Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Mnichovice - Myšlín
Pořadatel:
RIC - OB Říčany
Mapa:
Vlčí halíř
Ředitel závodu:
Rožek David
Hlavní rozhodčí:
Pecháček Libor - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
JURY:
Ondráček Radim, Šimek Miroslav, Vinš Pavel
Protokol:
Závod proběhl za stálého slunečného počasí bez závad. Proti průběhu závodu nebyl podán protest a jury se nemusela sejít. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     H80     MA     MB     N1     N2     T1     T2     TF     ŽA     ŽB    
D10
2.18 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 11:00:00
52893 Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 11:03:00
1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:06:00
7000706 Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 11:09:00
2129198 Lubasová Aneta 0070002 Chotýšany 11:12:00
52043 Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 11:15:00
416325 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 11:18:00
2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 11:21:00
2050493 Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 11:24:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 11:27:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 11:33:00
8660577 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 11:36:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 11:39:00
62367 Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 11:42:00
8660541 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 11:45:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 11:48:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 11:51:00
2083421 Koštýřová Marie PDY1250 C Běhej Poděbrady 11:54:00
2143359 Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 11:57:00
2086454 Uhlíková Augustina DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
2134299 Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 12:06:00
2148246 Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 12:09:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 12:12:00
2099527 Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 12:15:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 12:18:00
2144049 Kamová Kateřina 0050015 Klub dobré zprávy 12:21:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 12:24:00
2083420 Koštýřová Magda PDY1251 C Běhej Poděbrady 12:27:00
2801038 Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 12:30:00
2143331 Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 12:33:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 12:39:00
420404 Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:42:00
D10F
1.97 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148157 Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 11:01:00
2148202 Sedlatá Vendula PDY1151 C Běhej Poděbrady 11:04:00
2143340 Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 11:07:00
2115703 Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 11:10:00
2148142 Michalíková Alžběta ZVO0953 C OB SK Zvole 11:13:00
2143392 Horová Adéla LOU1151 C SK Moravan Louňovice 11:16:00
2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 11:19:00
252450 Šeborová Barbora DKL1150 C KOB Kladno 11:22:00
2143343 Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 11:25:00
2111616 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 C OK Dobříš 11:31:00
2134259 Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov 11:34:00
2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 11:37:00
2143353 Prchlíková Kristýna LOU1053 C SK Moravan Louňovice 11:40:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 11:43:00
2129197 Beierová Lucie PDY1050 C Běhej Poděbrady 11:46:00
2144072 Hoke Berenika 0050009 Klub dobré zprávy 11:49:00
515154 Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 11:52:00
51561 Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 11:58:00
2148094 Petřinová Beáta 0220001 Petřinovi 12:01:00
2143350 Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 12:04:00
1418764 Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 12:07:00
246874 Pavlů Marie MFP1054 C Matfyz Praha 12:10:00
2143361 Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 12:13:00
2148128 Hálová Barbora PDY1150 C Běhej Poděbrady 12:16:00
2088714 Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 12:19:00
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 12:22:00
2148149 Sedláčková Šárka KAM0954 C OK Kamenice 12:25:00
2116469 Bartoňová Elena FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:28:00
2103718 Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 12:31:00
2103237 Gojná Karolína LPU1059 C OK Lokomotiva Pardubice 12:34:00
2144054 Brzobohatá Eliška 0050001 Klub dobré zprávy 12:37:00
2070828 Lázničková Eliška LOU1052 C SK Moravan Louňovice 12:40:00
2118482 Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 12:43:00
2148173 Michalíková Klára ZVO0954 C OB SK Zvole 12:46:00
2127569 Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 12:49:00
2109680 Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 12:52:00
2103703 Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 12:55:00
D12
2.81 km, 110 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52887 Pilchová Sofia ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 12:03:00
2086451 Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
52891 Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 12:07:00
2143397 Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 12:09:00
2127897 Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 12:11:00
2102816 Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 12:13:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 12:15:00
887950 Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:17:00
2143393 Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 12:19:00
2096263 Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 12:21:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 12:23:00
2044887 Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 12:25:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 12:27:00
2085573 Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 12:29:00
2102697 Píšová Tereza PDY0850 C Běhej Poděbrady 12:31:00
682093 Matějková Soňa PGP0754 C SK Praga 12:33:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 12:35:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 12:37:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 12:39:00
2148126 Petřinová Natálie 0220002 Petřinovi 12:41:00
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 12:43:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 12:45:00
2112766 Nekovářová Lucie RIC0757 C OB Říčany 12:47:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 12:49:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 12:51:00
2073692 Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 12:53:00
2083398 Daňková Zuzana LOU0852 C SK Moravan Louňovice 12:55:00
2144073 Glybovská Ivona 0050012 Klub dobré zprávy 12:57:00
2085574 Thirouard Madeleine RIC0851 C OB Říčany 12:59:00
2095965 Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 13:01:00
2049643 Stoklasová Eliška RIC0756 C OB Říčany 13:03:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 13:05:00
2127561 Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 13:07:00
2049638 Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 13:09:00
420407 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:11:00
2134252 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 13:13:00
2067237 Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:15:00
2125370 Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 13:17:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 13:19:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 13:21:00
2801009 Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:23:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 13:25:00
2111604 Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 13:27:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 13:29:00
8648585 Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 13:31:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 13:33:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 13:35:00
2090870 Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 13:37:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 13:39:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:41:00
D14
3.51 km, 135 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52857 Vláčilová Anna RIC0657 B OB Říčany 12:10:00
981846 Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 12:13:00
51666 Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 12:16:00
2067230 Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 12:19:00
8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 12:22:00
2096230 Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 12:25:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 12:28:00
301617 Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 12:31:00
1602624 Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 12:34:00
2148201 Volná Hana 0040007 Outdoor Praha 12:37:00
2090846 Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:40:00
2086455 Heřmanová Aino DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka 12:43:00
2127582 Neuwirthová Nelli RIC0554 C OB Říčany 12:46:00
2073727 Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 12:49:00
2148090 Koubová Hana DKP0558 C Oddíl OB Kotlářka 12:52:00
2148109 Petřinová Vendula 0220003 Petřinovi 12:55:00
2143358 Dvořáková Veronika PGP0659 C SK Praga 12:58:00
2115006 Plevová Barbora 0030001 AC TJ Jičín 13:01:00
2103263 Chobotová Klára ROZ0550 C OK Roztoky 13:04:00
301182 Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 13:07:00
2099524 Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 13:10:00
1417251 Černá Justina HCE0652 B TJ Hostivice 13:13:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 13:16:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 13:19:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 13:22:00
2085659 Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 13:25:00
2103292 Šantorová Eliška ROZ0552 B OK Roztoky 13:28:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 13:31:00
8660590 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 13:34:00
8662337 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 13:37:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 13:40:00
682643 Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 13:43:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 13:46:00
8116682 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 13:49:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 13:52:00
2127534 Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 13:55:00
D16
4.32 km, 175 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 12:27:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 12:30:00
2044884 Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 12:33:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 12:36:00
2134349 Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 12:39:00
1400434 Matějková Yvona 0130001 Tretra Praha 12:42:00
2129196 Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 12:45:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 12:48:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 12:51:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:54:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 12:57:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 13:00:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 13:03:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 13:06:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 13:09:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 13:12:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 13:15:00
8662285 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 13:18:00
2020713 Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 13:21:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 13:24:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 13:27:00
8667985 Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 13:30:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 13:33:00
D18
5.69 km, 250 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 12:57:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 13:00:00
8667952 Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 13:03:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 13:06:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 13:09:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 13:12:00
2115749 Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 13:15:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 13:18:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 13:21:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 13:24:00
1418760 Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 13:27:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 B SK Praga 13:30:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 13:33:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 13:36:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 13:39:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 13:42:00
8662284 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 13:45:00
D20
6.95 km, 280 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 13:06:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:09:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 13:12:00
D21K
5.25 km, 240 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:01:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:04:00
8008455 Horová Klára PGP8455 C SK Praga 11:07:00
8947 Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 11:10:00
49861 Macháčková Kateřina 0280001 Nereg. 11:16:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 11:19:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 11:22:00
8662340 Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 11:25:00
52946 Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 11:31:00
2049551 Sedlatá Kateřina CHC8951 C K.O.B. Choceň 11:34:00
2067571 Filipczak Jagoda 0310002 UNTS 11:37:00
2104710 Nováčková Anna DOR8650 C OK Dobříš 11:40:00
2092437 Lounková Zuzana PDY8550 C Běhej Poděbrady 11:46:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 C OK Kamenice 11:49:00
2106732 Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 11:52:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 11:55:00
301352 Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:01:00
49875 Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
D21L
8.77 km, 365 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103250 Pangrácová Anna 0010001 SK SKIVELO 12:23:00
8028804 Pangrácová Marie 0020001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 12:26:00
2085001 Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 12:29:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:32:00
8667519 Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 12:35:00
123456 Malinova Anna 0290001 Real Madrid 12:38:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:41:00
2129212 Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 12:44:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 12:47:00
886267 Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:50:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 12:53:00
51845 Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 12:56:00
7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 12:59:00
8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 13:02:00
53556 Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 13:05:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:08:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 13:11:00
8660524 Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 13:14:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 13:17:00
8000244 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 13:20:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:23:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:26:00
8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 13:29:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 13:32:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 13:35:00
9102089 Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 13:38:00
D35K
4.31 km, 175 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52316 Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 11:20:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:23:00
51759 Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
1413899 Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 11:29:00
420448 Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 11:32:00
2061815 Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 11:35:00
2109679 Fuxová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 11:38:00
2800307 Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 11:44:00
2127605 Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 11:47:00
51746 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 11:50:00
2129203 Hoke Magdalena 0050011 Klub dobré zprávy 11:53:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 11:56:00
7207874 Nováková Jana 0100002 MC Cirkus Čakovice 11:59:00
2126398 Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 12:02:00
2143389 Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 12:05:00
426333 Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 12:11:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 12:14:00
2099523 Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 12:17:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 12:20:00
307344 Paulíny Monika TAP8151 C KOB Tretra Praha 12:23:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 12:26:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 12:32:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 12:35:00
2102803 Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 12:41:00
224869 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:44:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 12:47:00
52228 Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 12:50:00
2148131 Pakostová Hana PGP8251 C SK Praga 12:56:00
211539 Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:59:00
2115739 Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 13:02:00
8660532 Bednaříková Jana SPC8353 C SPORTICUS team 13:05:00
2083399 Zábřeská Jitka LOU7950 C SK Moravan Louňovice 13:08:00
253351 Gojná Zuzana LPU7962 C OK Lokomotiva Pardubice 13:11:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 13:14:00
2045320 Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 13:20:00
1450169 Geševa Radka LOU8150 C SK Moravan Louňovice 13:23:00
232490 Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 13:26:00
2116476 Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:29:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 13:32:00
2143346 Lázničková Blanka LOU8050 C SK Moravan Louňovice 13:35:00
2127610 Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga 13:38:00
2125347 Chmelíková Vlasta DOR7753 C OK Dobříš 13:44:00
246877 Pavlů Lenka MFP7753 C Matfyz Praha 13:47:00
2075613 Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 13:50:00
2082932 Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 13:53:00
51854 Pinkava Anna FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:56:00
2112761 Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 13:59:00
D35L
7.06 km, 265 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 11:34:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 11:37:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 11:40:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 11:43:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 11:46:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:49:00
2127526 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 11:55:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 11:58:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 12:01:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:04:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 12:07:00
2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 12:10:00
2102787 Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
361968 Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 12:19:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 12:22:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:25:00
2084947 Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 12:28:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 12:31:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 12:37:00
2090855 Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:40:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 12:43:00
442858 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 12:46:00
2129200 Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 12:49:00
D45K
4.00 km, 160 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134260 Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 12:15:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 12:18:00
515051 Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 12:21:00
2148254 Dudková Lada PDY7250 C Běhej Poděbrady 12:24:00
8579 Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 12:30:00
2129191 Zábranská Ivana ROU7454 C SKOB Roudnice nad Labem 12:33:00
1418756 Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 12:36:00
2111608 Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 12:39:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 12:45:00
1400412 Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 12:48:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 12:51:00
2058515 Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 12:54:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 13:00:00
2058509 Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 13:03:00
51278 Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 13:06:00
2083357 Pokorná Kamila 0200001 KAMENICE 13:09:00
49153 Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 13:15:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 13:18:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 13:21:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 13:24:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 13:30:00
446359 Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 13:33:00
232398 Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 13:36:00
52154 Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 13:39:00
D45L
5.50 km, 230 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 11:06:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 11:09:00
7207773 Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 11:12:00
887945 Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 11:15:00
52099 Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 11:18:00
2086455 Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 11:21:00
8028831 Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 11:27:00
7201760 Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 11:30:00
8002888 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 11:33:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:39:00
331208 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:45:00
53525 Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 11:48:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
2148103 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 11:54:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 11:57:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:03:00
2133898 Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 12:09:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 12:12:00
2129184 Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 12:15:00
51681 Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 12:18:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:21:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:24:00
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 12:30:00
232137 Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 12:33:00
231939 Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 12:36:00
434807 Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 12:39:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 12:42:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 12:45:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 12:51:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 12:54:00
682099 Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 12:57:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:00:00
D55
4.18 km, 155 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 11:25:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 11:28:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 11:31:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 11:37:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 11:40:00
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 11:43:00
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 11:49:00
2080904 Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 11:52:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:55:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 11:58:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 12:01:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:04:00
53567 Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 12:07:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 12:16:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
515055 Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:22:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 12:25:00
887607 Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 12:28:00
232161 Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 12:31:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 12:37:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 12:40:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:43:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 12:46:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 12:49:00
D65
3.77 km, 150 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:39:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 11:45:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 11:51:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 12:03:00
2067222 Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 12:09:00
D75
2.96 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 11:15:00
51148 Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 11:21:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 11:27:00
H10
2.14 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143335 Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 11:03:00
1417257 Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 11:06:00
2143351 Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 11:09:00
2129193 Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 11:12:00
8211209 Krč Tobias TAP0911 C KOB Tretra Praha 11:15:00
2102779 Hofta Tobiáš RIC0902 C OB Říčany 11:18:00
2148236 Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
2096260 Černý Martin RIC1004 C OB Říčany 11:24:00
2801022 Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 11:27:00
2109683 Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 11:30:00
2061804 Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice 11:36:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 11:39:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
2141915 Gešev Martin LOU0900 C SK Moravan Louňovice 11:45:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:48:00
2086453 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
1413896 Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 11:54:00
2102797 Lounek Alexandr PDY1100 C Běhej Poděbrady 11:57:00
2049634 Lazar David RIC1001 C OB Říčany 12:00:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 12:03:00
2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 12:09:00
9201070 Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 12:12:00
51554 Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 12:15:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 12:18:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C KOB Tretra Praha 12:21:00
2104702 Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 12:24:00
2116478 Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 12:27:00
2801017 Svatý Filip PGP1101 C SK Praga 12:30:00
2073719 Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 12:33:00
2135200 Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 12:36:00
2125356 Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 12:39:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 12:45:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 12:48:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 12:51:00
2086452 Švarc František DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 12:54:00
2104698 Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 12:57:00
1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 13:00:00
8662341 Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 13:03:00
2085578 Michalský Ondřej RIC1002 C OB Říčany 13:06:00
2080953 Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 13:09:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 13:12:00
H10F
2.10 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667518 Majer David DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka 11:01:00
2102696 Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 11:04:00
2116468 Bartoň Theodor FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:07:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 11:10:00
2125358 Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 11:13:00
8680602 Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 11:16:00
2144074 Hála Tomáš PDY0900 C Běhej Poděbrady 11:19:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 11:22:00
2144108 Vondráček Daniel 0050005 Klub dobré zprávy 11:25:00
51487 Jiroušek Štěpán DOR1102 C OK Dobříš 11:28:00
1407425 van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 11:31:00
2144101 Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 11:34:00
2144057 Vostruha Aleš 0050007 Klub dobré zprávy 11:37:00
2144081 Kvasnička Jakub 0050004 Klub dobré zprávy 11:43:00
2129215 Bydžovský Filip LOU1001 C SK Moravan Louňovice 11:46:00
53731 Vrzáček Jonáš KPY0901 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:49:00
515003 Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 11:52:00
2092380 Pinkava Jonáš FSP1102 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:55:00
51610 Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 11:58:00
2075694 Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
2116462 Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 12:04:00
1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 12:07:00
2141899 Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 12:10:00
2148112 Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 12:13:00
2148117 Čeněk Matyáš TAP1004 C KOB Tretra Praha 12:16:00
2083381 Hendrich Matyáš PGP1003 C SK Praga 12:19:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
2099516 Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 12:28:00
H12
3.05 km, 110 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 11:14:00
886288 Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 11:16:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 11:18:00
7942 Beier Martin PDY0800 C Běhej Poděbrady 11:20:00
2111751 Janda Šimon DKL0800 C KOB Kladno 11:22:00
682688 Krejčí Antonín KPY0803 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:24:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 11:26:00
2073681 Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 11:28:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 11:30:00
2127608 Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 11:32:00
2131194 Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 11:34:00
2109682 Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný 11:36:00
2092374 Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:38:00
2134276 Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 11:40:00
2129218 Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 11:42:00
2044899 Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 11:44:00
2135187 Hamrle Jindřich ZVO0804 C OB SK Zvole 11:46:00
49889 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
2073684 Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 11:50:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 11:52:00
2092410 Slavíček David FSP0805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:54:00
2085615 Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 11:56:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 11:58:00
2057919 Štěpaník Vojtěch TAP0808 C KOB Tretra Praha 12:00:00
2073698 Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 12:02:00
1302784 Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
2092396 Pinkava Vojtěch FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:06:00
2134301 Řepka Jan PGP0805 C SK Praga 12:08:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
2058508 Poskočil Tomáš DOR0707 C OK Dobříš 12:12:00
2126351 Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 12:14:00
2080913 Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 12:16:00
2060266 Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 12:18:00
420403 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:20:00
1452964 Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 12:22:00
2057916 Glasnák Michal RIC0708 C OB Říčany 12:24:00
2129192 Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 12:26:00
438604 Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:28:00
1417136 Pavlů Jakub MFP0700 C Matfyz Praha 12:30:00
2049535 Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 12:32:00
2148148 Volný Ondřej 0040006 Outdoor Praha 12:34:00
9005225 Láznička Adam LOU0700 C SK Moravan Louňovice 12:36:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 12:38:00
981803 Skála Šimon LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 12:40:00
2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 12:42:00
1425329 Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 12:44:00
2131200 Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 12:46:00
8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 12:48:00
2125344 Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 12:50:00
2129205 Klimeš Vincent FSP0808 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:52:00
8663147 Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 12:54:00
2135175 Kolář David ZVO0805 C OB SK Zvole 12:56:00
1418769 Pavlů Matěj MFP0701 C Matfyz Praha 12:58:00
2060263 Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 13:00:00
2102708 Pavlík Vojtěch PDY0801 C Běhej Poděbrady 13:02:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 13:04:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 13:06:00
9201062 Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 13:08:00
2086456 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 13:10:00
4641788 Lukeš Josef 0040005 Outdoor Praha 13:12:00
2129245 Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 13:14:00
2080956 Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 13:16:00
2092429 Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 13:18:00
2042522 Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 13:20:00
8028833 Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:22:00
8080630 Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 13:24:00
2044885 Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 13:26:00
2134283 Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 13:28:00
2801037 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 13:30:00
2129223 Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 13:32:00
51438 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 13:34:00
8080820 Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 13:36:00
2092382 Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:38:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 13:40:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 13:42:00
H14
5.07 km, 180 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2141902 Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha 11:26:00
428228 Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 11:29:00
336786 Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 11:32:00
2099526 Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 11:35:00
8667961 Kuchař Ondřej TAP0609 C KOB Tretra Praha 11:38:00
2083400 Václavík Richard LOU0601 C SK Moravan Louňovice 11:41:00
9201323 Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha 11:44:00
4641787 Lukeš František 0040004 Outdoor Praha 11:47:00
1417260 Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 11:50:00
2141890 Halač Viktor 0040003 Outdoor Praha 11:53:00
2096265 Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany 11:56:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 11:59:00
2069055 Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 12:02:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 12:05:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 12:08:00
2148237 Dudek Daniel PDY0502 C Běhej Poděbrady 12:11:00
2073699 Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 12:14:00
2080952 Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 12:17:00
2078487 Červinka Lukáš FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:20:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 12:23:00
2143364 Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 12:26:00
2113041 Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 12:29:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 12:32:00
7204999 Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:35:00
2113396 Tofel Šimon TAP0605 C KOB Tretra Praha 12:38:00
2083363 Kapoun Luděk 0180002 neregistrovaný 2 12:41:00
2144093 Kmet Ondřej 0050014 Klub dobré zprávy 12:44:00
2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 12:47:00
2085614 Horák Martin VSP0601 C USK Praha 12:50:00
2800343 Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 12:53:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 12:56:00
2083401 Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 12:59:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 13:02:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 13:05:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 13:08:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 13:11:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 13:14:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 13:17:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 13:20:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 13:23:00
8028832 Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:26:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 13:29:00
2091552 Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:32:00
8028856 Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 13:35:00
8004347 Meier David VSP0606 B USK Praha 13:38:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 13:41:00
416121 Městka Václav VSP0600 B USK Praha 13:44:00
8680587 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 13:47:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 13:50:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 13:53:00
8663163 Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 13:56:00
H16
5.88 km, 250 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667509 Kuchař Matěj TAP0405 C KOB Tretra Praha 12:11:00
2050486 Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 12:14:00
2801247 Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:17:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C USK Praha 12:20:00
420420 Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:23:00
434600 Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 12:26:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 12:29:00
2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 12:32:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 12:35:00
8654883 Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
8667507 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 12:41:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 12:44:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 12:47:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 12:50:00
8662289 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 12:53:00
8004888 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 12:56:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 12:59:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 13:02:00
8660917 Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 13:05:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 13:08:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 13:11:00
446429 Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:14:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 13:17:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 13:20:00
7210914 Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 13:23:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 13:26:00
H18
7.95 km, 340 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020707 Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 12:58:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 13:01:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 13:04:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 13:07:00
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 13:10:00
682699 Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 13:13:00
2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 13:16:00
8660476 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 13:19:00
2031368 Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 13:22:00
8080816 Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 13:25:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 13:28:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 13:31:00
H20
9.08 km, 340 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1420751 Rohlík Matěj TAP0010 B KOB Tretra Praha 13:19:00
H21K
7.54 km, 305 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
420455 Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 11:00:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 11:03:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:06:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 11:09:00
7207705 Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:12:00
2103784 Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 11:15:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 11:18:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 11:24:00
2083367 Odstrčil Petr 0160002 R20 11:27:00
8662366 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 11:30:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:33:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 11:36:00
8028853 Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:39:00
336744 Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:42:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 11:48:00
2083372 Zapletal Jan 0160001 R20 11:51:00
8667542 Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:54:00
H21L
13.42 km, 520 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205564 Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:40:00
1425376 Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 11:43:00
7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 11:46:00
7207361 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:49:00
2060237 Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 11:52:00
7031575 Fujáček Jan SJC7506 C Sportcentrum Jičín 11:55:00
8660916 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:58:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 12:01:00
2067260 Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 12:04:00
8648633 Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 12:07:00
8303052 Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:13:00
2075695 Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 12:16:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:19:00
8648607 Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 12:22:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 12:25:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 12:28:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 12:31:00
2148075 Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 12:34:00
442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 12:37:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 12:40:00
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 12:43:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:46:00
8666865 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 12:49:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 12:52:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 12:55:00
8655221 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 12:58:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 13:01:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:04:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 13:07:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 13:10:00
8931 Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 13:13:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 13:16:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:19:00
8663123 Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 13:22:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 13:25:00
8087414 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 13:28:00
886265 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 13:31:00
H35K
6.30 km, 240 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207869 Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 12:30:00
2143360 Kváča Vladimír DKP7706 C Oddíl OB Kotlářka 12:33:00
2148064 Hála Tomáš PDY8202 C Běhej Poděbrady 12:36:00
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 12:42:00
2143409 Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 12:45:00
2120894 Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 12:48:00
2143407 Láznička David LOU7701 C SK Moravan Louňovice 12:51:00
2134254 Novák Pavel 0100001 MC Cirkus Čakovice 12:54:00
8667541 Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 12:57:00
2103758 Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
2102773 Kaplan Daniel PDY7700 C Běhej Poděbrady 13:06:00
8098 Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 13:09:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 13:12:00
420401 Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:18:00
2086463 Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 13:21:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 13:24:00
2129199 Lubas Miroslav 0070001 Chotýšany 13:27:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 13:33:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 13:36:00
2143391 Prchlík Milan LOU7300 C SK Moravan Louňovice 13:39:00
51684 Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 13:45:00
236022 Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 13:48:00
2115681 Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 13:51:00
2124789 Koma Vít DOR7702 C OK Dobříš 13:54:00
1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 14:00:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 14:03:00
H35L
10.25 km, 340 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143398 Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 11:02:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 11:05:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 11:08:00
2057918 Bém Robert EKP7703 C VŠTJ Ekonom Praha 11:11:00
2109694 Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 11:14:00
7207345 Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 11:17:00
7300545 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 11:20:00
2144087 Švorc Martin 6KC7100 Neregistrovaní 11:23:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 11:26:00
2109693 Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný 11:29:00
8654390 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 11:32:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 11:38:00
2058506 Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 11:41:00
2087675 Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 11:44:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 11:47:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 11:50:00
515098 Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:53:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 11:56:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:59:00
515076 Kučera Petr MFP7602 C Matfyz Praha 12:02:00
8028842 Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:05:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 12:08:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:14:00
2134256 Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 12:17:00
2129206 Hoke Petr 0050010 Klub dobré zprávy 12:20:00
51145 Matějka Hynek TAP7610 C KOB Tretra Praha 12:23:00
8414108 Pavlík Mojmír PDY8102 C Běhej Poděbrady 12:26:00
8150384 Lesisz Kamil 0310001 UNTS 12:29:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 12:32:00
8667534 Silovský Tomáš 0170001 Říčany 12:35:00
2129254 Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 12:41:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 12:44:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 12:50:00
2109691 Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 12:53:00
7260018 Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 12:56:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 12:59:00
4641786 Lukeš Zdeněk 0040002 Outdoor Praha 13:02:00
51773 Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 13:05:00
682615 Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 13:08:00
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 13:11:00
232253 Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 13:14:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 13:17:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 13:20:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 13:26:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 13:29:00
410391 Tomášek Jakub FSP7613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:32:00
2090867 Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 13:35:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 13:38:00
H45K
4.98 km, 180 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2135186 Hamrle Jindřich ZVO7403 C OB SK Zvole 11:46:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 11:49:00
2061860 Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 11:52:00
2148215 Dudek Jan PDY7200 C Běhej Poděbrady 11:55:00
887907 Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 12:01:00
2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:04:00
2129229 Klepetko David 0300001 Šutri 12:07:00
8878 Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:10:00
2083365 Kapoun Luděk 0180001 neregistrovaný 2 12:16:00
2083422 Voženílek Michal PDY6600 C Běhej Poděbrady 12:19:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 12:22:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 12:31:00
232428 Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 12:34:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 12:37:00
434809 Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 12:40:00
2086458 Balga Jiří DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka 12:46:00
2113085 Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 12:49:00
2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 12:52:00
9767 Komín David PGP7405 C SK Praga 12:55:00
1417254 Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 13:01:00
442875 Mack Tomáš KAM6601 C OK Kamenice 13:04:00
7202892 Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 13:07:00
53523 Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 13:10:00
52155 Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 13:16:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 13:19:00
2144109 Souček Miloslav 0050018 Klub dobré zprávy 13:22:00
53586 Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 13:25:00
2127609 Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady 13:31:00
1426022 Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 13:34:00
H45L
8.55 km, 345 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:18:00
2090842 Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 11:21:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:24:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 11:27:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 11:30:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 11:33:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 11:36:00
7207854 Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 11:39:00
8414135 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 11:42:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 11:45:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 11:48:00
682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 11:54:00
2090852 Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:57:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 12:00:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 12:06:00
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 12:09:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
2144104 Glybovský Ilja 0050013 Klub dobré zprávy 12:15:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 12:18:00
2116495 Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:21:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:27:00
1407424 Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 12:30:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 12:33:00
301113 Beneš Petr 0050016 Klub dobré zprávy 12:36:00
2134273 Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 12:39:00
2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 12:45:00
2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 12:48:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 12:51:00
2103742 Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 12:54:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 12:57:00
2058507 Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 13:00:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 13:09:00
2133888 Halač Jaro 0040001 Outdoor Praha 13:12:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 13:15:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 13:18:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:24:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 13:27:00
2144106 Kvasnička Ladislav 0050003 Klub dobré zprávy 13:30:00
2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 13:33:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 13:36:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 13:42:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 13:45:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 13:48:00
51620 Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 13:51:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 13:54:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 14:00:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:03:00
1418753 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 14:06:00
2087658 Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 14:09:00
H55
5.36 km, 190 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102854 Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 11:25:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 11:31:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 11:37:00
2104703 Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 11:43:00
53558 Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 11:49:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:55:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 12:07:00
416159 Tachezy Jan DOR5802 C OK Dobříš 12:13:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:19:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 12:31:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 12:37:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 12:49:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 12:55:00
2020717 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 13:01:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 13:07:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 13:13:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 13:19:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 13:31:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 13:37:00
H65
4.75 km, 185 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 11:02:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 11:08:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 11:14:00
53574 Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 11:20:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:26:00
416324 Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 11:32:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 11:38:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:50:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 11:56:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 12:02:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 12:08:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 12:14:00
515046 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 12:20:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 12:26:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 12:38:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:44:00
303913 Janoušek Vladimír 0240002 Praha 7 12:50:00
H75
3.12 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52260 Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:26:00
428292 Šubrt Václav TJP4201 C TJ Sokol Troja 11:32:00
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 11:38:00
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:44:00
2092395 Veselý Radko TJP4200 C TJ Sokol Troja 11:50:00
232101 Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 12:02:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 12:08:00
1421897 Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 12:14:00
420425 Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 12:20:00
H80
2.28 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8797 Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 11:33:00
MA
8.55 km, 345 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201191 Janeček Jiří SOB0000 C SOBSA 11:00:00
2125316 Němec Marek SOB0400 C SOBSA 11:02:00
53018 Setnička Karel SOB9300 C SOBSA 11:04:00
53026 Kolenčík Vojtěch SOB8400 SOBSA 11:06:00
232187 Beneš Filip SOB8701 SOBSA 11:08:00
52062 Němec Jan SOB7500 C SOBSA 11:10:00
2067886 Randíková Magdaléna SOB8850 SOBSA 11:12:00
53027 Henzl David SOB8700 SOBSA 11:14:00
7209786 Randík Jan SOB8703 C SOBSA 14:12:00
MB
5.36 km, 190 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53028 Štěpánek Bedřich SOB6600 SOBSA 11:01:00
53024 Plánička Jirka SOB6800 C SOBSA 11:03:00
7300279 Jandera Kryštof SOB0700 SOBSA 11:05:00
7859 Kramoliš Jan SOB5000 SOBSA 11:07:00
53029 Šlitr Milan SOB5500 C SOBSA 11:09:00
4188 Janeček Ondřej SOB0200 SOBSA 11:11:00
53030 Křivánek Martin SOB9700 SOBSA 11:13:00
53038 Lukáš Vladimír SOB6100 SOBSA 11:15:00
53039 Henzl Jaroslav SOB5900 SOBSA 11:17:00
53037 Lukášová Eva SOB6650 SOBSA 11:19:00
53033 Plánička Viktor SOB0000 C SOBSA 11:21:00
53034 Setnička Jaroslav SOB5500 C SOBSA 11:23:00
N1
2.18 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53041 Brabencová Andulka SOB0350 SOBSA 11:00:00
53042 Kolařík Jakub SOB1500 SOBSA 11:00:00
53043 Kolařík Jiří SOB1300 SOBSA 11:00:00
N2
3.51 km, 135 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4199 Škvor Ondřej SOB9000 SOBSA 11:00:00
53044 Roháček Ivan SOB5900 SOBSA 11:00:00
53045 Macháčková Jaroslava SOB5950 SOBSA 11:00:00
53046 Sedláčková Eliška SOB1250 SOBSA 11:00:00
53047 Šafrova Vera SOB6850 SOBSA 11:00:00
53048 Šafra Martin SOB6700 SOBSA 11:00:00
53049 Beneš Karel SOB5600 C SOBSA 11:00:00
53020 Němec Jaromír SOB0800 C SOBSA 11:00:00
232723 Baborská Mariana SOB0850 SOBSA 11:00:00
53050 Ransdorfová Hedvika SOB0550 C SOBSA 11:00:00
53057 Drahoňovská Lucie SOB0950 SOBSA 11:00:00
53058 Stěpánek Jiří SOB0900 SOBSA 11:00:00
53059 Králová Jitka SOB8850 SOBSA 11:00:00
T1
6.11 km, 255 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2051544 Haková Magda PGP7651 C SK Praga 11:00:00
2021842 Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 11:00:00
2129207 Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2131195 Tučný Jan 0060001 Tučňáci OB 11:00:00
2148228 Malá Martina 0060002 Tučňáci OB 11:00:00
2148193 Dudek Jan PDY0200 C Běhej Poděbrady 11:00:00
2102782 Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady 11:00:00
2131193 Toflová Elizabeth TAP1250 C KOB Tretra Praha 11:00:00
2135182 Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
8140166 Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 11:00:00
2148249 Rudolf Pilch ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2148229 Majerská Adriana ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2148189 Piškulová Pavla ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2121891 Hruška Peter 0110001 Neregistrovaní Hruškovi 11:00:00
2086459 Uhlík Jan DKP6603 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
7203455 Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:00:00
2129182 Dobyášová Zuzana 0090001 Kamenice 11:00:00
2083413 Jobová Barbora 0140001 jobs 11:00:00
2092388 Vrbová Eva FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2148152 Vaněk Jan ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2083383 Bouda Milan 0150001 Neregistrovany 11:00:00
2083382 Bouda Petr 0150002 Neregistrovany 11:00:00
2148129 Švejda Karel 0210001 Zvole 11:00:00
2131188 Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 11:00:00
2127585 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 11:00:00
2073728 Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 11:00:00
2090856 Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 11:00:00
2104692 Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 11:00:00
2050485 Poskočil Jan DOR7203 OK Dobříš 11:00:00
2131196 Szárszoi Ondřej DOR7405 OK Dobříš 11:00:00
2045318 Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 11:00:00
2045304 Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 11:00:00
2125351 Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 11:00:00
2127567 Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 11:00:00
446439 Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 11:00:00
2061778 Andrea Odložilová 0230002 eTriatlon 11:00:00
2061776 Koska Bronislav STH7701 C SK Studenec 11:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 11:00:00
1421293 Hroch Tomáš 0270001 Hroši 11:00:00
2148214 Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 11:00:00
2057925 Navrátil Ludvík PDY9999 Běhej Poděbrady 11:00:00
T2
8.06 km, 270 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 11:00:00
7204503 Vít David SPC7200 C SPORTICUS team 11:00:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:00:00
2021822 Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 11:00:00
981822 Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
8028846 Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2103730 Ksandrová Marie EKP9262 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 11:00:00
2044896 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 11:00:00
53009 Procházková Iveta PFP9250 C VŠSK PedF UK Praha 11:00:00
9102143 Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 11:00:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 11:00:00
2080916 Jukl Jan 0080001 JKT 11:00:00
2083411 Joba Pavel 0140002 jobs 11:00:00
2124773 Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2083361 Ditrich Josef 0190001 - 11:00:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 11:00:00
2045314 Veselá Bára DOR0354 OK Dobříš 11:00:00
2061802 Trojek Pavel 0230001 eTriatlon 11:00:00
1421905 Kolenec Jan HCE8000 C TJ Hostivice 11:00:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 11:00:00
2057922 Topič Jiří LOU7800 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
TF
2.07 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103782 Prokopová Tereza 0050017 Klub dobré zprávy 11:00:00
2067243 Slabá Veronika KAM0955 C OK Kamenice 11:00:00
7211289 Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 11:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 11:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 11:00:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 11:00:00
51571 Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 11:00:00
2129194 Murgaš Šimon TAP1006 C KOB Tretra Praha 11:00:00
2102693 Pavlíková Gábina PDY7150 C Běhej Poděbrady 11:00:00
2049649 Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 11:00:00
766112 Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:00:00
2129178 Mičánková Thea LOU1253 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
2129176 Nováková Klára 0100003 MC Cirkus Čakovice 11:00:00
2102793 Novák Jakub 0100004 MC Cirkus Čakovice 11:00:00
2083410 Jobová Ester 0140003 jobs 11:00:00
52852 Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
446370 Brachtlová Josefína ZVO1251 C OB SK Zvole 11:00:00
2129251 Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
8028838 Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2129210 Kukačková Jana FSP1251 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
8670468 Bednaříková Eva SPC1553 C SPORTICUS team 11:00:00
2148223 Silovská Natálie 0170002 Říčany 11:00:00
2083397 Daňková Blanka LOU1154 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 11:00:00
2131198 Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 11:00:00
980373 Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko 11:00:00
52015 Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 11:00:00
2087694 Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
7000966 van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2086461 Karban Štěpán DKP1313 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2073690 Svoboda David DKP1205 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2143365 Prchlík Martin LOU1300 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
2057924 Drozen Jakub KAM1101 C OK Kamenice 11:00:00
2057921 Štěpaník Jakub TAP1103 C KOB Tretra Praha 11:00:00
2129208 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
515125 Vít Christian SPC1705 C SPORTICUS team 11:00:00
53459 Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 11:00:00
2115738 Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 11:00:00
2129209 Trnka Jiří PDY1102 C Běhej Poděbrady 11:00:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 11:00:00
1006283 Hora Damián PGP1616 C SK Praga 11:00:00
515147 Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2144032 Kvasničková Julie 0050002 Klub dobré zprávy 11:00:00
2144102 Vostruhová Ivana 0050006 Klub dobré zprávy 11:00:00
2144030 Hoke Magdalena 0050008 Klub dobré zprávy 11:00:00
ŽA
5.50 km, 230 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53025 Němcová Barbora SOB7550 C SOBSA 11:00:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 11:03:00
ŽB
4.18 km, 155 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53053 Pláničková Eva SOB9750 C SOBSA 11:01:00
53055 Roznětinská Markéta SOB6950 SOBSA 11:03:00
51261 Vaiglová Marie SOB6251 SOBSA 11:07:00
53022 Němcová Magdalena SOB0550 C SOBSA 11:09:00
53056 Ransdorfová Šárka SOB7251 SOBSA 11:11:00
4183 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 11:13:00
438628 Janderová Barbora SOB0250 SOBSA 11:15:00
53054 Sedláček Josef SOB1050 SOBSA 11:17:00
4192 Škvorová Zuzana SOB9350 SOBSA 11:19:00
53052 Šlitrová Zdeňka SOB6250 SOBSA 11:21:00
53023 Pláničková Líba SOB7250 C SOBSA 11:23:00