Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, Schrboroh 1:10 000, mapový klíč ISOM 2017, velikost A4, A3 stav zima 2018-19.
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R3
Stavitel tratí:
Kavka Jiří - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Horová Magda, Karmazín Pavel
Kluby:
BZP     CEP     DCE     DKL     DKP     DLP     DLT     DOR     EKP     FSP     HCE     JES     JHB     KAM     KNC     KON     KPY     LBE     LIT     LLI     LME     LPU     LTP     MFP     MKP     ODV     OKP     OLP     PDY     PGP     PHK     PVP     RIC     ROU     ROZ     SJC     SJI     SJP     SLA     SLP     SOB     SPC     STH     TAP     TBM     TEH     TEP     TJP     UVP     VRL     VSP     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D35L
11:51:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45L
11:53:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21L
12:03:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D55
12:29:00 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Komůrka Jiří CEP8700 2148120 T2
11:00:00 Vilk Kryštof CEP9800 2129209 T2
11:00:00 Pilař Jiří CEP1300 0 C TF
11:00:00 Pařízek Antonín CEP1200 0 C TF
11:00:00 Pařízek František CEP1400 0 C TF
11:14:00 Vrbová Kateřina CEP7950 2083382 C D35L
11:29:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C D35L
11:59:00 Pařízková Ivana CEP8250 2801049 C D35L
12:32:00 Brabec Vojtěch CEP0600 2083421 C H14
12:37:00 Pilař František CEP0900 1413334 C H10
12:53:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C H35L
13:03:00 Brabec Matěj CEP0800 2083413 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 0 C Z1-HDR
11:18:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D55
11:31:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
11:44:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H35L
11:45:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
11:46:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H75
12:54:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D45L
12:59:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21K
13:08:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C H14
13:11:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C T1
11:00:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C T1
11:00:00 Datel Adam DKL1100 0 C TF
11:00:00 Rousová Jana DKL6950 0 C Z2
11:09:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C H18
11:10:00 Ulbertová Lucie DKL0652 8663116 C D14
11:14:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35K
11:21:00 Datel Jiří DKL7101 995851 C H45L
11:21:00 Swart Benjamin DKL0300 682646 C H16
11:28:00 Pražanová Veronika DKL0751 2135161 C D12
11:32:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C H35L
11:33:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C D45L
11:36:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H65
11:38:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B H14
11:42:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45L
11:45:00 Swart Jan DKL7001 2129192 C H45K
11:46:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 B D14
11:48:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D55
11:51:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C H65
11:53:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C H35L
11:54:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C H45K
11:58:00 Šeborová Kačka DKL0951 62367 C D10
12:06:00 Bednařík Marek DKL8300 2104586 C H21K
12:06:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C H45K
12:06:00 Šorm Miroslav DKL5200 331213 H65
12:09:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D55
12:17:00 Kubáč Josef DKL0501 2144110 C H14
12:18:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45K
12:23:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C D16
12:25:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C H10
12:32:00 Šeborová Barbora DKL1150 252450 C D10F
12:36:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C D45L
12:37:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 C H21L
12:39:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 C D18
12:56:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C D21K
13:10:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C D12
13:32:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C H35L
13:45:00 Šeborová Tereza DKL8150 52228 C D35K
14:15:00 Janda Šimon DKL0800 2111751 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C T1
11:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095971 C T1
11:00:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C T1
11:00:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C T2
11:00:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C T2
11:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 0 C TF
11:00:00 Svoboda David DKP1205 0 C Z1-HDR
11:00:00 Ledinská Lucie DKP1253 0 C Z1-HDR
11:00:00 Lenský David DKP7802 0 C Z2
11:11:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 2129196 B D16
11:12:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A H18
11:14:00 Majer David DKP1203 8667518 C H10F
11:15:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C D45L
11:16:00 Dvořák Patrik DKP0905 2095959 C H10
11:16:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H55
11:16:00 Koubová Hana DKP0558 2148090 C D14
11:18:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C H10F
11:18:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B H12
11:19:00 Lampa David DKP7702 2090867 C H21L
11:23:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C H35K
11:24:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H18
11:26:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C H35L
11:26:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R D21L
11:27:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H12
11:27:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D45L
11:29:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C H35K
11:30:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C D55
11:32:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2086460 C D10F
11:33:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C H45L
11:34:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21L
11:34:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C D12
11:36:00 Šich Ondřej DKP0411 2086464 C H16
11:38:00 Balga Filip DKP1104 2086454 C H10F
11:39:00 Klement David DKP0110 8080816 B H18
11:45:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2086459 C H12
11:51:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B H12
11:51:00 Strašák Tomáš DKP8204 8000242 C H21K
11:52:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C D10
11:54:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C D55
11:54:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10F
11:55:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C H21L
11:55:00 Chvojka Zbyšek DKP6401 2800314 C H55
11:56:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D21L
11:57:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B H12
11:57:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B H16
11:58:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C H75
11:58:00 Švarc František DKP0911 981832 C H10
11:58:00 Šavelová Julie DKP0863 2086453 C D12
12:00:00 Lenská Tereza DKP1054 2086451 C D10F
12:02:00 Koliáš Štěpán DKP0610 2120848 B H14
12:03:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2086455 C H45K
12:04:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21L
12:05:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H35K
12:05:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D35L
12:06:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D55
12:06:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H12
12:06:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 B H16
12:07:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D12
12:08:00 Konrád Alex DKP0512 2086465 C H14
12:10:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095973 C H10F
12:11:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21L
12:12:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C H12
12:12:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C H45L
12:13:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C D65
12:18:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C H45L
12:20:00 Palasová Tereza DKP9151 49875 C D21K
12:20:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C H14
12:22:00 Snížková Adéla DKP0850 2095965 C D12
12:23:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C D21L
12:24:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D10F
12:27:00 Veljačik Jonáš DKP0818 49889 C H12
12:28:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B D14
12:28:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
12:28:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B D12
12:31:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H10
12:32:00 Holzbachová Lucie DKP0052 1426034 C D21K
12:33:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 C H12
12:36:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 B D18
12:38:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C H35L
12:39:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45L
12:40:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B D12
12:41:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
12:45:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A D18
12:50:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21L
12:51:00 Sedláček Patrik DKP0816 2092429 B H12
12:52:00 Večerková Ema DKP0657 2086458 C D14
12:52:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C H10
12:56:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B H14
12:57:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C H21K
12:58:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C H21L
13:00:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B D18
13:00:00 Šavelová Kateřina DKP1154 2086452 C D10F
13:01:00 Heřmanová Aino DKP0659 2086466 C D14
13:08:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C H35L
13:09:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B D18
13:10:00 Koten Daniel DKP1006 2148127 C H10F
13:14:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H35L
13:15:00 Konrád Filip DKP0722 2086467 C H12
13:18:00 Jůzek Martin DKP8604 51792 C H21K
13:18:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C D35K
13:21:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H12
13:29:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H14
13:33:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45L
13:36:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A H21K
13:39:00 Málek Kryštof DKP0723 2086463 C H12
13:40:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D14
13:48:00 Nežádalová Lenka DKP7150 2143380 C D45K
13:51:00 Černý Vojtěch DKP0712 2086461 C H12
14:03:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 H12
11:22:00 Frei Šimon DLP1002 2083400 C H10
11:55:00 Kantůrek Tomáš DLP0902 2133918 C H10
11:58:00 Kout Jáchym DLP1003 2083410 C H10F
12:16:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C H10
13:06:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C H45L
13:24:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C T1
11:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C T1
11:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C T1
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Chmelíková Vlasta DOR7753 2125347 C T1
11:00:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 T1
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C T1
11:00:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C T1
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C T1
11:00:00 Hrdličková Monika DOR7553 2131181 T1
11:00:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C T1
11:00:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 T1
11:00:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C T2
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C T2
11:00:00 Lorenc Václav DOR7200 2058507 C T2
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C T2
11:00:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 0 C TF
11:00:00 Kašpar Adam DOR1101 0 C Z1-HDR
11:00:00 Szárszoi Ondřej DOR7405 0 Z2
11:20:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D10F
11:24:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C H12
11:24:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H45K
11:24:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B H16
11:26:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C H14
11:27:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C D55
11:28:00 Jiras František DOR0900 2080953 C H10
11:28:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C D10
11:29:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C D16
11:30:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C H45K
11:34:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10
11:34:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C H55
11:35:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C D35L
11:36:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 C H12
11:37:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 B D12
11:38:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C H35K
11:40:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C D10F
11:47:00 Vlašaná Michaela DOR0452 2044884 C D16
11:48:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45L
11:48:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 B H16
11:50:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C H35L
11:54:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A H16
11:55:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C D10
12:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C D45L
12:01:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C D10
12:01:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 B D12
12:03:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 C H12
12:05:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B D16
12:07:00 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 2111616 C D10
12:09:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B H12
12:12:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C D10F
12:15:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B H16
12:16:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C D10
12:17:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C H35L
12:20:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B D16
12:21:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A H16
12:22:00 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C H10
12:24:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B H12
12:25:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C D10
12:25:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 B D12
12:27:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45L
12:27:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C D45K
12:28:00 Foršt Bruno DOR0905 232208 C H10
12:28:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C H55
12:29:00 Reichel Tomáš DOR0510 2113413 C H14
12:30:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B D18
12:34:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C H10
12:34:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 C H55
12:37:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C D14
12:37:00 Vlašaná Karolína DOR0751 2044887 C D12
12:39:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D35K
12:44:00 Koma Vít DOR7702 2124789 C H35L
12:49:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C H10
12:51:00 Neuerová Kateřina DOR7852 2104697 C D35K
12:52:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C D12
12:56:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C H35L
13:05:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C H35L
13:07:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B D14
13:12:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C D45K
13:14:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C H14
13:17:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C H35L
13:24:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45K
13:30:00 Pavlíčková Lenka DOR7251 2058515 C D45K
13:32:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 C H14
13:33:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C H12
13:34:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C D14
13:39:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D45K
13:45:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C H12
13:49:00 Magazu Annabelle DOR0657 2104705 B D14
13:57:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 B H12
14:00:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D35K
14:06:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C H65
11:11:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C D21L
11:38:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D16
12:33:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21K
12:38:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C D21K
12:41:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C H14
12:48:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C H21K
12:53:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21K
13:12:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C D10F
13:42:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Svoboda Miroslav FSP7402 2800931 C T1
11:00:00 Kukačková Renata FSP7951 2124773 C T2
11:00:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 0 C TF
11:00:00 Kukačková Johana FSP1056 0 C TF
11:00:00 Kukačková Jana FSP1251 0 C Z1-HDR
11:13:00 Stará Žofie FSP0851 8028833 C D12
11:18:00 Mařík Karel FSP7200 8878 C H45L
11:19:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C D12
11:20:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21L
11:24:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H65
11:26:00 Bartoň Theodor FSP1100 2090846 C H10F
11:31:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116495 C D12
11:39:00 Kužel Jan FSP0400 446429 B H16
11:40:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C H75
11:44:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D16
11:44:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C H35K
11:48:00 Bartoňová Elena FSP0953 2090852 C D10F
11:48:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C D45L
11:49:00 Stará Barbora FSP0752 8028832 C D12
11:55:00 Geffertová Agáta FSP0753 2129205 C D12
12:00:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C H45L
12:01:00 Svobodová Adriana FSP0653 2092396 C D14
12:06:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H45L
12:07:00 Maříková Alžběta FSP0650 7204999 C D14
12:10:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C D12
12:11:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 C H14
12:16:00 Geffertová Marta FSP1054 2129210 C D10F
12:21:00 Slavíček David FSP0805 2092388 C H12
12:22:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H21L
12:23:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C D21K
12:24:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 C H21K
12:27:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H45L
12:34:00 Zamastil Juraj FSP0904 2092382 C H10F
12:41:00 Maříková Markéta FSP7351 51854 C D35L
12:42:00 Knop Matěj FSP0905 2116476 C H10F
12:42:00 Geffertová Radka FSP7650 887950 C D35K
12:44:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21L
13:00:00 Svoboda Fabián FSP0708 2092380 C H12
13:00:00 Pinkava Anna FSP8151 2092410 C D35K
13:07:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21L
13:12:00 Stará Vendula FSP8150 8028838 C D35K
13:15:00 Bartoň Jan FSP7000 2092374 C H45L
13:38:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C H35L
13:48:00 Klimeš Vincent FSP0808 2116469 C H12
14:06:00 Brdička Tomáš FSP0710 2116468 C H12
14:12:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2090855 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55
11:15:00 Vavřina Jan HCE7000 1421904 C H45K
11:25:00 Kolencová Sára HCE0651 1421895 C D14
11:41:00 Kolenec Jan HCE8000 1421905 C H35K
11:46:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C H55
12:06:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C H10F
12:09:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45K
12:14:00 Brodský Matěj HCE1100 410247 C H10F
12:16:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C D14
12:16:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H55
12:16:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C D12
12:24:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D45L
12:33:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C D45K
12:40:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C H10
12:51:00 Kolencová Marta HCE7450 1421899 C D45K
12:53:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C D21L
12:55:00 Brodská Kateřina HCE0653 1417258 C D14
12:57:00 Brodská Renata HCE7451 2083398 C D45K
13:06:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10F
13:39:00 Dudová Irena HCE8250 232490 D35K
14:30:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:38:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C D35L
12:54:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C H21K
13:00:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C D35L
13:25:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C T1
11:00:00 Albrecht Jiří KAM1700 0 C Z1-HDR
11:00:00 Balejová Veronika KAM7253 0 C Z2
11:14:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 C D21L
11:15:00 Balej Jiří KAM7201 2096218 C H45L
11:18:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C H45K
11:23:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C D16
11:27:00 Mack Tomáš KAM6601 442875 C H45K
11:27:00 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C H45L
11:27:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B H16
11:27:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B H18
11:29:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H14
11:34:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 C D10
11:35:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H35L
11:35:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C D21L
11:40:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C D10
11:41:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B D16
11:43:00 Bašus Ondřej KAM1004 51554 C H10
11:49:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C H10
11:56:00 Pokorná Elen KAM1151 2118482 C D10F
11:59:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A D16
12:04:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C D10F
12:08:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C D35L
12:10:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C D10
12:11:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C H35L
12:12:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21K
12:14:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B D16
12:19:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 C D14
12:19:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C H10
12:20:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 C D21L
12:26:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 C D16
12:28:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C D10F
12:34:00 Pašek František KAM7600 523000 C H21L
12:34:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D10
12:36:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C D45K
12:38:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C H10F
12:38:00 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C D35L
12:40:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C D10F
12:40:00 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C H55
12:46:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C H10F
12:52:00 Sedláčková Šárka KAM0954 2083365 C D10F
12:54:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10F
12:54:00 Čermáková Gabriela KAM6752 232397 C D45K
12:57:00 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C D45L
12:59:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 B D21L
13:01:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C D12
13:07:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B D12
13:10:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B D14
13:33:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C D45K
14:36:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kozadajev Adam KNC0303 420420 C T1
11:09:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H45L
11:24:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C D55
11:24:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D45L
11:32:00 Havel Josef KNC7800 420401 C H35K
11:34:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C H75
11:42:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D55
11:49:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C H75
11:51:00 Komers František KNC6800 553432 C H45L
11:57:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C D55
12:09:00 Pačes Marek KNC0402 7205039 C H16
12:18:00 Fortelka Jiří KNC0702 438604 C H12
12:22:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C D10
12:30:00 Pačes František KNC0801 2115704 C H12
12:34:00 Havlová Tereza KNC0750 420407 C D12
12:39:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21K
12:42:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C D45L
12:44:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C D21K
12:45:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C H21K
12:50:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C D21K
13:02:00 Pačes Vítězslav KNC1100 2134271 C H10F
13:15:00 Besta Lukáš KNC8101 303945 C H21K
13:42:00 Volek Robin KNC0701 420403 C H12
14:18:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C T1
11:17:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D21L
11:30:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45L
11:36:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45L
11:42:00 Duda František KPY4600 2103786 C H65
11:48:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C H21K
11:50:00 Holešta Jakub KPY0502 2091552 B H14
11:52:00 Černá Anežka KPY0650 2141920 C D14
11:57:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D45L
12:08:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21L
12:11:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B D16
12:12:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C H16
12:15:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H45L
12:26:00 Michálek Michal KPY0500 2091542 C H14
12:28:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
12:33:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45L
12:55:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B D12
12:59:00 Žebrák Adam KPY0505 2091547 C H14
13:02:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C H35L
13:05:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 C H14
13:16:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C H21L
14:15:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kalinová Tereza LBE9199 981809 T1
11:00:00 Nosál Stanislav LBE4600 0 C TF
11:00:00 Kofroň Ondřej LBE1200 0 C Z1-HDR
11:00:00 Uhlířová Marie LBE0950 0 C Z1-HDR
11:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 0 C Z1-HDR
11:00:00 Zaujec Šimon LBE0902 0 C Z1-HDR
11:11:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H35K
11:22:00 Stříbrný Vilém LBE0900 9200735 C H10F
11:23:00 Marková Anna LBE9250 301549 C D21L
11:37:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H10
11:49:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H55
11:57:00 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C H65
11:58:00 Baxová Kateřina LBE0651 981846 C D14
12:00:00 Baxa David LBE0800 886288 C H12
12:01:00 Kapoun Jáchym LBE1002 9201070 C H10
12:36:00 Baxová Irena LBE7951 52316 C D35K
12:39:00 Kapoun Matěj LBE0801 9201062 C H12
12:42:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C H45L
13:27:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C H45L
14:03:00 Stříbrná Dagmar LBE7950 1451523 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21L
12:19:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65
12:26:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21K
13:06:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75
11:27:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Šimek Přemysl LME1400 0 C Z1-HDR
11:59:00 Izák Petr LME7800 301642 C H35K
12:37:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C H55
12:43:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B D14
13:51:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Král Eduard MFP1201 0 Z1-HDR
11:11:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35L
11:17:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C D35L
11:22:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D14
11:23:00 Král Aleš MFP7808 887613 C H35L
11:37:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C D10
12:05:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C H35L
12:20:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H35L
12:31:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B D14
12:36:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C D10F
13:03:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C H45L
13:16:00 Pangracová Anna MFP0650 218784 C D14
13:21:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21K
13:36:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C D35K
14:24:00 Králová Michaela MFP7959 52139 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Paulino Jose MKP8600 2113476 C T1
11:18:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
11:45:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H21K
11:54:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 428285 C T1
11:16:00 Svobodová Adéla ODV1150 52891 C D10F
11:25:00 Svobodová Ema ODV0951 52893 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D45L
12:24:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H45L
12:32:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C D35L
12:48:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C D45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 John Vladimír OLP5502 49500 C H55
12:43:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dudek Jan PDY0200 2127540 C T1
11:00:00 Dudková Lada PDY7250 0 C Z2
11:00:00 Dudek Daniel PDY0502 0 C Z2
12:10:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21L
12:12:00 Dudek Jan PDY7200 2135165 C H45K
12:30:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45K
12:51:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C T1
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 0 C TF
11:00:00 Štáfková Zuzana PGP1450 0 C Z1-HDR
11:00:00 Řepka Jan PGP0805 0 C Z1-HDR
11:00:00 Řepková Ema PGP1350 0 C Z1-HDR
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 0 C Z2
11:04:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C H85
11:09:00 Tučný Kryštof PGP0804 2125315 C H12
11:09:00 Chmelař Bohumil PGP7204 2111706 C H45K
11:09:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C D45L
11:12:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C D10F
11:12:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H16
11:13:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C D14
11:15:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C D55
11:15:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C H12
11:17:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2800293 C H14
11:19:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D75
11:19:00 Bozděch Vojta PGP1000 51707 C H10
11:19:00 Slavík Viktor PGP6300 51276 C H55
11:21:00 Melichna Matěj PGP0107 682699 B H18
11:22:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21L
11:28:00 Rážová Dorota PGP0653 9102086 B D14
11:30:00 Ráž Miloslav PGP0406 9102085 C H16
11:30:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H65
11:32:00 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 B H14
11:33:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C H12
11:34:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 C D14
11:43:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C H21L
11:43:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C H75
11:44:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C D35L
11:45:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
11:45:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 A H16
11:50:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C D21L
11:50:00 Smolková Alena PGP6450 53567 C D35L
11:51:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D55
11:52:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C H55
11:54:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H21K
11:54:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C D45L
11:56:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D35L
12:01:00 Pliska Miloš PGP6304 420405 C H55
12:02:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C D21L
12:02:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C D35L
12:03:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C H21K
12:03:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16
12:07:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
12:08:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B D16
12:09:00 Laciga Radek PGP8202 7003030 C H21K
12:09:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D45L
12:12:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H65
12:17:00 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C D35L
12:18:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C D35K
12:18:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H16
12:19:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21L
12:21:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B H21K
12:22:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C H55
12:23:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35L
12:24:00 Chmelařová Zuzana PGP7761 2106887 C D35K
12:25:00 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C H21L
12:27:00 Bartoň Jaroslav PGP8708 2800298 C H21K
12:29:00 Marečková Edita PGP8853 52106 C D21K
12:30:00 Darmovzalová Lenka PGP7951 981843 C D35K
12:31:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C H55
12:31:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 B D12
12:33:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C D45L
12:33:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D18
12:35:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H35L
12:35:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21L
12:35:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C D35L
12:36:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A H21K
12:36:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C H12
12:37:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C D10
12:43:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H21L
12:44:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D35L
12:45:00 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C D45K
12:49:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C D10
12:50:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C H35L
12:51:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C H45L
12:54:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B H12
12:55:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21L
12:55:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D10
12:57:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B D18
12:57:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C H45L
13:02:00 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C H14
13:03:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21K
13:03:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B D18
13:04:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C D14
13:06:00 Priehodová Kateřina PGP7857 2127610 C D35K
13:09:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C H21K
13:13:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21L
13:14:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C H10F
13:24:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H45L
13:27:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C D45K
13:29:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C H35L
13:30:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C H45L
13:31:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B D14
13:33:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C D35K
13:35:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C H35L
13:51:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C D45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 Neumann Jindřich PVP9900 331313 C H21K
13:00:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C D45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C T1
11:00:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C T2
11:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 0 C Z1-HDR
11:00:00 Stoklasa Štěpán RIC1005 0 C Z1-HDR
11:10:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C H10
11:10:00 Kindlová Anežka RIC0850 2060265 C D12
11:12:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45K
11:16:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C H21L
11:16:00 Vosátková Julie RIC0755 2049638 C D12
11:19:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B D14
11:20:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D16
11:20:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C H35L
11:22:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C D12
11:32:00 Končická Kateřina RIC0352 2096246 C D16
11:36:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45L
11:37:00 Kotková Adéla RIC0655 2049632 B D14
11:42:00 Kubát Lukáš RIC0804 2060266 C H12
11:43:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C D10
11:44:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A D21L
11:45:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C H45L
11:46:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C D12
11:47:00 Kubát Tomáš RIC7503 2085571 C H35L
11:51:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096261 C H16
11:52:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H21L
11:53:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C D35L
11:56:00 Kubát Matyáš RIC0601 2073690 B H14
12:02:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C H35L
12:05:00 Krumlovský Tomáš RIC0507 2073699 C H14
12:06:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C D45L
12:20:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C D35L
12:21:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C H45L
12:26:00 Seidl Marek RIC1100 51610 C H10F
12:27:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 9943 C D35K
12:29:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R D21L
12:32:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B D16
12:34:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 B D14
12:36:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C H45L
12:49:00 Seidl Miroslav RIC7407 888643 C H21L
12:51:00 Kotenová Klára RIC7252 2060268 C D45L
12:53:00 Vlasaný Jan RIC0512 2096265 C H14
12:54:00 Stoklasová Kamila RIC7852 2096252 C D35K
12:58:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C D14
12:58:00 Havlíčková Veronika RIC0853 2143410 C D12
13:23:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C H35L
13:26:00 Tolar Hynek RIC0505 2069070 C H14
13:27:00 Tolar Ondřej RIC0701 2073695 C H12
13:28:00 Vosátková Eliška RIC0553 2049642 C D14
13:43:00 Růžičková Ema RIC0653 361931 C D14
13:45:00 Kučerová Michaela RIC7253 2800339 C D45K
14:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C D45K
14:09:00 Krumlovská Barbora RIC8050 2049650 C D35K
14:12:00 Krumlovský Vojtěch RIC0703 2073698 C H12
14:21:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C T1
11:00:00 Hančl Martin ROU7601 8662370 C T2
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 0 C TF
11:00:00 Dobiášová Eliška ROU1150 0 C TF
11:00:00 Bradáčová Hana ROU1250 0 C TF
11:00:00 Hejcmanová Pavla ROU7450 0 C Z2
11:00:00 Hejcman Jaroslav ROU0704 0 C Z2
11:00:00 Zábranská Ivana ROU7454 0 C Z2
11:00:00 Pocnerová Zuzana ROU8000 0 Z2
11:00:00 Pocner Jiří ROU79XX 0 Z2
11:00:00 Vaněk Jan ROU7807 0 C Z2
11:14:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C H35L
11:14:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H14
11:21:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C H65
11:25:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55
11:26:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35K
11:31:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C H21L
11:36:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B H18
11:48:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45K
11:50:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D16
11:50:00 Zábranský František ROU1102 2083411 C H10F
11:52:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C H10
11:56:00 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 B D16
12:01:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C H21L
12:04:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C D12
12:30:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C H10F
12:46:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C D10
12:48:00 Pocnerová Alena ROU1198 2083363 D10F
12:50:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C H14
12:57:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35K
13:00:00 Buk Petr ROU0001 2075666 A H21K
13:00:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C D45K
13:04:00 Pocnerová Magdaléna ROU1399 2083361 D10F
13:06:00 Čížek Filip ROU07XY 2085606 H12
13:10:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21L
13:12:00 Pocner Vít ROU07XX 2083420 H12
13:15:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C D35K
13:16:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D12
13:21:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45L
13:36:00 Heller Jakub ROU0702 51438 B H12
13:42:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D35K
13:46:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D14
14:39:00 Bradáčová Petra ROU7851 51441 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T2
11:24:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H45L
11:25:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H21L
11:26:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C D35L
11:55:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 B D14
12:15:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D45L
12:17:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B D21L
12:25:00 Gerlachová Vendula ROZ0652 7949 C D14
12:26:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21L
12:43:00 Gerlachová Eliška ROZ0551 7939 C D14
13:09:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 416137 C H45L
13:22:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C D14
13:24:00 Svoboda František ROZ0700 2103238 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C H21L
12:07:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2129182 C H21L
12:30:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C D75
11:39:00 Bláha Šimon SJP0700 51421 C H12
11:52:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C H75
12:01:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C H75
12:03:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C H45L
13:15:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C D45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hrstková Marie SLA8150 0 C Z2
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 0 C Z2
11:11:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H35L
11:13:00 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C H10
11:14:00 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 C D16
11:24:00 Václavíková Anna SLA1151 2083357 C D10F
11:29:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C H35L
11:30:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C H12
11:30:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H45L
11:31:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C H10
11:34:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C H10F
11:37:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C H75
11:38:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H35L
11:52:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C D10F
11:54:00 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C H45L
11:57:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C H21K
12:15:00 Beran František SLA0700 2129245 B H12
12:26:00 Najman Jiří SLA8004 8804 C H35L
12:31:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H21L
12:32:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35L
12:33:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C D35K
12:38:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 B H14
12:48:00 Matoušková Adéla SLA0151 2109688 C D18
12:48:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C H45L
12:49:00 Václavíková Amálie SLA0851 2083372 C D12
13:09:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109686 C D45K
13:37:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
11:12:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C H65
11:39:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C D55
11:47:00 Blaťáková Radka SLP8451 51617 C D21L
12:21:00 Klofáčová Romana SLP6951 51364 C D45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C T1
11:00:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C T1
11:12:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C H45L
11:18:00 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C H18
11:45:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C D45L
11:57:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C H45L
13:39:00 Janeček Jiří SOB0001 7201191 C H21K
13:48:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vít David SPC7200 7204503 C T2
11:00:00 Vít Christian SPC1705 0 C Z1-HDR
11:28:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C D10F
11:30:00 Vít Damien SPC1300 515003 C H10F
11:42:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C H45L
11:46:00 Štěňha Martin SPC7608 7003036 C H21L
11:58:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C H21L
12:26:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C D35L
13:08:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D10F
14:00:00 Štěňha David SPC0701 2102795 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Junek Petr STH7801 9090 C H35L
12:10:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C H10
12:50:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C H10F
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C T2
11:00:00 Toflová Elizabeth TAP1250 0 C TF
11:00:00 Pohlová Sandra TAP1151 0 C TF
11:00:00 Štěpaník Vojtěch TAP0808 0 C TF
11:00:00 Novák Denis TAP1007 0 Z1-HDR
11:00:00 Štěpaník Jakub TAP1103 0 C Z1-HDR
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 0 C Z2
11:10:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C H21L
11:10:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H55
11:12:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 2084997 C H12
11:15:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A H18
11:17:00 Tomášková Linda TAP0455 2134349 C D16
11:20:00 Tofel Šimon TAP0605 2113396 C H14
11:22:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C D10
11:25:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C H10
11:28:00 Černý Martin TAP8902 887637 C H21L
11:31:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 B D14
11:31:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C D10
11:38:00 Zajícová Kateřina TAP9053 416010 C D21L
11:42:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C H10F
11:43:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B D14
11:46:00 Paulíny Jakub TAP0902 232725 C H10
11:47:00 Pop Jonáš TAP0600 9201323 C H14
11:50:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H35K
11:51:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45K
11:53:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D16
11:53:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B H14
11:56:00 Kamenický Jan TAP7900 2134256 C H35L
11:58:00 Zmátlo Radek TAP6400 2115722 C H55
11:59:00 Hošková Tereza TAP8971 8564 C D21L
12:04:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B D14
12:04:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10
12:04:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C D10
12:12:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C D55
12:14:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C D21K
12:18:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45L
12:21:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 D35K
12:23:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B H14
12:23:00 Sotonová Jitka TAP7950 2083383 C D35L
12:24:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B H16
12:25:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C D65
12:28:00 Jakubesová Julie TAP1052 2061815 C D10
12:32:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21L
12:39:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C D45L
12:42:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B D18
12:43:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2083399 C H10
12:48:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H12
12:52:00 Rohlík Matěj TAP0010 1420751 B H21L
12:52:00 Benáková Natálie TAP0956 2127546 C D10
13:03:00 Paulíny Monika TAP8151 307344 C D35K
13:03:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45K
13:04:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C H21L
13:06:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B D18
13:12:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H45L
13:13:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2083367 C D12
13:18:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C D45K
13:23:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 B H14
13:30:00 Hejtmánek Martin TAP8605 53636 C H21K
13:30:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C D35K
13:35:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 C H14
13:57:00 Smolková Romana TAP6951 2099515 C D45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Cigoš Petr TBM5602 53268 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C T1
11:00:00 Mička Timotej TJP1003 0 C Z1-HDR
11:12:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D45L
11:36:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D55
11:48:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C H65
12:03:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H65
12:11:00 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C D21K
12:17:00 Krausová Martina TJP9350 53512 C D21K
12:18:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C H10F
12:19:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C H55
12:25:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H55
12:42:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21K
12:47:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21K
13:12:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D55
11:00:00 Bohatá Pavla UVP7450 0 C Z2
11:15:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C H16
12:16:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 Krajíček Vojtěch VRL8803 8988 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C T1
11:00:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 C T1
11:00:00 Aschermannová Irena VSP7350 232024 C T1
11:21:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C D55
11:23:00 Meier David VSP0606 8004347 B H14
11:25:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C D12
11:31:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C H55
11:39:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C H65
11:43:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
11:49:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C D10
11:56:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35K
11:59:00 Městka Václav VSP0600 416121 B H14
12:07:00 Gajda Petr VSP0903 52283 C H10
12:09:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C H65
12:10:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H55
12:11:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D35L
12:15:00 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C D55
12:29:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C H35L
12:31:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C D10
12:42:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45K
12:43:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C D12
12:45:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C D35K
12:55:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10
12:56:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C D21L
12:57:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C H12
12:59:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H35L
13:02:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D21L
13:04:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 B D12
13:13:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B D14
13:22:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B D12
13:33:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C H21K
13:57:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Moráčková Meda ZBP1750 0 C Z1-HDR
11:23:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D35L
12:09:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C H45L
12:40:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21L
12:41:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C T1
11:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C T2
11:09:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 B H16
11:11:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C H14
11:18:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B H16
11:18:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D45L
11:20:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C H35K
11:21:00 Kraml Martin ZVO7102 2031360 C H45K
11:26:00 Kramlová Barbora ZVO0452 2083385 C D16
11:28:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H55
11:30:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B H18
11:36:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C H45K
11:36:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C D10F
11:43:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C D12
11:47:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H35K
11:48:00 Kolář David ZVO0805 2135175 C H12
11:53:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C H35K
12:05:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B D21L
12:10:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B D14
12:17:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B D16
12:19:00 Hánělová Lucie ZVO0952 2115714 C D10
12:21:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45L
12:22:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B D14
12:35:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B H14
12:44:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B H14
13:06:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C D45K
13:09:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C H12
13:09:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35K
13:11:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H14
13:18:00 Gabriel Štěpán ZVO0803 2116192 C H12
13:36:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45K

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:33 Spaček Michal HMP7300 446418 H45K
12:00 Libus Jan HMP7900 682630 H21K
11:00 Ouda Filip 6KC0800 0 Neregistrovaní Z2
12:02 Ouda Kryštof 6KC1000 2129177 Neregistrovaní H10F
14:33 Jirkovská Kateřina 6KC7550 2083381 Neregistrovaní D35K
11:00 Jakub Franz 0010002 2129197 Franzovi T1
11:00 Franz Vojtěch 0010001 0 Franzovi Z1-HDR
11:00 Halačová Emilie 0020008 0 Outdoor Praha Z2
11:35 Halač Viktor 0020003 2141890 Outdoor Praha H14
11:59 Lukeš Zdeněk 0020002 4641786 Outdoor Praha H35L
12:49 Volná Hana 0020007 2148201 Outdoor Praha D14
12:54 Halač Jaro 0020001 2133888 Outdoor Praha H45L
13:17 Lukeš František 0020004 4641787 Outdoor Praha H14
13:54 Lukeš Josef 0020005 4641788 Outdoor Praha H12
14:09 Volný Ondřej 0020006 2148148 Outdoor Praha H12
12:08 Schus Martin 0030001 1452967 Řevnice H35L
12:04 Dvořák Petr 0040001 2129194 Vila Rusalka H55
13:01 Vrátný Ondřej 0050001 2117431 Alcedo Praha H21L
11:15 Janoušek Vladimír 0060001 303913 Praha 7 H65
11:00 Blaťáková Justýna 0070001 0 SLP Z1-HDR
11:42 Klochev Alexander 0080001 1393768 Peterhof H16
11:00 Hausmannová Irena 0100001 2129198 xxx T1
11:00 Slámová Michaela 0120001 0 Slámovi TF
11:20 Reichelová Monika 0130002 2083397 bez klubu D35L
11:52 Reichelová Helena 0130003 2148067 bez klubu D12
12:08 Reichelová Šárka 0130004 2148132 bez klubu D10F
12:30 Reichel Vít 0130001 2129193 bez klubu H45L
11:00 Uhlík Jan 0140001 0 Neregistrovaný Z2
11:49 Petřinová Vendula 0150001 2148109 Petřinovi Kublov D14
12:19 Petřinová Natálie 0150002 2148126 Petřinovi Kublov D12
12:44 Petřinová Beáta 0150003 2148094 Petřinovi Kublov D10F
12:45 Besta Radek 0160001 224868 KNC H12
12:39 Šodorová Magda 0170001 682660 Ner D45K
11:00 Silovská Natálie 0180002 0 Říčany Z1-HDR
12:41 Silovský Tomáš 0180001 8667534 Říčany H35L
11:00 Tučný Jan 0200001 2131195 Tučňáci OB T1
11:00 Šustek Jan 0210001 8648564 - T1
12:30 Shabaev Evgenii 0220001 2102793 Bez klubu (z Mladé Boleslavi) H21K
11:00 Pelcová Michaela 0230001 1420236 EKONOM T2
11:00 Pelc Michal 0230002 1421291 EKONOM T2
11:00 Doubková Petra 0240001 7201764 AC SLOVAN LIBEREC T1
11:00 Dneboský František 0250001 7200582 OK Vršovice T2
11:00 Dneboský Erik 0250002 0 OK Vršovice Z1-HDR
11:00 Rada Marek 0260001 0 Chrustenice Z1-HDR
11:42 Kapoun Luděk 0270001 2129191 neregistrovaný 2 H45K
11:44 Kapoun Luděk 0270002 2083422 neregistrovaný 2 H14
11:39 Klepetko David 0280001 2129229 Šutri H45K
11:00 Votoček Aleš 0290001 2129199 Bez klubu T1
13:42 Hrubá Veronika 0300001 2080907 020 Neregistrovaní D45K
11:00 Vintr Matěj 0310003 2129200 Vintrovi T1
11:00 Vintrová Kateřina 0310004 2129203 Vintrovi T1
11:00 Vintr Filip 0310001 0 Vintrovi Z1-HDR
11:00 Vintr Jakub 0310002 0 Vintrovi Z2
12:03 Petrová Martina 0320001 232196 N D45L
11:00 Novotná Jitka 0330001 2129206 neregistrovaná T1
11:00 Posch Jaroslav 0340001 0 neregistrovaný Z1-HDR
11:00 Posch Klára 0340002 0 neregistrovaný Z1-HDR
11:00 Pokorná Kamila 0350001 0 KAMENICE Z2
11:00 Konrad Ales 0360001 2129215 Neregistrovan T2
11:00 Zmátlová Anna 0370001 2129207 nejsem v žádném T1
11:00 Badie Natalie 0370002 2129208 nejsem v žádném T1
13:27 Šaradin Jan 0370003 2129178 nejsem v žádném H21K
13:26 Michálek Josef 0380001 682627 DREAM TEAM JENEČ H35L
11:00 Rážová Milena 0390001 2129195 Lísteček T2
11:00 Štolbová Lenka 0400005 0 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy Z1-HDR
11:00 Randáková Eva 0400006 0 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy Z1-HDR
11:00 Vrátil Pavel 0410001 0 Vrátilovi Z2
11:00 Čížek Libor 0420001 0 Ďáblice Z2
11:00 Urbanovská Aneta 0430001 2061804 Ekonom Praha - žižkovský tygři T2