D12
2.10 km, 65 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:33:00 |
63 |
Anna Kopencová |
SJH0752 |
2088158 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
11:35:00 |
65 |
Lucie Maršíková |
KRE0850 |
2148186 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:37:00 |
67 |
Vakant |
203 |
0 |
|
|
11:39:00 |
69 |
Barbora Zemanová |
KRE0750 |
2126283 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:41:00 |
71 |
Marie Janošíková |
VCB0752 |
416309 |
B |
OB České Budějovice |
11:43:00 |
73 |
Adéla Chumová |
SLP0950 |
51287 |
C |
OOB Slavia Praha |
D14
2.30 km, 95 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:48:00 |
18 |
Veronika Hendrychová |
KRE0650 |
2126293 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:50:00 |
20 |
Radka Přílepková |
VTA0651 |
7210078 |
B |
SC vebr-sport |
10:52:00 |
22 |
Vakant |
200 |
0 |
|
|
10:54:00 |
24 |
Magdalena Procházková |
VCB0662 |
2127641 |
C |
OB České Budějovice |
10:56:00 |
26 |
Petra Pazderníková |
OPI0651 |
2064773 |
B |
Orientační sporty Písek |
10:58:00 |
28 |
Nela Pekařová |
VTA0552 |
7207889 |
B |
SC vebr-sport |
11:00:00 |
30 |
Eva Janošíková |
VCB0552 |
416310 |
B |
OB České Budějovice |
11:02:00 |
32 |
Anna Kosobudová |
VTA0551 |
7208086 |
A |
SC vebr-sport |
D16
2.60 km, 95 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:08:00 |
38 |
Rozvita Javorská |
0070003 |
7877 |
|
007 |
11:10:00 |
40 |
Vakant |
195 |
0 |
|
|
11:12:00 |
42 |
Tereza Votíková |
VCB0454 |
426387 |
C |
OB České Budějovice |
11:14:00 |
44 |
Ludmila Fistrová |
OPI0451 |
8662346 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:16:00 |
46 |
Dana Procházková |
VCB0362 |
2127642 |
C |
OB České Budějovice |
11:18:00 |
48 |
Lucie Šafaříková |
OPI0350 |
439103 |
B |
Orientační sporty Písek |
11:20:00 |
50 |
Vendula Teringlová |
VCB0451 |
232975 |
B |
OB České Budějovice |
11:22:00 |
52 |
Klára Počtová |
OPI0453 |
7001029 |
B |
Orientační sporty Písek |
11:24:00 |
54 |
Vakant |
196 |
0 |
|
|
11:26:00 |
56 |
Jana Pazderníková |
OPI0452 |
2064771 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:28:00 |
58 |
Veronika Arnoštová |
DOR0455 |
434596 |
B |
OK Dobříš |
11:30:00 |
60 |
Markéta Balková |
OPI0450 |
2111767 |
B |
Orientační sporty Písek |
D18
2.80 km, 105 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:15:00 |
45 |
Kateřina Kosobudová |
VTA0253 |
7208091 |
B |
SC vebr-sport |
11:17:00 |
47 |
Vakant |
191 |
0 |
|
|
11:19:00 |
49 |
Markéta Bečvářová |
OPI0250 |
8660540 |
B |
Orientační sporty Písek |
11:21:00 |
51 |
Diana Štráchalová |
KRE0150 |
7207771 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:23:00 |
53 |
Veronika Votíková |
VCB0154 |
426358 |
C |
OB České Budějovice |
D20
3.40 km, 125 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:31:00 |
01 |
Kateřina Karbusová |
OPI0052 |
2116188 |
B |
Orientační sporty Písek |
10:33:00 |
03 |
Vakant |
183 |
0 |
|
|
D21
3.40 km, 125 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:33:00 |
63 |
Vakant |
184 |
0 |
|
|
11:35:00 |
65 |
Maria Rosenauer |
0040005 |
5455 |
|
004 |
11:37:00 |
67 |
Adéla Gottfriedová |
VCB9755 |
426398 |
C |
OB České Budějovice |
11:39:00 |
69 |
Kristýna Flašarová |
PGP9054 |
49617 |
C |
SK Praga |
11:41:00 |
71 |
Eva Veselá |
VCB7853 |
2104588 |
C |
OB České Budějovice |
11:43:00 |
73 |
Klára Zeman |
DCE7950 |
2113474 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:45:00 |
75 |
Lenka Míková |
VCB7653 |
7207856 |
C |
OB České Budějovice |
11:47:00 |
77 |
Vakant |
185 |
0 |
|
|
11:49:00 |
79 |
Lenka Kršková |
VCB8851 |
232351 |
C |
OB České Budějovice |
D35
3.20 km, 105 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:10:00 |
40 |
Kateřina Arnoštová |
DOR7652 |
8857 |
C |
OK Dobříš |
11:12:00 |
42 |
Pavla Pelcová |
CST7454 |
7749 |
C |
OB Strakonice |
11:14:00 |
44 |
Iva Nedomová |
PDY7851 |
2127605 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:16:00 |
46 |
Vakant |
187 |
0 |
|
|
11:18:00 |
48 |
Lenka Gregorová |
SJH7853 |
2096216 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:20:00 |
50 |
Marie Dulovcová |
KRE7051 |
7207876 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:22:00 |
52 |
Eva Šilerová |
PDY8050 |
2112725 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:24:00 |
54 |
Jana Chumová |
SLP7451 |
51354 |
C |
OOB Slavia Praha |
11:26:00 |
56 |
Alena Nováková |
KRE7450 |
8660908 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:28:00 |
58 |
Lenka Kosobudová |
VTA7351 |
7208099 |
C |
SC vebr-sport |
11:30:00 |
60 |
Marta Dlouhá |
BZP7851 |
1886930 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
11:32:00 |
62 |
Martina Maunová |
KSH8051 |
9941 |
C |
OB Kašperské Hory |
11:34:00 |
64 |
Markéta Hrodková |
0030001 |
4647806 |
|
003 |
11:36:00 |
66 |
Vakant |
188 |
0 |
|
|
11:38:00 |
68 |
Jitka Zámečníková |
0010001 |
2103763 |
|
001 |
11:40:00 |
70 |
Monika Votíková |
VCB7254 |
426341 |
C |
OB České Budějovice |
D45
2.80 km, 105 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:31:00 |
01 |
Lenka Sobotková |
OPI7401 |
2091538 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:33:00 |
03 |
Darja Kovaříčková |
KRE6352 |
51413 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:35:00 |
05 |
Eva Pokorná |
TCB5751 |
52184 |
C |
SK Technik České Budějovice |
10:37:00 |
07 |
Pavlína Petýrková |
BZP7351 |
2113516 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
10:39:00 |
09 |
Alena Soudková |
TCB5851 |
52191 |
C |
SK Technik České Budějovice |
10:41:00 |
11 |
Gudrun Eschlböck |
0040001 |
8445522 |
|
004 |
10:43:00 |
13 |
Vakant |
192 |
0 |
|
|
10:45:00 |
15 |
Vladěna Troupová |
KRE6351 |
51412 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:47:00 |
17 |
Dana Hrstková |
SJI6051 |
7209360 |
C |
OK Jihlava |
10:49:00 |
19 |
Helena Hudečková |
VTA6951 |
9101705 |
C |
SC vebr-sport |
10:51:00 |
21 |
Marie Flašarová |
KCK5756 |
49615 |
C |
KOB Český Krumlov |
10:53:00 |
23 |
Magdaléna Krotilová |
BZP7150 |
2092416 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
D55
2.60 km, 95 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:54:00 |
24 |
Alena Zemanová |
KTA6351 |
232359 |
C |
SK Kotnov Tábor |
10:56:00 |
26 |
Jiřina Štrossová |
DCE5650 |
7870 |
C |
KOB Dobřichovice |
10:58:00 |
28 |
Vakant |
197 |
0 |
|
|
11:00:00 |
30 |
Hildegarda Brémová |
KRE6050 |
899154 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
D65
2.30 km, 95 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:14:00 |
44 |
Vakant |
201 |
0 |
|
|
11:16:00 |
46 |
Lenka Robotková |
PBM5451 |
7209368 |
C |
TJ Spartak 1. Brněnská |
11:18:00 |
48 |
Jarmila Lohrová |
SCP4650 |
219220 |
C |
OK Sparta Praha |
D75
1.50 km, 50 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:30:00 |
60 |
Ludmila Boučková |
OCB4351 |
51432 |
C |
OC České Budějovice |
11:32:00 |
62 |
Vakant |
206 |
0 |
|
|
DF
1.60 km, 90 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:58:00 |
28 |
Lada Chumová |
SLP1250 |
301528 |
C |
OOB Slavia Praha |
11:00:00 |
30 |
Veronika Teringlová |
VCB1251 |
2081379 |
C |
OB České Budějovice |
11:02:00 |
32 |
Amálie Blažková |
OPI0950 |
434813 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:04:00 |
34 |
Veronika Procházková |
VCB1262 |
0 |
C |
OB České Budějovice |
11:06:00 |
36 |
Vakant |
209 |
0 |
|
|
11:08:00 |
38 |
Lada Sobotková |
OPI0951 |
0 |
|
Orientační sporty Písek |
H10
1.80 km, 70 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:45:00 |
15 |
Matěj Kozák |
VCB0920 |
426356 |
C |
OB České Budějovice |
10:47:00 |
17 |
Vakant |
207 |
0 |
|
|
10:49:00 |
19 |
Josef Minařík |
VCB0903 |
2104593 |
C |
OB České Budějovice |
10:51:00 |
21 |
Vojtěch Blažek |
SJH1003 |
2096212 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:53:00 |
23 |
Vakant |
208 |
0 |
|
|
10:55:00 |
25 |
Šimon Kopenec |
SJH1002 |
2088209 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:57:00 |
27 |
Šimon Troják |
KRE0900 |
7204487 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
H12
2.10 km, 65 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:59:00 |
29 |
Cyril Blažek |
SJH0701 |
8662336 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
11:01:00 |
31 |
Štěpán Vačkář |
KRE0801 |
2127618 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:03:00 |
33 |
Vojtěch Teringl |
VCB0702 |
232980 |
B |
OB České Budějovice |
11:05:00 |
35 |
Přemysl Stráský |
KRE0703 |
2127625 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:07:00 |
37 |
Vakant |
204 |
0 |
|
|
11:09:00 |
39 |
Tomáš Pazderník |
OPI0800 |
2064775 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:11:00 |
41 |
Ondřej Padrta |
KRE0705 |
2148185 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:13:00 |
43 |
Otto Hrodek Ondřej |
OPI0701 |
2088203 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:15:00 |
45 |
Antonín Wallis |
KRE0704 |
2148194 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
11:17:00 |
47 |
Martin Petrášek |
0070001 |
1403411 |
|
007 |
11:19:00 |
49 |
Vakant |
205 |
0 |
|
|
11:21:00 |
51 |
Jan Wierer |
STA0701 |
2116465 |
C |
OK Střelka |
11:23:00 |
53 |
Edgar Nedoma |
PDY0703 |
2127608 |
C |
Běhej Poděbrady |
11:25:00 |
55 |
Jáchym Jaroš |
VCB0800 |
0 |
C |
OB České Budějovice |
H14
2.60 km, 95 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:32:00 |
02 |
Šimon Hrdlička |
OPI0601 |
2064776 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:34:00 |
04 |
Hubert Khýn |
VTA0603 |
2025201 |
C |
SC vebr-sport |
10:36:00 |
06 |
Vítek Novák |
KRE0600 |
8656659 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:38:00 |
08 |
Ivo Sobotka |
OPI0600 |
2064781 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:40:00 |
10 |
Tadeáš Pelc |
CST0601 |
51330 |
B |
OB Strakonice |
10:42:00 |
12 |
Vakant |
199 |
0 |
|
|
10:44:00 |
14 |
Matyáš Rašman |
KRE0601 |
2148171 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:46:00 |
16 |
Denis Straka |
VTA0501 |
2025214 |
C |
SC vebr-sport |
H16
2.80 km, 105 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:59:00 |
29 |
Vakant |
193 |
0 |
|
|
11:01:00 |
31 |
Radim Sobotka |
OPI0300 |
2064779 |
B |
Orientační sporty Písek |
11:03:00 |
33 |
Michal Deim |
VTA0402 |
7210074 |
B |
SC vebr-sport |
11:05:00 |
35 |
Vojtěch Velát |
OPI0400 |
7300468 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:07:00 |
37 |
Matyáš Pelc |
CST0401 |
436432 |
B |
OB Strakonice |
11:09:00 |
39 |
Ondřej Kozák |
VCB0420 |
2104584 |
C |
OB České Budějovice |
H18
3.40 km, 125 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:25:00 |
55 |
Vakant |
186 |
0 |
|
|
11:27:00 |
57 |
Jakub Novák |
KRE0201 |
8660920 |
B |
OOB TJ Sokol Křemže |
H21
4.40 km, 175 m, 23 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:33:00 |
03 |
Vojtěch Krška |
VCB8901 |
2080931 |
C |
OB České Budějovice |
10:37:00 |
07 |
Petr Bláha |
PVD8901 |
515172 |
C |
OOB TJ Sokol Pražák |
10:41:00 |
11 |
Vakant |
179 |
0 |
|
|
10:45:00 |
15 |
Zdeněk Blažek |
SJH7601 |
2113365 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:49:00 |
19 |
Filip Hulec |
PCB9401 |
7008009 |
C |
SKP České Budějovice |
10:53:00 |
23 |
Karel Pilař |
MAS5501 |
7003021 |
C |
KČT Aš |
10:57:00 |
27 |
Vakant |
180 |
0 |
|
|
11:01:00 |
31 |
Petr Doubek |
SLA7000 |
7209351 |
C |
SKOB Slaný |
11:05:00 |
35 |
Petr Kolařík |
0090001 |
887941 |
|
009 |
11:09:00 |
39 |
Vakant |
181 |
0 |
|
|
11:13:00 |
43 |
Petr Kunc |
MLA8801 |
8656579 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:17:00 |
47 |
Ivo Šafařík |
OPI7402 |
434828 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:21:00 |
51 |
Adam Gottfried |
VCB0005 |
426392 |
B |
OB České Budějovice |
H35
3.70 km, 140 m, 19 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:59:00 |
29 |
David Princ |
TCB6901 |
515069 |
C |
SK Technik České Budějovice |
11:01:00 |
31 |
Martin Wierer |
STA7702 |
2134370 |
C |
OK Střelka |
11:03:00 |
33 |
Ladislav Mareš |
MIL7202 |
8695 |
C |
Tesil Milevsko |
11:05:00 |
35 |
Vakant |
182 |
0 |
|
|
11:07:00 |
37 |
Karel Deim |
VTA7202 |
7210237 |
C |
SC vebr-sport |
11:09:00 |
39 |
Michael Obernberger |
0040004 |
2027936 |
|
004 |
11:11:00 |
41 |
Michal Fiala |
KSH7601 |
416182 |
C |
OB Kašperské Hory |
H45
3.20 km, 105 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:32:00 |
02 |
Pavel Hrdlička |
OPI6500 |
2080821 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:34:00 |
04 |
David Nedoma |
PDY7300 |
2127609 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:36:00 |
06 |
Vojtěch Soudek |
TCB5601 |
52189 |
C |
SK Technik České Budějovice |
10:38:00 |
08 |
Vakant |
189 |
0 |
|
|
10:40:00 |
10 |
Ivo Lohr |
SCP6801 |
442853 |
C |
OK Sparta Praha |
10:42:00 |
12 |
Petr Sobotka |
OPI7300 |
2088168 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:44:00 |
14 |
Petr Nouza |
SJH6501 |
2079498 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:46:00 |
16 |
Miloš Maršík |
KRE6600 |
7207620 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:48:00 |
18 |
Jaroslav Chum |
SLP6601 |
51613 |
C |
OOB Slavia Praha |
10:50:00 |
20 |
David Vít |
SPC7200 |
7204503 |
C |
SPORTICUS team |
10:52:00 |
22 |
Rainer Eschlböck |
0040002 |
8303040 |
|
004 |
10:54:00 |
24 |
Vakant |
190 |
0 |
|
|
10:56:00 |
26 |
Pavel Zámečník |
0010002 |
2801012 |
|
001 |
10:58:00 |
28 |
Jan Flašar |
KCK5701 |
2080933 |
C |
KOB Český Krumlov |
11:00:00 |
30 |
Josef Velát |
OPI7302 |
2088182 |
C |
Orientační sporty Písek |
H55
2.80 km, 105 m, 17 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:29:00 |
59 |
Miroslav Folprecht |
TUR5501 |
1550616 |
C |
OOB TJ Turnov |
11:31:00 |
61 |
Libor Robotka |
PBM5303 |
7209359 |
C |
TJ Spartak 1. Brněnská |
11:33:00 |
63 |
Sepp Hones |
26A5400 |
8006007 |
|
HSV Ried |
11:35:00 |
65 |
Miloslav Pšenička |
TCB6101 |
2073741 |
C |
SK Technik České Budějovice |
11:37:00 |
67 |
Alois Mair |
0040003 |
5434 |
|
004 |
11:39:00 |
69 |
Jiří Funda |
API6401 |
2102854 |
C |
OK Andante Písek |
11:41:00 |
71 |
Vakant |
194 |
0 |
|
|
11:43:00 |
73 |
Vladislav Hrstka |
JHB5702 |
995881 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:45:00 |
75 |
Zdeněk Balek |
OPI6300 |
2088146 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:47:00 |
77 |
Vladimír Muchl |
CST5601 |
2133920 |
C |
OB Strakonice |
11:49:00 |
79 |
Zdeněk Blabla |
PCB5901 |
51406 |
C |
SKP České Budějovice |
H65
2.60 km, 95 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:38:00 |
68 |
Josef Rychtecký |
VCB4801 |
7206533 |
|
OB České Budějovice |
11:40:00 |
70 |
Bedřich Šafařík |
OPI4600 |
443103 |
C |
Orientační sporty Písek |
11:42:00 |
72 |
Pavel Novák |
ACB4801 |
2027928 |
|
ABK České Budějovice - Šumava |
11:44:00 |
74 |
Vladimír Jaroš |
DCE5400 |
7210121 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:46:00 |
76 |
Vakant |
198 |
0 |
|
|
11:48:00 |
78 |
Ladislav Ptáček |
BBM5300 |
2113090 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
11:50:00 |
80 |
Miloš Fiala |
KSH4801 |
8674 |
C |
OB Kašperské Hory |
H75
2.30 km, 95 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:30:00 |
60 |
Josef Pich |
CST4002 |
416332 |
C |
OB Strakonice |
11:32:00 |
62 |
Vakant |
202 |
0 |
|
|
11:34:00 |
64 |
Václav Bouček |
OCB4101 |
51410 |
C |
OC České Budějovice |
HDR
1.60 km, 90 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:30:00 |
00 |
Daniel Arnošt |
DOR1200 |
51648 |
C |
OK Dobříš |
10:30:00 |
00 |
Marianne Vítová |
SPC1150 |
515154 |
C |
SPORTICUS team |
10:30:00 |
00 |
Christian Vít |
SPC1705 |
515125 |
C |
SPORTICUS team |
10:30:00 |
00 |
Annabel Zeman |
DCE1850 |
416316 |
C |
KOB Dobřichovice |
10:30:00 |
00 |
Michal Maun |
KSH1201 |
51155 |
|
OB Kašperské Hory |
10:30:00 |
00 |
Vojtěch Blažek |
OPI1300 |
0 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:30:00 |
00 |
Michal Novák |
KRE1100 |
8662359 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:30:00 |
00 |
Simona Padrtová |
KRE1051 |
0 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:30:00 |
00 |
Karolína Hendrychová |
KRE1250 |
428714 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:30:00 |
00 |
Tomáš Míka |
VCB1403 |
2115728 |
C |
OB České Budějovice |
10:30:00 |
00 |
Martin Šedivý |
VCB1201 |
301672 |
C |
OB České Budějovice |
10:30:00 |
00 |
Vakant |
211 |
0 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Vakant |
212 |
0 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Vakant |
213 |
0 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Vakant |
214 |
0 |
|
|
HF
1.60 km, 90 m, 7 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:32:00 |
02 |
Ondřej Míka |
VCB1003 |
887942 |
C |
OB České Budějovice |
10:34:00 |
04 |
Michal Petrášek |
0070002 |
0 |
|
007 |
10:36:00 |
06 |
Štěpán Gotfried |
VCB0905 |
2127640 |
C |
OB České Budějovice |
10:38:00 |
08 |
František Minařík |
VCB1103 |
2104594 |
C |
OB České Budějovice |
10:40:00 |
10 |
Vakant |
210 |
0 |
|
|
10:42:00 |
12 |
Oliver Nedoma |
PDY1000 |
2144101 |
C |
Běhej Poděbrady |
10:44:00 |
14 |
Vítek Nouza |
SJH1104 |
336789 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:46:00 |
16 |
Ivan Janošík |
VCB1002 |
331401 |
C |
OB České Budějovice |
10:48:00 |
18 |
Antonín Wierer |
STA1002 |
2134335 |
C |
OK Střelka |
10:50:00 |
20 |
Damien Vít |
SPC1300 |
515003 |
C |
SPORTICUS team |
P
2.40 km, 90 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:30:00 |
00 |
Jana Velátová |
OPI7350 |
7300182 |
C |
Orientační sporty Písek |
10:30:00 |
00 |
Anna Haider |
26A5650 |
8630860 |
|
HSV Ried |
10:30:00 |
00 |
Radka Haislová |
0020001 |
0 |
|
002 |
10:30:00 |
00 |
Robert Procházka |
VCB7512 |
426393 |
C |
OB České Budějovice |
10:30:00 |
00 |
Petr Maun |
KSH7301 |
51156 |
C |
OB Kašperské Hory |
10:30:00 |
00 |
Padrta Martin |
KRE7502 |
0 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
10:30:00 |
00 |
Petra Husáková |
SLA7452 |
426378 |
C |
SKOB Slaný |
10:30:00 |
00 |
Jakub Bouček |
OCB9501 |
416348 |
C |
OC České Budějovice |
10:30:00 |
00 |
Adam Ash |
OCB9701 |
51409 |
C |
OC České Budějovice |
10:30:00 |
00 |
Lenka Vorlíčková |
VTA6751 |
2025202 |
C |
SC vebr-sport |
10:30:00 |
00 |
Karel Pokorný |
TCB4701 |
301187 |
C |
SK Technik České Budějovice |