Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Střelnice Pozděchov
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Střelnice
Ředitel závodu:
Jurčáková Veronika
Hlavní rozhodčí:
Kůstka Marek
Stavitel tratí:
Kršák Karel - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 1.06 km, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C SKOB Zlín
10:11:00 Vakant 0
10:12:00 Volkova Maja 38S0950 502260 Slávia ŽU Žilina
10:13:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
10:14:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
10:15:00 Mališková Libuše LCE0951 218987 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:17:00 Vakant 0
10:18:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Gogelová Martina TZL0958 2134317 C SKOB Zlín
10:20:00 Kubíčková Lucie VIC0952 426365 C OB Vizovice
10:21:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:22:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
10:23:00 Hečová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín

D12C 1.36 km, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C SKOB Zlín
10:04:00 Jurčíková Nina 38S0754 416589 Slávia ŽU Žilina
10:05:00 Matochová Anna 70001 7209281 SK Matocha
10:06:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
10:07:00 Vakant 0
10:08:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C SKOB Zlín
10:10:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 502256 Slávia ŽU Žilina
10:11:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 331031 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:13:00 Vakant 0
10:14:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Fišerová Markéta TZL0851 2070831 C SKOB Zlín
10:16:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C SKOB Zlín

D14C 1.37 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Vakant 0
10:22:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 C SKOB Zlín
10:23:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2109759 B OB Vizovice
10:24:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Přikrylová Martina TZL0655 2134313 C SKOB Zlín
10:26:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:27:00 Vakant 0
10:28:00 Florešová Hana TZL0653 2121122 C SKOB Zlín
10:29:00 Ošmerová Tereza SKM0550 331683 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
10:32:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C SKOB Zlín
10:33:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín

D16C 1.61 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 B SKOB Zlín
10:19:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:20:00 Vakant 0
10:21:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B SKOB Zlín
10:22:00 Trepacova Gabriela 38S0350 2045213 Slávia ŽU Žilina
10:23:00 Vakant 0
10:24:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 C SKOB Zlín

D18C 1.72 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:01:00 Čeleďová Justýna TZL0152 436954 C SKOB Zlín
10:02:00 Vakant 0

D21C 1.94 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0
10:01:00 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 C SKOB Zlín
10:02:00 Macečková Veronika KVS9551 51529 C SKOB Kobra Vsetín
10:03:00 Müllerová Erika OTK0050 433088 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:04:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
10:05:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Vakant 0
10:07:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
10:08:00 Křupková Eva KVS9552 53698 C SKOB Kobra Vsetín
10:09:00 Vakant 0
10:10:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
10:11:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín

D35C 1.90 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ďurčová Alena 38S7750 1152125 Slávia ŽU Žilina
10:01:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
10:02:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
10:04:00 Vakant 0
10:05:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 C SKOB Kobra Vsetín
10:06:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 9201824 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
10:08:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
10:09:00 Slámová Alena LCE8253 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Vakant 0

D45C 1.72 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Vakant 0
10:30:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:32:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
10:33:00 Pavlicová Anna 20001 2116450 Koala
10:34:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:36:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:37:00 Vakant 0
10:38:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín

D55C 1.35 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Vakant 0
10:35:00 Hudzieczková Danuta KVS5751 2020711 C SKOB Kobra Vsetín
10:36:00 Polášková Kamila TZL6052 8919 C SKOB Zlín
10:37:00 Christovová Marie SKM5851 51307 C KOB Směr Kroměříž
10:38:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 Slávia ŽU Žilina
10:39:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C SKOB Zlín
10:40:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:41:00 Hrbasová Jana KVS5551 53680 C SKOB Kobra Vsetín
10:42:00 Cetkovská Alena TZL6263 53342 C SKOB Zlín
10:43:00 Strnadlová Zdeňka SKM5557 52206 C KOB Směr Kroměříž
10:44:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
10:45:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín

D65C 0.90 km, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
10:50:00 Vakant 0
10:51:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín

H10C 1.06 km, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
10:01:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
10:02:00 Vakant 0
10:03:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
10:05:00 Surovčík Michal 38S0902 1423313 Slávia ŽU Žilina
10:06:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
10:08:00 Vakant 0
10:09:00 Honner Tomáš TZL1001 8877 C SKOB Zlín

H12C 1.36 km, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Vakant 0
10:25:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
10:26:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C SKOB Kobra Vsetín
10:27:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C SKOB Zlín
10:28:00 Surovčík Martin 38S0703 1423314 Slávia ŽU Žilina
10:29:00 Trávníček Jan TZL0812 8618 C SKOB Zlín
10:30:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 B SKOB Zlín
10:32:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 C OB Vizovice
10:33:00 Kundrata Vít TZL0700 7203458 B SKOB Zlín
10:34:00 Mlčoch Jakub 46540 53811 KOB Směr Kroměříž
10:35:00 Němec Michal TZL0805 2124754 C SKOB Zlín
10:37:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín
10:38:00 Volkov Maksym 38S0700 2111798 Slávia ŽU Žilina
10:39:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
10:40:00 Hájek Radim LCE0702 253366 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 B SKOB Zlín
10:42:00 Vlček Tomáš VIC0713 7210090 B OB Vizovice
10:43:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
10:44:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
10:45:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:46:00 Babík Tomáš 38S0800 1423311 Slávia ŽU Žilina
10:47:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C SKOB Zlín
10:48:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:49:00 Čuda Ondřej TZL0816 2134315 C SKOB Zlín
10:50:00 Hala Zdeněk VIC0801 425439 C OB Vizovice
10:51:00 Linhart Jakub TZL0813 52688 C SKOB Zlín
10:52:00 Buksa Jan SKM0800 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:53:00 Pavlík Adam TZL0810 2113089 C SKOB Zlín
10:54:00 Hozík Štěpán TZL0806 2113058 C SKOB Zlín

H14C 1.61 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
10:01:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
10:02:00 Káňa Jindřich LCE0602 416054 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Vakant 0
10:04:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
10:05:00 Trepac Adam 38S0502 2045214 Slávia ŽU Žilina
10:06:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
10:07:00 Strakoš Ondřej TZL0601 7209291 B SKOB Zlín
10:08:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 B OB Vizovice
10:10:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
10:11:00 Křapa Štěpán LCE0604 52693 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Huleja Martin 36482 2113096 SKOB Zlín
10:13:00 Pastuszek Tomáš TZL0603 53135 C SKOB Zlín
10:14:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Němec Filip TZL0503 2126239 C SKOB Zlín
10:16:00 Hrbáček Filip LCE0501 416072 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín

H16C 1.90 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:35:00 Hájek Petr LCE0306 416071 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:37:00 Vakant 0
10:38:00 Jurčík Tomáš 38S0301 406985 Slávia ŽU Žilina
10:39:00 Zácha David SKM0400 253379 C KOB Směr Kroměříž
10:40:00 Vakant 0

H18C 2.00 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
10:46:00 Vakant 0
10:47:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
10:48:00 Koňařík Vít SVS0200 2133890 B Orientklub Vsetín

H21C 2.03 km, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Svízela Vojtěch LCE9101 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:13:00 Vakant 0
10:14:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Pavlas Radek TZL8503 2121126 C SKOB Zlín
10:16:00 Panovec Jan SSU8931 8066608 C SK Severka Šumperk
10:17:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
10:19:00 Vakant 0
10:21:00 Honner Jaroslav TZL7803 7207358 C SKOB Zlín
10:22:00 Chupek Jakub JPV9911 8655373 R Oddíl OS SK Prostějov
10:23:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
10:25:00 Vakant 0
10:26:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
10:28:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
10:29:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
10:31:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C SKOB Zlín
10:32:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:33:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:34:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H35C 2.00 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:14:00 Kusák Ivan TZL6502 53896 C SKOB Zlín
10:15:00 Surovčík Michal 38S8100 1423315 Slávia ŽU Žilina
10:16:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:17:00 Vakant 0
10:18:00 Ošmera Jakub SKM7800 8670759 C KOB Směr Kroměříž
10:19:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
10:20:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
10:22:00 Vakant 0
10:23:00 Dittrich Pavel SKM7501 8655387 C KOB Směr Kroměříž
10:24:00 Vintr Radek TZL7701 52222 C SKOB Zlín
10:25:00 Volkov Alexander 38S8000 1301900 Slávia ŽU Žilina
10:26:00 Hala Miroslav VIC7601 416057 C OB Vizovice
10:27:00 Vakant 0
10:28:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:29:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín

H45C 1.94 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Strakoš Bohumil TZL6345 7209290 C SKOB Zlín
10:31:00 Jurčík Peter 38S6800 406973 Slávia ŽU Žilina
10:32:00 Pospíšil Radim KVS7200 53687 C SKOB Kobra Vsetín
10:33:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:34:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:35:00 Vakant 0
10:36:00 Zvoníček Josef SKM6901 331683 C KOB Směr Kroměříž
10:37:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:38:00 Láznička Robert TZL6309 53368 C SKOB Zlín
10:39:00 Vakant 0
10:40:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:41:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
10:42:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H55C 1.72 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Kusbach Antonín TZL5803 53356 SKOB Zlín
10:18:00 Cigoš Petr TBM5602 53268 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Janků Josef KVS6200 2021857 C SKOB Kobra Vsetín
10:21:00 Vakant 0
10:22:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:23:00 Háj Bohumil TZL5601 7210888 C SKOB Zlín
10:24:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
10:25:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
10:26:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
10:27:00 Šopík Radoslav TZL5802 53847 SKOB Zlín
10:28:00 Štěpáník Otakar OTK5707 53804 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H65C 1.35 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:47:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
10:48:00 Vakant 0
10:49:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:50:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín

H70C 0.90 km, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C MENISKOS Brno
10:44:00 Vakant 0

HD10N 1.02 km, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 C SKOB Kobra Vsetín
10:01:00 Rose Ondřej SKM0900 51305 C KOB Směr Kroměříž
10:02:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:04:00 Vakant 0
10:05:00 Gregorová Berta LCE1052 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Štěpánková Anna KVS0952 53681 C SKOB Kobra Vsetín
10:07:00 Marková Tatiana VIC1060 425432 C OB Vizovice
10:08:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C SKOB Zlín
10:10:00 Vakant 0
10:11:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C SKOB Kobra Vsetín
10:13:00 Vakant 0
10:14:00 Hubáček Oskar LCE1002 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Paulus Michal 38S0901 0 Slávia ŽU Žilina
10:16:00 Vakant 0
10:17:00 Velichová Denisa LCE1053 253363 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Hrdý Patrik Michael LCE0903 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Veselková Julie LCE1054 416067 C OOB TJ Slovan Luhačovice

HDR 1.02 km, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Perničková Dita TZL1060 8612 SKOB Zlín
01:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Pokluda Filip 40002 0 FreeRun Zlín
01:00:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C SKOB Zlín
01:00:00 Smola Jakub 60001 515174 Zlin
01:00:00 Kovaříková Karla LCE0756 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Buksová Karolína SKM0850 436932 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Krajčová Liliana LCE0755 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Macka Matyáš LCE1313 51302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Graubner Mikuláš 80002 2067974 SKK Tatanka Zlín
01:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
01:00:00 Lánová Sofie KVS1251 416091 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Lazárek Štěpán KVS1200 7867 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Smola Štěpán 60002 428255 Zlin
01:00:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Stacke Viktorie LCE1251 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice

P 0.93 km, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Chládek Adam 38S0801 1423319 Slávia ŽU Žilina
01:00:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
01:00:00 Koňařík Jaroslav SVS7401 51521 Orientklub Vsetín
01:00:00 Zvoníček Jiří SKM0101 425520 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Hrbáčková Karla LCE8152 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Pokludová Kateřina 40003 0 FreeRun Zlín
01:00:00 Lukůvková Lenka KVS6850 416089 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Pospíšilová Lenka KVS7150 416093 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Pospíšilová Magdaléna KVS9752 53686 SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Graubnerová Martina 80001 2067256 SKK Tatanka Zlín
01:00:00 Pokluda Ondřej 40001 0 FreeRun Zlín
01:00:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Vakant 0
01:00:00 Koňařík Vojtéch SVS0701 2127649 C Orientklub Vsetín

T 1.98 km, 70 m, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0
10:01:00 Vakant 0
10:02:00 Vakant 0
10:03:00 Vakant 0
10:04:00 Vakant 0
10:05:00 Vakant 0
10:06:00 Vakant 0