Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Kuničky, okr. Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Brodecký Radek - R3
Stavitel tratí:
Henek Michal - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    

D10 2.60 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C KOB START Blansko
10:34:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
10:40:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
10:46:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:50:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C SK Radioklub Blansko
10:54:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Linhartová Anežka XBM1051 2134298 PELLS ABND RACING TEAM
11:02:00 Vrtílková Marie ZBM0960 102 C SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Syková Tamara TBM0962 2127570 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
11:12:00 Janušová Ema STE0956 0 C SK SKI-OB Šternberk
11:14:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Janíková Klára UBM1053 361980 C MENISKOS Brno
11:18:00 Francová Hedvika TBM1079 53273 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Kopecká Tereza UOL1050 2069081 C SOB Olomouc
11:24:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko

D10N 2.00 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C BETA URSUS Orienteering
10:33:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Markovičová Ludmila JPV1150 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:37:00 Bábková Amálie PTE1051 2127533 C TJ Sokol Ptení
10:39:00 Urválková Anna TBM1177 51513 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Jágrová Zuzana RBK1051 410339 C SK Radioklub Blansko
10:43:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
10:49:00 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C TJ Loko Česká Třebová
10:51:00 Veselá Martina 0230001 2034000 Předklášteří

D12 2.20 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Balvanová Vendula JPV0750 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
10:37:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C SOB Olomouc
10:39:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:41:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:43:00 Štefková Michaela PLU0851 2061762 C TJ SOKOL Plumlov
10:45:00 Dánielová Kateřina 0190001 49677 Zimovi-Dánielovi
10:47:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Janíková Anna UBM0855 2126231 C MENISKOS Brno
10:51:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C KOB ALFA Brno
10:53:00 Veselá Veronika 0230002 53201 Předklášteří
10:55:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 B SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Slezáková Vendula PLU0854 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
11:01:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C KOB ALFA Brno
11:03:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
11:07:00 Klieštíková Lenka 0090003 2067931 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
11:09:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8796 B Orientační Běh Opava
11:13:00 Mynářová Markéta ZBM0657 104 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:19:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Kubálková Eliška STE0854 2122254 C SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C TJ Sokol Ptení
11:31:00 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C Magnus Orienteering
11:35:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
11:37:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B SOB Olomouc
11:41:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
11:43:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 B TJ SOKOL Plumlov

D14 3.30 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Tomanová Eliška LBM0651 8116744 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:33:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 B Orientační Běh Opava
10:37:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B Magnus Orienteering
10:39:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
10:41:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B Orientační Běh Opava
10:45:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
10:47:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
10:51:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 C SOB Olomouc
10:55:00 Dánielová Lenka 0190002 2109751 Zimovi-Dánielovi
10:57:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B Magnus Orienteering
10:59:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
11:03:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 C SK Radioklub Blansko
11:05:00 Pattermanová Magdalena KSU0660 2085598 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
11:09:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
11:13:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Kochová Isabel TBM0675 2133883 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Kendrová Tereza 27S1650 2078493 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:27:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 A OOB Spartak Adamov
11:31:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 B SOB Olomouc
11:33:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
11:41:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno
11:43:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 C SK SKI-OB Šternberk
11:45:00 Herna Rebecca 27S0550 8665514 TJ Slávia Farmaceut Bratislava

D16 3.80 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Murínová Markéta KSU0383 2103267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:51:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
10:53:00 Šánová Julie KSU0494 443076 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:55:00 Klieštíková Šárka 0090002 2067927 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:57:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B KOB ALFA Brno
10:59:00 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C MENISKOS Brno
11:01:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno

D18 4.00 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389 B SK Žabovřesky Brno
11:49:00 Kličková Anna KON0272 0 B KOB Konice
11:51:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B SK SKI-OB Šternberk
11:53:00 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering

D21C 4.80 km, 140 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
10:32:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
10:34:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:36:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
10:38:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Blažková Kristina UOL91XX 4641782 SOB Olomouc
10:42:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
10:44:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
10:48:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
10:50:00 Steblová Veronika 0180001 8775 nereg.
10:52:00 Křečková Jana ZPV9999 2073659 C KOB ZPV Prostějov
10:54:00 Pšenčíková Adéla KSU0050 446425 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 C Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 R SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Štrajtová Štěpánka UOL9151 52465 C SOB Olomouc
11:04:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Stehlíková Alžběta 0150002 2111772 S-team
11:08:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
11:10:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
11:12:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering

D21D 3.80 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
11:33:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
11:35:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C MENISKOS Brno
11:37:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
11:39:00 Klinerová Radka 0020001 2067943 bez klubu
11:41:00 Horáčková Kateřina 0180002 8763 nereg.
11:43:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:45:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:47:00 Sladká Magdalena PBM8450 49465 TJ Spartak 1. Brněnská
11:49:00 Dohnalová Květa 0250001 2144067 Dohnalovi
11:51:00 Handlová Andrea 0200001 301589 Mňouk Orienteering
11:53:00 Janíková Marie UBM7852 361911 C MENISKOS Brno
11:55:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Růžková Kateřina SBK8550 8116680 KOB START Blansko

D35 4.10 km, 125 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:33:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
10:35:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
10:37:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:39:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
10:41:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Komanová Kristína 27S7850 2124760 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:45:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Krčová Martina KSU7272 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:49:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
10:51:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C Orientační Běh Opava
10:55:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:59:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
11:03:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:05:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
11:07:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:11:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
11:13:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
11:17:00 Dánielová Iva 0190003 2067967 Zimovi-Dánielovi
11:19:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C Orientační Běh Opava
11:23:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
11:25:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:31:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
11:35:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
11:37:00 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Pattermanová Ivana KSU7551 2085601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:45:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
11:47:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:51:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
11:53:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Paloncý Jana KSU7878 995833 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:57:00 Kovalčíková Eva AOP7852 51197 C Orientační Běh Opava
11:59:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C Oddíl OS SK Prostějov
12:01:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno

D45 4.00 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C KOB ALFA Brno
10:35:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
10:37:00 Petrášová Irena BBM6851 2124757 C BETA URSUS Orienteering
10:39:00 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
10:47:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:51:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
10:57:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
10:59:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Ženčáková Marie 0170004 2032185 ASPV OA Šumperk
11:03:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:07:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
11:09:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Felklová Jarmila 0170003 433098 ASPV OA Šumperk
11:17:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
11:21:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
11:27:00 Novotná Jitka ZLH7050 361929 C OOB TJ Zlaté Hory
11:29:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
11:33:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:35:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:37:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:39:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava

D55 2.80 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
11:25:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:27:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno

D65 2.50 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C Magnus Orienteering
11:11:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
11:15:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering

H10N 2.00 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno

H10 2.60 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:16:00 Smýkal Lukáš KSU1101 53662 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
11:20:00 Hustý Matyáš TBM1029 2127895 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Linhart Vojtěch XBM1101 2134253 PELLS ABND RACING TEAM
11:24:00 Mátl Adam KSU1111 2108868 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Hřivňák Petr PLU0900 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
11:30:00 Mikula Marek TBM0902 2127861 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Markovič Krištof JPV0907 2125346 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 136 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Mátl Jáchym KSU0909 2148055 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
11:42:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:44:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Jäckel Maxmilián KSU1020 53654 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Čeřovský Filip KON1010 0 C KOB Konice
11:52:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H12 3.00 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Miča Jan KSU0701 2108916 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:32:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 B SK SKI-OB Šternberk
10:38:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 C SOB Olomouc
10:40:00 Dvořák David ABM0702 2134306 C KOB ALFA Brno
10:42:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 B SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C Magnus Orienteering
10:52:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
10:56:00 Ježek David ZBM0813 8667953 B SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Polášek Filip KSU0818 2073739 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Gottwald Tadeáš RBK07XX 2067984 SK Radioklub Blansko
11:04:00 Sekanina Ondřej ASU0745 52844 C Magnus Orienteering
11:06:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:08:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Paloncý Jan KSU0808 2058484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Novotný Jakub PLU0804 681869 C TJ SOKOL Plumlov
11:20:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
11:22:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering
11:24:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:28:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 130 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
11:34:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava

H14 3.40 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bláha Adam KSU0525 2073730 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:32:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
10:34:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 A SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C KOB ALFA Brno
10:42:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
10:48:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Šána Robert KSU0616 2104587 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:54:00 Šmíd Jiří BBM0601 2109701 C BETA URSUS Orienteering
10:56:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 A OOB Spartak Adamov
10:58:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Klieštík Petr 0090004 2067924 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
11:02:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C Magnus Orienteering
11:04:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B OOB Spartak Adamov
11:12:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B SOB Olomouc
11:14:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
11:18:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 B Orientační Běh Opava
11:20:00 Jordán Alexandr KSU0626 2056276 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
11:24:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Koman Ján 27S0503 2124800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:28:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno

H16 4.20 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C SOB Olomouc
11:17:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B Magnus Orienteering
11:20:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:26:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
11:29:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Polášek Vít KSU0402 446419 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:35:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
11:38:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 2419982 C SOB Olomouc
11:41:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
11:44:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:47:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:50:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B MENISKOS Brno

H18 4.30 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
12:00:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:02:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno

H21C 6.20 km, 190 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
10:32:00 Stehlik Ondřej 0150001 2133066 S-team
10:34:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
10:36:00 Kalina Tomáš TBM8505 8352018 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
10:40:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C Oddíl OS SK Prostějov
10:44:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
10:48:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Palát Petr ABM7415 8090147 C KOB ALFA Brno
10:52:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
10:54:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
10:58:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
11:00:00 Mikuš Oldřich PLU8200 9201846 C TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
11:04:00 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
11:06:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:08:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:10:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C KČT Aš
11:12:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
11:14:00 Šutera Josef CET7901 8663125 C TJ Loko Česká Třebová
11:16:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:18:00 Thiemel Jiří ASU8948 515175 C Magnus Orienteering
11:20:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
11:22:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
11:24:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
11:28:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:30:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:34:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
11:36:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:40:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
11:46:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
11:48:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
11:50:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
11:52:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
11:54:00 Šrubař Michal ASU8606 8002099 C Magnus Orienteering
11:56:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:58:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
12:02:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov

H21D 4.80 km, 140 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C KČT - OB Holešov
11:24:00 Růžek Lukáš PBM8500 8116763 TJ Spartak 1. Brněnská
11:26:00 Otrusina David VBM8205 682351 C VSK Mendelu Brno
11:28:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:32:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
11:34:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
11:38:00 Sladký Marek PBM8604 52034 TJ Spartak 1. Brněnská
11:40:00 Matyáš Petr LBM8516 52083 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H35 4.80 km, 140 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Račanský Martin 0030001 2116189 Neregistrovaný
10:32:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C MENISKOS Brno
10:36:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:40:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
10:42:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:46:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:50:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:52:00 Linhart Michal XBM7801 8660912 PELLS ABND RACING TEAM
10:54:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:58:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:00:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:04:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Kraus Martin 0050001 2092384 KOB RA
11:08:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Václavek Lukáš 0130001 7300282 Tišnov
11:14:00 Koman Marek 27S7902 2124765 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:16:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:18:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:20:00 Smolka Martin STE7100 2027234 C SK SKI-OB Šternberk
11:22:00 Novotný Michal PLU7901 682687 C TJ SOKOL Plumlov
11:24:00 Ženčák Jaroslav 0170001 2060274 ASPV OA Šumperk
11:26:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Dániel Vladimír 0190004 2067971 Zimovi-Dánielovi
11:30:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C Magnus Orienteering
11:34:00 Hustý Jakub TBM7708 1700079 KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
11:38:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 8670825 C KOB Směr Kroměříž
11:40:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
11:42:00 Bubla Jiří 0220001 2045237 Dolní Čermná
11:44:00 Veselý Martin ZBM7502 751114 C SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Dušek Václav PTE7619 8824 C TJ Sokol Ptení
11:48:00 Klieštík Jiří 0090001 2085593 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
11:50:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
11:56:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
11:58:00 Miča Petr KSU7909 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H45 4.30 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Martínek Jan ADA7201 219241 C OOB Spartak Adamov
10:32:00 Kruml Tomáš 0120004 2067922 Nezabloudíme
10:34:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
10:36:00 Šácha Tomáš 0400001 410340 -
10:38:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:40:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
10:44:00 Tužil Petr 0300001 2045249 Tužilovi
10:46:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:48:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
10:52:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
10:56:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
10:58:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
11:00:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
11:04:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
11:06:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
11:08:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Galík Pavel VBM6106 682638 C VSK Mendelu Brno
11:12:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:14:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov
11:22:00 Koch Petr TBM7209 2134364 KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
11:26:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C TJ Sokol Ptení
11:28:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C SOB Olomouc
11:30:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
11:38:00 Mynář Martin ZBM7403 52454 C SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:42:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
11:44:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:46:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:48:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
11:50:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
11:52:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko

H55 4.20 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:33:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
10:35:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
10:37:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:39:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:43:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:45:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
10:47:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Buráň Zdeněk 0290001 2127637 BzB
10:51:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
10:53:00 Paloncý Pavel KSU6349 886291 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:55:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:57:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:59:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
11:01:00 Komínek Jaroslav KON5713 2001968 C KOB Konice
11:03:00 Svoboda Vladimír VBM5715 416021 C VSK Mendelu Brno
11:05:00 Felkl Luděk 0170002 52589 ASPV OA Šumperk
11:07:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín

H65 2.80 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:33:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
10:35:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
10:37:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:39:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:41:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:45:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice

H70 2.50 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:37:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc
10:43:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov

HDR 1.90 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Šnajdrová Nikol PTE1050 2102684 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Čeřovská Eliška KON1353 0 C KOB Konice
10:30:00 Klieštíková Aneta 0040001 2067941 ----
10:30:00 Kalinová Jasmína 0060001 53723 JK
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Hustá Magdalena TBM1157 2127859 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Janík Jan UBM1301 361937 C MENISKOS Brno
10:30:00 Sekanina Marek ASU1010 2067985 Magnus Orienteering
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C KOB START Blansko
10:30:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Stehlík Šimon 0150003 8087 S-team
10:30:00 Stehlík Jakub 0150004 416904 S-team
10:30:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 232419 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Zajíčková Terezie ZBM1252 49376 SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Zima Ondřej 0190005 2067972 Zimovi-Dánielovi
10:30:00 Jäckel Vilém KSU1220 52544 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Dvořák Jakub 0210001 2067979 neregistrovaný
10:30:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
10:30:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
10:30:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 336762 0250002 336762 Dohnalovi
10:30:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
10:30:00 Otrubová Veronika PLU1277 0 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Otrusinová Klára VBM1452 682349 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Ebnerova Barbora KON1199 4634082 KOB Konice
10:30:00 Brabec Lukáš 0280001 52054 Brabcovi
10:30:00 Brabcová Tina 0280002 845424 Brabcovi
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
10:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C OOB Třebíč
10:30:00 Šuláková Karolína 0270001 2068000 bez registrace
10:30:00 Jalový Kryštof RBK1401 52015 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Burdilák Robin ADA1501 8083 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
10:30:00 Franc Jáchym TBM1110 232708 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Lach Lukáš 0400003 446326 -

P 3.10 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šnajdr Jakub PTE0700 2102717 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Vostal Petr 0010001 2067947 NER
10:30:00 Čeřovská Adéla KON8755 0 C KOB Konice
10:30:00 Hanousek Radim TBM7105 438040 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 2081392 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Folprecht Jaroslav TBM7305 8680615 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kobylka Roman ASU6749 2102553 C Magnus Orienteering
10:30:00 Rotková Gabriela 0070001 2103673 nereg.
10:30:00 Monika Nedorostková 0070002 2067936 nereg.
10:30:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice
10:30:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice
10:30:00 Vrtílek Roman 0080001 2067934 Vrtílek73
10:30:00 Růžička Tomáš VBM8406 0 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Luterová Kristýna PLU7878 896972 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Musilová Jana ASU7798 416716 C Magnus Orienteering
10:30:00 Sekaninová Jitka 0100001 2080969 ASU
10:30:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Chmelařová Blanka 0110001 8885 Péčkaři
10:30:00 Mynářová Jana 0120001 2067953 Nezabloudíme
10:30:00 Kruml Ondřej 0120002 2067954 Nezabloudíme
10:30:00 Krumlová Andrea 0120003 2067957 Nezabloudíme
10:30:00 Markovič Peter JPV8016 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Janeček Petr 0140001 2420067 OBR Radíkov
10:30:00 Greschner Adam ASU0547 7210093 C Magnus Orienteering
10:30:00 Mikula Martin 0160001 2067960 -
10:30:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Mátlová Hana KSU7777 2108893 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Zima Vojtěch 0190006 2112753 Zimovi-Dánielovi
10:30:00 Zimová Kristýna 0190007 2067976 Zimovi-Dánielovi
10:30:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Smolková Dagmar STE6451 2027230 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Mudráková Michaela TBM7555 8663145 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kubíková Soňa RBK8351 2801246 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Achten Robin 0260002 2067982 TESLA Brno
10:30:00 Dvořák Michal ABM0402 2111740 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Dvořáková Martina ABM7253 2111812 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Dvořák Václav ABM7302 2115713 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Žovincová Sylva ABM7667 2081395 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Škrabalová Eva KON7676 2125331 C KOB Konice
10:30:00 Achten Petra 0260001 7205008 TESLA Brno
10:30:00 Balvanová Martina 0330001 2067987 nejsem členem klubu
10:30:00 Mitášová Markéta 0320002 2067989 SDCH
10:30:00 Mitášová Daniela 0320001 2067993 SDCH
10:30:00 Baláčová Jana 0310002 2067995 Baláčovi
10:30:00 Macků Jan 0290002 2067996 BzB
10:30:00 Šulák Ondřej 0270002 2067997 bez registrace
10:30:00 Šišma Daniel PTE0600 2102716 C TJ Sokol Ptení
10:30:00 Vychodil David RBK06XX 49681 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Tužilová Michaela 0300002 2020737 Tužilovi
10:30:00 Baláč Radek 0310001 53264 Baláčovi
10:30:00 Vašek Karel 0340001 301592 Olomouc - neregistrovaní
10:30:00 Vašková Zdeňka 0340002 2148122 Olomouc - neregistrovaní
10:30:00 Košíková Jana 0350001 2419966 Brno
10:30:00 Chromá Eva 0360001 8939 Neregistrovaná
10:30:00 Večeřová Barbora KSU9555 1459053 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Oulehla Lukáš KSUXXX1 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C SK Studenec
10:30:00 Navrátil Ondřej 0380001 2122287 KMCH
10:30:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Navrátil Ondřej 0380002 2122287 KMCH
10:30:00 Lach Jiří 0400002 2067983 -
10:30:00 Rudolfová Eva RBK0551 232049 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Rudolf Pavel RBK7402 232044 C SK Radioklub Blansko

T 4.20 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 C TJ Loko Česká Třebová
10:30:00 Komenda Kamil 0370001 995894 Kamil Komenda