Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína západ
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     H90     T1     T2     T3     T4     T5     T5U     TF    

D10 1.80 km, 120 m, 8 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
11:47:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
11:49:00 Svobodová Ema ODV0951 52893 C TJ Aero Odolena Voda
11:51:00 Pěkná Alžběta ROU0950 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Horová Vendula LBE1050 2148216 C TJ Lokomotiva Beroun
11:57:00 Stará Magdalena FSP1051 2057906 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:59:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
12:01:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
12:03:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 C OK Kamenice
12:05:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Hánělová Lucie ZVO0952 2115714 C OB SK Zvole
12:09:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
12:11:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
12:13:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C SK Praga
12:15:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
12:17:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C Matfyz Praha
12:19:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 C SK Praga
12:21:00 Šunková Sára LOU1051 2143337 C SK Moravan Louňovice
12:23:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:25:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
12:29:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:31:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:33:00 Podhorská Alžběta ROZ0951 2057905 OK Roztoky
12:35:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
12:37:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
12:39:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
12:41:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
12:43:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434819 C KOS Slavia Plzeň
12:45:00 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
12:47:00 Benáková Natálie TAP0956 2127546 C KOB Tretra Praha
12:49:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C OB Říčany
12:51:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
12:53:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:55:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:57:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga

D10F 1.70 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148159 C TJ Aero Odolena Voda
11:33:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:35:00 Šavelová Kateřina DKP1154 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 2111616 C OK Dobříš
11:39:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
11:41:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
11:43:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C USK Praha
11:45:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
11:47:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
11:49:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
11:51:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
11:53:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
11:55:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
11:57:00 Neškudlová Anna KAM1152 1418764 C OK Kamenice
11:59:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
12:01:00 Kučerová Eva SLP1050 2102856 C OOB Slavia Praha
12:03:00 Pokorná Elen KAM1151 2118482 C OK Kamenice
12:05:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
12:09:00 Lázničková Eliška LOU1052 2070828 C SK Moravan Louňovice
12:11:00 Bolinová Evelína FSP1150 2057908 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:13:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Benáková Adriana TAP1053 2127530 C KOB Tretra Praha
12:17:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C SK Moravan Louňovice
12:19:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
12:21:00 Bartoňová Elena FSP0953 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:23:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
12:25:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Benešová Ludmila FSP1151 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:29:00 Reichelová Šárka 0130004 2148132 bez klubu
12:31:00 Müllerová Karla VSP1351 887608 USK Praha
12:33:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
12:35:00 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
12:37:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Stanovská Hana 0390002 53181 Rýže
12:41:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný

D12 2.20 km, 130 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Snížková Adéla DKP0850 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Syblíková Rozálie ODV0856 52887 C TJ Aero Odolena Voda
11:07:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:09:00 Matoušková Sára ODV0855 52891 C TJ Aero Odolena Voda
11:11:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
11:13:00 Křečková Apolena KAM0755 682648 C OK Kamenice
11:15:00 Geffertová Agáta FSP0753 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:17:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C Kometa Kralovice
11:19:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Ovčáčková Barbora TAP0856 2125338 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C OB Říčany
11:25:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
11:27:00 Vaughanová Sára LOU0853 2143394 C SK Moravan Louňovice
11:29:00 Chudobová Eliška DKL0850 336741 C KOB Kladno
11:31:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2057909 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Šavelová Julie DKP0863 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Votruba Hana TAP0855 2057910 C KOB Tretra Praha
11:37:00 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
11:39:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
11:41:00 Havlová Tereza KNC0750 420407 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:43:00 Stará Žofie FSP0851 2057912 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:45:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
11:47:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Stará Barbora FSP0752 2057911 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:51:00 Vlašaná Karolína DOR0751 2044887 C OK Dobříš
11:53:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
11:55:00 Pražanová Veronika DKL0751 2135161 C KOB Kladno
11:57:00 Leinweberová Julie FSP0755 2092382 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:59:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
12:01:00 Vondráčková Maya FSP0756 887950 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
12:05:00 Reichelová Helena 0130003 2148067 bez klubu
12:07:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 C SK Praga
12:09:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C OB Říčany
12:11:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:13:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C OB SK Zvole
12:15:00 Černá Adéla HCE0850 1417259 C TJ Hostivice
12:17:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
12:19:00 Paldusová Nela PGP0855 2111750 C SK Praga
12:21:00 Nekovářová Lucie RIC0757 2085569 C OB Říčany
12:23:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
12:27:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 C SK Moravan Louňovice
12:29:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:31:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
12:33:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
12:35:00 Vařeková Marianna RIC0760 2073692 C OB Říčany
12:37:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 B OK Dobříš
12:39:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
12:41:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
12:43:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 B OK Dobříš
12:45:00 Hejsková Magdalena KAM0850 2075611 C OK Kamenice
12:47:00 Baldrianová Eva VSP0751 866533 B USK Praha
12:49:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B OB Kašperské Hory
12:51:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
12:53:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Gajdová Michaela VSP0752 51730 B USK Praha
12:57:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
13:01:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 B OK Dobříš
13:03:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D14 2.80 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Vosátková Eliška RIC0553 2049642 C OB Říčany
11:03:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 C OK Kamenice
11:05:00 Pelantová Martina RIC0550 2127534 A OB Říčany
11:07:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň
11:09:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
11:11:00 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Baxová Kateřina LBE0651 981846 C TJ Lokomotiva Beroun
11:15:00 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
11:17:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
11:19:00 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C TJ Hostivice
11:21:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C OB Říčany
11:23:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C USK Praha
11:25:00 Černá Anežka KPY0650 2141920 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:27:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
11:29:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:31:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 B KOB Tretra Praha
11:33:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C OK Dobříš
11:35:00 Hutláková Adéla CEP0650 2057913 C Čepíci
11:37:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C OK Dobříš
11:39:00 Svobodová Julie FSP0651 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:41:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
11:43:00 Forštová Ema DOR0658 2073745 C OK Dobříš
11:45:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C OK Roztoky
11:47:00 Pangracová Anna MFP0650 218784 C Matfyz Praha
11:49:00 Hudčeková Klára SLP0550 2124804 C OOB Slavia Praha
11:51:00 Heřmanová Aino DKP0659 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
11:55:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B KOB Tretra Praha
11:57:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:59:00 Magazu Annabelle DOR0657 2104705 B OK Dobříš
12:01:00 Rážová Dorota PGP0653 9102086 B SK Praga
12:03:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
12:05:00 Housková Barbora DOR0655 8663156 B OK Dobříš
12:07:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
12:09:00 Černá Justina HCE0652 1417251 B TJ Hostivice
12:11:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
12:13:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 B OK Roztoky
12:17:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
12:19:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
12:21:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
12:23:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
12:25:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B SKOB Slaný
12:27:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
12:29:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
12:33:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
12:35:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 B OB Říčany
12:37:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 B KOB Kladno
12:39:00 Štěpová Kateřina PGP0657 2099524 B SK Praga
12:41:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
12:43:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:45:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
12:47:00 Halašková Bára DKP0654 2129222 B Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Svobodová Adriana FSP0653 2092396 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:51:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:53:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice

D16 2.80 km, 180 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:44:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
12:46:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 2129196 B Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
12:50:00 Dobrovolná Radka CEP0451 2057915 C Čepíci
12:52:00 Končická Kateřina RIC0352 2096246 C OB Říčany
12:54:00 Lorencová Jana DOR0454 2058501 C OK Dobříš
12:56:00 Tomášková Linda TAP0455 2134349 C KOB Tretra Praha
12:58:00 Vlašaná Michaela DOR0452 2044884 C OK Dobříš
13:00:00 Hanzalová Aneta CEP0450 2057914 C Čepíci
13:02:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
13:04:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 B USK Praha
13:06:00 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
13:08:00 Jirkovská Kateřina SLA0350 206417 C SKOB Slaný
13:10:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:12:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B OK Kamenice
13:14:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
13:16:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
13:18:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 B USK Praha
13:20:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:22:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 B Orientační sporty Písek
13:24:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
13:26:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
13:28:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice
13:30:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
13:32:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
13:34:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B SK Praga
13:36:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 B OK Kamenice
13:38:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
13:40:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
13:42:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
13:44:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha

D18 2.90 km, 200 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 C KOB Kladno
11:22:00 Konopásková Martina DOR0252 2104693 C OK Dobříš
11:24:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
11:26:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
11:28:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
11:30:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B OB SK Zvole
11:34:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 B USK Praha
11:36:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
11:40:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
11:42:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
11:46:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B SK Praga
11:48:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B KOB Kladno
11:50:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B KOB Tretra Praha
11:52:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B KOB Tretra Praha
11:56:00 Doubková Emma PGP0154 7207774 B SK Praga
11:58:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha

D20 2.90 km, 200 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C OK Roztoky
11:02:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
11:04:00 Holzbachová Lucie DKP0052 1426034 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 B OK Kamenice
11:08:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:10:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:12:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 B OB Říčany
11:14:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka

D21K 2.90 km, 200 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:35:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
13:37:00 Alblová Lucie LME7555 420448 C SK Los Mělník
13:39:00 Holubová Alice 0440001 2057904 nnnnn
13:41:00 Voltrová Barbora STH9051 416190 C SK Studenec
13:43:00 Suková Petra BZP8851 2144086 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:45:00 Pangrácová Marie 0050001 8028804 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
13:47:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
13:49:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
13:51:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
13:53:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga

D21L 4.10 km, 270 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Krausová Martina TJP9350 53512 C TJ Sokol Troja
11:56:00 Helikarová Kateřina SPC8656 2035157 C SPORTICUS team
11:58:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Lacigová Michaela PGP8150 8028810 C SK Praga
12:02:00 Pecoldová Pavlína 0210001 8631588 Cookies & Pancakes
12:04:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
12:06:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
12:08:00 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO
12:10:00 Peksova Lada 0310001 2057903 Bez klubove prislusnosti
12:12:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:14:00 Pokorná Marcela ROU9155 428267 SKOB Roudnice nad Labem
12:16:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
12:18:00 Dlouhá Hana DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Kalinová Tereza 0200001 981809 -
12:22:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:24:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
12:26:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:28:00 Vávrová Sára 0100002 2118477 StillAliveCZ
12:30:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 C OK Kamenice
12:32:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
12:36:00 Mrázová Pavla AOP9350 515447 C Orientační Běh Opava
12:38:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Kuklová Jana TJP8750 51328 C TJ Sokol Troja
12:42:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha
12:44:00 Adamčíková Zdeňka LOV8750 52946 C lepus.cz
12:46:00 Marková Anna LBE9250 301549 C TJ Lokomotiva Beroun
12:48:00 Pavlů Kateřina 0330001 232017 Jsem tady s maminkou
12:50:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:52:00 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C TJ Sokol Troja
12:54:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:58:00 Hošková Tereza TAP8971 9998971 C KOB Tretra Praha
13:00:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
13:02:00 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
13:04:00 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
13:06:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:10:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
13:12:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 2800345 C TJ Hostivice
13:14:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
13:16:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
13:18:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
13:20:00 Azebová Nina PHK8855 515483 C OK 99 Hradec Králové
13:22:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
13:24:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
13:26:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
13:28:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
13:32:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
13:34:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:36:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
13:38:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
13:40:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
13:42:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
13:44:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
13:46:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
13:48:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R OB Říčany
13:50:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
13:52:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
13:54:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
13:56:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
13:58:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
14:00:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 C OK Kamenice

D35 3.50 km, 200 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:13:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
11:15:00 Ellederová Zdeňka TAP7755 2800307 C KOB Tretra Praha
11:17:00 Kučerová Lenka SLP7963 51286 C OOB Slavia Praha
11:19:00 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C KOB Tretra Praha
11:21:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
11:23:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
11:27:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
11:29:00 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
11:31:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
11:33:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
11:35:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
11:37:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
11:39:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
11:41:00 Lázničková Blanka LOU8050 2143346 C SK Moravan Louňovice
11:43:00 Dudová Irena HCE8250 232490 C TJ Hostivice
11:45:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
11:47:00 Maříková Markéta FSP7351 2027045 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:49:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
11:51:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
11:53:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Sotonová Jitka TAP7950 1403428 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
11:59:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C SK Praga
12:01:00 Baxová Irena LBE7951 52316 C TJ Lokomotiva Beroun
12:03:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
12:05:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:09:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
12:11:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:13:00 Chmelíková Vlasta DOR7753 2125347 C OK Dobříš
12:15:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
12:17:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:19:00 Rožková Petra RIC7575 428270 C OB Říčany
12:21:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
12:23:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
12:25:00 Surgová Markéta 0440005 2061808 nnnnn
12:27:00 Beránková Markéta VPM7452 9129 C KOS Slavia Plzeň
12:29:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:31:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Černá Petra HCE7751 1413899 C TJ Hostivice
12:35:00 Svítilová Pavla BZP7750 2131197 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:37:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Jirkovská Kateřina 6KC7550 2057901 Neregistrovaní
12:41:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:43:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:45:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:47:00 Králová Michaela MFP7959 887613 C Matfyz Praha
12:49:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C SK Moravan Louňovice
12:51:00 Lorencová Marcela DOR7752 2045320 C OK Dobříš
12:53:00 Hudosová Gabriela RIC7299 2056283 C OB Říčany
12:55:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C KOB Tretra Praha
12:57:00 Stanovská Eva 0390001 232242 Rýže
12:59:00 Geffertová Radka FSP7650 2027042 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:01:00 Reichelová Monika 0130002 2148243 bez klubu
13:03:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
13:05:00 Neuerová Kateřina DOR7852 2104697 C OK Dobříš
13:07:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
13:09:00 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:11:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:13:00 Pinkava Anna FSP8151 2027041 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:15:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
13:17:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
13:21:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2027043 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:23:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
13:25:00 Vávrová Rút 0100001 2057902 StillAliveCZ
13:27:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
13:29:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
13:31:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
13:33:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:35:00 Nyklová Helena MFP7550 51872 C Matfyz Praha
13:37:00 Stříbrná Dagmar LBE7950 1451523 C TJ Lokomotiva Beroun
13:39:00 Stará Vendula FSP8150 2051510 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:41:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
13:43:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
13:45:00 Bradáčová Petra ROU7851 51441 C SKOB Roudnice nad Labem
13:47:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
13:49:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
13:51:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
13:53:00 Forštová Jitka PGP7558 440405 C SK Praga
13:55:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C Matfyz Praha
13:57:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš

D45 2.90 km, 170 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 Kotenová Klára RIC7252 2060268 C OB Říčany
11:44:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
11:46:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
11:48:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
11:50:00 Kučerová Michaela RIC7253 2800339 C OB Říčany
11:52:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C KOB Kladno
11:54:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:56:00 Daňková Daniela DKP7353 2134260 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
12:00:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
12:02:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
12:04:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
12:06:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
12:08:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:12:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
12:16:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
12:18:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
12:20:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
12:22:00 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
12:24:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C OB SK Zvole
12:26:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
12:30:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:32:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C KČT Slavoj Praha
12:34:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:36:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
12:38:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:40:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
12:42:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:44:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
12:46:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
12:48:00 Buková Jana ROU7150 331208 C SKOB Roudnice nad Labem
12:50:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
12:52:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
12:54:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:56:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
12:58:00 Brodská Renata HCE7451 420247 C TJ Hostivice
13:00:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
13:02:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
13:04:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
13:06:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Bulířová Blanka 0380002 2113070 Tretra Praha
13:10:00 Klofáčová Romana SLP6951 51364 C OOB Slavia Praha
13:12:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
13:16:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
13:18:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:20:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
13:22:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
13:24:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
13:26:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:28:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
13:30:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
13:32:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
13:34:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
13:36:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
13:38:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
13:40:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
13:42:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
13:44:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
13:46:00 Šafková Petra KAM6650 51278 C OK Kamenice
13:48:00 Rusá Lenka DCE6452 301314 C KOB Dobřichovice
13:50:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
13:52:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
13:54:00 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
13:56:00 Hlavatá Pavla DKP7050 253812 C Oddíl OB Kotlářka
13:58:00 Pavlíčková Lenka DOR7251 2058515 C OK Dobříš
14:00:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
14:02:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha

D55 2.70 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
11:03:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:05:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
11:07:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
11:09:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:11:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
11:15:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
11:17:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:19:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
11:23:00 Dudíková Eva JPV5757 307335 C Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C Matfyz Praha
11:27:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:29:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:31:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
11:33:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:37:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:39:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:41:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka

D65 2.20 km, 150 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha
13:07:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
13:09:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
13:11:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
13:13:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
13:15:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
13:17:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
13:19:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
13:21:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
13:23:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka

D75 2.20 km, 150 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:19:00 Bláhová Blanka SJP3651 360128 C KČT Slavoj Praha
11:21:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10F 1.70 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C SKOB Slaný
11:34:00 Hendrich Matyáš PGP1003 301129 C SK Praga
11:36:00 Majer David DKP1203 8667518 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
11:40:00 Koten Daniel DKP1006 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Kučera Jakub HCE1101 2148139 C TJ Hostivice
11:44:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
11:46:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
11:50:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
11:52:00 Brodský Matěj HCE1100 1417258 C TJ Hostivice
11:54:00 Bolina Eduard FSP0901 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Balga Filip DKP1104 301114 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
12:00:00 Bartoň Theodor FSP1100 301119 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C OK Dobříš
12:04:00 Zamastil Juraj FSP0904 2116469 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:06:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
12:08:00 Stříbrný Vilém LBE0900 9200735 C TJ Lokomotiva Beroun
12:10:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
12:12:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C KOB Tretra Praha
12:14:00 Šťovíček Jan DVP1001 428233 C DVP ORIENTATION
12:16:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C OB Říčany
12:18:00 Pešek Jan LOU1002 301121 C SK Moravan Louňovice
12:20:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C SK Los Mělník
12:22:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
12:24:00 Seidl Marek RIC1100 51610 C OB Říčany
12:26:00 Zábranský František ROU1102 301125 C SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 Pinkava Jonáš FSP1102 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:30:00 Motyčka Michael TAP1003 2141927 C KOB Tretra Praha
12:32:00 Halaška David DKP1201 2086457 C Oddíl OB Kotlářka

H10 2.10 km, 130 m, 10 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
11:14:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
11:16:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
11:18:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
11:20:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice
11:22:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
11:24:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:26:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C SKOB Slaný
11:28:00 Míka Luboš DKP1101 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
11:32:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C SK Praga
11:36:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Hruška Tomáš DOR1002 2125343 C OK Dobříš
11:40:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Vrzáček Jonáš KPY0901 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:44:00 Kuttelwascher Marek HCE0901 1413896 C TJ Hostivice
11:46:00 Bašus Ondřej KAM1004 51554 C OK Kamenice
11:48:00 Stanovský Jan 0390003 1403426 Rýže
11:50:00 Knop Matěj FSP0905 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
11:54:00 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C OK Dobříš
11:56:00 Zaujec Šimon LBE0902 1452964 C TJ Lokomotiva Beroun
11:58:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
12:00:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
12:02:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
12:04:00 Halaška Michael DKP0907 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
12:08:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
12:10:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C KOB Tretra Praha
12:12:00 Vojkůvka Filip DOR0902 2045317 C OK Dobříš
12:14:00 Michalský Ondřej RIC1002 2085578 C OB Říčany
12:16:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
12:18:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
12:20:00 Vít Benjamin Adam KAM1003 1403427 C OK Kamenice
12:22:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
12:24:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
12:28:00 Benda Patrik LBE1001 1452976 C TJ Lokomotiva Beroun
12:30:00 Stanovský Lukáš 0390004 301135 Rýže
12:32:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
12:34:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
12:36:00 Vokůrka Václav ROZ1000 301016 C OK Roztoky
12:38:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
12:40:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga

H12 2.40 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Tučný Kryštof PGP0804 2125315 C SK Praga
11:08:00 Pelant Jan RIC0700 2060263 C OB Říčany
11:10:00 Černý Vojtěch DKP0712 2086461 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Svoboda Fabián FSP0708 2800931 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:14:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň
11:16:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 2131200 C OB Říčany
11:18:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:22:00 Hamrle Jindřich ZVO0804 2135187 C OB SK Zvole
11:24:00 Bláha Šimon SJP0700 51421 C KČT Slavoj Praha
11:26:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Günter Vincent FSP0701 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:30:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
11:32:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C SKOB Slaný
11:34:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C KOB Tretra Praha
11:36:00 Krejčí Antonín KPY0803 682688 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:38:00 Vojkůvka Matěj DOR0804 2050498 C OK Dobříš
11:40:00 Kolenec Jan HCE0800 1421906 C TJ Hostivice
11:42:00 Poskočil Tomáš DOR0707 2058508 C OK Dobříš
11:44:00 Surga David 0440006 446322 nnnnn
11:46:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
11:48:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Kubát Lukáš RIC0804 2060266 C OB Říčany
11:52:00 Baxa David LBE0800 886288 C TJ Lokomotiva Beroun
11:54:00 Štěpaník Vojtěch TAP0808 301097 C KOB Tretra Praha
11:56:00 Vít Samuel Aron KAM0804 301099 C OK Kamenice
11:58:00 Láznička Adam LOU0700 9005225 C SK Moravan Louňovice
12:00:00 Řepka Jan PGP0805 2134301 C SK Praga
12:02:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 C OK Dobříš
12:04:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Klimeš Vincent FSP0808 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
12:10:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
12:12:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Brdička Tomáš FSP0710 2116476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:16:00 Engel Adam DKP0910 2141934 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
12:20:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
12:24:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C OK Dobříš
12:26:00 Friedel Matěj LBE0702 52317 C TJ Lokomotiva Beroun
12:28:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
12:30:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C OB SK Zvole
12:32:00 Horáček Martin DKP0802 2125350 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
12:36:00 Šimek Matouš KAM0800 2102547 C OK Kamenice
12:38:00 Skála Šimon LBE0700 52976 C TJ Lokomotiva Beroun
12:40:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2134276 C Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Ohnůtek Jiří FSP0802 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:44:00 Král Samuel MFP0801 7205563 C Matfyz Praha
12:46:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:50:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 C OK Dobříš
12:52:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
12:54:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
12:56:00 Gärtner Václav LBE0701 0 C TJ Lokomotiva Beroun
12:58:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C Běhej Poděbrady
13:00:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C OK Kamenice
13:02:00 Müller František HCE0801 1413898 C TJ Hostivice
13:04:00 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
13:06:00 Hroněk Štěpán VSP0700 2058492 C USK Praha
13:08:00 Kolář David ZVO0805 2135175 C OB SK Zvole
13:10:00 Tolar Ondřej RIC0701 2073695 C OB Říčany
13:12:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 B OK Dobříš
13:16:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:20:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B OK Dobříš
13:24:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B USK Praha
13:26:00 Vrba Matyáš FSP0706 2092374 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:28:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
13:30:00 Heller Jakub ROU0702 51438 B SKOB Roudnice nad Labem
13:32:00 Studnička Jakub DKP0718 2086458 B Oddíl OB Kotlářka
13:34:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
13:36:00 Škrle Michael KRL0702 207825 B Kometa Kralovice
13:38:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
13:40:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 B OK Dobříš
13:42:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B SKOB Slaný
13:44:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
13:46:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
13:48:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
13:50:00 Sedláček Patrik DKP0816 2092429 B Oddíl OB Kotlářka

H14 3.10 km, 190 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Nekvasil Jakub DKP0607 2129219 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 2113041 C OB Říčany
12:04:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:06:00 Krogman Tadeáš DKP0609 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C OK Dobříš
12:10:00 Kuttelwascher Adam HCE0601 1417260 C TJ Hostivice
12:12:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
12:14:00 Hruška Marek DOR0604 2134307 C OK Dobříš
12:16:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:18:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2800293 C SK Praga
12:20:00 Bláha Vojtěch SJP0501 443072 C KČT Slavoj Praha
12:22:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
12:24:00 Rožek Vojtěch RIC0501 2060269 C OB Říčany
12:26:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Tolar Hynek RIC0505 2069070 C OB Říčany
12:30:00 Jirásek Šimon ROZ0602 7948 C OK Roztoky
12:32:00 Kubáč Josef DKL0501 2144110 C KOB Kladno
12:34:00 Bláha Matyáš SJP0500 443105 C KČT Slavoj Praha
12:36:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 C OK Dobříš
12:38:00 Klepetko Adam FSP0601 301090 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:40:00 Michálek Michal KPY0500 2091542 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:42:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
12:44:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:46:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C TJ Lokomotiva Beroun
12:48:00 Pop Jonáš TAP0600 9201323 C KOB Tretra Praha
12:50:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
12:52:00 Lorenc Tadeáš DKP0612 2103755 C Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Halač Viktor 0120002 2141890 Outdoor Praha
12:56:00 Reichel Tomáš DOR0510 2113413 C OK Dobříš
12:58:00 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Dudek Daniel PDY0502 301093 C Běhej Poděbrady
13:02:00 Lukeš František 0120003 4641787 Outdoor Praha
13:04:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
13:06:00 Žebrák Adam KPY0505 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:08:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
13:10:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
13:12:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
13:14:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:16:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
13:18:00 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 B SK Praga
13:20:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B OB SK Zvole
13:24:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
13:26:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
13:28:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
13:30:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 B KOB Tretra Praha
13:32:00 Němec David LPM0504 2011846 B OK Lokomotiva Plzeň
13:34:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B KOB Tretra Praha
13:36:00 Holešta Jakub KPY0502 2091552 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:38:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
13:40:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:42:00 Městka Václav VSP0600 416121 B USK Praha
13:44:00 Kubát Matyáš RIC0601 2073690 B OB Říčany
13:46:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
13:48:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
13:50:00 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
13:52:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
13:54:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
13:56:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 B SKOB Slaný
13:58:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
14:00:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 B SKOB Slaný
14:02:00 Elleder David TAP0615 2800343 B KOB Tretra Praha

H16 3.20 km, 210 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C OK Dobříš
11:02:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:06:00 Král Quido PGP0410 1450165 C SK Praga
11:08:00 Rožek Vilém RIC0301 9200525 C OB Říčany
11:10:00 Šácha Václav DOR0410 2104708 C OK Dobříš
11:12:00 Vobořil Ondřej KPY0403 2091563 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:14:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
11:16:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B OK Dobříš
11:18:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Kužel Jan FSP0400 446429 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 B OK Dobříš
11:24:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
11:26:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B OB SK Zvole
11:30:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:32:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
11:34:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
11:36:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
11:38:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
11:40:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 B OK Dobříš
11:42:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
11:44:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
11:46:00 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
11:48:00 Ráž Miloslav PGP0406 9102085 C SK Praga

H18 3.40 km, 230 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 C OK Kamenice
11:02:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
11:04:00 Kolský Pavel PGP0204 2075683 C SK Praga
11:06:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
11:08:00 Pethö Alex RIC0100 2096270 B OB Říčany
11:10:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
11:12:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
11:16:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B OK Dobříš
11:20:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B OB SK Zvole
11:22:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
11:24:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
11:26:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB Tretra Praha
11:28:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
11:30:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka

H20 3.40 km, 230 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:38:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga

H21L 5.00 km, 290 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
11:05:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:07:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:09:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 Ptáček Martin SRK9509 7209655 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
11:17:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
11:19:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
11:21:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
11:23:00 Buk Petr ROU0001 2075666 A SKOB Roudnice nad Labem
11:25:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
11:27:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
11:29:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
11:33:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
11:35:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
11:37:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C TJ Lokomotiva Beroun
11:39:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
11:41:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C OK Kamenice
11:45:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
11:47:00 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:49:00 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C SK Praga
11:51:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:53:00 Pelikán Lukáš DKL9802 8648607 C KOB Kladno
11:55:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
11:57:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
11:59:00 Klomínský Václav KPY8700 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:01:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
12:03:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
12:05:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:09:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
12:11:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
12:13:00 Štěňha Martin SPC7608 7003036 C SPORTICUS team
12:15:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
12:17:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
12:21:00 Hulec Filip PCB9401 7008009 C SKP České Budějovice
12:23:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:25:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C SKOB Roudnice nad Labem
12:27:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
12:29:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Handl Jindřich SRK9201 9486 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:33:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
12:37:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:39:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
12:45:00 Laciga Radek PGP8202 8656559 C SK Praga
12:47:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 C OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
12:51:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
12:53:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
12:55:00 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C OK Slavia Hradec Králové
12:57:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
12:59:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:01:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
13:03:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
13:05:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
13:07:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:09:00 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
13:11:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C OK Jihlava
13:13:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:15:00 Seidl Miroslav RIC7407 888643 C OB Říčany
13:17:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
13:19:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
13:21:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
13:23:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C SK Praga
13:25:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
13:27:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
13:29:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
13:31:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
13:33:00 Hošek Radim TAP8737 9998737 C KOB Tretra Praha
13:35:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
13:37:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
13:39:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
13:41:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:43:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
13:45:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 51726 C OOB TJ Turnov
13:47:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
13:49:00 Jonáš Martin PGP9606 515307 C SK Praga
13:51:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
13:53:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 C OOB TJ Turnov
13:55:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
13:57:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
13:59:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
14:01:00 Glonek Jakub KAM9602 1625050 R OK Kamenice
14:03:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
14:05:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice

H21K 3.70 km, 240 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Brabec Tomáš LOU8400 301085 C SK Moravan Louňovice
11:02:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
11:04:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
11:06:00 Ohnisko Jan 0320001 7200333 Billa klub
11:08:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
11:10:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
11:12:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:14:00 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO
11:16:00 Hora Michal LBE7901 2148240 C TJ Lokomotiva Beroun
11:18:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
11:20:00 Nakvosas Gytis 0160001 1394123 (LTU) OK Ažuolas
11:22:00 Špringer Tomáš 0360001 2088142 Luhacovice
11:24:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
11:26:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 SKOB Zlín
11:28:00 Azeb Karim PHK9110 553448 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Lampa David DKP7702 2090867 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
11:34:00 Bednařík Marek DKL8300 2104586 C KOB Kladno
11:36:00 Krajíček Vojtěch VRL8803 8988 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 Bialas Filip 0300001 301086 Bez klubové příslušnosti
11:40:00 Dvořáček Dan 0210002 8629750 Cookies & Pancakes
11:42:00 Liška Petr KPY8601 7207705 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H35 4.10 km, 250 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
11:27:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
11:29:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
11:31:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný
11:33:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
11:35:00 Kamenický Jan TAP7900 2134256 C KOB Tretra Praha
11:37:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
11:39:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
11:41:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:45:00 Michálek Josef 0430001 682627 DREAM TEAM JENEČ
11:47:00 Míka Pavel DKP7800 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
11:51:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:53:00 Šemelík Petr DKL6901 515065 C KOB Kladno
11:55:00 Švorc Martin 6KC7100 2144087 Neregistrovaní
11:57:00 Koma Vít DOR7702 2124789 C OK Dobříš
11:59:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
12:01:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
12:03:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
12:05:00 Neškudla Jan 0280001 301083 Bez klubové příslušnosti
12:07:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:09:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
12:11:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:13:00 Čermák Daniel EKP7510 7003028 C VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
12:19:00 Klíma Kamil 0060001 8667960 SK Olympia Praha SPS
12:21:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
12:23:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
12:25:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
12:27:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:29:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C OK Dobříš
12:31:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
12:33:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB Tretra Praha
12:35:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
12:37:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:39:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
12:41:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
12:43:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
12:45:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:47:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C Matfyz Praha
12:49:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
12:53:00 Dobyáš Petr 0270002 2148196 bez klubové příslušnosti
12:55:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
12:57:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:59:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
13:01:00 Müller Vladimír HCE7700 1417253 C TJ Hostivice
13:03:00 Nekvasil Michal DKP7501 4641 C Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
13:07:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
13:09:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
13:11:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
13:13:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:15:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
13:17:00 Kubát Tomáš RIC7503 2085571 C OB Říčany
13:19:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
13:21:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
13:23:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
13:25:00 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:27:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
13:29:00 Nekovář Ondřej RIC7405 2112766 C OB Říčany
13:31:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
13:33:00 Dolák Ondřej DKP8002 2148233 C Oddíl OB Kotlářka
13:35:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C KOB Kladno
13:37:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
13:39:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany
13:41:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
13:43:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C OK Kamenice
13:45:00 Michalský Richard RIC7703 2092426 C OB Říčany
13:47:00 Surga Ondřej 0440004 2049574 nnnnn
13:49:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
13:51:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
13:53:00 Melichar Jan DKP7500 416350 C Oddíl OB Kotlářka
13:55:00 Silovský Tomáš 0410001 8667534 Říčany
13:57:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
13:59:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
14:01:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C SK Praga

H45 3.70 km, 240 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Hamrle Jindřich ZVO7403 2135186 C OB SK Zvole
11:50:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:52:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
11:54:00 Černý Radomír HCE6901 1417246 C TJ Hostivice
11:56:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:58:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:00:00 Hradil Jiří HCE7200 1426022 C TJ Hostivice
12:02:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Málek Martin CST6501 1418753 C OB Strakonice
12:06:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
12:08:00 Reichel Vít 0130001 2148162 bez klubu
12:10:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
12:12:00 Kuttelwascher Radek HCE6801 1417254 C TJ Hostivice
12:14:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:16:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:18:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
12:20:00 Kamerer Marek KAM6200 439106 C OK Kamenice
12:22:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C OB Říčany
12:24:00 Leinweber Ctirad FSP7401 301079 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
12:30:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C OB SK Zvole
12:32:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
12:34:00 Rakovec Michal SCP6901 1700085 C OK Sparta Praha
12:36:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
12:38:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:40:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 Lorenc Václav DOR7200 2058507 C OK Dobříš
12:44:00 Klepetko David 0490001 2129229 Šutri
12:46:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
12:48:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
12:50:00 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
12:52:00 Balej Jiří KAM7201 6860586 C OK Kamenice
12:54:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
12:56:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
13:00:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
13:02:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C KČT Slavoj Praha
13:04:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
13:06:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
13:08:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
13:10:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
13:12:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Jirásek Vít ROZ7301 2069046 C OK Roztoky
13:16:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:18:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
13:20:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:22:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
13:24:00 Bartoň Jan FSP7000 301067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:26:00 Dudek Jan PDY7200 2148215 C Běhej Poděbrady
13:28:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C OB Říčany
13:30:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
13:32:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
13:34:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C OB SK Zvole
13:36:00 Bulíř Jiří 0380001 2103723 Tretra Praha
13:38:00 Halač Jaro 0120001 2133888 Outdoor Praha
13:40:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
13:42:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
13:44:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
13:46:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:48:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
13:50:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
13:52:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
13:54:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
13:56:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
13:58:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
14:00:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
14:02:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
14:04:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
14:06:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany

H55 3.20 km, 210 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:57:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
12:59:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
13:01:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
13:03:00 Šimek Tomáš FSP6304 1403434 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:05:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
13:07:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
13:09:00 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
13:11:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
13:13:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:15:00 Oldřich Kodeda 0010002 515176 není
13:17:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
13:19:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
13:21:00 Štětina Jiří HCE6100 49154 C TJ Hostivice
13:23:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
13:25:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:27:00 Hájek Tomáš ZVO6401 515007 C OB SK Zvole
13:29:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
13:31:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 C OK Dobříš
13:33:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C Oddíl OB Kotlářka
13:35:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
13:37:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:39:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
13:41:00 Cedrych Karel TJP5500 446334 C TJ Sokol Troja
13:43:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:45:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
13:47:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
13:49:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:51:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
13:53:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
13:55:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
13:57:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
13:59:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
14:01:00 Švarc Jiří 0040001 682108 diggi
14:03:00 Vávra Petr 0100003 7210810 StillAliveCZ
14:05:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko

H65 2.70 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
13:05:00 Janoušek Vladimír 0290001 303913 Praha 7
13:07:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:09:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
13:11:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
13:13:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
13:15:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:17:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
13:19:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
13:21:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
13:23:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
13:25:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
13:27:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
13:29:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
13:31:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
13:33:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
13:35:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
13:37:00 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:39:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C Orientační sporty Písek
13:41:00 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C TJ Lokomotiva Beroun
13:43:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
13:45:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
13:47:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:49:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
13:51:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C SKOB Roudnice nad Labem

H75 2.20 km, 150 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:03:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
11:05:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
11:07:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
11:11:00 Aschermann Michael DOR4400 2031374 C OK Dobříš

H90 1.40 km, 100 m, 6 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C SK Praga

T1 1.60 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Nešpor Cyril 0140001 301086 Biatlon Klecany
11:00:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51663 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
11:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 52760 C USK Praha
11:00:00 Drbohlav František VSP0806 2148066 C USK Praha
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Koubková Daniela DOR7451 2073728 OK Dobříš
11:00:00 Matyšková Kristýna PLU1050 2090864 C TJ SOKOL Plumlov

T2 2.60 km, 170 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
11:00:00 Malá Martina 0070002 2148228 Tučňáci OB
11:00:00 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 1417248 C TJ Hostivice
11:00:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
11:00:00 Brachtlová Josefína ZVO1251 446370 C OB SK Zvole
11:00:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:00:00 Novák Denis TAP1007 301075 KOB Tretra Praha
11:00:00 Uhlík Jan 0250001 301074 Neregistrovaný
11:00:00 Kolencová Marta HCE7450 1421899 C TJ Hostivice
11:00:00 Kolencová Sára HCE0651 1421895 C TJ Hostivice
11:00:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
11:00:00 Szárszoi Ondřej DOR7405 2131196 OK Dobříš
11:00:00 Španělová Markéta DOR7152 2125351 OK Dobříš
11:00:00 Hudčeková Jana SLP7850 2133897 C OOB Slavia Praha
11:00:00 Pokorná Kamila 0350001 301073 KAMENICE
11:00:00 Vintr Matěj 0370002 301071 Vintrovi
11:00:00 Halašková Petra DKP7755 2086460 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Juřinová Iva FYD8050 2133913 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:00:00 Němec Marek 0460001 301069 Němcovi
11:00:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
11:00:00 Němcová Veronika 0460002 301065 Němcovi
11:00:00 Skácelová Klára 0460003 301061 Němcovi

T3 3.10 km, 190 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C OK Kamenice
11:00:00 Svítil Petr 0030001 1450170 PetSvi
11:00:00 Tomáš Voltr 0010003 52372 není
11:00:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Dudek Jan PDY0200 301060 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Dudková Lada PDY7250 301058 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Zábranská Ivana ROU7454 301057 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Šimková Markéta KAM7153 2103262 C OK Kamenice
11:00:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Vaněk Jan ROU7807 2129215 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Nekolný Karel 0240001 2129209 YetiTheHidden
11:00:00 Pešková Erika LOU8250 2129208 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Paulino Jose MKP8600 2113476 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:00:00 Černý Ondřej CEP7800 8627113 C Čepíci
11:00:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
11:00:00 Zábranská Petra SLA9250 2023818 C SKOB Slaný
11:00:00 Paul Jiří 0170001 232729 Paulovi
11:00:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 2148168 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Hančl Martin ROU7601 8662370 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dudík Petr DOR5500 303905 C OK Dobříš
11:00:00 Dudíková Hana DOR5550 411766 C OK Dobříš
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C OK Dobříš
11:00:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 OK Dobříš
11:00:00 Veselá Bára DOR0354 2045314 OK Dobříš
11:00:00 Hruška Peter 0340001 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
11:00:00 Hrušková Jana 0340002 2129207 Neregistrovaní Hruškovi
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
11:00:00 Sobota Petr VPM7800 1466 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Břízek Petr LOU8000 2143409 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Vintrová Kateřina 0370001 2129206 Vintrovi
11:00:00 Gelnerová Martina KRL7850 2126273 C Kometa Kralovice
11:00:00 Rážová Milena 0470001 2129195 Lísteček
11:00:00 Kazdová Dana 0480001 51349 OK Vršovice
11:00:00 Michálek Jan 0520001 2099517 ČaČua
11:00:00 Joba Pavel 0450002 2129203 jobs
11:00:00 Kateřina Trnková 0220002 2129200 Woodstock
11:00:00 Uhlířová Hana 0510001 2129199 PORG
11:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:00:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
11:00:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
11:00:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
11:00:00 Chládková Petra DKP8159 420446 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Pangrácová Anna 0020001 2103250 SK SKIVELO
11:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

T4 3.50 km, 200 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:00:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 Rousová Jana DKL6950 2126358 C KOB Kladno
11:00:00 Švarcová Lenka 0040002 682110 diggi
11:00:00 Tučný Jan 0070001 2131195 Tučňáci OB
11:00:00 Helena Beranova 0150002 2129198 Tempo
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
11:00:00 Svoboda Miroslav FSP7402 2129197 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Vrbová Eva FSP7450 2129194 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
11:00:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
11:00:00 Hezký Vítězslav DOR7504 2127571 OK Dobříš
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C OK Dobříš
11:00:00 Kukačková Renata FSP7951 2124773 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
11:00:00 Lhoták Tomáš ROU91XX 2129193 SKOB Roudnice nad Labem

T5 4.00 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
11:00:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Hroch Tomáš 0080001 1421293 Hroši
11:00:00 Kunst Tomáš 0090001 2129192 Hlavnenebrec
11:00:00 Filip Leixner 0090002 2129191 Hlavnenebrec
11:00:00 Franz Jakub 0110001 2148191 Franzovi
11:00:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
11:00:00 Beran Jakub 0150001 7209367 Tempo
11:00:00 Vereš Lukáš ASU8800 7207615 Magnus Orienteering
11:00:00 Klinkerová Jitka ROZ6450 7205037 C OK Roztoky
11:00:00 Hausmannová Irena 0180001 2129182 xxx
11:00:00 Topič Jiří LOU7800 2129178 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Beneš Michal TJP7800 232897 C TJ Sokol Troja
11:00:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Jurga Václav 0260001 2800296 Krutě Kruté Krůty
11:00:00 Jurgová Martina 0260002 2087707 Krutě Kruté Krůty
11:00:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Kolenec Jan HCE8000 1421905 C TJ Hostivice
11:00:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:00:00 Fröhlich Martin 0420001 7300471 Bludní tuleni
11:00:00 Kristina Blažková 0420002 7300472 Bludní tuleni
11:00:00 Pešek Martin LPM9602 7200329 C OK Lokomotiva Plzeň
11:00:00 Benák Rostislav TAP7400 8663179 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Kubat Petr 0500001 2115731 Neregistrovany
11:00:00 Koutný Michal 0440003 224906 nnnnn
11:00:00 Jobová Barbora 0450001 2148192 jobs

T5U 4.00 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
11:00:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Kučerová Barbora HCE8650 2021835 C TJ Hostivice
11:00:00 Chrz Martin JIL7002 2102793 C OK Jilemnice
11:00:00 Kateřina Trnková 0220001 2083422 Woodstock

TF 1.70 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Slabá Veronika KAM0955 2067243 C OK Kamenice
11:00:00 Krsová Anna VPM1251 2083421 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C OK Kamenice
11:00:00 Míka Zbyněk DKP1301 8537 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
11:00:00 Zámečník Lukáš KAM1100 2115738 C OK Kamenice
11:00:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
11:00:00 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C OK Sparta Praha
11:00:00 Pilař Jiří CEP1300 53459 C Čepíci
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 232906 C SK Praga
11:00:00 Kužel Jonáš FSP1201 2083420 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Drozen Jakub KAM1101 2083413 C OK Kamenice
11:00:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Horová Adéla LOU1151 2143392 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Proxová Veronika 0230001 2115715 Proxovi
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Černý Ota CEP1302 2083411 C Čepíci
11:00:00 Černý Vít CEP1500 2083410 C Čepíci
11:00:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Mičánková Thea LOU1253 2083400 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Bradáčová Hana ROU1250 2134302 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobyášová Kateřina 0270001 2083399 bez klubové příslušnosti
11:00:00 Pešková Marie LOU1252 2083398 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Paul Jan 0170002 53597 Paulovi
11:00:00 Beneš Jan FSP0807 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Brdičková Jana FSP1250 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Arnošt Daniel DOR1200 51648 C OK Dobříš
11:00:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
11:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
11:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 7207365 C OB Říčany
11:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 SK VIPrahlo
11:00:00 Kučerová Jana SLP0850 2042501 C OOB Slavia Praha
11:00:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:00:00 Silovská Natálie 0410002 2148223 Říčany
11:00:00 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Soukupová Eliška 0440002 7260026 nnnnn
11:00:00 Štěpaník Jakub TAP1103 2083397 C KOB Tretra Praha