Logo

Startovka závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Datum:
23.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kacanovy
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R2
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    

D10 1.62 km, 90 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 25 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:05:00 26 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
15:08:00 27 Vařeková Anna TUV0651 411346 C SOK TJ Turnov
15:11:00 28 Pěkná Alžběta ROU0950 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem
15:14:00 29 Froschová Magdaléna LPU1052 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
15:17:00 30 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
15:20:00 31 Hejcmanová Amálie ROU1251 0 C SKOB Roudnice nad Labem
15:23:00 32 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
15:26:00 33 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C OK Slavia Hradec Králové
15:29:00 34 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
15:32:00 35 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
15:35:00 36 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:38:00 37 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
15:41:00 38 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
15:44:00 39 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
15:47:00 40 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
15:50:00 41 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
15:53:00 42 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
15:56:00 43 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
15:59:00 44 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
16:02:00 45 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
16:05:00 46 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
16:08:00 47 Vakant 0 Vakant
16:11:00 48 Vakant 0 Vakant

D10L 2.36 km, 130 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 1 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
15:04:00 2 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
15:08:00 3 Procházková Sára TUV1250 20758 C SOK TJ Turnov
15:12:00 4 Dosbabová Magdaléna TTR1151 53153 C OOB Třebíč
15:16:00 5 Schwarzová Katarína 17S1150 7080080 Ekonom Banska Bystrica
15:20:00 6 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
15:24:00 7 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403062 C OOB TJ Turnov
15:28:00 19 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
15:32:00 8 Klose Kateřina SFM1251 0 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:36:00 9 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:40:00 10 Schwarzová Martina 17S0950 2112736 Ekonom Banska Bystrica
15:44:00 11 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 C OK Slavia Hradec Králové
15:48:00 12 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:52:00 13 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
15:56:00 14 Koukalová Claudie VTA1052 2025206 C SC vebr-sport
16:00:00 15 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
16:04:00 16 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
16:08:00 17 Oravcová Amálie TJN1170 4408036 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:12:00 18 Vakant 0 Vakant
16:16:00 20 Vakant 0 Vakant
16:20:00 21 Vakant 0 Vakant
16:24:00 22 Vakant 0 Vakant
16:28:00 23 Vakant 0 Vakant
16:32:00 24 Vakant 0 Vakant

D12 1.71 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 49 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
15:04:00 50 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:07:00 51 Vyziblová Viktorie SJC0853 4293 C Sportcentrum Jičín
15:10:00 52 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
15:13:00 53 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
15:16:00 54 Nowak Zofia 97P0850 2067840 KS Hades Poznań
15:19:00 55 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:22:00 56 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C ZOOB Rumburk
15:25:00 57 Novotná Karolína TUR0853 2095926 B OOB TJ Turnov
15:28:00 58 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
15:31:00 59 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
15:34:00 60 Hladíková Julie DKP0857 2092422 C Oddíl OB Kotlářka
15:37:00 61 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
15:40:00 62 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
15:43:00 63 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
15:46:00 64 Dosbabová Veronika TTR0851 52247 C OOB Třebíč
15:49:00 65 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:52:00 66 Nováková Barborka TUV0852 2104592 C SOK TJ Turnov
15:55:00 67 Lechner Jana 14A0753 8200800 ASKÖ Austria
15:58:00 68 Křečková Apolena KAM0755 682648 C OK Kamenice
16:01:00 69 Blahová Karolína KAM0752 2053549 C OK Kamenice
16:04:00 70 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
16:07:00 71 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:10:00 72 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 B ZOOB Rumburk
16:13:00 73 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 B OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 74 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
16:19:00 75 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B OK Chrastava
16:22:00 76 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B OB Jenišovice
16:25:00 77 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 B SOK TJ Turnov
16:28:00 78 Erhard Josefine 14A0751 8035035 ASKÖ Austria
16:31:00 79 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
16:34:00 80 Slezáková Vendula PLU0854 681869 C TJ SOKOL Plumlov
16:37:00 81 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
16:40:00 82 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 C KOB Kladno
16:43:00 83 Matoušková Johana STE0751 52561 C SK SKI-OB Šternberk
16:46:00 84 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 B TJ SOKOL Plumlov
16:49:00 85 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
16:52:00 86 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
16:55:00 87 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
16:58:00 88 Čapková Markéta PHK0850 9665 B OK 99 Hradec Králové
17:01:00 89 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:04:00 90 Berger Carla 14A0752 150015 ASKÖ Austria
17:07:00 91 Vakant 0 Vakant
17:10:00 92 Vakant 0 Vakant
17:13:00 93 Vakant 0 Vakant
17:16:00 94 Vakant 0 Vakant
17:19:00 95 Vakant 0 Vakant
17:22:00 96 Vakant 0 Vakant

D14 2.00 km, 140 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 114 Mitášová Barbora SOP0651 253160 C OOB TJ Slezan Opava
15:04:00 97 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B OK 99 Hradec Králové
15:07:00 98 Mellanová Judita TUR0559 8660382 B OOB TJ Turnov
15:10:00 99 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 A OK Chrastava
15:13:00 100 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
15:16:00 101 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A SC vebr-sport
15:19:00 102 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk
15:22:00 103 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:25:00 104 Kruschinová Jana LTP0551 232536 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:28:00 105 Gemperlová Eliška PGP0556 2061812 C SK Praga
15:31:00 106 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:34:00 107 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
15:37:00 108 Sklenářová Zuzana TUR0658 2106729 C OOB TJ Turnov
15:40:00 109 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 C SK Praga
15:43:00 110 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:46:00 111 Davidová Noemi RUM0551 4641712 C ZOOB Rumburk
15:49:00 112 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
15:52:00 113 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:55:00 115 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
15:58:00 116 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 B OK 99 Hradec Králové
16:01:00 117 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
16:04:00 118 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
16:07:00 119 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
16:10:00 120 Seitlinger Antonia 14A0551 8210605 ASKÖ Austria
16:13:00 121 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
16:16:00 122 Přílepková Radka VTA0651 7210078 B SC vebr-sport
16:19:00 123 Hájková Tereza TUR0556 9102562 B OOB TJ Turnov
16:22:00 124 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
16:25:00 125 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
16:28:00 126 Holíková Simona ONO0553 8660538 B SKOB Ostrov
16:31:00 127 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
16:34:00 128 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
16:37:00 129 Paierová Jana DKL0653 2148123 C KOB Kladno
16:40:00 130 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
16:43:00 131 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
16:46:00 132 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:49:00 133 Kynclová Andrea LTU0651 2108867 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 134 Neumann Johanna 31D0550 7777077 SV Lengefeld
16:55:00 135 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
16:58:00 136 Höhenberger Lara 14A0651 8130506 ASKÖ Austria
17:01:00 137 Vakant 0 Vakant
17:04:00 138 Vakant 0 Vakant
17:07:00 139 Vakant 0 Vakant
17:10:00 140 Vakant 0 Vakant
17:13:00 141 Vakant 0 Vakant
17:16:00 142 Vakant 0 Vakant

D16 2.77 km, 270 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 143 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
15:05:00 144 Sihver Merle 18D0450 8606404 Post SV Dresden
15:07:00 145 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:09:00 146 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
15:11:00 147 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
15:13:00 148 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
15:15:00 149 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
15:17:00 150 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 B USK Praha
15:19:00 151 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
15:21:00 152 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
15:23:00 153 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
15:25:00 154 Hankovcová Helena KAM0350 442879 B OK Kamenice
15:27:00 155 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
15:29:00 156 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
15:31:00 157 Neumann Lena 31D0350 7122003 SV Lengefeld
15:33:00 158 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
15:35:00 159 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
15:37:00 160 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
15:39:00 161 Ripplová Emma DKP0460 2112752 C Oddíl OB Kotlářka
15:41:00 162 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
15:43:00 163 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:45:00 164 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
15:47:00 165 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 166 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:51:00 167 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A OK 99 Hradec Králové
15:53:00 168 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
15:55:00 169 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:57:00 170 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:59:00 171 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
16:01:00 172 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
16:03:00 173 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
16:05:00 174 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
16:07:00 175 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 176 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 B OK 99 Hradec Králové
16:11:00 177 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
16:13:00 178 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
16:15:00 179 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
16:17:00 180 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
16:19:00 181 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
16:21:00 182 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 183 Besedová Katka PHK0351 8648619 C OK 99 Hradec Králové
16:25:00 184 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B OK Lokomotiva Pardubice
16:27:00 185 Metelková Michaela PHK0550 2056274 A OK 99 Hradec Králové
16:29:00 186 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
16:31:00 187 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B SOB Olomouc
16:33:00 188 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
16:35:00 189 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
16:37:00 190 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:39:00 191 Beranová Hana VSP0455 2021833 B USK Praha
16:41:00 192 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B SK Praga
16:43:00 193 Filipiak Adrianna 97P0351 8000831 KS Hades Poznań
16:45:00 194 Vakant 0 Vakant
16:47:00 195 Vakant 0 Vakant
16:49:00 196 Vakant 0 Vakant
16:51:00 197 Vakant 0 Vakant
16:53:00 198 Vakant 0 Vakant
16:55:00 199 Vakant 0 Vakant
16:57:00 200 Vakant 0 Vakant

D18 3.08 km, 290 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 201 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
15:04:00 202 Miklušová Tamara 47S0250 8434822 A TJ Rapid Bratislava
15:07:00 203 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
15:10:00 204 Beranová Eva VSP0254 2115749 B USK Praha
15:13:00 205 Hamáčková Eliška STH0153 331022 B SK Studenec
15:16:00 206 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 B USK Praha
15:19:00 207 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
15:22:00 208 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
15:25:00 209 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
15:28:00 210 Randáková Alžběta VRL0252 416271 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:31:00 211 Bogensperger Nilla 14A0251 8007077 ASKÖ Austria
15:34:00 212 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B SK Praga
15:37:00 213 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
15:40:00 214 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
15:43:00 215 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SJH Jindřichův Hradec
15:46:00 216 Olszanka Gabriela 23P0151 8220701 OK!Sport Warszawa
15:49:00 217 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
15:52:00 218 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:55:00 219 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:58:00 220 Jiranová Barbora VRL0256 7211247 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:01:00 221 Vítková Barbora DKL0250 2087710 B KOB Kladno
16:04:00 222 Janečková Lucie TJN0157 2111794 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:07:00 223 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
16:10:00 224 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 225 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:16:00 226 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
16:19:00 227 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:22:00 228 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:25:00 229 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
16:28:00 230 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
16:31:00 231 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
16:34:00 232 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:37:00 233 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 234 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
16:43:00 235 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B KOB Kladno
16:46:00 236 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 A SC vebr-sport
16:49:00 237 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
16:52:00 238 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
16:55:00 239 Titzová Adéla PGP0257 2035748 B SK Praga
16:58:00 240 Mišková Katka DKL0252 2135193 C KOB Kladno
17:01:00 241 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
17:04:00 242 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
17:07:00 243 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:10:00 244 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
17:13:00 245 Semíková Lucie KAM0250 8670788 A OK Kamenice
17:16:00 246 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 B KOB Děčín
17:19:00 247 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
17:22:00 248 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 B OK Chrastava
17:25:00 249 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:28:00 251 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:31:00 250 Doubková Emma PGP0154 0 B SK Praga
17:34:00 252 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:37:00 253 Vakant 0 Vakant
17:40:00 254 Vakant 0 Vakant
17:43:00 255 Vakant 0 Vakant
17:46:00 256 Vakant 0 Vakant
17:49:00 257 Vakant 0 Vakant
17:52:00 258 Vakant 0 Vakant

D20 3.05 km, 305 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:19:00 272 Šípová Kateřina SOP0052 0 C OOB TJ Slezan Opava
15:23:00 259 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
15:27:00 260 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:31:00 261 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
15:35:00 262 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
15:39:00 263 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:43:00 264 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 R KOS TJ Tesla Brno
15:47:00 265 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B Oddíl OB Kotlářka
15:51:00 266 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
15:55:00 267 Kopecká Johana PGP9956 2021848 B SK Praga
15:59:00 268 Biederman Adrianna CHC0056 8120200 C K.O.B. Choceň
16:03:00 269 Klikarová Zuzana DKP9952 2043004 C Oddíl OB Kotlářka
16:07:00 270 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
16:11:00 271 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
16:15:00 273 Vogt Felicitas 31D0051 8606494 SV Lengefeld
16:19:00 274 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
16:23:00 275 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 A SK Studenec
16:27:00 276 Straková Veronika SLA0051 219276 C SKOB Slaný
16:31:00 277 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
16:35:00 278 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
16:39:00 279 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
16:43:00 280 Vakant 0 Vakant
16:47:00 281 Vakant 0 Vakant
16:51:00 282 Vakant 0 Vakant

D21E 3.56 km, 345 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:28:00 283 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
15:32:00 284 Meyer Jörg 33D9400 1994620 USV TU Dresden 2
15:36:00 285 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
15:40:00 286 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
15:44:00 287 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
15:48:00 288 Hepnerová Martina SHK8152 8656708 C OK Slavia Hradec Králové
15:52:00 289 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
15:56:00 290 Drągowska Maria 23P9550 8628699 OK!Sport Warszawa
16:00:00 291 Hanka Straube 33D9350 8280593 USV TU Dresden 2
16:04:00 292 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
16:08:00 293 Winkler Leonore 33D9651 1398596 USV TU Dresden 2
16:12:00 294 Horová Pavla LPU9457 8656525 R OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 295 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
16:20:00 296 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
16:24:00 297 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
16:28:00 298 Rollier Monika PHK8051 515494 C OK 99 Hradec Králové
16:32:00 299 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
16:36:00 300 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 301 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
16:44:00 302 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
16:48:00 303 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
16:52:00 304 Čechová Tereza KAM9852 2058511 E OK Kamenice
16:56:00 305 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 307 Vakant 4805 0 Vakant
17:04:00 308 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
17:08:00 309 Ockenden Helen 15G9750 8300197 DRONGO
17:12:00 310 Vakant 0 Vakant
17:16:00 311 Vakant 0 Vakant
17:20:00 312 Vakant 0 Vakant
17:24:00 313 Vakant 0 Vakant
17:28:00 306 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 R SK Žabovřesky Brno

D21A 3.23 km, 320 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 336 Kolešová Helena LPU8857 253357 C OK Lokomotiva Pardubice
15:07:00 315 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
15:11:00 316 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
15:15:00 317 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
15:19:00 320 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
15:23:00 319 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
15:27:00 321 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C OK Lokomotiva Pardubice
15:31:00 322 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
15:35:00 323 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
15:39:00 324 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
15:43:00 354 Vakant 0 Vakant
15:47:00 326 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C SK OK 24 Praha
15:51:00 327 Vakant 2507 0 Vakant
15:55:00 328 Lehárová Alžběta LPU9456 2124771 C OK Lokomotiva Pardubice
15:59:00 329 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
16:03:00 330 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
16:07:00 331 Justová Eliška SHK9351 8662297 C OK Slavia Hradec Králové
16:11:00 332 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
16:15:00 333 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:19:00 337 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
16:23:00 341 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
16:27:00 339 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
16:31:00 314 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
16:35:00 342 Najman Natalia 23P8851 8061088 OK!Sport Warszawa
16:39:00 343 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
16:43:00 344 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
16:47:00 345 Procházková Marie SOP9551 8667516 C OOB TJ Slezan Opava
16:51:00 347 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
16:55:00 348 Rickmeyer Tina 33D8650 8028926 USV TU Dresden 2
16:59:00 349 Miśkiewicz Martyna 23P8950 8660530 OK!Sport Warszawa
17:03:00 350 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:07:00 351 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
17:11:00 352 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C K.O.B. Choceň
17:15:00 318 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
17:19:00 338 Kosová Štěpánka LPU9460 2073750 C OK Lokomotiva Pardubice
17:23:00 325 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
17:27:00 353 Vakant 0 Vakant
17:31:00 355 Vakant 0 Vakant
17:35:00 356 Vakant 0 Vakant
17:39:00 335 Neumannová Kateřina PGP9256 8667999 C SK Praga
17:43:00 346 Vakant 33969 0 Vakant
17:47:00 340 Drągowska Malwina 23P8500 886617 OK!Sport Warszawa
17:51:00 334 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu

D21B 3.05 km, 305 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 384 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
15:10:00 357 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:14:00 358 Heinlová Iva RUM8551 5642 C ZOOB Rumburk
15:18:00 359 Blažková Kristina 0120001 4641782 UOL
15:22:00 360 Šádková Martina PHK9653 1398981 C OK 99 Hradec Králové
15:26:00 361 Srpová Zuzana SJC8551 9969 C Sportcentrum Jičín
15:30:00 362 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
15:34:00 363 Fenclová Tereza LPU9752 9648 C OK Lokomotiva Pardubice
15:38:00 364 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
15:42:00 365 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:46:00 366 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
15:50:00 367 Kovářová Lenka SJH8651 7201828 C SJH Jindřichův Hradec
15:54:00 368 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:58:00 369 Boros Kitti 14A9751 8636778 ASKÖ Austria
16:02:00 370 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:06:00 371 Ondřejová Dita Terezie SHK8550 7115115 C OK Slavia Hradec Králové
16:10:00 372 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
16:14:00 373 Ševčíková Petra SOP9152 7209468 OOB TJ Slezan Opava
16:18:00 374 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:22:00 375 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
16:26:00 376 Vakant 3148 0 Vakant
16:30:00 377 Pottkamp Charlotte 33D9650 9080057 USV TU Dresden 2
16:34:00 379 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
16:38:00 380 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
16:42:00 381 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
16:46:00 382 Sklenářová Dorothea AOP9351 352326 C Orientační Běh Opava
16:50:00 383 Podešvová Vlasta TJN9250 53767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:54:00 385 Zavadilová Barbora KAM9454 53567 C OK Kamenice
16:58:00 386 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
17:06:00 388 Vébrová Denisa VTA9551 7208075 C SC vebr-sport
17:10:00 389 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:14:00 390 Vakant 0 Vakant
17:18:00 391 Vakant 0 Vakant
17:22:00 392 Vakant 0 Vakant
17:26:00 393 Vakant 0 Vakant
17:30:00 378 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO

D21C 2.62 km, 230 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 403 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
15:24:00 394 Hlavničková Vendula LTU9650 425561 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:28:00 395 Vojáčková Šárka LIT9051 8105 C KOB Litvínov
15:32:00 396 Straková Zuzana KAM9250 224892 C OK Kamenice
15:36:00 397 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
15:40:00 398 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
15:44:00 399 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
15:48:00 400 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
15:52:00 401 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
15:56:00 404 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C KOB Litvínov
16:00:00 405 Cruse Sina 24D9350 2188 SV Robotron Dresden
16:04:00 406 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
16:08:00 407 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
16:12:00 408 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
16:16:00 409 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:20:00 410 Presinska Magdalena 66P8650 0 UKS Azymut Pabianice
16:24:00 411 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:28:00 412 Chmelíková Tereza PGP8754 232330 C SK Praga
16:32:00 413 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
16:36:00 414 Vakant 0 Vakant
16:40:00 402 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 Orientop Wrocław

D35 3.10 km, 310 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:23:00 440 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
15:26:00 415 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:29:00 416 Richtrová Aneta VTA8251 2019559 C SC vebr-sport
15:32:00 417 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:35:00 418 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C OK Chrastava
15:38:00 421 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
15:41:00 419 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
15:44:00 420 Bader Anne 18D8451 8404290 Post SV Dresden
15:47:00 423 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
15:50:00 424 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C SKOB Ostrov
15:53:00 425 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:56:00 426 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
15:59:00 427 Chládková Petra DKP8159 420446 C Oddíl OB Kotlářka
16:02:00 428 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
16:05:00 429 Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 8000829 KS Hades Poznań
16:08:00 430 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
16:11:00 431 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C SK Praga
16:14:00 432 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C OK Kamenice
16:17:00 433 Hudečková Petra OOP8252 232358 C TJ Opava
16:20:00 434 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
16:23:00 435 Jiranová Kateřina PHK8359 8667992 C OK 99 Hradec Králové
16:26:00 436 Nyklová Helena MFP7550 51872 C Matfyz Praha
16:29:00 437 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
16:32:00 438 Müller Edith 14A8251 5325 ASKÖ Austria
16:35:00 439 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
16:38:00 441 Jahn Odvody Dana LPU8355 9292 C OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 442 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
16:44:00 443 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:47:00 444 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
16:50:00 445 Balcarová Kateřina CET8252 2060205 C TJ Loko Česká Třebová
16:53:00 446 Dosbabová Magdalena TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
16:56:00 447 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
17:02:00 449 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
17:05:00 450 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
17:08:00 451 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
17:11:00 452 Vakant 0 Vakant
17:14:00 453 Vakant 0 Vakant
17:17:00 454 Vakant 0 Vakant
17:20:00 455 Vakant 0 Vakant
17:23:00 422 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka

D40 2.69 km, 250 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 456 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:03:00 457 Michlová Jana VRL7852 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:06:00 458 Luterová Kristýna PLU7878 896972 C TJ SOKOL Plumlov
15:09:00 459 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
15:12:00 460 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
15:15:00 461 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
15:18:00 462 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:21:00 463 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
15:24:00 464 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
15:27:00 465 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:30:00 466 Novotná Petra PHK6651 8670748 C OK 99 Hradec Králové
15:33:00 467 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
15:36:00 468 Kobrlová Gabriela TJN7654 4124 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:39:00 469 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
15:42:00 470 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
15:45:00 471 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:48:00 473 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 474 Procházková Lenka TUV7650 0 C SOK TJ Turnov
15:54:00 475 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
15:57:00 476 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
16:00:00 477 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
16:03:00 478 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
16:06:00 479 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:09:00 480 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
16:12:00 472 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
16:15:00 481 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
16:18:00 482 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:21:00 483 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
16:24:00 484 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
16:27:00 485 Zámečníková Jitka 0070001 2103763 Zámečníci
16:30:00 486 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:33:00 487 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
16:36:00 488 Kovářová Anna CET7552 1421908 C TJ Loko Česká Třebová
16:39:00 489 Sládková Klára VLI7852 2092397 Slavia Liberec orienteering
16:42:00 490 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
16:45:00 491 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C SOK TJ Turnov
16:48:00 492 Kundratová Jana TZL7350 53360 C SKOB Zlín
16:51:00 493 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:54:00 494 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
16:57:00 495 Štreglová Andrea VRL7552 206478 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:00:00 496 Filipiak Agnieszka 97P7550 2067831 KS Hades Poznań
17:03:00 497 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
17:06:00 498 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:09:00 499 Hanušová Monika VRL7654 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:12:00 500 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
17:15:00 501 Koníčková Pavlína TJN7065 2103701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:18:00 502 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
17:21:00 503 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
17:24:00 504 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
17:27:00 505 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
17:30:00 506 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
17:33:00 507 Jedličková Tereza KAM7950 2080911 C OK Kamenice
17:36:00 508 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
17:39:00 509 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
17:42:00 510 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
17:45:00 511 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:48:00 512 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
17:51:00 513 Habánová Anna VLI7757 7207861 C Slavia Liberec orienteering
17:54:00 514 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
17:57:00 515 Hejnová Simona LLI7651 2134282 C LOK-o Liberec
18:00:00 516 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
18:03:00 517 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
18:06:00 518 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
18:09:00 519 Vakant 0 Vakant
18:12:00 520 Vakant 0 Vakant
18:15:00 521 Vakant 0 Vakant
18:18:00 522 Vakant 0 Vakant
18:21:00 523 Vakant 0 Vakant
18:24:00 524 Vakant 0 Vakant

D45 2.48 km, 210 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 591 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
15:02:00 600 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
15:04:00 525 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:06:00 526 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
15:08:00 527 Hejcmanová Pavla ROU7450 0 C SKOB Roudnice nad Labem
15:10:00 528 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
15:12:00 529 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
15:14:00 530 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 TJ Rapid Bratislava
15:16:00 531 Veselá Jitka TUV7250 2126363 C SOK TJ Turnov
15:18:00 533 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
15:20:00 534 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:22:00 535 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
15:24:00 536 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
15:26:00 537 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
15:28:00 538 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
15:30:00 539 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
15:32:00 540 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
15:34:00 541 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
15:36:00 542 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:38:00 543 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
15:40:00 544 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
15:42:00 545 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
15:44:00 546 Gabryšová Tereza 0130002 4543248 LOS Melnik
15:46:00 547 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
15:48:00 548 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
15:50:00 554 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
15:52:00 549 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice
15:54:00 550 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
15:56:00 551 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
15:58:00 552 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
16:00:00 553 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:02:00 532 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
16:04:00 555 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:06:00 556 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:08:00 557 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
16:10:00 558 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:12:00 559 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
16:14:00 560 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
16:16:00 561 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
16:18:00 562 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
16:20:00 563 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:22:00 564 Bialekova Martina 17S1402 7201767 Ekonom Banska Bystrica
16:24:00 565 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
16:26:00 566 Kubcová Lenka DOB7451 1400412 C KOB Dobruška
16:28:00 567 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
16:30:00 568 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
16:32:00 569 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
16:34:00 570 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
16:36:00 571 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
16:38:00 572 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
16:40:00 573 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
16:42:00 574 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:44:00 575 Etterle-Biederman Lilianna CHC7352 887008 C K.O.B. Choceň
16:46:00 576 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
16:48:00 577 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 578 Hájková Jitka SOP7150 515407 C OOB TJ Slezan Opava
16:52:00 579 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
16:54:00 580 Postolková Monika DKL7053 2042542 C KOB Kladno
16:56:00 581 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
16:58:00 582 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C SOK TJ Turnov
17:00:00 583 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
17:02:00 584 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:04:00 585 Ježková Lenka LPU7254 51130 C OK Lokomotiva Pardubice
17:06:00 586 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
17:08:00 587 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
17:10:00 588 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
17:12:00 589 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
17:14:00 590 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:16:00 592 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:18:00 593 Schenková Katarína 47S7450 307438 TJ Rapid Bratislava
17:20:00 594 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
17:22:00 595 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
17:24:00 596 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
17:26:00 597 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
17:28:00 598 Křivdová Lenka 0010002 8655490 Sportovní klub hasičů Královéh
17:30:00 599 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
17:32:00 601 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
17:34:00 602 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
17:36:00 603 Vakant 0 Vakant
17:38:00 604 Vakant 0 Vakant
17:40:00 605 Vakant 0 Vakant
17:42:00 606 Vakant 0 Vakant
17:44:00 607 Vakant 0 Vakant
17:46:00 608 Vakant 0 Vakant
17:48:00 609 Vakant 0 Vakant
17:50:00 610 Vakant 0 Vakant

D50 2.34 km, 185 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:09:00 611 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
15:12:00 612 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
15:15:00 613 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
15:18:00 614 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
15:21:00 615 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
15:24:00 616 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
15:27:00 617 Veselská Kateřina VLI6551 7711 C Slavia Liberec orienteering
15:30:00 618 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
15:33:00 619 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
15:36:00 620 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
15:39:00 621 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
15:42:00 622 Jeřábková Jana UOL6954 361997 C SOB Olomouc
15:45:00 623 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:48:00 624 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
15:51:00 625 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
15:54:00 626 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
15:57:00 627 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
16:00:00 628 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:03:00 629 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
16:06:00 630 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
16:09:00 631 Šafková Petra KAM6650 51278 C OK Kamenice
16:12:00 632 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 Post SV Dresden
16:15:00 633 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 634 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
16:21:00 635 Müller Anke 18D6650 8606498 Post SV Dresden
16:24:00 636 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:27:00 637 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:30:00 638 Šmelíková Barbora VBA6952 307356 ŠK VAZKA Bratislava
16:33:00 639 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:36:00 640 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
16:39:00 641 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
16:42:00 642 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
16:45:00 643 Rýdlová Magda TJN6850 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:48:00 644 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
16:51:00 645 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
16:54:00 646 Budská Zuzana TJN6751 416830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:57:00 647 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:00:00 648 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
17:03:00 649 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
17:06:00 650 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
17:09:00 651 Hinterhofer Katharina 14A6951 8111131 ASKÖ Austria
17:12:00 652 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
17:15:00 653 Vakant 0 Vakant
17:18:00 654 Vakant 0 Vakant
17:21:00 655 Vakant 0 Vakant
17:24:00 656 Vakant 0 Vakant
17:27:00 657 Vakant 0 Vakant
17:30:00 658 Vakant 0 Vakant

D55 2.00 km, 135 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:29:00 659 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:33:00 660 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C Matfyz Praha
16:37:00 661 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:41:00 662 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:45:00 663 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
16:49:00 664 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:53:00 665 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
16:57:00 666 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
17:01:00 668 Vakant 0 Vakant
17:05:00 667 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky

D60 2.00 km, 135 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 695 Vakant 0 Vakant
15:07:00 670 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
15:11:00 671 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:15:00 672 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
15:19:00 673 Kadečková Jana JEN5651 411563 C OB Jenišovice
15:23:00 674 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
15:27:00 675 Baleisiene Roma 0020003 8629866 OK Labirintas
15:31:00 676 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
15:35:00 677 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:39:00 678 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
15:43:00 679 Kadavá Eva CHA5750 0 C OK Chrastava
15:47:00 680 Kretzschmar Ute 82D5950 901508 OLV Weimar
15:51:00 681 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
15:55:00 682 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
15:59:00 683 Irk Karin 14A5750 0 ASKÖ Austria
16:03:00 684 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
16:07:00 685 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
16:11:00 686 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
16:15:00 687 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:19:00 688 Dudíková Eva JPV5757 307335 C Oddíl OS SK Prostějov
16:23:00 689 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:27:00 690 Jenei Margit 22H5450 4660121 Hegyisport Szentendre Egy.
16:35:00 692 Jenővári Gabriella 22H5750 8383380 Hegyisport Szentendre Egy.
16:39:00 693 Vakant 0 Vakant
16:43:00 694 Vakant 0 Vakant
16:47:00 669 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga

D65 1.81 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 696 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:09:00 697 Breitschädel Eva 14A5351 8111014 ASKÖ Austria
15:15:00 698 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
15:21:00 699 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:27:00 715 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
15:33:00 700 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
15:39:00 701 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
15:45:00 702 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
15:51:00 703 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:57:00 704 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
16:03:00 705 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
16:09:00 706 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
16:15:00 707 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
16:21:00 708 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
16:27:00 709 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
16:39:00 711 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
16:45:00 712 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
16:51:00 713 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
16:57:00 714 Kovářová Milena SJH5350 232411 C SJH Jindřichův Hradec
17:03:00 716 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:09:00 717 Vakant 0 Vakant
17:15:00 718 Vakant 0 Vakant
17:21:00 719 Vakant 0 Vakant
17:27:00 720 Vakant 0 Vakant

D70 1.81 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 721 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
15:06:00 722 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:12:00 723 Bader Hilde 18D4850 1873 Post SV Dresden
15:18:00 724 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:24:00 725 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
15:30:00 726 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
15:36:00 727 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
15:42:00 728 Müller Brigitte 14A4851 5399 ASKÖ Austria
15:48:00 729 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
15:54:00 730 Skaidra Bumeliene 0020002 400235 OK Labirintas
16:00:00 731 Vakant 0 Vakant

H10L 2.21 km, 130 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 732 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:06:00 733 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
15:10:00 734 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
15:14:00 735 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
15:18:00 736 Beneš Max VLI1100 1424648 C Slavia Liberec orienteering
15:22:00 737 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
15:26:00 738 Lazar Matyáš TUV1000 2126360 C SOK TJ Turnov
15:30:00 739 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
15:34:00 740 Havlák Tobiáš ROU1301 0 C SKOB Roudnice nad Labem
15:38:00 741 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
15:42:00 742 Lukeš Josef SHK1005 2141922 C OK Slavia Hradec Králové
15:46:00 743 Pavlík Tobiáš LIT1111 8109 C KOB Litvínov
15:50:00 744 Krejčí Matěj TUR0910 2127587 C OOB TJ Turnov
15:54:00 745 Vakant 0 Vakant
15:58:00 746 Vakant 0 Vakant
16:02:00 747 Vakant 0 Vakant
16:06:00 748 Vakant 0 Vakant
16:10:00 749 Vakant 0 Vakant
16:14:00 750 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
16:18:00 751 Vakant 0 Vakant

H10 1.83 km, 105 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 775 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice
15:05:00 753 Vít Benjamin Adam KAM1003 2084959 C OK Kamenice
15:08:00 754 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
15:11:00 755 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
15:14:00 756 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:17:00 757 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
15:20:00 758 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
15:23:00 759 Škoda Matěj TRI1001 8303 C TJ TŽ Třinec
15:26:00 761 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
15:29:00 762 Matoušek Jan STE0909 224904 C SK SKI-OB Šternberk
15:32:00 752 Koten Daniel DKP1006 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
15:35:00 763 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:38:00 764 Zavadil Štěpán KAM0902 0 C OK Kamenice
15:41:00 765 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
15:44:00 766 Létal Jonáš SFM0901 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:47:00 767 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C OK Slavia Hradec Králové
15:50:00 768 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
15:53:00 769 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
15:56:00 770 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:59:00 771 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:02:00 760 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
16:05:00 781 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
16:08:00 779 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
16:11:00 772 Bader Gustav 18D1100 1853 Post SV Dresden
16:14:00 773 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C OB Jenišovice
16:17:00 774 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
16:20:00 777 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
16:23:00 778 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
16:26:00 780 Létal Hynek SFM1001 49443 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:29:00 782 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
16:32:00 776 Vřešťál František TUR0906 7205031 C OOB TJ Turnov
16:35:00 783 Vakant 0 Vakant
16:38:00 784 Vakant 0 Vakant
16:41:00 785 Vakant 0 Vakant
16:44:00 786 Vakant 0 Vakant

H12 1.93 km, 125 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 787 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B SKOB Zlín
15:04:00 788 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:07:00 789 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
15:10:00 790 Kadaně Marek LPU0703 2025377 B OK Lokomotiva Pardubice
15:13:00 791 Lechner Nick 14A0700 8200040 ASKÖ Austria
15:16:00 792 Neumann Rasmus 31D0800 7707777 SV Lengefeld
15:19:00 793 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:22:00 794 Šálek Richard TUR0702 1403058 C OOB TJ Turnov
15:25:00 795 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
15:28:00 834 Vakant 0 Vakant
15:31:00 796 Heller Jakub ROU0702 51438 B SKOB Roudnice nad Labem
15:34:00 820 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C Oddíl OB Kotlářka
15:37:00 797 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 B SOK TJ Turnov
15:40:00 798 Mairich Martin TJN0812 2096129 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:43:00 799 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:46:00 800 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 801 Nožička Jan TJN0809 2088176 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:52:00 802 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 C OK Slavia Hradec Králové
15:55:00 803 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:58:00 804 Hejcman Jaroslav ROU0704 0 C SKOB Roudnice nad Labem
16:01:00 805 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
16:04:00 806 Heczko Erik VLI0804 2113075 B Slavia Liberec orienteering
16:07:00 807 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C OOB TJ Turnov
16:10:00 808 Miklas Ondřej VLI0701 4214 C Slavia Liberec orienteering
16:13:00 809 Vít Samuel Aron KAM0804 2085005 C OK Kamenice
16:16:00 810 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
16:19:00 811 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
16:22:00 812 Lesák Marek TJN0811 2104590 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:25:00 813 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
16:28:00 814 Havlák Štěpán ROU0801 2084986 C SKOB Roudnice nad Labem
16:31:00 815 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C OK Kamenice
16:34:00 816 Havel Antonín TJN0813 2111793 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:37:00 817 Podrábský Ctibor VLI0700 0 B Slavia Liberec orienteering
16:40:00 818 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
16:43:00 819 Habán Eduard VLI0800 0 C Slavia Liberec orienteering
16:46:00 828 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
16:49:00 821 Beneš Filip VLI0708 1424649 C Slavia Liberec orienteering
16:52:00 822 Janda Šimon DKL0800 2111751 C KOB Kladno
16:55:00 823 Karásek Vojtěch TUR0811 2148234 C OOB TJ Turnov
16:58:00 824 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:01:00 826 Novotný Jakub PLU0804 682345 C TJ SOKOL Plumlov
17:04:00 827 Bukvic Kryštof TUV0802 0 C SOK TJ Turnov
17:07:00 829 Metelka Tomáš PHK0801 331689 B OK 99 Hradec Králové
17:10:00 830 Vakant 0 Vakant
17:13:00 831 Vakant 0 Vakant
17:16:00 832 Vakant 0 Vakant
17:19:00 833 Vakant 0 Vakant
17:22:00 825 Besta Radek KNC0803 0 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H14 2.37 km, 180 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 835 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
15:03:00 836 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:06:00 837 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
15:09:00 838 Bauer Ralf 14A0503 211650 ASKÖ Austria
15:12:00 840 Hájek Dominik CET0601 8660514 B TJ Loko Česká Třebová
15:15:00 841 Hoetzel Hugo TUR0505 2060291 B OOB TJ Turnov
15:18:00 842 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
15:21:00 843 Myslík Vojtěch ONO0602 1428940 C SKOB Ostrov
15:24:00 844 Hejcman Jan ROU0504 0 C SKOB Roudnice nad Labem
15:27:00 845 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
15:30:00 846 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
15:33:00 847 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
15:36:00 848 Havlák René ROU0602 2102674 B SKOB Roudnice nad Labem
15:39:00 849 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
15:42:00 850 Ballik Simon 14A0601 2057950 ASKÖ Austria
15:45:00 851 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
15:48:00 852 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
15:51:00 853 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
15:54:00 854 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:57:00 855 Thaler Noah 14A0502 0 ASKÖ Austria
16:00:00 873 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
16:03:00 856 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 B SKOB Ostrov
16:06:00 857 Stöcher Jacopo 14A0501 8250305 ASKÖ Austria
16:09:00 858 Veselý Václav TUV0601 2126367 C SOK TJ Turnov
16:12:00 859 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
16:15:00 860 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
16:18:00 861 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
16:21:00 862 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
16:24:00 863 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:27:00 864 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
16:30:00 865 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
16:36:00 867 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
16:39:00 868 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
16:42:00 869 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
16:45:00 870 Mairich Filip TJN0603 8662716 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:48:00 871 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:51:00 872 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
16:54:00 839 Vřešťál Antonín TUR0604 7205025 C OOB TJ Turnov
16:57:00 874 Vakant 0 Vakant
17:00:00 875 Vakant 0 Vakant
17:03:00 876 Vakant 0 Vakant
17:06:00 877 Vakant 0 Vakant

H16 2.99 km, 285 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:46:00 878 Janků Martin STE0404 2035728 B SK SKI-OB Šternberk
15:48:00 879 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
15:50:00 880 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:52:00 881 Titz Adam VSP0401 2032183 C USK Praha
15:54:00 882 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
15:56:00 883 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
15:58:00 884 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
16:00:00 885 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:02:00 886 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
16:04:00 887 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
16:06:00 888 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
16:08:00 889 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:10:00 890 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:12:00 891 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
16:14:00 892 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
16:16:00 893 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
16:18:00 894 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
16:20:00 897 Hejna Hynek LLI0300 7055011 B LOK-o Liberec
16:22:00 896 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
16:24:00 898 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
16:26:00 899 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:28:00 900 Janda Jakub DOR0403 2045308 A OK Dobříš
16:30:00 901 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
16:32:00 902 Roháč Martin LCE0308 8017132 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:34:00 903 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
16:36:00 904 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
16:38:00 905 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
16:40:00 906 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:42:00 907 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
16:44:00 908 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
16:46:00 909 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:48:00 910 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
16:50:00 911 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B OK Slavia Hradec Králové
16:52:00 912 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
16:54:00 913 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
16:56:00 914 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
16:58:00 915 Deim Michal VTA0402 7210074 B SC vebr-sport
17:00:00 916 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:02:00 917 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
17:04:00 918 Lechner Tim 14A0401 8114115 ASKÖ Austria
17:06:00 919 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
17:08:00 920 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:10:00 895 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
17:12:00 921 Vakant 0 Vakant
17:14:00 922 Vakant 0 Vakant
17:16:00 923 Vakant 0 Vakant
17:18:00 924 Vakant 0 Vakant

H18 3.29 km, 310 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 925 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
15:05:00 926 Hankovec Hugo KAM0201 8660469 B OK Kamenice
15:08:00 927 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
15:11:00 928 Ježek Jakub JIL0104 8670807 B OK Jilemnice
15:14:00 929 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
15:17:00 930 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
15:20:00 931 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
15:23:00 932 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:26:00 933 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
15:29:00 934 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
15:32:00 935 Svoboda Radek STE0207 8090134 B SK SKI-OB Šternberk
15:35:00 936 Švarc Antonín DKP0203 8020122 B Oddíl OB Kotlářka
15:38:00 937 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
15:41:00 938 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
15:44:00 939 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
15:47:00 940 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
15:50:00 941 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
15:53:00 942 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
15:56:00 943 Dostál Jakub VRL0104 8670450 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:59:00 944 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
16:02:00 945 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:05:00 946 Schenk Michal 47S0201 8170817 TJ Rapid Bratislava
16:08:00 947 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:11:00 948 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:14:00 949 Melichna Matěj PGP0107 682699 B SK Praga
16:17:00 950 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:20:00 951 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
16:23:00 952 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
16:26:00 953 Jonáš Adam ZBM0102 7209670 B SK Žabovřesky Brno
16:29:00 954 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
16:32:00 955 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
16:35:00 956 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
16:38:00 957 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
16:41:00 958 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:44:00 959 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
16:47:00 960 Klaška Martin DKP0100 8322332 A Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 961 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
16:53:00 962 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
16:56:00 963 Postolka Jonáš DKL0100 2800297 C KOB Kladno
16:59:00 964 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 B KOS Slavia Plzeň
17:02:00 965 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
17:05:00 966 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
17:08:00 967 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
17:11:00 968 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
17:14:00 969 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
17:17:00 970 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
17:20:00 971 Königstorfer Jonas 14A0101 8288388 ASKÖ Austria
17:23:00 972 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 A SK Praga
17:26:00 973 Šimo Matúš ZBM0109 8100080 B SK Žabovřesky Brno
17:29:00 974 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
17:32:00 975 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
17:35:00 976 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:38:00 977 Vakant 0 Vakant
17:41:00 978 Vakant 0 Vakant
17:44:00 979 Vakant 0 Vakant
17:47:00 980 Vakant 0 Vakant
17:50:00 981 Vakant 0 Vakant
17:53:00 982 Vakant 0 Vakant

H20 3.63 km, 330 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:18:00 983 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 B OK 99 Hradec Králové
16:22:00 984 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 8200031 C SK Žabovřesky Brno
16:26:00 985 Bräuer Dennis 31D9900 8606440 SV Lengefeld
16:30:00 986 Achilles Ingo 14A9901 8021299 ASKÖ Austria
16:34:00 987 Čtrnáct Šimon PGP0001 2121096 C SK Praga
16:38:00 988 Poirson Marius 14A0001 8000031 ASKÖ Austria
16:42:00 989 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 A LOK-o Liberec
16:46:00 990 Sedlář Jan TBM0010 0 A KOS TJ Tesla Brno
16:50:00 991 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
16:54:00 992 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 A SKOB Zlín
16:58:00 993 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
17:02:00 994 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B Oddíl OB Kotlářka
17:06:00 995 Kijak Jakub CHC0005 8640922 C K.O.B. Choceň
17:10:00 996 Postolka Jáchym DKL9900 888621 C KOB Kladno
17:14:00 997 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:18:00 998 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 A OOB TJ Slezan Opava
17:22:00 999 Vaněk Martin CHC9905 425544 C K.O.B. Choceň
17:26:00 1000 Vakant 0 Vakant

H21E 4.05 km, 385 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 1001 Habán Ivo VLI7707 8660474 R Slavia Liberec orienteering
15:32:00 1003 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
15:34:00 1004 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
15:36:00 1005 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
15:38:00 1006 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
15:40:00 1007 Komanec Václav SHK8406 995807 C OK Slavia Hradec Králové
15:42:00 1010 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
15:44:00 1011 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
15:46:00 1012 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
15:48:00 1013 Korozs Attila 14A9201 7766777 ASKÖ Austria
15:50:00 1014 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
15:52:00 1015 Biederman Marcin CHC9805 8070598 C K.O.B. Choceň
15:54:00 1016 Stevens Ben 15G8701 8656102 DRONGO
15:56:00 1017 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
15:58:00 1008 Kratov Oleksandr 0100001 9200028 Koooveee
16:00:00 1018 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
16:02:00 1019 Kretzschmar Matthias 18D9001 8606439 Post SV Dresden
16:04:00 1020 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
16:06:00 1021 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 R OK Kamenice
16:08:00 1022 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
16:10:00 1023 Rollier Baptiste PHK8200 8629571 E OK 99 Hradec Králové
16:12:00 1024 Knott Jeremy 15G9600 8643388 DRONGO
16:14:00 1025 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
16:16:00 1026 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 1027 Siegert Wolfgang 14A8801 8240288 ASKÖ Austria
16:20:00 1028 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
16:22:00 1030 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:24:00 1031 Lee Rowan 15G9700 416818 DRONGO
16:26:00 1032 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
16:28:00 1033 Leideck Karsten 33D8600 8060305 USV TU Dresden 2
16:30:00 1034 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
16:32:00 1035 Kundisch Wieland 33D8500 8606454 USV TU Dresden 2
16:34:00 1036 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
16:36:00 1037 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
16:38:00 1038 Mrázek Jan SJC8102 7717777 R Sportcentrum Jičín
16:40:00 1039 Windsor Ben 15G9000 8281090 DRONGO
16:42:00 1040 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
16:44:00 1041 Pružina Paul 15G9701 8000123 DRONGO
16:46:00 1042 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
16:48:00 1043 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C Oddíl OB Kotlářka
16:50:00 1044 Filipiak Mateusz 97P9800 8000832 KS Hades Poznań
16:52:00 1045 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
16:54:00 1046 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
16:56:00 1047 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:58:00 1048 Grätsch Markus 33D9601 8606455 USV TU Dresden 2
17:00:00 1049 Tichý Radomír SHK0000 7300181 R OK Slavia Hradec Králové
17:02:00 1050 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
17:04:00 1051 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 E SK Praga
17:06:00 1052 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
17:08:00 1053 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
17:10:00 1054 Pek Daniel SHK9803 8654906 C OK Slavia Hradec Králové
17:12:00 1055 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
17:14:00 1056 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
17:16:00 1057 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 1058 Bader Leif 18D8201 8211110 Post SV Dresden
17:20:00 1059 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
17:22:00 1060 Kettner Lukáš KAM9403 887640 C OK Kamenice
17:24:00 1061 Klein Cedrik 33D9901 8606499 USV TU Dresden 2
17:26:00 1062 Masnyy Yury 11R8500 8643979 Orienta-MosCompass
17:28:00 1063 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
17:30:00 1009 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:32:00 1064 Vakant 0 Vakant
17:34:00 1065 Vakant 0 Vakant
17:36:00 1066 Vakant 0 Vakant
17:38:00 1067 Vakant 0 Vakant
17:40:00 1068 Vakant 0 Vakant
17:42:00 1069 Vakant 0 Vakant
17:44:00 1070 Vakant 0 Vakant
17:46:00 1071 Vakant 0 Vakant
17:48:00 1029 Dittmann Robert 19D7901 8606434 SSV Planeta Radebeul
17:50:00 1002 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice

H21A 3.63 km, 360 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:29:00 1130 Vakant 0 Vakant
15:31:00 1073 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
15:33:00 1074 Novotný Marek TJN9901 8680399 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:35:00 1075 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
15:37:00 1076 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
15:39:00 1078 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
15:41:00 1079 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
15:43:00 1080 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
15:45:00 1081 Vakant 14675 0 Vakant
15:47:00 1082 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:49:00 1083 Takahashi Hideto 14A9801 0 ASKÖ Austria
15:51:00 1084 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
15:53:00 1086 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
15:55:00 1126 Vakant 0 Vakant
15:57:00 1088 Lazák Tomáš LTU9102 8662728 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:59:00 1089 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 8000837 OK!Sport Warszawa
16:01:00 1090 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
16:03:00 1091 Kraemer Peter 18D8400 9002828 Post SV Dresden
16:05:00 1093 Macura Jan MLA9306 1421921 C MLOK Mariánské Lázně
16:07:00 1094 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 1095 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:11:00 1096 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
16:13:00 1097 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
16:15:00 1098 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:17:00 1099 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
16:19:00 1077 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
16:21:00 1101 Vébr Jiří VTA6901 515484 C SC vebr-sport
16:23:00 1102 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
16:25:00 1103 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:27:00 1100 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
16:29:00 1104 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:31:00 1072 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
16:33:00 1105 Piłkowski Tadeusz 23P9001 8653083 OK!Sport Warszawa
16:35:00 1106 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
16:37:00 1107 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
16:39:00 1108 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
16:41:00 1109 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:43:00 1110 Buk Petr ROU0001 8662366 A SKOB Roudnice nad Labem
16:45:00 1112 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:47:00 1113 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
16:49:00 1114 Lenk Andreas 33D7301 8606461 USV TU Dresden 2
16:51:00 1115 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
16:53:00 1116 Šulc Václav AOP9200 49474 C Orientační Běh Opava
16:55:00 1117 Cwalina Karol 23P0000 1418714 OK!Sport Warszawa
16:57:00 1118 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
16:59:00 1120 Drągowski Paweł 23P0100 8150384 OK!Sport Warszawa
17:01:00 1121 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
17:03:00 1122 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C Sportcentrum Jičín
17:05:00 1123 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
17:07:00 1124 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
17:09:00 1119 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 C VSK Přírodní vědy Praha
17:11:00 1087 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
17:13:00 1125 Vakant 0 Vakant
17:15:00 1127 Vakant 0 Vakant
17:17:00 1128 Vakant 0 Vakant
17:19:00 1129 Vakant 0 Vakant
17:21:00 1092 Besta Lukáš KNC8101 0 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:23:00 1085 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 Orientop Wrocław
17:25:00 1111 Koleš Jan LPU8610 1602619 C OK Lokomotiva Pardubice

H21B 3.43 km, 315 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 1143 Peths Jan KRN8101 446353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:07:00 1131 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
15:10:00 1132 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:13:00 1133 Šklíba David TJN9902 2053560 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:16:00 1134 Paclík Roman SHK7801 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
15:19:00 1135 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:22:00 1136 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:25:00 1137 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
15:28:00 1138 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:31:00 1180 Vakant 0 Vakant
15:34:00 1140 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov
15:37:00 1151 Sebera Václav SFM8302 49483 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:40:00 1141 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
15:43:00 1142 Cruse Franz 24D9100 502212 SV Robotron Dresden
15:46:00 1144 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
15:49:00 1145 Šatánek Martin SFM8201 49490 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:52:00 1146 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
15:55:00 1147 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
15:58:00 1153 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:01:00 1149 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
16:04:00 1150 Večeřa Martin TJN9105 232641 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:07:00 1155 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:10:00 1156 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:13:00 1157 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 1158 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:19:00 1159 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
16:22:00 1160 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
16:25:00 1161 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
16:28:00 1162 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
16:31:00 1163 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:34:00 1164 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
16:37:00 1165 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:40:00 1166 Kučerka David LIT8202 7703600 C KOB Litvínov
16:43:00 1167 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:46:00 1168 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
16:49:00 1170 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
16:52:00 1171 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
16:55:00 1172 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:58:00 1173 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C OK 99 Hradec Králové
17:01:00 1174 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:04:00 1176 Vakant 0 Vakant
17:07:00 1177 Vakant 0 Vakant
17:10:00 1178 Vakant 0 Vakant
17:13:00 1179 Vakant 0 Vakant
17:16:00 1139 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
17:19:00 1169 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO
17:22:00 1175 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:25:00 1152 Neumann Tomáš PVP8900 1403421 C VSK Přírodní vědy Praha
17:28:00 1148 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
17:31:00 1154 Hinkelmann Erik ZBM9403 7211016 C SK Žabovřesky Brno

H21C 2.76 km, 265 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:29:00 1181 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
15:33:00 1182 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
15:37:00 1183 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C OB Jenišovice
15:41:00 1184 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
15:45:00 1185 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
15:49:00 1186 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:53:00 1187 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
15:57:00 1188 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C Slavia Liberec orienteering
16:01:00 1189 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
16:05:00 1190 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
16:09:00 1191 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
16:13:00 1192 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
16:17:00 1193 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
16:21:00 1194 Hladík Jiří LPU2201 2141918 OK Lokomotiva Pardubice
16:25:00 1196 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:29:00 1197 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
16:33:00 1198 Lichý Ondřej SOP8802 49304 C OOB TJ Slezan Opava
16:37:00 1199 Hulha Lukáš LTP9405 682116 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:41:00 1200 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
16:45:00 1201 Vakant 0 Vakant
16:49:00 1202 Vakant 0 Vakant
16:53:00 1195 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň

H35 3.63 km, 330 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 1232 Drągowski Piotr 23P8200 8426644 OK!Sport Warszawa
15:05:00 1215 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
15:09:00 1203 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
15:13:00 1204 Dosbaba Marek TTR8101 52240 C OOB Třebíč
15:17:00 1205 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
15:21:00 1206 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
15:25:00 1207 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
15:29:00 1208 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
15:33:00 1210 Hudeček Tomáš OOP8201 232527 C TJ Opava
15:37:00 1211 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
15:41:00 1212 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
15:45:00 1213 Létal Jiří SFM8202 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:49:00 1214 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
15:53:00 1216 Balcar Vít CET8103 2056909 C TJ Loko Česká Třebová
15:57:00 1217 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
16:01:00 1218 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
16:05:00 1219 Lutera Michal PLU8101 2051506 TJ SOKOL Plumlov
16:09:00 1220 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:13:00 1221 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
16:17:00 1222 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
16:21:00 1223 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
16:25:00 1224 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
16:29:00 1225 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
16:33:00 1226 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
16:37:00 1227 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
16:41:00 1228 Šlapánek René ROU7904 51436 C SKOB Roudnice nad Labem
16:45:00 1229 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
16:49:00 1230 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
16:53:00 1231 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
16:57:00 1209 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
17:01:00 1233 Vakant 0 Vakant
17:05:00 1234 Vakant 0 Vakant
17:09:00 1235 Vakant 0 Vakant
17:13:00 1236 Vakant 0 Vakant
17:17:00 1237 Vakant 0 Vakant

H40 2.97 km, 275 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:57:00 1238 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
15:59:00 1239 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
16:01:00 1240 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
16:03:00 1241 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:05:00 1242 Kadaně Miroslav LPU7817 2096143 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 1243 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
16:11:00 1245 Jiran Jan PHK7701 8662364 C OK 99 Hradec Králové
16:13:00 1246 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
16:15:00 1247 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
16:17:00 1248 Mencl Pavel DKP7912 515416 C Oddíl OB Kotlářka
16:19:00 1249 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
16:21:00 1250 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
16:23:00 1251 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
16:25:00 1252 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
16:27:00 1253 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
16:29:00 1254 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
16:31:00 1255 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
16:33:00 1256 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 1257 Tkaczuk Tomasz 66P7900 8160579 UKS Azymut Pabianice
16:37:00 1258 Procinger Michal VRL7602 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 1259 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
16:41:00 1260 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
16:43:00 1261 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
16:45:00 1262 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
16:47:00 1263 Grambichler Hans 14A7801 2061238 ASKÖ Austria
16:49:00 1264 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
16:51:00 1265 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
16:53:00 1266 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:55:00 1267 Skal Jaroslav TJN7504 2069076 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:57:00 1268 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
16:59:00 1269 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
17:01:00 1270 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:03:00 1271 Oravec Tomáš TJN7505 2059775 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:05:00 1272 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 Trackcourse
17:07:00 1273 Koťátko Zdeněk SJC7701 8141277 C Sportcentrum Jičín
17:09:00 1274 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
17:11:00 1275 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
17:13:00 1276 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
17:15:00 1277 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C Slavia Liberec orienteering
17:17:00 1278 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
17:19:00 1279 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:21:00 1280 Babický Jan RUM7601 4641700 ZOOB Rumburk
17:23:00 1281 Kadečka Jakub JEN7901 2085628 C OB Jenišovice
17:25:00 1282 Vakant 0 Vakant
17:27:00 1283 Vakant 0 Vakant
17:29:00 1284 Vakant 0 Vakant
17:31:00 1285 Vakant 0 Vakant
17:33:00 1286 Vakant 0 Vakant

H45 2.63 km, 240 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 1339 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
15:02:00 1334 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
15:04:00 1287 Finkenstaedt Michael 26D6500 8011012 OLV Potsdam
15:06:00 1288 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
15:08:00 1289 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:10:00 1290 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
15:12:00 1291 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
15:14:00 1292 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
15:16:00 1293 Deim Karel VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
15:18:00 1294 Titz Pavel VSP7400 1398992 C USK Praha
15:20:00 1295 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:22:00 1296 Nowak Remigiusz 97P7200 8000833 KS Hades Poznań
15:24:00 1297 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
15:26:00 1298 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
15:28:00 1299 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
15:30:00 1300 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
15:32:00 1301 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
15:34:00 1302 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
15:36:00 1303 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:38:00 1304 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
15:40:00 1306 Hankovec Petr KAM7101 995898 C OK Kamenice
15:42:00 1307 Schmiedeberg Nils 45D6701 1390570 SV Turbine Neubrandenburg
15:44:00 1308 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
15:46:00 1309 Pompach Martin PHK7207 2049570 C OK 99 Hradec Králové
15:48:00 1310 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
15:50:00 1311 Bogensperger Martin 14A7201 8003005 ASKÖ Austria
15:52:00 1312 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:54:00 1313 Štverák Jan CHA7301 2059762 C OK Chrastava
15:56:00 1314 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
15:58:00 1315 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C TJ SOKOL Plumlov
16:00:00 1316 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
16:04:00 1318 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
16:06:00 1323 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
16:08:00 1319 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:10:00 1320 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
16:12:00 1321 Vinš Pavel DKL6900 51684 C KOB Kladno
16:14:00 1322 Rýdl Jiří TJN7000 8662707 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:16:00 1325 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
16:18:00 1326 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
16:20:00 1327 Novotný Milan PHK6502 8663113 C OK 99 Hradec Králové
16:22:00 1328 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
16:24:00 1329 Zaydlar Michal 92X7100 301631 OB Jizerky
16:26:00 1330 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C USK Praha
16:28:00 1331 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:30:00 1332 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:32:00 1333 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
16:34:00 1335 sykorka ivan 84S7200 4622374 Akademik TU Košice
16:36:00 1336 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
16:38:00 1337 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
16:40:00 1338 Hric Jan MFP6300 515200 C Matfyz Praha
16:42:00 1340 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
16:44:00 1341 Zámečník Pavel 0070002 2801012 Zámečníci
16:46:00 1342 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
16:48:00 1343 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:50:00 1344 Hnízdil Jan KAS7100 515023 C KOB Kamenický Šenov
16:52:00 1345 Filipiak Marek 97P7300 8000830 KS Hades Poznań
16:54:00 1346 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C OK Kamenice
16:56:00 1347 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
16:58:00 1348 Roháč Zdenko 25S7300 2051301 KOB ATU Košice
17:00:00 1349 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:02:00 1350 Odehnal Roman ABM6909 0 C KOB ALFA Brno
17:04:00 1351 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
17:06:00 1352 Izak Pavel 0130001 5437890 LOS Melnik
17:08:00 1353 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
17:10:00 1354 Janovský Petr JIL7202 426352 C OK Jilemnice
17:12:00 1355 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
17:14:00 1356 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
17:16:00 1358 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
17:18:00 1359 Seitlinger Gabriel 14A7001 8250170 ASKÖ Austria
17:20:00 1360 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
17:22:00 1361 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
17:24:00 1362 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
17:26:00 1363 Mager Holger 74D7100 1007345 ESV Dresden MTBO
17:28:00 1364 Lechner Hannes 14A7202 8041972 ASKÖ Austria
17:30:00 1357 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:32:00 1365 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
17:34:00 1366 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:36:00 1367 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:38:00 1368 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
17:40:00 1369 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
17:42:00 1370 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
17:44:00 1371 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
17:46:00 1372 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
17:48:00 1373 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:50:00 1374 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 OLV Potsdam
17:52:00 1375 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
17:54:00 1376 Bukvic Martin TUV7000 0 C SOK TJ Turnov
17:56:00 1377 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
17:58:00 1378 Müller Rico 33D6400 2032226 USV TU Dresden 2
18:00:00 1379 Biederman Pawel CHC7102 887009 C K.O.B. Choceň
18:02:00 1380 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
18:04:00 1324 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
18:06:00 1305 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
18:08:00 1381 Vakant 0 Vakant
18:10:00 1382 Vakant 0 Vakant
18:12:00 1383 Vakant 0 Vakant
18:14:00 1384 Vakant 0 Vakant
18:16:00 1385 Vakant 0 Vakant
18:18:00 1386 Vakant 0 Vakant
18:20:00 1387 Vakant 0 Vakant
18:22:00 1388 Vakant 0 Vakant
18:24:00 1389 Vakant 0 Vakant
18:26:00 1390 Vakant 0 Vakant

H50 2.51 km, 215 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 1391 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
15:04:00 1392 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
15:07:00 1393 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
15:10:00 1394 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
15:13:00 1395 Lukašák Štefan STE6700 2080964 C SK SKI-OB Šternberk
15:16:00 1396 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
15:19:00 1397 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
15:22:00 1398 Šafka Jan 15G6600 51745 DRONGO
15:25:00 1399 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
15:28:00 1400 Windsor Richard 15G6200 361538 DRONGO
15:31:00 1401 Drągowski Marek 23P6500 887232 OK!Sport Warszawa
15:34:00 1403 Rothkegel Thomas 18D6700 8002326 Post SV Dresden
15:37:00 1404 Veselý Pavel TUV6901 2126369 C SOK TJ Turnov
15:40:00 1405 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
15:43:00 1406 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:46:00 1407 Müller Matthias 18D6200 8606456 Post SV Dresden
15:49:00 1408 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
15:52:00 1409 Schenk Róbert 47S6802 434820 TJ Rapid Bratislava
15:55:00 1410 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:58:00 1411 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice
16:01:00 1412 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
16:04:00 1413 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:07:00 1414 Halač Jaro 0050001 2133888 Outdoor Praha
16:10:00 1415 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
16:13:00 1416 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
16:16:00 1417 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
16:19:00 1418 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
16:22:00 1419 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:25:00 1420 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
16:28:00 1421 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
16:31:00 1422 Kohlbacher Roland 14A6601 8188882 ASKÖ Austria
16:34:00 1423 Křivda Ivan 0010001 9200535 Sportovní klub hasičů Královéh
16:37:00 1424 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
16:40:00 1425 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
16:43:00 1426 Jeřábek Petr UOL6702 361946 C SOB Olomouc
16:46:00 1427 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C OK Kamenice
16:49:00 1428 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
16:52:00 1429 Waněk Hubert LPU6506 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 1430 Richtr Aleš VPM6601 660618 C KOS Slavia Plzeň
16:58:00 1431 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
17:01:00 1432 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
17:04:00 1433 Šálek Jaromír TUR6502 1000 OOB TJ Turnov
17:07:00 1434 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
17:10:00 1435 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
17:13:00 1436 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
17:16:00 1437 Piłkowski Paweł 23P6600 2420205 OK!Sport Warszawa
17:19:00 1438 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
17:22:00 1439 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
17:25:00 1440 Vakant 0 Vakant
17:28:00 1441 Vakant 0 Vakant
17:31:00 1442 Vakant 0 Vakant
17:34:00 1443 Vakant 0 Vakant
17:37:00 1444 Vakant 0 Vakant
17:40:00 1445 Vakant 0 Vakant
17:43:00 1402 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava

H55 2.46 km, 205 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:27:00 1446 Lejsek Martin 14A6200 307417 ASKÖ Austria
15:30:00 1447 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
15:33:00 1448 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
15:36:00 1449 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
15:39:00 1450 Hulha Karel LTP6001 682080 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:42:00 1451 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
15:45:00 1477 Vakant 0 Vakant
15:48:00 1453 Mertlík Jiří VRL6102 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:51:00 1454 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
15:54:00 1455 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
15:57:00 1456 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:00:00 1457 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
16:03:00 1458 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
16:06:00 1459 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:09:00 1460 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 1461 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:15:00 1462 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:18:00 1463 Windsor Simon 15G6400 7207985 DRONGO
16:21:00 1464 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
16:24:00 1465 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
16:27:00 1466 Nieke Hagen 33D6300 8170663 USV TU Dresden 2
16:30:00 1468 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
16:33:00 1469 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
16:36:00 1470 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
16:39:00 1471 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C OB Jenišovice
16:42:00 1472 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
16:45:00 1473 Ščehovič Roman 17S6400 406954 Ekonom Banska Bystrica
16:48:00 1474 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
16:51:00 1475 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
16:54:00 1476 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
16:57:00 1467 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
17:00:00 1452 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
17:03:00 1478 Vakant 0 Vakant

H60 2.17 km, 160 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 1479 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:05:00 1493 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
15:09:00 1481 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk
15:13:00 1482 Pávek Miloš BOR5801 8436 C OK Jiskra Nový Bor
15:17:00 1483 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
15:21:00 1484 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
15:25:00 1485 Baleisis Kestutis 0020004 8100855 OK Labirintas
15:29:00 1486 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
15:37:00 1488 Kraemer Werner 18D5800 888903 Post SV Dresden
15:41:00 1489 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
15:45:00 1490 Berger Ekkehard 14A5901 1000050 ASKÖ Austria
15:49:00 1491 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
15:53:00 1492 Konstanciak Andrzej 23P5901 412316 OK!Sport Warszawa
15:57:00 1480 Kretzschmar Frank 82D5900 8662450 OLV Weimar
16:01:00 1494 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
16:05:00 1495 Formanko Dušan 47S5802 2099591 TJ Rapid Bratislava
16:09:00 1496 Cedrych Karel TJP5500 53523 C TJ Sokol Troja
16:13:00 1497 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:17:00 1498 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
16:21:00 1499 Vakant 0 Vakant
16:25:00 1500 Vakant 0 Vakant

H65 1.78 km, 145 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:29:00 1501 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava
15:32:00 1502 Molnar Gabor 22H5000 502368 Hegyisport Szentendre Egy.
15:35:00 1503 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
15:38:00 1504 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
15:41:00 1505 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
15:44:00 1506 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
15:47:00 1507 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
15:50:00 1508 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
15:53:00 1509 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C OB Jenišovice
15:56:00 1510 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
15:59:00 1511 Richtr Jiří JEN5001 7777 C OB Jenišovice
16:02:00 1512 Huemer Meinrad 14A5201 8000071 ASKÖ Austria
16:05:00 1513 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
16:08:00 1514 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:11:00 1515 Breitschaedel Christian 14A5300 8111013 ASKÖ Austria
16:14:00 1516 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
16:17:00 1517 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
16:20:00 1518 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
16:23:00 1519 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
16:26:00 1520 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
16:29:00 1521 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:32:00 1522 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
16:35:00 1523 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
16:38:00 1524 Bugár József 22H5300 2072282 Hegyisport Szentendre Egy.
16:41:00 1525 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
16:44:00 1526 Neumann Zbyněk LME5300 51579 C SK Los Mělník
16:47:00 1527 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:50:00 1528 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C OB Jenišovice
16:56:00 1530 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
16:59:00 1531 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:02:00 1532 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:05:00 1533 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:08:00 1534 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
17:11:00 1535 Barták Jiří CHA5100 8161 C OK Chrastava
17:14:00 1536 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
17:17:00 1537 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
17:20:00 1538 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
17:23:00 1539 Vakant 0 Vakant
17:26:00 1540 Vakant 0 Vakant
17:29:00 1541 Vakant 0 Vakant
17:32:00 1542 Vakant 0 Vakant
17:35:00 1543 Vakant 0 Vakant

H70 1.81 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 1544 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:03:00 1545 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
15:06:00 1546 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
15:09:00 1547 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
15:12:00 1548 Bader Achim 18D4600 8648940 Post SV Dresden
15:15:00 1549 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Mladá Boleslav
15:18:00 1550 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:21:00 1551 Müller Leo 14A4901 2116263 ASKÖ Austria
15:24:00 1552 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
15:27:00 1553 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
15:30:00 1554 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
15:33:00 1555 Bumelis Vidimantas 0020001 1111114 OK Labirintas
15:36:00 1556 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
15:39:00 1557 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
15:42:00 1558 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:45:00 1559 Grosman Pavel JEN4801 7787 C OB Jenišovice
15:48:00 1560 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
15:54:00 1562 Genderjahn Ludwig 18D4800 2061249 Post SV Dresden
15:57:00 1563 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
16:00:00 1564 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:03:00 1565 Vakant 0 Vakant
16:06:00 1566 Vakant 0 Vakant
16:09:00 1567 Vakant 0 Vakant
16:12:00 1568 Vakant 0 Vakant

H75 1.81 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 1569 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
15:05:00 1570 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
15:08:00 1571 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
15:11:00 1572 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
15:14:00 1573 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:17:00 1574 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
15:20:00 1575 Vřešťál Jan TUR3900 7205031 OOB TJ Turnov
15:23:00 1576 Vakant 0 Vakant
15:26:00 1577 Vakant 0 Vakant

HDR 2.22 km, 130 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 1606 Lexa Vendelín VTA1701 2019541 C SC vebr-sport
15:00:00 1605 Hudečková Stella OOP1150 232523 C TJ Opava
15:00:00 1604 Hudečková Adina OOP1450 341893 C TJ Opava
15:00:00 1603 Pavlík Přemek LIT1414 8111 C KOB Litvínov
15:00:00 1602 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
15:00:00 1601 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1600 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1599 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1598 Kutlvašrová Marta VRL1451 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1597 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
15:00:00 1596 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
15:00:00 1595 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 1594 Jakubec Jan SJC1149 2112770 Sportcentrum Jičín
15:00:00 1593 Khelová Bára SCP1350 52115 C OK Sparta Praha
15:00:00 1592 Šaňáková Anna UOL1351 2124801 C SOB Olomouc
15:00:00 1591 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 OK 99 Hradec Králové
15:00:00 1590 Pethsová Isabella KRN1051 51933 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:00:00 1589 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
15:00:00 1588 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:00:00 1587 Lisa Stepanka 0080001 301427 VLI
15:00:00 1586 Tomášek David STE1500 0 C SK SKI-OB Šternberk
15:00:00 1585 Tomášek Matěj STE1202 442849 C SK SKI-OB Šternberk
15:00:00 1584 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
15:00:00 1582 Žídek Filip Eldar TUR1408 4406054 C OOB TJ Turnov
15:00:00 1581 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
15:00:00 1580 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
15:00:00 1579 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
15:00:00 1578 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
15:00:00 1651 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1650 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1649 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1648 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1647 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1646 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1645 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1644 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1643 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1642 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1641 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1640 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1639 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1638 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1637 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1636 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1635 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1634 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1633 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1632 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1631 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1630 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1629 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1628 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1627 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1626 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1625 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1624 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1623 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1622 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1621 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1620 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1619 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1618 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1617 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1616 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1615 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1614 Wohanka Metoděj VRL1601 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1613 Kolín Jonáš DKP1500 2095959 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1612 Kvapilová Klára TUV1199 0 C SOK TJ Turnov
15:00:00 1611 Lazarová Nela TUV1251 2126364 C SOK TJ Turnov
15:00:00 1610 Drahoňovský Jakub TUR1006 1403064 C OOB TJ Turnov
15:00:00 1609 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1608 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
15:00:00 1607 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová