Logo

Startovka závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
18.09.2018
Místo konání:
Jilemnice - Hraběnka
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Areál Hraběnka
Ředitel závodu:
Hlaváč David - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Ježek Vít, Hrouda Matěj
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6    

D10 2.00 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
16:32:00 Bucharová Marie VRL0954 2126309 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:34:00 Buďárková Natálie VRL1052 2126304 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:36:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 Záveská Eliška VRL08 2126276 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:40:00 Dvořáková Johanka VRL09 2126236 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
16:44:00 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:46:00 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:48:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
16:52:00 Bartošová Štěpánka HOR0850 0 C TJ Jiskra Hořice
16:54:00 Imrišková Natálie LTU0851 2108880 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:56:00 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
16:58:00 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
17:00:00 Kynclová Adriena LTU0852 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:02:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
17:04:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:06:00 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice

D12 2.90 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
16:34:00 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:36:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
16:38:00 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
16:40:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 Zikmundová Simona SJC0652 9919 Sportcentrum Jičín
16:44:00 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
16:46:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
16:50:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
16:52:00 Michlová Eliška VRL0652 2126278 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:54:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
16:56:00 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
16:58:00 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
17:00:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
17:02:00 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec

D14 3.90 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:33:00 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 B Sportcentrum Jičín
16:35:00 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:37:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 Adámková Klára JIL0452 426353 B OK Jilemnice
16:41:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
16:43:00 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:47:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
16:49:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:51:00 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:53:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
16:55:00 Buďárková Eliška VRL0554 2126244 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:57:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
16:59:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:01:00 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C OK Jilemnice
17:03:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:05:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 B OK Jilemnice

H10 2.20 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:33:00 Šaršon Vendelín HOR0800 0 C TJ Jiskra Hořice
16:35:00 Michl Štěpán VRL1102 2126292 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Hrůza Ondřej LTU0803 2108879 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:39:00 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
16:41:00 Hrůzová mamka LTU0906 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:43:00 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
16:45:00 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:47:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
16:49:00 Čapek Karel LTU0801 2108875 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:51:00 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
16:53:00 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:55:00 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
16:59:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:01:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
17:03:00 Kutáček Václav LTU1200 2058517 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:05:00 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
17:07:00 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
17:09:00 Brož Jindřich LTU0903 2057580 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:11:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
17:13:00 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:15:00 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
17:17:00 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín

H12 3.50 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
16:33:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
16:35:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B Sportcentrum Jičín
16:39:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
16:41:00 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:43:00 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
16:45:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 B OK Jilemnice
16:47:00 Buďárek David VRL0703 2126301 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:49:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
16:51:00 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
16:53:00 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 Čepek Matouš HOR0602 0 C TJ Jiskra Hořice
16:59:00 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
17:01:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
17:03:00 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
17:05:00 Matěásko Marek JIL0702 425574 B OK Jilemnice

H14 4.00 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
16:32:00 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:34:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
16:36:00 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
16:38:00 Plecháč Daniel STH0506 0 C SK Studenec
16:40:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
16:42:00 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
16:44:00 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:46:00 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
16:48:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
16:50:00 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
16:54:00 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
16:56:00 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:58:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
17:00:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
17:04:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:06:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
17:08:00 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 B TJ Jiskra Hořice

P4 4.40 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:35:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:36:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
16:38:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
16:40:00 Daňková Jitka LTU6750 1426052 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:41:00 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
16:42:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
16:43:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
16:45:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:46:00 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
16:47:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:48:00 Bensch Radek NNN01 0 Neregistrovaní
16:49:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
16:51:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:53:00 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 Salfická Monika NNN03 0 Neregistrovaní
16:55:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:56:00 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
16:57:00 Komárková Lucie LTU7851 444091 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:58:00 Zemánek Mojmír 8UC7100 9702 Neregistr.
16:59:00 Suková Jana LTU7750 2091519 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:00:00 Stránská Ester NNN04 0 Neregistrovaní
17:01:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
17:03:00 Zemánková Anna 8UC9950 9693 Neregistr.
17:04:00 Štefanová Klára STH7752 2303942 C SK Studenec
17:05:00 Jindřich Petr NNN02 0 Neregistrovaní
17:06:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
17:07:00 Šimek Oldřich STH7101 2124783 C SK Studenec
17:08:00 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
17:09:00 Kvášovský Jakub LTU7802 206478 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:10:00 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:11:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
17:12:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
17:13:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:14:00 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice

P6 5.80 km, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:32:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:34:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:36:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
16:40:00 Pešan Jan LTU7400 2102556 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:42:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
16:46:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
16:48:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B TJ Jiskra Hořice
16:52:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
16:54:00 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:56:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
16:58:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
17:00:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
17:04:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
17:06:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:08:00 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:10:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
17:12:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:14:00 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
17:16:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí