Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Jedovnice
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Hacker, 1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    

D10N 3.40 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Velešíková Markéta 0320002 0 Přátelé OB
10:33:00 Vrtílková Marie ZBM0960 7985 C SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:39:00 Mazálková Veronika ZBM0961 49376 C SK Žabovřesky Brno
10:41:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C KOB START Blansko
10:43:00 Mičánková Tereza ZBM0856 130 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Pánková Markéta 0070002 0 Neregistrovaný
10:49:00 Tomíčková Eliška 0190003 52023 ESOX ODEI

D10 2.10 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko
10:42:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno

D12 2.20 km, 60 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Folprecht Mia TBM0858 2801014 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C KOB ALFA Brno
10:38:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:42:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C KOB ALFA Brno
10:44:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Janíková Anna UBM0855 2126231 C MENISKOS Brno
10:48:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660426 B SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
10:54:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Ondrová Amálie UBM0754 515449 C MENISKOS Brno
11:02:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8863207 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C SK Radioklub Blansko
11:10:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Mynářová Markéta ZBM0657 136 C SK Žabovřesky Brno

D14 2.80 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno
11:00:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
11:06:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:12:00 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 B KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
11:22:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 B KOB ALFA Brno
11:34:00 Mazálková Libuše ZBM0655 2111802 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Dušková Tereza TBM0554 232389 A KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno

D16 3.00 km, 75 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Pánková Klára ZBM0456 2094524 B SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
10:48:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B KOB ALFA Brno
10:54:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno

D18 3.40 km, 90 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389 C SK Žabovřesky Brno

D21 4.20 km, 95 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Stehlíková Jana TBM8658 52339 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
10:35:00 Šímová Jana PHK8569 553442 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
10:39:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Csakvaryová Lenka SBK8383 920679 C KOB START Blansko
10:43:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
10:47:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:49:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
10:55:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
11:01:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 R SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Rešová Kateřina ASU9090 52856 C Magnus Orienteering
11:07:00 Tichovská Martina PGP8658 920677 R SK Praga
11:09:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:11:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
11:33:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga

D21D 3.10 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:19:00 Sychrová Martina 0310002 320139 TJ Papuchálci Brno
11:21:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
11:25:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C MENISKOS Brno
11:27:00 Hrbáčková Markéta ZBM9959 2094517 C SK Žabovřesky Brno

D35 3.40 km, 75 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bauerová Petra 6KC8350 7207875 Neregistrovaní
10:32:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:34:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
10:38:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:42:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Dohnalová Květa 0160002 2144067 Neregistrovaný
10:46:00 Fleissigová Eva 0010004 0 ZBM kdysi dávno
10:48:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Tomíčková Dana 0190002 2096221 ESOX ODEI
10:56:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:12:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:18:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Chmelíková Gabriela ZBM7653 2115672 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
11:32:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Malá Alice TBM7991 8470600 C KOS TJ Tesla Brno

D45 2.70 km, 60 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:13:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:17:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
11:21:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
11:25:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Beránková Šárka ZBM7356 52454 C SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice

D55 2.40 km, 55 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
10:32:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
10:34:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:38:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno

D65 1.50 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno

H10N 3.40 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 102 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Ondra Vít UBM1002 515445 C MENISKOS Brno
10:59:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Žabovřesky Brno

H10 2.30 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Svirák Benjamin TBM0915 0 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 114 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Frenc Matěj ZBM1004 2143356 C SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:04:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Mikula Marek TBM0902 2127861 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C SK Žabovřesky Brno

H12 2.20 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Jedlička Jonáš 0040002 2051479 Tišnov
10:37:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Dvořák David ABM0702 2134306 C KOB ALFA Brno
10:41:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:45:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Gottwald Tadeáš RBK 0 SK Radioklub Blansko
10:55:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 B KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Urválek Jan TBM0707 410702 B KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C SK Žabovřesky Brno

H14 3.20 km, 50 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 A OOB Spartak Adamov
11:05:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Šťastný Kristián 0280001 0 Inspiro Tišnov
11:15:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
11:17:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
11:25:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B SK Radioklub Blansko
11:31:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 B KOS TJ Tesla Brno

H16 3.30 km, 70 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Chmelík Albert ZBM0411 2085641 C SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B MENISKOS Brno
11:37:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:39:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B SK Radioklub Blansko
11:43:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
11:47:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:49:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno

H18 3.70 km, 85 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Gryc Vojtěch TBM0106 995867 B KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno

H21 5.60 km, 105 m, 26 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C Oddíl OS SK Prostějov
10:32:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
10:34:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
10:40:00 Špičák František PLU8009 52410 C TJ SOKOL Plumlov
10:44:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno
10:48:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
10:50:00 Stehlik Ondřej 0340001 8087 S-team
10:52:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
10:58:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 Pátek Richard ZBM7609 8007609 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:10:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
11:16:00 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C KOB ALFA Brno
11:18:00 Bednařík Marek 0120002 2104586 SK SKIVELO Olomouc
11:20:00 Hraboš Matej TBM9547 7698697 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Hinkelmann Erik ZBM9403 7211016 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Sychra Marek 0310001 2134350 TJ Papuchálci Brno
11:26:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:28:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Semerád Jan 0120001 2083362 SK SKIVELO Olomouc
11:32:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:40:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:42:00 Nakvosas Gytis 0060001 1394123 OK Ažuolas
11:44:00 Stehlík Martin TBM8525 8112567 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Rohan Tomáš ASU9009 7207034 C Magnus Orienteering
11:50:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Jirka Michal SBK8403 52430 C KOB START Blansko
11:54:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno

H21D 3.50 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Thiemel Jiří ASU8948 515175 C Magnus Orienteering
11:42:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Otrusina David VBM8205 682351 C VSK Mendelu Brno
11:48:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:50:00 Chmelík Petr ZBM7507 2115675 C SK Žabovřesky Brno
11:52:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko

H35 5.10 km, 90 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:42:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
10:44:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:48:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Aleš David LCE7517 8660924 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
10:56:00 Tomíček Oldřich 0190001 2096247 ESOX ODEI
10:58:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Polách David 0150001 0 Neregistrovani Vlci
11:02:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:04:00 Musil Radek 0370001 7300475 :-))
11:06:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
11:08:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Kraus Martin 0200001 2092384 KOB RA
11:12:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
11:14:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
11:16:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Watson Kevin RBK8101 1412021 C SK Radioklub Blansko
11:26:00 Václavek Lukáš 0040001 0 Tišnov
11:28:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
11:34:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:44:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C MENISKOS Brno
11:48:00 Ženka Ondřej 0390001 7209355 NNN - Ženka
11:50:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno

H45 3.50 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 Palát Marek ABM7047 1420860 C KOB ALFA Brno
10:43:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
10:45:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Galík Pavel VBM6106 682638 C VSK Mendelu Brno
10:49:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C KOB ALFA Brno
10:53:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Šňupárek Martin TBM7107 8667984 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Stříteský Tomáš SVS7400 8645932 C Orientklub Vsetín
10:59:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
11:01:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
11:03:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Dvořák Václav ABM7302 2115713 C KOB ALFA Brno
11:07:00 Zelený Pavel ZBM7302 1403412 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Novotný Petr 0220001 2067992 DUKLA Blansko
11:11:00 Kruml Tomáš 0300002 0 Krumlovi
11:13:00 Mynář Martin ZBM7403 104 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:17:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C KOB ALFA Brno
11:21:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C KOB ALFA Brno
11:25:00 Auermüller Vít 0400001 2088711 Laněk
11:27:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:31:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno

H55 2.60 km, 50 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Hubík Petr TBM5913 320129 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:35:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
10:37:00 Buráň Zdeněk 0170001 2127637 BzB
10:39:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:43:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
10:49:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Fráňa Pavel 0080001 2060222 SK Radiosport Bílovice n./Sv.
10:55:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:57:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:59:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:07:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko

H65 1.80 km, 40 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C MENISKOS Brno
10:33:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
10:37:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
10:39:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C KOS TJ Tesla Brno

HDR 3.40 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Sýkora Jan 0420001 2067217 Sykorky
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Paseka Matěj 0380002 0 Mabruk
10:30:00 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Šíma Filip TBM1213 446328 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Šímová Julie TBM1055 446329 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
10:30:00 Pohořalý Jiří OTK7500 426382 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C KOB START Blansko
10:30:00 Stehlik Jakub 0340003 2111773 S-team
10:30:00 Stehlík Šimon 0340002 2111772 S-team
10:30:00 Jalový Kryštof RBK1401 52015 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Šťastný Jonatán 0280002 0 Inspiro Tišnov
10:30:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 8662350 C A-team NOVO Bruntál
10:30:00 Brabec Lukáš 0260001 845424 Brabcovi
10:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C OOB Třebíč
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
10:30:00 Tomíčková Ivana 0190004 52537 ESOX ODEI
10:30:00 Dvořák Jakub 0180001 0 Neregistrovaný
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 330625 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Dohnalová Eliška 0160001 336762 Neregistrovaný
10:30:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Polášková Lucie 0130003 2111778 nereg.
10:30:00 Polášek Vojtěch 0130002 2111776 nereg.
10:30:00 Konečný Lukáš 0110005 0 Nereg
10:30:00 Tesař Patrik 0100001 0 neregistrovaný
10:30:00 Pánek Matouš 0070003 0 Neregistrovaný
10:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Václavková Lenka 0040003 2121883 Tišnov
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 0 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Urválková Anna TBM1177 51513 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 53221 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C KOS TJ Tesla Brno

P 2.20 km, 70 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
10:30:00 Paseka Tomáš 0380003 0 Mabruk
10:30:00 Paseková Tereza 0380001 0 Mabruk
10:30:00 Šácha Tomáš 7300 410340
10:30:00 Kubík Dan RBK 2118476 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kubíková Soňa RBK8351 2801246 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Kubíková Kristýna RBK0851 2118497 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Hanousek Radim TBM7105 438040 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Hanousková Boučková Danie TBM7282 2081392 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Buřt Lukáš SBK9001 0 KOB START Blansko
10:30:00 Toufar Jiří 0360003 0 SK-Alpin
10:30:00 Cidlí Zdeněk 0360002 0 SK-Alpin
10:30:00 Šimek Petr 0360001 682117 SK-Alpin
10:30:00 Martínková Romana 0350001 0 Martínková
10:30:00 Dvořáková Martina ABM7253 2111812 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Poloučková Vilma ABM7251 219255 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Mynářová Jana 0300001 0 Krumlovi
10:30:00 Fleissigová Kateřina 0010003 0 ZBM kdysi dávno
10:30:00 Fleissig Antonín 0010002 0 ZBM kdysi dávno
10:30:00 Fleissigová Eva 0010001 52010 ZBM kdysi dávno
10:30:00 Barnatová Hana ZBM7756 2094532 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Ondrová Barbora UBM7754 515446 C MENISKOS Brno
10:30:00 Mikula Martin 0270001 0 Mikula
10:30:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
10:30:00 Zajacová Simona 0250001 0 Neregistrovaný
10:30:00 Šabík Matúš 0240001 0 Neregistrovaný
10:30:00 Banďouch Vratislav VBM4301 53237 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Růžička Tomáš VBM8406 0 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Vašková Zdeňka 0230002 0 Neregistrovaní Karlov
10:30:00 Vašek Karel 0230001 301592 Neregistrovaní Karlov
10:30:00 Sladká Magdalena 0210002 49465 PBM
10:30:00 Sladký Marek 0210001 52034 PBM
10:30:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Buráňová Hana 0170002 2108870 BzB
10:30:00 Konečná Marcela 0110001 0 Nereg
10:30:00 Ježková Ilona TBM7256 2067219 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Podhorská Hana 0070006 0 Neregistrovaný
10:30:00 Podhorský Jáchym 0070005 0 Neregistrovaný
10:30:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Roman Vrtílek 0050002 0 Vrtílkovi
10:30:00 Hesová Iva 0050001 0 Vrtílkovi
10:30:00 Vlková Karolína LBM9252 1409874 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Košíková Jana 0030001 0 Brno
10:30:00 Verner Leoš 0020001 0 Lefever

T 3.30 km, 80 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Polášek Lukáš 0130001 2116185 nereg.
10:30:00 Jirásková Dora 0090001 330694 Easy Step
10:30:00 Pánková Jana 0070004 0 Neregistrovaný
10:30:00 Pánek Tomáš 0070001 0 Neregistrovaný
10:30:00 Sýkora Lukáš 0420002 2067218 Sykorky
10:30:00 Velešíková Monika 0320001 2111806 Přátelé OB
10:30:00 Fuchs Marek 0290002 0 Fuchs
10:30:00 Fuchs Vladimír 0290001 0 Fuchs
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Rotková Gabriela 0140001 2103673 GM