Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Ořešín, restaurace Na ranči
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Grycová Veronika
Hlavní rozhodčí:
Špringlová Kamila - R3
Stavitel tratí:
Horčička Vít, Gryc Vojtěch, Špringlová Kamila - R3
Kluby:
ABM     ADA     ASU     BBM     BOV     HLV     JPV     KAM     KON     LBM     LCE     MBM     PBM     RBK     SBK     TBM     TTR     UBM     UOL     VBM     VLI     XBM     ZBM     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C P
10:30:00 Žovincová Sylva ABM7667 2081395 C P
10:30:00 Pražanová Julie ABM0554 232872 C P
10:40:00 Žovinec Pavel ABM0509 2081399 C H14
10:48:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C D35
10:51:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C H21C
10:56:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H35
10:57:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C D12
11:00:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C H45
11:01:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B D14
11:03:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C D12
11:06:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45
11:08:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B D21D
11:15:00 Palát Petr ABM7415 8090147 C H21C
11:50:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B H16
11:54:00 Kozel Jiří ABM8101 232057 C H21D
11:57:00 Tasler David ABM7105 2116480 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C H55
10:48:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C H55
11:28:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:57:00 Hrobař Štěpán ASU9106 995859 C H21C
11:25:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
10:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
10:37:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C D10N
10:47:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D21D
11:01:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14
11:16:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D14
11:18:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H45
11:24:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D12
11:31:00 Šmíd Jiří BBM0601 2109701 C H14
11:48:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C H10N
11:33:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D35
11:42:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D45
11:33:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C H45
11:37:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C HDR
10:34:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
10:35:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D45
10:37:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H14
10:38:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D21D
10:44:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12
10:44:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D21D
10:45:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
10:53:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C D45
10:53:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B H12
11:03:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H45
11:10:00 Tomanová Eliška LBM0651 8116744 B D14
11:43:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C H14
11:44:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C H16
11:50:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H35
11:51:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Aleš David LCE7517 8660924 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Sladký Ivan PBM5513 52021 HDR
10:38:00 Sladká Zora PBM6059 8116826 D55
10:47:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C D45
11:02:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C H35
11:39:00 Růžek Lukáš PBM8500 49465 H21D
12:00:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C P
10:30:00 Vychodil David RBK0699 49681 P
10:33:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C D10
10:34:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H14
10:41:00 Král David RBK0899 232043 H12
10:49:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C D10N
10:50:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35
10:54:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C D12
11:04:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C D10N
11:06:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D35
11:13:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C D10
11:18:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C D35
11:43:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 C D14
11:43:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 HDR
10:30:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C HDR
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C HDR
10:33:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 H21D
10:36:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35
10:44:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
10:55:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C D10
11:08:00 Vychodil Petr SBK7535 53203 C H35
11:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C HDR
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C HDR
10:30:00 Šťastná Vendula TBM1384 232069 HDR
10:30:00 Vaculín Vilém TBM1305 416206 C HDR
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C HDR
10:30:00 Ježková Ilona TBM7256 2067219 C P
10:30:00 Sedláček Břetislav TBM7529 2127883 P
10:30:00 Vaculínová Hana TBM8354 1450163 C P
10:30:00 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C P
10:30:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R H21C
10:30:00 Myšková Ema TBM0759 49555 C D12
10:30:00 Autrata Daniel TBM9012 446416 C H21D
10:30:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C H55
10:30:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C HDR
10:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C HDR
10:30:00 Svirák Timotej TBM1411 2124790 HDR
10:30:00 Chromý Filip TBM1616 896975 C HDR
10:31:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C D65
10:32:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C D45
10:33:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
10:35:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C D10
10:36:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C D12
10:37:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
10:38:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
10:39:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21C
10:42:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C D12
10:42:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C D35
10:43:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C D10
10:43:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C D10N
10:43:00 Bružeňáková Mia TBM0652 2067201 C D14
10:44:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C D45
10:47:00 Syková Tamara TBM0962 2127570 C D10
10:49:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B H14
10:50:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
10:51:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D12
10:52:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D14
10:54:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C D35
10:55:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B H14
10:55:00 Urválková Anna TBM1177 51513 C D10N
10:58:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14
10:59:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D45
10:59:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B H12
11:00:00 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C D12
11:01:00 La Carbonara Noemi TBM1156 515049 C D10N
11:03:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D35
11:04:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B D14
11:05:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
11:07:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C H14
11:07:00 Tomíčková Eliška TBM1054 52023 D10
11:08:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B H12
11:09:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B D12
11:10:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C D10N
11:12:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C D35
11:13:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C H14
11:13:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C D14
11:14:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C H12
11:15:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C H10
11:17:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45
11:19:00 Svirák Benjamin TBM0915 232074 C H10
11:20:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C H10N
11:21:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D12
11:22:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D14
11:23:00 Hájek Štěpán TBM0804 446369 C H12
11:25:00 Mikula Marek TBM0902 410254 C H10
11:27:00 Šňupárek Martin TBM7107 8667984 C H45
11:28:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A D14
11:29:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C H12
11:29:00 Schwab David TBM7401 8007401 C H35
11:31:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C H10
11:32:00 Svirák Samuel TBM1125 2111765 H10N
11:34:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H14
11:35:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C H10
11:35:00 Bružeňák Andrej TBM0307 2067202 C H16
11:36:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B D12
11:37:00 Kochová Isabel TBM0675 2133883 C D14
11:38:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C H10N
11:38:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H12
11:39:00 Koch Petr TBM7209 2134364 H45
11:41:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C H10
11:44:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C H12
11:45:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21D
11:45:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C H45
11:45:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C H65
11:46:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H14
11:46:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B D14
11:51:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A D16
11:51:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H65
11:54:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C H45
11:55:00 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C D21C
11:56:00 Kubáň Pavel TBM7506 7204478 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21C
10:30:00 Křivan Václav TTR7601 2129231 P
10:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Staňková Martina UBM6751 1417255 C P
10:30:00 Staněk Mojmír UBM6701 2084941 C P
10:30:00 Vysočan Pavel UBM6902 361909 C P
10:30:00 Račanská Josefína UBM1651 2126246 C HDR
10:31:00 Janíková Klára UBM1053 361980 C D10
10:32:00 Janíková Marie UBM7852 361911 C D21D
10:33:00 Janíková Anna UBM0855 2126231 C D12
10:41:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C D45
10:41:00 Humlíčková Jana UBM7351 2049607 C D21D
10:50:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C D21D
11:02:00 Humlíčková Martina UBM0151 2049601 C D21D
11:11:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C D21D
11:20:00 Humlíček René UBM7101 515434 C H35
11:24:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H45
11:29:00 Račanský Jan UBM0302 2126242 C H16
11:33:00 Humlíček Petr UBM9701 2049600 C H21D
11:47:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C T
11:14:00 Štrajtová Štěpánka UOL9151 52465 C D21D
11:34:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Chloupek Filip VBM1301 330657 C HDR
10:30:00 Banďouch Vratislav VBM4301 53237 P
10:30:00 Růžička Tomáš VBM8406 2420037 C P
10:30:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C HDR
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C HDR
10:35:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D55
10:35:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C D21D
10:36:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C H21C
10:39:00 Svoboda Vladimír VBM5715 416021 C H55
10:45:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21C
10:47:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C H35
10:54:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21C
10:57:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
11:00:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C H21C
11:12:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21C
11:19:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21C
11:30:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45
11:36:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C H21D
11:49:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A H14
11:51:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Linhartová Anežka XBM1051 2134298 D10
11:41:00 Linhart Michal XBM7801 8660912 H35
11:43:00 Linhart Vojtěch XBM1101 2134253 H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C P
10:30:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C P
10:30:00 Macháček Petr ZBM0112 2419992 P
10:30:00 Chaloupka Jakub ZBM1402 1425343 C HDR
10:30:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 HDR
10:30:00 Chaloupka Matěj ZBM1403 2129226 C HDR
10:30:00 Chaloupková Klára ZBM1260 2102805 C HDR
10:30:00 Pařízková Eliška ZBM1150 53172 C HDR
10:31:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C H14
10:32:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D55
10:33:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 R H21C
10:33:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C H55
10:34:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C D10N
10:37:00 Vrtílková Marie ZBM0960 102 C D10
10:38:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 B H12
10:39:00 Mynářová Markéta ZBM0657 232011 C D12
10:39:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C D35
10:43:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B H14
10:45:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D10
10:45:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35
10:47:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C H12
10:48:00 Mičánková Tereza ZBM0856 136 C D12
10:49:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D10
10:49:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C D14
10:51:00 Štěpánský Václav ZBM6108 1210961 C H55
10:52:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B H14
10:53:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10
10:55:00 Mazálková Libuše ZBM0655 2111802 C D14
10:56:00 Ježek David ZBM0813 8667953 B H12
10:57:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D10
10:57:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45
10:58:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C H14
10:58:00 Mazálková Veronika ZBM0961 49376 C D10N
10:59:00 Veselý Martin ZBM7502 751114 C H35
10:59:00 Barnatová Hana ZBM7756 52454 C D21D
11:00:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C D35
11:01:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
11:02:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C D45
11:02:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 B H12
11:05:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D10
11:05:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H35
11:06:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21C
11:06:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C D12
11:07:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D14
11:09:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35
11:09:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C H45
11:10:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H14
11:11:00 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 130 C H12
11:11:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C D10
11:14:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
11:15:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12
11:17:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C H10
11:17:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B H12
11:18:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C H21C
11:19:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H14
11:19:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A D14
11:21:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C D35
11:23:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C H10
11:23:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H35
11:25:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B D14
11:26:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C H12
11:26:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A H16
11:27:00 Popovič Jan ZBM0913 52463 C H10
11:30:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D35
11:31:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B D14
11:32:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H12
11:32:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A H16
11:33:00 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 8116708 C H10
11:33:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D12
11:36:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C D35
11:37:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A H14
11:38:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B H16
11:38:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C H35
11:39:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C H10
11:40:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A D14
11:40:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 R D21C
11:41:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 B H12
11:42:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A D16
11:44:00 Pařízek Jakub ZBM0903 232419 C H10N
11:44:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35
11:47:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C H16
11:47:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389 B D18
11:48:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C D16
11:50:00 Heroudková Adéla ZBM0261 104 C D18
11:52:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E D21C
11:53:00 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A H16
11:53:00 Ryšavý Miloš ZBM7607 9891 C H35
11:54:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16
11:56:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C H16
11:59:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C H35
12:02:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C D45
11:21:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C H45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Vrbková Magdalena 2067931 P
10:30 Velešíková Monika 2067941 P
10:30 Vojna Petr 2067947 P
10:30 Vojna Tobiáš 2067953 P
10:30 Dokoupilová Simona 53306 HDR
10:30 Komosný Kryštof 232044 HDR
10:30 Galíková Amálie 232046 HDR
10:30 Komosná Tereza 232047 HDR
10:30 Vrbková Mariana 2067934 HDR
10:31 0 D10N
10:39 0 D10
10:40 0 D10N
10:41 0 D55
10:41 Ryšavá Viktorie 2067927 D10
10:46 0 H14
10:46 Velešíková Markéta 2067943 D10N
10:48 0 H21C
10:50 0 H12
10:51 0 D10
10:51 0 D35
10:52 0 D10N
10:53 0 D21D
10:54 0 H55
10:56 0 D45
10:59 0 D10
11:03 0 H21C
11:04 0 H14
11:05 0 H12
11:07 0 D10N
11:09 0 D10
11:11 0 D45
11:12 0 D12
11:15 0 D10
11:15 0 H45
11:16 0 D10N
11:17 0 D21D
11:19 0 D10N
11:20 0 H12
11:20 0 D21D
11:21 0 H10
11:21 0 H21C
11:22 0 H14
11:23 0 D45
11:24 0 D35
11:24 0 H21C
11:26 0 D45
11:27 0 H21C
11:28 0 D21C
11:29 0 H10
11:29 0 H10N
11:30 0 D12
11:32 0 H35
11:34 0 D14
11:35 0 H12
11:35 0 H35
11:36 0 H45
11:37 0 H10
11:39 0 D35
11:39 0 D12
11:40 0 H14
11:41 0 H10N
11:41 0 H16
11:42 0 D35
11:42 0 D12
11:45 0 H10
11:45 0 D12
11:46 0 D21C
11:47 0 H10
11:47 0 H10N
11:47 0 H12
11:48 0 D12
11:49 0 D14
11:50 0 H10N
11:51 0 D12
11:52 0 H14
11:52 0 D14
11:53 0 D18
11:54 0 D12
11:54 0 H65
11:55 0 D14
11:57 0 D12
11:57 0 D16
11:58 0 D14
11:58 0 D21C
11:59 0 H16
12:00 0 H21D
12:00 0 D16
12:01 0 D21C
12:02 0 H35
12:03 0 H21D
12:03 0 H45
12:04 0 D21C
12:05 0 H16
12:05 0 H35
12:06 0 H45
10:30 Bauerová Petra 6KC8350 7207875 Neregistrovaní T
10:30 Ženka Ondřej 6KC8201 7209355 Neregistrovaní HDR
10:30 Dohnal Pavel 0010002 2144067 Dohnalovi P
10:30 Dohnalová Eliška 0010001 336762 Dohnalovi HDR
10:30 Vostal Petr 0020001 232048 pv P
11:42 Ježek Martin 0030001 232049 Blansko H21D
10:30 Zimová Kristýna 0040006 232053 Zimovi-Dánielovi P
10:30 Dániel Vladimír 0040007 232054 Zimovi-Dánielovi T
10:30 Zima Ondřej 0040005 232052 Zimovi-Dánielovi HDR
10:46 Dánielová Lenka 0040002 2109751 Zimovi-Dánielovi D14
11:16 Zima Vojtěch 0040004 2112753 Zimovi-Dánielovi H14
11:18 Dánielová Kateřina 0040001 49677 Zimovi-Dánielovi D12
11:27 Dánielová Iva 0040003 232051 Zimovi-Dánielovi D35
10:30 Vrtílek Roman 0060001 232055 Vrtas 73 P
10:30 Hesová Iva 0060002 232056 Vrtas 73 P
10:30 Mičánek Dominik 0070002 232058 - HDR
10:30 Mičánková Marta 0070001 232057 - P
10:30 Vlčková Tereza 0080005 232063 Nezabloudíme P
10:30 Mynářová Jana 0080001 0 Nezabloudíme P
10:30 Kruml Ondřej 0080002 232059 Nezabloudíme P
10:30 Krumlová Andrea 0080003 232060 Nezabloudíme P
11:48 Kruml Tomáš 0080004 232061 Nezabloudíme H45
10:30 Nedorostková Monika 0090002 232064 nereg. P
10:30 Rotková Gabriela 0090001 2103673 nereg. P
10:30 Košíková Jana 0100001 2419966 Brno P
10:30 Tužilová Michaela 0110002 2020737 Tužilovi P
11:12 Tužil Petr 0110001 2045249 Tužilovi H45
10:30 Komenda Kamil 0120001 995894 Kamil Komenda T
10:30 Buráňová Hana 0130002 2108870 BzB P
10:30 Macků Jan 0130003 232065 BzB P
10:42 Buráň Zdeněk 0130001 2127637 BzB H55
10:30 Tomíček Oldřich 0140001 2096247 ESOX ODEI T
10:30 Tomíčková Ivana 0140003 52537 ESOX ODEI HDR
11:15 Tomíčková Dana 0140002 2096221 ESOX ODEI D35
10:30 Cicvárek Lukáš 0150001 344197 Cicvárkovi HDR
10:45 Veselá Veronika 0160001 53201 Předklášteří D12
10:30 Kozel Kryštof 0170001 232100 Family Point HDR
10:30 Nekula Ondřej 0170002 344197 Family Point HDR
10:30 Nekula Tomáš 0170003 232073 Family Point P
11:26 Račanský Martin 0180001 2116189 Neregistrovaný H35
10:30 Mikula Martin 0190001 410336 - P
11:17 Václavek Lukáš 0200001 7300282 Tišnov H35
10:30 Achten Robin 0210002 232076 TESLA Brno P
10:30 Achten Petra 0210001 7205008 TESLA Brno P
11:05 Borkovcová Lenka 0220001 2067204 nereg. D21D
10:30 Sýkora Jan 0230002 2067217 Sýkorky HDR
10:30 Sýkora Lukáš 0230001 2067218 Sýkorky T
10:30 Stehlík Šimon 0240004 8087 S-team HDR
10:30 Stehlik Jakub 0240001 416904 S-team HDR
10:30 Matějová Julie 0240003 2111772 S-team HDR
10:30 Vašek Karel 0250001 301592 Olomouc - neregistrovaní P
10:30 Vašková Zdeňka 0250002 2148122 Olomouc - neregistrovaní P
10:30 Tomas Moravek 0260001 232077 Kostalovi HDR
11:26 Tomas Moravek 0260002 232082 Kostalovi H10N
10:30 Paseka Matěj 0270003 232080 Mabruk Brno HDR
10:30 Paseka Tomáš 0270001 232078 Mabruk Brno P
10:30 Paseková Tereza 0270002 232079 Mabruk Brno P
11:20 Nollová Marcela 0280001 410323 Verim_si D45
10:30 Smítalová Ester 0290001 232083 Smítalovic family P
10:30 Smítal Vendelín 0290002 232084 Smítalovic family P
10:30 Syková Tamara 0300001 2135195 ts HDR
10:30 Klieštíková Aneta + Marie 0310005 232094 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou HDR
10:53 Klieštík Jiří 0310001 232085 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou H35
11:25 Klieštík Petr 0310003 2085593 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou H14
11:27 Klieštíková Lenka 0310004 232088 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou D12
11:45 Klieštíková Šárka 0310002 232087 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou D16
10:30 Krestová Alena 0320004 232095 Kresťáci P
10:30 Kresta Aleš 0320001 2088149 Kresťáci T
11:13 Krestová Ema 0320003 2133909 Kresťáci D10N
11:35 Kresta Tomáš 0320002 2095929 Kresťáci H10N
10:56 Steblová Veronika 0330001 8775 nereg. D21D
10:30 Baláčová Jana 0340002 410196 Baláčovi P
11:11 Baláč Radek 0340001 53264 Baláčovi H35
10:30 Konečná Marcela 0360001 232099 nereg P
10:30 Šuláková Karolína 0370001 232096 bez registrace HDR
10:30 Šulák Ondřej 0370002 232097 bez registrace P
10:30 Drexlerová Jana 0380002 232068 Rexové HDR
10:30 Drexler Petr 0380003 2067922 Rexové HDR
10:30 Drexler Petr 0380001 410345 Rexové P
10:30 Navrátil Ondřej 0400001 2122287 KMCH P
10:30 Střelická Alena 0410002 2067924 nereg. P
10:30 Střelická Jana 0410001 4780 nereg. P