Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch
Ředitel závodu:
Ondráčková Veronika
Hlavní rozhodčí:
Pidrman Milan - R3
Stavitel tratí:
Kalous Vladislav - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Kazda Ondřej, Pašek František
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     H80     T     TF     Z1     Z2    

D10F 3.60 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
11:05:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
11:07:00 Truncová Zuzana ODV1051 52893 C TJ Aero Odolena Voda
11:09:00 Pokorná Elen KAM1151 2118482 C OK Kamenice
11:11:00 Svobodová Adéla ODV1150 0 C TJ Aero Odolena Voda
11:13:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
11:15:00 Truncová Štěpánka ODV1052 52887 C TJ Aero Odolena Voda
11:17:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:19:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C SK Moravan Louňovice
11:21:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
11:23:00 Jakubesová Julie TAP1052 0 C KOB Tretra Praha
11:25:00 Vaněčková Anna TJP1050 2113500 C TJ Sokol Troja
11:27:00 Lenská Tereza DKP1054 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:33:00 Neškudlová Anna KAM1152 1418764 C OK Kamenice
11:35:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:37:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 C Matfyz Praha
11:41:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
11:47:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
11:49:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
11:51:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 2019225 C OB SK Zvole
11:53:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
11:55:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C KOB Dobruška
11:57:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
12:01:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C Matfyz Praha
12:03:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:07:00 Michalíková Klára ZVO0954 2019229 C OB SK Zvole
12:09:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C SPORTICUS team
12:11:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka

D10 2.20 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Benáková Natálie TAP0956 2127546 C KOB Tretra Praha
12:17:00 Svobodová Ema ODV0951 0 C TJ Aero Odolena Voda
12:19:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:21:00 Pilchová Linda ODV0953 52891 C TJ Aero Odolena Voda
12:23:00 Šunková Sára LOU1051 2143337 C SK Moravan Louňovice
12:25:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 Smutná Markéta DLP0950 2135177 C OOB TJ Dukla Praha
12:29:00 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 2111616 C OK Dobříš
12:31:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
12:33:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C OB Říčany
12:35:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB Tretra Praha
12:37:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:41:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
12:43:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
12:45:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C SK Praga
12:47:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
12:51:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 C SK Praga
12:55:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C OK Dobříš
12:57:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 C OK Kamenice
12:59:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš

D12 2.70 km, 70 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
11:02:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
11:04:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
11:06:00 Vařeková Marianna RIC0760 2073692 C OB Říčany
11:08:00 Pilchová Sofie ODV0751 428285 C TJ Aero Odolena Voda
11:10:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C TJ Hostivice
11:12:00 Syblíková Rozarie ODV0856 0 C TJ Aero Odolena Voda
11:14:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
11:16:00 Herynková Klára RIC0758 2113061 C OB Říčany
11:18:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 C SKOB Slaný
11:20:00 Dudlová Hana ODV0854 428273 C TJ Aero Odolena Voda
11:22:00 Reichelová Helena 0030002 2148067 bez klubu
11:24:00 Berná Klára ODV0851 2143338 C TJ Aero Odolena Voda
11:26:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C OB Říčany
11:28:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C OB Říčany
11:32:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:34:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 B USK Praha
11:36:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 B OK Dobříš
11:38:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C SK Praga
11:40:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C KOB Dobruška
11:42:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:44:00 Vlašaná Karolína DOR0751 2044887 C OK Dobříš
11:46:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 C OB SK Zvole
11:50:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Votruba Hana TAP0855 0 C KOB Tretra Praha
11:54:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C OB SK Zvole
11:56:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha
11:58:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 0 C KOB Tretra Praha
12:04:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:06:00 Havlíčková Veronika RIC0853 2143410 C OB Říčany
12:08:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
12:10:00 Snížková Adéla DKP0850 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
12:14:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
12:18:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C OB Říčany
12:20:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
12:22:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
12:24:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B OB Kašperské Hory
12:26:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
12:28:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 B SK Praga
12:30:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 C SK Moravan Louňovice
12:32:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 B OK Dobříš
12:36:00 Havlová Tereza KNC0750 420407 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:38:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
12:40:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 B OK Dobříš
12:42:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C KOB Kladno
12:44:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 Křečková Apolena KAM0755 0 C OK Kamenice
12:50:00 Nováková Zuzana ZVO0850 2111805 C OB SK Zvole
12:52:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
12:54:00 Černá Adéla HCE0850 1417259 C TJ Hostivice

D14 2.90 km, 95 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Ulbertová Lucie DKL0652 8663116 C KOB Kladno
11:20:00 Dostálová Lejla DLP0650 0 C OOB TJ Dukla Praha
11:22:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C SK Praga
11:24:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 B OB Říčany
11:26:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 B OK Roztoky
11:28:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
11:30:00 Mácová Štěpánka DOB0661 2088190 C KOB Dobruška
11:32:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
11:34:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
11:36:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
11:40:00 Neuwirthová Nelli RIC0554 2127582 C OB Říčany
11:42:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
11:44:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 B OB Říčany
11:50:00 Černá Justina HCE0652 1417251 B TJ Hostivice
11:52:00 Volná Hana 0050007 0 Outdoor Praha
11:54:00 Koubová Hana DKP0558 2148090 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Krejčová Hana ROU0653 2127896 B SKOB Roudnice nad Labem
11:58:00 Brodská Kateřina HCE0653 1417258 C TJ Hostivice
12:00:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B SKOB Slaný
12:04:00 Machová Karolína VSP0652 339547 C USK Praha
12:06:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
12:08:00 Štěpová Kateřina PGP0657 2099524 B SK Praga
12:10:00 Baxová Kateřina LBE0651 1451523 C TJ Lokomotiva Beroun
12:12:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
12:14:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C OK Roztoky
12:16:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
12:18:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C OK Dobříš
12:22:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C OB Říčany
12:24:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 B KOB Tretra Praha
12:26:00 Maříková Alžběta FSP0650 2116476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:28:00 Magazu Annabelle DOR0657 2104705 B OK Dobříš
12:30:00 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 C Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 Halačová Emilie 0050005 2133888 Outdoor Praha
12:34:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice
12:36:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B KOB Tretra Praha
12:38:00 Housková Barbora DOR0655 8663156 B OK Dobříš
12:40:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
12:44:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B SK Praga
12:46:00 Puchernová Barbora SCP0650 0 C OK Sparta Praha
12:48:00 Večerková Ema DKP0657 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Pelantová Martina RIC0550 2127534 A OB Říčany

D16 2.90 km, 125 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
12:29:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
12:31:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B OK Kamenice
12:33:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
12:37:00 Kramlová Barbora ZVO0452 2083385 C OB SK Zvole
12:39:00 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
12:41:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
12:43:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
12:45:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
12:49:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
12:51:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno
12:53:00 Končická Kateřina RIC0352 2096246 C OB Říčany
12:55:00 Vlašaná Michaela DOR0452 2044884 C OK Dobříš
12:59:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
13:01:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:03:00 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 C SKOB Slaný
13:05:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2125341 C OB SK Zvole
13:07:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
13:09:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
13:11:00 Č Novotná Marie PGP0354 0 B SK Praga
13:13:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D18 2.90 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 C KOB Kladno
12:52:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
12:58:00 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 8655463 B OK Dobříš
13:00:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B KOB Tretra Praha
13:02:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
13:04:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
13:06:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B SK Praga
13:10:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
13:12:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
13:14:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B KOB Tretra Praha

D21L 4.10 km, 195 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Neumannová Kateřina PGP9256 8667999 C SK Praga
11:28:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
11:30:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:34:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
11:36:00 Čecová Lenka 3GC 2129212 Neregistrovaní - ZOO
11:38:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:40:00 Kamererová Valerie KAM9452 428250 C OK Kamenice
11:42:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
11:44:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
11:46:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
11:50:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
11:52:00 Blaťáková Radka SLP8451 51617 C OOB Slavia Praha
11:54:00 Matějů Martina PGP8556 995832 E SK Praga
11:58:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:00:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
12:02:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
12:06:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B OB SK Zvole
12:10:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
12:14:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C TJ Hostivice
12:18:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:20:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
12:22:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
12:24:00 Kuklová Jana TJP8750 51328 C TJ Sokol Troja
12:26:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 C OK Kamenice
12:28:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
12:30:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
12:32:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:36:00 Marková Anna LBE9250 301549 C TJ Lokomotiva Beroun
12:38:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha
12:40:00 Studničná Lenka FSP8650 2115067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:44:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:48:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
12:50:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
12:54:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 B OK Kamenice
12:58:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky

D21K 3.00 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Němečková Michaela RIC7452 2080986 C OB Říčany
11:03:00 Kašparová Barbora SLA0251 2085001 B SKOB Slaný
11:05:00 Adamčíková Zdeňka LOV8750 52946 C lepus.cz
11:07:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:09:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Pangrácová Anna 0100004 2103250 SK SKIVELO Olomouc
11:13:00 Pacovská Romana VTA8951 7209280 C SC vebr-sport
11:15:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Ježková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga
11:19:00 Pangrácová Marie 0070001 2104589 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
11:21:00 Hornová Lenka 0100003 0 SK SKIVELO Olomouc
11:23:00 Spilková Pavlína 0010003 0 SK Olympia Praha SPS
11:25:00 Holzbachová Lucie DKP0052 1426034 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
11:31:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
11:33:00 Horalíková Eva DLP0050 2134292 OOB TJ Dukla Praha
11:37:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice

D35 3.20 km, 150 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
11:05:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
11:07:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
11:09:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
11:11:00 Bradáčová Petra ROU7851 51441 C SKOB Roudnice nad Labem
11:13:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:15:00 Zábřeská Jitka LOU7950 0 C SK Moravan Louňovice
11:17:00 Eiglerová Petra ROU8150 2096267 C SKOB Roudnice nad Labem
11:19:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C SK Moravan Louňovice
11:21:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C OB Říčany
11:23:00 Petříčková Zuzana MKP8251 434801 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:25:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
11:27:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
11:29:00 Paulíny Monika TAP8151 307344 C KOB Tretra Praha
11:31:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:33:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:35:00 Medlínová Kateřina DKP7854 2086459 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:39:00 Priehodová Kateřina PGP7857 2127610 C SK Praga
11:43:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
11:45:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
11:47:00 Černá Petra HCE7751 1413899 C TJ Hostivice
11:49:00 Havlová Eva KNC7851 224868 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:51:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:53:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
11:55:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:57:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
11:59:00 Ellederová Zdeňka TAP7755 2800307 C KOB Tretra Praha
12:01:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:03:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C SK Praga
12:05:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
12:07:00 Baxová Irena LBE7951 1452976 C TJ Lokomotiva Beroun
12:09:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:11:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
12:13:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
12:15:00 Mácová Martina DOB7750 1400418 C KOB Dobruška
12:17:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
12:19:00 Rožková Petra RIC7575 428270 C OB Říčany
12:21:00 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:23:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
12:25:00 Lazarova Pavla RIC7651 0 C OB Říčany
12:29:00 Machová Jana VSP7754 981848 C USK Praha
12:33:00 Protivová Monika TAP7651 0 C KOB Tretra Praha
12:35:00 Svítilová Pavla BZP7750 1450170 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:37:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:39:00 Sotonová Jitka TAP7950 0 C KOB Tretra Praha
12:41:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C Matfyz Praha
12:47:00 Košíková Jitka VSP7799 887910 C USK Praha
12:49:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany
12:51:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
12:53:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C SK OK 24 Praha
12:55:00 Vaněčková Petra TJP7950 515411 C TJ Sokol Troja
12:57:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:59:00 Dudová Irena HCE8250 0 TJ Hostivice
13:01:00 Prylová Pavla TJP7550 2069042 C TJ Sokol Troja
13:03:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
13:05:00 Maříková Markéta FSP7351 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:07:00 Forštová Jitka PGP7558 440405 C SK Praga
13:09:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
13:11:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
13:13:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
13:15:00 Puchernová Veronika SCP7455 51843 C OK Sparta Praha
13:17:00 Tichovská Hana PGP8251 51688 C SK Praga
13:19:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
13:21:00 Pinkava Anna FSP8151 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:23:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
13:25:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
13:27:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
13:29:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice

D45 3.00 km, 135 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C KOB Tretra Praha
11:04:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
11:06:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
11:08:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:10:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
11:12:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
11:14:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:16:00 Nováková Jana TJP6552 416114 C TJ Sokol Troja
11:18:00 Brodská Renata HCE7451 410247 C TJ Hostivice
11:20:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C SK OK 24 Praha
11:22:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
11:26:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
11:28:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
11:32:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:34:00 Vrbová Eva FSP7450 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:36:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
11:38:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C KČT Slavoj Praha
11:40:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:42:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
11:44:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:48:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
11:50:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
11:54:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
11:56:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:58:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
12:00:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
12:04:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
12:06:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
12:10:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:12:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
12:14:00 Klofáčová Romana SLP6951 51364 C OOB Slavia Praha
12:16:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
12:18:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
12:20:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
12:22:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
12:24:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
12:26:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
12:28:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:30:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
12:34:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
12:36:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
12:38:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
12:40:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
12:42:00 Daňková Daniela DKP7353 2134260 C Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
12:46:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSK Přírodní vědy Praha
12:48:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu

D55 2.40 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
11:05:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:07:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
11:09:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:13:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
11:17:00 Krákorová Ivana NER 887916
11:19:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:21:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
11:23:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:25:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
11:27:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
11:29:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
11:31:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
11:33:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:35:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
11:37:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
11:39:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:41:00 Tichovská Jitka PGP6153 53005 C SK Praga
11:43:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka

D65 2.00 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
11:03:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:05:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
11:07:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha
11:09:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:11:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
11:15:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:17:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
11:21:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha

D75 1.80 km, 55 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:04:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C KČT Slavoj Praha
11:12:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10F 3.60 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C SKOB Slaný
12:17:00 Piškule František ODV1003 2143335 C TJ Aero Odolena Voda
12:19:00 Kantůrek Tomáš DLP0902 2133918 C OOB TJ Dukla Praha
12:21:00 Moravec Adam ODV1005 0 C TJ Aero Odolena Voda
12:23:00 Vít Damien SPC1300 515003 C SPORTICUS team
12:27:00 Havlák Tobiáš ROU1301 0 C SKOB Roudnice nad Labem
12:29:00 Pucherna Marek SCP0900 7410123 C OK Sparta Praha
12:33:00 Bašus Ondřej KAM1004 51554 C OK Kamenice
12:35:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C KOB Tretra Praha
12:37:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
12:39:00 Knop Matěj FSP0905 2116469 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Balga Filip DKP1104 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Vít Benjamin Adam KAM1003 0 C OK Kamenice
12:45:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8662341 C KOB Tretra Praha
12:47:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C SK Praga
12:51:00 Míka Luboš DKP1101 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Gurecký Vojtěch TJP0900 2113488 C TJ Sokol Troja
12:55:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:59:00 Pešek Jan LOU1002 0 C SK Moravan Louňovice
13:01:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
13:05:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C SKOB Slaný
13:07:00 Hendrich Matyáš PGP1003 0 C SK Praga
13:09:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
13:11:00 Seidl Marek RIC1100 51610 C OB Říčany
13:13:00 Zábranský František ROU1102 0 C SKOB Roudnice nad Labem
13:15:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2141899 C OB SK Zvole
13:17:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
13:19:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C Oddíl OB Kotlářka

H10 2.20 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Svoboda Adam DKP0913 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
11:04:00 Dvořák Patrik DKP0905 2095959 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
11:08:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
11:10:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Piškule Štěpán ODV0900 2143351 C TJ Aero Odolena Voda
11:14:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
11:16:00 Koukal Jan ODV1001 0 C TJ Aero Odolena Voda
11:18:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
11:20:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Kopecký Oldřich KPY0900 2060245 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:26:00 Paulíny Jakub TAP0902 232725 C KOB Tretra Praha
11:28:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
11:30:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
11:32:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
11:34:00 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C OK Dobříš
11:38:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
11:40:00 Protiva Jan TAP0904 1420795 C KOB Tretra Praha
11:42:00 Junek Šimon STH1001 2008986 C SK Studenec
11:44:00 Nitsch Ondřej FSP1000 889669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:46:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
11:50:00 Protiva Mikuláš TAP1100 0 C KOB Tretra Praha
11:52:00 Brettl Tobiáš PGP0900 7966 C SK Praga
11:54:00 Kuttelwascher Marek HCE0901 1413896 C TJ Hostivice
11:56:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C KOB Tretra Praha
11:58:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
12:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
12:02:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
12:04:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
12:06:00 Michalský Ondřej RIC1002 2085578 C OB Říčany
12:08:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
12:10:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
12:12:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
12:14:00 Lazar David RIC1001 2049634 C OB Říčany

H12 2.80 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
11:24:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:26:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
11:28:00 Volný Ondřej 0050006 0 Outdoor Praha
11:30:00 Heller Jakub ROU0702 51438 B SKOB Roudnice nad Labem
11:32:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C OK Dobříš
11:36:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C OB SK Zvole
11:40:00 Studnička Jakub DKP0718 2086461 B Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
11:46:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Víteček Šimon DKP0801 7020417 B Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 OOB TJ Dukla Praha
11:52:00 Lukeš Josef 0050003 4641788 Outdoor Praha
11:54:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Tolar Ondřej RIC0701 2073695 C OB Říčany
11:58:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 B OK Dobříš
12:00:00 Sedláček Patrik DKP0816 2092429 B Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Bláha Šimon SJP0700 51421 C KČT Slavoj Praha
12:04:00 Engel Adam DKP0910 2141934 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Baxa David LBE0800 9201070 C TJ Lokomotiva Beroun
12:10:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
12:12:00 Škrle Michael KRL0702 207825 B Kometa Kralovice
12:14:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B SKOB Slaný
12:18:00 Lazar Tomáš RIC0704 2049535 C OB Říčany
12:20:00 Vrba Matyáš FSP0706 2129210 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:22:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Drbohlav František VSP0806 2148066 C USK Praha
12:28:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 C OK Dobříš
12:30:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
12:32:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 B OK Dobříš
12:34:00 Kolář David ZVO0805 2135175 C OB SK Zvole
12:36:00 Tejkl Štěpán TAP0807 2088207 C KOB Tretra Praha
12:38:00 Gabriel Štěpán ZVO0803 2116192 C OB SK Zvole
12:40:00 Kubát Lukáš RIC0804 2060266 C OB Říčany
12:42:00 Svoboda František ROZ0700 2103238 C OK Roztoky
12:44:00 Dostál Jorik DLP0803 2111743 C OOB TJ Dukla Praha
12:46:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 C Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Vít Samuel Aron KAM0804 0 C OK Kamenice
12:50:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
12:52:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C SK Praga
12:56:00 Horáček Martin DKP0802 2125350 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 C OK Dobříš
13:00:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
13:02:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C OK Dobříš
13:04:00 Vaněček Jan TJP0800 2113370 C TJ Sokol Troja
13:06:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
13:08:00 Němeček Štěpán RIC0705 2085615 C OB Říčany
13:12:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 2131200 C OB Říčany
13:14:00 Fortelka Jiří KNC0702 438604 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:16:00 Král Samuel MFP0801 7205563 C Matfyz Praha
13:18:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 B SK Praga
13:20:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
13:22:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:26:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
13:28:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 Pelant Jan RIC0700 2060263 C OB Říčany
13:32:00 Havlák Štěpán ROU0801 2084986 C SKOB Roudnice nad Labem

H14 3.00 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Dudl Vojtěch ODV0600 428228 C TJ Aero Odolena Voda
11:23:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 B SKOB Slaný
11:25:00 Abdalla Adam ODV0601 428268 C TJ Aero Odolena Voda
11:27:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
11:29:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
11:31:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
11:33:00 Kuttelwascher Adam HCE0601 1417260 C TJ Hostivice
11:35:00 Tofel Šimon TAP0605 2113396 C KOB Tretra Praha
11:37:00 Hudos Václav RIC0503 2069064 C OB Říčany
11:39:00 Kubáč Josef DKL0501 2144110 C KOB Kladno
11:41:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
11:43:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 C OK Dobříš
11:45:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
11:47:00 Foučka Jan NER0600 2135164
11:49:00 Vlasaný Jan RIC0512 2096265 C OB Říčany
11:51:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:55:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:59:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:01:00 Elleder David TAP0615 2800343 B KOB Tretra Praha
12:03:00 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
12:05:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C TJ Lokomotiva Beroun
12:07:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Brettl Filip PGP0600 7995 B SK Praga
12:13:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B KOB Tretra Praha
12:15:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:17:00 Rožek Vojtěch RIC0501 2060269 C OB Říčany
12:19:00 Koliáš Štěpán DKP0610 2120848 B Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Havlák René ROU0602 2102674 B SKOB Roudnice nad Labem
12:23:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C OB SK Zvole
12:25:00 Jirásek Šimon ROZ0602 7948 C OK Roztoky
12:27:00 Tolar Hynek RIC0505 2069070 C OB Říčany
12:29:00 Bláha Vojtěch SJP0501 443072 C KČT Slavoj Praha
12:31:00 Forsterevicz Ondřej DOR0509 236022 C OK Dobříš
12:33:00 Maňour Vojtěch VSP0502 2121008 C USK Praha
12:35:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
12:37:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C OK Dobříš
12:39:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B KOB Tretra Praha
12:41:00 Lukeš František 0050002 4641787 Outdoor Praha
12:43:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
12:45:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
12:47:00 Čech Adam ROZ0601 2085006 B OK Roztoky
12:49:00 Krogman Tadeáš DKP0609 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Novák Richard ZVO0606 2121890 C OB SK Zvole
12:53:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
12:55:00 Nový Jáchym DOR0502 2044888 C OK Dobříš
12:57:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B KOB Kladno
12:59:00 Halač Viktor 0050004 2141890 Outdoor Praha
13:01:00 Reichel Tomáš DOR0510 2113413 C OK Dobříš
13:05:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 Holešta Jakub KPY0502 2091552 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:09:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 2113041 C OB Říčany
13:11:00 Göth Mikuláš PGP0602 2092354 C SK Praga
13:15:00 Kubát Matyáš RIC0601 2073690 B OB Říčany
13:17:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
13:19:00 Němeček Matouš RIC0510 2080984 C OB Říčany
13:21:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB Tretra Praha
13:23:00 Žebrák Adam KPY0505 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:25:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B OB SK Zvole
13:27:00 Horák Martin VSP0601 2085614 C USK Praha
13:29:00 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 B SK Praga

H16 3.00 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 B OB SK Zvole
11:43:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C OB Říčany
11:45:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
11:47:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B OB SK Zvole
11:49:00 Kužel Jan FSP0400 446429 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:51:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:53:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
11:55:00 Mařík Antonín FSP0300 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:59:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
12:01:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
12:03:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 B OK Dobříš
12:05:00 Král Quido PGP0410 1450165 C SK Praga
12:07:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:09:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:11:00 Horák Pavel VSP0301 434600 C USK Praha
12:13:00 Rožek Vilém RIC0301 9200525 C OB Říčany
12:15:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:19:00 Pucherna František SCP0401 0 C OK Sparta Praha
12:21:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 B OK Dobříš
12:23:00 Holeček Štěpán RIC0401 2069053 B OB Říčany
12:25:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C OK Dobříš

H18 3.10 km, 145 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B OB SK Zvole
11:02:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 C OK Kamenice
11:06:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
11:10:00 Melichna Matěj PGP0107 682699 B SK Praga
11:12:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B OK Dobříš

H21L 5.70 km, 215 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
11:05:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:07:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:09:00 Jůzek Martin DKP8604 51792 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:13:00 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice
11:15:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
11:17:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:19:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
11:21:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
11:25:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
11:27:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
11:29:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:33:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
11:35:00 Šedivý Ondřej KNC9103 52898 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:37:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:39:00 Brabec Tomáš LOU8400 0 C SK Moravan Louňovice
11:41:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:43:00 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:45:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
11:47:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
11:53:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 A USK Praha
11:57:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
11:59:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
12:03:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
12:07:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C KOB Kladno
12:09:00 Malý Jakub 3GC 2129248 Neregistrovaní - ZOO
12:11:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
12:13:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:15:00 Kamenický Jan TAP7900 2134256 C KOB Tretra Praha
12:17:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
12:19:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
12:21:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
12:23:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
12:25:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
12:29:00 Lampa David DKP7702 2090867 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
12:33:00 Protiva Tomáš TAP8400 0 C KOB Tretra Praha
12:35:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:37:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
12:39:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:43:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:45:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
12:47:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
12:49:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
12:51:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha

H21K 3.50 km, 150 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
11:04:00 Semerád Jan 0100006 2083362 SK SKIVELO Olomouc
11:08:00 Odstrčil Petr 0220002 0 R20
11:10:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
11:12:00 Řehák David 0220003 0 R20
11:14:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:16:00 Zapletal Jan 0220001 0 R20

H35 3.80 km, 150 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:04:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
11:06:00 Kukačka Jan FSP7801 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:08:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
11:10:00 Bednařík Marek 0100002 0 SK SKIVELO Olomouc
11:12:00 Hamrle Jindřich ZVO7403 2135186 C OB SK Zvole
11:14:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:16:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
11:18:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
11:20:00 Petříček Martin MKP8000 51690 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:22:00 Tejkl Jiří DOB7700 7205567 C KOB Dobruška
11:24:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:26:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
11:28:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:30:00 Vaněček Jan TJP8000 2069047 C TJ Sokol Troja
11:32:00 Lukeš Zdeněk 0050001 4641786 Outdoor Praha
11:34:00 Silovský Tomáš 0230001 8667534 Říčany
11:36:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
11:40:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
11:42:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:44:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:46:00 Míka Pavel DKP7800 8537 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:50:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:54:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
11:58:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
12:02:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:04:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
12:06:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
12:08:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
12:12:00 Lazar Jindřich RIC7504 0 C OB Říčany
12:14:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C Matfyz Praha
12:16:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
12:18:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
12:22:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
12:24:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
12:26:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 Michalský Richard RIC7703 2092426 C OB Říčany
12:30:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
12:32:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
12:34:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:36:00 Máca Petr DOB7701 1416364 C KOB Dobruška
12:40:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
12:42:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
12:46:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
12:48:00 Procházka Josef 0100001 0 SK SKIVELO Olomouc
12:50:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
12:52:00 Beneš Michal TJP7800 232897 C TJ Sokol Troja
12:54:00 Mátl Radek RIC7900 2035153 C OB Říčany
12:56:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
12:58:00 Šlapánek René ROU7904 51436 C SKOB Roudnice nad Labem
13:00:00 Klíma Kamil 0010001 0 SK Olympia Praha SPS
13:02:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
13:04:00 Hric Jan MFP6300 515200 C Matfyz Praha
13:06:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:08:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Zámečník David KAM7500 2060207 C OK Kamenice
13:12:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
13:14:00 Kubát Tomáš RIC7503 2085571 C OB Říčany
13:16:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Jonáš Radek ZVO6901 515107 C OB SK Zvole
13:20:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:24:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
13:26:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
13:28:00 Uhrín Štefan 0010004 0 SK Olympia Praha SPS
13:30:00 Končický Lukáš RIC7501 0 C OB Říčany
13:32:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
13:34:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
13:36:00 Král Aleš MFP7808 887613 C Matfyz Praha
13:38:00 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
13:40:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C OOB TJ Dukla Praha
13:42:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
13:44:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany

H45 3.50 km, 150 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Herynek Petr RIC7305 2112780 C OB Říčany
11:47:00 Němeček Ondřej SCP7401 7003041 C OK Sparta Praha
11:49:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
11:51:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:53:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
11:55:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 2102709 C OK Roztoky
11:59:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
12:07:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
12:09:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C KOB Tretra Praha
12:11:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C OB Říčany
12:13:00 Leinweber Ctirad FSP7401 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:15:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:17:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Reichel Vít 0030001 0 bez klubu
12:21:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:23:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:29:00 Čech Zdeněk ROZ7300 2085008 C OK Roztoky
12:31:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:33:00 Kraml Martin ZVO7102 2031360 C OB SK Zvole
12:35:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
12:37:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
12:39:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
12:41:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C KČT Slavoj Praha
12:43:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:45:00 Vavřina Jan HCE7000 1421904 C TJ Hostivice
12:47:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:49:00 Kuttelwascher Radek HCE6801 1417254 C TJ Hostivice
12:51:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
12:55:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
12:57:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
12:59:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
13:01:00 Mařík Karel FSP7200 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:03:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
13:05:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
13:07:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:09:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
13:11:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C OB Říčany
13:13:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
13:15:00 Balej Jiří KAM7201 8660541 C OK Kamenice
13:17:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
13:19:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
13:21:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
13:23:00 Jirásek Vít ROZ7301 2069046 C OK Roztoky
13:25:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
13:29:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
13:31:00 Mach Radovan VSP6600 8631586 C USK Praha
13:33:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:35:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
13:37:00 Pelant Michal RIC7400 2069060 C OB Říčany
13:39:00 Kamerer Marek KAM6200 439106 C OK Kamenice
13:41:00 Černý Radomír HCE6901 1417246 C TJ Hostivice

H55 3.10 km, 145 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Novák Petr TJP6302 53515 C TJ Sokol Troja
12:04:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
12:08:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
12:10:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
12:12:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
12:14:00 Zmátlo Radek TAP6400 2115722 C KOB Tretra Praha
12:16:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
12:18:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
12:22:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
12:28:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:30:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
12:32:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
12:34:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C TJ Hostivice
12:36:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:38:00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha
12:40:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
12:42:00 Slavík Viktor PGP6300 51276 C SK Praga
12:44:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
12:46:00 Šimek Tomáš FSP6304 1403434 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:50:00 Kirchmann Miloš 0110001 51748 kidus
12:52:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C SK Praga
12:54:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
12:56:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
12:58:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
13:00:00 Cedrych Karel TJP5500 446334 C TJ Sokol Troja

H65 2.40 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
13:00:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:02:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
13:04:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
13:06:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
13:08:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
13:10:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
13:12:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C KOB Kladno
13:14:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
13:16:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
13:18:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:20:00 Kotecký Roman 13G4900 8040749 Octavian Droobers
13:22:00 Vondrouš Jaroslav 0100005 0 SK SKIVELO Olomouc
13:26:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
13:28:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
13:30:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
13:32:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
13:34:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha

H75 2.00 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:39:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
11:43:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
11:51:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:55:00 Louša František KPY3700 2092367 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:03:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
12:07:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:11:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C KČT Slavoj Praha

H80 1.60 km, 40 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga

T 3.40 km, 135 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kalinová Tereza NNN2612 981809 Neregistrovaní
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
11:00:00 Paulů Robert 0210001 2135166 Běhám na vlastní triko
11:00:00 Rudolf Pilch ODV6400 0 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 0 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Přibyl Ivan PFP5900 49808 C VŠSK PedF UK Praha
11:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C OB Říčany
11:00:00 Piškulová Pavla ODV8052 52891 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Majerská Adriána ODV8051 0 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Trunec Antonín ODV7704 2126373 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Nekolný Karel 0170001 0 YetiTheHidden
11:00:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Švejda Karel 0160001 53535 OBZ
11:00:00 Drbohlav Jiří VSP7515 2148114 C USK Praha
11:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
11:00:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole
11:00:00 Votava Štěpán 0140001 253105 KNC
11:00:00 Topič Jiří LOU7800 0 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Prchlík Milan LOU7300 2143391 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Pešková Erika LOU8250 0 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Kukačková Renata FSP7951 2124773 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C OK Dobříš
11:00:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:00:00 Pavlíčková Lenka DOR7251 2058515 C OK Dobříš
11:00:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 C OK Dobříš
11:00:00 Kopáček Jiří DOR6100 443077 OK Dobříš
11:00:00 Hrdličková Monika DOR7553 2131181 OK Dobříš
11:00:00 Hezký Vítězslav DOR7504 2127571 OK Dobříš
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C OK Dobříš
11:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
11:00:00 Dudíková Hana DOR5550 411766 C OK Dobříš
11:00:00 Dudík Petr DOR5500 303905 C OK Dobříš
11:00:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
11:00:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Havláková Daniela ROU7951 51434 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Lác Jan Ladislav 0130001 7205018 Příbram
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
11:00:00 Truncová Lenka ODV7852 2148051 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Břízek Petr LOU8000 2143409 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:00:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C OB SK Zvole
11:00:00 Barvíř Jan 0090001 0 neregistrovaný
11:00:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C TJ Hostivice
11:00:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
11:00:00 Seifertová Vendula DKP7651 2086457 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Procházková Iveta PFP9250 53009 C VŠSK PedF UK Praha
11:00:00 Smutná Anna DLP8050 2141930 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
11:00:00 Šaradin Jan 0040002 0 Nejsem v zadnem
11:00:00 Zmátlová Anna 0040001 0 Nejsem v zadnem
11:00:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
11:00:00 Vít David SPC7200 7204503 C SPORTICUS team
11:00:00 Lenský David DKP7802 2086459 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:00:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:00:00 Benak Rostislav TAP7403 8663179 KOB Tretra Praha
11:00:00 Hruška Peter 0240001 2121891 Neregistrovaní Hruškovi

TF 3.60 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Silovská Natálie 0230002 0 Říčany
11:00:00 Horová Adéla LOU1151 2143392 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Paulů Max 0210002 0 Běhám na vlastní triko
11:00:00 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:00:00 Juřinová Iva FYD8050 2133913 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:00:00 Zámečník Lukáš KAM1100 2115738 C OK Kamenice
11:00:00 Proxová Veronika 0190001 2115715 Proxovi
11:00:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
11:00:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Klimeš Vincent FSP0808 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2031364 C OB SK Zvole
11:00:00 Bradáčová Hana ROU1250 2134302 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Prchlík Martin LOU1300 2143365 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Pešková Marie LOU1252 0 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Zábřeský Lukáš LOU1000 0 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Řepková Ema PGP1350 2148115 C SK Praga
11:00:00 Kukačková Jana FSP1251 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Kukačková Johana FSP1056 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Slavíček David FSP0805 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
11:00:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C OK Dobříš
11:00:00 Petráň Matěj SCP0700 0 C OK Sparta Praha
11:00:00 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C OK Sparta Praha
11:00:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Svoboda David DKP1205 2086463 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C OK Kamenice
11:00:00 Pinkr Jan HCE1300 51541 C TJ Hostivice
11:00:00 Drozen Jakub KAM1101 0 C OK Kamenice
11:00:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 232906 C SK Praga
11:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Jendrulková Magdaléna KAM0759 0 C OK Kamenice
11:00:00 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Kužel Jonáš FSP1201 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
11:00:00 Míka Štěpán DKP1504 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Vít Christian SPC1705 0 C SPORTICUS team

Z1 2.60 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Reitermanová Denisa NNN2613 0 Neregistrovaní
11:00:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2126397 C TJ Hostivice
11:00:00 Pokorná Kamila 0180001 0 KAMENICE
11:00:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Hezká Zuzana DOR1351 2050488 OK Dobříš
11:00:00 Pěkná Eva ROU7550 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 0 C OB Říčany
11:00:00 Kolářová Alena ZVO1153 2127539 C OB SK Zvole
11:00:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
11:00:00 Smutný Martin DLP1300 2141938 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice

Z2 2.50 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vrátil Pavel NER 2070890
11:00:00 Barvínek Vlastimil NNN2615 0 Neregistrovaní
11:00:00 Barvínková Eva NNN2614 0 Neregistrovaní
11:00:00 Toflová Elizabeth TAP1250 2131193 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Malinová Anna NNN2611 0 Neregistrovaní
11:00:00 Kuklová Eliška HCE2001 0 TJ Hostivice
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
11:00:00 Brettl František PGP7709 7956 C SK Praga
11:00:00 Strnadová Anna HCE0051 2113504 C TJ Hostivice
11:00:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
11:00:00 Janda Šimon DKL0800 2111751 C KOB Kladno
11:00:00 Szárszoi Ondřej DOR7405 2131196 OK Dobříš
11:00:00 Koubková Daniela DOR7451 2073728 OK Dobříš
11:00:00 Chmelíková Vlasta DOR7753 2125347 C OK Dobříš
11:00:00 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 1417248 C TJ Hostivice
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Sobkova Eva 0080001 0 Sobici
11:00:00 Jůzková Anna DKP1652 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
11:00:00 Svítil Petr 0060001 2131197 PetSvi
11:00:00 Vaněk Petr ZBP1200 995800 C OOB SK Zbraslav
11:00:00 Černá Jana TAP7250 2102563 C KOB Tretra Praha