Event startlists: RBK cup open 2018

Club startlists

Date:
2018/11/17
Place:
Ivančice, Stříbský mlýn - Rekreační středisko dandre.cz
Organiser:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Used map:
Réna
Director:
Ptáček Ladislav
Referee:
Ptáček Pavel - R2
Course setter:
Ptáček Pavel - R2
Clubs:
NNN     ADA     BBM     LBM     PBM     PHK     PZR     RBK     SBK     TBM     TTR     UBM     VBM     VLI     ZBM     Other clubs
(9)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
2109706 Hlávka Adam NNN0004 D 11:21:00
2049576 Prokešová Anna NNN0012 D 11:27:00
2109705 Hlávka Vojtěch NNN0010 D 11:37:00
2049579 Šmídová Linda NNN0009 D 11:41:00
2109703 Dvořák Martin NNN0007 D 12:01:00
500568 Dvořák Tomáš NNN0011 D 12:07:00
2049578 Šmíd Jiří NNN0008 C 12:10:00
2109701 Balážová Sabina NNN0005 D 12:23:00
2109702 Lipovský Robin NNN0006 D 12:27:00
(1)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B C 11:38:00
(13)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C A 11:15:00
219273 Krejčiříková Kamila BBM1550 C D 11:17:00
980376 Ptáček Patrik BBM9800 C B 11:25:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C B 11:25:00
2124757 Petrášová Irena BBM6851 B 11:25:00
2124753 Konečná Hana BBM6350 B 11:25:00
7207019 Opálková Martina BBM0050 A B 11:25:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C B 11:25:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C B 11:25:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C C 11:42:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C C 11:48:00
2112728 Petrášová Kateřina BBM0550 C C 11:52:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B C 11:58:00
(6)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C B 11:25:00
219280 Janská Iva LBM5795 C B 11:25:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C B 11:25:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C B 11:25:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C B 11:25:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C C 11:36:00
(10)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
0 Ramachová Magda PBM8155 B 11:25:00
7209368 Robotka Jan PBM7800 B 11:25:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C B 11:25:00
49465 Sladká Zora PBM6059 B 11:25:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C B 11:25:00
52051 Ramachová Michaela PBM1151 C D 11:47:00
52027 Robotková Tereza PBM1150 C D 11:51:00
52034 Sladký Marek PBM8604 C 11:54:00
0 Růžek Lukáš PBM8500 D 11:57:00
52021 Sladký Ivan PBM5513 C 12:04:00
(2)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C B 11:25:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C B 11:25:00
(2)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C B 11:25:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C B 11:25:00
(30)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
2127597 Procházka Jan RBK7901 C A 11:15:00
52059 Ráb Martin RBK8307 C A 11:15:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C A 11:15:00
980373 Jalový Milan RBK8347 C A 11:15:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C A 11:15:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C B 11:25:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C B 11:25:00
2118476 Kubíková Soňa RBK8351 C B 11:25:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C B 11:25:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C B 11:25:00
49856 Toušová Zuzana RBK8556 C B 11:25:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C B 11:25:00
52078 Henek Milan RBK5307 C B 11:25:00
53205 Jágrová Zuzana RBK1051 C D 11:29:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B C 11:30:00
2118497 Kubíková Kristýna RBK0851 C D 11:33:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B C 11:34:00
980337 Jalová Kristýna RBK1150 C D 11:39:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 B C 11:40:00
52015 Jalový Kryštof RBK1401 D 11:43:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C D 11:49:00
0 Mackanič Šimon RBK0920 D 11:53:00
2127596 Procházková Magda RBK1270 D 11:59:00
2020714 Berka Otakar RBK0002 B D 12:05:00
0 Rábová Eliška RBK1112 D 12:09:00
0 Milata Matěj RBK1402 D 12:13:00
0 Rábová Markéta RBK1111 D 12:17:00
49682 Jágrová Aneta RBK0951 C D 12:21:00
0 Milata Jakub RBK1201 D 12:25:00
0 Mackanič Sára RBK1070 D 12:29:00
(2)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 B 11:25:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C C 11:50:00
(18)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
501884 Rygl Jaroslav TBM7044 C A 11:15:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C A 11:15:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C A 11:15:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D 11:19:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C D 11:23:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C B 11:25:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C B 11:25:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C B 11:25:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C B 11:25:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 R B 11:25:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C B 11:25:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B B 11:25:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C D 11:31:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 B C 11:56:00
438040 Hanousek Radim TBM7105 C 12:08:00
2081392 Hanousková Boučková Danie TBM7282 C 12:12:00
53234 Hájek Vojtěch TBM1201 C D 12:15:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C D 12:19:00
(1)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C B 11:25:00
(5)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
361911 Janíková Marie UBM7852 C B 11:25:00
361966 Janíková Anna UBM0855 C C 12:02:00
361980 Janíková Klára UBM1053 C D 12:03:00
53796 Hrouda Šimon UBM0504 C C 12:06:00
361937 Janík Jan UBM1301 C D 12:11:00
(4)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
53735 Hrouda Petr VBM6900 C A 11:15:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C A 11:15:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C A 11:15:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C B 11:25:00
(1)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 A A 11:15:00
(1)
SI
Name
Reg. number
Licence
Class
Start time
9201326 Bednaříková Emma ZBM0359 A A 11:15:00
Other clubs
SI
Name
Reg. number
Club
Class
Start time
0 Milan Blumaier 6YC0405 Neregistrovaní C 11:44
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB B 11:25
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB B 11:25
0 Hess Ludvík 9WX Ostrava International School D 11:15
2117702 Kadlecová Jolana 9WC1000 SVČ Rosice D 12:31