Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Ořešín, restaurace Na ranči
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Grycová Veronika
Hlavní rozhodčí:
Špringlová Kamila - R3
Stavitel tratí:
Horčička Vít, Gryc Vojtěch, Špringlová Kamila - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10N
3.30 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 10:31:00
2054644 Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 10:34:00
2001996 Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Orienteering 10:37:00
0 10:40:00
7210817 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
2067943 Velešíková Markéta 10:46:00
53205 Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 10:49:00
0 10:52:00
51513 Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 10:55:00
49376 Mazálková Veronika ZBM0961 C SK Žabovřesky Brno 10:58:00
515049 La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 11:04:00
0 11:07:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
2133909 Krestová Ema 0320003 Kresťáci 11:13:00
0 11:16:00
0 11:19:00
D10
2.00 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361980 Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 10:31:00
2115694 Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 10:33:00
52680 Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
102 Vrtílková Marie ZBM0960 C SK Žabovřesky Brno 10:37:00
0 10:39:00
2067927 Ryšavá Viktorie 10:41:00
446354 Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
2127570 Syková Tamara TBM0962 C KOS TJ Tesla Brno 10:47:00
2094514 Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 10:49:00
0 10:51:00
2115674 Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 10:53:00
2141907 Kolaříková Sofie SBK0955 C KOB START Blansko 10:55:00
2092407 Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 10:57:00
0 10:59:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 11:01:00
2134298 Linhartová Anežka XBM1051 PELLS ABND RACING TEAM 11:03:00
2092385 Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 11:05:00
52023 Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
0 11:09:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
49682 Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 11:13:00
0 11:15:00
D12
2.70 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49555 Myšková Ema TBM0759 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2126231 Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 10:33:00
2083403 Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
232011 Mynářová Markéta ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno 10:39:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
53201 Veselá Veronika 0160001 Předklášteří 10:45:00
136 Mičánková Tereza ZBM0856 C SK Žabovřesky Brno 10:48:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 10:51:00
2115693 Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 10:54:00
361987 Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 10:57:00
8670789 Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
2067324 Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 11:03:00
446349 Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 11:06:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 11:09:00
0 11:12:00
2067231 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 11:15:00
49677 Dánielová Kateřina 0040001 Zimovi-Dánielovi 11:18:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 11:24:00
232088 Klieštíková Lenka 0310004 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 11:27:00
0 11:30:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 11:33:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 11:36:00
0 11:39:00
0 11:42:00
0 11:45:00
0 11:48:00
0 11:51:00
0 11:54:00
0 11:57:00
D14
3.70 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067201 Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
2109751 Dánielová Lenka 0040002 Zimovi-Dánielovi 10:46:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno 10:49:00
8123459 Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
2111802 Mazálková Libuše ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno 10:55:00
8667974 Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 10:58:00
337648 Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 11:01:00
2083386 Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
8660424 Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 11:07:00
8116744 Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:10:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
2112728 Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 11:16:00
8660552 Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 11:19:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 11:22:00
2127522 Mazálková Klára ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno 11:25:00
8149311 Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 11:28:00
2111757 Barnatová Magda ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno 11:31:00
0 11:34:00
2133883 Kochová Isabel TBM0675 C KOS TJ Tesla Brno 11:37:00
8660428 Ondrová Anna ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno 11:40:00
2127554 Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 11:43:00
2059757 Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 11:46:00
0 11:49:00
0 11:52:00
0 11:55:00
0 11:58:00
D16
4.20 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 11:42:00
232087 Klieštíková Šárka 0310002 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 11:45:00
331011 Chroustová Michaela ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno 11:48:00
8414120 Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 11:51:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 11:54:00
0 11:57:00
0 12:00:00
D18
5.30 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 11:47:00
104 Heroudková Adéla ZBM0261 C SK Žabovřesky Brno 11:50:00
0 11:53:00
D21C
6.40 km, 315 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515158 Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 10:28:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 11:19:00
8663157 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:25:00
0 11:28:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 11:31:00
301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 11:34:00
8635805 Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 11:37:00
9201069 Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 11:40:00
49856 Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 11:43:00
0 11:46:00
209751 Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 11:49:00
8660440 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 11:52:00
8008870 Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 11:55:00
0 11:58:00
0 12:01:00
0 12:04:00
D21D
4.20 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361911 Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 10:32:00
2116456 Sychrová Daniela VBM8458 C VSK Mendelu Brno 10:35:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:38:00
2049607 Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 10:41:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:44:00
331476 Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 10:47:00
515452 Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 10:50:00
0 10:53:00
8775 Steblová Veronika 0330001 nereg. 10:56:00
52454 Barnatová Hana ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno 10:59:00
2049601 Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno 11:02:00
2067204 Borkovcová Lenka 0220001 nereg. 11:05:00
2081393 Taslerová Tereza ABM0361 B KOB ALFA Brno 11:08:00
2116460 Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 11:11:00
52465 Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SOB Olomouc 11:14:00
0 11:17:00
0 11:20:00
D35
5.40 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 10:30:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 10:33:00
8662315 Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 10:36:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 10:39:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 10:45:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 10:48:00
0 10:51:00
8100026 La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 10:54:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 10:57:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 11:00:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 11:03:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 11:06:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
2120617 Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
2096221 Tomíčková Dana 0140002 ESOX ODEI 11:15:00
416103 Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 11:18:00
2094550 Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 11:21:00
0 11:24:00
232051 Dánielová Iva 0040003 Zimovi-Dánielovi 11:27:00
49398 Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 11:30:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 11:33:00
434829 Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 11:36:00
0 11:39:00
0 11:42:00
D45
4.30 km, 180 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8001411 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:35:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 10:41:00
8654911 Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:47:00
53270 Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
52029 Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:53:00
0 10:56:00
53288 Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 10:59:00
2067240 Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 11:02:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 11:05:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:08:00
0 11:11:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 11:14:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 11:17:00
410323 Nollová Marcela 0280001 Verim_si 11:20:00
0 11:23:00
0 11:26:00
D55
3.70 km, 140 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232005 Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 10:32:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 10:35:00
8116826 Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 10:38:00
0 10:41:00
D65
3.00 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
410192 Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 10:31:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:34:00
8301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 10:37:00
9576 Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 10:40:00
H10N
3.30 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53103 Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 11:20:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 11:23:00
232082 Tomas Moravek 0260002 Kostalovi 11:26:00
0 11:29:00
2111765 Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 11:32:00
2095929 Kresta Tomáš 0320002 Kresťáci 11:35:00
7204525 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
0 11:41:00
232419 Pařízek Jakub ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno 11:44:00
0 11:47:00
0 11:50:00
H10
2.00 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067212 Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
8660436 Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 11:17:00
232074 Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 11:19:00
0 11:21:00
2127531 Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 11:23:00
410254 Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 11:25:00
52463 Popovič Jan ZBM0913 C SK Žabovřesky Brno 11:27:00
0 11:29:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
8116708 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 C SK Žabovřesky Brno 11:33:00
53234 Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 11:35:00
0 11:37:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 11:39:00
2087680 Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
2134253 Linhart Vojtěch XBM1101 PELLS ABND RACING TEAM 11:43:00
0 11:45:00
0 11:47:00
H12
2.80 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092359 Bulička Martin ZBM0807 B SK Žabovřesky Brno 10:38:00
232043 Král David RBK0899 SK Radioklub Blansko 10:41:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:44:00
2092386 Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 10:47:00
0 10:50:00
52038 Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:53:00
8667953 Ježek David ZBM0813 B SK Žabovřesky Brno 10:56:00
8000710 Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 10:59:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 B SK Žabovřesky Brno 11:02:00
0 11:05:00
8100019 Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 11:08:00
130 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 C SK Žabovřesky Brno 11:11:00
8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
8660413 Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 11:17:00
0 11:20:00
446369 Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 11:23:00
232852 Dohnal František ZBM0811 C SK Žabovřesky Brno 11:26:00
2087678 Kroutil Jošt TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno 11:29:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 11:32:00
0 11:35:00
8004271 Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
8660444 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 B SK Žabovřesky Brno 11:41:00
2122243 Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 11:44:00
0 11:47:00
H14
4.10 km, 175 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 10:31:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 10:34:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:37:00
2081399 Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno 10:40:00
8660445 Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 10:43:00
0 10:46:00
8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 10:49:00
2090873 Petrášek Eduard ZBM0609 B SK Žabovřesky Brno 10:52:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 10:55:00
2067241 Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 10:58:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 11:01:00
0 11:04:00
8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 11:07:00
8670828 Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Žabovřesky Brno 11:10:00
2067206 Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 11:13:00
2112753 Zima Vojtěch 0040004 Zimovi-Dánielovi 11:16:00
8660418 Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 11:19:00
0 11:22:00
2085593 Klieštík Petr 0310003 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 11:25:00
8660407 Odehnal Tomáš ADA0500 A OOB Spartak Adamov 11:28:00
2109701 Šmíd Jiří BBM0601 C BETA URSUS Orienteering 11:31:00
8663145 Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
8660411 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 11:37:00
0 11:40:00
52047 Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:43:00
8100029 Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 11:46:00
8670461 Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 11:49:00
0 11:52:00
H16
4.60 km, 175 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 11:26:00
2126242 Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 11:29:00
8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 11:32:00
2067202 Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 11:35:00
8660425 Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 11:38:00
0 11:41:00
52042 Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:44:00
1111187 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 11:47:00
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 11:50:00
8116823 Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 11:53:00
8663130 Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 11:56:00
0 11:59:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 12:02:00
0 12:05:00
H21C
9.60 km, 490 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8008841 Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
899179 Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 10:33:00
2116498 Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 10:36:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
7210862 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 10:42:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 10:45:00
0 10:48:00
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 10:51:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 10:54:00
995859 Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 10:57:00
2116496 Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 11:00:00
0 11:03:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 11:06:00
8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 11:09:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 11:12:00
8090147 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 11:15:00
7030567 Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 11:18:00
0 11:21:00
0 11:24:00
0 11:27:00
H21D
6.20 km, 275 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446416 Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 10:33:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 11:30:00
2049600 Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 11:33:00
53210 Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 11:36:00
49465 Růžek Lukáš PBM8500 TJ Spartak 1. Brněnská 11:39:00
232049 Ježek Martin 0030001 Blansko 11:42:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 11:51:00
232057 Kozel Jiří ABM8101 C KOB ALFA Brno 11:54:00
0 12:00:00
0 12:03:00
H35
6.90 km, 260 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 10:44:00
53485 Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 10:47:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 10:50:00
232085 Klieštík Jiří 0310001 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 10:53:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 10:56:00
751114 Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 10:59:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:02:00
2144039 Polách David ZBM8003 C SK Žabovřesky Brno 11:05:00
53203 Vychodil Petr SBK7535 C KOB START Blansko 11:08:00
53264 Baláč Radek 0340001 Baláčovi 11:11:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 11:14:00
7300282 Václavek Lukáš 0200001 Tišnov 11:17:00
515434 Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 11:20:00
2103680 Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 11:23:00
2116189 Račanský Martin 0180001 Neregistrovaný 11:26:00
8007401 Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 11:29:00
0 11:32:00
0 11:35:00
8660405 Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 11:38:00
8660912 Linhart Michal XBM7801 PELLS ABND RACING TEAM 11:41:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 11:44:00
8100030 Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 11:47:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:50:00
9891 Ryšavý Miloš ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno 11:53:00
7204478 Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 11:56:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 11:59:00
0 12:02:00
0 12:05:00
H45
4.70 km, 190 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660434 Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 10:57:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 11:00:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:03:00
2060216 Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 11:06:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
2045249 Tužil Petr 0110001 Tužilovi 11:12:00
0 11:15:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 11:18:00
8660478 Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 11:21:00
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 11:24:00
8667984 Šňupárek Martin TBM7107 C KOS TJ Tesla Brno 11:27:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 11:30:00
500581 Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 11:33:00
0 11:36:00
2134364 Koch Petr TBM7209 KOS TJ Tesla Brno 11:39:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 11:42:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
232061 Kruml Tomáš 0080004 Nezabloudíme 11:48:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:51:00
2083415 La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 11:54:00
2116480 Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 11:57:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 12:00:00
0 12:03:00
0 12:06:00
H55
4.10 km, 170 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
410327 Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
49393 Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 10:33:00
52712 Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 10:36:00
416021 Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK Mendelu Brno 10:39:00
2127637 Buráň Zdeněk 0130001 BzB 10:42:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:45:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 10:48:00
1210961 Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 10:51:00
0 10:54:00
H65
3.40 km, 130 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 11:45:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:48:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 11:51:00
0 11:54:00
HDR
3.30 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515006 Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
8087 Stehlík Šimon 0240004 S-team 10:30:00
330657 Chloupek Filip VBM1301 C VSK Mendelu Brno 10:30:00
2120661 Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
232058 Mičánek Dominik 0070002 - 10:30:00
344197 Cicvárek Lukáš 0150001 Cicvárkovi 10:30:00
232069 Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
232077 Tomas Moravek 0260001 Kostalovi 10:30:00
232100 Kozel Kryštof 0170001 Family Point 10:30:00
344197 Nekula Ondřej 0170002 Family Point 10:30:00
232080 Paseka Matěj 0270003 Mabruk Brno 10:30:00
232094 Klieštíková Aneta + Marie 0310005 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 10:30:00
232096 Šuláková Karolína 0370001 bez registrace 10:30:00
232068 Drexlerová Jana 0380002 Rexové 10:30:00
2067922 Drexler Petr 0380003 Rexové 10:30:00
2116477 Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 10:30:00
2135195 Syková Tamara 0300001 ts 10:30:00
219273 Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Orienteering 10:30:00
416206 Vaculín Vilém TBM1305 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
416904 Stehlik Jakub 0240001 S-team 10:30:00
2067217 Sýkora Jan 0230002 Sýkorky 10:30:00
2111772 Matějová Julie 0240003 S-team 10:30:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:30:00
7209355 Ženka Ondřej 6KC8201 Neregistrovaní 10:30:00
53306 Dokoupilová Simona 10:30:00
232044 Komosný Kryštof 10:30:00
232046 Galíková Amálie 10:30:00
232047 Komosná Tereza 10:30:00
2067934 Vrbková Mariana 10:30:00
52592 Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
336762 Dohnalová Eliška 0010001 Dohnalovi 10:30:00
209751 Čechová Adéla VBM1351 C VSK Mendelu Brno 10:30:00
232052 Zima Ondřej 0040005 Zimovi-Dánielovi 10:30:00
219251 Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 10:30:00
1425343 Chaloupka Jakub ZBM1402 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
52021 Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 10:30:00
9577 Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2092361 Marková Lucie ZBM1351 SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2129226 Chaloupka Matěj ZBM1403 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2102805 Chaloupková Klára ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
49685 Kolařík Sebastián SBK1111 C KOB START Blansko 10:30:00
2124790 Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
53172 Pařízková Eliška ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
811213 Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 10:30:00
896975 Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
889316 Kořanová Daniela VBM1551 C VSK Mendelu Brno 10:30:00
2126246 Račanská Josefína UBM1651 C MENISKOS Brno 10:30:00
2127872 Křížová Anna TTR1451 C OOB Třebíč 10:30:00
52537 Tomíčková Ivana 0140003 ESOX ODEI 10:30:00
P
3.00 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232048 Vostal Petr 0020001 pv 10:30:00
232055 Vrtílek Roman 0060001 Vrtas 73 10:30:00
232056 Hesová Iva 0060002 Vrtas 73 10:30:00
232063 Vlčková Tereza 0080005 Nezabloudíme 10:30:00
2020737 Tužilová Michaela 0110002 Tužilovi 10:30:00
410336 Mikula Martin 0190001 - 10:30:00
232095 Krestová Alena 0320004 Kresťáci 10:30:00
2067931 Vrbková Magdalena 10:30:00
2067941 Velešíková Monika 10:30:00
2067947 Vojna Petr 10:30:00
2067953 Vojna Tobiáš 10:30:00
53237 Banďouch Vratislav VBM4301 VSK Mendelu Brno 10:30:00
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2127529 Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
1417255 Staňková Martina UBM6751 C MENISKOS Brno 10:30:00
2108870 Buráňová Hana 0130002 BzB 10:30:00
2067219 Ježková Ilona TBM7256 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
0 Mynářová Jana 0080001 Nezabloudíme 10:30:00
232053 Zimová Kristýna 0040006 Zimovi-Dánielovi 10:30:00
232057 Mičánková Marta 0070001 - 10:30:00
232059 Kruml Ondřej 0080002 Nezabloudíme 10:30:00
232060 Krumlová Andrea 0080003 Nezabloudíme 10:30:00
232064 Nedorostková Monika 0090002 nereg. 10:30:00
232065 Macků Jan 0130003 BzB 10:30:00
232073 Nekula Tomáš 0170003 Family Point 10:30:00
232076 Achten Robin 0210002 TESLA Brno 10:30:00
232078 Paseka Tomáš 0270001 Mabruk Brno 10:30:00
232079 Paseková Tereza 0270002 Mabruk Brno 10:30:00
232083 Smítalová Ester 0290001 Smítalovic family 10:30:00
232084 Smítal Vendelín 0290002 Smítalovic family 10:30:00
232097 Šulák Ondřej 0370002 bez registrace 10:30:00
232099 Konečná Marcela 0360001 nereg 10:30:00
410345 Drexler Petr 0380001 Rexové 10:30:00
2067924 Střelická Alena 0410002 nereg. 10:30:00
2144067 Dohnal Pavel 0010002 Dohnalovi 10:30:00
1400413 Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2419966 Košíková Jana 0100001 Brno 10:30:00
301592 Vašek Karel 0250001 Olomouc - neregistrovaní 10:30:00
2129231 Křivan Václav TTR7601 OOB Třebíč 10:30:00
2127883 Sedláček Břetislav TBM7529 KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2122287 Navrátil Ondřej 0400001 KMCH 10:30:00
2148122 Vašková Zdeňka 0250002 Olomouc - neregistrovaní 10:30:00
1450163 Vaculínová Hana TBM8354 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2419992 Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 10:30:00
2420037 Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno 10:30:00
410196 Baláčová Jana 0340002 Baláčovi 10:30:00
2103673 Rotková Gabriela 0090001 nereg. 10:30:00
49681 Vychodil David RBK0699 SK Radioklub Blansko 10:30:00
8680408 Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
52057 Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 10:30:00
2084941 Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 10:30:00
7205008 Achten Petra 0210001 TESLA Brno 10:30:00
4780 Střelická Jana 0410001 nereg. 10:30:00
2081395 Žovincová Sylva ABM7667 C KOB ALFA Brno 10:30:00
361909 Vysočan Pavel UBM6902 C MENISKOS Brno 10:30:00
232872 Pražanová Julie ABM0554 C KOB ALFA Brno 10:30:00
T
5.00 km, 220 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067218 Sýkora Lukáš 0230001 Sýkorky 10:30:00
7207875 Bauerová Petra 6KC8350 Neregistrovaní 10:30:00
232054 Dániel Vladimír 0040007 Zimovi-Dánielovi 10:30:00
2096247 Tomíček Oldřich 0140001 ESOX ODEI 10:30:00
995894 Komenda Kamil 0120001 Kamil Komenda 10:30:00
52472 Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 10:30:00
2088149 Kresta Aleš 0320001 Kresťáci 10:30:00
8660924 Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:30:00