Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000, ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Hrouda Martin
JURY:
Cabrnoch Jiří, Hrdličková Ludmila, Makovský Jakub
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35L     D35K     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35K     H35L     H45L     H45K     H55     H65     H75     T1     T2     T3     TF    

D10F 3.40 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
11:17:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C SK Moravan Louňovice
11:19:00 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 2111616 C OK Dobříš
11:21:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C SPORTICUS team
11:25:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Štolbová Lenka KNC1250 52259 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:29:00 Všetečková Dora TAP1099 0 KOB Tretra Praha
11:31:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2086469 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
11:35:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 Airienteers
11:37:00 Pocnerová Magdaléna ROU1199 0 SKOB Roudnice nad Labem
11:39:00 Pavlů Marie MFP1054 246874 C Matfyz Praha
11:41:00 Pešková Marie LOU1252 2420048 C SK Moravan Louňovice
11:43:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
11:45:00 Vaňková Barbora 0280003 0 CZAR
11:47:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
11:49:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:51:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C KOB Dobruška
11:53:00 Cajthamlová Anna DKP1050 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Kubásková Nikola FSP1055 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:57:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem
11:59:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Lázničková Eliška LOU1052 2070828 C SK Moravan Louňovice
12:03:00 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C SKOB Slaný
12:05:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
12:07:00 Dobyášová Kateřina 0080003 2039186 Kamenice
12:09:00 Pocnerová Alena ROU1399 0 SKOB Roudnice nad Labem
12:11:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka

D10 2.60 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C TJ Aero Odolena Voda
11:09:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 2148142 C OB SK Zvole
11:11:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C TJ Aero Odolena Voda
11:13:00 Smutná Markéta DLP0950 2135177 C OOB TJ Dukla Praha
11:15:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:17:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga
11:19:00 Pavlinská Ema ROU0953 0 C SKOB Roudnice nad Labem
11:21:00 Uhlíková Augustina DKP1056 886251 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:25:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
11:27:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
11:29:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
11:31:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 OB Říčany
11:35:00 Lenská Tereza DKP1054 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C OK Kamenice
11:39:00 Michalíková Klára ZVO0954 2148173 C OB SK Zvole
11:41:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
11:43:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:45:00 Horová Vendula LBE1050 2148216 C TJ Lokomotiva Beroun
11:47:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
11:49:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C Matfyz Praha
11:51:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Hánělová Lucie ZVO0952 52043 C OB SK Zvole
11:55:00 Šavelová Kateřina DKP1154 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
11:59:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
12:01:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
12:03:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:05:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C SK Praga
12:07:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
12:09:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:11:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga

D12 3.20 km, 110 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Berná Klára ODV0851 2143338 C TJ Aero Odolena Voda
11:20:00 Kindlová Anežka RIC0850 2096217 C OB Říčany
11:22:00 Syblíková Rozálie ODV0856 52893 C TJ Aero Odolena Voda
11:24:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 C SKOB Slaný
11:26:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
11:28:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
11:30:00 Čížková Kristýna TAP0857 0 C KOB Tretra Praha
11:32:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:34:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 C KOB Kladno
11:36:00 Bublíková Klára TAP0752 2108884 C KOB Tretra Praha
11:38:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B Sokol Kostelec n. Č. l.
11:40:00 Vařeková Marianna RIC0760 2073692 C OB Říčany
11:42:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
11:46:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C OB Říčany
11:48:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
11:50:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
11:52:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C OB SK Zvole
11:54:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
11:56:00 Šavelová Julie DKP0863 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 Kuželová Ela FSP0750 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Fialová Kateřina DOR0754 8648585 B OK Dobříš
12:02:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C OB Říčany
12:04:00 Marešová Nela DKP0761 2086470 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C KOB Kladno
12:10:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:12:00 Havlíčková Veronika RIC0853 2143410 C OB Říčany
12:14:00 Dědková Brigita TAP0753 361961 C KOB Tretra Praha
12:16:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
12:20:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 B SK Praga
12:22:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
12:24:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
12:26:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:30:00 Pěkná Alžběta ROU0950 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem
12:32:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C OB Říčany
12:34:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:36:00 Pražanová Veronika DKL0751 2135161 C KOB Kladno
12:38:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 C SK Praga
12:40:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
12:42:00 Vosátková Julie RIC0755 2049638 C OB Říčany
12:44:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C KOB Dobruška
12:46:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 Herynková Klára RIC0758 2113061 C OB Říčany
12:50:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 C OK Kamenice

D14 4.20 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
11:04:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C SK Praga
11:06:00 Izáková Eva EKP0651 2067230 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B SKOB Slaný
11:12:00 Baxová Kateřina LBE0651 981846 C TJ Lokomotiva Beroun
11:14:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C OK Roztoky
11:16:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C OK Dobříš
11:18:00 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C TJ Hostivice
11:20:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:22:00 Štěpová Kateřina PGP0657 2099524 A SK Praga
11:24:00 Volná Hana 0020008 2148201 Outdoor PRG
11:26:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B KOB Tretra Praha
11:28:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 C SK Praga
11:30:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 B KOB Tretra Praha
11:32:00 Heřmanová Aino DKP0659 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
11:36:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 B OK Roztoky
11:38:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 B OB SK Zvole
11:44:00 Šimšová Pavla MFP0551 8656743 A Matfyz Praha
11:46:00 Matějková Soňa PGP0754 1400434 C SK Praga
11:50:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
11:52:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C OB Říčany
11:54:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
11:56:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C SK Praga
11:58:00 Mácová Štěpánka DOB0661 2088190 C KOB Dobruška
12:00:00 Rážová Dorota PGP0653 9102086 B SK Praga
12:02:00 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B OK Kamenice
12:06:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 B OK Dobříš
12:10:00 Koubová Hana DKP0558 2148090 B Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 B OB Říčany
12:14:00 Večerková Ema DKP0657 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
12:18:00 Vosátková Eliška RIC0553 2049642 C OB Říčany
12:20:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B SK Praga
12:22:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
12:24:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
12:26:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C USK Praha
12:28:00 Puchernová Barbora SCP0650 7410123 C OK Sparta Praha
12:30:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha

D16 5.30 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Řeháková Ludmila DVP0451 361965 C DVP ORIENTATION
11:10:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:14:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
11:18:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
11:22:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 B USK Praha
11:26:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 C OK Kamenice
11:30:00 Kořínková Pavla DOR0457 2067310 C OK Dobříš
11:34:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice
11:38:00 Aschermannová Klára VSP0454 52284 A USK Praha
11:42:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A OK Kamenice
11:46:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
11:50:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B OK Kamenice
11:54:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
11:58:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
12:02:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
12:06:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
12:10:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
12:14:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C OK Dobříš
12:18:00 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 A SKOB Roudnice nad Labem
12:22:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno

D18 6.60 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:14:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:18:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Mašatová Eliška 0290002 53163 Český Brod
12:26:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 B USK Praha
12:30:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
12:38:00 Konopásková Martina DOR0252 2104693 C OK Dobříš
12:42:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
12:50:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
12:54:00 Doubková Emma PGP0154 7207774 B SK Praga
12:58:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A USK Praha
13:02:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš

D21L 8.20 km, 250 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 E OK Kamenice
11:09:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:17:00 Marková Anna LBE9250 301549 C TJ Lokomotiva Beroun
11:21:00 Pecoldová Pavlína 0100001 8631588 Cookies & Pancakes
11:25:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:37:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:45:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
11:49:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:53:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:57:00 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
12:01:00 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO
12:05:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
12:09:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
12:13:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R OB Říčany
12:17:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
12:21:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:29:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
12:33:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
12:37:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
12:41:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
12:45:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B OB SK Zvole
12:49:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
12:53:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
13:01:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
13:05:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
13:09:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha

D21K 5.90 km, 170 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:27:00 Alblová Lucie LME7555 420448 C SK Los Mělník
11:32:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:37:00 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Pangrácová Marie 0180003 8028804 SK Olympia Praha SPS
11:47:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:52:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 B OB Říčany
11:57:00 Hornová Lenka 0190001 8414094 SK SKIVELO Olomouc
12:02:00 Nováková Karolína 0200001 2092370 I.PSKN Praha
12:07:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
12:12:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:17:00 Kalinová Tereza LBE9150 981809 C TJ Lokomotiva Beroun
12:22:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
12:27:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
12:37:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
12:42:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
12:47:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Procházková Iveta PFP9250 53009 C VŠSK PedF UK Praha
12:57:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
13:02:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C Běhej Poděbrady
13:07:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga

D35L 7.30 km, 260 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
11:18:00 Baxová Irena LBE7951 981802 C TJ Lokomotiva Beroun
11:22:00 Rožková Petra RIC7575 428270 C OB Říčany
11:26:00 Sotonová Jitka TAP7950 0 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Izáková Ivana EKP7453 361968 C VŠTJ Ekonom Praha
11:34:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
11:38:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
11:42:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:46:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
11:50:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
11:54:00 Pinkava Anna FSP8151 2029166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:58:00 Svítilová Pavla BZP7750 8660503 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:02:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
12:06:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
12:10:00 Stříbrná Dagmar LBE7950 52317 C TJ Lokomotiva Beroun
12:14:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
12:22:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
12:26:00 Mácová Martina DOB7750 1400418 C KOB Dobruška
12:30:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:34:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C KOB Tretra Praha
12:38:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
12:42:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
12:46:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
12:50:00 Siegerová Lucie TAP7552 51850 C KOB Tretra Praha
12:54:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice

D35K 5.30 km, 155 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
11:13:00 Karbanová Vendula DKP8350 8116800 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Zichová Hana RIC7550 2073683 C OB Říčany
11:19:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
11:22:00 Šeborová Tereza DKL8150 52228 C KOB Kladno
11:25:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
11:28:00 Pavlů Lenka MFP7753 246877 C Matfyz Praha
11:31:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
11:34:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
11:37:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 KOB Tretra Praha
11:40:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
11:43:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
11:46:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
11:49:00 Jedličková Tereza KAM7950 2080911 C OK Kamenice
11:52:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
11:55:00 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C KOB Tretra Praha
11:58:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C SK OK 24 Praha
12:04:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:07:00 Pešková Erika LOU8250 2419950 C SK Moravan Louňovice
12:10:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
12:13:00 Geševa Radka LOU8150 1450169 C SK Moravan Louňovice
12:16:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
12:19:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany
12:22:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:25:00 Lazarova Pavla RIC7651 2085572 C OB Říčany
12:28:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
12:31:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:34:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
12:37:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C Matfyz Praha
12:40:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
12:43:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:46:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
12:49:00 Zábřeská Jitka LOU7950 0 C SK Moravan Louňovice

D45K 4.30 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Řeháková Jana DVP7351 361962 C DVP ORIENTATION
11:17:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
11:20:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
11:23:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
11:26:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:29:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
11:32:00 Riegelová Gabriela RIC7353 2096262 C OB Říčany
11:35:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
11:38:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
11:41:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C KČT Slavoj Praha
11:44:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
11:47:00 Brodská Renata HCE7451 410247 C TJ Hostivice
11:50:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
11:53:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C OB SK Zvole
11:56:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:59:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
12:02:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
12:05:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
12:08:00 Mašatová Zora 0300001 331063 PHK
12:11:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C OK Kamenice
12:14:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
12:17:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:20:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
12:23:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:26:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
12:29:00 Kučerová Michaela RIC7253 2800339 C OB Říčany
12:32:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha

D45L 6.00 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
11:13:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
11:17:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:21:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:25:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:29:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
11:33:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:37:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:41:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
11:45:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
11:49:00 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
11:53:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
11:57:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
12:01:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:05:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSK Přírodní vědy Praha
12:09:00 Hudosová Gabriela RIC7299 8012024 C OB Říčany
12:13:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C SK OK 24 Praha
12:17:00 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C SKOB Roudnice nad Labem
12:21:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
12:25:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:29:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
12:33:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Kotenová Klára RIC7252 8033249 C OB Říčany
12:41:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:49:00 Puchernová Veronika SCP7455 51843 C OK Sparta Praha

D55 4.10 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
11:16:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:20:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:24:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
11:28:00 Tichovská Jitka PGP6153 53005 C SK Praga
11:32:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:40:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:44:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
11:48:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
11:52:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:56:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
12:00:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:04:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
12:08:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
12:12:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:16:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
12:20:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
12:24:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
12:28:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha

D65 3.60 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
12:24:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha
12:29:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
12:34:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:44:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka

D75 3.00 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
11:23:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C KČT Slavoj Praha
11:29:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga

H10F 3.40 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Hendrich Matyáš PGP1003 0 C SK Praga
11:12:00 Karban Ondřej DKP1100 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Vít Damien SPC1300 515003 C SPORTICUS team
11:16:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C SK Los Mělník
11:18:00 Pačes Vítězslav KNC1100 2134271 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:20:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 OB Říčany
11:22:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
11:24:00 Janeček Tomáš 0220001 8648577 Hejvy's Intimmate Team
11:26:00 Seidl Marek RIC1100 51610 C OB Říčany
11:28:00 Míka Zbyněk DKP1301 8537 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Vaněk Lukáš 0280004 0 CZAR
11:32:00 Čečetka Matěj KNC0900 224867 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:34:00 Schlindenbuch Noe FSP0903 2029163 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:36:00 Baumruk Štěpán DKP0917 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C OK Dobříš
11:42:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C SK Praga
11:44:00 Mareš Viktor DKP1010 888632 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Zamastil Juraj FSP0904 2029162 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem
11:54:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Brodský Matěj HCE1100 1417258 C TJ Hostivice
11:58:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
12:02:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
12:04:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
12:06:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno

H10 2.70 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
11:08:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
11:10:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
11:12:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
11:16:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C OK Dobříš
11:18:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
11:20:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C KOB Tretra Praha
11:22:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
11:24:00 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
11:26:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
11:28:00 Protiva Mikuláš TAP1100 0 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C SKOB Slaný
11:32:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C KOB Tretra Praha
11:34:00 Vít Benjamin Adam KAM1003 0 C OK Kamenice
11:36:00 Míka Luboš DKP1101 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8662341 C KOB Tretra Praha
11:40:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga
11:42:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
11:44:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
11:46:00 Knop Matěj FSP0905 2029182 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Gešev Martin LOU0900 2141915 C SK Moravan Louňovice
11:52:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
11:54:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
11:56:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C OK Roztoky
11:58:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
12:00:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Michalský Ondřej RIC1002 2085578 C OB Říčany
12:04:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
12:08:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
12:10:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
12:12:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C OB Říčany
12:14:00 Krutský Vavřinec FSP0902 2116476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:16:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Hruška Tomáš DOR1002 2125343 C OK Dobříš
12:20:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Stříbrný Vilém LBE0900 52316 C TJ Lokomotiva Beroun
12:24:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
12:28:00 Pešek Jan LOU1002 2419903 C SK Moravan Louňovice
12:30:00 Lazar David RIC1001 2049634 C OB Říčany
12:32:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2141899 C OB SK Zvole
12:34:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
12:36:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
12:38:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C KOB Kladno
12:40:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
12:42:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
12:44:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
12:46:00 Dědek Kamil TAP0910 0 C KOB Tretra Praha
12:48:00 Pucherna Marek SCP0900 0 C OK Sparta Praha
12:50:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha

H12 3.70 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
11:07:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C OK Dobříš
11:09:00 Tučný Kryštof PGP0804 2125315 C SK Praga
11:11:00 Čížek Filip ROU08XX 51438 SKOB Roudnice nad Labem
11:13:00 Baxa David LBE0800 886288 C TJ Lokomotiva Beroun
11:15:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
11:17:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 C OK Dobříš
11:19:00 Cordier-Brinzeu Jan DKP0724 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 2131200 C OB Říčany
11:27:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Janda Šimon DKL0800 2111751 C KOB Kladno
11:31:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C SKOB Slaný
11:33:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 B Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Pavlů Matěj MFP0701 1418769 C Matfyz Praha
11:37:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C OB SK Zvole
11:41:00 Vít Samuel Aron KAM0804 0 C OK Kamenice
11:43:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2420034 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Pavlů Jakub MFP0700 1417136 C Matfyz Praha
11:47:00 Lukeš Josef 0020006 4641788 Outdoor PRG
11:49:00 Král Samuel MFP0801 7205563 C Matfyz Praha
11:51:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 De Heij Robert RIC0800 448936 C OB Říčany
11:55:00 Volný Ondřej 0020007 2148148 Outdoor PRG
11:57:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
12:01:00 Horáček Martin DKP0802 8044382 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Kuttelwascher Marek HCE0901 1413896 C TJ Hostivice
12:05:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
12:09:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C OK Dobříš
12:11:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B SK Praga
12:15:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 Volek Robin KNC0701 515078 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:19:00 Kolář David ZVO0805 2135175 C OB SK Zvole
12:21:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
12:23:00 Klimeš Vincent FSP0808 2029197 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:25:00 Lazar Tomáš RIC0704 2049535 C OB Říčany
12:27:00 Pačes František KNC0801 2115704 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:29:00 Poskočil Tomáš DOR0707 2058508 C OK Dobříš
12:31:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
12:35:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
12:37:00 Porsch Jan DOR0904 2111612 C OK Dobříš
12:39:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C SK Praga
12:41:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:45:00 Fortelka Jiří KNC0702 1452445 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:47:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Hroněk Štěpán VSP0700 2058492 C USK Praha
12:51:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 C OK Dobříš
12:53:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
12:57:00 Pocner Vít ROU08XY 0 SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:01:00 Karych Alexander DKP0812 2103750 C Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Slavíček David FSP0805 2029184 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:05:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 B OK Dobříš
13:09:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
13:13:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C OK Kamenice
13:15:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
13:17:00 Šnejdar Martin PGP0806 2420046 C SK Praga

H14 4.80 km, 125 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 A KOB Tretra Praha
11:13:00 Rožek Vojtěch RIC0501 2060269 C OB Říčany
11:15:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B OB SK Zvole
11:17:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
11:19:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 2113041 C OB Říčany
11:21:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C OB SK Zvole
11:23:00 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C SK Praga
11:25:00 Kubát Matyáš RIC0601 2073690 B OB Říčany
11:27:00 Kopecký Matyáš DKP0613 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Žebrák Adam KPY0505 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:31:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 B OK Dobříš
11:33:00 Hovorka Jan ZVO0604 2092363 C OB SK Zvole
11:35:00 Holešta Jakub KPY0502 2091552 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:37:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C OK Dobříš
11:39:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C TJ Lokomotiva Beroun
11:41:00 Hruška Marek DOR0604 2134307 C OK Dobříš
11:43:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:45:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
11:47:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
11:49:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
11:51:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 A OB SK Zvole
11:53:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:55:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
11:59:00 Lukeš František 0020005 4641787 Outdoor PRG
12:01:00 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
12:03:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 C KOB Tretra Praha
12:05:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 B SKOB Slaný
12:07:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 A USK Praha
12:09:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 C OK Dobříš
12:11:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
12:13:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 A USK Praha
12:15:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C OB SK Zvole
12:19:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:21:00 Sedláček Patrik DKP0816 2092429 B Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Kuttelwascher Adam HCE0601 1417260 C TJ Hostivice
12:25:00 Klepetko Adam FSP0601 2029189 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:27:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
12:29:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:31:00 Dlask Kašpar DKP0603 232163 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Halač Viktor 0020004 2141890 Outdoor PRG

H16 6.20 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:23:00 Brachtl Šimon ZVO0401 446330 C OB SK Zvole
11:27:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
11:31:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
11:35:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A TJ Slovan Karlovy Vary
11:39:00 Rožek Vilém RIC0301 9200525 C OB Říčany
11:43:00 Titz Adam VSP0401 2032183 C USK Praha
11:47:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:51:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
11:55:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
11:59:00 Ráž Miloslav PGP0406 9102085 C SK Praga
12:03:00 Pačes Marek KNC0402 7205039 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:07:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A USK Praha
12:11:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:15:00 Holeček Štěpán RIC0401 2069053 B OB Říčany
12:19:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
12:23:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B OB SK Zvole
12:27:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:31:00 Kozadajev Adam KNC0303 52256 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:35:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:39:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
12:43:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 A Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 B OB SK Zvole
12:51:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 B OK Dobříš
12:55:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha

H18 7.20 km, 240 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 A Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
12:49:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
12:53:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
13:01:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B SKOB Roudnice nad Labem
13:05:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B OB SK Zvole

H21L 10.50 km, 310 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:15:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
11:18:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 R Sportcentrum Jičín
11:21:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
11:24:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:27:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
11:30:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
11:33:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:36:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:42:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C KOB Kladno
11:48:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:51:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
11:54:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:00:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C KOB Tretra Praha
12:03:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
12:06:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
12:09:00 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO
12:15:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
12:18:00 Dvořáček Dan 0100002 8629750 Cookies & Pancakes
12:21:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
12:24:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
12:27:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:30:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
12:33:00 Pelikán Lukáš DKL9802 8648607 C KOB Kladno
12:36:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C SK Praga
12:39:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
12:45:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:48:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
12:51:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
12:54:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
12:57:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
13:00:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
13:06:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
13:09:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
13:15:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
13:21:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C Oddíl OB Kotlářka

H21K 6.80 km, 160 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
11:28:00 Klíma Kamil 0180001 8667960 SK Olympia Praha SPS
11:32:00 Spilka Marek 0190002 2104586 SK SKIVELO Olomouc
11:36:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
11:40:00 Tsvetkov Artem 6KC 8657012 Neregistrovaní
11:44:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:48:00 Prouza Jaromír DKP8705 49866 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
11:56:00 Uhrín Štefan 0180002 2104589 SK Olympia Praha SPS
12:00:00 Mašata Metoděj 0290001 207870 Český Brod
12:04:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
12:08:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:28:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha

H35K 6.50 km, 190 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:14:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
12:17:00 Machar Pavel DKP7903 2086460 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Tejkl Jiří DOB7700 7205567 C KOB Dobruška
12:29:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C OK Kamenice
12:32:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C OOB TJ Dukla Praha
12:35:00 Lazar Jindřich RIC7504 2127577 C OB Říčany
12:38:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
12:44:00 Pavlů Jiří MFP7704 8098 C Matfyz Praha
12:47:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
12:50:00 Lenský David DKP7802 20864 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Dědek Vojtěch TAP7600 2067986 C KOB Tretra Praha
12:56:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:59:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
13:02:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha

H35L 8.80 km, 265 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Sieger Tomáš TAP7501 232106 C KOB Tretra Praha
11:16:00 Strašák Tomáš DKP8204 8000242 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C SK Praga
11:22:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
11:25:00 Kubát Tomáš RIC7503 8660562 C OB Říčany
11:28:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný
11:31:00 Čejka Tomáš 6KC7300 207820 Neregistrovaní
11:34:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C Matfyz Praha
11:37:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
11:40:00 Bém Robert EKP7703 2144060 C VŠTJ Ekonom Praha
11:43:00 Máca Petr DOB7701 1416364 C KOB Dobruška
11:46:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:49:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:52:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:55:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:58:00 Michalský Richard RIC7703 2092426 C OB Říčany
12:01:00 Hora Michal LBE7901 2148240 C TJ Lokomotiva Beroun
12:04:00 Matějka Hynek TAP7610 51145 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
12:10:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:13:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
12:16:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
12:19:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
12:25:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C Běhej Poděbrady
12:28:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
12:31:00 Lukeš Zdeněk 0020003 4641786 Outdoor PRG
12:34:00 Hill Richard 21G7600 0 Airienteers
12:37:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci
12:40:00 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C KOB Tretra Praha
12:43:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:46:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
12:49:00 Hančl Martin ROU7601 2085606 C SKOB Roudnice nad Labem
12:52:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
12:55:00 Kučera Pavel DOR7101 8116781 C OK Dobříš
12:58:00 Král Aleš MFP7808 887613 C Matfyz Praha
13:01:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
13:04:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
13:07:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
13:10:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
13:13:00 Sukhov Maxim 0070001 0 ub
13:16:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
13:19:00 Přibík Martin PGP7406 682331 C SK Praga

H45L 7.20 km, 185 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
11:32:00 Stěpanov Ilja 0240001 8109367 zadny
11:35:00 Zicha Josef RIC7300 2073689 C OB Říčany
11:38:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:41:00 Herynek Petr RIC7305 2112780 C OB Říčany
11:44:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:47:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
11:50:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
11:53:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
11:56:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:59:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:02:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
12:05:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C USK Praha
12:11:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:14:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
12:17:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:20:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
12:23:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
12:26:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
12:29:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:32:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
12:35:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C OB SK Zvole
12:38:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
12:44:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:47:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
12:53:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
12:56:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C KČT Slavoj Praha
12:59:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
13:02:00 Kovářík Tomáš KAM6901 51498 C OK Kamenice
13:05:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
13:08:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
13:11:00 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
13:17:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
13:20:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C OB Říčany
13:23:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga

H45K 5.60 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
11:12:00 Dudek Jan PDY7200 2148215 C Běhej Poděbrady
11:15:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:18:00 Chmelař Bohumil PGP7204 2111706 C SK Praga
11:21:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C OB SK Zvole
11:24:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:27:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C OB Říčany
11:30:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
11:33:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Kuttelwascher Radek HCE6801 1417254 C TJ Hostivice
11:39:00 Hroněk Jan VSP7420 2035736 C USK Praha
11:42:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
11:45:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
11:48:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
11:54:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Paulů Robert CEP7301 2135166 Čepíci
12:00:00 Pešta Jiří MIL7201 49858 C Tesil Milevsko
12:03:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:06:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:09:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
12:12:00 Klepetko David 0260001 2129229 Šutri

H55 5.10 km, 145 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C SK Praga
11:21:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
11:26:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
11:31:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:36:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 C OK Dobříš
11:41:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
11:46:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
11:51:00 Cedrych Karel TJP5500 53523 C TJ Sokol Troja
11:56:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C OK Dobříš
12:01:00 Přibyl Ivan PFP5900 232735 C VŠSK PedF UK Praha
12:06:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:16:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C OK Kamenice
12:21:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
12:31:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:36:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
12:41:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha

H65 4.00 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:55:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
12:00:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
12:05:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:10:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:15:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C TJ Sokol Troja
12:20:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:25:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:30:00 Kotulán Jiří 0120001 2099493 Cirkus Čakovice
12:35:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
12:40:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
12:45:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
12:50:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:55:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
13:00:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno

H75 3.00 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
12:25:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C KČT Slavoj Praha
12:31:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:43:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
12:49:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.

T1 2.50 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Hill Lucy 21G1850 0 Airienteers
11:00:00 Tichá Ivana KNC6250 51392 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:00:00 Pěkná Eva ROU7550 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Brachtlová Josefína ZVO1251 446370 C OB SK Zvole
11:00:00 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 1417248 C TJ Hostivice
11:00:00 Richterová Ilona 0010001 2029220 BEZKLUB
11:00:00 Hroňková Milada VSP7455 2035706 C USK Praha
11:00:00 Koubková Daniela DOR7451 2073728 OK Dobříš
11:00:00 Řídká Tereza KPY0451 2087668 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C OB SK Zvole
11:00:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
11:00:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2125341 C OB SK Zvole
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Nesterova Elena 0060002 7211158 Chopsticks

T2 3.20 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dobyášová Zuzana 0080001 0 Kamenice
11:00:00 Cajthaml Jiří 0150001 0 Cajthaml
11:00:00 Cajthamlová Milada 0150002 0 Cajthaml
11:00:00 Pernica Jiří 0270001 0 Pernicovi
11:00:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Malá Lucie MFP9299 51345 Matfyz Praha
11:00:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Odehnal Jakub 0040001 52932 KAM
11:00:00 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
11:00:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Poskočil Jan DOR7203 2050485 OK Dobříš
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C OK Dobříš
11:00:00 Medlínová Kateřina DKP7854 2086461 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Němečková Tereza DKP7953 2086463 Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 OK Dobříš
11:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
11:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Chramostová Blanka KAM7551 2113475 C OK Kamenice
11:00:00 Hrušková Jana 0210001 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C OK Dobříš
11:00:00 Paulů Markéta CEP7650 2127871 Čepíci
11:00:00 Rážová Milena 0230001 2129195 Lísteček
11:00:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 OB Říčany
11:00:00 TUČNÝ Jan 0030001 2131195 Tučňáci OB
11:00:00 Szárszoi Ondřej DOR7405 2131196 OK Dobříš
11:00:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Smutná Anna DLP8050 2141930 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 Lázničková Blanka LOU8050 2143346 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Uhlík Jan DKP6603 2144079 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Kocur Tomáš 0140001 2148168 TJ Aero OV
11:00:00 MALÁ Martina 0030002 2148228 Tučňáci OB
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:00:00 Němeček Ondřej SCP7401 7003041 C OK Sparta Praha
11:00:00 Nesterov Dmitry 0060001 7211158 Chopsticks
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Janeček Petr 0220002 8033270 Hejvy's Intimmate Team
11:00:00 Vaněk Petr ZBP1200 8414135 C OOB SK Zbraslav

T3 4.90 km, 200 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Míka Pavel DKP7800 2086458 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Jurgová Martina 0250002 2087707 Krutě Kruté Krůty
11:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095973 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Štěpová Dana 0130001 2099486 Neregistrovaní Štěpovi
11:00:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C OK Dobříš
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
11:00:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:00:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:00:00 Priehodová Kateřina PGP7857 2127610 C SK Praga
11:00:00 Vaněk Jan ROU7807 2148152 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Jurga Václav 0250001 2800296 Krutě Kruté Krůty
11:00:00 Vít David SPC7200 7204503 C SPORTICUS team
11:00:00 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C OK Kamenice
11:00:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
11:00:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Vaněk Tomáš 0280002 8667986 CZAR
11:00:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
11:00:00 Bouda Petr 0050001 0 Dezorientovaní
11:00:00 Bouda Milan 0050002 0 Dezorientovaní
11:00:00 Dobyáš Petr 0080002 0 Kamenice
11:00:00 Vojtěchovský Martin 0090001 0 Dezorientovaní
11:00:00 Pocnerová Zuzana ROU7799 0 SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Pocner Jiří ROU7899 0 SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Kafka Šimon 0170001 51659 Kafka
11:00:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Vobořilová Markéta 0280001 301198 CZAR
11:00:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
11:00:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C OB Říčany

TF 3.40 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dušková Tereza LOU1054 0 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Karban Štěpán DKP1313 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Dědková Jana TAP7951 0 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
11:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Mrázek Emil SJC1300 9900 Sportcentrum Jičín
11:00:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Čevela Marek RIC1300 52218 C OB Říčany
11:00:00 Čevelová Adéla RIC1150 52400 C OB Říčany
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 232906 C SK Praga
11:00:00 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C OK Sparta Praha
11:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
11:00:00 Mičánková Thea LOU1253 336701 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 420424 C OB Říčany
11:00:00 Vít Christian SPC1705 515125 C SPORTICUS team
11:00:00 Pastva Šimon FSP0804 2029169 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Cajthamlová Barbora DKP1250 2086468 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Oršošová Eliška FSP0854 2092396 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C OK Kamenice
11:00:00 Proxová Veronika 0110001 2115715 Proxovi
11:00:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
11:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
11:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
11:00:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 KOB Tretra Praha
11:00:00 Prchlík Martin LOU1300 2143365 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
11:00:00 Paulů Max CEP1100 2148212 Čepíci