Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Mapa:
Ředitel závodu:
Zháňal Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Drábek Jan - R1
Stavitel tratí:
Koporová Petra - R3, Hájek Daniel
Kluby:
ABM     ADA     ASU     BBM     BOV     CTB     DOK     JPV     KON     LBM     LCE     LPU     MAS     MBM     PBM     PGP     PHK     PLU     RBK     SBK     SHK     TBM     TTR     UBM     VBM     VLI     ZBM     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B D16
10:30:00 Chmelík Milan ABM4501 995827 C P
10:30:00 Dvořák Václav ABM7302 2115713 C P
10:30:00 Dvořák Michal ABM0402 2111740 C P
10:30:00 Dvořáková Martina ABM7253 2111812 C P
10:30:00 Kurečková Dana ABM7650 232864 C P
10:33:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B D14
10:34:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21C
10:38:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B D16
10:40:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C D45
10:48:00 Otrusinová Jana ABM9560 52013 C D21D
10:54:00 Radová Martina ABM7451 8010 C D45
11:03:00 Dvořák David ABM0702 2134306 C H12
11:13:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B H16
11:16:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C H21C
11:18:00 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C H21D
11:21:00 Wandrol Šimon ABM1002 420418 H10
11:22:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C H21C
11:29:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C D35
11:37:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C H45
11:41:00 Tasler David ABM7105 2116480 C H45
11:47:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C D35
11:50:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H35
11:56:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C H35
11:59:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45
12:02:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C D12
12:03:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C H45
12:08:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C HDR
10:30:00 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 P
10:30:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C P
10:35:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C H55
10:41:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C H55
10:45:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 A D14
10:46:00 Schmid Vladimír ADA8701 49869 C H21C
11:06:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45
11:11:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10
11:12:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45
11:22:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35
11:26:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21C
11:38:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D12
11:49:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H45
12:09:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C H21C
11:34:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C D21C
11:36:00 Šrubař Michal ASU8606 8002099 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
10:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
10:35:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D14
10:46:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D21D
10:48:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C D10N
11:12:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H21C
11:19:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
11:27:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14
11:53:00 Šmíd Jiří BBM0601 2049579 C H14
11:54:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D12
12:02:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D45
11:13:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D55
11:27:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C H45
11:33:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H45
11:48:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C D21C
12:10:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H55
10:34:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C D45
10:43:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12
10:49:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B H12
10:50:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D45
10:59:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 C H16
11:00:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C H21D
11:01:00 Tomanová Eliška LBM0651 8116744 B D14
11:12:00 Matyáš Petr LBM8516 52083 C H21D
11:27:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D35
11:30:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H35
11:37:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35
11:43:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H45
11:47:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H14
11:55:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C H14
11:57:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C H21C
11:50:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Bolech Jiří LPU5904 9330 C T
11:51:00 Špirková Anežka LPU9051 51104 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Ramachová Michaela PBM1151 52051 C HDR
10:30:00 Robotková Tereza PBM1150 52027 C HDR
10:30:00 Sladká Zora PBM6059 49465 HDR
10:30:00 Robotková Naďa PBM7950 7209359 P
10:56:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C D45
11:04:00 Sladká Magdalena PBM8450 49465 D21D
11:24:00 Sladký Marek PBM8604 52034 H21D
11:30:00 Robotka Jan PBM7800 7209368 C H21D
11:39:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C H45
11:42:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Zelenka Tomáš PHK9001 8116710 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D35
11:51:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C P
10:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
10:37:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55
10:52:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C D10N
10:57:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B H16
11:06:00 Watson Kevin RBK8101 1412021 C H21D
11:09:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B H16
11:11:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55
11:14:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H21D
11:18:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35
11:34:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C H35
11:38:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21C
11:48:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
11:52:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A D21C
11:54:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35
12:07:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C HDR
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 HDR
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C HDR
10:30:00 Urban Jan SBK1234 500884 C HDR
10:30:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C HDR
10:33:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C D10
10:57:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H55
11:02:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21C
11:28:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H35
11:41:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C HDR
10:30:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C HDR
10:30:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C HDR
10:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C HDR
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C HDR
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C HDR
10:30:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C HDR
10:30:00 Šťastná Vendula TBM1384 0 HDR
10:30:00 Ženková Tereza TBM1657 0 HDR
10:30:00 Hanousek Radim TBM7105 438040 C P
10:30:00 Hustá Helena TBM7961 7204507 P
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C P
10:30:00 Svirák Samuel TBM1125 2111765 H10N
10:33:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 B H12
10:36:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C D45
10:36:00 Verner Jan TBM1114 2083371 C H10N
10:37:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D14
10:39:00 Tomíčková Eliška TBM1054 52023 D10
10:41:00 Hájek Štěpán TBM0804 446369 B H12
10:42:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D16
10:42:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C D45
10:42:00 Hustý Matyáš TBM1029 2127895 C H10N
10:43:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C H55
10:43:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14
10:44:00 Hustá Magdalena TBM1157 2127859 C D10N
10:45:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C D10
10:46:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C D45
10:47:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C D14
10:50:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C H21C
10:51:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C H55
10:51:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A D14
10:51:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H12
10:52:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
10:54:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C D21D
10:56:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C D10N
10:57:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D14
10:57:00 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 C H12
11:00:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C H21C
11:00:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C D45
11:01:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 C H10
11:01:00 Bružeňák Andrej TBM0307 2067202 C H16
11:02:00 Autrata Daniel TBM9012 446416 C H21D
11:03:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B D14
11:04:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A H21C
11:04:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
11:05:00 Mikula Marek TBM0902 410254 C H10
11:07:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A D14
11:07:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C H12
11:10:00 Hustý Jakub TBM7708 1700079 H35
11:10:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
11:13:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B D14
11:14:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
11:15:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C D35
11:15:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C H10
11:17:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C H65
11:17:00 Bružeňáková Mia TBM0652 2067201 C D14
11:20:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21D
11:20:00 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 2081392 C D45
11:21:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H65
11:21:00 Kochová Isabel TBM0675 2133883 C D14
11:25:00 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C D35
11:25:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C H10
11:25:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
11:26:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
11:29:00 Koch Petr TBM7209 2134364 H45
11:30:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 C D21C
11:31:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
11:32:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21D
11:32:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C H35
11:34:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C H21C
11:34:00 Myšková Ema TBM0759 0 C D12
11:35:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C H45
11:35:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C H14
11:39:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C D35
11:39:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B H14
11:40:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21C
11:42:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B D12
11:45:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C D35
11:45:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H14
11:46:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21C
11:46:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D65
11:47:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C H45
11:50:00 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C D12
11:58:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D12
11:59:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C H14
12:00:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A D21C
12:06:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D21C
12:07:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H14
12:09:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C H45
12:10:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C HDR
10:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C HDR
11:08:00 Křivan Václav TTR7601 515159 H21D
12:08:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C D45
10:44:00 Srba Matěj UBM9602 2049605 C H21C
10:44:00 Humlíčková Martina UBM0151 2049601 C D21D
10:50:00 Humlíčková Jana UBM7351 2049607 C D21D
10:56:00 Šmídová Klára UBM9857 2049606 C D21D
11:00:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C D21D
11:06:00 Humlíček Petr UBM9701 2049600 C H21C
11:07:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B H16
11:09:00 Svobodová Jindřiška UBM5751 2148232 C D55
11:16:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H35
11:23:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C H65
11:46:00 Humlíček René UBM7101 515434 C H35
11:52:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C H35
12:06:00 Janíková Anna UBM0855 2126231 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Chloupek Filip VBM1301 330657 C HDR
10:30:00 Chloupková Kristýna VBM1152 53312 C HDR
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C HDR
10:30:00 Otrusinová Klára VBM1452 682351 C HDR
10:30:00 Vernerová Johanka VBM1451 53211 C HDR
10:45:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C H55
10:58:00 Otrusinová Olga VBM8652 682349 C D21D
11:10:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21C
11:14:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21C
11:16:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D45
11:19:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D35
11:24:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D21C
11:26:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H21D
11:42:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21C
11:48:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H35
11:58:00 Vlčková Hana VBM8555 2419914 C D21C
12:01:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45
12:02:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 HDR
10:30:00 Pařízková Eliška ZBM1150 53172 C HDR
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C HDR
10:30:00 Tlustoš Dominik ZBM1103 52454 C HDR
10:30:00 Macháček Petr ZBM0112 2419992 P
10:31:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D10
10:31:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B D14
10:34:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C D16
10:35:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C H12
10:37:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C D10
10:38:00 Vranek Dominik ZBM0910 136 C H10N
10:39:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C H12
10:41:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C D14
10:43:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C D10
10:46:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C D10N
10:47:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B H12
10:49:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D10
10:49:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D14
10:51:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
10:54:00 Blažíčková Eliška ZBM0962 49376 D10N
10:55:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C D10
10:55:00 Mynářová Markéta ZBM0657 102 C D14
10:55:00 Ježek David ZBM0813 8667953 B H12
10:59:00 Frenc Matěj ZBM1004 2143356 C H10
10:59:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B H12
11:03:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C H10
11:05:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 B H12
11:09:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10
11:11:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B D14
11:13:00 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 8116708 C H10
11:15:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A D14
11:19:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C H10
11:23:00 Pařízek Jakub ZBM0903 130 C H10
11:23:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H14
11:26:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H35
11:33:00 Blažíček Jan ZBM0611 104 C H14
11:36:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C D12
11:37:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B H14
11:40:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C D12
11:43:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H14
11:44:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 B D12
11:49:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A H14
11:51:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35
11:52:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D12
11:57:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C H14
11:58:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35
12:00:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12
12:04:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C P
10:44:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D45
11:05:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C H16
11:40:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:31 Bauerová Petra 6KC8350 7207875 Neregistrovaní T
11:49 Ženka Ondřej 6KC8201 7209355 Neregistrovaní T
11:41 Vostal Petr 0010001 0 pev T
10:30 Skacelova Beata 0020002 0 Skacelovi HDR
11:20 Skacel Pavel 0020001 0 Skacelovi H35
11:35 Novotný Petr 0030001 2067992 DUKLA Blansko T
10:30 Kadlecová Gabriela 0040001 2117708 P P
10:30 Zdražil Filip 0050001 0 Zdražilovi HDR
10:49 Fráňa Pavel 0060001 2060222 SK Radiosport Bílovice n./Sv. H55
11:22 Tužilová Michaela 0070002 2020737 Tužilovi D45
11:31 Tužil Petr 0070001 2045249 Tužilovi H45
10:32 Zima Ondřej 0080005 0 Zimovi-Dánielovi H10N
11:05 Dánielová Lenka 0080002 2109751 Zimovi-Dánielovi D14
11:08 Dániel Vladimír 0080007 0 Zimovi-Dánielovi H35
11:29 Zima Vojtěch 0080006 2112753 Zimovi-Dánielovi H14
11:35 Zimová Kristýna 0080003 0 Zimovi-Dánielovi D35
11:46 Dánielová Kateřina 0080001 49677 Zimovi-Dánielovi D12
11:49 Dánielová Iva 0080004 0 Zimovi-Dánielovi D35
10:30 Tomíčková Ivana 0090002 52537 ESOX ODEI HDR
11:17 Tomíčková Dana 0090003 2096221 ESOX ODEI D35
11:43 Tomíček Oldřich 0090001 2096247 ESOX ODEI T
10:30 Zábranští Alžběta a David 0100002 0 Zábranští HDR
10:30 Zábranský Ondřej 0100001 0 Zábranští P
10:30 Nedorostková Monika 0110002 0 nereg. P
11:29 Rotková Gabriela 0110001 2103673 nereg. T
10:30 Dohnalová Eliška 0120001 336762 Dohnalovi HDR
11:33 Dohnal Pavel 0120002 2144067 Dohnalovi T
10:30 Buráňová Hana 0130002 2108870 BzB P
10:53 Buráň Zdeněk 0130001 2127637 BzB H55
11:37 Komenda Kamil 0140001 995894 Kamil Komenda T
10:30 Michajlov Petr 0150002 0 Baláčovi P
11:36 Baláč Radek 0150001 53264 Baláčovi H35
10:30 Mikula Martin 0160001 0 - P
11:14 Račanský Martin 0170001 2116189 Neregistrovaný H35
10:38 Jurga Václav 0180001 2800296 Krutě Kruté Krůty H21C
11:40 Jurgová Martina 0180002 2087707 Krutě Kruté Krůty D21C
10:30 Stehlik Ondřej 0190001 2133066 S-team H21C
10:30 Stehlík Jakub 0190004 416904 S-team HDR
10:30 Stehlík Šimon 0190003 8087 S-team HDR
11:44 Stehlíková Alžbeta 0190002 2111772 S-team D21C
10:30 Hlávka Adam 0200002 2049577 SVČ Miroslav HDR
10:30 Hlávka Vojtěch 0200001 2049576 SVČ Miroslav HDR
10:30 Sedláček Tobiáš Jakub 0200004 2109702 SVČ Miroslav HDR
10:31 Stix Patrik 0200003 2109701 SVČ Miroslav H12
11:02 Nollová Marcela 0210001 410323 Verim_si D45
11:38 Václavek Lukáš 0220001 7300282 Tišnov H35
10:30 Konečný Lukáš 0230002 0 nereg HDR
10:30 Konečná Marcela 0230001 0 nereg P
11:36 Handlová Andrea 0240001 301589 mňouk D21C
10:30 Hora Petr 0250001 0 KPPH Brno P
10:30 Erik Voráč 0260002 0 Bojovníci HDR
10:30 Voráčová Eliška 0260001 0 Bojovníci HDR
10:30 Šuláková Karolína 0270001 0 bez registrace HDR
10:30 Šulák Ondřej 0270003 0 bez registrace P
10:30 Šuláková Martina 0270002 0 bez registrace P
10:30 Havelka Ondřej 0280002 0 TJ Slovan Luhačovice P
10:30 Havelková Eliška 0280003 0 TJ Slovan Luhačovice P
10:30 Said David 0280001 0 TJ Slovan Luhačovice P
11:32 Steblová Veronika 0290001 8775 nereg. D21C
10:30 Autrata Jiří 0300001 232355 Teslička HDR
10:40 Kučo Stanislav 0310001 0 FR.EN.ethic H21C
11:06 Klieštík Jiří 0320001 0 Bílovice nad Svitavou H35
11:31 Klieštík Petr 0320002 2085593 Bílovice nad Svitavou H14
10:30 Tvarůžková Barbora 0330002 0 Wyschkofáci HDR
10:30 Tvarůžková Tereza 0330001 0 Wyschkofáci HDR
10:30 Mynářová Jana 0340001 0 Nezabloudíme P
10:30 Drexlerová Jana 0350001 0 Rexové HDR
10:30 Raab Filip 0360003 0 Raabovi HDR
10:30 Raabová Žofie 0360002 0 Raabovi HDR
10:30 Raabová Karolína 0360001 0 Raabovi HDR