Logo

Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
03.03.2019
Místo konání:
Nová Ves areál SKP
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    

D12 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:06:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 C KOS TJ Tesla Brno
14:08:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
14:10:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 C OB České Budějovice
14:12:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 KOS TJ Tesla Brno
14:14:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 Orientační Běh Opava
14:16:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:18:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C USK Praha
14:20:00 Lošťáková Ela LTP0866 0 OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:22:00 Reichlová Pavla KSU0888 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:24:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 C Orientační Běh Opava
14:26:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 C SOB Olomouc
14:28:00 Gajdová Michaela SZP0750 51730 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:30:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
14:32:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
14:34:00 Hýblová Eliška JPV0952 2120074 C Oddíl OS SK Prostějov

D14A 2.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:23:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 SC vebr-sport
14:24:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 C Orientační Běh Opava
14:25:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 C KOS TJ Tesla Brno
14:26:00 Polewka Julianna 14P0650 2021377 UKS Kometa Gliwice
14:27:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 C USK Praha
14:28:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:29:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
14:30:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 C Slavia Liberec orienteering
14:31:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
14:32:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 C OK Jihlava
14:33:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 OOB TJ Slovan Luhačovice
14:34:00 Přílepková Radka VTA0651 7210078 SC vebr-sport
14:35:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 C OB České Budějovice
14:36:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 Orientační Běh Opava
14:37:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 C KOS TJ Tesla Brno
14:38:00 Dziuba Justyna 14P0655 2016971 UKS Kometa Gliwice
14:39:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B Slavia Liberec orienteering
14:40:00 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:41:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering

D17A 3.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:07:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 C SK SKI-OB Šternberk
14:08:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 C KOS TJ Tesla Brno
14:09:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 C SOB Olomouc
14:10:00 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
14:11:00 Matušová Vendula VRB0353 2067387 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:12:00 LeĹnicka Agnieszka 2SP0250 8008007 UKS Azymut Dębów .
14:13:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 C TJ TŽ Třinec
14:14:00 mij Karolina 14P0452 2016969 UKS Kometa Gliwice
14:15:00 Brožková Kateřina TJN0455 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:16:00 Tamoseviciute Emilija 0050001 8030513 TJ KŘEMENÍ
14:17:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 C OB České Budějovice
14:18:00 HNILICA Jana 0080003 8240102 RADIOKLUB OK1KYP - ASP6401
14:19:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 C USK Praha
14:20:00 Meierová Bára BRU0251 8670483 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
14:21:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 C Orientační Běh Opava
14:22:00 Chabiera Lena 4HP0350 8444999 UNTS Warszawa
14:23:00 Marková Ema STE0252 8655379 C SK SKI-OB Šternberk
14:24:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 C KOS TJ Tesla Brno
14:25:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 C SOB Olomouc
14:26:00 Murínová Markéta KSU0383 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:27:00 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
14:28:00 Klechová Karolína VRB0499 436929 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:29:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 C TJ TŽ Třinec
14:30:00 Sobel Natalia 14P0200 2016482 UKS Kometa Gliwice
14:31:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 B OK Lokomotiva Pardubice
14:32:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 B TJ TŽ Třinec
14:33:00 Řeháková Gabriela VPM0353 7202893 B KOS Slavia Plzeň
14:34:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
14:35:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
14:36:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
14:37:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
14:38:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:39:00 Štraitová Jolana VSP0456 8656593 A USK Praha
14:40:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:41:00 Čechmánková Anna PGP0452 8660550 A SK Praga
14:42:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
14:43:00 Macholdová Tereza VPM0254 8656747 A KOS Slavia Plzeň
14:44:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D20A 3.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 Gallová Veronika STH0053 2035745 B SK Studenec
14:03:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
14:04:00 Lacigová Marie SZP0050 8670500 A TJ Slovan Zdravotník Praha
14:05:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:06:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno

D21E 4.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:39:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
14:40:00 Randáková Helena VRL7452 515185 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:41:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
14:42:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8667999 E VSK Přírodní vědy Praha

D21A 3.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:32:00 Lisewska Agnieszka 42P1750 1397548 Team360
14:33:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 E OOB SK Chrast
14:34:00 Polewka Aleksandra 14P0250 682424 UKS Kometa Gliwice
14:35:00 Mianowska Julia 4HP0150 8221001 UNTS Warszawa
14:36:00 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 C VŠTJ Ekonom Praha
14:37:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
14:38:00 Chmelíková Tereza SZP8750 232330 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:39:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 UKS Orientus Lodz
14:40:00 Pogoda Kinga 14P050 2016481 UKS Kometa Gliwice
14:41:00 Skorupa Malgorzata 2WP9550 1696 MUKS GLIWICE
14:42:00 Pacek Karolina 2TP8800 1407620 Indywidualny Mazowsze
14:43:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
14:44:00 Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 887002 Team360
14:45:00 Nyga Julia 14P0252 2021374 UKS Kometa Gliwice
14:46:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
14:47:00 Kubínová Romana SKV9452 7260021 E TJ Slovan Karlovy Vary
14:48:00 Horová Magda SZP5450 7009782 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:49:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 E TJ TŽ Třinec

D35B 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:05:00 Holasová Šarka AOP7853 51190 C Orientační Běh Opava
14:07:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:09:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
14:11:00 Marszalek Maria 14P7450 2032317 UKS Kometa Gliwice
14:13:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
14:15:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:17:00 Gajdová Kristina SZP7750 2115689 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:19:00 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk
14:21:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
14:23:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
14:25:00 Konc Katarzyna 66P7601 7204651 UKS Azymut Pabianice
14:27:00 Marečková Kateřina OSN7550 51992 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:29:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
14:31:00 Ner Monika 1VP8350 2036957 HKS Azymut Mochy
14:33:00 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál

D45B 3.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:44:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:46:00 Štraitová Jitka VSP7252 8670459 C USK Praha
14:48:00 Smolková Alena SSP6450 53567 C SK Stopa Praha
14:50:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
14:52:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:54:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
14:56:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
14:58:00 HNILICA Sonja 0080002 8050268 RADIOKLUB OK1KYP - ASP6401
15:00:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSK Přírodní vědy Praha
15:02:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast

D55B 3.30 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:03:00 Hrabánková Ilona SSP6250 232184 C SK Stopa Praha
14:05:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
14:07:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D65B 3.30 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:13:00 Haňkovská Jana SSP4050 51698 C SK Stopa Praha

H12 2.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 C KOS TJ Tesla Brno
14:17:00 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
14:19:00 Škorpil Marek SZP0901 8667965 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:21:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
14:23:00 Gajda Petr SZP0900 52283 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:25:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 C KOS TJ Tesla Brno
14:27:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
14:29:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 C Slavia Liberec orienteering
14:31:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C Orientační Běh Opava
14:33:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 USK Praha
14:35:00 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
14:37:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 C OK Jihlava
14:39:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
14:41:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
14:43:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 C OB České Budějovice

H14A 2.60 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:54:00 Mudrák Šimon LCE0601 331690 OOB TJ Slovan Luhačovice
14:55:00 Sztranek Maciej 66P7609 2043890 UKS Azymut Pabianice
14:56:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 C OK Jilemnice
14:57:00 Tomanek Lukáš KSU0502 2056285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:58:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 OOB TJ Slovan Luhačovice
14:59:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C Oddíl OS SK Prostějov
15:00:00 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga
15:01:00 Meier David VLI0606 7003010 C Slavia Liberec orienteering
15:02:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C KOS TJ Tesla Brno
15:03:00 Meier Jakub BRU0501 8670486 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
15:04:00 Lisiak Adam 38P0500 7200171 UKS Orientus Lodz
15:05:00 Čech Adam ROZ0601 2085006 C OK Roztoky
15:06:00 CupryĹ Amadeusz 1VP0500 1424636 HKS Azymut Mochy
15:07:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 C Orientační Běh Opava
15:08:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 C KOS TJ Tesla Brno
15:09:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 C TJ Růžená
15:10:00 Marszalek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice
15:11:00 Krempiňski Franek 66P7603 1260703 UKS Azymut Pabianice
15:12:00 Votoček Michal JIL0601 425563 C OK Jilemnice
15:13:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:14:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno

H17A 3.80 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:44:00 Sobiňski Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:45:00 Bulawa Filip 14P0202 2016977 UKS Kometa Gliwice
14:46:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 A USK Praha
14:47:00 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 C KOS Slavia Plzeň
14:48:00 Grobelny Alex 1VP0200 1424637 HKS Azymut Mochy
14:49:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:50:00 HNILICA Hannes 0080004 8070504 RADIOKLUB OK1KYP - ASP6401
14:51:00 Bartos Zbigniew 38P0300 8646291 UKS Orientus Lodz
14:52:00 Kosík Dan VRB0403 2067399 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:53:00 Olszewski Bartlomiej 4HP0200 1403087 UNTS Warszawa
14:54:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
14:55:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:56:00 Jurczak Szymon 88P0301 2076141 MKS Paulinum Jelenia Góra
14:57:00 Štorek David JPV0202 8663202 C Oddíl OS SK Prostějov
14:58:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:59:00 Kolodziejczyk Úukasz 14P0303 2026141 UKS Kometa Gliwice
15:00:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 C USK Praha
15:01:00 Paterek Mikolaj 1VP0300 1424633 HKS Azymut Mochy
15:02:00 Joňczy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
15:03:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 B USK Praha
15:04:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
15:05:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:06:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
15:07:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
15:08:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
15:09:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
15:10:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
15:11:00 Hasman Marek VPM0201 2042505 A KOS Slavia Plzeň
15:12:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
15:13:00 Štefan Vít STH0202 8659413 A SK Studenec
15:14:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
15:15:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
15:16:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
15:17:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
15:18:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:19:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
15:20:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H20A 4.40 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:51:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:52:00 Neumann Jindřich PVP9900 331313 C VSK Přírodní vědy Praha
14:53:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 C OK Dobříš
14:54:00 Reichl Tomáš SSP0100 995879 C SK Stopa Praha
14:55:00 Hlaváč Ondřej TBM9901 8651709 A KOS TJ Tesla Brno
14:56:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
14:57:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21E 4.80 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:19:00 FESSELHOFER Roland 0080005 8211087 RADIOKLUB OK1KYP - ASP6401
14:20:00 Pospíšil Vítek SZP6800 8659382 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:21:00 Průša Michal VSP7310 8667547 E USK Praha
14:22:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
14:23:00 Rygl Miroslav TBM7205 8660522 E KOS TJ Tesla Brno
14:24:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 E TJ TŽ Třinec
14:25:00 Čech Jan LIV7900 416195 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
14:26:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 E OK Lokomotiva Pardubice
14:27:00 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 E VSK Přírodní vědy Praha
14:28:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 E OK Lokomotiva Pardubice
14:29:00 Kettner Lukáš DCE9400 887640 E KOB Dobřichovice
14:30:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 E TJ TŽ Třinec
14:31:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 E OOB SK Chrast
14:32:00 Domín Nikolas EKP8806 2078484 E VŠTJ Ekonom Praha
14:33:00 Horyna Roman SZP7600 8662439 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:34:00 Neumann Tomáš PVP8900 1403421 E VSK Přírodní vědy Praha
14:35:00 Laciga Radek SZP8200 7003030 E TJ Slovan Zdravotník Praha
14:36:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 E OOB SK Chrast

H21A 4.20 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:52:00 Seidel Nikodem 1VP0100 1424634 HKS Azymut Mochy
14:53:00 Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 8640915 UNTS Warszawa
14:54:00 Kruk Michal 2SP9900 8636600 UKS Azymut Dębów .
14:55:00 Byrczek Jan 14P0000 1369369 UKS Kometa Gliwice
14:56:00 Skorupa Piotr 86P9300 8657175 LKS Górzanka Nawojowa Góra
14:57:00 Lenczowski Jan 0060001 1409305 Outdoor Praha
14:58:00 Moszkowicz Pawel 41P6700 886325 WKS Wawel Kraków
14:59:00 Bartczak Jaroslaw 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
15:00:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:01:00 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
15:02:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
15:03:00 Jaroszek Radoslaw 42P9400 607807 Team360
15:04:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
15:05:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
15:06:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
15:07:00 CupryĹ Gracjan 1VP0101 1424635 HKS Azymut Mochy
15:08:00 Michalak Kacper 4HP0100 8655941 UNTS Warszawa
15:09:00 Huba Karol 2SP0000 8636599 UKS Azymut Dębów .
15:10:00 Kucharczyk Jakub 14P0101 2021378 UKS Kometa Gliwice
15:11:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 B OK Lokomotiva Pardubice
15:12:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 A TJ TŽ Třinec
15:13:00 Starý Ondra VRL9802 2025354 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:14:00 Tojnar Jan LIV6701 8912 A Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
15:15:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec

H35B 4.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:45:00 Michalak Tomasz 4HP6900 8180169 UNTS Warszawa
14:47:00 Walicki Rafal 1VP7800 8270678 HKS Azymut Mochy
14:49:00 KoĹcielny Wojciech 0010001 2133392 SK SKIVELO
14:51:00 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
14:53:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 C KOS TJ Tesla Brno
14:55:00 Zaworonek Rafal 41P7400 1403091 WKS Wawel Kraków
14:57:00 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
14:59:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
15:01:00 Marszalek Waldemar 14P7301 2032328 UKS Kometa Gliwice
15:03:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
15:05:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
15:07:00 Bergier Tomasz 41P7200 9102728 WKS Wawel Kraków
15:09:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
15:11:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
15:13:00 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
15:15:00 Krempiňski Piotr 66P7600 7202779 UKS Azymut Pabianice
15:17:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
15:19:00 mij Jacek 3LP7500 0 The Vipers

H45B 3.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:47:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
14:49:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 OOB TJ Slovan Luhačovice
14:53:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
14:55:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
14:57:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
14:59:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
15:01:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
15:03:00 Urbaník Robert VLI7002 8292 C Slavia Liberec orienteering
15:05:00 Šimek Roman UOL6503 9005227 C SOB Olomouc
15:07:00 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
15:09:00 Hnilica Thomas 0080001 8050268 RADIOKLUB OK1KYP - ASP6401
15:11:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
15:13:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
15:15:00 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
15:17:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
15:19:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 USK Praha
15:21:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice

H55B 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:52:00 Skorupa Stanislaw 2WP6400 428772 MUKS GLIWICE
14:54:00 Würz Martin LTP6303 8644882 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:56:00 Niessner Piotr 41P6300 2057145 WKS Wawel Kraków
14:58:00 Polewski Dariusz 2AP6100 1603313 Jedynka Zdzieszowice
15:00:00 Albert František OOL5804 52531 SK Haná orienteering
15:02:00 Wierciňski Piotr 2UP5600 1394894 MKS Metalowiec Łódź
15:04:00 Škorpil Martin SZP5700 8670484 C TJ Slovan Zdravotník Praha
15:06:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
15:08:00 Reichl Michal SSP6400 51701 C SK Stopa Praha
15:10:00 Kozlowski Jacek 0030001 2021371 Liberec
15:12:00 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H65B 3.50 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:18:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
14:20:00 Wald František LIV5300 7210122 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
14:22:00 Hora Vladimír SZP5100 7200325 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:24:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
14:26:00 Laciga Zdeněk SZP5200 8667549 C TJ Slovan Zdravotník Praha
14:28:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 SK Haná orienteering

H75B 3.10 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:04:00 Němec Vladimír SSP4201 502087 C SK Stopa Praha

P 3.70 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:21:00 Haltof Petr TRI7400 8660 TJ TŽ Třinec
14:23:00 Janošík Radek VCB7402 416301 OB České Budějovice
14:25:00 Čech Zdeněk ROZ7300 2085008 C OK Roztoky
14:27:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov