Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, Schrboroh 1:10 000, mapový klíč ISOM 2017, velikost A4, A3 stav zima 2018-19.
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R3
Stavitel tratí:
Kavka Jiří - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Horová Magda, Karmazín Pavel
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45K     H45L     H55     H65     H75     H85     T1     T2     TF     Z1-HDR     Z2    

D10F 1.83 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
11:16:00 Svobodová Adéla ODV1150 52891 C TJ Aero Odolena Voda
11:20:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
11:24:00 Václavíková Anna SLA1151 2083357 C SKOB Slaný
11:28:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C SPORTICUS team
11:32:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2086460 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
11:40:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
11:48:00 Bartoňová Elena FSP0953 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:56:00 Pokorná Elen KAM1151 2118482 C OK Kamenice
12:00:00 Lenská Tereza DKP1054 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
12:08:00 Reichelová Šárka 0130004 2148132 bez klubu
12:12:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
12:16:00 Geffertová Marta FSP1054 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:24:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
12:32:00 Šeborová Barbora DKL1150 252450 C KOB Kladno
12:36:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C Matfyz Praha
12:40:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
12:44:00 Petřinová Beáta 0150003 2148094 Petřinovi Kublov
12:48:00 Pocnerová Alena ROU1198 2083363 SKOB Roudnice nad Labem
12:52:00 Sedláčková Šárka KAM0954 2083365 C OK Kamenice
13:00:00 Šavelová Kateřina DKP1154 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
13:04:00 Pocnerová Magdaléna ROU1399 2083361 SKOB Roudnice nad Labem
13:08:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
13:12:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C VŠTJ Ekonom Praha

D10 2.61 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C KOB Tretra Praha
11:25:00 Svobodová Ema ODV0951 52893 C TJ Aero Odolena Voda
11:28:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
11:31:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB Tretra Praha
11:34:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 C OK Kamenice
11:37:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
11:40:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
11:43:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C OB Říčany
11:49:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
11:52:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
11:58:00 Šeborová Kačka DKL0951 62367 C KOB Kladno
12:01:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
12:04:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 2111616 C OK Dobříš
12:10:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
12:16:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C OK Dobříš
12:19:00 Hánělová Lucie ZVO0952 2115714 C OB SK Zvole
12:22:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:25:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
12:28:00 Jakubesová Julie TAP1052 2061815 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:34:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:37:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
12:43:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C SK Los Mělník
12:46:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
12:49:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
12:52:00 Benáková Natálie TAP0956 2127546 C KOB Tretra Praha
12:55:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga

D12 2.81 km, 30 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Kindlová Anežka RIC0850 2060265 C OB Říčany
11:13:00 Stará Žofie FSP0851 8028833 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:16:00 Vosátková Julie RIC0755 2049638 C OB Říčany
11:19:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C OB Říčany
11:25:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
11:28:00 Pražanová Veronika DKL0751 2135161 C KOB Kladno
11:31:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:34:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 B OK Dobříš
11:43:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C OB SK Zvole
11:46:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C OB Říčany
11:49:00 Stará Barbora FSP0752 8028832 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Reichelová Helena 0130003 2148067 bez klubu
11:55:00 Geffertová Agáta FSP0753 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:58:00 Šavelová Julie DKP0863 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 B OK Dobříš
12:04:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:07:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:16:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C TJ Hostivice
12:19:00 Petřinová Natálie 0150002 2148126 Petřinovi Kublov
12:22:00 Snížková Adéla DKP0850 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 B OK Dobříš
12:28:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 B SK Praga
12:34:00 Havlová Tereza KNC0750 420407 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:37:00 Vlašaná Karolína DOR0751 2044887 C OK Dobříš
12:40:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:49:00 Václavíková Amálie SLA0851 2083372 C SKOB Slaný
12:52:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
12:55:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:58:00 Havlíčková Veronika RIC0853 2143410 C OB Říčany
13:01:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
13:04:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 B USK Praha
13:07:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
13:10:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C KOB Kladno
13:13:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2083367 C KOB Tretra Praha
13:16:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
13:22:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha

D14 3.94 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Ulbertová Lucie DKL0652 8663116 C KOB Kladno
11:13:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C SK Praga
11:16:00 Koubová Hana DKP0558 2148090 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
11:22:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
11:25:00 Kolencová Sára HCE0651 1421895 C TJ Hostivice
11:28:00 Rážová Dorota PGP0653 9102086 B SK Praga
11:31:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 B KOB Tretra Praha
11:34:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 C SK Praga
11:37:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 B OB Říčany
11:43:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
11:46:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 B KOB Kladno
11:49:00 Petřinová Vendula 0150001 2148109 Petřinovi Kublov
11:52:00 Černá Anežka KPY0650 2141920 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:55:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 B OK Roztoky
11:58:00 Baxová Kateřina LBE0651 981846 C TJ Lokomotiva Beroun
12:01:00 Svobodová Adriana FSP0653 2092396 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:04:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B KOB Tretra Praha
12:07:00 Maříková Alžběta FSP0650 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
12:16:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
12:19:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 C OK Kamenice
12:22:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
12:25:00 Gerlachová Vendula ROZ0652 7949 C OK Roztoky
12:28:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
12:34:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 B OB Říčany
12:37:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
12:40:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:43:00 Gerlachová Eliška ROZ0551 7939 C OK Roztoky
12:49:00 Volná Hana 0020007 2148201 Outdoor Praha
12:52:00 Večerková Ema DKP0657 2086458 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Brodská Kateřina HCE0653 1417258 C TJ Hostivice
12:58:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C OB Říčany
13:01:00 Heřmanová Aino DKP0659 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
13:04:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C SK Praga
13:07:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
13:10:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice
13:13:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
13:16:00 Pangracová Anna MFP0650 218784 C Matfyz Praha
13:22:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C OK Roztoky
13:25:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:28:00 Vosátková Eliška RIC0553 2049642 C OB Říčany
13:31:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B SK Praga
13:34:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C OK Dobříš
13:37:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B SKOB Slaný
13:40:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
13:43:00 Růžičková Ema RIC0653 361931 C OB Říčany
13:46:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
13:49:00 Magazu Annabelle DOR0657 2104705 B OK Dobříš

D16 4.81 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 2129196 B Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 C SKOB Slaný
11:17:00 Tomášková Linda TAP0455 2134349 C KOB Tretra Praha
11:20:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:23:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice
11:26:00 Kramlová Barbora ZVO0452 2083385 C OB SK Zvole
11:29:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
11:32:00 Končická Kateřina RIC0352 2096246 C OB Říčany
11:38:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
11:41:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
11:44:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:47:00 Vlašaná Michaela DOR0452 2044884 C OK Dobříš
11:50:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
11:56:00 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
11:59:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
12:05:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
12:08:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
12:11:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:14:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B OK Kamenice
12:17:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
12:20:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
12:23:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno
12:26:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 C OK Kamenice
12:32:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany

D18 6.17 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
12:33:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
12:36:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 B Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 C KOB Kladno
12:42:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B KOB Tretra Praha
12:45:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Matoušková Adéla SLA0151 2109688 C SKOB Slaný
12:51:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
12:57:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B SK Praga
13:00:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B SK Praga
13:06:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B KOB Tretra Praha
13:09:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka

D21K 6.88 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C TJ Sokol Troja
12:14:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
12:17:00 Krausová Martina TJP9350 53512 C TJ Sokol Troja
12:20:00 Palasová Tereza DKP9151 49875 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
12:29:00 Marečková Edita PGP8853 52106 C SK Praga
12:32:00 Holzbachová Lucie DKP0052 1426034 C Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
12:41:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:47:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:50:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:53:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
12:59:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice

D21L 9.10 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C VŠTJ Ekonom Praha
11:14:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 C OK Kamenice
11:17:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:20:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:23:00 Marková Anna LBE9250 301549 C TJ Lokomotiva Beroun
11:26:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
11:35:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
11:38:00 Zajícová Kateřina TAP9053 416010 C KOB Tretra Praha
11:44:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
11:47:00 Blaťáková Radka SLP8451 51617 C OOB Slavia Praha
11:50:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
11:53:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:56:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Hošková Tereza TAP8971 8564 C KOB Tretra Praha
12:02:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
12:05:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B OB SK Zvole
12:08:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:11:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
12:20:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 C OK Kamenice
12:23:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
12:29:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R OB Říčany
12:32:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
12:35:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
12:38:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
12:44:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:50:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C TJ Hostivice
12:56:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
12:59:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 B OK Kamenice
13:02:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha

D35L 6.86 km, 60 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
11:14:00 Vrbová Kateřina CEP7950 2083382 C Čepíci
11:17:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
11:20:00 Reichelová Monika 0130002 2083397 bez klubu
11:23:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:26:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
11:29:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
11:32:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:35:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
11:38:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
11:44:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
11:47:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:50:00 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
11:53:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
11:56:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
11:59:00 Pařízková Ivana CEP8250 2801049 C Čepíci
12:02:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
12:05:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
12:11:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
12:17:00 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C SK Praga
12:20:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
12:23:00 Sotonová Jitka TAP7950 2083383 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
12:29:00 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:32:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
12:35:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C SK Praga
12:38:00 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C OK Kamenice
12:41:00 Maříková Markéta FSP7351 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:44:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga

D35K 4.97 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C SK Praga
12:21:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 KOB Tretra Praha
12:24:00 Chmelařová Zuzana PGP7761 2106887 C SK Praga
12:27:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 9943 C OB Říčany
12:30:00 Darmovzalová Lenka PGP7951 981843 C SK Praga
12:33:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
12:36:00 Baxová Irena LBE7951 52316 C TJ Lokomotiva Beroun
12:39:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
12:42:00 Geffertová Radka FSP7650 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:45:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
12:51:00 Neuerová Kateřina DOR7852 2104697 C OK Dobříš
12:54:00 Stoklasová Kamila RIC7852 2096252 C OB Říčany
12:57:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
13:00:00 Pinkava Anna FSP8151 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:03:00 Paulíny Monika TAP8151 307344 C KOB Tretra Praha
13:06:00 Priehodová Kateřina PGP7857 2127610 C SK Praga
13:09:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
13:12:00 Stará Vendula FSP8150 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:15:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
13:18:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
13:30:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
13:33:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
13:36:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C Matfyz Praha
13:39:00 Dudová Irena HCE8250 232490 TJ Hostivice
13:42:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
13:45:00 Šeborová Tereza DKL8150 52228 C KOB Kladno
13:48:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
13:51:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:57:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
14:00:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
14:03:00 Stříbrná Dagmar LBE7950 1451523 C TJ Lokomotiva Beroun
14:06:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
14:09:00 Krumlovská Barbora RIC8050 2049650 C OB Říčany
14:12:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:15:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:18:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:21:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany
14:24:00 Králová Michaela MFP7959 52139 C Matfyz Praha
14:30:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
14:33:00 Jirkovská Kateřina 6KC7550 2083381 Neregistrovaní
14:36:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
14:39:00 Bradáčová Petra ROU7851 51441 C SKOB Roudnice nad Labem

D45L 5.68 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
11:12:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
11:15:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
11:21:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
11:24:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:27:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:33:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
11:36:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
11:42:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
11:45:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
11:48:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:51:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:54:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
11:57:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
12:03:00 Petrová Martina 0320001 232196 N
12:06:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
12:09:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
12:15:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
12:18:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
12:21:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
12:24:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
12:27:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
12:30:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
12:33:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C SK Praga
12:36:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
12:39:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
12:42:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:48:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
12:51:00 Kotenová Klára RIC7252 2060268 C OB Říčany
12:54:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:57:00 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
13:00:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSK Přírodní vědy Praha

D45K 4.30 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C KOB Kladno
12:21:00 Klofáčová Romana SLP6951 51364 C OOB Slavia Praha
12:27:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
12:30:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:33:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
12:36:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
12:39:00 Šodorová Magda 0170001 682660 Ner
12:42:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:45:00 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C SK Praga
12:51:00 Kolencová Marta HCE7450 1421899 C TJ Hostivice
12:54:00 Čermáková Gabriela KAM6752 232397 C OK Kamenice
12:57:00 Brodská Renata HCE7451 2083398 C TJ Hostivice
13:00:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
13:03:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
13:06:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C OB SK Zvole
13:09:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109686 C SKOB Slaný
13:12:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
13:15:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C KČT Slavoj Praha
13:18:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C KOB Tretra Praha
13:24:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
13:27:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
13:30:00 Pavlíčková Lenka DOR7251 2058515 C OK Dobříš
13:33:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C OK Kamenice
13:36:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
13:39:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
13:42:00 Hrubá Veronika 0300001 2080907 020 Neregistrovaní
13:45:00 Kučerová Michaela RIC7253 2800339 C OB Říčany
13:48:00 Nežádalová Lenka DKP7150 2143380 C Oddíl OB Kotlářka
13:51:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
13:57:00 Smolková Romana TAP6951 2099515 C KOB Tretra Praha
14:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany

D55 3.95 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:09:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
11:15:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
11:18:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:21:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
11:24:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:27:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
11:30:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
11:39:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
11:42:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:45:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
11:48:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:51:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:54:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:03:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:06:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
12:12:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
12:15:00 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha

D65 3.06 km, 45 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C Slovan Praha
12:19:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
12:22:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
12:25:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka

D75 2.57 km, 35 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
11:13:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C KČT Slavoj Praha
11:16:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
11:19:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga

H10F 1.83 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Majer David DKP1203 8667518 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Stříbrný Vilém LBE0900 9200735 C TJ Lokomotiva Beroun
11:26:00 Bartoň Theodor FSP1100 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:30:00 Vít Damien SPC1300 515003 C SPORTICUS team
11:34:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C SKOB Slaný
11:38:00 Balga Filip DKP1104 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C KOB Tretra Praha
11:50:00 Zábranský František ROU1102 2083411 C SKOB Roudnice nad Labem
11:54:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 Kout Jáchym DLP1003 2083410 C OOB TJ Dukla Praha
12:02:00 Ouda Kryštof 6KC1000 2129177 Neregistrovaní
12:06:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
12:10:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095973 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Brodský Matěj HCE1100 410247 C TJ Hostivice
12:18:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
12:26:00 Seidl Marek RIC1100 51610 C OB Říčany
12:30:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
12:34:00 Zamastil Juraj FSP0904 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
12:42:00 Knop Matěj FSP0905 2116476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:46:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
12:50:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
12:54:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
13:02:00 Pačes Vítězslav KNC1100 2134271 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:06:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
13:10:00 Koten Daniel DKP1006 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga

H10 2.52 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
11:13:00 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C SKOB Slaný
11:16:00 Dvořák Patrik DKP0905 2095959 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Bozděch Vojta PGP1000 51707 C SK Praga
11:22:00 Frei Šimon DLP1002 2083400 C OOB TJ Dukla Praha
11:25:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
11:28:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
11:31:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C SKOB Slaný
11:34:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:37:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
11:43:00 Bašus Ondřej KAM1004 51554 C OK Kamenice
11:46:00 Paulíny Jakub TAP0902 232725 C KOB Tretra Praha
11:49:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
11:52:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
11:55:00 Kantůrek Tomáš DLP0902 2133918 C OOB TJ Dukla Praha
11:58:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Kapoun Jáchym LBE1002 9201070 C TJ Lokomotiva Beroun
12:04:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
12:10:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
12:16:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
12:19:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
12:22:00 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C OK Dobříš
12:25:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C KOB Kladno
12:28:00 Foršt Bruno DOR0905 232208 C OK Dobříš
12:31:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
12:37:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
12:40:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
12:43:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2083399 C KOB Tretra Praha
12:49:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
12:52:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha

H12 3.47 km, 35 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Tučný Kryštof PGP0804 2125315 C SK Praga
11:12:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 2084997 C KOB Tretra Praha
11:15:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
11:18:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 OOB TJ Dukla Praha
11:24:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C OK Dobříš
11:27:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C SKOB Slaný
11:33:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C SK Praga
11:36:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 C OK Dobříš
11:39:00 Bláha Šimon SJP0700 51421 C KČT Slavoj Praha
11:42:00 Kubát Lukáš RIC0804 2060266 C OB Říčany
11:45:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2086459 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Kolář David ZVO0805 2135175 C OB SK Zvole
11:51:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Baxa David LBE0800 886288 C TJ Lokomotiva Beroun
12:03:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 C OK Dobříš
12:06:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
12:12:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
12:18:00 Fortelka Jiří KNC0702 438604 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:21:00 Slavíček David FSP0805 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:24:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
12:27:00 Veljačik Jonáš DKP0818 49889 C Oddíl OB Kotlářka
12:30:00 Pačes František KNC0801 2115704 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:33:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 C Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
12:39:00 Kapoun Matěj LBE0801 9201062 C TJ Lokomotiva Beroun
12:45:00 Besta Radek 0160001 224868 KNC
12:48:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
12:51:00 Sedláček Patrik DKP0816 2092429 B Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
12:57:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
13:00:00 Svoboda Fabián FSP0708 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:03:00 Brabec Matěj CEP0800 2083413 C Čepíci
13:06:00 Čížek Filip ROU07XY 2085606 SKOB Roudnice nad Labem
13:09:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C OB SK Zvole
13:12:00 Pocner Vít ROU07XX 2083420 SKOB Roudnice nad Labem
13:15:00 Konrád Filip DKP0722 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Gabriel Štěpán ZVO0803 2116192 C OB SK Zvole
13:21:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Svoboda František ROZ0700 2103238 C OK Roztoky
13:27:00 Tolar Ondřej RIC0701 2073695 C OB Říčany
13:33:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C OK Dobříš
13:36:00 Heller Jakub ROU0702 51438 B SKOB Roudnice nad Labem
13:39:00 Málek Kryštof DKP0723 2086463 C Oddíl OB Kotlářka
13:42:00 Volek Robin KNC0701 420403 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:45:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
13:48:00 Klimeš Vincent FSP0808 2116469 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:51:00 Černý Vojtěch DKP0712 2086461 C Oddíl OB Kotlářka
13:54:00 Lukeš Josef 0020005 4641788 Outdoor Praha
13:57:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 B OK Dobříš
14:00:00 Štěňha David SPC0701 2102795 C SPORTICUS team
14:03:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 C Oddíl OB Kotlářka
14:06:00 Brdička Tomáš FSP0710 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:09:00 Volný Ondřej 0020006 2148148 Outdoor Praha
14:12:00 Krumlovský Vojtěch RIC0703 2073698 C OB Říčany
14:15:00 Janda Šimon DKL0800 2111751 C KOB Kladno

H14 4.42 km, 50 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C OB SK Zvole
11:14:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
11:17:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2800293 C SK Praga
11:20:00 Tofel Šimon TAP0605 2113396 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
11:26:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C OK Dobříš
11:29:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:32:00 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 B SK Praga
11:35:00 Halač Viktor 0020003 2141890 Outdoor Praha
11:38:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B KOB Kladno
11:44:00 Kapoun Luděk 0270002 2083422 neregistrovaný 2
11:47:00 Pop Jonáš TAP0600 9201323 C KOB Tretra Praha
11:50:00 Holešta Jakub KPY0502 2091552 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:53:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
11:56:00 Kubát Matyáš RIC0601 2073690 B OB Říčany
11:59:00 Městka Václav VSP0600 416121 B USK Praha
12:02:00 Koliáš Štěpán DKP0610 2120848 B Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Krumlovský Tomáš RIC0507 2073699 C OB Říčany
12:08:00 Konrád Alex DKP0512 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 Kubáč Josef DKL0501 2144110 C KOB Kladno
12:20:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B KOB Tretra Praha
12:26:00 Michálek Michal KPY0500 2091542 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:29:00 Reichel Tomáš DOR0510 2113413 C OK Dobříš
12:32:00 Brabec Vojtěch CEP0600 2083421 C Čepíci
12:35:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
12:38:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 B SKOB Slaný
12:41:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
12:44:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B OB SK Zvole
12:50:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
12:53:00 Vlasaný Jan RIC0512 2096265 C OB Říčany
12:56:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 Žebrák Adam KPY0505 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:02:00 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga
13:05:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:08:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
13:11:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
13:14:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
13:17:00 Lukeš František 0020004 4641787 Outdoor Praha
13:23:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 B KOB Tretra Praha
13:26:00 Tolar Hynek RIC0505 2069070 C OB Říčany
13:29:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
13:32:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 C OK Dobříš
13:35:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 C KOB Tretra Praha

H16 6.17 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 B OB SK Zvole
11:12:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
11:15:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C Slovan Praha
11:18:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B OB SK Zvole
11:21:00 Swart Benjamin DKL0300 682646 C KOB Kladno
11:24:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
11:27:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B OK Kamenice
11:30:00 Ráž Miloslav PGP0406 9102085 C SK Praga
11:36:00 Šich Ondřej DKP0411 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Kužel Jan FSP0400 446429 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:42:00 Klochev Alexander 0080001 1393768 Peterhof
11:45:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 A SK Praga
11:48:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 B OK Dobříš
11:51:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C OB Říčany
11:54:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
11:57:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:06:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Pačes Marek KNC0402 7205039 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:12:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:15:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
12:18:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:21:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:24:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha

H18 8.95 km, 110 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
11:12:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
11:18:00 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C SOBSA
11:21:00 Melichna Matěj PGP0107 682699 B SK Praga
11:24:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
11:30:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B OB SK Zvole
11:36:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
11:39:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka

H21L 13.90 km, 100 m, 28 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
11:13:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
11:16:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
11:19:00 Lampa David DKP7702 2090867 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:25:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
11:28:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
11:31:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
11:34:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
11:43:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
11:46:00 Štěňha Martin SPC7608 7003036 C SPORTICUS team
11:49:00 Krajíček Vojtěch VRL8803 8988 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:52:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:55:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
12:01:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
12:04:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2129182 C OK Jihlava
12:10:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
12:16:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
12:19:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
12:22:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:25:00 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C SK Praga
12:28:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:31:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
12:34:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
12:37:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 C KOB Kladno
12:40:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
12:43:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:49:00 Seidl Miroslav RIC7407 888643 C OB Říčany
12:52:00 Rohlík Matěj TAP0010 1420751 B KOB Tretra Praha
12:55:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
12:58:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 Vrátný Ondřej 0050001 2117431 Alcedo Praha
13:04:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
13:07:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:10:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
13:13:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
13:16:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H21K 8.95 km, 110 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:48:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:51:00 Strašák Tomáš DKP8204 8000242 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:57:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
12:00:00 Libus Jan HMP7900 682630
12:03:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
12:06:00 Bednařík Marek DKL8300 2104586 C KOB Kladno
12:09:00 Laciga Radek PGP8202 7003030 C SK Praga
12:12:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
12:15:00 Neumann Jindřich PVP9900 331313 C VSK Přírodní vědy Praha
12:21:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
12:24:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:27:00 Bartoň Jaroslav PGP8708 2800298 C SK Praga
12:30:00 Shabaev Evgenii 0220001 2102793 Bez klubu (z Mladé Boleslavi)
12:33:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
12:36:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:39:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:42:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
12:45:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:48:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
12:54:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
12:57:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Buk Petr ROU0001 2075666 A SKOB Roudnice nad Labem
13:03:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
13:06:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
13:09:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
13:12:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
13:15:00 Besta Lukáš KNC8101 303945 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:18:00 Jůzek Martin DKP8604 51792 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
13:27:00 Šaradin Jan 0370003 2129178 nejsem v žádném
13:30:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C KOB Tretra Praha
13:33:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
13:36:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A Oddíl OB Kotlářka
13:39:00 Janeček Jiří SOB0001 7201191 C SOBSA
13:42:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C VŠTJ Ekonom Praha

H35L 10.45 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
11:14:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
11:17:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:20:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany
11:23:00 Král Aleš MFP7808 887613 C Matfyz Praha
11:26:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný
11:32:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
11:35:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
11:38:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:44:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:47:00 Kubát Tomáš RIC7503 2085571 C OB Říčany
11:50:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
11:53:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
11:56:00 Kamenický Jan TAP7900 2134256 C KOB Tretra Praha
11:59:00 Lukeš Zdeněk 0020002 4641786 Outdoor Praha
12:02:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
12:05:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C Matfyz Praha
12:08:00 Schus Martin 0030001 1452967 Řevnice
12:11:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C OK Kamenice
12:17:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
12:20:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
12:23:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
12:26:00 Najman Jiří SLA8004 8804 C SKOB Slaný
12:29:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
12:32:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:35:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:38:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Silovský Tomáš 0180001 8667534 Říčany
12:44:00 Koma Vít DOR7702 2124789 C OK Dobříš
12:50:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
12:53:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
12:56:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
12:59:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
13:02:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:05:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
13:08:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
13:14:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
13:17:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C OK Dobříš
13:23:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
13:26:00 Michálek Josef 0380001 682627 DREAM TEAM JENEČ
13:29:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C SK Praga
13:32:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
13:35:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
13:38:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H35K 6.88 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
11:14:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
11:20:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
11:23:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
11:29:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:38:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
11:41:00 Kolenec Jan HCE8000 1421905 C TJ Hostivice
11:44:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:47:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
11:50:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:53:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
11:56:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
11:59:00 Izák Petr LME7800 301642 C SK Los Mělník
12:05:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka

H45K 4.97 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Chmelař Bohumil PGP7204 2111706 C SK Praga
11:12:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:15:00 Vavřina Jan HCE7000 1421904 C TJ Hostivice
11:18:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
11:21:00 Kraml Martin ZVO7102 2031360 C OB SK Zvole
11:24:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:27:00 Mack Tomáš KAM6601 442875 C OK Kamenice
11:30:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
11:33:00 Spaček Michal HMP7300 446418
11:36:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C OB SK Zvole
11:39:00 Klepetko David 0280001 2129229 Šutri
11:42:00 Kapoun Luděk 0270001 2129191 neregistrovaný 2
11:45:00 Swart Jan DKL7001 2129192 C KOB Kladno
11:48:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:51:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:54:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:03:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C KOB Kladno
12:09:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
12:12:00 Dudek Jan PDY7200 2135165 C Běhej Poděbrady

H45L 8.15 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:12:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:15:00 Balej Jiří KAM7201 2096218 C OK Kamenice
11:18:00 Mařík Karel FSP7200 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:21:00 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
11:24:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:27:00 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C OK Kamenice
11:30:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
11:33:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:42:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
11:45:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
11:48:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
11:51:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:54:00 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C SKOB Slaný
11:57:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
12:00:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C KČT Slavoj Praha
12:06:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
12:12:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:18:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
12:24:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
12:27:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:30:00 Reichel Vít 0130001 2129193 bez klubu
12:33:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:36:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C OB Říčany
12:39:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C TJ Lokomotiva Beroun
12:48:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
12:51:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
12:54:00 Halač Jaro 0020001 2133888 Outdoor Praha
12:57:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
13:00:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C OK Rakovník
13:03:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
13:06:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
13:09:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 416137 C OK Roztoky
13:12:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
13:15:00 Bartoň Jan FSP7000 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:21:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
13:24:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
13:27:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
13:30:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
13:33:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka

H55 6.48 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
11:13:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
11:16:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Slavík Viktor PGP6300 51276 C SK Praga
11:22:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
11:25:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
11:28:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
11:31:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
11:34:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
11:37:00 Cigoš Petr TBM5602 53268 C KOS TJ Tesla Brno
11:43:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:46:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C TJ Hostivice
11:49:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
11:52:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
11:55:00 Chvojka Zbyšek DKP6401 2800314 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 Zmátlo Radek TAP6400 2115722 C KOB Tretra Praha
12:01:00 Pliska Miloš PGP6304 420405 C SK Praga
12:04:00 Dvořák Petr 0040001 2129194 Vila Rusalka
12:07:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
12:10:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
12:16:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
12:19:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
12:22:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
12:25:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
12:28:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
12:31:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C SK Praga
12:34:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 C OK Dobříš
12:37:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
12:40:00 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
12:43:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha

H65 4.30 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
11:12:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
11:15:00 Janoušek Vladimír 0060001 303913 Praha 7
11:18:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:21:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C SKOB Roudnice nad Labem
11:24:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:27:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
11:30:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
11:36:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
11:39:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
11:42:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:45:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:48:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
11:51:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C KOB Kladno
11:54:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:57:00 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C TJ Lokomotiva Beroun
12:03:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:06:00 Šorm Miroslav DKL5200 331213 KOB Kladno
12:09:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C USK Praha
12:12:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga

H75 3.06 km, 45 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
11:34:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:37:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
11:40:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:43:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
11:46:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
11:49:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:52:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
11:58:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C KČT Slavoj Praha

H85 0.96 km, 20 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga

T1 4.75 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
11:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Jakub Franz 0010002 2129197 Franzovi
11:00:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
11:00:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 C USK Praha
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:00:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
11:00:00 Hausmannová Irena 0100001 2129198 xxx
11:00:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C OB SK Zvole
11:00:00 Kozadajev Adam KNC0303 420420 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:00:00 Chmelíková Vlasta DOR7753 2125347 C OK Dobříš
11:00:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 OK Dobříš
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C OK Dobříš
11:00:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
11:00:00 Paulino Jose MKP8600 2113476 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:00:00 Tučný Jan 0200001 2131195 Tučňáci OB
11:00:00 Šustek Jan 0210001 8648564 -
11:00:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C KOB Kladno
11:00:00 Kalinová Tereza LBE9199 981809 TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C SOBSA
11:00:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C SOBSA
11:00:00 Doubková Petra 0240001 7201764 AC SLOVAN LIBEREC
11:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Svoboda Miroslav FSP7402 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 428285 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Dudek Jan PDY0200 2127540 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C OK Dobříš
11:00:00 Hrdličková Monika DOR7553 2131181 OK Dobříš
11:00:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
11:00:00 Aschermannová Irena VSP7350 232024 C USK Praha
11:00:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Votoček Aleš 0290001 2129199 Bez klubu
11:00:00 Vintr Matěj 0310003 2129200 Vintrovi
11:00:00 Vintrová Kateřina 0310004 2129203 Vintrovi
11:00:00 Novotná Jitka 0330001 2129206 neregistrovaná
11:00:00 Zmátlová Anna 0370001 2129207 nejsem v žádném
11:00:00 Badie Natalie 0370002 2129208 nejsem v žádném
11:00:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 OK Dobříš
11:00:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja

T2 7.91 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Komůrka Jiří CEP8700 2148120 Čepíci
11:00:00 Vilk Kryštof CEP9800 2129209 Čepíci
11:00:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:00:00 Vít David SPC7200 7204503 C SPORTICUS team
11:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
11:00:00 Hančl Martin ROU7601 8662370 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C OB Říčany
11:00:00 Pelcová Michaela 0230001 1420236 EKONOM
11:00:00 Pelc Michal 0230002 1421291 EKONOM
11:00:00 Kukačková Renata FSP7951 2124773 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Lorenc Václav DOR7200 2058507 C OK Dobříš
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
11:00:00 Dneboský František 0250001 7200582 OK Vršovice
11:00:00 Konrad Ales 0360001 2129215 Neregistrovan
11:00:00 Rážová Milena 0390001 2129195 Lísteček
11:00:00 Urbanovská Aneta 0430001 2061804 Ekonom Praha - žižkovský tygři

TF 1.83 km, 30 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Pilař Jiří CEP1300 0 C Čepíci
11:00:00 Toflová Elizabeth TAP1250 0 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobiášová Eliška ROU1150 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Slámová Michaela 0120001 0 Slámovi
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 0 C SK Praga
11:00:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 0 C OK Dobříš
11:00:00 Pohlová Sandra TAP1151 0 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Datel Adam DKL1100 0 C KOB Kladno
11:00:00 Bradáčová Hana ROU1250 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Kukačková Johana FSP1056 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Nosál Stanislav LBE4600 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Pařízek Antonín CEP1200 0 C Čepíci
11:00:00 Pařízek František CEP1400 0 C Čepíci
11:00:00 Štěpaník Vojtěch TAP0808 0 C KOB Tretra Praha

Z1-HDR 1.83 km, 30 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Moráčková Meda ZBP1750 0 C OOB SK Zbraslav
11:00:00 Franz Vojtěch 0010001 0 Franzovi
11:00:00 Štáfková Zuzana PGP1450 0 C SK Praga
11:00:00 Kofroň Ondřej LBE1200 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Blaťáková Justýna 0070001 0 SLP
11:00:00 Novák Denis TAP1007 0 KOB Tretra Praha
11:00:00 Albrecht Jiří KAM1700 0 C OK Kamenice
11:00:00 Svoboda David DKP1205 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Vít Christian SPC1705 0 C SPORTICUS team
11:00:00 Řepka Jan PGP0805 0 C SK Praga
11:00:00 Řepková Ema PGP1350 0 C SK Praga
11:00:00 Uhlířová Marie LBE0950 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 0 C KOB Dobřichovice
11:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 0 C OB Říčany
11:00:00 Silovská Natálie 0180002 0 Říčany
11:00:00 Zaujec Šimon LBE0902 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Kukačková Jana FSP1251 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Král Eduard MFP1201 0 Matfyz Praha
11:00:00 Kašpar Adam DOR1101 0 C OK Dobříš
11:00:00 Dneboský Erik 0250002 0 OK Vršovice
11:00:00 Ledinská Lucie DKP1253 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Rada Marek 0260001 0 Chrustenice
11:00:00 Vintr Filip 0310001 0 Vintrovi
11:00:00 Šimek Přemysl LME1400 0 C SK Los Mělník
11:00:00 Posch Jaroslav 0340001 0 neregistrovaný
11:00:00 Mička Timotej TJP1003 0 C TJ Sokol Troja
11:00:00 Posch Klára 0340002 0 neregistrovaný
11:00:00 Štolbová Lenka 0400005 0 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
11:00:00 Randáková Eva 0400006 0 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
11:00:00 Štěpaník Jakub TAP1103 0 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Stoklasa Štěpán RIC1005 0 C OB Říčany

Z2 4.02 km, 50 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Halačová Emilie 0020008 0 Outdoor Praha
11:00:00 Lenský David DKP7802 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Szárszoi Ondřej DOR7405 0 OK Dobříš
11:00:00 Uhlík Jan 0140001 0 Neregistrovaný
11:00:00 Bohatá Pavla UVP7450 0 C Slovan Praha
11:00:00 Hejcmanová Pavla ROU7450 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Hejcman Jaroslav ROU0704 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dudková Lada PDY7250 0 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Hrstková Marie SLA8150 0 C SKOB Slaný
11:00:00 Dudek Daniel PDY0502 0 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 0 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 0 C SKOB Slaný
11:00:00 Rousová Jana DKL6950 0 C KOB Kladno
11:00:00 Zábranská Ivana ROU7454 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Balejová Veronika KAM7253 0 C OK Kamenice
11:00:00 Pocnerová Zuzana ROU8000 0 SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Pocner Jiří ROU79XX 0 SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Vintr Jakub 0310002 0 Vintrovi
11:00:00 Pokorná Kamila 0350001 0 KAMENICE
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 0 C SK Praga
11:00:00 Ouda Filip 6KC0800 0 Neregistrovaní
11:00:00 Vaněk Jan ROU7807 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Vrátil Pavel 0410001 0 Vrátilovi
11:00:00 Čížek Libor 0420001 0 Ďáblice