Logo

Startovka závodu: Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika

Klubová startovka

Datum:
17.02.2019
Místo konání:
Hradec Králové - Slezská plovárna
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Malšovice, M 1:10000, E 5 m, 2018, A4
Ředitel závodu:
Netuka Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Jan - R1
Kluby:
999     NNN     ABM     ALB     AOP     BBM     BOR     BSO     BZP     CET     CTB     DKL     DKP     DOB     HOR     CHA     CHC     CHT     JHB     KUO     LBE     LPM     LPU     MLA     OAV     OLP     OOL     OPI     PDY     PGP     PHK     PZR     SHK     SJC     SNA     SOB     SOP     SRK     STH     TUR     TYN     UOL     VAM     VLI     VPM     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Pangrácová Marie 1WX9050 2104589 DE
10:25:00 Klíma Kamil 1WX8200 8667960 H
10:34:00 Benešová Zuzana 69X8350 2106732 DK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Dlabola Ondřej NNN0002 0 P
10:34:00 Řoutil Matěj NNN0004 2127622 P
10:43:00 Lounková Zuzana+Ale+Richa NNN0005 0 P
10:51:00 Rochová Johanka NNN0001 9165 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:34:00 Adámek Libor ABM6707 207849 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C HE
10:14:00 Černý Petr ALB6000 7224 C H
10:18:00 Kadečka Petr ALB8400 7208 C HE
10:20:00 Černá Petra ALB7450 7220 C DK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C HE
09:44:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:40:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 HE
09:47:00 Kunz Martin BBM7101 553435 HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 D
10:22:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C D
10:36:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B HK
10:12:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 DE
10:52:00 Kovářová Anna CET7552 339546 DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 D
10:12:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 HE
10:23:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 D
10:24:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 H
10:42:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:50:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:32:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C HE
09:42:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C HE
09:50:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C HE
10:00:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C HE
10:37:00 Semerád Antonín DKP9801 1394693 C HE
10:38:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C DK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C DE
10:43:00 Dudášek Karel DOB7001 888649 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Kadavý Petr CHA7800 8188 HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R HE
10:44:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:50:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Brožková Květa KUO7451 887160 DE
10:21:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 HE
10:24:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B DE
10:30:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 B DE
10:39:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 HE
10:11:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:54:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:34:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C HE
09:49:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C H
10:00:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C HK
10:00:00 Pipková Karolína LPU0756 7200907 B DK
10:01:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C HE
10:01:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C H
10:02:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C HK
10:02:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D
10:04:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B DE
10:04:00 Macková Gita LPU0961 9654 C DK
10:05:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A HE
10:06:00 Držka Filip LPU0901 416258 C P
10:06:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C H
10:07:00 Držková Berenika LPU0151 7200905 B D
10:08:00 Ježek Martin LPU0701 2091558 C HK
10:09:00 Žemlička Jan LPU8303 9283 C H
10:11:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C HE
10:12:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D
10:13:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C HE
10:14:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C P
10:14:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 B DK
10:15:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C HE
10:16:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 B P
10:17:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C HE
10:17:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C D
10:18:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C HK
10:18:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C P
10:18:00 Kovářová Jana LPU0251 1421908 B DK
10:19:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H
10:20:00 Žemličková Lenka LPU8660 9254 C D
10:20:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C P
10:22:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B D
10:22:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C DK
10:22:00 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C H
10:24:00 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C HK
10:24:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C D
10:26:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C HE
10:27:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D
10:28:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C HE
10:28:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E DE
10:29:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C H
10:30:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C P
10:32:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C DE
10:33:00 Czagan Jan LPU7106 2129185 C H
10:35:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C P
10:36:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H
10:40:00 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C D
10:41:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H
10:42:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C D
10:44:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D
10:45:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C P
10:46:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C D
10:47:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C P
10:48:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C D
10:48:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C DE
10:56:00 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C H
10:58:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H
11:00:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Milota Josef MLA5801 8656692 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 John Vladimír OLP5502 49500 C H
10:22:00 Strnad Jakub OLP0000 515033 HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Typltová Hana OOL8750 7207357 C D
10:31:00 Štěpán Marek OOL8900 7204996 C H
10:33:00 Štěpánová Petra OOL8950 7207354 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:31:00 Blažek Vojtěch OPI8700 434813 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C HK
10:14:00 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C D
10:28:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C D
10:28:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C P
10:30:00 Lounek Jakub PDY8200 2060237 C H
10:37:00 Švec Jiří PDY5800 2102781 C P
10:39:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:40:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:52:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C HE
10:00:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B H
10:01:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C D
10:02:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C H
10:04:00 Koutná Hana PHK9651 410799 C D
10:04:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C H
10:06:00 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C D
10:08:00 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C D
10:08:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B DK
10:10:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C HK
10:10:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C D
10:12:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B HK
10:12:00 Jelínek František PHK0900 2113356 C P
10:16:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C DK
10:17:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A H
10:19:00 Mašata Metoděj PHK 53163 HE
10:19:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C HK
10:20:00 Metelková Taťána PHK7250 2058465 C DE
10:21:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C D
10:21:00 Málek David PHK0504 7260020 B H
10:23:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A HE
10:23:00 Kujal Josef PHK0703 2111620 C HK
10:23:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C H
10:25:00 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B HK
10:25:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C D
10:29:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C D
10:30:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C HE
10:31:00 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C D
10:32:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C HE
10:32:00 Koláček Vojtěch PHK1003 2134357 C P
10:34:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A DE
10:40:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C DE
10:40:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C H
10:41:00 Metelková Michaela PHK0550 2056274 A D
10:41:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C P
10:45:00 Lamichová Iva PHK6353 9438 C D
10:47:00 Vrábel Petr PHK7604 9352 C H
10:49:00 Doudová Alžběta PHK0554 0 B D
10:52:00 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C H
10:54:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C P
10:26:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C DK
10:34:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 H
10:00:00 Částek Adam SHK1201 0 P
10:01:00 Štefanik Jan SHK0705 0 HK
10:02:00 Brinkmanová Nela SHK1152 2111663 P
10:02:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B DK
10:03:00 Slavíková Jana SHK7352 420436 D
10:04:00 Dubrovský Lukáš SHK8400 2032109 HE
10:04:00 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 HK
10:05:00 Lánová Michaela SHK8650 219202 D
10:05:00 Čečková Barbora SHK1151 2111814 P
10:06:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 HK
10:06:00 Čížová Andrea SHK8251 2102550 DE
10:06:00 Dobiášová Johana SHK0856 2111665 DK
10:07:00 Račák Jakub SHK1100 0 P
10:08:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B H
10:09:00 Baláž Viktor SHK0803 1420845 HK
10:09:00 Pražáková Dominika SHK1054 51781 P
10:10:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A DE
10:10:00 Hlavsová Tereza SHK0857 2111664 DK
10:11:00 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 HK
10:11:00 Maršounová Jana SHK0454 2121752 D
10:11:00 Štefanik Marek SHK1007 0 P
10:13:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 HK
10:13:00 Bergerová Michaela SHK1053 2111662 P
10:13:00 Souček Karel SHK6601 553452 H
10:14:00 Fátor Jan SHK7907 981808 C HE
10:15:00 Podolský Petr SHK0507 51405 HK
10:15:00 Částek Filip SHK1006 0 C P
10:16:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 B HE
10:16:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 D
10:16:00 Jakubský Adam SHK0406 2121005 H
10:17:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 HK
10:17:00 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 P
10:18:00 Raková Miroslava SHK7250 2060232 D
10:19:00 Lukeš Josef SHK1005 2141922 P
10:20:00 Weiner Jakub SHK7911 8663208 HE
10:20:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 H
10:21:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 HK
10:21:00 Chang Amálie SHK0957 420437 P
10:22:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 HE
10:23:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 P
10:24:00 Lán Filip SHK8003 2049544 HE
10:24:00 Čečková Karolína SHK0650 331315 B DK
10:25:00 Sochor Jakub SHK0903 2134345 P
10:26:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 HK
10:26:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 D
10:27:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 HE
10:27:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 P
10:28:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 DK
10:29:00 Porkert Jan SHK0100 8663181 B HE
10:29:00 Čížková Alena SHK0851 1428939 P
10:31:00 Stulíková Barbora SHK8552 9161 P
10:32:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 DK
10:33:00 Dubrovská Terezka SHK9999 9182 P
10:34:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 HE
10:35:00 Jakubský Radek SHK7603 2122247 H
10:36:00 Leško Michal SHK1002 0 P
10:36:00 Štěrbová Agáta SHK0656 0 DK
10:37:00 Čečková Martina SHK7753 9201377 D
10:37:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 H
10:38:00 Jedličková Veronika SHK0850 4145 P
10:39:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 D
10:40:00 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 P
10:40:00 Košková Martina SHK0652 2091529 B DK
10:42:00 Husák Matyáš SHK1203 1007527 P
10:42:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A DE
10:44:00 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 P
10:46:00 Jedličková Michaela SHK1350 9856 P
10:46:00 Čečka Jiří SHK7600 7756 H
10:47:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 D
10:48:00 Jakubský David SHK0905 2121002 P
10:48:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B H
10:50:00 Jakubská Lucie SHK1250 212099 P
10:50:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 H
10:52:00 Čížek Antonín SHK9998 1428930 P
10:53:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 H
10:55:00 Černík Adam SHK0404 7210119 B H
10:57:00 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B H
10:59:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 H
11:01:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 H
10:03:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 P
10:07:00 Jakubec Petr SJC8106 2115757 H
10:10:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 H
10:26:00 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 P
10:36:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R DE
10:38:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 D
10:49:00 Podlipný Filip SJC1202 2082905 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:36:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C HE
10:03:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C HK
10:18:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H
10:20:00 Doucha Martin SNA0501 9636 C HK
10:30:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C DK
11:02:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C D
10:49:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Volný Matěj SOP0801 30123 P
10:16:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A HE
09:56:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 HE
10:01:00 Volf Kryštof SRK1300 9795 P
10:12:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 DK
10:22:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 DE
10:31:00 Filip Libor SRK7101 2080850 HE
10:34:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 D
10:38:00 Locker Martin SRK7001 301158 H
10:43:00 Christophová Dagmar SRK6852 515063 D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B HE
10:38:00 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Vřešťál Jan TUR7301 7205031 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 H
10:32:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 D
10:45:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 H
10:26:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C HE
10:46:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 HE
10:02:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A DE
10:26:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 DE
10:50:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A DE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:58:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C HE
10:30:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:27 Vakant 0 Vakant HK
10:28 Vakant 0 Vakant HK
10:32 Vakant 0 Vakant H
10:36 Vakant 0 Vakant HE
10:38 Vakant 0 Vakant HE
10:42 Vakant 0 Vakant DK
10:44 Vakant 0 Vakant DK
10:50 Vakant 0 Vakant D
10:51 Vakant 0 Vakant D
10:53 Vakant 0 Vakant P
10:54 Vakant 0 Vakant P
10:54 Vakant 0 Vakant DE
10:55 Vakant 0 Vakant P
10:56 Vakant 0 Vakant P
10:56 Vakant 0 Vakant DE
10:57 Vakant 0 Vakant P
11:03 Vakant 0 Vakant H
11:04 Vakant 0 Vakant H
11:05 Vakant 0 Vakant H
10:03 Kliz Michal 7MX7500 2118931 Hradec Králové HE
10:02 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO HE
10:18 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO DE
10:51 Šunda Marek 9QC9200 7210926 Neregistrovaní - Šunda H
10:10 Jakubec Jan 10001 2112770 1 SJC - Sportcentrum Jičín P
10:05 Vondrouš Jaroslav 20001 9453 2 OK99 Hradec Králové HK
10:12 Novotný Petr 30001 2067992 3 DUKLA Blansko H
10:27 Müller Robert 40001 553456 4 POT H