Logo

Startovka závodu: Zimní kotár

Klubová startovka

Datum:
17.11.2018
Místo konání:
Šubířov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Slámova louže, 1 : 5000, ekv. 2,5m
Ředitel závodu:
Grepl Ladislav - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Kluby:
NNN     ABM     AOP     ASU     BBM     GIG     HOB     JPV     KON     OOL     OTK     PLU     PVP     ROV     SCP     SSU     STE     STH     TBM     TZL     UOL     VBM     ZAM     ZBM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vackovi NNN0667 0 P
11:00:00 Grulich Adam NNN0666 2083412 HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B H14
11:34:00 Holas Štěpán AOP0900 2111725 C H10
11:35:00 Holasová Barbora AOP0651 51195 B D14
11:55:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B D18
11:09:00 Pavlík Radek ASU6849 920658 C H35
11:09:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C H14
11:25:00 Ježek Tomáš ASU8419 7203337 C H19
11:32:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C D35
11:51:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H50
11:26:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kratochvíl David HOB1101 53348 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H35
11:02:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C D35
11:02:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C D10
11:06:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C H35
11:07:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14
11:12:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C H35
11:12:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35
11:15:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D14
11:16:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C D35
11:18:00 Martinek Pavel JPV7700 52740 C H35
11:21:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C H14
11:22:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H10
11:23:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14
11:24:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C H35
11:31:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H19
11:32:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C D19
11:36:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H35
11:38:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D19
11:43:00 Štorek David JPV0202 2075675 B H19
11:44:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C D19
11:46:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C D35
11:49:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B H18
11:50:00 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C D35
11:53:00 Cetkovská Tereza JPV8750 2109697 C D19
11:54:00 Kopecký Ivo JPV7505 1420762 C H35
12:00:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Podzimek Petr KON7629 0 P
11:00:00 Jílková Hana KON8080 2069071 C P
11:00:00 Konečný Šimon KONXXXZ 361996 HDR
11:00:00 Zapletal David KONXXYX 8898 HDR
11:00:00 Beneš Jan KON0909 361976 C HDR
11:00:00 Zapletalová Anna KON 2126255 D10
11:03:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C D14
11:04:00 Fialová Anna KONXXYY 52718 D10
11:17:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B D18
11:19:00 Hájková Michaela KON0787 52720 C D14
11:20:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H10
11:24:00 Čeřovský Filip KON1010 2020738 C H10
11:30:00 Podzimek Theodor KON0808 2020743 C H10
11:31:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H50
11:31:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C D14
11:34:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020742 C D35
11:45:00 Škrabal Milan KON7521 2125331 C H35
11:47:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 B D14
11:49:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 A H19
11:54:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D35
11:56:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Slavíčková Katka OOL6955 421853 C D35
11:10:00 Slavíček Stanislav OOL6708 2023805 C H50
11:15:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H35
11:25:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C H50
11:43:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C HDR
11:01:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C H50
11:01:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H19
11:08:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A D18
11:13:00 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C H19
11:13:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B H14
11:14:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B D18
11:14:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D10
11:27:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C D14
11:41:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D19
11:46:00 Otruba František PLU0501 2051506 B H18
11:52:00 Karásek František PLU0301 2124774 B H18
11:58:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Možný Šimon PVP0800 2115730 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 Mizera Ladislav ROV5301 2056277 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H50
11:22:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Doseděl Emil STE6100 2049563 C H50
11:23:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B D18
11:25:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C H14
11:28:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H19
11:34:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C H19
11:40:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C H19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C D35
11:37:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C D10
11:10:00 Fišerová Markéta TZL0851 8940 C D10
11:17:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 B H14
11:20:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B D18
11:26:00 Fišer Petr TZL1004 53899 C H10
11:38:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D35
11:55:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B D18
11:03:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C H35
11:04:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D35
11:10:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C D35
11:11:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B D14
11:12:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C D10
11:13:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H50
11:14:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C D35
11:16:00 Hálek Jan UOL7000 436448 C H19
11:22:00 Kopecký David UOL7800 2044889 C H19
11:24:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D35
11:29:00 Čecháček Adam UOL0402 2088729 C H14
11:30:00 Čecháčková Šárka UOL7350 2092436 C D35
11:34:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C H50
11:36:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C D35
11:37:00 Smékal David UOL7503 886282 C H19
11:37:00 Šesták Jakub UOL0601 2133901 C H14
11:43:00 Kopecká Nela UOL0650 301263 B D14
11:46:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C H19
11:47:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 B D19
11:48:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H35
11:48:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C D35
11:51:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D14
11:52:00 Dostál František UOL0201 2088178 B H19
11:52:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:35:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H19
11:50:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D19
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:20 Zenčáková Marie 47C6850 0 ASPV OA Šumperk D35
11:00 Zifčáková Miroslava 4HC8751 2112742 PSÍ TÝM P
11:00 Zifčák Robin 4HC7900 2113084 PSÍ TÝM P
11:00 Střída Antonín 6YC0900 0 Neregistrovaní HDR
11:10 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko H19
11:00 Krampla Michal 2FX0300 0 TTC Olomouc P
11:00 Krampla Tomáš 2FX6600 0 TTC Olomouc P