Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Lipno nad Vltavou
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Lipno nad Vltavou
Ředitel závodu:
Janošík Radek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hejzlarová Vladimíra - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
JURY:
Dulovcová Marie, Šafařík Ivo, Princ David
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P1     P2    

D10 0.90 km, 10 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Linda Jarošová VCB0950 0 C OB České Budějovice
10:40:00 Ema Kůrková 0060001 0 Kůrkovci
10:41:00 Markéta Jungvirtová KRE0952 2148199 C OOB TJ Sokol Křemže
10:42:00 Nicol Novotná SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:43:00 Veronika Teringlová VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
10:44:00 Vakant 193 0
10:45:00 Vakant 194 0
10:46:00 Anežka Rodová VSP1152 2081382 C USK Praha
10:47:00 Amálie Blažková OPI0950 434813 C Orientační sporty Písek

D12 1.20 km, 25 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Marie Janošíková VCB0752 416309 B OB České Budějovice
10:32:00 Vakant 188 0
10:33:00 Adéla Jungvirtová KRE0752 7207776 C OOB TJ Sokol Křemže
10:34:00 Adéla Chumová SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:35:00 Lucie Maršíková KRE0850 2148186 C OOB TJ Sokol Křemže

D14 1.20 km, 25 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Vakant 189 0
11:19:00 Kateřina Kůrková VTA0657 2019556 C SC vebr-sport
11:20:00 Vakant 190 0
11:21:00 Petra Krejčová VTA0658 2025208 C SC vebr-sport
11:22:00 Magdalena Procházková VCB0662 2127641 C OB České Budějovice
11:23:00 Anna Kosobudová VTA0551 7208086 A SC vebr-sport
11:24:00 Eva Janošíková VCB0552 416310 B OB České Budějovice
11:25:00 Radka Přílepková VTA0651 7210078 B SC vebr-sport
11:26:00 Petra Pazderníková OPI0651 2064773 B Orientační sporty Písek
11:27:00 Nela Pekařová VTA0552 7207889 B SC vebr-sport

D16 1.60 km, 30 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Nela Kubáková SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
11:19:00 Vakant 181 0
11:20:00 Jana Pazderníková OPI0452 2064771 C Orientační sporty Písek
11:21:00 Vendula Teringlová VCB0451 232975 B OB České Budějovice
11:22:00 Markéta Balková OPI0450 2111767 B Orientační sporty Písek
11:23:00 Eliška Ševčíková PCB0451 53727 C SKP České Budějovice
11:24:00 Dana Procházková VCB0362 2127642 C OB České Budějovice
11:25:00 Lucie Šafaříková OPI0350 439103 B Orientační sporty Písek
11:26:00 Tereza Votíková VCB0454 426387 C OB České Budějovice
11:27:00 Vakant 180 0
11:28:00 Veronika Arnoštová DOR0455 434596 B OK Dobříš

D18 1.60 km, 30 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Markéta Bečvářová OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek
10:49:00 Vakant 177 0
10:50:00 Magdaléna Rudová VTA0254 7208074 B SC vebr-sport
10:51:00 Kateřina Ševčíková PCB0151 434588 C SKP České Budějovice
10:52:00 Kateřina Kosobudová VTA0253 7208091 B SC vebr-sport
10:53:00 Diana Štráchalová KRE0150 7207771 B OOB TJ Sokol Křemže
10:54:00 Anna Svobodová VTA0151 682635 A SC vebr-sport
10:55:00 Tereza Houserová OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek

D21 2.20 km, 40 m, 26 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Lenka Kršková VCB8851 232351 C OB České Budějovice
10:32:00 Kristýna Flašarová PGP9054 49617 C SK Praga
10:33:00 Lenka Míková VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
10:34:00 Vakant 168 0
10:35:00 Eva Veselá VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
10:36:00 Maria Rosenauer 0040002 5455 NF Linz
10:37:00 Vakant 169 0
10:38:00 Petra Žaloudková SJC8761 7878000 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 Romana Pacovská VTA8951 7209280 C SC vebr-sport
10:40:00 Kateřina Karbusová OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
10:41:00 Adéla Gottfriedová VCB9755 426398 C OB České Budějovice

D35 2.00 km, 30 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Alena Nováková KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
10:32:00 Iva Nedomová PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
10:33:00 Marta Dlouhá BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:34:00 Petra Novotná SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:35:00 Vakant 173 0
10:36:00 Monika Votíková VCB7254 426341 C OB České Budějovice
10:37:00 Vakant 172 0
10:38:00 Markéta Hrodková 0030001 4647806 Písek
10:39:00 Kateřina Arnoštová DOR7652 8857 C OK Dobříš
10:40:00 Jana Chumová SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
10:41:00 Lenka Kosobudová VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
10:42:00 Martina Maunová KSH8051 9941 C OB Kašperské Hory
10:43:00 Pavla Pelcová CST7454 7749 C OB Strakonice
10:44:00 Marie Dulovcová KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
10:45:00 Eva Šilerová PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
10:46:00 Olga Petrášková KRE8250 7207867 C OOB TJ Sokol Křemže

D45 1.60 km, 30 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Darja Kovaříčková KRE6352 51413 C OOB TJ Sokol Křemže
10:50:00 Martina Svobodová VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
10:51:00 Dana Hrstková SJI6051 7209360 C OK Jihlava
10:52:00 Vakant 182 0
10:53:00 Vladěna Troupová KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
10:54:00 Gudrun Eschlböck 0040003 8445522 NF Linz
10:55:00 Hildegarda Brémová KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže
10:56:00 Pavlína Petýrková BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:57:00 Helena Hudečková VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
10:58:00 Magdaléna Krotilová BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:59:00 Vakant 183 0
11:00:00 Marie Flašarová KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
11:01:00 Eva Pokorná TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice

D55 1.40 km, 25 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Alena Zemanová KTA6351 232359 C SK Kotnov Tábor
10:57:00 Vakant 185 0

D65 1.40 km, 25 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Jarmila Lohrová SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:06:00 Vakant 186 0

H10 0.90 km, 10 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Matěj Kozák VCB0920 426356 C OB České Budějovice
11:11:00 Michal Novák KRE1100 8662359 C OOB TJ Sokol Křemže
11:12:00 Ivan Janošík VCB1002 331401 C OB České Budějovice
11:13:00 Šimon Troják KRE0900 7204487 C OOB TJ Sokol Křemže
11:14:00 František Minařík VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
11:15:00 Vakant 195 0
11:16:00 Josef Minařík VCB0903 2104593 C OB České Budějovice

H12 1.20 km, 25 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Matyáš Rod VSP0803 2075699 C USK Praha
10:52:00 Štěpán Vačkář KRE0801 2127618 C OOB TJ Sokol Křemže
10:53:00 Tomáš Pazderník OPI0800 2064775 C Orientační sporty Písek
10:54:00 Vakant 192 0
10:55:00 Vakant 191 0
10:56:00 Martin Kouba VTA0702 2025204 C SC vebr-sport
10:57:00 Edgar Nedoma PDY0703 2127608 C Běhej Poděbrady
10:58:00 Jáchym Jaroš VCB0800 0 C OB České Budějovice
10:59:00 Přemysl Stráský KRE0703 2127625 C OOB TJ Sokol Křemže
11:00:00 Otto Hrodek Ondřej OPI0701 2088203 C Orientační sporty Písek
11:01:00 Vojtěch Teringl VCB0702 232980 B OB České Budějovice
11:02:00 Jan Svoboda VTA0701 7207619 B SC vebr-sport
11:03:00 Adam Homolka KRE0700 2127615 C OOB TJ Sokol Křemže

H14 1.60 km, 30 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Denis Straka VTA0501 2025214 C SC vebr-sport
10:32:00 Vakant 184 0
10:33:00 Patrik Novisedlák VTA0601 7210406 C SC vebr-sport
10:34:00 Vítek Novák KRE0600 8656659 C OOB TJ Sokol Křemže
10:35:00 Šimon Hrdlička OPI0601 2064776 C Orientační sporty Písek
10:36:00 Hubert Khýn VTA0603 2025201 C SC vebr-sport
10:37:00 Tadeáš Pelc CST0601 51330 B OB Strakonice

H16 1.60 km, 30 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Ondřej Kozák VCB0420 2104584 C OB České Budějovice
10:39:00 Vojtěch Velát OPI0400 7300468 C Orientační sporty Písek
10:40:00 Vakant 178 0
10:41:00 Radim Sobotka OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
10:42:00 Matyáš Pelc CST0401 436432 B OB Strakonice
10:43:00 Michal Deim VTA0402 7210074 B SC vebr-sport

H18 2.00 km, 30 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Matěj Cícha TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
11:01:00 Jakub Novák KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
11:02:00 Martin Bican OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
11:03:00 Vakant 174 0
11:04:00 Marek Kouba VTA0202 7210239 B SC vebr-sport

H21 2.50 km, 45 m, 27 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Vakant 165 0
11:17:00 Jiří Vébr VTA6901 515484 C SC vebr-sport
11:18:00 Petr Žaloudek SJC8309 8309000 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 Marek Prášil SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:20:00 Filip Hulec PCB9401 7008009 C SKP České Budějovice
11:21:00 ml. Kubák Martin SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
11:22:00 Petr Kolařík 0090001 887941 Velkomoravský klub Uherské Hradiště
11:23:00 Václav Zedníček 0080004 0 Dovolena na Lipne
11:24:00 Ivo Šafařík OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
11:25:00 Vakant 166 0
11:26:00 Adam Gottfried VCB0005 426392 B OB České Budějovice
11:27:00 Vakant 167 0
11:28:00 Vojtěch Krška VCB8901 2080931 C OB České Budějovice

H35 2.20 km, 40 m, 26 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vakant 171 0
11:05:00 Jan Rod VSP7423 2088220 C USK Praha
11:06:00 Marek Ševčík PCB6701 7200379 C SKP České Budějovice
11:07:00 Vakant 170 0
11:08:00 Pavel Izdný SJI7613 8709 C OK Jihlava
11:09:00 David Princ TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
11:10:00 Petr Ruda VTA7301 7208092 C SC vebr-sport
11:11:00 Vítek Majer PCB8301 2073713 C SKP České Budějovice
11:12:00 Ladislav Mareš MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
11:13:00 Michal Prošek SJI7823 8028823 C OK Jihlava
11:14:00 Karel Deim VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
11:15:00 Michael Obernberger 0040001 2027936 NF Linz

H45 2.00 km, 30 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Miloš Maršík KRE6600 7207620 C OOB TJ Sokol Křemže
11:19:00 Jaroslav Chum SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:20:00 Rainer Eschlböck 0040004 8303040 NF Linz
11:21:00 Josef Velát OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
11:22:00 David Nedoma PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
11:23:00 Vakant 175 0
11:24:00 Jan Flašar KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
11:25:00 Ivo Lohr SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
11:26:00 Pavel Hrdlička OPI6500 2080821 C Orientační sporty Písek
11:27:00 Vakant 176 0
11:28:00 Petr Nouza SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec

H55 1.60 km, 30 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Libor Robotka PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:08:00 Jiří Funda API6401 2102854 C OK Andante Písek
11:09:00 Vladislav Hrstka JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:10:00 Miloslav Pšenička TCB6101 2073741 C SK Technik České Budějovice
11:11:00 Miroslav Folprecht TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Vakant 179 0
11:13:00 Sepp Hones 26A5400 8116117 HSV Ried
11:14:00 Zdeněk Balek OPI6300 2088146 C Orientační sporty Písek
11:15:00 Zdeněk Blabla PCB5901 51406 C SKP České Budějovice

H65 1.40 km, 25 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Josef Rychtecký VCB4801 7206533 OB České Budějovice
11:23:00 Ladislav Ptáček BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
11:24:00 Aleš Křenek VCB4901 331437 OB České Budějovice
11:25:00 Vakant 187 0

P1 0.80 km, 15 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Lada Chumová SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:30:00 Jana Velátová OPI7350 7300182 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Anna Haider 26A5650 8630860 HSV Ried
10:30:00 Veronika Procházková VCB1262 0 C OB České Budějovice
10:30:00 Oliver Nedoma PDY1000 2144101 C Běhej Poděbrady
10:30:00 Michal Maun KSH1201 51155 OB Kašperské Hory
10:30:00 Laura Kubáková SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Anna Fleischmannová KRE1151 428715 C OOB TJ Sokol Křemže
10:30:00 Tereza Jungvirtová KRE1251 428717 C OOB TJ Sokol Křemže
10:30:00 Vojtěch Blažek OPI1300 0 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Denis Novisedlák 0050001 2019570 novisedl
10:30:00 Ondřej Míka VCB1003 887942 C OB České Budějovice
10:30:00 Tomáš Míka VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
10:30:00 Barbora Žaloudková 0080001 7890000 Dovolena na Lipne
10:30:00 Joza Roubínek 0080002 0 Dovolena na Lipne
10:30:00 Anička Zedníčková 0080003 0 Dovolena na Lipne
10:30:00 Bořík Bodlák 0080005 0 Dovolena na Lipne
10:30:00 Vítek Nouza SJH1104 336789 C SJH Jindřichův Hradec

P2 1.50 km, 30 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Radka Haislová 0020001 0 Vimperk
10:30:00 Robert Procházka VCB7512 426393 C OB České Budějovice
10:30:00 Lenka Vorlíčková VTA6751 2025202 C SC vebr-sport