Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Kozodry
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Brodec 2019, 1:15 000 ; Pobočník 2019, 1:10 000
Ředitel závodu:
Koblic Jan
Hlavní rozhodčí:
Netopil Libor - R3
Stavitel tratí:
Veverka Tomáš - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     H70C     H75C     HDR     P     T    

D10N 4.55 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 1 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 2 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:26:00 3 Šumberová Gabriela PHK1058 2148072 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 4 Šlesingerová Nela KUO0951 2127551 C KOB Ústí nad Orlicí
10:34:00 5 Vítková Eliška PHK1056 9431 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 6 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 7 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 8 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 9 Ondrušová Leona PHK0954 2148056 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 10 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 11 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 12 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 13 Černá Stella PHK0958 2148116 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 14 Kuříková Markéta STH1052 2116485 C SK Studenec
11:14:00 15 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 16 Vakant 0 Vakant
11:22:00 17 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 18 Vakant 0 Vakant
11:30:00 19 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 20 Linderová Ema PHK1059 9463 C OK 99 Hradec Králové

D10C 2.28 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 21 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
10:08:00 22 Grusserová Diana PHK0999 2129249 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 23 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 24 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OB Vamberk
10:20:00 25 Bláhová Klára 0070003 2126356 CVČ Horní Jelení
10:24:00 26 Špačková Kristýna KOR0951 2087655 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:28:00 27 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 28 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 29 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 30 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 31 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
10:48:00 32 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 33 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 34 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 35 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 36 Vondrušková Jitka SHK0956 2111609 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 37 Froschová Magdaléna LPU1052 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 38 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 39 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 40 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 41 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 42 Renská Adéla SNA0951 2148124 C TJ START Náchod
11:32:00 43 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 44 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 45 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
11:44:00 46 Vakant 0 Vakant

D12C 2.86 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 47 Hamáčková Šárka STH0852 2144170 C SK Studenec
10:05:00 48 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 49 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:13:00 50 Zitková Andrea LPU0751 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 51 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
10:21:00 52 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 53 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:29:00 54 Šumpíková Barbora SHK0759 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 55 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 56 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 B OK 99 Hradec Králové
10:41:00 57 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 59 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 60 Málková Michaela PHK0853 8004344 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 61 Hamáková Adéla 0070005 2148138 CVČ Horní Jelení
11:01:00 62 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
11:05:00 63 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 64 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 C OK Jilemnice
11:13:00 65 Matoušková Markéta PHK0855 2129204 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 66 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
11:21:00 67 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 68 Novotná Vendula PHK0777 8033203 B OK 99 Hradec Králové
11:29:00 69 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 70 Votočková Amélie JIL0750 2133886 C OK Jilemnice
11:37:00 71 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 B OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 72 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 73 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:49:00 74 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
11:53:00 75 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
11:57:00 76 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
12:01:00 77 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 78 Ježková Barbora PHK0755 2125378 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 79 Vakant 0 Vakant
12:13:00 80 Vakant 0 Vakant
12:17:00 81 Vakant 0 Vakant
12:21:00 82 Vakant 0 Vakant
12:25:00 83 Vakant 0 Vakant
12:29:00 84 Vakant 0 Vakant

D12D 2.86 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 85 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 86 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 87 Potůčková Emílie LTU0752 2057582 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 88 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
10:18:00 89 Stará Magdalena LPU0755 2122245 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 90 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
10:26:00 91 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 92 Musilová Johana KUO0899 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:34:00 93 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 94 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 95 Ruszová Svatava KUN0751 9022 C TJ Sokol Kunvald
10:46:00 96 Imrišková Natálie LTU0751 2057584 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 97 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 98 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:58:00 99 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 100 Kaplanová Viktorie 0070002 2148137 CVČ Horní Jelení
11:06:00 101 Vakant 0 Vakant
11:10:00 102 Vyziblová Viktorie SJC08XX 4293 Sportcentrum Jičín

D14C 3.80 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 103 Štěrbová Agáta SHK0656 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 104 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 105 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C OB TJ Sokol Žamberk
10:11:00 106 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 107 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 108 Skořepová Lucie LPU0657 301633 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 109 Výchová Veronika KOR0550 2095955 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:23:00 110 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 111 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 112 Kopecká Martina PHK0555 9423 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 113 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:35:00 114 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 115 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
10:41:00 116 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
10:44:00 117 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 118 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 119 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 C K.O.B. Choceň
10:53:00 120 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:56:00 121 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 122 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OB Vamberk
11:02:00 123 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 124 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 125 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
11:11:00 126 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 127 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:17:00 128 Sádovská Anežka LPU0562 2075605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 129 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OB Vamberk
11:23:00 130 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 131 Šafrová Lenka CHC0654 232920 C K.O.B. Choceň
11:29:00 132 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 133 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
11:35:00 134 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 135 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B OK 99 Hradec Králové
11:41:00 136 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 137 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:47:00 138 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 139 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
11:53:00 140 Hammová Linda XXX 0 XXX
11:56:00 141 Vakant 0 Vakant
11:59:00 142 Vakant 0 Vakant
12:02:00 143 Vakant 0 Vakant
12:05:00 144 Vakant 0 Vakant

D14D 3.41 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 145 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 146 Kynclová Andrea LTU0651 2108867 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 147 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 148 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
10:19:00 149 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 150 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
10:27:00 151 Vakant 0 Vakant
10:31:00 152 Vakant 0 Vakant

D16C 4.91 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 153 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 154 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 155 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 156 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 157 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 B Sportcentrum Jičín
11:06:00 158 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B OK Jilemnice
11:09:00 159 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
11:12:00 160 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 161 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 162 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 163 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 164 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 165 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A TJ Jiskra Hořice
11:30:00 166 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 167 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:36:00 168 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
11:39:00 169 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
11:42:00 170 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
11:45:00 171 Maršounová Jana SHK0454 2121752 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 172 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:51:00 173 Vakant 0 Vakant
11:54:00 174 Vakant 0 Vakant

D18C 6.23 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 175 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 176 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 177 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 178 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
11:52:00 179 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 180 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 181 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B OK Jilemnice
12:01:00 182 Vakant 0 Vakant

D20C 8.49 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 934 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 935 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
11:40:00 936 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 937 Nováková Markéta KUO0099 2075693 B KOB Ústí nad Orlicí
11:48:00 938 Vakant 0 Vakant
11:52:00 939 Vakant 0 Vakant

D21C 8.49 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 183 Hepnerová Martina SHK8152 8656708 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 184 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 185 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 186 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 187 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:24:00 188 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C K.O.B. Choceň
10:28:00 189 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 190 Šímová Jana PHK8569 553442 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 191 Chládková Simona LPU9658 434574 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 192 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
10:44:00 193 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 194 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 195 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C Sportcentrum Jičín
10:56:00 196 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 197 Novotná Jana PHK8756 8631584 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 198 Žáková Barbora LPU8751 9205 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 199 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 200 Vakant 0 Vakant
11:16:00 201 Vakant 0 Vakant
11:20:00 202 Vakant 0 Vakant
11:24:00 203 Vakant 0 Vakant
11:28:00 204 Vakant 0 Vakant

D21D 4.90 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 205 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:46:00 206 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 207 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:52:00 208 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
10:55:00 209 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 210 Horká Marie ALB9050 8279 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:01:00 211 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 212 Marková Michaela KUO8551 2103752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:07:00 213 Vakant 0 Vakant
11:10:00 214 Vakant 0 Vakant

D35C 6.81 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 215 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 216 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 217 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 218 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 219 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 220 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
11:31:00 221 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 222 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
11:39:00 223 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 224 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:47:00 225 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 226 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 227 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:59:00 228 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 229 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:07:00 230 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
12:11:00 231 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
12:15:00 232 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
12:19:00 233 Vakant 0 Vakant
12:23:00 234 Vakant 0 Vakant

D35D 3.95 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 235 Šolcová Hana LPU7954 9329 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 236 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
10:10:00 237 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 238 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:18:00 239 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 240 Mojžíšová Jana PHK8254 9366 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 241 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 242 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 243 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 244 Musilová Jana KUO7551 1602617 KOB Ústí nad Orlicí
10:42:00 245 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 246 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 247 Moskvová Jitka ZLH7551 361979 C OOB TJ Zlaté Hory
10:54:00 248 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 249 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
11:02:00 250 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 251 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 252 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 253 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 254 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 255 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 256 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 257 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 258 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 259 Holmanová Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 260 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 261 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:50:00 262 Vakant 0 Vakant
11:54:00 263 Vakant 0 Vakant
11:58:00 264 Vakant 0 Vakant

D40C 6.81 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 265 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 266 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
10:11:00 267 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 268 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
10:19:00 269 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
10:23:00 270 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 271 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 272 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 273 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:39:00 274 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 275 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 276 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
10:51:00 277 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
10:55:00 278 Vakant 0 Vakant
10:59:00 279 Vakant 0 Vakant
11:03:00 280 Hájková Ludmila CET7554 0 C TJ Loko Česká Třebová

D45C 4.76 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 281 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 282 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:41:00 283 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 284 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:49:00 285 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 286 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 287 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 288 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:05:00 289 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 290 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 291 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
11:17:00 292 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 293 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 294 Longinová Lenka TAP7151 981829 C KOB Tretra Praha
11:29:00 295 Vakant 0 Vakant
11:33:00 296 Vakant 0 Vakant

D45D 3.19 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 297 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 298 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 299 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 300 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:31:00 301 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 302 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 303 Dostálová Kateřina VRL7254 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 304 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 305 Maňáková Silvie PHK7151 224890 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 306 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 307 Machová Iveta NPA6851 2122275 C SK LOB Nová Paka
10:52:00 308 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 309 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:58:00 310 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:01:00 311 Boháčová Alena KUN7450 9021 C TJ Sokol Kunvald
11:04:00 312 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
11:07:00 313 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 314 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 315 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 316 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
11:19:00 317 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 318 Žáková Marcela LPU7053 425554 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 319 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 320 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 321 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 322 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 323 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
11:40:00 324 Prázová Kamila SRK7151 425566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 325 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 326 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 327 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 328 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:55:00 329 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
11:58:00 330 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:01:00 331 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 332 Christophová Dagmar SRK6852 515063 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:07:00 333 Justuvá Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 334 Vakant 0 Vakant
12:13:00 335 Vakant 0 Vakant
12:16:00 336 Vakant 0 Vakant

D50C 4.76 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 337 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 338 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:09:00 339 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:13:00 340 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:17:00 341 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 342 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 343 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 344 Vakant 0 Vakant

D55C 3.94 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 345 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
11:35:00 346 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:38:00 347 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB TJ Sokol Žamberk
11:41:00 348 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
11:44:00 349 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 350 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 351 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 352 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:56:00 353 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 354 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
12:02:00 355 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
12:05:00 356 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 357 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
12:11:00 358 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 359 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
12:17:00 360 Vakant 0 Vakant
12:20:00 361 Vakant 0 Vakant
12:23:00 362 Vakant 0 Vakant

D55D 3.01 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 363 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 364 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
10:30:00 365 Lulayová Věra LPU5651 9224 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 366 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 367 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 368 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:42:00 369 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 370 Vakant 0 Vakant
10:48:00 371 Vakant 0 Vakant
10:51:00 372 Vakant 0 Vakant

D60C 3.94 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 373 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
11:05:00 374 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 375 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 376 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 377 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 378 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 379 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
11:23:00 380 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 381 Vakant 0 Vakant
11:29:00 382 Vakant 0 Vakant

D65C 3.19 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 383 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:10:00 384 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 385 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:16:00 386 Vakant 0 Vakant

D70C 3.19 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 387 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 388 Vakant 0 Vakant

H10N 4.55 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 389 Dohnálek Vojtěch SRK0903 2091530 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 390 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:27:00 391 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 392 Semerád Vít LPU0906 2103277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 393 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 394 Kopecký Matěj PHK1001 2088716 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 395 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 396 Suk Marek LTU0900 2108864 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 397 Domin Ondřej LPU1103 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 398 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
10:59:00 399 Seidl Josef LTU1100 2108879 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:03:00 400 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 401 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C TJ START Náchod
11:11:00 402 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 403 Brož Jindřich LTU0903 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 404 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 405 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
11:27:00 406 Vakant 0 Vakant
11:31:00 407 Vakant 0 Vakant
11:35:00 408 Vakant 0 Vakant

H10C 2.59 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 409 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice
10:08:00 410 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:12:00 411 Sedláček Benedikt KOR0902 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:16:00 412 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
10:20:00 413 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 414 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 415 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:32:00 416 Renský Matěj SNA0903 2148119 C TJ START Náchod
10:36:00 417 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 418 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:44:00 419 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 420 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 421 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 422 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
11:00:00 423 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 424 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 425 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 426 Maloch David LPU0905 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 427 Hladký Radovan KOR0900 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:20:00 428 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 429 Šimek Vojtěch CHC1002 2134304 C K.O.B. Choceň
11:28:00 430 Lučan Matěj LPU0903 2148080 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 431 Vakant 0 Vakant
11:36:00 432 Vakant 0 Vakant

H12C 3.36 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 433 Horák Vít JIL0801 2144187 C OK Jilemnice
10:05:00 434 Kujal Josef PHK0703 211620 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 435 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 436 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 C SOS Mamuti z Lipovky
10:17:00 437 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:21:00 438 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 439 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:29:00 440 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 441 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 442 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
10:41:00 443 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
10:45:00 444 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 445 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 C KOB Ústí nad Orlicí
10:53:00 446 Kurka Antonín SHK0700 2144092 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 447 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 448 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
11:05:00 449 Winter Ondřej PHK0707 2134363 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 450 Frosch Vítek LPU0801 8656503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 451 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:17:00 452 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
11:21:00 453 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 454 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 455 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 456 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:37:00 457 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
11:41:00 458 Hladký Matěj KOR0700 7003026 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 459 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 460 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
11:53:00 461 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:57:00 462 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
12:01:00 463 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
12:05:00 464 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 465 Buďárek Šimon STH0703 9044 B SK Studenec
12:13:00 466 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
12:17:00 467 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B OK 99 Hradec Králové
12:21:00 468 Chrtka Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové

H12D 2.86 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 469 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 470 Ott Martin STH0807 2144186 C SK Studenec
11:22:00 471 Vích Ondřej CHC0801 232912 C K.O.B. Choceň
11:26:00 472 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:30:00 473 Šlambora Kryštof SHK0806 2129228 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 474 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:38:00 475 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 476 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
11:46:00 477 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 478 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
11:54:00 479 Vakant 0 Vakant
11:58:00 480 Vakant 0 Vakant

H14C 5.62 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 481 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 482 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:07:00 483 Flos Tomáš LPU0633 2103270 B OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 484 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:13:00 485 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 486 Munzar Jakub LPU0606 7210209 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 487 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:22:00 488 Stavrinou David SRK0506 2027238 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 489 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
10:28:00 490 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 491 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:34:00 492 Hájek Dominik CET0601 8660514 B TJ Loko Česká Třebová
10:37:00 493 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 494 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 495 Lazák Jan LTU0500 8662729 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 496 Bělohlávek Michal PHK0604 2127606 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 497 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:52:00 498 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
10:55:00 499 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 500 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 501 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
11:04:00 502 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 B Sportcentrum Jičín
11:07:00 503 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
11:10:00 504 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 505 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 506 Fajfr Marek ZAM0602 53569 B OB TJ Sokol Žamberk
11:19:00 507 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 508 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 509 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:28:00 510 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
11:31:00 511 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
11:34:00 512 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 513 Doucha Martin SNA0501 9636 C TJ START Náchod
11:40:00 514 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
11:43:00 515 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:00 516 Votoček Michal JIL0601 2127658 C OK Jilemnice
11:49:00 517 Vakant 0 Vakant
11:52:00 518 Vakant 0 Vakant
11:55:00 519 Vakant 0 Vakant
11:58:00 520 Vakant 0 Vakant

H14D 3.41 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 521 Nimshaus Viktor CHC0502 2025344 C K.O.B. Choceň
10:39:00 522 Janata Vojtěch BRU0602 2032379 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:43:00 523 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 524 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
10:51:00 525 Malošek Adam ZAM0506 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
10:55:00 526 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 527 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 528 Zemánek Adam SRK0502 425553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 529 Dolejší Matouš SJC06XX 4322 Sportcentrum Jičín
11:11:00 530 Vakant 0 Vakant

H16C 7.22 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 531 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 532 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 533 Viktorin Martin CHC0403 232919 C K.O.B. Choceň
10:12:00 534 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 535 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C SOS Mamuti z Lipovky
10:18:00 536 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 537 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 538 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
10:27:00 539 Salaba Dan JIL0404 426308 C OK Jilemnice
10:30:00 540 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:33:00 541 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 542 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 543 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 544 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
10:45:00 545 Kaška Jan ZAM0301 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
10:48:00 546 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 547 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:54:00 548 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 549 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 550 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 551 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
11:06:00 552 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
11:09:00 553 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
11:12:00 554 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
11:15:00 555 Malý Evžen JIL0301 53224 C OK Jilemnice
11:18:00 556 Vakant 0 Vakant
11:21:00 557 Vakant 0 Vakant
11:24:00 558 Vakant 0 Vakant

H18C 9.02 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 559 Theodor Adam LPU0104 2075647 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 560 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 561 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
11:03:00 562 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:06:00 563 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
11:09:00 564 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 B OK Jilemnice
11:12:00 565 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
11:15:00 566 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 567 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 568 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
11:24:00 569 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
11:27:00 570 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 571 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 572 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 573 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 574 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:42:00 575 Ježek Jakub JIL0104 8670807 B OK Jilemnice
11:45:00 576 Vakant 0 Vakant

H20C 12.98 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 940 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
10:06:00 941 Vakant 0 Vakant
10:09:00 942 Ježek Vít JIL9903 7210404 A OK Jilemnice

H21C 12.98 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 577 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 578 Paukert Lukáš KUO9801 8667548 C KOB Ústí nad Orlicí
10:18:00 579 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 580 Tichý Radomír SHK0000 7300181 B OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 581 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
10:27:00 582 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C OOB TJ Zlaté Hory
10:30:00 583 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 584 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
10:36:00 585 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:39:00 586 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 587 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 588 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 589 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
10:51:00 590 Dostál Jakub VRL0104 8670450 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 591 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
10:57:00 592 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 593 Pešan Jan LTU7400 2102556 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:03:00 594 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 595 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 596 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 597 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
11:15:00 598 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 599 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 600 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 601 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:27:00 602 Vítek Petr PHK7601 2144189 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 603 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 604 Vakant 0 Vakant
11:36:00 605 Vakant 0 Vakant
11:39:00 606 Vakant 0 Vakant
11:42:00 607 Vakant 0 Vakant
11:45:00 608 Vakant 0 Vakant

H21D 7.89 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 609 Roll Martin ALB8401 7207 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:28:00 610 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 611 Dvořáček Radek 0130001 682344 Doudleby nad Orlicí
11:36:00 612 Maňák Matěj PHK9302 232647 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 613 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 614 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 615 Vandělík Michal ALB8501 7219 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:52:00 616 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:56:00 617 Tomalík Onřej SHK8904 1404034 C OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 618 Vakant 0 Vakant

H35C 10.65 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 619 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:53:00 620 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 621 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:59:00 622 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 623 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 624 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 625 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 626 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 627 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 628 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 629 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 630 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 631 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 632 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 633 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 634 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 635 Šeps Jiří SRK7504 2027209 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:41:00 636 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
11:44:00 637 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:47:00 638 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 639 Macek Martin SNA7106 9390 C TJ START Náchod
11:53:00 640 Bednařík Marek XXX 2104586 XXX
11:56:00 641 Šutera Josef CET 8663125 TJ Loko Česká Třebová
11:59:00 642 Vakant 0 Vakant

H35D 6.23 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 643 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
10:04:00 644 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 645 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:10:00 646 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 647 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:16:00 648 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 649 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 650 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:25:00 651 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
10:28:00 652 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 653 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 654 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
10:37:00 655 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 656 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 657 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 658 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 659 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:52:00 660 Kopecký Martin 0100001 2058528 Sovy Bělečko
10:55:00 661 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 662 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 663 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
11:04:00 664 Kušička Josef 0110001 1425339 T.J. Sokol Horní Jelení
11:07:00 665 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 666 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:13:00 667 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 668 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
11:19:00 669 Hostinský Petr LPU7909 2102529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 670 Vakant 0 Vakant
11:25:00 671 Vakant 0 Vakant
11:28:00 672 Vakant 0 Vakant
11:31:00 673 Vakant 0 Vakant
11:34:00 674 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:37:00 675 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H40C 10.65 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 676 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
10:05:00 677 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 678 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:11:00 679 Falta Radim KUO7802 2144085 C KOB Ústí nad Orlicí
10:14:00 680 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:17:00 681 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 682 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 683 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 684 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
10:29:00 685 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 686 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 687 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:38:00 688 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
10:41:00 689 Vakant 0 Vakant
10:44:00 690 Vakant 0 Vakant
10:47:00 691 Vakant 0 Vakant

H45C 8.56 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 692 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 693 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:51:00 694 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 695 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:59:00 696 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 697 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 698 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
11:11:00 699 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:15:00 700 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 701 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 702 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 703 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
11:31:00 704 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 705 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 706 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:43:00 707 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
11:47:00 708 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:51:00 709 Czagan Jan LPU7106 2129185 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 710 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
11:59:00 711 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 712 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 713 Vakant 0 Vakant
12:11:00 714 Vakant 0 Vakant
12:15:00 715 Vakant 0 Vakant

H45D 5.75 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 716 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 717 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 718 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 719 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 720 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
10:17:00 721 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 722 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 723 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 724 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 725 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 726 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:35:00 727 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 728 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:41:00 729 Rusz Roman KUN7201 425598 C TJ Sokol Kunvald
10:44:00 730 Maršoun Petr 0050001 211648 44u
10:47:00 731 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 732 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
10:53:00 733 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 734 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 735 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:02:00 736 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:05:00 737 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
11:08:00 738 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 739 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 740 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 741 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
11:20:00 742 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 743 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
11:26:00 744 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 745 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 746 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 747 Handl Jindřich SRK6702 9530 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 748 Bílek Tomáš SJC7307 2114991 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 749 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 750 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:47:00 751 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 752 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:53:00 753 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:56:00 754 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:59:00 755 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
12:02:00 756 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 757 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 758 Vakant 0 Vakant
12:11:00 759 Vakant 0 Vakant

H50C 8.56 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 760 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:07:00 761 Půlpán Roman CHC6501 2025343 C K.O.B. Choceň
10:11:00 762 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 763 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 764 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
10:23:00 765 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
10:27:00 766 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 767 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 768 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 769 Vakant 0 Vakant

H55C 7.23 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 770 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:46:00 771 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
10:50:00 772 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 773 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:58:00 774 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 775 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 776 Starý Pavel VRL6301 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 777 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 778 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:18:00 779 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 780 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 781 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 782 Smutný Michal 0120001 9672 Doudleby n. O.
11:34:00 783 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 784 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 785 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 786 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:50:00 787 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 788 Vakant 0 Vakant
11:58:00 789 Vakant 0 Vakant

H55D 4.90 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 790 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 791 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 792 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 793 Filip Aleš SHK5501 9192 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 794 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 795 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 796 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 797 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 798 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:28:00 799 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 800 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 801 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 802 Vakant 0 Vakant
10:40:00 803 Vakant 0 Vakant

H60C 7.23 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 804 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 805 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:10:00 806 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 807 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:18:00 808 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:22:00 809 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:26:00 810 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 811 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
10:34:00 812 Vakant 0 Vakant
10:38:00 813 Vakant 0 Vakant

H65C 4.91 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 814 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:06:00 815 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
10:09:00 816 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 817 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 818 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 819 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 820 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 821 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 822 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:30:00 823 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 824 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
10:36:00 825 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 826 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:42:00 827 Vakant 0 Vakant
10:45:00 828 Vakant 0 Vakant
10:48:00 829 Vakant 0 Vakant

H65D 3.01 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 830 Sůva Petr LPU5409 9204 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 831 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 832 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 833 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:15:00 834 Vakant 0 Vakant
10:18:00 835 Vakant 0 Vakant

H70C 3.94 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 836 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 837 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:38:00 838 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
10:41:00 839 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:44:00 840 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 841 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 842 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:53:00 843 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 844 Vakant 0 Vakant
10:59:00 845 Vakant 0 Vakant

H75C 3.94 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 846 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 847 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 848 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 849 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 850 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:17:00 851 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 852 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 853 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 854 Vakant 0 Vakant
10:29:00 855 Vakant 0 Vakant

HDR 4.55 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 858 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 856 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 860 Semerád Jan LPU1205 2049513 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 866 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 859 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 863 Schwengerová Karla SRK1090 434581 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 861 Svejštil Dominik ZAM1501 9592 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 865 Nožička David LPU1005 51185 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 857 Hostinská Barbora LPU1162 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 864 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 867 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 868 Hepner Martin SHK1500 9133 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 869 Šlambora Vít SHK1101 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 870 Špačková Aneta KOR1150 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 871 Slavík František SHK9999 410782 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 872 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 873 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 874 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 875 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 876 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 881 Šíma Filip TBM1213 446328 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 879 Šímová Julie TBM1055 446329 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 880 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 894 Zima Matěj SRK1003 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 887 Vlk Vojtěch SRK1202 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 886 Vítek Michal PHK1402 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 883 Volf Kryštof SRK1300 9795 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 885 Novotná Anna PHK1352 8656702 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 877 Sedláčková Magdaléna KOR1251 2083388 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 878 Málková Dominika PHK1350 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 890 Janatová Anežka BRU0951 2032381 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 888 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 892 Pelán Vojtěch BRU0900 2032376 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 862 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 891 Hamáková Zuzana 0070006 2148107 CVČ Horní Jelení
10:00:00 895 Macek Matěj SNA1202 2112768 C TJ START Náchod
10:00:00 893 Juliš Josef ZAM1010 1398978 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 897 Horák Vojtěch JIL1501 426351 C OK Jilemnice
10:00:00 889 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
10:00:00 896 Brož Jiří LTU1101 2108872 OOB TJ Lokomotiva Trutnov

P 3.36 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 899 Kubík Dušan LPU2226 1080493 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 900 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 905 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 898 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 903 Černý Jan 0080001 2144094 *
10:00:00 904 Maloch Pavel LPU2222 9287 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 901 Munzar Martin LPU2223 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 910 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 907 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
10:00:00 908 Balcarová Kateřina CET8252 2060205 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 944 Muller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 906 Dachovský Radovan 0090001 9468 Tempo Malšovice
10:00:00 911 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 912 Kuříková Zuzana STH8452 2078457 C SK Studenec
10:00:00 909 Buďárková Eva STH7851 0 C SK Studenec
10:00:00 902 Jiranová Barbora VRL0256 7211247 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 913 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
10:00:00 914 Novák Tomáš PHK0507 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 915 Lounek Vít KOR0601 2112771 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 916 Věříšová Lenka 0010001 2129221 Věříšovi
10:00:00 917 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 918 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 919 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 920 Horák Pavel 0020001 2088722 PavelH
10:00:00 921 Kynclová Petra LTU7853 2001933 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 922 Šlesingerová Jitka KUO7851 887161 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 923 Nimshausová Hana 0060001 8025343 HaNi
10:00:00 924 Daňková Jitka LTU6750 1426052 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 925 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:00:00 926 Adamec Filip ZAM0810 2148260 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 927 Munzarová Klára 0040001 2125322 OBR

T 7.23 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 929 Žák Michal LPU0003 232604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 930 Balcar Vít CET8103 2056909 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 943 Šuterová Kateřina CET 8662347 TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 928 Pelán Kamil BRU6601 2032385 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 931 Novotný Petr 0030001 2067992 DUKLA Blansko
10:00:00 932 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 933 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov