
105 |
|
Pachner Pavel |
CHA7501 |
8210075 |
C |
H40C |
17:48:00 |
108 |
|
Lipenská Eva |
CHA7951 |
2095943 |
C |
D40C |
17:50:00 |
110 |
|
Březinová Michaela |
CHA7751 |
2095938 |
C |
D40C |
17:51:00 |
111 |
|
Matyáš Libor |
CHA7603 |
2059767 |
C |
H40C |
17:53:00 |
113 |
|
Smetana Radim |
CHA4700 |
8153 |
C |
H70C |
17:53:00 |
113 |
|
Pachnerová Dominika |
CHA7750 |
8210077 |
C |
D40C |
17:55:00 |
115 |
|
Matyášová Jana |
CHA7652 |
2070836 |
C |
D40C |
17:57:00 |
117 |
|
Šírlová Jarmila |
CHA7851 |
2084432 |
C |
D40C |
17:57:00 |
117 |
|
Březina Jan |
CHA7604 |
2095960 |
C |
H40C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:01:00 |
01 |
202 |
Kijak Jakub |
CHC0005 |
8640922 |
B |
H20A |
16:04:00 |
04 |
370 |
Toborek Jakub |
CHC0304 |
8030803 |
C |
H16A |
16:06:00 |
06 |
323 |
Ciura Aleksandra |
CHC0155 |
8661597 |
C |
D18A |
16:09:00 |
09 |
444 |
Sudoł Hanna |
CHC0352 |
8650388 |
B |
D16A |
16:10:00 |
10 |
111 |
Wiśniewska Hanna |
CHC9051 |
8640913 |
E |
D21E |
16:11:00 |
11 |
446 |
Mazurek Joanna |
CHC0353 |
8650390 |
C |
D16A |
16:11:00 |
11 |
212 |
Krawczyński Mikołaj |
CHC0001 |
8650386 |
A |
H20A |
16:12:00 |
12 |
378 |
Strugarek Łukasz |
CHC0306 |
8083077 |
C |
H16A |
16:16:00 |
16 |
|
Stefański Dawid |
CHC8904 |
8645199 |
C |
H21A |
16:18:00 |
18 |
384 |
Łagoda Franciszek |
CHC0305 |
8650389 |
C |
H16A |
16:20:00 |
20 |
337 |
Shánělová Štěpánka |
CHC0152 |
8301161 |
A |
D18A |
16:22:00 |
22 |
|
Křivda Martin |
CHC9501 |
8659400 |
C |
H21A |
16:29:00 |
29 |
|
Semrád Ladislav |
CHC9701 |
8053577 |
R |
H21A |
16:32:00 |
32 |
33 |
Biederman Marcin |
CHC9805 |
8070598 |
C |
H21E |
16:33:00 |
33 |
399 |
Šimek Jakub |
CHC0303 |
8025343 |
C |
H16A |
16:35:00 |
35 |
|
Grundman Vojtěch |
CHC8801 |
8080807 |
C |
H21A |
16:36:00 |
36 |
37 |
Křivda Tomáš |
CHC9901 |
8656592 |
E |
H21E |
16:37:00 |
37 |
|
Sháněl Jan |
CHC9402 |
8199402 |
C |
H21A |
16:43:00 |
43 |
234 |
Biederman Adrianna |
CHC0056 |
8120200 |
C |
D20A |
16:45:00 |
45 |
236 |
Semrádová Jana |
CHC9951 |
8425544 |
R |
D20A |
16:46:00 |
46 |
|
Švadlena Pavel |
CHC7502 |
8007502 |
C |
H21C |
16:49:00 |
49 |
309 |
Švadlena Michal |
CHC0101 |
8656615 |
A |
H18A |
16:51:00 |
51 |
311 |
Kurzyp Stanisław |
CHC0202 |
8661471 |
A |
H18A |
16:53:00 |
53 |
|
Chaloupková Veronika |
CHC9852 |
8629753 |
C |
D21A |
16:53:00 |
53 |
244 |
Ciesiółka Katarzyna |
CHC0055 |
8645192 |
A |
D20A |
16:55:00 |
55 |
246 |
Chaloupková Kateřina |
CHC0051 |
8320290 |
A |
D20A |
17:03:00 |
63 |
|
Etterle-Biederman Lilianna |
CHC7352 |
887008 |
C |
D45C |
17:13:00 |
73 |
|
Mazurek Piotr |
CHC7001 |
8062046 |
C |
H45C |
17:17:00 |
77 |
|
Guga Romuald |
CHC5501 |
8006972 |
C |
H60C |
17:31:00 |
91 |
|
Grundmanová Kateřina |
CHC8951 |
2049551 |
C |
D21C |
17:32:00 |
92 |
|
Biederman Pawel |
CHC7102 |
887009 |
C |
H45C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:22:00 |
22 |
Kašparová Lucie |
CHT9652 |
8033202 |
C |
D21A |
16:46:00 |
46 |
Hledík Jakub |
CHT9501 |
8667987 |
C |
H21A |
17:02:00 |
62 |
Jansa Jiří |
CHT8402 |
51896 |
C |
H21C |
17:11:00 |
71 |
Krejsa Martin |
CHT9001 |
8656563 |
C |
H21C |
17:17:00 |
77 |
Vítek Vojtěch |
CHT0801 |
682374 |
B |
H12C |
17:36:00 |
96 |
Charouzová Eliška |
CHT0851 |
2124755 |
B |
D12C |
17:38:00 |
98 |
Kellerová Alice |
CHT0852 |
2115706 |
B |
D12C |
17:44:00 |
104 |
Škapová Markéta |
CHT0752 |
2115709 |
B |
D12C |
17:46:00 |
106 |
Vítek Pavel |
CHT7501 |
51999 |
C |
H40C |
17:53:00 |
113 |
Klvaňa Milan |
CHT7500 |
53145 |
C |
H40C |
17:55:00 |
115 |
Slavíková Eva |
CHT0652 |
2124751 |
B |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:44:00 |
44 |
Švarcová Lenka |
JEN6451 |
682110 |
C |
D55C |
16:59:00 |
59 |
Zabořilová Romana |
JEN7457 |
7775 |
C |
D45C |
17:09:00 |
69 |
Kutek Matěj |
JEN0902 |
2113046 |
C |
H10C |
17:14:00 |
74 |
Zabořilová Anna |
JEN0951 |
2060292 |
B |
D12C |
17:24:00 |
84 |
Zabořil Michal |
JEN7101 |
7781 |
C |
H45C |
17:33:00 |
93 |
Kutková Tereza |
JEN0752 |
2112732 |
C |
D12C |
17:40:00 |
100 |
Kutková Hana |
JEN8050 |
2112773 |
C |
D35C |
17:47:00 |
107 |
Kutek Pavel |
JEN7701 |
2134359 |
C |
H40C |
17:56:00 |
116 |
Švarc Jiří |
JEN6201 |
8656556 |
C |
H55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:42:00 |
42 |
302 |
Gottstein Jonáš |
JIL0107 |
8660463 |
A |
H18A |
16:45:00 |
45 |
480 |
Karlová Anna |
JIL0352 |
8656606 |
A |
D16A |
16:53:00 |
53 |
488 |
Gottsteinová Ema |
JIL0451 |
8670793 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:06:00 |
06 |
|
Hájková Eliška |
KAM9851 |
8404001 |
C |
D21A |
16:10:00 |
10 |
445 |
Hankovcová Helena |
KAM0350 |
8660595 |
A |
D16A |
16:12:00 |
12 |
447 |
Čapková Lucie |
KAM0459 |
2103294 |
A |
D16A |
16:13:00 |
13 |
379 |
Jedlička Jakub |
KAM0404 |
8116709 |
B |
H16A |
16:14:00 |
14 |
115 |
Doležalová Monika |
KAM8851 |
232409 |
E |
D21E |
16:18:00 |
18 |
19 |
Rusý Tomáš |
KAM9301 |
8660571 |
R |
H21E |
16:19:00 |
19 |
220 |
Škvor Ota |
KAM9900 |
981828 |
A |
H20A |
16:27:00 |
27 |
128 |
Čechová Tereza |
KAM9852 |
8656609 |
E |
D21E |
16:27:00 |
27 |
462 |
Balejová Julie |
KAM0551 |
8667985 |
A |
D16A |
16:27:00 |
27 |
344 |
Semíková Lucie |
KAM0250 |
8670788 |
A |
D18A |
16:29:00 |
29 |
130 |
Landovská Petra |
KAM9354 |
8271093 |
E |
D21E |
16:29:00 |
29 |
464 |
Jedličková Kristýna |
KAM0455 |
8414092 |
B |
D16A |
16:30:00 |
30 |
|
Procházková Marie |
KAM9554 |
8051795 |
C |
D21A |
16:34:00 |
34 |
|
Semík Ondřej |
KAM9401 |
8651935 |
R |
H21A |
16:34:00 |
34 |
351 |
Šafková Sofie |
KAM0153 |
8100401 |
A |
D18A |
16:35:00 |
35 |
|
Jíra Tomáš |
KAM9802 |
8662741 |
C |
H21C |
16:36:00 |
36 |
|
Zimmerová Kateřina |
KAM9850 |
8028869 |
C |
D21A |
16:37:00 |
37 |
|
Hausenblas Šimon |
KAM9803 |
887640 |
C |
H21C |
16:41:00 |
41 |
42 |
Glonek Jakub |
KAM9602 |
8656521 |
E |
H21E |
16:41:00 |
41 |
358 |
Bejvlová Karolína |
KAM0258 |
8656555 |
A |
D18A |
16:41:00 |
41 |
232 |
Albrechtová Iveta |
KAM9950 |
8660456 |
R |
D20A |
16:42:00 |
42 |
|
Kettner Lukáš |
KAM9403 |
8654886 |
C |
H21A |
16:45:00 |
45 |
|
Pašek František |
KAM7600 |
8052300 |
C |
H21C |
16:45:00 |
45 |
305 |
Gajda Jan |
KAM0105 |
8656513 |
A |
H18A |
16:47:00 |
47 |
413 |
Gajda Martin |
KAM0405 |
8656715 |
A |
H16A |
16:49:00 |
49 |
|
Němeček Jan |
KAM9300 |
8648633 |
C |
H21C |
16:52:00 |
52 |
312 |
Šafka Sebastian |
KAM0101 |
8221133 |
A |
H18A |
17:03:00 |
63 |
254 |
Aschermannová Karolína |
KAM0051 |
8100500 |
A |
D20A |
17:15:00 |
75 |
|
Jíra Filip |
KAM0506 |
8663163 |
B |
H14C |
17:18:00 |
78 |
|
Balej Jiří |
KAM7201 |
8680586 |
C |
H45C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:06:00 |
66 |
432 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
8660477 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:45:00 |
45 |
Procházková Zuzana |
KPY8650 |
7210815 |
C |
D21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:10:00 |
10 |
|
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
B |
H18C |
16:12:00 |
12 |
|
Šafář Martin |
KSU0105 |
8662432 |
B |
H18C |
16:17:00 |
17 |
218 |
Müller Jonáš |
KSU9906 |
8662444 |
A |
H20A |
16:28:00 |
28 |
229 |
Jílek Ondřej |
KSU9908 |
8662437 |
R |
H20A |
16:39:00 |
39 |
|
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
8662343 |
C |
H21A |
16:51:00 |
51 |
|
Janů Zdeněk |
KSU9045 |
8662682 |
C |
H21C |
16:52:00 |
52 |
|
Jílek Jakub |
KSU9202 |
8662445 |
C |
H21A |
16:52:00 |
52 |
418 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
A |
H16A |
17:20:00 |
80 |
|
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
H16C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:12:00 |
72 |
Jareš Daniel |
KUL6900 |
8662286 |
C |
H45C |
17:19:00 |
79 |
Jareš Ondřej |
KUL0600 |
8662371 |
C |
H14C |
17:23:00 |
83 |
Votava Matěj |
KUL0601 |
8662304 |
C |
H14C |
17:38:00 |
98 |
Mužíček Martin |
KUL0501 |
2107022 |
C |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:04:00 |
04 |
439 |
Brožková Tereza |
KUO0451 |
8667532 |
B |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
317 |
Weissová Ľuboslava |
LCE0261 |
2032149 |
B |
D18A |
16:01:00 |
01 |
2 |
Klusáček Matěj |
LCE8903 |
8662697 |
R |
H21E |
16:03:00 |
03 |
4 |
Hubáček Jonáš |
LCE9501 |
8629756 |
E |
H21E |
16:05:00 |
05 |
106 |
Jirčáková Martina |
LCE8951 |
8662427 |
C |
D21E |
16:05:00 |
05 |
440 |
Mudráková Eliška |
LCE0352 |
889308 |
B |
D16A |
16:06:00 |
06 |
207 |
Panovec Kryštof |
LCE0011 |
8662750 |
A |
H20A |
16:10:00 |
10 |
327 |
Nevěřilová Kateřina |
LCE0254 |
8662434 |
A |
D18A |
16:13:00 |
13 |
14 |
Bednarski Jan |
LCE9805 |
8040198 |
C |
H21E |
16:19:00 |
19 |
20 |
Mudrák Štěpán |
LCE9601 |
8645928 |
R |
H21E |
16:26:00 |
26 |
286 |
Féder Medard |
LCE0111 |
8662443 |
A |
H18A |
16:28:00 |
28 |
129 |
Čermáková Magdalena |
LCE9155 |
8644878 |
R |
D21E |
16:32:00 |
32 |
133 |
Kubicka Zuzanna |
LCE9354 |
8001993 |
E |
D21E |
16:35:00 |
35 |
136 |
Horčičková Vendula |
LCE9353 |
8644881 |
E |
D21E |
16:38:00 |
38 |
39 |
Wołowczyk Krzysztof |
LCE9502 |
8640915 |
R |
H21E |
16:43:00 |
43 |
44 |
Sýkora Vojtěch |
LCE9801 |
8656697 |
E |
H21E |
16:45:00 |
45 |
46 |
Parfianowicz Piotr |
LCE9401 |
8640916 |
E |
H21E |
16:51:00 |
51 |
|
Slezák Zdeněk |
LCE8902 |
889311 |
C |
H21A |
16:51:00 |
51 |
|
Sklenářová Radka |
LCE9250 |
8660599 |
R |
D21A |
16:54:00 |
54 |
|
Perůtka Jan |
LCE8801 |
52705 |
C |
H21A |
17:02:00 |
62 |
253 |
Ressová Tereza |
LCE0052 |
2091521 |
A |
D20A |
17:07:00 |
67 |
|
Horyna Roman |
LCE7602 |
1399000 |
R |
H21A |
17:12:00 |
72 |
|
Vavrys Johan |
LCE9302 |
8662426 |
C |
H21A |
17:40:00 |
100 |
|
Vavrysová Barbara |
LCE9751 |
889309 |
C |
D21C |
17:44:00 |
104 |
|
Polishchuk Mariya |
LCE9454 |
889179 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:03:00 |
03 |
204 |
Bradáč Jakub |
LLI0002 |
8656716 |
A |
H20A |
16:12:00 |
12 |
272 |
Bradáč David |
LLI0203 |
2032132 |
B |
H18A |
16:21:00 |
21 |
222 |
Melichar Petr |
LLI0001 |
8659416 |
A |
H20A |
16:30:00 |
30 |
|
Fürstová Katka |
LLI6950 |
8657098 |
C |
D50C |
16:43:00 |
43 |
409 |
Peterka Jakub |
LLI0404 |
8659397 |
A |
H16A |
17:01:00 |
61 |
|
Peterka Vojtěch |
LLI7502 |
8656591 |
C |
H21A |
17:30:00 |
90 |
|
Melichar Vojtěch |
LLI9802 |
8656608 |
C |
H21C |
17:35:00 |
95 |
|
Bradáč Stanislav |
LLI7201 |
434598 |
C |
H45C |
17:43:00 |
103 |
|
Bradáčová Marie |
LLI7550 |
2060204 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:17:00 |
17 |
383 |
Bejvl Marek |
LME0400 |
2056261 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:09:00 |
09 |
110 |
Šiková Barbora |
LPM9650 |
8656622 |
E |
D21E |
16:19:00 |
19 |
385 |
Čepička Ladislav |
LPM0303 |
8648588 |
A |
H16A |
16:30:00 |
30 |
131 |
Kamenická Karolína |
LPM9651 |
8656698 |
E |
D21E |
16:40:00 |
40 |
|
Vištejn Jiří |
LPM9304 |
207839 |
C |
H21C |
16:47:00 |
47 |
|
Stehlík Petr |
LPM7903 |
2045235 |
C |
H21C |
16:58:00 |
58 |
|
Stehlík Jakub |
LPM0700 |
2103269 |
B |
H12C |
17:13:00 |
73 |
|
Němec David |
LPM0504 |
8648544 |
A |
H14C |
17:37:00 |
97 |
|
Stehlík Šimon |
LPM0501 |
2082911 |
A |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
1 |
Hovorka Lukáš |
LPU9001 |
8402048 |
C |
H21E |
16:01:00 |
01 |
|
Šístková Iveta |
LPU8654 |
8667519 |
R |
D21A |
16:02:00 |
02 |
319 |
Vodičková Johana |
LPU0354 |
8656504 |
B |
D18A |
16:03:00 |
03 |
104 |
Zvěřinová Martina |
LPU8357 |
8656548 |
E |
D21E |
16:04:00 |
04 |
321 |
Bártová Adéla |
LPU0353 |
8109309 |
B |
D18A |
16:04:00 |
04 |
|
Zvěřina Petr |
LPU8208 |
8656529 |
R |
H21A |
16:06:00 |
06 |
7 |
Fencl Jonáš |
LPU9902 |
8656603 |
R |
H21E |
16:07:00 |
07 |
|
Nováková Tereza |
LPU9757 |
8656515 |
R |
D21A |
16:08:00 |
08 |
109 |
Knapová Lenka |
LPU9351 |
8663168 |
R |
D21E |
16:08:00 |
08 |
268 |
Šišma Vojtěch |
LPU0204 |
8663165 |
B |
H18A |
16:08:00 |
08 |
325 |
Kovářová Jana |
LPU0251 |
8670795 |
B |
D18A |
16:09:00 |
09 |
|
Fenclová Marta |
LPU7667 |
8651740 |
C |
D21A |
16:18:00 |
18 |
219 |
Roudný Martin |
LPU0002 |
8656620 |
R |
H20A |
16:20:00 |
20 |
121 |
Hančová Petra |
LPU9659 |
8654895 |
R |
D21E |
16:21:00 |
21 |
|
Procházková Klára |
LPU9451 |
8656512 |
C |
D21A |
16:22:00 |
22 |
223 |
Roudný Václav |
LPU0001 |
8656528 |
A |
H20A |
16:23:00 |
23 |
|
Žaloudková Klára |
LPU9461 |
8660902 |
C |
D21A |
16:23:00 |
23 |
283 |
Mrskoč Marek |
LPU0205 |
8654896 |
A |
H18A |
16:24:00 |
24 |
459 |
Pušová Bára |
LPU0357 |
8656522 |
A |
D16A |
16:24:00 |
24 |
25 |
Nožka Radek |
LPU9005 |
8656519 |
E |
H21E |
16:24:00 |
24 |
225 |
Rusin Jan |
LPU0008 |
8656619 |
R |
H20A |
16:28:00 |
28 |
29 |
Procházka David |
LPU9113 |
8656511 |
R |
H21E |
16:30:00 |
30 |
31 |
Kamenický Matěj |
LPU9036 |
8137666 |
R |
H21E |
16:31:00 |
31 |
397 |
Fejfar Lukáš |
LPU0310 |
8663186 |
A |
H16A |
16:34:00 |
34 |
469 |
Koberová Kateřina |
LPU0352 |
8654913 |
A |
D16A |
16:35:00 |
35 |
295 |
Paleček Ondřej |
LPU0105 |
8656505 |
A |
H18A |
16:38:00 |
38 |
298 |
Pipek Ondřej |
LPU0203 |
8651710 |
A |
H18A |
16:39:00 |
39 |
405 |
Waněk Hubert |
LPU0309 |
8656616 |
A |
H16A |
16:40:00 |
40 |
|
Kos Tomáš |
LPU9303 |
8660901 |
C |
H21A |
16:40:00 |
40 |
41 |
Kubelka Tomáš |
LPU9307 |
8656587 |
E |
H21E |
16:42:00 |
42 |
408 |
Haas Filip |
LPU0401 |
8656543 |
A |
H16A |
16:43:00 |
43 |
|
Haas Karel |
LPU7304 |
7210409 |
C |
H21C |
16:44:00 |
44 |
479 |
Fejfarová Tereza |
LPU0360 |
8656534 |
A |
D16A |
16:48:00 |
48 |
|
Fenclová Hana |
LPU1054 |
9660 |
C |
D10C |
16:53:00 |
53 |
|
Grundmann Jan |
LPU9410 |
8654891 |
C |
H21A |
17:04:00 |
64 |
255 |
Peterová Jana |
LPU0057 |
8656599 |
R |
D20A |
17:06:00 |
66 |
257 |
Barnetová Veronika |
LPU9952 |
8116790 |
A |
D20A |
17:07:00 |
67 |
433 |
Štichhauer Daniel |
LPU0405 |
8656502 |
A |
H16A |
17:41:00 |
101 |
|
Klimpl Petr |
LPU5401 |
8656533 |
C |
H65C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:14:00 |
14 |
|
Riby Thomas |
LTP0202 |
7207873 |
C |
H18C |
16:17:00 |
17 |
|
Kovářová Lenka |
LTP9750 |
7200344 |
C |
D21A |
16:24:00 |
24 |
284 |
Bílý Jakub |
LTP0104 |
8662323 |
A |
H18A |
16:38:00 |
38 |
|
Kovářová Alena |
LTP6151 |
7205026 |
C |
D55C |
16:52:00 |
52 |
|
Lošťáková Ela |
LTP0951 |
7202578 |
C |
D10C |
16:52:00 |
52 |
|
Riby Kateřina |
LTP7252 |
7205009 |
C |
D45C |
16:57:00 |
57 |
248 |
Riby Rose |
LTP0051 |
8662288 |
A |
D20A |
16:59:00 |
59 |
|
Riby Philip |
LTP0702 |
7208204 |
C |
H12C |
17:05:00 |
65 |
|
Johnová Lenka |
LTP7352 |
7209365 |
C |
D45C |
17:37:00 |
97 |
|
Lošťáková Sára |
LTP0650 |
7210117 |
B |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:04:00 |
04 |
Panchártková Tereza |
LTU8950 |
8662723 |
C |
D21A |
16:29:00 |
29 |
Bendáková Jitka |
LTU6951 |
2085652 |
C |
D50C |
16:31:00 |
31 |
Lazáková Šárka |
LTU6952 |
2057594 |
C |
D50C |
16:41:00 |
41 |
Hindráková Martina |
LTU6451 |
8667964 |
C |
D55C |
17:39:00 |
99 |
Bendák Petr |
LTU6500 |
8662683 |
C |
H50C |
17:42:00 |
102 |
Lazák Jan |
LTU6900 |
8662675 |
C |
H50C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:26:00 |
26 |
Zelinka Jiří |
MBM8740 |
8656681 |
C |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:47:00 |
107 |
Šimšová Pavla |
MFP0551 |
8656743 |
A |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:14:00 |
14 |
331 |
Nádeníčková Pavla |
NEK0150 |
8660521 |
A |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:51:00 |
51 |
|
Donda Jakub |
ONO0700 |
8656617 |
B |
H12C |
17:05:00 |
65 |
431 |
Donda Jiří |
ONO0403 |
8631582 |
A |
H16A |
17:41:00 |
101 |
|
Pecko Sára |
ONO0452 |
8116743 |
B |
D16C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:19:00 |
19 |
454 |
Pilná Klára |
OSN0452 |
436958 |
B |
D16A |
16:22:00 |
22 |
282 |
Nechanický Jan |
OSN0200 |
8000321 |
A |
H18A |
16:26:00 |
26 |
343 |
Slámová Taťána |
OSN0250 |
7207775 |
A |
D18A |
16:46:00 |
46 |
237 |
Nechanická Klára |
OSN0050 |
8656601 |
R |
D20A |
16:55:00 |
55 |
|
Kamenický Jeroným |
OSN9549 |
8651708 |
C |
H21A |
16:56:00 |
56 |
491 |
Stoklasová Zuzana |
OSN0454 |
2080908 |
A |
D16A |
16:56:00 |
56 |
|
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
D45C |
17:09:00 |
69 |
|
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
7208071 |
B |
D12C |
17:34:00 |
94 |
|
Nechanická Daniela |
OSN7557 |
8656600 |
C |
D35C |
17:49:00 |
109 |
|
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
H55C |
17:54:00 |
114 |
|
Dvořáček Jiří |
OSN7502 |
8648630 |
C |
H40C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:01:00 |
01 |
436 |
Novotná Marie |
PGP0354 |
515464 |
B |
D16A |
16:02:00 |
02 |
103 |
Bogarová Adélka |
PGP9056 |
8663183 |
E |
D21E |
16:03:00 |
03 |
|
Neumannová Kateřina |
PGP9256 |
8667999 |
C |
D21A |
16:04:00 |
04 |
105 |
Matějů Martina |
PGP8556 |
8680605 |
E |
D21E |
16:04:00 |
04 |
264 |
Melichna Matěj |
PGP0107 |
682699 |
B |
H18A |
16:05:00 |
05 |
|
Kožinová Zuzana |
PGP9650 |
7003042 |
C |
D21A |
16:05:00 |
05 |
371 |
Janas Adam |
PGP0404 |
8667507 |
B |
H16A |
16:07:00 |
07 |
108 |
Sieglová Eliška |
PGP9954 |
8656705 |
E |
D21E |
16:08:00 |
08 |
443 |
Chrzová Eliška |
PGP0353 |
2125333 |
A |
D16A |
16:10:00 |
10 |
11 |
Šedivý Jan |
PGP8409 |
8644492 |
E |
H21E |
16:11:00 |
11 |
377 |
Čtrnáct František |
PGP0401 |
8670467 |
B |
H16A |
16:12:00 |
12 |
|
Masopustová Elis |
PGP8656 |
8662717 |
C |
D21A |
16:13:00 |
13 |
273 |
Forst Antonín |
PGP0106 |
218851 |
B |
H18A |
16:13:00 |
13 |
|
Landovský Jakub |
PGP9601 |
8663177 |
C |
H21A |
16:16:00 |
16 |
|
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
C |
D21A |
16:17:00 |
17 |
452 |
Čermáková Klára |
PGP0352 |
2099498 |
B |
D16A |
16:17:00 |
17 |
18 |
Procházka Jan |
PGP8407 |
8409111 |
E |
H21E |
16:20:00 |
20 |
21 |
Flašar Jan |
PGP8610 |
8008610 |
R |
H21E |
16:21:00 |
21 |
|
Landovský Tomáš |
PGP9103 |
8071491 |
C |
H21A |
16:23:00 |
23 |
|
Pospíšil Vítek |
PGP6803 |
8659382 |
C |
H21A |
16:26:00 |
26 |
461 |
Dvořáková Hana |
PGP0355 |
8667539 |
B |
D16A |
16:27:00 |
27 |
|
Bialožytová Tereza |
PGP9055 |
8087800 |
C |
D21A |
16:27:00 |
27 |
|
Buzek Martin |
PGP8401 |
7051263 |
C |
H21C |
16:27:00 |
27 |
287 |
Janovský Tomáš |
PGP0101 |
8636798 |
A |
H18A |
16:28:00 |
28 |
|
Sysel Ctibor |
PGP8700 |
515161 |
C |
H21A |
16:31:00 |
31 |
|
Košárková Iva |
PGP8155 |
2082714 |
C |
D21A |
16:32:00 |
32 |
398 |
Kolář Matyáš |
PGP0304 |
8654897 |
B |
H16A |
16:33:00 |
33 |
|
Jonáš Martin |
PGP9606 |
8667535 |
C |
H21A |
16:36:00 |
36 |
296 |
Siegl Matyáš |
PGP0104 |
8666867 |
A |
H18A |
16:37:00 |
37 |
403 |
Kabát Martin |
PGP0408 |
8667514 |
A |
H16A |
16:37:00 |
37 |
38 |
Navrátil Šimon |
PGP9702 |
8644884 |
E |
H21E |
16:38:00 |
38 |
|
Košárek Pavel |
PGP7107 |
8656676 |
C |
H21C |
16:42:00 |
42 |
|
Slavíková Silvie |
PGP9751 |
1407423 |
R |
D21A |
16:42:00 |
42 |
233 |
Kopecká Johana |
PGP9956 |
2021848 |
A |
D20A |
16:43:00 |
43 |
303 |
Janas Petr |
PGP0200 |
8663127 |
A |
H18A |
16:43:00 |
43 |
|
Hrabánková Ilona |
PGP6250 |
232184 |
C |
D55C |
16:47:00 |
47 |
|
Lavičková Michaela |
PGP9656 |
2035163 |
C |
D21A |
16:48:00 |
48 |
|
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8632139 |
C |
H21C |
16:50:00 |
50 |
|
Semerád Antonín |
PGP9807 |
1394693 |
C |
H21A |
16:50:00 |
50 |
|
Šimerka Ondřej |
PGP0800 |
2801019 |
B |
H12C |
16:55:00 |
55 |
|
Janas Petr |
PGP7106 |
8151151 |
C |
H21C |
16:56:00 |
56 |
|
Janovská Kateřina |
PGP9850 |
8350120 |
R |
D21A |
16:57:00 |
57 |
|
Sysel Ondřej |
PGP8302 |
8109398 |
C |
H21C |
16:59:00 |
59 |
|
Beneš Miroslav |
PGP8108 |
7203451 |
C |
H21C |
17:00:00 |
60 |
|
Veselý Jakub |
PGP9503 |
8662310 |
C |
H21A |
17:00:00 |
60 |
426 |
Šimša Martin |
PGP0309 |
8654907 |
A |
H16A |
17:07:00 |
67 |
|
Bozděch Vojta |
PGP1000 |
51707 |
C |
H10C |
17:15:00 |
75 |
|
Pokorný Ondřej |
PGP7506 |
8090130 |
C |
H21C |
17:15:00 |
75 |
|
Baldrian Petr |
PGP7203 |
888639 |
C |
H45C |
17:18:00 |
78 |
|
Kondrát Martin |
PGP6501 |
8004312 |
C |
H21C |
17:21:00 |
81 |
|
Střelba Antonín |
PGP0605 |
7209464 |
B |
H14C |
17:23:00 |
83 |
|
Kabát Jan |
PGP6901 |
8636797 |
C |
H45C |
17:31:00 |
91 |
|
Zelená Markéta |
PGP5850 |
2080958 |
C |
D35C |
17:36:00 |
96 |
|
Voborská Jana |
PGP8454 |
9332 |
C |
D21C |
17:39:00 |
99 |
|
Dlouhý Aleš |
PGP0502 |
8116795 |
B |
H14C |
17:40:00 |
100 |
|
Bartaloš Tomáš |
PGP8010 |
2084951 |
C |
H35C |
17:42:00 |
102 |
|
Bozděchová Lenka |
PGP8254 |
2080966 |
C |
D35C |
17:44:00 |
104 |
|
Maleček Vít |
PGP6801 |
2067268 |
C |
H50C |
17:54:00 |
114 |
|
Malečková Iva |
PGP7559 |
2067949 |
C |
D40C |
17:55:00 |
115 |
|
Zelený Vladimír |
PGP4800 |
8663188 |
C |
H70C |
17:56:00 |
116 |
|
Šimerková Olga |
PGP7551 |
7210932 |
C |
D40C |
17:56:00 |
116 |
|
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
8667997 |
C |
H40C |
17:58:00 |
118 |
|
Kožina Petr |
PGP6000 |
8670455 |
C |
H55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
101 |
Novotná Tereza |
PHK9255 |
8654892 |
R |
D21E |
16:15:00 |
15 |
|
Azebová Nina |
PHK8855 |
981820 |
C |
D21A |
16:15:00 |
15 |
332 |
Vandasová Adéla |
PHK0255 |
8656623 |
A |
D18A |
16:16:00 |
16 |
117 |
Chaloupská Barbora |
PHK9951 |
8656524 |
E |
D21E |
16:16:00 |
16 |
17 |
Bendák Jan |
PHK9800 |
8656628 |
R |
H21E |
16:16:00 |
16 |
217 |
Chvátil Šimon |
PHK9908 |
8656633 |
A |
H20A |
16:21:00 |
21 |
456 |
Metelková Michaela |
PHK0550 |
8116745 |
A |
D16A |
16:23:00 |
23 |
458 |
Čapková Anna |
PHK0451 |
8667978 |
B |
D16A |
16:23:00 |
23 |
24 |
Vandas Daniel |
PHK9805 |
8656624 |
E |
H21E |
16:25:00 |
25 |
26 |
Kubát Pavel |
PHK9101 |
8644491 |
E |
H21E |
16:25:00 |
25 |
226 |
Kavalír Jáchym |
PHK9901 |
8656632 |
R |
H20A |
16:27:00 |
27 |
28 |
Petržela Jan |
PHK9200 |
8627109 |
E |
H21E |
16:27:00 |
27 |
228 |
Samek Tomáš |
PHK0001 |
8656629 |
A |
H20A |
16:31:00 |
31 |
348 |
Kosová Tereza |
PHK0151 |
8660596 |
A |
D18A |
16:33:00 |
33 |
293 |
Metelka Ondřej |
PHK0101 |
8656640 |
A |
H18A |
16:34:00 |
34 |
135 |
Kosová Denisa |
PHK9150 |
8629757 |
E |
D21E |
16:42:00 |
42 |
477 |
Chvátilová Johana |
PHK0450 |
2035744 |
A |
D16A |
16:46:00 |
46 |
412 |
Neumann Matěj |
PHK0400 |
8667962 |
A |
H16A |
16:51:00 |
51 |
417 |
Chaloupský Jakub |
PHK0302 |
8656647 |
A |
H16A |
16:52:00 |
52 |
|
Černý Michal |
PHK8005 |
9360 |
C |
H21C |
16:53:00 |
53 |
|
Balcarová Eva |
PHK5952 |
301691 |
C |
D60C |
16:54:00 |
54 |
|
Rollier Monika |
PHK8051 |
8005907 |
C |
D21A |
16:55:00 |
55 |
|
Chvátilová Pavlína |
PHK7450 |
362000 |
C |
D45C |
16:58:00 |
58 |
|
Panchártek Jan |
PHK8802 |
8662676 |
C |
H21A |
17:03:00 |
63 |
|
Balcarová Jana |
PHK8753 |
8116686 |
C |
D21A |
17:04:00 |
64 |
|
Műller Martin |
PHK8903 |
553440 |
C |
H21C |
17:05:00 |
65 |
|
Zelenka Tomáš |
PHK9001 |
8116710 |
C |
H21A |
17:09:00 |
69 |
|
Balcar Aleš |
PHK8602 |
995886 |
C |
H21A |
17:16:00 |
76 |
|
Balcar Aleš |
PHK5703 |
9354 |
C |
H60C |
17:21:00 |
81 |
|
Starý Ondra |
PHK9813 |
8680293 |
C |
H21C |
17:22:00 |
82 |
|
Chvátil Jiří |
PHK7200 |
336717 |
C |
H45C |
17:35:00 |
95 |
|
Horáková Veronika |
PHK0353 |
2087682 |
B |
D16C |
17:37:00 |
97 |
|
Vrábelová Hana |
PHK0454 |
51176 |
C |
D16C |
17:39:00 |
99 |
|
Zamouřilová Anežka |
PHK0354 |
7210923 |
A |
D16C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:29:00 |
89 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
8659406 |
C |
D65C |
17:29:00 |
89 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
8659407 |
C |
H45C |
17:33:00 |
93 |
Rosecká Alena |
PZR5654 |
8655485 |
C |
D35C |
17:41:00 |
101 |
Doleželová Anna |
PZR0651 |
8033281 |
B |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:01:00 |
01 |
367 |
Šrámek Jaromír |
RIC0303 |
8012037 |
B |
H16A |
16:03:00 |
03 |
438 |
Kotenová Barbora |
RIC0452 |
8116718 |
B |
D16A |
16:18:00 |
18 |
119 |
Vyhnálková Barbora |
RIC9850 |
8656685 |
R |
D21E |
16:22:00 |
22 |
339 |
Vyhnálková Marie |
RIC0151 |
8667540 |
A |
D18A |
16:27:00 |
27 |
393 |
Holeček Štěpán |
RIC0401 |
8061461 |
B |
H16A |
16:28:00 |
28 |
463 |
De Heij Laura |
RIC0450 |
8656564 |
B |
D16A |
16:45:00 |
45 |
|
Lazar Tomáš |
RIC0704 |
2049535 |
C |
H12C |
16:51:00 |
51 |
|
Seidlová Magdalena |
RIC0950 |
8033239 |
C |
D10C |
16:52:00 |
52 |
487 |
Pračková Ema |
RIC0451 |
8004317 |
A |
D16A |
16:56:00 |
56 |
|
Pračka Tomáš |
RIC7302 |
8670552 |
C |
H21C |
16:57:00 |
57 |
|
Kohoutek Lukáš |
RIC0805 |
2131200 |
C |
H12C |
17:00:00 |
60 |
|
Kotenová Klára |
RIC7252 |
8033249 |
C |
D45C |
17:07:00 |
67 |
|
Seidl Miroslav |
RIC7407 |
8033245 |
C |
H21C |
17:08:00 |
68 |
|
Koten Pavel |
RIC7200 |
8004315 |
C |
H45C |
17:11:00 |
71 |
|
Kohoutek Tomáš |
RIC0603 |
2113041 |
C |
H14C |
17:12:00 |
72 |
|
Seidl Marek |
RIC1100 |
51610 |
C |
H10C |
17:14:00 |
74 |
|
Herynek Petr |
RIC7305 |
8004274 |
C |
H45C |
17:22:00 |
82 |
|
Herynková Klára |
RIC0758 |
2113061 |
C |
D12C |
17:23:00 |
83 |
|
Mucha Ondřej |
RIC0400 |
2096261 |
C |
H16C |
17:26:00 |
86 |
|
Lazar David |
RIC1001 |
2049634 |
C |
H10C |
17:28:00 |
88 |
|
Kotková Adéla |
RIC0655 |
8667545 |
B |
D14C |
17:29:00 |
89 |
|
Vařeková Marianna |
RIC0760 |
2073692 |
C |
D12C |
17:33:00 |
93 |
|
Rožek David |
RIC7403 |
8004547 |
C |
H35C |
17:35:00 |
95 |
|
Kotenová Markéta |
RIC0651 |
8061502 |
B |
D14C |
17:38:00 |
98 |
|
Vyhnálková Eva |
RIC7552 |
8660562 |
C |
D35C |
17:41:00 |
101 |
|
Pračková Zita |
RIC7850 |
8660561 |
C |
D35C |
17:42:00 |
102 |
|
Hudosová Kristýna |
RIC0750 |
8012087 |
C |
D12C |
17:47:00 |
107 |
|
Hudosová Gabriela |
RIC7299 |
8012024 |
C |
D40C |
17:48:00 |
108 |
|
Hudos Martin |
RIC7601 |
52621 |
C |
H40C |
17:50:00 |
110 |
|
Lazar Jindřich |
RIC7504 |
2127577 |
C |
H40C |
17:51:00 |
111 |
|
Lazarova Pavla |
RIC7651 |
2085572 |
C |
D40C |
17:52:00 |
112 |
|
Polívková Beáta |
RIC0652 |
8660563 |
B |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:23:00 |
23 |
|
Buk Michal |
ROU9601 |
8662301 |
C |
H21C |
16:30:00 |
30 |
|
Líbal Jakub |
ROU9202 |
1425379 |
C |
H21C |
16:44:00 |
44 |
|
Buk Petr |
ROU0001 |
8662366 |
A |
H21C |
16:49:00 |
49 |
484 |
Černá Ema |
ROU0451 |
8662284 |
A |
D16A |
17:20:00 |
80 |
|
Duda Miroslav |
ROU8009 |
8631583 |
C |
H21C |
17:37:00 |
97 |
|
Erbanová Petra |
ROU8952 |
1425341 |
C |
D21C |
17:49:00 |
109 |
|
Černý Michal |
ROU7505 |
2085613 |
C |
H40C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:46:00 |
46 |
Sedláčková Petra |
ROZ7050 |
9982 |
C |
D21A |
16:53:00 |
53 |
Jírová Monika |
ROZ7350 |
1415713 |
C |
D45C |
17:16:00 |
76 |
Šimík Daniel |
ROZ6900 |
8662318 |
C |
H21C |
17:41:00 |
101 |
Sedláček Jaroslav |
ROZ6801 |
51894 |
C |
H50C |
17:42:00 |
102 |
Voltrová Svatava |
ROZ6150 |
8656678 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:49:00 |
49 |
415 |
Jelínek Kryštof |
RUZ0301 |
8666870 |
A |
H16A |
16:53:00 |
53 |
|
Hofhanzl Antonín |
RUZ0902 |
8116806 |
B |
H12C |
17:30:00 |
90 |
|
Hofhanzlová Štěpánka |
RUZ0650 |
8116689 |
B |
D14C |
17:41:00 |
101 |
|
Jelínek Filip |
RUZ0500 |
8020220 |
A |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:37:00 |
37 |
Veljačiková Markéta |
SCP6451 |
2800325 |
C |
D55C |
17:51:00 |
111 |
Veljačik Pavel |
SCP6200 |
8000236 |
C |
H55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
|
Šmehlík Eduard |
SHK8702 |
8660921 |
C |
H21A |
16:02:00 |
02 |
368 |
Fábera David |
SHK0305 |
8656641 |
A |
H16A |
16:06:00 |
06 |
107 |
Jedličková Zuzana |
SHK8150 |
8656667 |
E |
D21E |
16:09:00 |
09 |
|
Jirásek Michal |
SHK8901 |
8656557 |
C |
H21A |
16:10:00 |
10 |
211 |
Tichý Radomír |
SHK0000 |
8670465 |
R |
H20A |
16:11:00 |
11 |
328 |
Kodytková Denisa |
SHK0252 |
8670496 |
B |
D18A |
16:13:00 |
13 |
330 |
Kroniková Štěpánka |
SHK0150 |
8033223 |
A |
D18A |
16:15:00 |
15 |
381 |
Dohnálek Tomáš |
SHK0403 |
8656645 |
A |
H16A |
16:19:00 |
19 |
|
Hepner David |
SHK7601 |
8655416 |
C |
H21A |
16:21:00 |
21 |
281 |
Porkert Jan |
SHK0100 |
8663181 |
B |
H18A |
16:23:00 |
23 |
389 |
Kodytek Adam |
SHK0402 |
8670470 |
B |
H16A |
16:23:00 |
23 |
124 |
Teplá Karolína |
SHK9251 |
8660574 |
E |
D21E |
16:24:00 |
24 |
|
Hepnerová Martina |
SHK8152 |
8656708 |
C |
D21A |
16:25:00 |
25 |
|
Netuka Vojtěch |
SHK9701 |
8656727 |
C |
H21A |
16:25:00 |
25 |
126 |
Mechlová Lenka |
SHK9051 |
8642186 |
E |
D21E |
16:29:00 |
29 |
395 |
Tichý Lubomír |
SHK0303 |
8670458 |
A |
H16A |
16:33:00 |
33 |
468 |
Thýnová Martina |
SHK0350 |
7206547 |
A |
D16A |
16:50:00 |
50 |
|
Komanec Václav |
SHK8406 |
995807 |
C |
H21C |
16:55:00 |
55 |
421 |
Kolář Šimon |
SHK0405 |
8662691 |
A |
H16A |
16:56:00 |
56 |
247 |
Větříčková Andrea |
SHK9951 |
8656704 |
A |
D20A |
17:07:00 |
67 |
258 |
Thýnová Nikola |
SHK0051 |
8656672 |
R |
D20A |
17:12:00 |
72 |
|
Fátor Jan |
SHK7907 |
8670457 |
C |
H21C |
17:41:00 |
101 |
|
Weiner Jakub |
SHK7911 |
8663208 |
C |
H35C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:04:00 |
04 |
205 |
Karásek Matěj |
SJC0001 |
8499900 |
A |
H20A |
16:09:00 |
09 |
10 |
Mrázek Jan |
SJC8102 |
8010100 |
R |
H21E |
16:25:00 |
25 |
342 |
Klacková Štěpánka |
SJC0253 |
8242002 |
A |
D18A |
16:32:00 |
32 |
|
Beneš Jan |
SJC8703 |
8290987 |
C |
H21A |
16:41:00 |
41 |
|
Švihovský Jaromír |
SJC8005 |
8008018 |
C |
H21A |
16:42:00 |
42 |
359 |
Vejražková Rozárka |
SJC0151 |
8680323 |
A |
D18A |
16:47:00 |
47 |
307 |
Zalaba Tomáš |
SJC0101 |
8397397 |
A |
H18A |
16:48:00 |
48 |
|
Zlámal David |
SJC9603 |
8053542 |
C |
H21A |
16:48:00 |
48 |
365 |
Matějková Barbora |
SJC0156 |
8191119 |
A |
D18A |
16:49:00 |
49 |
|
Švihovská Eva |
SJC8352 |
8008017 |
C |
D21A |
16:54:00 |
54 |
245 |
Zlámalová Nikola |
SJC9951 |
8107998 |
R |
D20A |
17:03:00 |
63 |
|
Uhlík Michal |
SJC8007 |
8003099 |
C |
H21C |
17:11:00 |
71 |
|
Palas Jan |
SJC8507 |
8008014 |
C |
H21A |
17:34:00 |
94 |
|
Podlipná Veronika |
SJC8152 |
8172882 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:20:00 |
20 |
386 |
Hojný Jáchym |
SJH0301 |
8656652 |
A |
H16A |
16:24:00 |
24 |
341 |
Kinštová Tereza |
SJH0251 |
8116766 |
A |
D18A |
16:35:00 |
35 |
352 |
Blažková Kateřina |
SJH0252 |
8656531 |
A |
D18A |
16:54:00 |
54 |
489 |
Novotná Jitka |
SJH0454 |
8663172 |
A |
D16A |
17:06:00 |
66 |
|
Parkan Tomáš |
SJH0803 |
8663132 |
B |
H12C |
17:11:00 |
71 |
|
Beneš Jan |
SJH7001 |
8651725 |
C |
H45C |
17:17:00 |
77 |
|
Kopencová Anna |
SJH0752 |
2088158 |
B |
D12C |
17:19:00 |
79 |
|
Blažek Petr |
SJH7402 |
2051486 |
C |
H45C |
17:27:00 |
87 |
|
Benešová Michaela |
SJH0651 |
553451 |
B |
D14C |
17:31:00 |
91 |
|
Blažková Veronika |
SJH0551 |
7210128 |
A |
D14C |
17:44:00 |
104 |
|
Nouza Michal |
SJH0505 |
8090148 |
A |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:03:00 |
03 |
|
Vacek Vojtěch |
SJI9602 |
7200366 |
C |
H21A |
16:14:00 |
14 |
|
Bořil Jan |
SJI9700 |
7200584 |
C |
H21A |
16:15:00 |
15 |
275 |
Tkáč Juraj |
SJI0200 |
2080961 |
B |
H18A |
16:21:00 |
21 |
387 |
Venhoda Matěj |
SJI0301 |
8109370 |
B |
H16A |
16:30:00 |
30 |
|
Kadlec Jan |
SJI8306 |
8028807 |
C |
H21A |
16:40:00 |
40 |
406 |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
8116725 |
A |
H16A |
16:47:00 |
47 |
|
Srb Vladimír |
SJI0701 |
8667506 |
A |
H12C |
16:54:00 |
54 |
|
Prášil Adam |
SJI0901 |
2088159 |
C |
H12C |
17:00:00 |
60 |
|
Prášil Jakub |
SJI0702 |
2127589 |
B |
H12C |
17:07:00 |
67 |
|
Vítková Hana |
SJI0750 |
8028815 |
B |
D12C |
17:10:00 |
70 |
|
Hendrych Vít |
SJI0601 |
2080831 |
B |
H14C |
17:17:00 |
77 |
|
Vítek Matěj |
SJI0500 |
8116794 |
A |
H14C |
17:28:00 |
88 |
|
Čech Jan |
SJI9601 |
7003044 |
C |
H21C |
17:43:00 |
103 |
|
Oranyová Sylva |
SJI0751 |
2126366 |
B |
D12C |
17:53:00 |
113 |
|
Petráček Aleš |
SJI6301 |
53631 |
C |
H55C |
17:56:00 |
116 |
|
Srbová Michaela |
SJI0551 |
8660560 |
A |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:40:00 |
40 |
357 |
Dittrichová Michaela |
SKM0251 |
8656732 |
A |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:25:00 |
85 |
Řeháková Mirka |
SKV0652 |
8670477 |
B |
D14C |
17:44:00 |
104 |
Řehák Miroslav |
SKV7101 |
7207367 |
C |
H40C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:39:00 |
39 |
Svobodová Hana |
SMB5951 |
7705 |
C |
D55C |
17:52:00 |
112 |
Svoboda Slavomír |
SMB5801 |
7260024 |
C |
H55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:41:00 |
41 |
Doucha Jiří |
SNA7105 |
8655470 |
C |
H21C |
16:42:00 |
42 |
Doucha Tomáš |
SNA0801 |
9616 |
C |
H12C |
16:51:00 |
51 |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
9606 |
C |
D45C |
17:53:00 |
113 |
Doucha Martin |
SNA0501 |
9636 |
B |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:33:00 |
33 |
Kosová Michaela |
SRK6752 |
8660597 |
C |
D50C |
17:43:00 |
103 |
Kos Michal |
SRK6802 |
2073747 |
C |
H50C |
17:51:00 |
111 |
Hrobař Rudolf |
SRK4702 |
9798 |
C |
H70C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:10:00 |
10 |
|
Poklopová Lenka |
SSU8952 |
8648618 |
R |
D21A |
16:24:00 |
24 |
|
Panovec Jan |
SSU8931 |
8066608 |
C |
H21C |
16:29:00 |
29 |
30 |
Schuster Marek |
SSU9303 |
8656758 |
R |
H21E |
16:31:00 |
31 |
132 |
Štičková Anna |
SSU9651 |
8640981 |
E |
D21E |
16:35:00 |
35 |
36 |
Poklop Martin |
SSU8802 |
8660591 |
E |
H21E |
16:36:00 |
36 |
137 |
Janošíkova Tereza |
SSU9953 |
8656582 |
E |
D21E |
16:47:00 |
47 |
48 |
Král Vojtěch |
SSU8841 |
8629754 |
E |
H21E |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:39:00 |
99 |
Plachá Zita |
STA0551 |
8116810 |
B |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:06:00 |
06 |
441 |
Kubecová Magdalena |
STB0550 |
8033222 |
A |
D16A |
17:16:00 |
76 |
|
Kubec Pavel |
STB6601 |
1416365 |
C |
H45C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
260 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
8090134 |
A |
H18A |
16:05:00 |
05 |
|
Skoupý Jan |
STE9411 |
2027239 |
C |
H21A |
16:07:00 |
07 |
208 |
Šklíba Michal |
STE9900 |
7201758 |
B |
H20A |
16:29:00 |
29 |
289 |
Světnický František |
STE0204 |
8656687 |
A |
H18A |
16:43:00 |
43 |
360 |
Marková Ema |
STE0252 |
8655379 |
A |
D18A |
16:46:00 |
46 |
306 |
Doležal Matyáš |
STE0208 |
8655382 |
A |
H18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:06:00 |
06 |
266 |
Štefan Vít |
STH0202 |
8659413 |
A |
H18A |
16:37:00 |
37 |
354 |
Chrástová Tereza |
STH0251 |
8656737 |
A |
D18A |
16:39:00 |
39 |
299 |
Link Lukáš |
STH0205 |
8659414 |
A |
H18A |
16:39:00 |
39 |
356 |
Kejmarová Jana |
STH0152 |
51108 |
A |
D18A |
17:00:00 |
60 |
251 |
Hrnčířová Magda |
STH0051 |
8660568 |
A |
D20A |
17:23:00 |
83 |
|
Junek Šimon |
STH1001 |
7756777 |
C |
H10C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:06:00 |
06 |
|
Hošek Radim |
TAP8737 |
8087370 |
C |
H21A |
16:10:00 |
10 |
376 |
Tůma Šimon |
TAP0400 |
8662289 |
B |
H16A |
16:14:00 |
14 |
380 |
Černý Antonín |
TAP0402 |
8116720 |
B |
H16A |
16:22:00 |
22 |
|
Vlášek Jakub |
TAP9702 |
7779702 |
C |
H21C |
16:22:00 |
22 |
457 |
Tomášková Linda |
TAP0455 |
0 |
C |
D16A |
16:28:00 |
28 |
|
Hošková Tereza |
TAP8971 |
8089710 |
C |
D21A |
16:28:00 |
28 |
394 |
Kuchař Matěj |
TAP0405 |
8667509 |
C |
H16A |
16:30:00 |
30 |
290 |
Melišík Martin |
TAP0200 |
8654905 |
A |
H18A |
16:35:00 |
35 |
470 |
Smolková Barbora |
TAP0356 |
8654912 |
A |
D16A |
16:41:00 |
41 |
301 |
Měšťan Ondřej |
TAP0100 |
8201203 |
A |
H18A |
16:48:00 |
48 |
483 |
Bulířová Ema |
TAP0452 |
2088202 |
A |
D16A |
16:50:00 |
50 |
|
Melišíková Radka |
TAP7152 |
2081352 |
C |
D45C |
16:54:00 |
54 |
|
Pompachová Natálie |
TAP0952 |
9434 |
C |
D10C |
16:55:00 |
55 |
|
Šimůnková Gabriela |
TAP9755 |
8119755 |
C |
D21A |
16:56:00 |
56 |
|
Hlaváček Vojtěch |
TAP0700 |
2084997 |
C |
H12C |
16:57:00 |
57 |
|
Hermannová Anna |
TAP9251 |
8667510 |
C |
D21A |
17:00:00 |
60 |
|
Černý Martin |
TAP8902 |
8662303 |
C |
H21C |
17:03:00 |
63 |
|
Hlaváčková Lucie |
TAP1050 |
2080980 |
C |
D10C |
17:08:00 |
68 |
|
Šimůnková Michaela |
TAP0851 |
7779755 |
B |
D12C |
17:10:00 |
70 |
|
Kučera Tomáš |
TAP0907 |
2120636 |
C |
H10C |
17:15:00 |
75 |
|
Bublíková Klára |
TAP0752 |
2108884 |
C |
D12C |
17:16:00 |
76 |
|
Elleder Jan |
TAP1010 |
2801022 |
C |
H10C |
17:20:00 |
80 |
|
Elleder David |
TAP0615 |
8116696 |
A |
H14C |
17:20:00 |
80 |
|
Cichra Patrik |
TAP0903 |
2113483 |
C |
H10C |
17:22:00 |
82 |
|
Černý Matouš |
TAP0501 |
7207616 |
B |
H14C |
17:23:00 |
83 |
|
Ransdorf Jakub |
TAP9805 |
8655405 |
C |
H21C |
17:27:00 |
87 |
|
Kuchař Ondřej |
TAP0609 |
8667961 |
C |
H14C |
17:27:00 |
87 |
|
Bulířová Žofie |
TAP0850 |
2113070 |
C |
D12C |
17:29:00 |
89 |
|
Sork Dominik |
TAP0504 |
2092402 |
B |
H14C |
17:33:00 |
93 |
|
Melišík Jan |
TAP0502 |
8660513 |
A |
H14C |
17:37:00 |
97 |
|
Cichrová Iveta |
TAP7752 |
2111618 |
C |
D35C |
17:40:00 |
100 |
|
Tofel Šimon |
TAP0605 |
2113396 |
C |
H14C |
17:40:00 |
100 |
|
Ellederová Eva |
TAP0860 |
2102816 |
C |
D12C |
17:40:00 |
100 |
|
Rosendorfová Hana |
TAP0551 |
2126350 |
C |
D14C |
17:43:00 |
103 |
|
Bulíř Jáchym |
TAP0602 |
2103723 |
B |
H14C |
17:43:00 |
103 |
|
Měšťanová Tereza |
TAP0653 |
7208207 |
B |
D14C |
17:45:00 |
105 |
|
Zlesák Matyáš |
TAP0612 |
336786 |
C |
H14C |
17:47:00 |
107 |
|
Mazánek Vojta |
TAP0611 |
2141902 |
C |
H14C |
17:49:00 |
109 |
|
Pompachová Karolína |
TAP0652 |
682643 |
B |
D14C |
17:49:00 |
109 |
|
Pompachová Alexandra |
TAP7754 |
2133911 |
C |
D40C |
17:52:00 |
112 |
|
Smolka Jakub |
TAP0500 |
8033221 |
A |
H14C |
17:52:00 |
112 |
|
Pompach Petr |
TAP7801 |
9102143 |
C |
H40C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:04:00 |
04 |
5 |
Kozák Osvald |
TBM8201 |
8201000 |
R |
H21E |
16:11:00 |
11 |
112 |
Kozáková Zdenka |
TBM7952 |
8663149 |
R |
D21E |
16:13:00 |
13 |
114 |
Vališová Martina |
TBM9669 |
8660569 |
R |
D21E |
16:15:00 |
15 |
16 |
Chromý Adam |
TBM8841 |
8008841 |
R |
H21E |
16:16:00 |
16 |
276 |
Gryc Vojtěch |
TBM0106 |
8645931 |
A |
H18A |
16:18:00 |
18 |
|
Korpasová Tereza |
TBM9898 |
8656527 |
R |
D21A |
16:21:00 |
21 |
22 |
Horčička Vít |
TBM9919 |
8656558 |
E |
H21E |
16:28:00 |
28 |
345 |
Hlaváčová Anežka |
TBM0199 |
8656742 |
A |
D18A |
16:31:00 |
31 |
|
Hraboš Matej |
TBM9547 |
8071299 |
C |
H21C |
16:31:00 |
31 |
291 |
Adámek Filip |
TBM0101 |
8656745 |
A |
H18A |
16:32:00 |
32 |
349 |
Korpasová Lucie |
TBM0151 |
8655372 |
A |
D18A |
16:34:00 |
34 |
35 |
Horvát Petr |
TBM9437 |
8644873 |
E |
H21E |
16:36:00 |
36 |
402 |
Gryc Ondřej |
TBM0406 |
8180018 |
A |
H16A |
16:44:00 |
44 |
304 |
Kligl Radim |
TBM0103 |
8655419 |
A |
H18A |
16:50:00 |
50 |
241 |
Grycová Kateřina |
TBM0058 |
8659389 |
R |
D20A |
16:52:00 |
52 |
|
Hošeková Vanda |
TBM9696 |
7200369 |
C |
D21A |
16:54:00 |
54 |
420 |
Doušek Tomáš |
TBM0401 |
8222007 |
A |
H16A |
16:58:00 |
58 |
249 |
Špringlová Kamila |
TBM0050 |
8662300 |
A |
D20A |
17:03:00 |
63 |
429 |
Ehl Ondřej |
TBM0404 |
8654918 |
A |
H16A |
17:39:00 |
99 |
|
Chromá Adéla |
TBM8870 |
8008870 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:40:00 |
40 |
Sládková Eva |
TEH5751 |
8663158 |
C |
D55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
435 |
Pesničáková Soňa |
TJN0451 |
8662749 |
A |
D16A |
16:09:00 |
09 |
210 |
Šklíba David |
TJN9902 |
2053560 |
B |
H20A |
16:13:00 |
13 |
214 |
Nagy Josef |
TJN0006 |
8656507 |
R |
H20A |
16:16:00 |
16 |
333 |
Mašínová Anna |
TJN0152 |
8659403 |
A |
D18A |
16:18:00 |
18 |
335 |
Podrábská Marie |
TJN0259 |
2078462 |
A |
D18A |
16:21:00 |
21 |
338 |
Šklíbová Míša |
TJN0153 |
8660383 |
A |
D18A |
16:22:00 |
22 |
388 |
Dejnožka Vojtěch |
TJN0300 |
8659419 |
B |
H16A |
16:29:00 |
29 |
230 |
Novotný Marek |
TJN9901 |
8659418 |
A |
H20A |
16:32:00 |
32 |
|
Picek Jan |
TJN9101 |
8662742 |
C |
H21C |
16:33:00 |
33 |
350 |
Rýdlová Adéla |
TJN0151 |
8655484 |
A |
D18A |
16:35:00 |
35 |
|
Podešvová Vlasta |
TJN9250 |
53767 |
C |
D21A |
16:38:00 |
38 |
355 |
Rýdlová Magdaléna |
TJN0251 |
8662747 |
A |
D18A |
16:42:00 |
42 |
|
Rýdl Jiří |
TJN7000 |
8662707 |
C |
H21C |
16:42:00 |
42 |
|
Kočibová Ivana |
TJN6354 |
8662700 |
C |
D55C |
16:44:00 |
44 |
|
Kobr Tomáš |
TJN8901 |
8028868 |
C |
H21A |
16:45:00 |
45 |
411 |
Tkáč Matěj |
TJN0401 |
8660911 |
A |
H16A |
16:47:00 |
47 |
|
Kazda Adam |
TJN9104 |
8660406 |
C |
H21A |
16:49:00 |
49 |
|
Růtová Amálka |
TJN0951 |
2116464 |
C |
D10C |
16:49:00 |
49 |
|
Nožička Jan |
TJN0809 |
2088176 |
B |
H12C |
16:55:00 |
55 |
|
Zurynková Lenka |
TJN0957 |
2102694 |
C |
D10C |
16:56:00 |
56 |
422 |
Vitebský Lukáš |
TJN0302 |
8662688 |
A |
H16A |
16:58:00 |
58 |
424 |
Lesák Ondřej |
TJN0306 |
8659385 |
A |
H16A |
17:01:00 |
61 |
|
Míková Sofie |
TJN0950 |
2069077 |
C |
D10C |
17:01:00 |
61 |
|
Lesáková Věra |
TJN7152 |
8662715 |
C |
D45C |
17:04:00 |
64 |
|
Štemberová Natálie |
TJN9851 |
2800348 |
C |
D21A |
17:04:00 |
64 |
|
Lesák Marek |
TJN0811 |
2104590 |
B |
H12C |
17:06:00 |
66 |
|
Janeček Mirek |
TJN9804 |
2027208 |
C |
H21C |
17:09:00 |
69 |
|
Pustai David |
TJN9301 |
232645 |
C |
H21C |
17:12:00 |
72 |
|
Štembera Vítek |
TJN0801 |
8662690 |
C |
H12C |
17:12:00 |
72 |
|
Míka Albert |
TJN0601 |
8662743 |
B |
H14C |
17:13:00 |
73 |
|
Šmaus Jan |
TJN9700 |
2067320 |
C |
H21C |
17:15:00 |
75 |
|
Krejčí Jaroslav |
TJN0706 |
8655468 |
C |
H12C |
17:16:00 |
76 |
|
Vokušová Veronika |
TJN0756 |
2104600 |
C |
D12C |
17:18:00 |
78 |
|
Nožičková Eva |
TJN0852 |
2078479 |
C |
D12C |
17:20:00 |
80 |
|
Pražáková Nella |
TJN0854 |
8662699 |
B |
D12C |
17:21:00 |
81 |
|
Zurynek Tomáš |
TJN1107 |
49964 |
C |
H10C |
17:22:00 |
82 |
|
Michek David |
TJN9802 |
8655371 |
C |
H21C |
17:25:00 |
85 |
|
Baloghová Milena |
TJN0750 |
2073663 |
B |
D12C |
17:32:00 |
92 |
|
Zurynek Jan |
TJN0605 |
8662746 |
B |
H14C |
17:34:00 |
94 |
|
Dejnožka Martin |
TJN0600 |
8662693 |
B |
H14C |
17:34:00 |
94 |
|
Štembera Jan |
TJN7513 |
8655375 |
C |
H35C |
17:35:00 |
95 |
|
Mastníková Lenka |
TJN0859 |
8662720 |
C |
D12C |
17:36:00 |
96 |
|
Balogh Jan |
TJN7500 |
2032176 |
C |
H35C |
17:39:00 |
99 |
|
Vokušová Dana |
TJN7750 |
2104591 |
C |
D35C |
17:45:00 |
105 |
|
Štemberová Bára |
TJN0650 |
8662736 |
A |
D14C |
17:48:00 |
108 |
|
Skalová Jolana |
TJN0653 |
8662689 |
B |
D14C |
17:51:00 |
111 |
|
Mastník Ondřej |
TJN0507 |
8662692 |
C |
H14C |
17:55:00 |
115 |
|
Vokuš Zdeněk |
TJN5601 |
2148156 |
C |
H55C |
17:57:00 |
117 |
|
Horák Petr |
TJN5602 |
2056301 |
C |
H55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:07:00 |
07 |
373 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
H16A |
16:09:00 |
09 |
375 |
Sliž Rostislav |
TRI0302 |
8662309 |
B |
H16A |
16:10:00 |
10 |
|
Kantor Ondřej |
TRI9103 |
8656669 |
C |
H21A |
16:19:00 |
19 |
336 |
Bernatíková Hana |
TRI0253 |
8662702 |
A |
D18A |
16:23:00 |
23 |
340 |
Warcopová Kateřina |
TRI0150 |
7209788 |
A |
D18A |
16:23:00 |
23 |
224 |
Filipek Sebastian |
TRI0002 |
8655466 |
A |
H20A |
16:34:00 |
34 |
400 |
Bialožyt Marek |
TRI0301 |
8629759 |
A |
H16A |
16:47:00 |
47 |
364 |
Mrózek Teresa |
TRI0251 |
8656736 |
A |
D18A |
16:50:00 |
50 |
310 |
Tuharský Erik |
TRI0100 |
8028879 |
A |
H18A |
17:54:00 |
114 |
|
Bialožyt Miroslav |
TRI5701 |
8789 |
C |
H55C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
17:50:00 |
110 |
Prášil Tomáš |
TTR0501 |
8666871 |
A |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:02:00 |
02 |
3 |
Schulhof Jan |
TUR8900 |
8660452 |
C |
H21E |
16:07:00 |
07 |
|
Žemlík Pavel |
TUR7135 |
8680592 |
C |
H21A |
16:12:00 |
12 |
13 |
Dlabaja Tomáš |
TUR8303 |
500850 |
R |
H21E |
16:12:00 |
12 |
213 |
Thoř Tomáš |
TUR9904 |
8430131 |
R |
H20A |
16:14:00 |
14 |
15 |
Luštický Martin |
TUR8700 |
8680589 |
R |
H21E |
16:14:00 |
14 |
215 |
Karatsiolis Kryštof |
TUR9901 |
8680600 |
A |
H20A |
16:17:00 |
17 |
|
Holas Ondřej |
TUR8501 |
8680590 |
C |
H21A |
16:20:00 |
20 |
|
Kochová Nikola |
TUR9358 |
9935817 |
C |
D21A |
16:20:00 |
20 |
280 |
Zabořil Vojtěch |
TUR0110 |
8680598 |
A |
H18A |
16:25:00 |
25 |
285 |
Hájek Kryštof |
TUR0212 |
8655411 |
A |
H18A |
16:27:00 |
27 |
|
Zakouřil Vít |
TUR9301 |
8680575 |
C |
H21A |
16:33:00 |
33 |
|
Soroka Martyna |
TUR9466 |
8666004 |
C |
D21A |
16:48:00 |
48 |
|
Kořínková Zuzana |
TUR9253 |
7656540 |
C |
D21A |
16:48:00 |
48 |
239 |
Thořová Markéta |
TUR9952 |
8663148 |
R |
D20A |
17:01:00 |
61 |
252 |
Sokolářová Šárka |
TUR9999 |
8660903 |
R |
D20A |
17:02:00 |
62 |
|
Kořínek Jindřich |
TUR8406 |
8656588 |
C |
H21A |
17:02:00 |
62 |
|
Neradová Alena |
TUR8551 |
886283 |
C |
D21A |
17:04:00 |
64 |
|
Wolf Filip |
TUR9701 |
8655449 |
R |
H21A |
17:08:00 |
68 |
|
Váňa Martin |
TUR8401 |
8403030 |
C |
H21A |
17:10:00 |
70 |
|
Drahoňovský Tomáš |
TUR0701 |
8667957 |
B |
H12C |
17:13:00 |
73 |
|
Mizera Jan |
TUR0707 |
2144117 |
C |
H12C |
17:13:00 |
73 |
|
Žemlík Eduard |
TUR0909 |
2119202 |
C |
H10C |
17:14:00 |
74 |
|
Nejezchleb Vojtěch |
TUR0503 |
8680578 |
B |
H14C |
17:14:00 |
74 |
|
Drahoňovský Aleš |
TUR7201 |
8656594 |
C |
H21C |
17:19:00 |
79 |
|
Novotná Karolína |
TUR0853 |
8680596 |
B |
D12C |
17:42:00 |
102 |
|
Heřmánek Petr |
TUR0500 |
8680593 |
B |
H14C |
17:42:00 |
102 |
|
Mellanová Judita |
TUR0559 |
8660382 |
A |
D14C |
17:50:00 |
110 |
|
Novotná Barbora |
TUR0552 |
8680591 |
B |
D14C |
17:52:00 |
112 |
|
Šritrová Lenka |
TUR0250 |
8656542 |
B |
D18C |
17:53:00 |
113 |
|
Hájková Tereza |
TUR0556 |
9102562 |
B |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:59:00 |
59 |
Kvapilová Kristýna |
TUV0999 |
411591 |
C |
D10C |
17:09:00 |
69 |
Kvapil Petr |
TUV7402 |
8322 |
C |
H45C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:02:00 |
02 |
262 |
Janda Přemek |
TZL0103 |
7208084 |
B |
H18A |
16:08:00 |
08 |
|
Mikel David |
TZL9703 |
8662440 |
C |
H21A |
16:09:00 |
09 |
326 |
Šuráňová Pavlína |
TZL0257 |
7053354 |
B |
D18A |
16:11:00 |
11 |
|
Kolárik Tomáš |
TZL9302 |
8000665 |
C |
H21A |
16:12:00 |
12 |
329 |
Tichá Julie |
TZL0252 |
2091554 |
B |
D18A |
16:18:00 |
18 |
278 |
Bartík Filip |
TZL0202 |
8090126 |
B |
H18A |
16:25:00 |
25 |
|
Kavánková Iva |
TZL9753 |
8654917 |
C |
D21A |
16:31:00 |
31 |
32 |
Zbranek Roman |
TZL8808 |
8422248 |
R |
H21E |
16:32:00 |
32 |
|
Krejčíková Marie |
TZL9252 |
9416043 |
C |
D21A |
16:43:00 |
43 |
|
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
8246428 |
R |
D21A |
16:44:00 |
44 |
235 |
Tichá Veronika |
TZL9951 |
2091555 |
R |
D20A |
16:50:00 |
50 |
|
Chovancová Zuzana |
TZL9754 |
2032161 |
C |
D21A |
17:01:00 |
61 |
427 |
Hustý Adam |
TZL0403 |
8660466 |
A |
H16A |
17:05:00 |
65 |
256 |
Nešporová Alžběta |
TZL0051 |
8662719 |
A |
D20A |
17:51:00 |
111 |
|
Tichá Marie |
TZL0253 |
2091544 |
B |
D18C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:09:00 |
09 |
269 |
Dostál František |
UOL0201 |
8655428 |
B |
H18A |
16:14:00 |
14 |
274 |
Jirka Matyáš |
UOL0203 |
8655429 |
B |
H18A |
16:18:00 |
18 |
453 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
8660531 |
A |
D16A |
16:24:00 |
24 |
390 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
8655427 |
B |
H16A |
16:29:00 |
29 |
346 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
8004346 |
A |
D18A |
16:36:00 |
36 |
471 |
Binarová Adéla |
UOL0452 |
8662703 |
A |
D16A |
17:40:00 |
100 |
|
Šimek Roman |
UOL6503 |
2011817 |
C |
H50C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:36:00 |
36 |
353 |
Golová Tereza |
VIC0162 |
8645925 |
A |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:07:00 |
07 |
442 |
Podrábská Alžběta |
VLI0451 |
8663117 |
A |
D16A |
16:13:00 |
13 |
448 |
Skácelová Adéla |
VLI0454 |
8660545 |
B |
D16A |
16:32:00 |
32 |
467 |
Šestáková Marie |
VLI0452 |
8667522 |
A |
D16A |
16:33:00 |
33 |
|
Guida Francesco |
VLI0810 |
4402223 |
C |
H12C |
16:35:00 |
35 |
|
Týfa Daniel |
VLI0811 |
4411236 |
C |
H12C |
16:38:00 |
38 |
|
Bureš David |
VLI0707 |
8667981 |
C |
H12C |
16:40:00 |
40 |
|
Habán Eduard |
VLI0800 |
8655483 |
C |
H12C |
16:44:00 |
44 |
361 |
Martanová Elin |
VLI0252 |
8659420 |
A |
D18A |
16:44:00 |
44 |
|
Šebelka Matěj |
VLI0805 |
2124795 |
B |
H12C |
16:50:00 |
50 |
|
Čečerle Beáta |
VLI1053 |
2126371 |
C |
D10C |
16:53:00 |
53 |
|
Trojanová Vendula |
VLI1052 |
2087692 |
C |
D10C |
16:55:00 |
55 |
|
Podhorný Ondřej |
VLI0705 |
4411240 |
C |
H12C |
16:56:00 |
56 |
|
Hrdá Kristýna |
VLI0953 |
434599 |
C |
D10C |
16:57:00 |
57 |
492 |
Martanová Lea |
VLI0555 |
8662713 |
A |
D16A |
16:58:00 |
58 |
|
Barsová Magdaléna |
VLI0955 |
7090004 |
C |
D10C |
17:00:00 |
60 |
|
Zemanová Kristýna |
VLI1055 |
4402217 |
C |
D10C |
17:02:00 |
62 |
|
Pechová Marie |
VLI1050 |
2129242 |
C |
D10C |
17:02:00 |
62 |
|
Čečerle Matouš |
VLI0807 |
2126361 |
C |
H12C |
17:07:00 |
67 |
|
Miklas Ondřej |
VLI0701 |
4214 |
C |
H12C |
17:09:00 |
69 |
|
Heczko Erik |
VLI0804 |
2113075 |
B |
H12C |
17:11:00 |
71 |
|
Podrábský Ctibor |
VLI0700 |
8663120 |
B |
H12C |
17:11:00 |
71 |
|
Skácel Jan |
VLI0901 |
8663205 |
C |
H10C |
17:14:00 |
74 |
|
Horáček Jáchym |
VLI1111 |
4663 |
C |
H10C |
17:16:00 |
76 |
|
Beneš Filip |
VLI0708 |
1424649 |
B |
H12C |
17:17:00 |
77 |
|
Guida Alessandro |
VLI0900 |
4100 |
C |
H10C |
17:19:00 |
79 |
|
Beneš Max |
VLI1100 |
1424648 |
C |
H10C |
17:22:00 |
82 |
|
Maděra Jakub |
VLI0906 |
8028859 |
C |
H10C |
17:23:00 |
83 |
|
Kunášková Karolína |
VLI0851 |
2148111 |
B |
D12C |
17:28:00 |
88 |
|
Hyxa Jan |
VLI0702 |
2126343 |
B |
H14C |
17:30:00 |
90 |
|
Habán Oliver |
VLI0600 |
8655464 |
B |
H14C |
17:32:00 |
92 |
|
Pechová Alena |
VLI0854 |
2125375 |
C |
D12C |
17:33:00 |
93 |
|
Kosková Adéla |
VLI0656 |
2080995 |
C |
D14C |
17:34:00 |
94 |
|
Flossmannová Lucie |
VLI0852 |
2144105 |
C |
D12C |
17:35:00 |
95 |
|
Maškarinec Marek |
VLI0501 |
2088216 |
C |
H14C |
17:36:00 |
96 |
|
Široká Karolína |
VLI0657 |
49962 |
C |
D14C |
17:36:00 |
96 |
|
Podhorná Anna |
VLI0455 |
1400422 |
C |
D16C |
17:38:00 |
98 |
|
Burešová Eliška |
VLI0456 |
8660556 |
B |
D16C |
17:39:00 |
99 |
|
Šestáková Johana |
VLI0853 |
2088819 |
B |
D12C |
17:42:00 |
102 |
|
Andrlová Lea |
VLI0453 |
2113493 |
B |
D16C |
17:46:00 |
106 |
|
Skácelová Kateřina |
VLI0550 |
8660546 |
B |
D14C |
17:48:00 |
108 |
|
Bednařík Vilém |
VLI0509 |
8670461 |
A |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:05:00 |
05 |
322 |
Staňková Markéta |
VPM0153 |
7210111 |
B |
D18A |
16:10:00 |
10 |
270 |
Kurz Šimon |
VPM0208 |
2115069 |
A |
H18A |
16:25:00 |
25 |
460 |
Řeháková Gabriela |
VPM0353 |
8660586 |
B |
D16A |
16:27:00 |
27 |
|
Staňková Marcela |
VPM6951 |
888641 |
C |
D50C |
16:30:00 |
30 |
347 |
Černá Kateřina |
VPM0250 |
8655446 |
A |
D18A |
16:31:00 |
31 |
466 |
Šauli Kateřina |
VPM0456 |
2060388 |
B |
D16A |
16:32:00 |
32 |
292 |
Richtr Lukáš |
VPM0204 |
8656696 |
A |
H18A |
16:36:00 |
36 |
|
Vodrážka Štěpán |
VPM0802 |
2031365 |
B |
H12C |
16:41:00 |
41 |
407 |
Šauli Filip |
VPM0301 |
8656560 |
A |
H16A |
16:50:00 |
50 |
416 |
Tokár Radim |
VPM0300 |
8660914 |
A |
H16A |
16:57:00 |
57 |
|
Richtrová Lucie |
VPM7451 |
331267 |
C |
D45C |
16:58:00 |
58 |
493 |
Richtrová Kamila |
VPM0451 |
8629751 |
A |
D16A |
17:24:00 |
84 |
|
Kurz Ondřej |
VPM0503 |
1400429 |
A |
H14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:07:00 |
07 |
324 |
Randáková Alžběta |
VRL0252 |
7208078 |
B |
D18A |
16:38:00 |
38 |
473 |
Hanušová Kateřina |
VRL0455 |
8670740 |
A |
D16A |
16:40:00 |
40 |
300 |
Dostál Jakub |
VRL0104 |
8670450 |
A |
H18A |
16:51:00 |
51 |
486 |
Randáková Adéla |
VRL0452 |
7207062 |
A |
D16A |
16:53:00 |
53 |
419 |
Štregl Matyáš |
VRL0301 |
8636759 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:25:00 |
25 |
391 |
Bolehovský Daniel |
VSP0508 |
8170805 |
A |
H16A |
16:26:00 |
26 |
|
Němeček Jan |
VSP6201 |
8028885 |
C |
H21C |
16:30:00 |
30 |
396 |
Baldrian Tomáš |
VSP0405 |
8660399 |
B |
H16A |
16:35:00 |
35 |
401 |
Blaha Jiří |
VSP0411 |
8655423 |
A |
H16A |
16:39:00 |
39 |
|
Šunda Marek |
VSP9200 |
7210926 |
C |
H21C |
16:47:00 |
47 |
|
Novotná Neyrinck Markéta |
VSP7051 |
7911 |
C |
D45C |
16:49:00 |
49 |
|
Němečková Jarmila |
VSP6650 |
2103280 |
C |
D45C |
16:55:00 |
55 |
490 |
Štraitová Jolana |
VSP0456 |
8670459 |
A |
D16A |
16:55:00 |
55 |
315 |
Bolehovský Michal |
VSP0202 |
8414097 |
A |
H18A |
16:59:00 |
59 |
|
Baldrianová Barbora |
VSP7850 |
2102777 |
R |
D21A |
17:02:00 |
62 |
428 |
Blaha Michal |
VSP0412 |
8655418 |
A |
H16A |
17:08:00 |
68 |
434 |
Průša Dominik |
VSP0406 |
8667982 |
A |
H16A |
17:08:00 |
68 |
|
Baldrian Josef |
VSP1100 |
8670452 |
C |
H10C |
17:10:00 |
70 |
|
Baldrianová Eva |
VSP0751 |
8660533 |
B |
D12C |
17:12:00 |
72 |
|
Malečková Pavlína |
VSP0855 |
8000237 |
B |
D12C |
17:19:00 |
79 |
|
Bořánek Petr |
VSP7000 |
9101108 |
C |
H21C |
17:25:00 |
85 |
|
Neyrinck Noel |
VSP7012 |
2067921 |
C |
H45C |
17:27:00 |
87 |
|
Bolehovský Pavel |
VSP7103 |
7204488 |
C |
H45C |
17:32:00 |
92 |
|
Arnošt Kamil |
VSP7301 |
2044896 |
C |
H35C |
17:36:00 |
96 |
|
Svobodová Jitka |
VSP7450 |
9102142 |
C |
D35C |
17:37:00 |
97 |
|
Průša Michal |
VSP7310 |
8667547 |
C |
H35C |
17:54:00 |
114 |
|
Malečková Hana |
VSP0553 |
8028827 |
A |
D14C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
16:00:00 |
00 |
366 |
Šipoš Tomáš |
ZBM0308 |
8100070 |
B |
H16A |
16:01:00 |
01 |
261 |
Jonáš Adam |
ZBM0102 |
7209670 |
B |
H18A |
16:05:00 |
05 |
6 |
Hlaváč Ondřej |
ZBM9901 |
8651709 |
R |
H21E |
16:05:00 |
05 |
265 |
Šimo Matúš |
ZBM0109 |
8100080 |
B |
H18A |
16:05:00 |
05 |
206 |
Komenda Jan |
ZBM9902 |
8660415 |
A |
H20A |
16:06:00 |
06 |
372 |
Marek Vojtěch |
ZBM0410 |
8660439 |
A |
H16A |
16:07:00 |
07 |
267 |
Pompura Daniel |
ZBM0108 |
8100023 |
B |
H18A |
16:08:00 |
08 |
374 |
Racek Josef |
ZBM0400 |
8663130 |
C |
H16A |
16:08:00 |
08 |
209 |
Goldschmidt Tobiáš |
ZBM0003 |
8200031 |
B |
H20A |
16:11:00 |
11 |
|
Koporová Petra |
ZBM9353 |
8660417 |
C |
D21A |
16:12:00 |
12 |
113 |
Perůtková Jindra |
ZBM8989 |
515488 |
E |
D21E |
16:12:00 |
12 |
|
Hruška Jakub |
ZBM9515 |
8660404 |
C |
H21A |
16:15:00 |
15 |
116 |
Hiklová Natalia |
ZBM8350 |
8660431 |
E |
D21E |
16:15:00 |
15 |
|
Drábek Jan |
ZBM8511 |
8660410 |
C |
H21A |
16:17:00 |
17 |
118 |
Kabáthová Eva |
ZBM8966 |
7200341 |
E |
D21E |
16:18:00 |
18 |
|
Bravený Vít |
ZBM9102 |
8660450 |
C |
H21A |
16:19:00 |
19 |
120 |
Odehnalová Tereza |
ZBM9757 |
8660420 |
R |
D21E |
16:21:00 |
21 |
122 |
Hiršová Gabriela |
ZBM9651 |
8660421 |
R |
D21E |
16:22:00 |
22 |
23 |
Brlica Pavel |
ZBM9302 |
8660414 |
E |
H21E |
16:26:00 |
26 |
392 |
Urbánek Adam |
ZBM0302 |
2042526 |
A |
H16A |
16:26:00 |
26 |
127 |
Šimková Johanka |
ZBM9350 |
8660401 |
C |
D21E |
16:26:00 |
26 |
27 |
Zimmermann Štěpán |
ZBM9101 |
8660448 |
E |
H21E |
16:30:00 |
30 |
465 |
Barnatová Klára |
ZBM0352 |
8660403 |
A |
D16A |
16:33:00 |
33 |
134 |
Indráková Adéla |
ZBM9153 |
8644883 |
E |
D21E |
16:33:00 |
33 |
34 |
Mokrý Stanislav |
ZBM9202 |
8660442 |
R |
H21E |
16:34:00 |
34 |
294 |
Milán Tomáš |
ZBM0111 |
8655228 |
A |
H18A |
16:37:00 |
37 |
|
Hendrychová Zuzana |
ZBM8954 |
8660408 |
C |
D21A |
16:39:00 |
39 |
474 |
Rotková Markéta |
ZBM0455 |
8660409 |
A |
D16A |
16:39:00 |
39 |
40 |
Hájek Daniel |
ZBM8919 |
8180189 |
E |
H21E |
16:43:00 |
43 |
|
Přikryl Petr |
ZBM6708 |
7030567 |
C |
H21A |
16:44:00 |
44 |
45 |
Minář Marek |
ZBM9444 |
8396969 |
E |
H21E |
16:45:00 |
45 |
|
Fiala Jan |
ZBM7205 |
8636192 |
C |
H21A |
16:46:00 |
46 |
481 |
Bednaříková Emma |
ZBM0359 |
8656786 |
A |
D16A |
16:46:00 |
46 |
47 |
Nykodým Miloš |
ZBM9005 |
8091209 |
E |
H21E |
16:46:00 |
46 |
363 |
Miklušová Tamara |
ZBM0260 |
8434822 |
A |
D18A |
16:50:00 |
50 |
485 |
Hovořáková Karolína |
ZBM0351 |
8660438 |
A |
D16A |
16:52:00 |
52 |
243 |
Odehnalová Klára |
ZBM9956 |
8660446 |
A |
D20A |
16:54:00 |
54 |
314 |
Coufal Jáchym |
ZBM0200 |
8660432 |
A |
H18A |
16:58:00 |
58 |
|
Molnárová Monika |
ZBM9459 |
8122122 |
C |
D21A |
17:01:00 |
61 |
|
Jordanov Alexandr |
ZBM9503 |
8660419 |
C |
H21C |
17:03:00 |
63 |
|
Kelbl Vladimír |
ZBM9711 |
8660427 |
C |
H21A |
17:04:00 |
64 |
430 |
Milán Jakub |
ZBM0407 |
8651737 |
A |
H16A |
17:06:00 |
66 |
|
Finstrle Luděk |
ZBM7902 |
8660402 |
C |
H21A |
17:08:00 |
68 |
259 |
Firešová Markéta |
ZBM9951 |
8660435 |
R |
D20A |
17:41:00 |
101 |
|
Kavánková Jana |
ZBM9356 |
7204981 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Start. č. |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Klub |
Kategorie |
16:00 |
00 |
201 |
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H20A |
16:15 |
15 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H18C |
16:16 |
16 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H18C |
16:17 |
17 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H18C |
16:18 |
18 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H18C |
16:19 |
19 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21A |
16:19 |
19 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H18C |
16:29 |
29 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21A |
16:34 |
34 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D50C |
16:40 |
40 |
231 |
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D20A |
16:45 |
45 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D55C |
16:55 |
55 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D60C |
17:04 |
64 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D10C |
17:07 |
67 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D45C |
17:18 |
78 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H60C |
17:18 |
78 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H12C |
17:19 |
79 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H12C |
17:25 |
85 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H16C |
17:26 |
86 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H16C |
17:27 |
87 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H16C |
17:27 |
87 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H10C |
17:28 |
88 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H16C |
17:29 |
89 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H16C |
17:31 |
91 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:31 |
91 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D65C |
17:32 |
92 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:33 |
93 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:34 |
94 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:35 |
95 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:36 |
96 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:36 |
96 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H45C |
17:37 |
97 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:38 |
98 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:39 |
99 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:40 |
100 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H21C |
17:42 |
102 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H65C |
17:43 |
103 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D35C |
17:43 |
103 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D16C |
17:44 |
104 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D16C |
17:45 |
105 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:45 |
105 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D16C |
17:45 |
105 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H50C |
17:46 |
106 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:46 |
106 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D16C |
17:47 |
107 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D12C |
17:47 |
107 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:48 |
108 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:49 |
109 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:50 |
110 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:51 |
111 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:52 |
112 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:53 |
113 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D21C |
17:54 |
114 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H14C |
17:54 |
114 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D18C |
17:55 |
115 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H14C |
17:55 |
115 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D18C |
17:56 |
116 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D18C |
17:57 |
117 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H70C |
17:57 |
117 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D14C |
17:57 |
117 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D18C |
17:58 |
118 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D14C |
17:58 |
118 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D18C |
17:59 |
119 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
D40C |
17:59 |
119 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H40C |
17:59 |
119 |
|
Vakant |
|
0 |
Vakant |
H55C |
16:48 |
48 |
49 |
Michiels Yannick |
0010001 |
8290791 |
Turun Metsänkävijät |
H21E |
16:58 |
58 |
|
Richterová Ilona |
0020001 |
2029220 |
Nesoutěžní kategorie |
D45C |
16:02 |
02 |
203 |
David Tomáš |
0030001 |
2118932 |
ROB Liberec |
H20A |
16:37 |
37 |
138 |
Hornik Aleksandra |
0040001 |
8645196 |
Paimion Rasti |
D21E |
16:57 |
57 |
|
Bozděchová Bára |
0050001 |
0 |
SK Praga Praha |
D10C |
16:33 |
33 |
|
Górny David |
0060001 |
0 |
bez registrace |
H21C |
17:25 |
85 |
|
Górny Petr |
0060002 |
0 |
bez registrace |
H21C |
17:33 |
93 |
|
Slabochová Barbora |
0070001 |
887637 |
Tretra Praha (NER.) |
D21C |
17:22 |
82 |
|
Dub Josef |
0090004 |
0 |
BlaBul |
H16C |
17:24 |
84 |
|
Dub Pavel |
0090003 |
0 |
BlaBul |
H10C |
17:46 |
106 |
|
Dubová Renata |
0090002 |
0 |
BlaBul |
D40C |
17:58 |
118 |
|
Bulířová Blanka |
0090001 |
0 |
BlaBul |
D40C |