Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.08.2019
Místo konání:
Lišov, místní část Klauda
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
Mapa:
Větrník
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Hulec Filip - R3
Stavitel tratí:
Bouček Václav
JURY:
Hartvich Otto, Komárek Arnošt, Nováková Alena
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     H85     HDR     HF     P    

D10 1.57 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:57:00 Čadková Michaela KRL0954 416318 C Kometa Kralovice
12:59:00 Jarošová Linda VCB0950 0 C OB České Budějovice
13:01:00 Peterková Adéla KRL0953 2124756 C Kometa Kralovice
13:03:00 Vakant 0
13:05:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
13:07:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec

D12 1.95 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 Maršíková Lucie KRE0850 2148186 C OOB TJ Sokol Křemže
12:42:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B Kometa Kralovice
12:44:00 Vakant 0
12:46:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:48:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B Kometa Kralovice
12:50:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SJH Jindřichův Hradec
12:52:00 Zemanová Barbora KRE0750 2126283 B OOB TJ Sokol Křemže
12:54:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
12:56:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 B SJH Jindřichův Hradec

D14 2.45 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
12:20:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
12:22:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:24:00 Vakant 0
12:26:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
12:28:00 Vakant 0
12:30:00 Krejčová Petra VTA0658 2025208 C SC vebr-sport
12:32:00 Roučková Karolína KRL0656 2099507 C Kometa Kralovice
12:34:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice
12:36:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
12:38:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
12:40:00 Hendrychová Veronika KRE0650 2126293 C OOB TJ Sokol Křemže
12:42:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice

D16 2.74 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:49:00 Počtová Klára OPI0453 7001029 B Orientační sporty Písek
12:51:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
12:53:00 Vakant 0
12:55:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
12:57:00 Vakant 0
12:59:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B Orientační sporty Písek
13:01:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SJH Jindřichův Hradec
13:03:00 Votíková Tereza VCB0454 426387 C OB České Budějovice
13:05:00 Ševčíková Eliška PCB0451 53727 C SKP České Budějovice

D18 3.07 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0
12:02:00 Štráchalová Diana KRE0150 7207771 B OOB TJ Sokol Křemže
12:04:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B SC vebr-sport
12:06:00 Ševčíková Kateřina PCB0151 434588 C SKP České Budějovice
12:08:00 Vakant 0
12:10:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
12:12:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek

D20 3.61 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:29:00 Vakant 0
12:31:00 Rudová Anna VTA0051 7208097 B SC vebr-sport
12:33:00 Vakant 0

D21K 3.07 km, 80 m, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:28:00 Vakant 0
13:30:00 Vakant 0

D21 4.95 km, 160 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
12:02:00 Vakant 0
12:04:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
12:06:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
12:08:00 Vakant 0
12:10:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
12:12:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
12:14:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 A Kometa Kralovice
12:16:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice

D35 3.61 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:57:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
12:59:00 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
13:01:00 Vakant 0
13:03:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
13:05:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
13:07:00 Kopecká Květa OPI8050 2800333 C Orientační sporty Písek
13:09:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
13:11:00 Oliinyk Alona 14U8350 1391362 Sirius
13:13:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
13:15:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
13:17:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
13:19:00 Vakant 0
13:21:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice

D45 3.07 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Soudková Alena TCB5851 52191 C SK Technik České Budějovice
12:34:00 Eschlböck Gudrun 46A0001 8445522 OL Naturfreunde Linz
12:36:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
12:38:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
12:40:00 Vakant 0
12:42:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
12:44:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže
12:46:00 Bečvářová Ladislava 20001 2091539 Písek
12:48:00 Velátová Jana OPI7350 7300182 C Orientační sporty Písek
12:50:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
12:52:00 Vakant 0
12:54:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
12:56:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže

D55 2.74 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Jelínková Jana RUZ5552 2113360 C TJ Růžená
12:11:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
12:13:00 Vakant 0
12:15:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C OB Kašperské Hory
12:17:00 Zemanová Alena KTA6351 232359 C SK Kotnov Tábor
12:19:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň
12:21:00 Vakant 0
12:23:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně

D65 2.45 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:48:00 Vakant 0
12:50:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
12:52:00 Vakant 0

D75 1.95 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
13:02:00 Vakant 0
13:04:00 Vakant 0

DF 1.88 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:14:00 Hendrychová Karolína KRE1250 428714 C OOB TJ Sokol Křemže
12:16:00 Vakant 0
12:18:00 Kopecká Zuzana OPI1050 4622621 C Orientační sporty Písek
12:20:00 Vakant 0

H10 1.57 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
12:03:00 Troják Šimon KRE0900 7204487 C OOB TJ Sokol Křemže
12:05:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
12:07:00 Kříž Matěj KRL0901 2090857 C Kometa Kralovice
12:09:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
12:11:00 Vakant 0
12:13:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
12:15:00 Šebian Samuel KRL0903 232960 C Kometa Kralovice
12:17:00 Kozák Matěj VCB0920 426356 C OB České Budějovice
12:19:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice

H12 1.95 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Vačkář Štěpán KRE0801 2127618 C OOB TJ Sokol Křemže
12:20:00 Jaroš Jáchym VCB0800 0 C OB České Budějovice
12:22:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
12:24:00 Homolka Adam KRE0700 2127615 C OOB TJ Sokol Křemže
12:26:00 Vakant 0
12:28:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B SC vebr-sport
12:30:00 Padrta Ondřej KRE0705 2148185 C OOB TJ Sokol Křemže
12:32:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
12:34:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SJH Jindřichův Hradec
12:36:00 Stráský Přemysl KRE0703 2127625 B OOB TJ Sokol Křemže

H14 2.74 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:09:00 Rašman Matyáš KRE0601 2148171 C OOB TJ Sokol Křemže
13:11:00 Kropáč Filip KRL0503 416186 C Kometa Kralovice
13:13:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
13:15:00 Vakant 0
13:17:00 Novák Vítek KRE0600 8656659 B OOB TJ Sokol Křemže
13:19:00 Pelc Tadeáš CST0601 51330 B OB Strakonice
13:21:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SJH Jindřichův Hradec
13:23:00 Jelínek Filip RUZ0500 8020220 B TJ Růžená
13:25:00 Vakant 0

H16 3.07 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:16:00 Vakant 0
12:18:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
12:20:00 Kozák Ondřej VCB0420 2104584 C OB České Budějovice
12:22:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SJH Jindřichův Hradec
12:24:00 Vakant 0
12:26:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 C Orientační sporty Písek
12:28:00 Pelc Matyáš CST0401 436432 B OB Strakonice

H18 3.61 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Mikuláš Jan VCB0103 426391 C OB České Budějovice
12:39:00 Vakant 0
12:41:00 Vakant 0

H20 4.91 km, 170 m, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:28:00 Vakant 0
13:30:00 Vakant 0

H21 5.60 km, 200 m, 23 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
12:03:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
12:05:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
12:07:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
12:09:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
12:11:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 Nouza Petr SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
12:15:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
12:17:00 Vakant 0
12:19:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
12:21:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
12:23:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
12:25:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
12:27:00 Vakant 0
12:29:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
12:31:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
12:33:00 Blažek Vojtěch OPI8700 434813 C Orientační sporty Písek
12:35:00 Teringl Radek VCB6502 7206531 C OB České Budějovice

H21K 3.61 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:45:00 Vakant 0
12:47:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
12:49:00 Žákovec Jan KRL9505 2127655 C Kometa Kralovice
12:51:00 Vakant 0
12:53:00 Oliinyk Illia 14U8400 1391361 Sirius

H35 4.91 km, 170 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 Vakant 0
13:06:00 Obernberger Michael 46A0024 2027936 OL Naturfreunde Linz
13:08:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
13:10:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
13:12:00 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
13:14:00 Hartvich Otto OPI6900 889291 C Orientační sporty Písek
13:16:00 Vakant 0
13:18:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
13:20:00 Martin Padrta KRE7502 2148194 C OOB TJ Sokol Křemže
13:22:00 Ruda Petr VTA7301 7208092 C SC vebr-sport
13:24:00 Kopecky Martin OPI7400 2800341 C Orientační sporty Písek

H45 3.61 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Heřman Daniel KRE7100 995885 C OOB TJ Sokol Křemže
12:03:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
12:05:00 Jaroš Jakub VCB7100 0 OB České Budějovice
12:07:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
12:09:00 Soudek Vojtěch TCB5601 52189 C SK Technik České Budějovice
12:11:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
12:13:00 Vakant 0
12:15:00 Eschlböck Rainer 46A0002 8303040 OL Naturfreunde Linz
12:17:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
12:19:00 Honsa Luděk ACB6301 446445 ABK České Budějovice - Šumava
12:21:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SJH Jindřichův Hradec
12:23:00 Poltoratskyi Denys 14U7200 1300248 Sirius
12:25:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice

H55 3.07 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
13:02:00 Vakant 0
13:04:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:06:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA
13:08:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
13:10:00 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C SK Technik České Budějovice
13:12:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
13:14:00 Mair Alois 46A0003 5434 OL Naturfreunde Linz
13:16:00 Vakant 0
13:18:00 Balek Zdeněk OPI6300 2029202 C Orientační sporty Písek
13:20:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
13:22:00 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
13:24:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov

H65 2.74 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 Novák Pavel ACB4801 2027928 ABK České Budějovice - Šumava
12:29:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:31:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C Orientační sporty Písek
12:33:00 Vakant 0
12:35:00 Přikryl Kamil PBM4134 7180741 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:37:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
12:39:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
12:41:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 OB České Budějovice
12:43:00 Vakant 0
12:45:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering

H75 2.45 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:56:00 Vakant 0
12:58:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
13:00:00 Vakant 0
13:02:00 Pich Josef CST4002 416332 C OB Strakonice

H85 1.61 km, 30 m, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga

HDR 1.88 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
01:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
01:00:00 Proxová Veronika 10001 2115715 Proxovi
01:00:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice

HF 1.88 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0
12:02:00 Minařík František VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
12:04:00 Kopecký Jan OPI1301 4522622 C Orientační sporty Písek
12:06:00 Vakant 0
12:08:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
12:10:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SJH Jindřichův Hradec

P 2.55 km, 60 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Vakant 0
12:37:00 Rosenauer Maria 46A0045 5455 OL Naturfreunde Linz
12:39:00 Maršík Miloš KRE6600 7207620 C OOB TJ Sokol Křemže
12:41:00 Vakant 0
12:43:00 Kozák Martin VCB7720 426363 OB České Budějovice
12:45:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
12:47:00 Vakant 0
12:49:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
12:51:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
12:53:00 Vakant 0
12:55:00 Vakant 0