Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
20.01.2019
Místo konání:
Ramsau am Dachstein
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
D12     D14A     D17     D18K     D20     D21     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H18K     H20     H21     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     OPEN    

D12 2.50 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
10:12:00 Byrtusová Klára TRI0852 8667954 C TJ TŽ Třinec
10:16:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha

D14A 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Lueger Lena 44 8313138 SU Schaeckl Orienteering
11:22:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 C USK Praha
11:26:00 Florian Anika 48 8440011 Orienteering Innsbruck Imst
11:28:00 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 2801042 C OK Jihlava
11:30:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 C OK Kamenice
11:32:00 Lošťáková Sára LTP0650 8662326 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:34:00 Řeháková Mirka SKV0652 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:36:00 Aigmueller Camilla 44 8000073 SU Schaeckl Orienteering
11:38:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
11:42:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:44:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B Slavia Liberec orienteering
11:46:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec

D17 4.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Trezina Aija Denija 21L0251 8655495 ZVOC
10:43:00 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C USK Praha
10:45:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660540 C Nejdek Orienteering
10:47:00 Aigmueller Flora 44 8000091 SU Schaeckl Orienteering
10:49:00 Perktold Benedik 48 8113114 Orienteering Innsbruck Imst
10:51:00 Novotná Annie VPM0253 8656520 C KOS Slavia Plzeň
10:53:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 C TJ TŽ Třinec
10:55:00 Malniece Liene 21L0350 8655494 ZVOC
10:57:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 Hnilica Jana 58 8240102 OLT Transdanubien
11:01:00 Klechová Karolína VRB0499 436929 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:03:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:05:00 Čechmánková Anna PGP0452 8660550 A SK Praga
11:07:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660539 C Nejdek Orienteering
11:09:00 Suta Anna Emilija 21L0250 8636154 ZVOC
11:11:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Nagyová Kateřina TJN0452 8659409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
11:17:00 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 USK Praha
11:21:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Řeháková Gabriela VPM0353 8660586 B KOS Slavia Plzeň
11:25:00 Burešová Eliška VLI0456 8660556 B Slavia Liberec orienteering
11:27:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 B TJ TŽ Třinec
11:31:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
11:33:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
11:37:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
11:39:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
11:41:00 Štraitová Jolana VSP0456 8656593 A USK Praha
11:43:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 8660502 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:45:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
11:47:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 Macholdová Tereza VPM0254 8656747 A KOS Slavia Plzeň

D18K 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rogl Franzis 32 8111012 ASKOE-Henndorf
10:00:00 Perktold Barbara 48 2111046 Orienteering Innsbruck Imst
10:00:00 Lueger Ingrid 44 8300468 SU Schaeckl Orienteering
10:00:00 Boros Kitti 32 8636778 ASKOE-Henndorf

D20 6.80 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Sartori Alice 92 2011058 Italian Orienteering Federation
11:14:00 Niggli Alina 98 0 Swiss - Ski O - Team
11:16:00 Lueger Anna 44 8250800 SU Schaeckl Orienteering
11:18:00 Mueller Flurina 98 8250201 Swiss - Ski O - Team
11:20:00 Dalfolo Debora 92 2021314 Italian Orienteering Federation
11:22:00 Niggli Natalja 98 8629120 Swiss - Ski O - Team
11:24:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660533 C Nejdek Orienteering
11:26:00 Rulle Arta Renate 21L0050 8655493 ZVOC
11:28:00 Giezendanner Delia 98 8638733 Swiss - Ski O - Team
11:30:00 Kennerknecht Stefani 34 7602 Naturfreunde Seekirchen
11:32:00 Gaio Rachele 92 1390136 Italian Orienteering Federation
11:34:00 Bieri Flurina 98 0 Swiss - Ski O - Team
11:36:00 Gallová Veronika STH0053 2035745 B SK Studenec
11:38:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Stoklasová Daniela OSN0055 8660526 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 E SK Žabovřesky Brno

D21 6.80 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Dyaksova Andreya 96 8655612 Bulgarian Orienteering Federation
10:08:00 Lisewska Agnieszka 42P1750 1397548 Team360
10:10:00 Chmelíková Tereza SZP8750 681612 C TJ Slovan Zdravotník Praha
10:12:00 Vlahova Aleksan 96 8655607 Bulgarian Orienteering Federation
10:14:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 Dyaksova Evangel 96 8655627 Bulgarian Orienteering Federation
10:18:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 A SK Praga
10:20:00 Pacher Lisa 44 8030494 SU Schaeckl Orienteering
10:22:00 Nedyalkova Kalina 96 7205043 Bulgarian Orienteering Federation
10:24:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
10:26:00 Kubínová Romana SKV9452 7260021 E TJ Slovan Karlovy Vary
10:28:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 E OOB SK Chrast
10:30:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 E Sportcentrum Jičín
10:32:00 Ventura Alice 92 8111988 Italian Orienteering Federation
10:34:00 Hirschhofer Andrea 46 8653276 HSV Absam OL
10:36:00 Reiner Marina 11 8282011 Naturfreunde Villach - Orienteering
10:38:00 Dyaksova Antoane 96 8655610 Bulgarian Orienteering Federation
10:40:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 E SK Praga
10:42:00 Hechl Isabel 49 8061087 Naturfreunde Kitzbuehel
10:44:00 Randáková Helena VRL7452 8660465 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E TJ Slovan Karlovy Vary
10:48:00 Erhart Antonia 42 8090398 OL Graz
10:50:00 Valdmane Liga 21L9450 8655497 ZVOC
10:52:00 Diener Laura 98 0 Swiss - Ski O - Team
10:54:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8667999 E VSK Přírodní vědy Praha
10:56:00 Šimková Johanka SHK9355 8660401 E OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 Corradini Stefania 92 8668212 Italian Orienteering Federation
11:00:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 E OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové

D35B 5.40 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Burešová Kateřina VLI7456 8660538 C Slavia Liberec orienteering
11:57:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 Allwinger Judit 40 9997000
12:03:00 Walther Katja 58 8170678 OLT Transdanubien
12:06:00 Procházková Jana DKP8052 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga

D45B 4.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Berger Gislind 21 8150966 Orienteering Klosterneuburg
11:23:00 Finder Gaby 56 9650628 OLC Wienerwald
11:26:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
11:29:00 Kolářová Michaela PGP7351 981813 C SK Praga
11:32:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 USK Praha
11:35:00 Adenstedt Barbara 21 8130367 Orienteering Klosterneuburg
11:38:00 Walch Karin 42 8440844 OL Graz
11:41:00 Kaminger Ingrid 21 8130813 Orienteering Klosterneuburg
11:44:00 Erhart Andrea 42 8162506 OL Graz
11:47:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
11:50:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 Zeiner Elisabe 42 8006600 OL Graz
11:56:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
11:59:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
12:02:00 Berger Hedi 21 8010368 Orienteering Klosterneuburg
12:05:00 Aigmueller Martina 44 8360836 SU Schaeckl Orienteering
12:08:00 Glatz Sylvia 42 8005003 OL Graz
12:11:00 Štraitová Jitka VSP7252 8670459 C USK Praha
12:14:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSK Přírodní vědy Praha
12:17:00 Hnilica Sonja 58 8050268 OLT Transdanubien
12:20:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
12:23:00 Hinterhofer Kathari 32 8111131 ASKOE-Henndorf
12:26:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
12:29:00 Palme Guni 56 8024868 OLC Wienerwald

D55B 4.00 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Lugsteiner Karin 48 2036376 Orienteering Innsbruck Imst
10:09:00 Hrabánková Ilona SSP6250 8200023 C SK Stopa Praha
10:12:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:15:00 Smolková Alena SSP6450 8200022 C SK Stopa Praha
10:18:00 Kuncová Jiřina TJN5752 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Kogler Martina 90 8222226 OL Kufstein

D65B 3.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Haňkovská Jana SSP4050 8200025 C SK Stopa Praha

H12 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 OK Jihlava
10:32:00 Mudrák Matouš LCE0901 53866 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Procházka Vít DKP0711 8080814 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Walther Louis 58 8017678 OLT Transdanubien
10:48:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Červinka Adam OSN0707 53142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:56:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Škorpil Marek SZP0901 8667965 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:04:00 Bureš David VLI0707 8667981 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Schwab Filip TBM0710 8635873 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Hofhanzl Antonín SJI0906 2801030 C OK Jihlava

H14A 3.90 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Perktold David 48 8071004 Orienteering Innsbruck Imst
10:07:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 C TJ Růžená
10:09:00 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga
10:11:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Byrtus Jakub TRI0508 8663128 C TJ TŽ Třinec
10:15:00 Rass Maximil 48 8130475 Orienteering Innsbruck Imst
10:17:00 Degen Kilian 2 8240605 HSV Pinkafeld
10:19:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 C OK Jihlava
10:21:00 Zápotocký František VLI0500 4402229 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Mudrák Šimon LCE0601 331690 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Santeler Christo 48 2111034 Orienteering Innsbruck Imst
10:27:00 Štěpánek Jan TBM0607 8655228 KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 Čech Adam ROZ0601 2085006 OK Roztoky
10:31:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha

H17 6.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Gaudernak Benjami 58 8251002 OLT Transdanubien
10:09:00 Ehler Flavio 98 0 Swiss - Ski O - Team
10:11:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 C OK Jihlava
10:13:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 C USK Praha
10:15:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 C SK Praga
10:17:00 Mueller Corsi 98 824305 Swiss - Ski O - Team
10:19:00 Miglavs Alvis 21L0300 8662414 ZVOC
10:21:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:23:00 Teichmann Tobias 44 8140502 SU Schaeckl Orienteering
10:25:00 Hnilica Hannes 58 8070504 OLT Transdanubien
10:27:00 Mueller Corsin 98 8240305 Swiss - Ski O - Team
10:29:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
10:31:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
10:35:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 Velát Vojtěch OPI0400 2080834 Orientační sporty Písek
10:39:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 Matuš Vít VRB0202 8662329 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:43:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec
10:45:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
10:47:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:49:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
10:51:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 Hasman Marek VPM0201 0 A KOS Slavia Plzeň
10:55:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:59:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:01:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
11:03:00 Štefan Vít STH0202 8659413 A SK Studenec
11:05:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A USK Praha
11:07:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:09:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň

H18K 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Melcher Michael 99 8160262 Wiener Schulcup
10:00:00 Rass Gilbert 48 2096688 Orienteering Innsbruck Imst
10:00:00 Kratky Paul 58 8290799 OLT Transdanubien
10:00:00 Immervoll Christop 44 8200884 SU Schaeckl Orienteering
10:00:00 Burmann Rainer 32 9150292 ASKOE-Henndorf

H20 7.80 km, 27 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Hanser Lukas 49 8280404 Naturfreunde Kitzbuehel
10:09:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 C OK Dobříš
10:11:00 Lueger Reinhol 44 8031866 SU Schaeckl Orienteering
10:13:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 Lieber Bernhar 9 8281260 HSV Villach
10:17:00 Vimba Rudolfs Matiss 21L0000 8655491 ZVOC
10:19:00 Koffler Georg 11 8282015 Naturfreunde Villach - Orienteering
10:21:00 Panovec Kryštof SZP0011 331216 C TJ Slovan Zdravotník Praha
10:23:00 Hoelzl Andr ň 49 8240900 Naturfreunde Kitzbuehel
10:25:00 Mueller Gian Andri 98 8140203 Swiss - Ski O - Team
10:27:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 Hlaváč Ondřej TBM9901 8651709 A KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
10:33:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
10:35:00 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 A KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň

H21 7.80 km, 27 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Robalds Andris 21L9400 8655498 ZVOC
10:51:00 Varga Stephan 3 8631572 LZ OMAHA
10:53:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 SKOB Zlín
10:55:00 Slabý Jan ZHR7900 8660587 TJ Zhoř
10:57:00 Lerchegger Bernhar 40 1700002
10:59:00 Boudný Jan SZP7401 51773 B TJ Slovan Zdravotník Praha
11:01:00 Tojnar Jan LIV6701 8912 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
11:03:00 Cienciala Jan TRI9801 8629759 A TJ TŽ Třinec
11:05:00 Martínek Robert VPM7700 301170 A KOS Slavia Plzeň
11:07:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 A Sportcentrum Jičín
11:09:00 Rygl Miroslav TBM7205 8660522 E KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Bieri Andrin 98 0 Swiss - Ski O - Team
11:13:00 Gond Balazs 24H8700 8451408 GOC
11:15:00 Bieri Markus 98 8644515 Swiss - Ski O - Team
11:17:00 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
11:19:00 Jordi Andri 98 8110901 Swiss - Ski O - Team
11:21:00 Kratochvíl Martin SJI8304 8660573 A OK Jihlava
11:23:00 Jaroszek radoslaw 42P9400 8640906 Team360
11:25:00 Mueller Severin 98 0 Swiss - Ski O - Team
11:27:00 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 E VSK Přírodní vědy Praha
11:29:00 Lapajne Jošt SLO 8632306
11:31:00 Wickert Adrian 48 7942112 Orienteering Innsbruck Imst
11:33:00 Průša Michal VSP7310 8667547 E USK Praha
11:35:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 E SK Praga
11:37:00 Neumann Tomáš PVP8900 1403421 E VSK Přírodní vědy Praha
11:39:00 Kunc Radovan TJN5549 0 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 Satrapa Vito 56 8120812 OLC Wienerwald
11:43:00 Poell Matthia 56 8048408 OLC Wienerwald
11:45:00 Šňupárek Václav VPM9548 7204504 E KOS Slavia Plzeň
11:47:00 Čech Jan LIV7900 8660509 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
11:49:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 E OOB SK Chrast
11:51:00 Petrovič Blaž SLO 8632320
11:53:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 E TJ TŽ Třinec
11:55:00 Šťastný Jiří TBM7137 8286697 E KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Pospíšil Vítek SZP6800 8659382 E TJ Slovan Zdravotník Praha
11:59:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 E OK Jihlava
12:01:00 Horyna Roman SZP7600 8662439 E TJ Slovan Zdravotník Praha
12:03:00 Berglinger Lars 98 0 Swiss - Ski O - Team
12:05:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 E MLOK Mariánské Lázně
12:07:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 E Oddíl OS SK Prostějov
12:09:00 Mueller Nicola 98 8130699 Swiss - Ski O - Team
12:11:00 Comai Davide 92 8202023 Italian Orienteering Federation
12:13:00 Fesselhofer Roland 19 8211087 HSV OL Wiener Neustadt
12:15:00 Boos Corsin 98 8220600 Swiss - Ski O - Team
12:17:00 Corradini Francesko 92 0 Italian Orienteering Federation
12:19:00 Drobník Michal SJC8709 8278787 E Sportcentrum Jičín
12:21:00 Matuš Vojtěch VRB9606 8662294 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:23:00 Penchev Martin 96 2013446 Bulgarian Orienteering Federation
12:25:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 E TJ TŽ Třinec
12:27:00 Horvát Petr SSU9442 8644873 E SK Severka Šumperk
12:29:00 Laciga Radek SZP8200 8656559 E TJ Slovan Zdravotník Praha
12:31:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
12:33:00 Schnyder Gion 98 8180586 Swiss - Ski O - Team
12:35:00 Belomazhev Stanimi 96 8644777 Bulgarian Orienteering Federation

H35B 6.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:57:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:59:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 Kolář Tomáš PGP7104 8654898 C SK Praga
12:03:00 Kaltenbacher Pierre 19 8080804 HSV OL Wiener Neustadt
12:05:00 Hartberger Thomas 119 9030175
12:07:00 Sedlák Radek LIV7503 8629812 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
12:09:00 Geisler Michal SPC7504 8667508 SPORTICUS team
12:11:00 Boehm Martin 32 8014014 ASKOE-Henndorf
12:13:00 Klech Richard VRB7201 8662299 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:15:00 Rojc Iztok SLO 8632324
12:17:00 Koenig Markus 32 8228288 ASKOE-Henndorf
12:19:00 Degen Klaus 2 8090277 HSV Pinkafeld
12:21:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
12:23:00 Bureš Michal VLI7601 8660521 C Slavia Liberec orienteering
12:25:00 Rovenský Milan 58 8301177 OLT Transdanubien
12:27:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
12:29:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia Plzeň
12:33:00 Fink Bernhar 32 8101808 ASKOE-Henndorf
12:35:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc

H45B 5.40 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Kohlbacher Roland 32 8188882 ASKOE-Henndorf
10:14:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
10:17:00 Kiácz Bence 22H7000 8646365 Hegyisport Szentendre Egy.
10:20:00 Šimek Roman UOL6503 9005227 C SOB Olomouc
10:23:00 Aigmueller Thomas 44 8250825 SU Schaeckl Orienteering
10:26:00 Männel Harald 48D5500 8644826 OL-Team Wehrsdorf
10:29:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:32:00 Adenstedt Erik 21 8631105 Orienteering Klosterneuburg
10:35:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:38:00 Kramer Klaus 103 8002021 GOs Harzberg - Gruppe Rientierungssport Harzberg
10:41:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
10:44:00 Hnilica Thomas 58 8171068 OLT Transdanubien
10:47:00 Král Jan TBM6901 8645929 KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Hofhanzl Abrahám SJI7300 2800340 C OK Jihlava
10:53:00 Janíček Jan OSN6811 53604 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:56:00 Kubát Miroslav VRL6701 8660547 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 Walch Christian 42 8330833 OL Graz
11:02:00 Stockmayer Michael 19 8220668 HSV OL Wiener Neustadt
11:05:00 Lerchegger Helmut 40 8088088
11:08:00 Pacher Hannes 44 8011559 SU Schaeckl Orienteering
11:11:00 Reisenberger Roland 21 8005468 Orienteering Klosterneuburg
11:14:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:17:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:20:00 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
11:23:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
11:26:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:29:00 Velát Josef OPI7302 2088182 Orientační sporty Písek
11:32:00 Petrovič Dušan SLO 8632326

H55B 4.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Němeček Jan VSP6201 682682 USK Praha
10:13:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
10:16:00 Rogl Hartwig 34 8447777 Naturfreunde Seekirchen
10:19:00 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Luttenberger Johann 37 8008083
10:28:00 Neuhold Wolfgan 41 345960
10:31:00 Kradischnig G Ľnter 42 8611028 OL Graz
10:34:00 Roubalík Radovan UOL6400 8656544 C SOB Olomouc
10:37:00 Škorpil Martin SZP5700 8670484 C TJ Slovan Zdravotník Praha
10:40:00 Würz Martin LTP6303 8644882 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Wendler Michael 39 320227
10:46:00 Janko Tamas 2 8300958 HSV Pinkafeld
10:49:00 Gratzer Hans Ge 48 230721 Orienteering Innsbruck Imst
10:52:00 Hansruedi Hans 98 8191162 Swiss - Ski O - Team
10:55:00 Scheikl Gottfri 45 8000097 OC Faelrtenfeld
10:58:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
11:01:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:04:00 Zapletal Josef 55 8140659 Naturfreude Wien
11:07:00 Zeiner Harald 42 8339988 OL Graz
11:10:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov

H65B 4.00 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Deflorian Remo 92 2053467 Italian Orienteering Federation
10:39:00 Koč Zdeněk SSP4700 8200018 C SK Stopa Praha
10:42:00 Burmann Werner 56 8170746 OLC Wienerwald
10:45:00 Hechl Anton 50 8400018 OLC Schwaz
10:48:00 Bednář Jan UOL5402 8655430 C SOB Olomouc
10:51:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 Hechl Georg 49 8060951 Naturfreunde Kitzbuehel
10:57:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Hones Josef 28 8116117 HSV Ried
11:03:00 Wald František LIV5300 7210122 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
11:06:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering

H75B 3.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Němec Vladimír SSP4201 8100015 C SK Stopa Praha
11:57:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

OPEN 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Nagy Josef TJN6701 2111786 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Mattias Johanson 91 8100490 Umea OK
10:00:00 Procházková Aneta DKP1153 8080827 Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Čech Zdeněk ROZ7300 2085008 OK Roztoky
10:00:00 Janíček Jakub OSN9443 53601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Byrtus Petr TRI7703 7209459 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 8660577 OK Kamenice
10:00:00 Hierzegger Herwig 63 2088811 WATV