Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Kunratice u České Kamenice, louka SZ od obce (50.8261078N, 14.3910592E)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10 000, e=5 m; ISOM 2017; vodovzdorně upravená; stav léto 2020
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21     T    

D16 2.63 km, 160 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 441 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
11:33:00 442 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:35:00 443 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
11:37:00 444 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
11:39:00 445 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
11:41:00 446 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:43:00 447 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
11:45:00 448 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
11:47:00 449 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
11:49:00 450 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
11:51:00 451 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
11:53:00 452 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A OK Kamenice
11:55:00 453 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 454 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
11:59:00 455 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
12:01:00 456 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
12:03:00 457 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
12:05:00 458 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
12:07:00 459 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A SK Žabovřesky Brno
12:09:00 460 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
12:11:00 461 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:13:00 462 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SOS Jindřichův Hradec
12:15:00 463 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 464 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
12:19:00 465 Janovská Vendula JIL0453 2127638 A OK Jilemnice
12:21:00 466 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:23:00 467 Doudová Alžběta PHK0554 0 B OK 99 Hradec Králové
12:25:00 468 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 469 Pelantová Martina RIC0550 8660563 A OB Říčany
12:29:00 470 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
12:31:00 471 Cejpková Karolína SRK0552 8518323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:33:00 472 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A KOB Tretra Praha
12:35:00 473 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
12:37:00 474 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
12:39:00 475 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
12:41:00 476 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
12:43:00 477 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
12:45:00 478 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
12:47:00 479 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
12:49:00 480 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
12:51:00 481 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
12:53:00 482 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
12:55:00 483 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
12:57:00 484 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:59:00 485 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
13:01:00 486 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
13:03:00 487 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:05:00 488 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
13:07:00 489 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
13:09:00 490 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 491 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 492 Dušková Tereza TBM0554 8414120 B KOS TJ Tesla Brno
13:15:00 493 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
13:17:00 494 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
13:19:00 495 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
13:21:00 496 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
13:23:00 497 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
13:25:00 498 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava

D18 2.85 km, 165 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 331 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 332 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
11:44:00 333 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 334 Kočová Halina TZL0255 8660396 A SKOB Zlín
11:48:00 335 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 336 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
11:52:00 337 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec
11:54:00 338 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:56:00 339 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
11:58:00 340 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
12:00:00 341 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:02:00 342 Sanna Karin DKP0250 8240702 A Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 343 Chrástová Tereza STH0251 8680409 A SK Studenec
12:06:00 344 Hovořáková Karolína PBM0351 8076002 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:08:00 345 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
12:10:00 346 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
12:12:00 347 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
12:14:00 348 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 349 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:18:00 350 Semíková Lucie KAM0250 8670788 A OK Kamenice
12:20:00 351 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:22:00 352 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
12:24:00 353 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
12:26:00 354 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 355 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 356 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
12:32:00 357 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:34:00 358 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
12:36:00 359 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 360 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 361 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
12:42:00 362 Kinštová Tereza SJH0251 8116766 A SOS Jindřichův Hradec
12:44:00 363 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
12:46:00 364 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
12:48:00 365 Fišarová Eliška KRL0351 8648560 A Kometa Kralovice
12:50:00 366 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
12:52:00 367 Růžičková Vendula CHA0252 8515530 A OK Chrastava
12:54:00 368 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
12:56:00 369 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:58:00 370 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
13:00:00 371 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
13:02:00 372 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A USK Praha
13:04:00 373 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno

D20 3.06 km, 250 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:38:00 241 Skoupá Vendula STE0152 7203461 A SK SKI-OB Šternberk
12:40:00 242 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
12:42:00 243 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 B TJ Jižní svahy Zlín
12:44:00 244 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
12:46:00 245 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A SK Studenec
12:48:00 246 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 247 Karbusová Kateřina VTA0055 8680284 B SC vebr-sport
12:52:00 248 Nechanická Klára TBM0055 8656601 E KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 249 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 250 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:58:00 251 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R OOB TJ Turnov
13:00:00 252 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:02:00 253 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E OK Kamenice
13:04:00 254 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 255 Pavlíková Markéta CHA0050 8516430 A OK Chrastava
13:08:00 256 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
13:10:00 257 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
13:12:00 258 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 259 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 260 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:18:00 261 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
13:20:00 262 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
13:22:00 263 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:24:00 264 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
13:26:00 265 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
13:28:00 266 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R USK Praha
13:30:00 267 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
13:32:00 268 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 269 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 B OK Roztoky
13:36:00 270 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:38:00 271 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 R OOB TJ Turnov
13:40:00 272 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
13:42:00 273 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:44:00 274 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno

D21 3.89 km, 295 m, 18 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:49:00 101 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
11:51:00 102 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
11:53:00 103 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
11:55:00 104 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
11:57:00 105 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 106 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:01:00 107 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:03:00 108 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
12:05:00 109 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
12:07:00 110 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
12:09:00 111 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 112 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
12:13:00 113 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 114 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:17:00 115 Novotná Tereza PHK9255 8654892 R OK 99 Hradec Králové
12:19:00 116 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:21:00 117 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
12:23:00 118 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
12:25:00 119 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
12:27:00 120 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
12:29:00 121 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 122 Vališová Martina TBM9669 8660569 C KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 123 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 124 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 E Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 125 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
12:39:00 126 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
12:41:00 127 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
12:43:00 128 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:45:00 129 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 130 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R SK Žabovřesky Brno
12:49:00 131 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
12:51:00 132 Knapová Lenka LPU9351 8663168 R OK Lokomotiva Pardubice
12:53:00 133 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
12:55:00 134 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
12:57:00 135 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 136 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
13:01:00 137 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 138 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
13:05:00 139 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
13:07:00 140 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
13:09:00 141 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
13:11:00 142 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
13:13:00 143 Hančová Petra LPU9659 8654895 E OK Lokomotiva Pardubice
13:15:00 144 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R SK Žabovřesky Brno
13:17:00 145 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
13:19:00 146 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 147 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:23:00 148 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
13:25:00 149 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
13:27:00 150 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
13:29:00 151 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
13:31:00 152 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
13:33:00 153 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
13:35:00 154 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
13:37:00 155 Landovská Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
13:39:00 156 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
13:41:00 157 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
13:43:00 158 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:45:00 159 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
14:00:00 160 Hauswirth Sabine 8629570 101 SUI
14:02:00 161 Roos Elena 8629580 101 SUI
14:04:00 162 Bachmann Sofie 8221297 101 SUI
14:06:00 163 Alexandersson Tove 1406185 102 SWE

H16 2.82 km, 180 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 381 Beneš Jindřich KON0404 8660477 B KOB Konice
11:37:00 382 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 383 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:41:00 384 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
11:43:00 385 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 386 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
11:47:00 387 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
11:49:00 388 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 389 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
11:53:00 390 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 391 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:57:00 392 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. Brněnská
11:59:00 393 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
12:01:00 394 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:03:00 395 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
12:05:00 396 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
12:07:00 397 Mairich Filip TJN0603 8662716 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 398 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
12:11:00 399 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
12:13:00 400 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
12:15:00 401 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
12:17:00 402 Odehnal Tomáš PBM0500 8660407 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:19:00 403 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:21:00 404 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:23:00 405 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:25:00 406 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
12:27:00 407 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 408 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
12:31:00 409 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
12:33:00 410 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. Brněnská
12:35:00 411 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 412 Šeps Daniel SRK0504 8516923 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:39:00 413 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko
12:41:00 414 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:43:00 415 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
12:45:00 416 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:47:00 417 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 418 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 419 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
12:53:00 420 Vaněk Bořek TZL0505 8680364 B SKOB Zlín
12:55:00 421 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
12:57:00 422 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:59:00 423 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
13:01:00 424 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
13:03:00 425 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
13:05:00 426 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
13:07:00 427 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
13:09:00 428 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
13:11:00 429 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 430 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
13:15:00 431 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
13:17:00 432 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
13:19:00 433 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
13:21:00 434 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
13:23:00 435 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
13:25:00 436 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice

H18 2.97 km, 250 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 281 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
11:34:00 282 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 283 Lička Adam TBM0326 8670824 A KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 284 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
11:40:00 285 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
11:42:00 286 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 287 Vitebský Lukáš TJN0302 8662688 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 288 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A OK Dobříš
11:48:00 289 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 290 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A SK Žabovřesky Brno
11:52:00 291 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SOS Jindřichův Hradec
11:54:00 292 Škvor Adam KAM0202 8680302 A OK Kamenice
11:56:00 293 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
11:58:00 294 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 295 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
12:02:00 296 Kurz Šimon VPM0208 8648584 A KOS Slavia Plzeň
12:04:00 297 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 A OK Jilemnice
12:06:00 298 Procinger Jakub STH0302 8004345 B SK Studenec
12:08:00 299 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
12:10:00 300 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
12:12:00 301 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 302 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:16:00 303 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:18:00 304 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 305 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
12:22:00 306 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:24:00 307 Mareček Šimon LPU0222 8000543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 308 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
12:28:00 309 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 310 Štefan Vít STH0202 8659413 A SK Studenec
12:32:00 311 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 312 Svoboda Radek STE0207 8090134 A SK SKI-OB Šternberk
12:36:00 313 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 314 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
12:40:00 315 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
12:42:00 316 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 317 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
12:46:00 318 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:48:00 319 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
12:50:00 320 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 321 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
12:54:00 322 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
12:56:00 323 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
12:58:00 324 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 325 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
13:02:00 326 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 A OK Slavia Hradec Králové
13:04:00 327 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice

H20 3.30 km, 250 m, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 201 Féder Medard LCE0111 8662443 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:32:00 202 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
11:34:00 203 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
11:36:00 204 Kligl Radim TBM0103 8655419 R KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 205 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A OK Kamenice
11:40:00 206 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 A LOK-o Liberec
11:42:00 207 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
11:44:00 208 Volák Ondřej LPU0010 8656613 R OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 209 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 210 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 211 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor
11:52:00 212 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
11:54:00 213 Cícha Matěj TTR0102 8109391 B OOB Třebíč
11:56:00 214 Karásek Matěj SJC0001 8499900 R Sportcentrum Jičín
11:58:00 215 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 216 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
12:02:00 217 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:04:00 218 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 219 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 220 Mühlbach Aleš STH0104 8109420 A SK Studenec
12:10:00 221 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 222 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
12:14:00 223 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A OK Doksy
12:16:00 224 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R TJ TŽ Třinec
12:18:00 225 Paleček Ondřej STH0105 8656505 A SK Studenec
12:20:00 226 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
12:22:00 227 Rusin Jan LPU0008 8656619 R OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00 228 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
12:26:00 229 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 230 Melichar Petr LLI0001 8659416 A LOK-o Liberec
12:30:00 231 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A OOB TJ Turnov
12:32:00 232 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 A OK Jilemnice
12:34:00 233 Buk Petr ROU0001 8516425 A SKOB Roudnice nad Labem

H21 4.58 km, 330 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 1 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R OK Doksy
11:39:00 2 Horáček Michal VLI7700 500290 C Slavia Liberec orienteering
11:41:00 3 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
11:43:00 4 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
11:45:00 5 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 C K.O.B. Choceň
11:47:00 6 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
11:49:00 7 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
11:51:00 8 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
11:53:00 9 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
11:55:00 10 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 11 Kolovský František LPM9202 8656683 R OK Lokomotiva Plzeň
11:59:00 12 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:01:00 13 Luštický Martin TUR8700 8680589 R OOB TJ Turnov
12:03:00 14 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R OK Kamenice
12:05:00 15 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 R SK Žabovřesky Brno
12:07:00 16 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
12:09:00 17 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Žabovřesky Brno
12:11:00 18 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
12:13:00 19 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
12:15:00 20 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
12:17:00 21 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
12:19:00 22 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 23 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
12:23:00 24 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
12:25:00 25 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
12:27:00 26 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
12:29:00 27 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 28 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
12:33:00 29 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R SK Praga
12:35:00 30 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
12:37:00 31 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 32 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 33 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:43:00 34 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 35 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
12:47:00 36 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
12:49:00 37 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
12:51:00 38 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
12:53:00 39 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:55:00 40 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
12:57:00 41 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
12:59:00 42 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:01:00 43 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
13:03:00 44 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
13:05:00 45 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
13:07:00 46 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
13:09:00 47 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
13:11:00 48 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
13:13:00 49 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
13:15:00 50 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
13:17:00 51 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
13:19:00 52 Ullmann Silvan ZBM9810 8641415 C SK Žabovřesky Brno
13:21:00 53 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
13:23:00 54 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
13:25:00 55 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
13:27:00 56 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 57 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
13:31:00 58 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
13:33:00 59 Nykodým Miloš ZBM9005 8007609 E SK Žabovřesky Brno
13:35:00 60 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
13:37:00 61 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:39:00 62 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E SK Žabovřesky Brno
13:41:00 63 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:43:00 64 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
13:45:00 65 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:00:00 66 Hubmann Daniel 8636552 101 SUI
14:02:00 67 Hadorn Joey 8641386 101 SUI
14:04:00 68 Howald Florian 8629579 101 SUI
14:06:00 69 Buchs Pascal 8250197 101 SUI

T 2.90 km, 240 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
11:31:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
11:32:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:33:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:34:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Paříková Iva TUR0061 8404050 B OOB TJ Turnov
11:36:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
11:37:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 B OOB TJ Turnov
11:38:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:40:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
11:41:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:43:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:44:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
11:45:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
11:46:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B OK Doksy
11:47:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
11:49:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
11:50:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
11:51:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:52:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
11:53:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
11:54:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
11:55:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
11:56:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
11:57:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
11:58:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
11:59:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Dlouhý Matěj VTA0302 8659393 B SC vebr-sport
12:01:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
12:02:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
12:03:00 Molnárová Monika ZBM9459 8122122 C SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SOS Jindřichův Hradec
12:05:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
12:06:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 B USK Praha
12:07:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
12:08:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
12:09:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
12:11:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
12:12:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
12:14:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 B OK Doksy
12:15:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
12:16:00 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
12:18:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
12:19:00 Raisr Ivo VLI7803 1459052 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
12:22:00 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
12:23:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:24:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
12:25:00 Šmaus Antonín TJN0001 8680333 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
12:27:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
12:29:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
12:30:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
12:31:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
12:32:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
12:33:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
12:34:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 C LOK-o Liberec
12:35:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
12:36:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:37:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
12:38:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
12:40:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 B SK Žabovřesky Brno
12:41:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
12:42:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
12:44:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SOS Jindřichův Hradec
12:45:00 Průša Kryštof VSP0102 2020707 B USK Praha
12:46:00 Glöckner Michael KUL7000 2092938 C KOB Ústí nad Labem
12:47:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
12:48:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
12:49:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
12:50:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:51:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
12:52:00 Gola Miroslav VIC6808 8670808 C OB Vizovice
12:53:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
12:54:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
12:55:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:56:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
12:57:00 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
12:58:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
12:59:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
13:01:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:02:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
13:03:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
13:04:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 Jareš Daniel KUL6900 8226415 C KOB Ústí nad Labem
13:06:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
13:07:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
13:08:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
13:09:00 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C LOK-o Liberec
13:10:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
13:11:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:12:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
13:13:00 Dvořák Radim KUL7501 8226387 C KOB Ústí nad Labem
13:14:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8202 7200319 SK Žabovřesky Brno
13:15:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
13:16:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:17:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
13:18:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:19:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
13:20:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
13:21:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:22:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
13:23:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:24:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:25:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
13:26:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:27:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
13:28:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
13:29:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
13:30:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
13:31:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:32:00 Šrubař Michal ZBM8606 8002099 SK Žabovřesky Brno