Startovka závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
20.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kostka Jiří
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
0.70 km, 35 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:27:00
51298 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:29:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 16:31:00
2126290 Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 16:33:00
440468 Krüger Lianne Joséfine 3LD1150 Berliner Turnerschaft 16:35:00
D10N
0.60 km, 30 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:37:00
51316 Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 16:39:00
2112736 Swarzová Katka LBE1151 TJ Lokomotiva Beroun 16:41:00
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 16:43:00
51199 Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 16:45:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 16:47:00
2049546 Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 16:49:00
708080 Swarzová Martina LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 16:51:00
D12
0.90 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 16:52:00
8004350 Janíčková Jolana OSN0777 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:54:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 16:56:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:58:00
8648592 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 17:00:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:02:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice 17:04:00
7211248 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:06:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 17:08:00
2085588 Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:10:00
219180 Bielecka Marta 1CP0851 UKS Siódemka Rumia 17:12:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:14:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 17:16:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 17:18:00
D14
1.20 km, 45 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8000238 Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 17:40:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 17:42:00
410105 Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 17:44:00
52032 Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:46:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:48:00
8033214 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 17:50:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:52:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 17:54:00
7207037 Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:56:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 17:58:00
D16
1.30 km, 65 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:03:00
8656786 Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 16:05:00
8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:07:00
2049581 Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 16:09:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 16:11:00
2102522 Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 16:13:00
8667532 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 16:15:00
8656504 Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 16:17:00
D18
1.40 km, 75 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:01:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:03:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 16:05:00
2069045 Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 16:07:00
8650815 Zurek Marta 1CP0251 UKS Siódemka Rumia 16:09:00
8662431 Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:11:00
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:13:00
8670795 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 16:15:00
889308 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:17:00
49312 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 16:19:00
D20
1.50 km, 85 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1410953 Kreft Oliwia 1CP0051 UKS Siódemka Rumia 16:28:00
7209448 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 16:30:00
8650816 Dawidowska Natalia 1CP0052 UKS Siódemka Rumia 16:32:00
0 16:34:00
9101842 Bielecka Aleksandra 1CP0053 UKS Siódemka Rumia 16:36:00
D21A
1.60 km, 90 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:32:00
8000727 Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 17:34:00
0 17:36:00
8191119 Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 17:38:00
8001986 Kulow Anicó 3LD8650 Berliner Turnerschaft 17:40:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 17:42:00
232167 Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 17:44:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 17:46:00
8202028 Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 17:48:00
0 17:50:00
8033211 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 17:52:00
232168 Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 17:54:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 17:56:00
D21B
1.40 km, 70 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:40:00
52946 Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 17:42:00
1696 Kocikowska Anna 3TP9450 SK Szybkie Anie 17:44:00
8660530 Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 17:46:00
1234321 Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 17:48:00
515053 Skálová Gabriela DKP8658 C Oddíl OB Kotlářka 17:50:00
2092370 Hornová Lenka 0140001 17:52:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 17:54:00
920679 Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 17:56:00
0 17:58:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:00:00
8670481 Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 18:02:00
D35A
1.50 km, 85 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:36:00
436921 Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:38:00
52208 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 17:40:00
0 17:42:00
8662307 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 17:44:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:46:00
2103791 Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 17:48:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 17:50:00
0 17:52:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:54:00
8010108 Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 17:56:00
8651342 Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 17:58:00
D35B
1.30 km, 70 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:48:00
49692 Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 16:50:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 16:52:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 16:54:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 16:56:00
8121278 Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 16:58:00
682608 Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 17:00:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:02:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 17:04:00
52690 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 17:06:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 17:08:00
2075665 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 17:10:00
49482 Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:12:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 17:14:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 17:16:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:18:00
425578 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:20:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 17:22:00
2049576 Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 17:24:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 17:26:00
2125380 Vojvodíková Barbara 0040001 17:28:00
981834 Klapalová Michaela VAM8450 C OB Vamberk 17:30:00
1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 17:32:00
D45A
1.40 km, 80 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 17:07:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 17:09:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 17:11:00
900424 Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 17:13:00
1390881 Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7051 UKS Siódemka Rumia 17:15:00
940318 Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 17:17:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 17:19:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:21:00
9201824 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:23:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 17:25:00
0 17:27:00
504728 Uskarpen Audrun 0190002 17:29:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:31:00
7201767 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 17:33:00
7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 17:35:00
8648581 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 17:37:00
D45B
1.20 km, 65 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
425573 Francová Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 16:02:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 16:04:00
253353 Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 16:06:00
9021 Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 16:08:00
2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 16:10:00
896961 Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 16:12:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 16:14:00
49472 Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 16:16:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 16:18:00
416317 Kulová Jana VAM6550 C OB Vamberk 16:20:00
0 16:22:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 16:24:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 16:26:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 16:28:00
9304 Bydžovská Helena LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 16:30:00
416058 Pišová Hana LCE7053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:32:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:34:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:36:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 16:38:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:40:00
2032185 Ženčáková Marie 0120003 16:42:00
0 16:44:00
53809 Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 16:46:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 16:48:00
425554 Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 16:50:00
D55
1.20 km, 65 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 16:47:00
515180 Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 16:49:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:51:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 16:53:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 16:55:00
8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:57:00
9301 Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 16:59:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 17:01:00
230664 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 17:03:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 17:05:00
301361 Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 17:07:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:09:00
2102820 Roubalíková Iva 0050002 17:11:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:13:00
52093 Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:15:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 17:17:00
9878956 Kühnel Radka 0260002 17:19:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:21:00
2125335 Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:23:00
433098 Felklová Jarmila 0120004 17:25:00
0 17:27:00
52701 Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:29:00
886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 17:31:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 17:33:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 17:35:00
888601 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 17:37:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 17:39:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 17:41:00
52630 Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:43:00
0 17:45:00
D65
1.10 km, 60 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:06:00
52600 Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 16:08:00
9247 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 16:10:00
8301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 16:12:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 16:14:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 16:16:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 16:18:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 16:20:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:22:00
0 16:24:00
8242318 Sands Carol 0060002 16:26:00
H10
0.70 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:55:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 16:57:00
436931 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 16:59:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 17:01:00
52038 Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:03:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:05:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:07:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:09:00
H10N
0.60 km, 30 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:13:00
0 16:15:00
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 16:17:00
51198 Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 16:19:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:21:00
436924 Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov 16:23:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:25:00
H12
1.00 km, 45 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 16:01:00
435215 Krüger Louis Antoine 3LD0900 Berliner Turnerschaft 16:03:00
8004331 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 16:05:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 16:07:00
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 16:09:00
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 16:11:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 16:13:00
2144112 Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 16:15:00
2134315 Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 16:17:00
8004291 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 16:19:00
2051534 Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 16:21:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 16:23:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 16:25:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 16:27:00
331259 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 16:29:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:31:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 16:33:00
51914 Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 16:35:00
H14
1.30 km, 65 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:19:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 16:21:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 16:23:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:25:00
2070838 Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 16:27:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 16:29:00
425550 Sedlák Jan LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 16:31:00
8116669 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:33:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 16:35:00
0 16:37:00
2144123 Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 16:39:00
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:41:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 16:43:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 16:45:00
8670461 Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 16:47:00
H16
1.40 km, 80 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:51:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 16:53:00
895238 Bielecki Michal 1CP0401 UKS Siódemka Rumia 16:55:00
8670802 Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 16:57:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 16:59:00
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 17:01:00
8656545 Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 17:03:00
8660459 Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 17:05:00
H18
1.50 km, 85 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:02:00
7944 Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 16:04:00
H20
1.60 km, 90 m, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:37:00
7201758 Šklíba Michal STE9900 B SK SKI-OB Šternberk 16:39:00
2035149 Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 16:41:00
418920 Zamojski RafaL 1CP0001 UKS Siódemka Rumia 16:43:00
433087 Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:45:00
H21A
1.90 km, 100 m, 29 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:03:00
0 17:05:00
301583 Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 17:07:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 17:09:00
8660051 Bedarau Edvin 0290002 17:11:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 17:13:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 17:15:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:17:00
8630865 Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:19:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 17:21:00
0 17:23:00
2045216 Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 17:25:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 17:27:00
8656758 Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 17:29:00
8002099 Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 17:31:00
8650887 Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 17:33:00
520540 Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 17:35:00
8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 17:37:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 17:39:00
1400410 Cienciala Jan TRI9801 C TJ TŽ Třinec 17:41:00
8303038 Urban Jan SBK7537 C KOB START Blansko 17:43:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:45:00
889265 Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 17:47:00
1007529 Otruba Vojtěch JPV9717 C Oddíl OS SK Prostějov 17:49:00
425530 Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 17:51:00
446353 Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:53:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 17:55:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 17:57:00
0 17:59:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:01:00
8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:03:00
H21B
1.60 km, 90 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:02:00
7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 16:04:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 16:06:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:08:00
8657175 Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 16:10:00
515142 Klapal Jan VAM9000 C OB Vamberk 16:12:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 16:14:00
8680617 Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 16:16:00
2069090 Kašpar Petr JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov 16:18:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 16:20:00
2113091 Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 16:22:00
7207061 Krčál Jaroslav LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice 16:24:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:26:00
2113093 Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 16:28:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 16:30:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 16:32:00
0 16:34:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:36:00
515175 Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 16:38:00
254848 Tsiak Aliaksandr 0290001 16:40:00
1459073 Polách Robert SFM9501 O-RUNNAŘI Beskydy 16:42:00
0 16:44:00
H35A
1.70 km, 90 m, 26 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:11:00
52207 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 17:13:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 17:15:00
760226 Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 17:17:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 17:19:00
52199 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 17:21:00
2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 17:23:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 17:25:00
2027244 Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 17:27:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 17:29:00
0 17:31:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 17:33:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 17:35:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 17:37:00
2083412 Procházka Josef 0160001 17:39:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 17:41:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 17:43:00
2025371 Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 17:45:00
446347 Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 17:47:00
51936 Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 17:49:00
0 17:51:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:53:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 17:55:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 17:57:00
8001979 Krüger Ronny 3LD7900 Berliner Turnerschaft 17:59:00
8660502 Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:01:00
H35B
1.50 km, 85 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656690 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 16:46:00
0 16:48:00
51903 Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 16:50:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:52:00
9200281 Verbin Oded 0220001 16:54:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 16:56:00
2135163 Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 16:58:00
2118471 Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 17:00:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 17:02:00
2032199 Zeman Radek 0070001 17:04:00
52017 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:06:00
8000013 Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 17:08:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 17:10:00
2051547 Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 17:12:00
9910199 Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:14:00
21521 Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 17:16:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 17:18:00
52640 Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:20:00
7207617 Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 17:22:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:24:00
8636192 Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 17:26:00
2103770 Badarycz Piotr 0330001 17:28:00
H45A
1.60 km, 85 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:54:00
2056277 Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 16:56:00
1400423 Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 16:58:00
8663138 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 17:00:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 17:02:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 17:04:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 17:06:00
1221169 Wroniak Adam 53P6900 Team 360° 17:08:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0120001 17:10:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 17:12:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 17:14:00
9201683 Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 17:16:00
0 17:18:00
2103789 Malý Juraj 0010001 17:20:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 17:22:00
1302878 Egge Guttorm 0190001 17:24:00
428768 Dzik Mirosław 86P7102 LKS Górzanka Nawojowa Góra 17:26:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:28:00
H45B
1.40 km, 80 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:08:00
515146 Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 16:10:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 16:12:00
515423 Kašpar Patrik 0250001 16:14:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 16:16:00
1400427 Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:18:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 16:20:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 16:22:00
553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 16:24:00
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 16:26:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 16:28:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:30:00
2134272 Sadílek Ondřej 0100001 16:32:00
2144165 Čermák Petr LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice 16:34:00
515430 Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 16:36:00
0 16:38:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 16:40:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 16:42:00
8663115 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:44:00
2049557 Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 16:46:00
H55A
1.40 km, 80 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:03:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:05:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 17:07:00
2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 17:09:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 17:11:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 17:13:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 17:15:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 17:17:00
889303 Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:19:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 17:21:00
2060235 Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 17:23:00
7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 17:25:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:27:00
7201187 Sypula Slawomir 4HP6001 UNTS Warszawa 17:29:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 17:31:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 17:33:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 17:35:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 17:37:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 17:39:00
0 17:41:00
430901 Fijor Waldemar 0110001 17:43:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 17:45:00
886663 Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 17:47:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 17:49:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 17:51:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:53:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 17:55:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 17:57:00
H55B
1.30 km, 75 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:31:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:33:00
1603313 Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 16:35:00
52628 Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:37:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 16:39:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 16:41:00
435239 Czerkawski Wacław 86P6000 LKS Górzanka Nawojowa Góra 16:43:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 16:45:00
7204875 Trydzenski Henadzi 0300001 16:47:00
2102813 Roubalík Radovan 0050001 16:49:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 16:51:00
49476 Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 16:53:00
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 16:55:00
2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:57:00
52589 Felkl Luděk 0120002 16:59:00
9630618 Kööhler Hans 0260001 17:01:00
H65
1.40 km, 75 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:21:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 16:23:00
8116813 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 16:25:00
8007006 Novák Miroslav 0130003 16:27:00
8654899 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:29:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 16:31:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 16:33:00
222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 16:35:00
9987654 Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:37:00
8050030 Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 16:39:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 16:41:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:43:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 16:45:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 16:47:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 16:49:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 16:51:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 16:53:00
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 16:55:00
H70
1.20 km, 60 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 17:20:00
8320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 17:22:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 17:24:00
51939 Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 17:26:00
0 17:28:00
8670621 Sands Tim 0060001 17:30:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 17:32:00
51937 Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 17:34:00
H75
1.00 km, 55 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:38:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 16:40:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 16:42:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 16:44:00
52773 Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 16:46:00
HDR
0.60 km, 30 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Hegnerová Viktorie LPM1350 C OK Lokomotiva Plzeň 16:00:00
8714 Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava 16:00:00
51933 Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:00:00
52054 Brabec Lukáš 0130001 16:00:00
52661 Holinková Mariánka KRN1111 KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
232523 Nosková Tereza 0180001 16:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 16:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:00:00
425578 Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:00:00
436947 Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
845424 Brabcová Tina 0130002 16:00:00
2032319 Jurczyk Anna 51P7050 UKS Sparta Czyżowice 16:00:00
2067892 Krüger Náya Livia 3LD1450 Berliner Turnerschaft 16:00:00
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 16:00:00
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 16:00:00
2096224 Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 16:00:00
2099500 Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 16:00:00
2106881 Rychlý Jakub KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:00:00
2116477 Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 16:00:00
2134305 Sadílková Martina 0100002 16:00:00
8627107 Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 16:00:00
8680604 Zaoralová Barbora NNN0003 Neregistrovaní 16:00:00
P
1.00 km, 70 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Hanuš Jaroslav HOB0001 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
8885 Chmelařová Blanka 0090001 16:00:00
9501 Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:00:00
52088 Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:00:00
53534 Žaloudíková Eva KRN8750 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:00:00
224902 Horvátová Blanka 0340001 16:00:00
231950 Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
301309 Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
301312 Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
301315 Kurečková Pavla HOB7952 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
301316 Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
2028220 Grzegocka Aleksandra 51P9350 UKS Sparta Czyżowice 16:00:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 16:00:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 16:00:00
2103671 Porebská Eva 0310003 16:00:00
2103672 Sadílková Zuzana 0100004 16:00:00
2103685 Schramm Edita 0310001 16:00:00
2103781 Porebský Radek 0310002 16:00:00
2103792 Porebská Markéta 0310004 16:00:00
2111809 Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 16:00:00
2134272 Sadílková Gabriela 0100005 16:00:00
2143383 Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 16:00:00
7200382 Wojciechowicz Agnieszka 23P8650 OK!Sport Warszawa 16:00:00
7203465 Kašpar Martin SRK0000 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:00:00
8000240 Plánková Jana NNN0002 Neregistrovaní 16:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 16:00:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 16:00:00
8667954 Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 16:00:00
T
1.50 km, 90 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2028215 Jurczyk Piotr 51P6900 UKS Sparta Czyżowice 16:00:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 16:00:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 16:00:00
2103773 Furmánek Zdeněk 0170003 16:00:00
7200588 Kovařík Martin SIT7701 C OK SILESIA 16:00:00
7200590 Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 16:00:00
7209459 Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 16:00:00
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 16:00:00
8201285 Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 16:00:00
8645925 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 16:00:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 16:00:00
8655447 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 16:00:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 16:00:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 16:00:00
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 16:00:00
0 Kurečka Lubomír HOB7501 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
4755 Hendrych Jan HOB9301 C SKOB Horní Benešov 16:00:00
7861 Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 16:00:00
8476 Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:00:00
8810 Fiala Jan AOP8800 C Orientační Běh Opava 16:00:00
49319 Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 16:00:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 16:00:00
301264 Zaoral Jan NNN0001 Neregistrovaní 16:00:00
416195 Chrástecká Eliška FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:00:00
416806 Bohuš Peter 27S Farmaceut Bratislava 16:00:00
418916 Bielecki Tadeusz 1CP7001 UKS Siódemka Rumia 16:00:00
425593 Robovská Dana LPU5 OK Lokomotiva Pardubice 16:00:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 16:00:00
920681 Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 16:00:00
995894 Komenda Kamil 0210001 16:00:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 16:00:00