Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Bystřice nad Pernštejnem
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Zubštejn 1:15000
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R1
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 4.90 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 8149874 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:06:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:10:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
11:14:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
11:18:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
11:22:00 Pelantová Martina RIC0550 8660563 A OB Říčany
11:26:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 B KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:34:00 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
11:38:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
11:42:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
11:50:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A OK Kamenice
12:02:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
12:06:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:10:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
12:14:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
12:18:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
12:22:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
12:26:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:30:00 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
12:34:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
12:38:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
12:42:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
12:46:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 A OK Jilemnice
12:50:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
12:54:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A SK Žabovřesky Brno
12:58:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
13:02:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
13:10:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
13:14:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
13:18:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
13:22:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:26:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
13:30:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
13:34:00 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A KOB Tretra Praha
13:38:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
13:42:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
13:46:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:50:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
13:54:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:58:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
14:02:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
14:06:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
14:10:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
14:14:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:18:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
14:22:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
14:26:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava

D18 6.30 km, 265 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
11:10:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. Brněnská
11:18:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
11:22:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
11:26:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec
11:34:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 A OK Kamenice
11:38:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Kinštová Tereza SJH0251 8116766 A SOS Jindřichův Hradec
11:46:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
11:50:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. Brněnská
11:54:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A USK Praha
11:58:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
12:06:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
12:10:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:14:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
12:18:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:22:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
12:26:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 A Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
12:38:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
12:42:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:46:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:50:00 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
12:54:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
12:58:00 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:02:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
13:10:00 Růžičková Vendula CHA0252 8515530 A OK Chrastava
13:14:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
13:18:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
13:22:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
13:26:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 Kočová Halina TZL0255 8660396 A SKOB Zlín
13:34:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
13:38:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
13:42:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka

D20 6.70 km, 360 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
11:08:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 A SK SKI-OB Šternberk
11:12:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
11:16:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
11:20:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:32:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
11:36:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E OK Kamenice
11:44:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
11:48:00 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
11:52:00 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
12:04:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:08:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:12:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:20:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A KOB Ústí nad Orlicí
12:24:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
12:36:00 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 B TJ Jižní svahy Zlín
12:40:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
12:44:00 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 R OOB TJ Turnov
12:48:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
12:52:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 Karbusová Kateřina VTA0055 8680284 B SC vebr-sport
13:00:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 R USK Praha
13:04:00 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A SK Studenec
13:08:00 Nechanická Klára TBM0055 8656601 R KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 A OOB TJ Turnov

D21 8.20 km, 460 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
11:09:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 E SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Hlavová Hana TBM8888 8635805 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
11:24:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 Knapová Lenka LPU9351 8663168 R OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 E Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
11:45:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 E OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:57:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R SK Žabovřesky Brno
12:00:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:03:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
12:09:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
12:12:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
12:15:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:24:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
12:27:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:33:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
12:36:00 Vališová Martina TBM9669 8660569 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
12:42:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
12:45:00 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
12:48:00 Landovská Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
12:51:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Doležalová Monika KAM8851 8116683 E OK Kamenice
12:57:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
13:00:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
13:03:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
13:09:00 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
13:12:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
13:15:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
13:18:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:21:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
13:24:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk

H16 6.60 km, 335 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:04:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
11:08:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
11:16:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
11:20:00 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 B OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
11:32:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
11:36:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
11:44:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
11:48:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
11:52:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
11:56:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:00:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
12:04:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660407 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:08:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko
12:12:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
12:16:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
12:24:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
12:32:00 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
12:36:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:40:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:44:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:48:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:52:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:56:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
13:00:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
13:04:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
13:08:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. Brněnská
13:12:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
13:20:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
13:24:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:28:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
13:32:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
13:36:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:40:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
13:44:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
13:48:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
13:52:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
13:56:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
14:00:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
14:04:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
14:08:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
14:12:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
14:16:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
14:20:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
14:24:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha

H18 7.50 km, 420 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
11:09:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Sláma Richard LCE0309 2008508 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:21:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Šipoš Tomáš ZBM0308 8100070 A SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Kurz Šimon VPM0208 8648584 A KOS Slavia Plzeň
11:37:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:41:00 Procinger Jakub STH0302 8004345 B SK Studenec
11:45:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
11:53:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 A OK Kamenice
11:57:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8662688 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:05:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:21:00 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 A OK Jilemnice
12:25:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 A SK SKI-OB Šternberk
12:29:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:33:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
12:37:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:41:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A SK Žabovřesky Brno
12:49:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
12:53:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:57:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 A TJ TŽ Třinec
13:01:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
13:05:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
13:09:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
13:13:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
13:17:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
13:21:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
13:25:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
13:29:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
13:33:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A OK Dobříš
13:37:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
13:41:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
13:45:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
13:49:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
13:53:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 B OK Lokomotiva Pardubice
13:57:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
14:01:00 Roháč Martin LCE0308 8017132 A OOB TJ Slovan Luhačovice
14:05:00 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
14:09:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 A OK Slavia Hradec Králové
14:13:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:17:00 Štefan Vít STH0202 8659413 A SK Studenec
14:21:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy

H20 9.10 km, 625 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 A OK Jilemnice
11:04:00 Mühlbach Aleš STH0104 8109420 A SK Studenec
11:08:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
11:16:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 R OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A OOB TJ Turnov
11:28:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A OK Doksy
11:36:00 Féder Medard LCE0111 8662443 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
11:44:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A LOK-o Liberec
11:48:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
11:56:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 R OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
12:04:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Buk Petr ROU0001 8516425 A SKOB Roudnice nad Labem
12:12:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
12:16:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
12:20:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
12:24:00 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
12:28:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A OK Kamenice
12:32:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 B Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:40:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R TJ TŽ Třinec
12:48:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 A LOK-o Liberec
12:52:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 A SK Studenec
12:56:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
13:00:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
13:04:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
13:08:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R USK Praha
13:12:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 R Sportcentrum Jičín
13:16:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno

H21 13.20 km, 870 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
11:04:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
11:10:00 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
11:16:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:19:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
11:22:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
11:28:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
11:34:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
11:37:00 Rauturier Maxime SSU9400 8277807 R SK Severka Šumperk
11:40:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
11:43:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
11:46:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Kolovský František LPM9202 8656683 R OK Lokomotiva Plzeň
11:52:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:55:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
11:58:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
12:01:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
12:04:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
12:07:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
12:10:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
12:13:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
12:19:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
12:22:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
12:25:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
12:28:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
12:31:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:34:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
12:37:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Žabovřesky Brno
12:43:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
12:46:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
12:52:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
12:55:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:58:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
13:01:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
13:04:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
13:07:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
13:10:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
13:13:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
13:16:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
13:19:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice