Startovka závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Libovice
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Kejkol 2019
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Předběžné výsledky
Kategorie:
D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     T1     T2    
D14
2.93 km, 76 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436970 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 20:06:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 20:08:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 20:10:00
8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 20:12:00
2085659 Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 20:14:00
D16
3.79 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 19:58:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 20:00:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 20:02:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 20:04:00
8662284 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 20:06:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 20:08:00
D18
4.82 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 20:29:00
8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 20:31:00
8659420 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 20:33:00
515426 Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 20:35:00
8662713 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 20:37:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 20:39:00
D21
6.78 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
246899 Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 20:07:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 20:09:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 20:11:00
2043004 Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 20:13:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 20:15:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 20:17:00
8271093 Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 20:19:00
D35
4.82 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4187 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 20:47:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 20:49:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 20:51:00
D45
3.79 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 20:16:00
232174 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 20:18:00
2143380 Nežádalová Lenka DKP7150 C Oddíl OB Kotlářka 20:20:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 20:22:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 20:24:00
2060273 Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 20:26:00
D55
2.93 km, 76 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 20:44:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 20:46:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:48:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 20:50:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 20:52:00
H14
2.93 km, 76 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207616 Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 20:24:00
8667965 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 20:26:00
2099522 Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 20:28:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 20:30:00
2129245 Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 20:32:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:34:00
2801037 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 20:36:00
H16
4.82 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 20:07:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 20:09:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 20:11:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 20:13:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 20:15:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 20:17:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 20:19:00
H18
6.78 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682699 Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 19:41:00
218851 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 19:45:00
8020122 Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 19:47:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 19:49:00
9201061 Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 19:51:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 19:53:00
H21
9.98 km, 200 m, 28 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210114 Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 19:58:00
232897 Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 20:00:00
446345 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 20:02:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 20:04:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 20:06:00
1394693 Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga 20:08:00
4191 Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 20:10:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 20:12:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 20:14:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 20:16:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:18:00
7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 20:20:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 20:22:00
7205004 Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 20:24:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:26:00
8080832 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 20:28:00
7003030 Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 20:30:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 20:32:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 20:34:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 20:36:00
8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 20:38:00
8654886 Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 20:40:00
8409111 Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 20:42:00
H35
6.78 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 20:25:00
8660454 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 20:27:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 20:29:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 20:31:00
7300545 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 20:33:00
682615 Dvořák Josef 0260001 NNN 20:35:00
49975 Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 20:37:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 20:39:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 20:41:00
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 20:43:00
2109694 Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 20:45:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 20:47:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 20:49:00
2090867 Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 20:51:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 20:53:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 20:55:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 20:57:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 20:59:00
2109691 Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 21:01:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 21:03:00
H45
5.24 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800314 Chvojka Zbyšek DKP6401 C Oddíl OB Kotlářka 19:46:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 19:48:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 19:50:00
2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 19:52:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 19:54:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 19:56:00
7207345 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 19:58:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 20:00:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 20:02:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 20:04:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 20:06:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 20:08:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 20:10:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 20:12:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:14:00
9201746 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 20:16:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:18:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 20:20:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 20:22:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 20:24:00
H55
3.79 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 20:34:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:36:00
207806 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 20:38:00
303940 Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 20:40:00
9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 20:42:00
255567 Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 20:44:00
T1
2.93 km, 76 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2021835 Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 19:40:00
9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C OB Říčany 19:42:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 19:44:00
7208085 Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 19:46:00
2127588 Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 19:48:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 19:50:00
1421905 Kolenec Jan HCE8000 C TJ Hostivice 19:52:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 19:54:00
T2
4.82 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 19:40:00
247303 Peč Ondřej DLP9800 OOB TJ Dukla Praha 19:42:00
1452967 Schus Martin 0040001 Řevnice 19:44:00